Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#77002) echterion válasza kovsol (#76970) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem, azt írta, hogy már rendelkezem vele. De most megnéztem ismét, hogy majd lövök róla egy screen-t, érdekes módon már engedné megvenni 43 dolcsiért. Biztos valami bug volt.

(#76974) Da Shep: Nem, azt nem engedte. :)

(#76983) heky007: Nekem is felkeltette az érdeklődésemet.

**********

(#77003) Madwe válasza takessz (#76971) üzenetére


Madwe
nagyúr

Van pár játék, aminél ez jogos. Valamint az eléggé süvít az relatív fogalom, szóval nem tudunk egzakt választ adni, max tanácsokat :D

Pl milyen helyen van a ps? fontos h a hátától legalább 20cm legyen koppig, oldalra is legyen legalább 15-15cm, meg ne legyen zárt helyen.

(#77004) eisento válasza Zanik (#76963) üzenetére


eisento
addikt

jatekido kb? remelem nem lehet vegigtolni 2 ora alatt :D

kozben sikerult beszereznem egy lego marvel avengers promot :P ha platko lesz mindenkeppen visszaterek az unravel-re koszi az infot!

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#77005) marilllyo válasza n000rbi (#76993) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem beszólásnak szántam. :D

Egyébként volt cikk róla, hogy lehet lenne egy második season pass is mivel bőven jön még tartalom a játékhoz. Én bevállalnám azt is.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#77006) biceps válasza james001 (#76995) üzenetére


biceps
tag

Igen nálam is lelépked. Viszont ezt a játékot nem is fanatikus gamereknek készült, hanem ilyen kis könnyed kikapcsolódásnak való inkább. :) Egy-másfél óránál többet én se nagyon tudok előtte maradni. Viszont néhanapján egy kis mókázásra 2-3-4 fős csapatban jó lehet. Egyedül hamar unalmassá válik. Én public-ban szoktam csak tolni, csak hát ismeretlenekkel játszani nem az igazi. Nincs összejátszás, fedezés stb.
De ahogy írod ez a ledobálás bosszantó tud lenni. Szerintem 1-2 hónapig el-el szórakozok vele aztán ennyi. :)

PSN ID: BulldozerHUN

(#77007) heky007 válasza echterion (#77002) üzenetére


heky007
csendes tag

Rendben este rakok fel kepeket

(#77008) Zanik válasza eisento (#77004) üzenetére


Zanik
addikt

Hát 2 óránál tuti több. Pláne ha ki akarod platinázni. A harmadik pályán kifejezetten szenvedtem egy részen, az egyik ugrásnál kb. 15 percet elszarakodtam mire a lasszódobás összejött (aki már túl van rajta, az tuti tudja melyik részről beszélek). Sőt, a negyedik pályán is van egy rész, ahol menekülni kell, na az is mire meglett. Pedig az első pálya olyan könnyűnek tűnt! :O

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#77009) banana_joe válasza takessz (#76971) üzenetére


banana_joe
tag

igen

PSN: bananosjoe84

(#77010) gyomorHD


gyomorHD
tag

Ha van hír róla, hogyan lehet a Hitman bétát beszerezni, esetleg az előrendelő-visszamondó modszer müködik-e storeba, az legyen szíves jelezze :)
Köszönöm

(#77011) Sirandrish


Sirandrish
legenda

tegnap óta folyamatosan ezt az üzit kapom vásárlásnál:

Másnál is ez megy?
Kapok 2 sms-t is, az egyikben 0,1 fontot akarnak levonni, a másikban meg visszaadják mert törlik a tranzakciót vagy micsoda..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#77012) kiki22


kiki22
senior tag

Sziasztok!valaki nemhallott a hitman betarol,h mikor indul az elotoltes?

(#77013) Elims válasza biceps (#77006) üzenetére


Elims
veterán

Kipròbàltam vita-n.Nem rossz kis akàrmi,de gyorsan elvette a kedvem a legelső élesebb bevetés.Picit nehezebb helyre mentem mint kellett volna. :-/

(#77014) biceps válasza Elims (#77013) üzenetére


biceps
tag

Nem is szabad. Én csak easy pályán mentem eddig. De már itt is csapatra épít. Egyedül nem jó!

