Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#215001) Lackooo84 válasza itroh (#214998) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Az a szülinapom, akkor jöhet!

The Truth is out there...

(#215002) semetka válasza matyifej (#214993) üzenetére


semetka
őstag

Szerintem február 15 :)

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#215003) Lackooo84 válasza Bétaville (#214987) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Valamelyik EU storeon vetted? Mert akkor ne akard majd kiplatinázni... ;] :U

The Truth is out there...

(#215004) itroh válasza oriic (#215000) üzenetére


itroh
tag

..és tényleg, de egyik opció sem pénteki időpont, így más lesz a megfejtés :U

(#215005) Bétaville válasza Lackooo84 (#215003) üzenetére


Bétaville
senior tag

Magyar store-on vettem. Van fent vagy 50 Ps2-es game. :K

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#215006) Sordoran válasza itroh (#215004) üzenetére


Sordoran
addikt

Rákerestem, és ez az óra ennél az időpontnál tört be első részben. Szóval ha csak nem találtak már akkor ki valamit 02:15-re, úgy nincs jelentősége.

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#215007) hombre[EU] válasza Sordoran (#215006) üzenetére


hombre[EU]
veterán

:K

Life, Uh, Finds A Way

(#215008) Tyler Durden válasza Woodslave (#214992) üzenetére

Sztori nem jött be, vagy mi miatt szenvedtél?

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#215009) RangerFox válasza Tyler Durden (#215008) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Gondolom az irányítás miatt

(#215010) S e t h válasza Tyler Durden (#215008) üzenetére


S e t h
nagyúr

Hogy karddal nem lehetett levágni az egész utcát. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#215011) ProEvoFan válasza S e t h (#215010) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

STAR WARS Jedi Knight II Jedi Outcast
Aki megvette az legyen szíves írjon róla véleményt. :R
Nekem ez anno kimaradt, meg nem gyengén kivagyok éhezve egy jó kis SW játékra.

(#215012) .LnB válasza ProEvoFan (#215011) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Erről a kiadásról nem tudok nyilatkozni. De szerintem a legjobb SW játék ever (szerk.: a Kotor után). Viszont szerencsére, el kell felejteni az egész Disney féle szarságot hozzá. Amikor ez készült, akkor még sehol se volt a Mickey egeres cég. Egyúttal tudni kell, hogy ez ma már legenda, szóval nem kánon. Ez ne zavarjon meg. Egy igazi, kemény vonalas Star Wars sztori. Mai szemmel viszont nem tudom, hogy milyen lehet. Nem tudom, hogy öregedett a játék az évek során. Azt viszont vakon mondom, hogy a Fallosz Order meg se fogja közelíteni ezt a szintet.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#215013) Deck válasza .LnB (#215012) üzenetére


Deck
titán

Kiegyezhetünk egy döntetlentben, mert szerintem a Kotor a legjobb SW game ever. :D

Fallen Order-ről ugyanaz a véleményem.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#215014) .LnB válasza Deck (#215013) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jajj a Kotor. Na jó. Ezt most elcsesztem, nem döntetlen. Valóban a Kotor az más szint. :) Ezt most a korán reggelre fogom, mentségemül.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#215015) Deck válasza .LnB (#215014) üzenetére


Deck
titán

:P :R

[ Szerkesztve ]

PS5

(#215016) sp8787


sp8787
addikt

Funny

(#215017) oriic válasza sp8787 (#215016) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Demó alapján a véremet nem adnám a játékért. Még az ingyen változatért sem. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#215018) Woodslave válasza Tyler Durden (#215008) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Sztem a sztori se egy hú de az irányítás meg katasztrófa volt nekem. Meg maga a játék amiket csinálni kell többségében.. De igazából nekem ezek nem jönnek be szóval nem számít.

Seth ;] :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#215019) .LnB válasza Woodslave (#215018) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na meg akkora plot hole van benne, mint a Gargantua.

[link]

A sztori direkt fals úton halad, hogy félrevezesse a játékost, de a magyarázat elmarad, egyszercsak felfedi a gyilkos kilétének személyét.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#215020) Woodslave válasza .LnB (#215019) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Igen a játék nagy része csak arra szolgál hogy félrevezessen. Ami egy filmnél ok de amikor te iranyitod a karit és amúgy pont akkor csinál vmit. Na mindegy ez még igy talán nem sp :U de azért mondom nekem ez a stílus nem annyira jön be Detroitot is csak megneztem YouTuben eszembe sincs játszani

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#215021) #10186752 válasza oriic (#214988) üzenetére


#10186752
törölt tag

Én is érdeklődve várom a TLOUII-t, de valahogy ez a mikor jelenik meg picsogás teljesen hidegen hagy. Ha februárban, akkor, ha áprilisban, akkor, teljesen mindegy.

