Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#59001) N@idia válasza tepenzed (#58987) üzenetére


N@idia
őstag

Gratulálok az építőjelegű kommentedhez. ;] :DDD A Hardline-t nem a Dice csinálta, hanem a Visceral Games.

A laggról meg csak annyit a bf4-ben 64 fős szerverek vannak tömérdek járművel és rombolhatósággal az az atom stabil rendszere a te Cod-os 12 fős szervereit röhögve elvinné csak sajnos nem a dice csinálja és ez itt meg is látszik. Részemről nem szeretnék tovább ezzel foglalkozni.

A COD évről évre semmi újat nem mutat fel, ha legalább az ígéreteik felét betartanák talán elhinném nekik amit mondanak, de egy szaros dedikált szervereket sem képesek beletenni a játékba vagy a motort fejlesztenék, úgy vannak vele tömegtermék és a név majd eladja. Ez egy ideig jó üzlet lehet, de hosszú távon nem, mert az emberek sem hülyék....

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#59002) cyberkind válasza N@idia (#59001) üzenetére


cyberkind
félisten

Bár aláraknának egy új grafmotort, de erre a csodára még várnunk kell.

Paranormal Cocktivity

(#59003) Tegla80


Tegla80
addikt

Aki szeretne meg kiprobalni a BO3 beta-t az most(mar) free kent eleri US store-ban.
(Az elobb jott emil toluk....)

Sony® & PlayStation®

(#59004) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

2 napja tolom a codot nekem max 3 party volt szar többi akadás nelkul ment t-homes vagyok ez egy kiváló cod lesz nekem 2-3 éve egy codot se vettem meg bf3-4 pörgött eddig battlefront mellet voltam de ahogy jönnek az infók meg beszamolok hat egy butitot bf4 lesz star Wars skinel ahol ugyan olyan fos lesz a szerverek mint a 4-nél voltak ha nem rosszabbak most boritékolom!!! Ja 2015-be nem a cod lesz a divat játék meg az ahypeolt hanem a star Wars ;) ott fognak rohangálni a kis amcsi dagi gyerekek miutan apa elvitte őket a moziba teljesen lelkesek lesznek es a codot elfeljtik :D ja ugy mondom hogy star Wars fan vagyok :)

(#59005) Bazsi1987 válasza N@idia (#59001) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Aztán a bf-ekbe nagyon nagy újítások voltak ja bf4-be 1 évig allig lehetet baráttal játszani együtt egy partyba ugy kellet racsatlakozni a játékára es imádkozni hogy hátha még nem telt be kb 4-én toltuk es fel óra volt amig összetudtunk állni :D :D

[ Szerkesztve ]

(#59006) boost válasza Bazsi1987 (#59005) üzenetére


boost
addikt

Ráadásul a BF-be azóta se lehet csak egy pályára indítani egy quick playt, hanem csak játékmódra. BF3-ba ezt még képesek voltak lefejleszteni, BF4-re kimerült a tudomány.

De DICE a király.

(#59007) Rigormortiis válasza boost (#59006) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Az a helyzet, hogy a konkurenciához képest még így is sokkal-sokkal többet nyújt a bf.

Amugy meg eszembe nem jutna quick matchet nyomatni, mi mindig kézzel választjuk ki a játszani kívánt szervert. Mert ugye itt vannak szerverek.

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#59008) Rigormortiis válasza Bazsi1987 (#59005) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nem akarok eget rengetö újításokat az éppen aktuális bf-be. A kezdeti bugokat leszámítva teljességgel elégedett voltam a néggyel is.