PSN ID: BulldozerHUN

(#77015) Sirandrish válasza Sirandrish (#77011) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mindegy..megvettem psen... :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#77016) #45378816


#45378816
törölt tag

Olvastam az összefoglalóban ezt a titan one cuccot. (egér+bill.)
Battlefield-hez, cod-hoz mennyire lenne értelme annak, hogy egér+bill. használatát jobban előnyben részesítse egy player, mint a kontrollert?

Esetleg valakinek személyes tapasztalat ezzel a két játékkal kapcsolatban?
(nem szeretnék váltani kontroller-ről, de ismerős érdeklődik tőlem, hogy itt ps4-en is olyan baromi jó lenne-e az irányítás, mint pc-n?)

(#77017) marilllyo válasza #45378816 (#77016) üzenetére


marilllyo
veterán

Az a baj, hogy a ps4 nem natívan támogatja az egeret és a billentyűzetet, hanem úgy emulálja az egészet. Nem az igazi. Nekem Ps3-hoz volt egy FragFx-em. 2-3 próbálkozás után el is adtam. Akkor jó, ha te pc-n lassú egérsebességgel játszottál. A gyorsat nem bírja rendesen lekövetni és átlós mozgásokat kicsit darabosan adja be.

De persze mint írtam ezek PS3-mas tapasztalatok. Lehet, hogy 4-hez már jobb cuccok vannak...de nem hinném.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#77018) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Többször olvastam már hogy lehet valami alvó állapotba rakni a gépet és letölti a cuccot? Vagy akár ki is kapcsolhatom meg ilyenek?
Ez hogy is vagy mit is? :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#77019) A`rpi válasza #45378816 (#77016) üzenetére


A`rpi
addikt

Csodát nem kell tőlük várni.
Ami ott linkelve van, az az összes tapasztalat a termékről.

(#77020) n000rbi válasza Sirandrish (#77018) üzenetére


n000rbi
senior tag

1. Settings\Power Saving Settings\Set Functions available in Rest Mode\Stay Connected to the Internet pipa be
2. elindítasz egy letöltést, aztán főmenüben hosszan PS gomb és Enter Rest Mode

Le fogja tölteni, felinstallálja, de ki nem kapcsol a gép, marad Rest mode-ban. Fontos, hogy Rest modeban ha lehet, ne áramtalanítsd a gépet, mert nem használ neki.

(ha az 1. pontban bepipálod a Keep Applications Suspended-et, akkor bármilyen játék közben is lenyomhatod Rest mode-ba a gépet, ha megint bekapcsolod, onnan folytatod a játékot, ahol abbahagytad)

[ Szerkesztve ]

(#77021) Sirandrish válasza n000rbi (#77020) üzenetére


Sirandrish
legenda

Köszönöm szépen, beállítottam.
Ilyenkor gyakorlatilag mi történik? Kikapcsol, de mégis letölti a cuccost?

Tehát lényegében alvó módban lesz :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#77022) A`rpi válasza Sirandrish (#77021) üzenetére


A`rpi
addikt

Ilyenkor gyakorlatilag mi történik?

Memóriában marad minden betöltött adat, és a segédprocesszor elvégzi a letöltés telepítéshez szükséges feladatokat. Olyan mint számítógépen az alvó állapot.

(#77023) Sirandrish válasza A`rpi (#77022) üzenetére


Sirandrish
legenda

Aztat írtam én is :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#77024) RunnyJuggler válasza oriic (#76988) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Hogy lehet egy játékot rondábbra csinálni, mint az elődjét? Az Absolution xbox360-on sokkal szebb volt :F

(#77025) Wlac válasza RunnyJuggler (#77024) üzenetére


Wlac
Ármester

Szerintem nem. A motor ugyanaz, viszont itt van élsimítás stb. Nem beszélve arról, hogy ez a pálya elég szürke, ellenben az Absolutionben domináltak a természetes és mesterséges fények, amik plusz hangulatot is adnak. Nem sokkal szebb, ezt elismerem, de hogy rondább lenne, az azért erős túlzás.

“The wha-"

(#77026) N@idia válasza RunnyJuggler (#77024) üzenetére


N@idia
őstag

Nem csak 360-on volt szép,de pc-n is!! Az uj hitman egyenesen ronda a fejek azok nagyon csúnyán néznek ki épp ma néztem egy béta gameplay videót ... Vicckategoria ez a játék :D :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#77027) kevepapa válasza N@idia (#77026) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Egy absolution remastered-re sztm beneveznék, marha jó volt az a játék.