Az se zavarna, ha egy nappal korábban jelentenék be, hogy másnap megjelenik.

Nem értem mi ez a nagy kollektív rágörcsölés...

(#215022) consono válasza #10186752 (#215021) üzenetére


consono
nagyúr

Ha nem érted, úgy is hiába magyaráznánk :) Mint ahogy a felső nézetes társasjátékot is hiába tették :D Pedig fontos a megjelenési dátum, ennél a játéknál még én is elgondolkodtam, hogy előrendelem és pár nap szabadságot kiveszek...

"In God we trust. All others must bring data"

(#215023) felixo válasza oriic (#214988) üzenetére


felixo
őstag

Arról van valami infó, hogy magyar feliratot kapunk hozzá ? :F

Redmi Note 9

(#215024) Peace válasza consono (#215022) üzenetére


Peace
nagyúr

Én is kezdem úgy érezni, hogy nagyon sok minden nem tiszta szegénynek. :-( Már várom mikor hordja el minden szemétnek a DOS2-t is. Amit műfajilag gyűlöl, de azért megveszi........ :F :F

(#215025) #10186752 válasza consono (#215022) üzenetére


#10186752
törölt tag

Csak nehogy pofára esés legyen a vége! :)

(#215026) #10186752 válasza Peace (#215024) üzenetére


#10186752
törölt tag

Ja, értem. Amit a birkák meg a nyáj csinál, azt kell mindenkinek, és akkor jó fej, meg okos, meg milyen igaza van.

Amint más véleménye van, akkor már sajnáljuk, meg hülye, meg csúf gonosz ellenség.

Mindig elfelejtem, hogy Magyarországon élek...

(#215027) erahurka


erahurka
félisten

Huh azért kell még itt vagy 75,000 XP-t szerezni a platinához, nem olyan egyszerű ez a Days Gone platina. Azt hittem egy-két horda és kész, de így jóval több kell.

Könnyűben nyomom mióta vége a sztorinak amúgy, így eddig egy horda se volt vészes, de lehet csak kevesen voltak.

(#215028) Peace válasza #10186752 (#215026) üzenetére


Peace
nagyúr

Egyáltalán nem erről van szó. A fogalmazásmóddal vannak komoly problémák.

"de valahogy ez a mikor jelenik meg picsogás teljesen hidegen hagy....." "Nem értem mi ez a nagy kollektív rágörcsölés..."

Az első rész az előző konzolgeneráció egyik legzseniálisabb játéka és talán a valaha átélt egyik legelképesztőbb játékélménye sokaknak. Többek között nekem is, én a Remastered-et toltam végig tavaly PS4-en. És érthető módon mindenki elképesztő mód várja a folytatást vagy minden apró hírmorzsát a játékról. Főleg a megjelenési dátumot így 8 év várakozás után! Nem azzal van a gond, hogy Neked tök mindegy mikor jelenik meg, hanem a sokszor nagyon sarkalatos és nem feltétlenül előnyös fogalmazásmód. Ami már többeknek szemet szúrt. Csak ennyi. Nem könyvelt el senki hülye, meg csúf gonosz ellenségnek. ;) Én legalábbis tuti nem, csak sokszor nagyokat pislogok azokon, amiket írsz.

[ Szerkesztve ]

(#215029) pr0bi válasza Woodslave (#214992) üzenetére


pr0bi
senior tag

Mi volt a baj vele? Nem éreztem, hogy bármiben hátrányt szenvedett volna a következő két játék után. PS4-en csak egyszer játszottam végig ps3-on legalább ötször.

(#215030) Bazsi1987 válasza Peace (#215028) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Én is brutálisan várom kb csak ez miatt nem került eladásra a ps-em 😊 szerintem májusba fog megjeleni😊 ez már úgyis a generáció csúcsa lesz utána lassan kezd agyalni sok ember a váltáson és mikor váljon meg a régi gépétől😊

[ Szerkesztve ]

(#215031) #10186752 válasza Peace (#215028) üzenetére


#10186752
törölt tag

Ha már TLOU.

PS3-on toltam végig először. Amikor vége lett, azt mondtam, WTF, ez meg mi volt? Egyáltalán nem remegett meg a térdem. Kellemes volt, szép volt nagyon, de ez a faék egyszerűségű sztori, hogy vidd el Elliet A-ból B-be, nem hatott meg. Voltak azért jó pillanatai.