És a dice legalább veszi a fáradtságot, hogy legalább új grafikus motort pakoljon a sorszámozott részek alá, amit a lehetöségekhez képest még egész korrektül optimalizálnak is.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#59009) Def26 válasza boost (#59006) üzenetére


Def26
félisten

A dice se király, de Te sem gondolod komolyan hogy a kettő játék összehasonlítható. :D Olyan mintha a forza -t vagy a gt -t hasonlítanád egy need for speed -hez. Tökéletesen illik ide egy mónika show idézet, miszerint "picsába se baszik egyik a másikhoz". :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#59010) KOHO


KOHO
senior tag

Sziasztok! Van itt valakinek Ps Vitája és szokta használni a remote play funkciót? Mennyire működőképes és laggmentes a dolog? Ahol van a ps4-em ott 100/100as net van, természetesen lanon van összekötve a routerrel a gép, és ha mondjuk 80 km-rrel arrébb egy 30/15s neten akarok játszani a Vitával az úgy működőképes lesz?

[ Szerkesztve ]

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#59011) nismoka válasza KOHO (#59010) üzenetére


nismoka
addikt

Igen működik, nekem elég jól ment.

[ Szerkesztve ]

(#59012) PandaMonium


PandaMonium
őstag

Nem tudom volt-e már szó róla, de: Ezentúl minden PS4 user szabad hozzáférést kap a Black Ops 3 bétához, nem kell hozzá kulcs.

[ Szerkesztve ]

What I cannot create, I do not understand

(#59013) Elims válasza KOHO (#59010) üzenetére


Elims
veterán

Szerintem tökéletes lesz.
Csak ugye "nincs" L2/R2 gomb. :-/
Írd meg majd légyszives.

Azt esetleg nem tudjàtok véletlenül,hogy vita-t ps3-as vagy ps4-es joy-jal nem lehet vhogy irànyítani?
Igen jò kombinàciò lenne: ps joy --> vita --> ps4 remote play.

(#59014) miklos0308 válasza Elims (#59013) üzenetére


miklos0308
tag

Eszerint lehetséges :

[link]

[ Szerkesztve ]

(#59015) pomk válasza A`rpi (#58942) üzenetére


pomk
őstag

Köszi!
Megnéztem közben a nem használt, de saját accountomat. Magyarországi cím van hozzá beállítva. Így ha erre az accountra megveszem a játékot, akkor ha jól értem fogom tudni használni az US accountommal is, ami jelenleg a primary. Akkor annyi a dolgom, hogy a magyar accountot átállítom primaryra, arra letöltöm a játékot és az US accounttal így ugyanúgy fogok tudni játszani vele. Ez esetben van valami negatív hatása a most meglevő játékaimra amelyek a jelenlegi primary US accountomon vannak?

(#59016) Axel100 válasza Elims (#58984) üzenetére


Axel100
tag

Nálam is minden hibátlanul ment,belépett minden gond nélkül.Fogalmam sincs, hogy miért van ez,nem tudta megmagyarázni az ügyfélszolgálatos se,hétfőt fújta,akkor próbálkozzunk, és ha nem sikerül, hívjam megint őket!Minden játékomat a storeból vettem kártyáról,ez havi 2-3 játékot jelent.

ELŐREUTALNI CSAK ABBAN AZ ESETBEN FOGOK HA TÖBB POZITÍVOD VAN MINT NEKEM!Ha valaki venni akar valamit tőlem,előbb írja oda mire gondolt ,mert ált. több termékem is van 1xerre!!!PRIVIT HAMARABB ÉSZREVESZEM!!!

(#59017) N@idia


N@idia
őstag

Hamarosan érkezik a Free DLC a battlefield 4-hez Battlefield 4 Night Operations

Battlefield 4™ Night Operations brings more tactical gameplay as the combat goes into the dark. Available as a free* download to Battlefield 4 players. Coming in September 2015.
[link]

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#59018) aizen92 válasza N@idia (#59017) üzenetére


aizen92
addikt

Egy bajom van csak, rühellem zavodot :DDD
De attól még kíváncsian várom.
Azt tudni hogy csak 1 éjszakai pálya lesz? Vagy később esetleg kapunk többet?

