Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#28001) haddent válasza k4rL^ (#27999) üzenetére


haddent
addikt

Egy dolog értelmetlen dolgot hekkelni mert feltünési viszketegsége van és másra nem tudja fordítani a hozzá nem értését (mert a DDoS -hoz nem kell sok ész csak sok izom), meg más dolog bombariadóztatni és mindezt még twitteren közvetíteni meg kommentálni. Be kéne ezeket vágni Alcatrazba aztán ott éheztetni
A twitteres csókát akkor is el kéne kapni ha nem ő(k) tették. Mással szórakozzon ne bombariadóval a repülőn ;)

gyökerek.. (mmint a támadók)

[ Szerkesztve ]

(#28002) Zjunior válasza Def26 (#27998) üzenetére


Zjunior
veterán

Ha addig megveszik a gépet, akkor ok, ha nem, nem veszem át..
Mi benne a hülyeség;)! :C

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#28003) gabor0077


gabor0077
tag

Én meg tudom érteni a hackerek indítékát is, mert elég gáz, amit szoftveresen művelnek a Sony-nál, XB Live használhatóságban mindig is sokkal jobb volt. Én nem vagyok elfogult, mindkét konzol van a birtokomban :) DE, és most jön a DE! Ezért nem kéne elcseszni egy halom játékos vasárnap délutáni multis programját! Arról nem is beszélve, hogy a PS Plus előfizetés is megy lefele, miközben balf.szkodnak.

[ Szerkesztve ]

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#28004) kovsol válasza gabor0077 (#28003) üzenetére


kovsol
titán

Azért volt lehalva most is hetekre az magyar Live, mert annyira jó :)
Amúgy meg Live és PSN nélkül se áll meg az élet. Legalábbis nekem van bőven mivel játszani offline is, mind a két konzolon.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#28005) haddent válasza gabor0077 (#28003) üzenetére


haddent
addikt

NEM feltörték és betörtek a Sony -hoz, hanem a sony szervereihez vezető utakat blokkolják és túlterhelik. Ezzel sokat nem tudnak tenni szerintem.

(#28006) N@idia válasza haddent (#28005) üzenetére


N@idia
őstag

Az szerintem olyan mind1,hogy feltörték avagy túlterhelték a lényegen nem változtat világszerte leállt az egész,bár engem nem zavar most per pillanat ez a dolog legalább végig tudtam játszani a The Last of Us játékot és a DLC-t:)

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#28007) kkris


kkris
csendes tag

Facebookon olvasom a gamestar alatti kommenteket, és egy hülye barom még éljenzi is őket. :W :((( :W

(#28008) Tegla80 válasza gabor0077 (#28003) üzenetére


Tegla80
addikt

Xboxos a szived...es az,h van mind2 geped ezen nem valtoztat. Nekem szimplan ez jott at a hsz-bol..... :K amivel nem is lenne baj,de egy xarhazi banda faszsaga miatt a sony-t hibaztatni.... ezt at kene gondolni,mert "ulj le,1es" a felelet igy. :DDD

Plusz
En ellenben 1az1ben le tudom irni,h utalom a mikrofost es a termekeit. :K
(rakeresve tobb ilyet is kidobhat a kereso,mert nem eloszor irom le.)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#28009) Zjunior válasza Tegla80 (#28008) üzenetére


Zjunior
veterán

Én is épp a jetekben váltottam OSX rendszerre :K mert annyit szoptam a Win-el hogy az már fáj!Kivéve az Xbox, eddig... :U

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#28010) nismoka válasza Zjunior (#28009) üzenetére


nismoka
addikt

És még repülnek a jetek? ;)

(#28011) haddent válasza N@idia (#28006) üzenetére


haddent
addikt

Ja hát tényleg mindegy, hogy feltörték/betörtek és kilopták a bankkártya adatokat stb.. vagy pedig csak a routeokat dosolják a hülyegyerekek. Ráadásul a "szaksajtó" csak kevés helyen írja ezt le majd rendesen a többi csak generálja a katyvaszt.

(#28012) N@idia válasza haddent (#28011) üzenetére


N@idia
őstag

Jó hát ebben igazad van,ha feltörték volna akkor én is aggódni kezdenék ez miatt,de ez csak egy túlterhelés volt(szerencsére) ami lassan helyre áll.Nálam már működik az PSN :)

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#28013) haddent válasza N@idia (#28012) üzenetére


haddent
addikt

Sajnos elég hosszú volt, fél nap. Nem kéne eddig tartson... remélhetőleg a vasárnapi időpont miatt.

(#28014) oriic válasza N@idia (#28012) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én ezért nem értem ezt a gigantikus felháborodást. DDOS támadást kb. szerintem naponta kapnak, most nem bírtak velük. Játékosokat sajnálom persze, de olvasva pár külföldi fórumot sokan a Sony nyakát tekernék ki, meg őket szidják. De miért? DDOS ellen sokat nem lehet tenni. :(

Live-Die-Respawn

(#28015) BlackDesert


BlackDesert
tag

Nekem még mindig nem jó a psn, azért persze nem esek kétségbe :) Akinek megy, megnézné, hogy az ustream is megy? köszi

(#28016) MerLinh válasza oriic (#28014) üzenetére


MerLinh
senior tag

hát az ember márcsak ilyen tök mind1 milyen okból, de nem ment a psn =) és mivel sony szolgáltatása, ezért őket szidják...