Aztán nem hagyott nyugodni, hogy de hát úgy imádják, adok neki még egy esélyt, letoltam PS4-en másodjára. Kicsit jobban tetszett, de még a hűha élmény elmaradt. Aztán rá vagy két évre megint végigmentem rajta, jó érzéssel töröltem meg a számat a végén, de messze nem tartozik a kedvenc játékaim közé. Akkor se, ha fél világ imádja.

Így érthetetlen számomra, hogy mi ez a nagy görcsölés, hogy nem volt TLOU2, húúú, szentségtörés, még nem mondtak róla semmit, húúúú, ha akkor nem lesz, már meg se veszem!

Jön-jön, jön, majd amikor jön, szívesen várom, de ha mához csak egy év múlva jelenik meg, az sem gond.

(#215032) tboy93


tboy93
nagyúr

Tegnap újra elővettem az Originist, a fő sztori már ugye lement, de lehet platinázom, most elvagyok vele.

Platkóhoz kell az összes side quest?
Összes fogatversenyt meg kell nyerni?
Minden geart ki kell maxolni?

(#215033) Peace válasza #10186752 (#215031) üzenetére


Peace
nagyúr

Nem tetszhet mindenkinek egyformán. Van szép számmal gyomorforgató játék számomra is, amit meg milliók imádnak és az egekig magasztalnak. Ez egy ilyen biznisz. :)

(#215034) #10186752 válasza Peace (#215033) üzenetére


#10186752
törölt tag

Nekem gyomorforgató nincs. Ez se volt az.

De az ellenkezője is megtörténik. Ugye a felülnézetes társasjátékok...most meg le sem tudom tenni a Diablo 3-at, a DOS2 meg sisteregve várja a polcon, hogy sorra kerülhessen...

[ Szerkesztve ]

(#215035) Wesder válasza #10186752 (#215021) üzenetére


Wesder
félisten

Azért van ràgörcsölés, mert jàtékban ilyet még nem làttak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#215036) marilllyo


marilllyo
veterán

Talán a Witcher 3 volt az egyetlen agyonhypeolt játék, ami engem is behúzott.
Se Diablo, AC-k, RDR2, Lou, Uncharted széria... stb. Egyik sem igazán az én játékom... :/

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#215037) nemorino válasza tboy93 (#215032) üzenetére


nemorino
tag

Nem kell az összes side quest, csak az összes kérdőjel a térképről, elég hosszadalmas grind.

A fogatversenyes trófea nem volt nehéz (normál nehézségen játszottam), nem is emlékszem rá. Azt hiszem egy 3-4 futamos tornát kell megnyerni.

Minden slotra legendary itemet kell rakni.

Amire figyelni kell, az az adj el egyszerre 100 trinketet, gyűjtögetni kell egy darabig. A predator bow-val történő 60 méter fölötti killhez én egy sakált betageltem Senuval és pontosan láttam a távolságot, nagyon hasznos volt.

A legjobban az Overheating trófeát utáltam, fél óráig lovagoltam le-föl a sivatagban és imádkoztam az RNG-hez, hogy dobja már be.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#215038) .LnB válasza marilllyo (#215036) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De azé' platoltad őket?! :D (RDR2 látom még nincs meg)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#215039) S e t h válasza #10186752 (#215034) üzenetére


S e t h
nagyúr

"Nekem gyomorforgató nincs."
Csak a stílus, amit tolsz.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#215040) odinkain válasza #10186752 (#215034) üzenetére


odinkain
tag

Látod pont ez miatt kellene elfogadni azt, hogy nem vagyunk egyformák és mindenkinek más tetszik különböző okok miatt.
Például én a Diablo típusú játékokkal vagyok úgy mint a Lost of us-al mégse picsogok, hogy hogy a francba tudod elpazarolni rá az idődet.
Tudod megszoksz vagy megszöksz!

PSN: inkaoner81

(#215041) tboy93 válasza nemorino (#215037) üzenetére


tboy93
nagyúr

:R

A Ben Hur trophy már megvan, de ahhoz csak egy bajnokságot vittem végig, a többit nem. Még a szekér törős nincs meg.

A gear farmolás macera lesz, elég sok anyag kell hozzá :(

A 100 trinket már megvan, csak el kéne adni valahol...

Overheating meglett tegnap, néztem is, hogy ez mi a tosz :D Utána meg belefutottam a legdélebbi sivatagba ilyen homokból kikelő istenátkákba, érdekes sztori volt, DLC-hez köze van?