(#77028) Madwe válasza N@idia (#77026) üzenetére


Madwe
nagyúr

Pont most olvastam egy hitman pcn dx12vel így meg úgy tud többletterhelés nélkül extra dolgokat megcsinálni cikket, nem értettem az egészet, mert sztem látványban semmit nem tud felmutatni, sőt...

(#77029) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Sziasztok!

Ajánlanátok valami belépő szintű kormányt+ pedált PS4-hez?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#77030) Nayrobi válasza Adam_Shepard (#77029) üzenetére


Nayrobi
őstag

Thrustmaster T150. Ennél lejjebb ne add.

(#77031) heky007


heky007
csendes tag

Az igért képek

(#77032) MdewC válasza heky007 (#77031) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nekem nagyon adja, baromi jól néz ki. :C

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#77033) tothl válasza MdewC (#77032) üzenetére


tothl
addikt

+1 :D Ráadásul a gépem Destiny Edition -os és az is baromi jól néz ki !

[ Szerkesztve ]

(#77035) kiki22


kiki22
senior tag

Sziasztok!Uj gepet szertnek venni es a regirol lementeni a dolgokat,h minden visszatudjak allitani.Az volna a kerdesem eleg ha az online lehetoseget hasznalja az ember?

(#77036) Remi1234 válasza oriic (#76997) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Mire kijön a játék megunom a felét :D

PSN ID: RemiFungus

(#77037) kevepapa


kevepapa
aktív tag

Azért az gigantikus szivatás, hogy a plants vs zombies garden warfare ps plus elofizu nélkül el sem indul!!! Én marha meg lecsaptam rá a 80%-os kedvezmény miatt...(facepalm)

(#77038) heky007


heky007
csendes tag

Köszönöm :R

(#77039) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Ki jött már a DL following nem? Valaki valamit róla? Kicsit stabilabb lett e az fps?

Xbox One: bandymnc

(#77040) A`rpi válasza kiki22 (#77035) üzenetére


A`rpi
addikt

Nem teljesen értem a kérdésed.

Odáig tiszta hogy szeretnél mindent lementeni, ennek a menetét itt találod: [link]

"online lehetoseget hasznalja az ember?" Ez alatt mit értesz?

(#77041) kiki22 válasza A`rpi (#77040) üzenetére


kiki22
senior tag

Koszi.gondoltam fellehet loni a szemelyes beallitasokat felhobe majd visszatolteni.Es ha monjuk kulso merevlemezre mentem akkor formazza az egesz lemezt a ps?

(#77042) A`rpi válasza kiki22 (#77041) üzenetére


A`rpi
addikt

Felhőbe csak a játékállások kerülnek.

Fentebb linkelt írást tanulmányozd át, ki fog számodra minden derülni. :K

(#77043) Zanik


Zanik
addikt

Dolgoznak a patch-en a Firewatch PS4 verziójához: [link]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#77044) N@idia


N@idia
őstag

Egy kicsit Off téma PC-re is megjelenik a Quantum Break még hozzá egy időben az Xbox One-os megjelenéssel Április 5-én Azért elég durva lesz a gépigénye a játéknak... :DDD Gtx 980Ti 6gb Vram ;] :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#77045) kiki22 válasza A`rpi (#77042) üzenetére


kiki22
senior tag

Köszi.Amugy a hitman betat mikor lehet tolteni?Online storbol rendeltem de meg nemlehet tolteni.

(#77046) taki01


taki01
őstag

Tegnap nekem is megjött a ps4-em és nagyon király főleg az uncharted collection.

(#77047) Tatyla


Tatyla
őstag

Kérdés azokhoz akiknek alap Dying light volt és most csak a following dlc-t vették meg, abban is benne van így a grafikai tuning?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#77048) marilllyo válasza Tatyla (#77047) üzenetére


marilllyo
veterán

Tuningoltak egyáltalán? Nem láttam yt-n összehasonlító videót.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#77049) crue válasza N@idia (#77044) üzenetére


crue
őstag

Ráadásul Inter processzor kell hozzá, de szerencsére jó az AMD is.

(#77050) Tegla80 válasza kevepapa (#77037) üzenetére


Tegla80
addikt

Az a gaz,h meg mindig nem vettel ps plus-t.
Ez nem ps3 es itt igenyli a gep,h meglegyen,mert soxor fogsz meg belefutni hasonlokba.
1jatek ara,igy sztem boven belefer....nekem spec uk van es 17600volt dec hoban a hosszabbitas,de kell a gephez igy koltottem ra.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.