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#28017) nismoka válasza MerLinh (#28016) üzenetére


nismoka
addikt

Én is az időjárás jelentőt szidom ha rossz az idő. ;)

(#28018) gabor0077 válasza Tegla80 (#28008) üzenetére


gabor0077
tag

PS4-em régebb óta van, mint Xbox-om, de PS3-am is előbb volt. Igazából a PS-hez húz a szívem exkluzív címek terén, de szinte minden másban meg jobb az Xbox. Na ezt nem a One-ra értem, hanem a 360 és PS3-ra.

És NEM hibáztatom a Sony-t, de amit updatekkel, rendszerhibák javításával művelnek az vicc! Bizonyos funkciók még mindig nem működnek rendesen PS4-en!! Én szeretem a PS4-et, de nem mehetek el szó nélkül a szoftvertámogatás hanyagsága mellett.

Azért lássunk már tisztán, ne fanboykodjunk....

[ Szerkesztve ]

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#28019) N@idia válasza oriic (#28014) üzenetére


N@idia
őstag

Ezzel teljesen egyetértek én is sajnálom a játékosokat és nem a sony-t hibáztatom ezeket amúgy sem lehet kivédeni ahogy ezt le is írtad,ha az MS$ kapott volna ilyet akkor az MS$ lenne a hibás ? Vki unatkozott és felhívta magára a figyelmet spontán ennyiről van szó.

Azért megnéztem volna a kommenteket,ha az MS$ terhelték volna le akkor a játékosok fele öngyilkos lett volna a másik felénél meg pánik tört volna ki :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#28020) haddent válasza gabor0077 (#28018) üzenetére


haddent
addikt

Valami konkrétum vagy csak a megszokott hipnotizáció? :DDD
Sokadszorra: DDoS != feltörés. Ez ellen nem tudsz védekezni, ha az MS -re indítják rá akkor figyeld meg az ms omlik össze ott ahol van.

(#28021) N@idia válasza haddent (#28020) üzenetére


N@idia
őstag

Mondasz vmit :DDD :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#28022) eastone1


eastone1
senior tag

Tökéletes világban kurv@ra unatkoznánk . Pl nem lenne itt csak egy két komment.
Stressz mentes élet az a halál.
Örüljünk, hogy élünk. :D

(#28023) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Engem meg egyáltalán nem idegesit hogy nem megy a psn, nincs előfizum még :DD

Xbox One: bandymnc

(#28024) gabor0077 válasza haddent (#28020) üzenetére


gabor0077
tag

Senki sem a feltörésről beszél itt, nem értem miért hozod fel folyton ezt. Szoftveres probléma alatt azt értem, hogy sokszor van, hogy kifagy a store mielőtt betöltene... HDCP-t is elég sokáig tartott kivenniük, az is okozott problémát bőven, pl hang nélkül bootolt be nem egyszer a PS4-em, de mentségükre legyen mondva, hogy ezt már megoldották.

Ugye ezek a hackerek azért ddos-elték meg elvileg a Sony-t, mert sok a bevétel, de a store, meg a szoftveres támogatás nem elég jó. És ebben igazat adok nekik. Abban már nem, hogy elveszik másoktól a lehetőséget egy multi meccsre pl.

[ Szerkesztve ]

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#28025) gyuribácsi88

Na jól van, hagyjátok abba mert a One tulajokat zavarja hogy pörög a topic ;]

(amúgy érdekességképpen jegyezném meg hogy a live leállások soha nem voltak így túllihegve, 7 évig toltam live-on, csak multiztam, és jó párszor volt leállás ott is, csak hát ugye arról nem cikkezett rögtön a fél világ)

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#28026) Zjunior válasza gyuribácsi88 (#28025) üzenetére


Zjunior
veterán

Jah, lehet le sem fekszem...:(

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#28027) #20844032 válasza gabor0077 (#28024) üzenetére


#20844032
törölt tag

Mármint abban adsz igazat, hogy ha valamivel nem vagy elégedett, az ellen úgy küzdesz, hogy szétcseszed totálisan? Ha valami nem ELÉGGÉ JÓ, azt úgy tudom jobbá tenni, hogy megsemmisítem?
Ezek szimplán csak elmebetegek. A szó legszorosabb értelmében. Szellemi fogyatékosok. Ezeket nem támogatni kell, hanem elzárni a társadalomtól.

[ Szerkesztve ]

(#28028) gabor0077 válasza #20844032 (#28027) üzenetére


gabor0077
tag

Abban adok igazat, hogy sz.rnak tartják a Sony hozzáállását, de amit csinálnak az felháborít.