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#59019) bandi0000 válasza N@idia (#59017) üzenetére


bandi0000
nagyúr

BF az az 1 pont amiért mindig dúl bennem a szenvedély PC iránt, mindig elgondolkodok hogy vissza menjek e :D

De ezt az esti vackot nem kapták már meg a pályák a legutóbbi DLC-ben?

Xbox One: bandymnc

(#59020) N@idia válasza aizen92 (#59018) üzenetére


N@idia
őstag

Lesz több is! A következő éjszakai pálya majd a Sanghai lesz egyenlőre Zavod 11 lesz a most érkező szeptemberi DLC-ben. Én imádom ezt a mapot szal jó választás így elsőre viszont a Sanghai-t ki nem állhatom :DDD

(#59019) bandi0000 Nem kapták még meg ezt a DLC-t PC-n már lehet tesztelni az éjszakai pályát, de a rendes játékba még nem került bele majd most fog. Én Pc-n is játszom, de konzolon jobban megy ;]

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#59021) Neoteric


Neoteric
addikt

US Store-on lévő mostani flash sale keretén belül amik szerintem érdekesek lehetnek:

Worms™ Battlegrounds $24.99 $7.75 [link]
Need for Speed™ Rivals $29.99 $7.80 [link]
The LEGO® Movie Videogame $19.99 $7.80 [link]
The Walking Dead: The Complete First Season $24.99 $6.25 [link]
The Walking Dead: Season Two $24.99 $6.25 [link]

PSN: ne0teric_sAN

(#59022) Tegla80 válasza pomk (#59015) üzenetére


Tegla80
addikt

Azt azert nezd meg,h a store ban milyen arat ir.Nekem spec a magyar cimem van az UK accnal is megadva,de ettol meg UK regios es £-ban fizetos az acc.
A jatekot tudod a gepen levo osszes accon hasznalni,ha az amire vetted primary a gepen....hatranyod nincs belole.....
En UK-n jatszom a bf4-et amit US en vettem ,mig szinten US en de masik accon kaptam hozza a premiumot es muxik meg igy is,mert mind2 US acc primary nalam. Egy gepen sok primary acc lehet es igy oszthat is tartalmat.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#59023) Def26 válasza N@idia (#59017) üzenetére


Def26
félisten

Jöhetne inkább ziba tower. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#59024) oriic válasza N@idia (#59017) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jónak tűnik, de én már BF3 után abbahagytam. De ahogy nézegetem a gameplay videókat, a sniperes ostorcsattogós lövéshangokat a mai napig nem javították. :DDD (esküszöm ez csak engem zavar)

Live-Die-Respawn

(#59025) pomk válasza Tegla80 (#59022) üzenetére


pomk
őstag

Szuper, köszi!

(#59026) xenom0rph


xenom0rph
őstag

A psn store baszakszik a kartyámmal.. (máshol jó : appstore, steam) Hol tudnék venni interneten 1 hónapos elofizetest magyar accra?

halahala

(#59027) A`rpi válasza xenom0rph (#59026) üzenetére


A`rpi
addikt

"Feltöltőkártya" formátumban 90 napos, és egy éves érhető el boltokban.
Előfordulhat hogy konzolokhoz csomagolnak egy hónapos kártyát, viszont az sok esetben csak azok számára használható fel, akiknek még nem volt előtte plus előfizetésük.

Próbáld törölni kártya adatokat, és újra add hozzá, esetleg szerezz másik kártyát.

Esetleg opcionális lehet 6000 forintos címletű feltöltőkártya. Itt a PH-n is találni 5500 forintért.