(#215042) marilllyo válasza .LnB (#215038) üzenetére


marilllyo
veterán

Igazából csak a Dio3-mat, mert az k*rvakönnyű volt. (Ennyi esélyt adtam neki, hogy hátha megszeretem...). Meg az Uncharted 4-et, mert megbeszéltük a többiekkel, hogy lenyomjuk. Ac-k, MGS-ek hidegen hagynak. COD-ok multiját kb utálom. Csak a zombiját szeretem, meg most a Blackout jó volt.
Szóval én ilyen...egyedi vagyok.

A Doom Eternal-t meg az új Need for Speed-et várom. :D

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#215043) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Medievil demo felbukkant japan PSN-en (azota inaktivaltak)

Sanszos h esti bemutaton lesz hivatalos a bejelentes.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#215044) nemorino válasza tboy93 (#215041) üzenetére


nemorino
tag

Szerencsére nem kell több torna, a szekértörős meg nem igényel szofisztikált skilleket, kell azért próbálkozni, mert nem olyan könnyen törnek a kocsik :) Csak annyit kocsiversenyeztem, amennyi a trófeákhoz kellett, egyáltalán nem tetszett ez a játékmód.

A trinketeket bármelyik kereskedőnek eladhatod, lovásznak, kovácsnak, szabónak is, csak egyben add el. Én a Syndicate-tel nagyon megszívtam, több trófeát sem adott be ezért az ilyen grindolós AC trófeák előtt mindig feltöltöm a mentést a felhőbe, hogy szükség esetén újra megpróbálhassam. Az Origins és az Odyssey egyelőre nem produkált ilyen hibát, de időnként nagyon lassan jön a trófea, már jártam úgy, hogy a screenshoton az van, hogy a trófeák között böngészek, hogy most tényleg nem kaptam meg?

A dlc-s sztorik felvezetése úgy emlékszem egyszerű questekkel történt, talán Memphisben voltak a questadók. Ez a sivatagos dolog nem rémlik.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#215045) #10186752 válasza odinkain (#215040) üzenetére


#10186752
törölt tag

Hidd el, két nappal ezelőttig nekem sem volt fogalmam arról, hogy a viharba lehet ilyen felülnézetes társasjátékokkal játszani, öt percig nem bírnám ezekkel!

(#215046) .LnB válasza marilllyo (#215042) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tudom, hogy teljesen más az ízlésünk. De hol itt a baj?! Nem értelek meg, de nem is zavar, nem az én dolgom. :) Én ha valamit szidok, akkor sose az illetőt akarom degradálni aki játszik vele. Én onnan indulok ki, hogy "Én miért nem...", vagy "Szerintem miért nem jó.." Aztán leírom, és lehet vele egyetérteni, vagy egyet nem érteni. Biztos előfordult velem is az évek alatt, és hiba is volt, de egy embert messzemenően azzal nem lehet jellemezni, hogy mivel játszik. Én már csak ilyen elitista sznobköcsög vagyok :) , hogy mindig az egyedi, új dolgokat keresem a játékokba, és a kommersz cuccokat kerülöm. Ez van.

Ui.: Mondjuk elég nagyot is változott velem a világ miután átjöttem konzolosdizni. Addig azért kicsit máshogy értékeltem a játékokat. Csak a Quake, Dota 2, CS, WoW számított. Mert ott kell megmutatni, hogy ki a tökös.. Hát most már nem így van.. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#215047) markknight válasza ProEvoFan (#215011) üzenetére


markknight
veterán

Megvettem, majd tolok róla pár sort. 3 ezer forintért teljesen megéri, bármilyen is a port, de az biztos, hogy aim assist nélkül kicsit para controlleren.

(#215048) odinkain válasza odinkain (#215040) üzenetére


odinkain
tag

Például én a Diablo típusú játékokkal vagyok úgy mint a Lost of us-al
A "te" lemaradt. Bocsesz.

PSN: inkaoner81

(#215049) hombre[EU] válasza #10186752 (#215031) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nekem a gameplay is rohadtul bejött és nem csak azért,mert ezt a cinematic combat-et senki más nem tudja ennyire fluidan
hanem Grounded fokozaton már-már a souls feelinget hozta.. .pl mikor a boss 5% élete maradt és bekapsz egy hitet :) gyors döntések,súlyos következmények,kihívás
Remélem az újban még halálosabbak lesznek a clickerek

Life, Uh, Finds A Way

(#215050) tboy93 válasza nemorino (#215044) üzenetére


tboy93
nagyúr

Zsír, akkor nem kell végigtolni az összes versenyt hál istennek, nekem se annyira jön be.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.