[ Szerkesztve ]

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#28029) falijja


falijja
őstag

Sok mindent átemeltek a live ból a psn re, de ezt a nem lehet használni kihagyhatták volna.... :D

(#28030) haddent válasza gabor0077 (#28024) üzenetére


haddent
addikt

MI fagy ki hova? A HDCP pedig nem probléma, hanem sztenderd védelem. Nagyon jó dolog, hogy ki lehet kapcsolni, de ha emiatt problémaütközöl az a tv baja szerintem

(#28031) gabor0077 válasza haddent (#28030) üzenetére


gabor0077
tag

Naja, csak startkor nem lehetett, kellett hozzá pár hónap... :DDD Lehet az én PS4-em hibás, de a store hajlamos fagyni, ha már egy játékkal játszottam, majd kiléptem abból, és azután merem elindítani a Store-t. Hiába report-olod a sonynak mindenki tojik rá. Amúgy meg MP3 támogatás hol van?

[ Szerkesztve ]

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#28032) AliceWake


AliceWake
HÁZIGAZDA

Most még meddiiig :O :O Költői kérdés volt. Csak panaszkodom.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#28033) Tegla80 válasza AliceWake (#28032) üzenetére


Tegla80
addikt

Tele vagy kulonbozo gepekkel,amik még csak nem is net kepesek,igy nem is ertelek..... :DDD

gabor0077
dns es dmz be lett allitva amugy,a multkori beszelgetesunk utan??

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#28034) spawn21 válasza gabor0077 (#28031) üzenetére


spawn21
veterán

Nekem meg pont nincs ilyen bajom. Érdekes. :DD

iPhone 13p

(#28035) nismoka válasza spawn21 (#28034) üzenetére


nismoka
addikt

Nekem sincs. :)

(#28036) Syz válasza gabor0077 (#28031) üzenetére


Syz
senior tag

Az MP3 támogatásnak én is örülnék mert NHL-ben Xbox360 és Ps3 alatt lehetett Custom music opciót használni, olyan zenét raktam be és oda ahová akartam.

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#28037) spawn21


spawn21
veterán

Hivatalos bejelnetés, jön a DAYZ ps4-re. :C

iPhone 13p

(#28038) phgergo válasza spawn21 (#28037) üzenetére


phgergo
aktív tag

Eleg reg belett jelentve.

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#28039) logaritmus válasza spawn21 (#28037) üzenetére


logaritmus
tag

(#28040) adamssss válasza logaritmus (#28039) üzenetére


adamssss
veterán

Sziasztok!

A tegnapi leallas lehetett okozoja, h nem idult el a fifa? Megallt a Messis tolto kepnel es csak forgott az az ize, de nem tortent semmi. Valami tipp?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#28041) sting2


sting2
addikt

A Sony is úgy kezeli a garanciális ügyintézést mint a Microsoft?
Megveszed a gépet, regisztrálsz az arra kijelölt support oldalon és kész, Vagy bolti garancia van?
Mert Budapesten venni - vidéki boltból származó gépet akkor lehet nem éri meg...,

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#28042) nkAAA válasza spawn21 (#28037) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Valahogy így ;)

https://twitter.com/nkaaa

(#28043) front3r válasza sting2 (#28041) üzenetére


front3r
őstag

Hivatalos Sony szervizek vannak Magyarországon, oda kell bevinni a gariztatni kívánt Sony terméket.
Persze szervize válogatja, hogy mennyire együttműködőek.
Ha van rendesen kitöltött, lepecsételt Sony garancia papírod, akkor mehetsz bármelyik szervizbe. Sőt felhívhatod őket, és futárt is küldenek. De nagyon változó, hogy melyik szerviz, hogy bánik az ügyfelekkel.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#28044) haddent


haddent
addikt

Minden jelenlévő xbox fannak ajánlom figyelmébe hoppá xlive limited. Akkor most ők is szarok, vagy a DDoS az ilyen :F

(#28045) gabor0077 válasza Tegla80 (#28033) üzenetére


gabor0077
tag

Igen, és ugyanaz a probléma fennáll :) Gariztassam, vagy mi? :F

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#28046) #20844032 válasza gabor0077 (#28028) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ne legyenek illúzióid. Nem ezért csinálják. Azért a 2 perc hírnévért a hasonszőrű senkiháziak között, mert kb ennyi jut az egész tyúkszaros életében.

(#28047) Madwe válasza #20844032 (#28046) üzenetére


Madwe
nagyúr

Egész addig amíg el nem kapja az FBI, ami a nyakukon liheg :) de biztos megéri...

(#28048) gabor0077 válasza #20844032 (#28046) üzenetére


gabor0077
tag

Lehet. De igazából nem érdekel, csak játszhassak már végre újra... :DDD

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#28049) #20844032 válasza gabor0077 (#28048) üzenetére


#20844032
törölt tag

A tabletemen mindenestre most beficcent a psn app, szal már megy?

[ Szerkesztve ]

(#28050) gabor0077 válasza #20844032 (#28049) üzenetére


gabor0077
tag

Nekem is bejött, aztán el is ment... Szóval inkább nincs, mint van...

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.