[ Szerkesztve ]

(#59028) xenom0rph válasza A`rpi (#59027) üzenetére


xenom0rph
őstag

1 hónaposat a hivatalos storeból szerettem volna venni, azt hittem lehet máshol is :/ A kártyával az a gond, hogy a Sony az adatokra nagyon háklis és a címet vagy valamit nem írok jól. (Amit a steam, vagy az apple elfogad :((( ) Most a hosszú hétvégen meg nem igazán tudok besétálni a bankfiókba megkérdezni, hogy akkor mik is a pontos adatok. Utca házszám tuti stimmel. Csak a Győr-Moson-Sopron fogalmam sincs hogyan van elkönyvelve a banknál és tuti ott bukok el a State/Province résznél. A poén ráadásul az, hogy az előző kártyámmal (ami lejárt) tudtam vásárolni. Ez aminek kb ugyanannak kéne lenni nem jó..

Szóval 3 hónaposat hol tudok venni magyar accra neten? :DDD

halahala

(#59029) A`rpi válasza xenom0rph (#59028) üzenetére


A`rpi
addikt

Szerintem a címre nem érzékeny. Már csak azért mert magyar kártyával tudok fizetni UK account-ra.
Ország eleve nem stimmel...

Kártya szám, kártya tulajdonos, lejárati dátum, hátsó biztonsági kód ha egyezik, mennie kellene.

Fentebb megjelölt PH-s linken is találni 90 napos előfizetést, ahogy, bárhol máshol, konzolboltokban.

Ha előfizetést vásárolsz magyar fiókra, Ügyelj rá, feltöltő is magyar legyen, értelem szerűen ettől eltérő feltöltőkártyát, magyar account nem fogad el.

Ha mindenképp interneten szeretnéd most azonnal lebonyolítani előfizetés vásárlást, opcionális lehet új accountot létrehozni azon megpróbálni fizetni.

Ha ez nem menne, készíthetsz USA regisztrációt, ehhez pl itt tudsz venni feltöltőt: [link]

(Persze csak abban az esetben ha az előző profilhoz nem ragaszkodsz, ebben az esetben az ingyenesen beszerzett plus-os játékok elvesznek meglévő profilodról.)

[ Szerkesztve ]

(#59030) gyuromoj válasza Neoteric (#59021) üzenetére


gyuromoj
veterán

Lehet tudni meddig tart az ajánlat?
NFS tetszik ennyiért, de csak hétfőn tudok pénzt rakni a kártyámra.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#59031) Neoteric válasza gyuromoj (#59030) üzenetére


Neoteric
addikt

8/24 11AM PT ~ ami CET zónában 24.-e 21:00.

PSN: ne0teric_sAN

(#59032) xenom0rph válasza A`rpi (#59029) üzenetére


xenom0rph
őstag

Köszönöm a segítséget, csináltam egy USA accot inkább és vettem is egy-két dolgot. :K Ehhez kapcsolódóan lenne egy olyan kérdésem, hogy ha átlépek a másik accomra Witcherezni, attól a PS4 még folytatja a letöltést?

Más: H1Z1-ről valami hír? Esetleg dayZ? :O

halahala

(#59033) A`rpi válasza xenom0rph (#59032) üzenetére


A`rpi
addikt

Persze, a letöltést folytatja.

(#59034) gyuromoj válasza Neoteric (#59031) üzenetére


gyuromoj
veterán

Köszi szépen. :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#59035) PandaMonium


PandaMonium
őstag

Ez a Black Ops 3 marha jó lett szerintem.

Csináltak valamit a Treyarch-nál mert a mai nap folyamán már (annak ellenére, hogy open béta lett) szó szerint 0 lag volt és gyorsan talál meccset. A pályák jól vannak megtervezve (bár kicsik, remélem lesz valami nagyobb a teljes játékban), a classok változatosak, nem spawnol ellenség mellé, stb. Néhány fegyver és class combó még kicsit OP, de remélem a béta visszajelzés alapján gyengítik őket.

Tegyenek bele hardcore módot, jól legyen megcsinálva a S&D mód, maradjon olyan az online mint amilyen ma egész nap volt és tuti vétel lesz nálam.

What I cannot create, I do not understand

(#59036) aizen92


aizen92
addikt

Dishonored DE nem mostanában kéne jönnie? vagy kitolják ténylegesen aug. legvégére?

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#59037) Ronam válasza aizen92 (#59036) üzenetére


Ronam
addikt

Store-ban augusztus 28 van kiírva.

(#59038) aizen92 válasza Ronam (#59037) üzenetére


aizen92
addikt

és tényleg fent van már a store-ban. Köszi! :R
Nekem 6245 Ft-ot ír rá.
Akkor ez már a felezett ár lesz, mivel a múltkori ps+-ban ingyenesen beszereztem ps3-ra :) Erre a múltkori kérdésemre is akkor válaszra leltem.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#59039) #20844032 válasza A`rpi (#58946) üzenetére


#20844032
törölt tag

Most nézem, ez az összefoglaló hibás.

-Kisebb hűtőborda
(Kisebb hőtermelés végett. CUH-1000, CUH-1200

Nincs kisebb hőtermelés. Ugyanaz a hőtermelés van. Kivétel a táp, az jobb hatásfokú, kevesebb hőt is termel, de a bordának ez mindegy.

(#59040) Lackooo84 válasza #20844032 (#59039) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Fele annyi ram modul van benne, szóval jóval kisebb a hőtermelés (és a fogyasztás) is.

The Truth is out there...

(#59041) A`rpi válasza #20844032 (#59039) üzenetére


A`rpi
addikt

Szerintem egymásra hatással van kvázi kisebb a hőterhelés, ezért kisebb a borda az apu-n.

(#59042) #20844032 válasza Lackooo84 (#59040) üzenetére


#20844032
törölt tag

Eeeeja, csak mostmár nem is hűti őket :D (a nyák másik oldalán vannak már csak).

(#59043) Lackooo84 válasza #20844032 (#59042) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

A shield vezeti el, amin ugyan úgy áramlik a levegő. :D

The Truth is out there...

(#59044) #20844032 válasza Lackooo84 (#59043) üzenetére


#20844032
törölt tag

Igen :)
Viszont ettől még ugyanannyi hőt termel, meg ugyanannyit fogyaszt. A tokozás ebbe nem szól bele, ugyanannyi tranyó, ugyanazon az órajelen, ugyanolyan szélességen (bár ez csak a lábak száma). Ugyanaz a teknó.
Ellenben ha igazak a pletykák októberben már jön a one-ból a kisebb csíkszélességű apura szabott új sku. Ha igaz, akkor még az idén biztosan lesz valóban kevesebbet fogyasztó ps4 is.

(#59045) Lackooo84 válasza #20844032 (#59044) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

De a ramok is termelnek (nem is kevés) hőt, és zabálják a wattokat is, éppen ezért mivel 16 helyett 8 modul van benne, ergo kevesebb az energiafogyasztás, és hőtermelés is. És akkor még nem beszélem olyan apróságokról, hogy kevesebb kondi, stb. :)

The Truth is out there...

(#59046) #20844032 válasza Lackooo84 (#59045) üzenetére


#20844032
törölt tag

de ugyannyi ram van benne, ugyannyi tranyó, ugyanolyan órajelen, stb. Hogy most hány műanyag bga tokban van elosztva ez a fogyasztás és minden más szempontból irreleváns. Ez logisztikai kérdés.

(#59047) urbi107


urbi107
tag

Meddig tart a balck ops 3 beta?

(#59048) oriic válasza urbi107 (#59047) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg vasárnap estig.

Live-Die-Respawn

(#59049) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Uncharted ND demo már nem is lesz? Nyárra ígérték.. :(

(#59050) Lackooo84 válasza #20844032 (#59046) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát ezt nagyon rosszul tudod. Eleve a DDR5 ram teljesítmény/fogyasztás aránya nem a legjobb. Nem véletlenül pakoltak az új lapkára fele annyi modult, mivel így minimum fele annyi energiából kijön ugyanaz a teljesítmény.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.