Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#254001) .LnB válasza ProEvoFan (#254000) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Inkább Dirt Rally 2.0-zál. :P

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#254002) btf válasza Frod (#253991) üzenetére


btf
aktív tag

Tegnap beletekertem 2 Magyar streambe is a Watch Dogs: Legion részhez. (ki mit szól hozzá)

TheVR Pisti: Instabuy.

OW Zoly: Ennek mi értelme? Kinek kell ez?

Érdekes látni a kontrasztot, szerintem valahol féluton lehet az igazság, nagyon szélsőségesen reagáltak. (az egyik isteníti, a másik meg még a létezését is megkérdőjelezi)

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#254003) james001 válasza ProEvoFan (#254000) üzenetére


james001
veterán

Nincs meg a platina de fel is adtam a kergetését,nem is az online miatt hanem pár szingli trófea miatt,nem volt hozzájuk türelmem :D De hajrá annyira nem nehéz amúgy platinázni :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#254004) Gery9112 válasza btf (#254002) üzenetére


Gery9112
őstag

Halkan kuncogok az instabuy résznél. Azért egy bizonyos nézőszám felett általában kódot szoktak kapni. :DDD Így én is könnyen buzdítok másokat a vásárlásra.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#254005) ProEvoFan válasza .LnB (#254001) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az nekem túl sim.
Szimulátorok közül csak a GTS irányítását tudom elviselni.Itt az alkotók hihetetlenül jól megoldották a kontrolleres irányítást.Szerintem példaértékű. :K


james001
Az online része elvileg kihalt. Legalábbis ezt írják.

[ Szerkesztve ]

(#254006) .LnB válasza ProEvoFan (#254005) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De kipróbáltad egyáltalán? Arra nem emlékszem. Nem olyan durva az, csak állítgatni kell egy kicsit. Viszont a sikerélmény jobb, hogy legalább megküzdöttél a sikerért. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#254007) Szabi® válasza .LnB (#253993) üzenetére


Szabi®
addikt

Kilóra meg vannak véve,ezeknek a produktumoknak a gyengeségeiről írni sem írhatnak :)
Ha kiadják ezeket a semmit mondó cgi trailereket abból még nem lesz eladás.
A média konglomerátumokat kell előbb zsebre vágni,akik szuperlativuszokban beszélnek róla. :)

(#254008) ProEvoFan válasza .LnB (#254006) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az első részt xboxon.
Nem tudtam a pályán maradni.
GTSben a 91 online győzelem után éreztem a siker ízét.Finom volt.Még most is érzem. :)

(#254009) .LnB válasza ProEvoFan (#254008) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na, ne legyél nyuszi McFly! Ingyen van, álljál neki. Menni fog az! ;)
(csak keresd meg azt a kontroller beállítást, amit egyszer linkeltem itt)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#254010) Ferenczi Áko válasza ProEvoFan (#253983) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Én letöltöttem a demoját, nem tetszett.. Inkább a Flatout 4 😎

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#254011) RangerFox válasza Szabi® (#253992) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Mondjuk ehhez az is hozzátartozik, hogy a reneszánsz korban több/szebb/kidolgozottabb ruhadarabok voltak, mint az ókorban. Ilyen téren meg a Unity-re rá lehet fogni, hogy hatalmas előrelépés az elődökhöz képest, hiszen abban van a legtöbb ruhavariáció, legtöbb npc. Csak arra akarok rámutatni, hogy a játékot egyetlen aspektusból összehasonlítani az elődeivel teljesen felesleges, mert ha még ebben az egyben alul is marad az elődökkel szemben, könnyen találhatunk 1000+1 másik szempontot, amiben túlteljesíti azokat.

Kiváló példa erre, amikor az FC2-t az 5-tel hasonlítják össze, hogy a 2-ben továbbterjed a bozóttűz, míg az 5-ben elalszik egy idő után. Vagy nem Ubisoftos példa: az RE2 Remake-ben a zombik hullái a földön maradnak, míg a 3-ban egy idő után eltűnnek onnan. És az ilyenekre még számtalan példa van. Ezeket ki lehet emelni, fel lehet fújni, de végső soron az összképet kell nézni és értékelni.

(#254012) S e t h válasza RangerFox (#253980) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nekem sikerült.
Hős vagyok.
Megyek leadni covid antitestet.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#254013) oriic válasza Mike (#253997) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

My bad. Mobilrol, melo kozben, sietve. :O

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#254014) keIdor válasza btf (#254002) üzenetére


keIdor
titán

Pisti emlékszem a Mafia 3-at is "reklámozta" hogy mennyire jó lesz, mi mindent lehet benne csinálni.
Ott is voltak hónapokkal a megjelenés előtt valami rendezvényen személyesen kipróbálni.

Reklám ember... kapnak játékot, cserébe jókat kell mondani róla, ezt figyelembe kell venni, mikor hallgatod a véleményét. Nem biztos, hogy a sajátját mondja, inkább azt, amit mondania KELL.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#254015) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Ghost of Tsushima-t akarom előrendelni, de kozolvilágom már nem lehet. Ilyen árban honnan érdemes még, ahol lehet előre fizetni, és meg is kapom pénteken?

(#254016) RangerFox válasza KisTücsök (#254015) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ez nekem még előrendelhető.

(#254017) Carlos Padre válasza oriic (#253994) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A gamepod is lassan itt tart már.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#254018) Frod válasza KisTücsök (#254015) üzenetére


Frod
addikt

Mire gondolsz?
Most néztem rá, és a szimpla verzió még előrendelhető.
A special és a collector kiadás tudomásom szerint a legtöbb helyen elfogyott.

Do you see the white shadow?

(#254019) ProEvoFan válasza KisTücsök (#254015) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nekem engedte.
Majdnem sikerült megvennem dobozosan. :D

(#254020) Szabi® válasza RangerFox (#254011) üzenetére


Szabi®
addikt

Az igaz,a reneszánsz kor tényleg előre lépés volt ruházatilag,művészetileg mondjuk egyiptomhoz képest.De a történet vezetés semmilyenségét az sem indokolja.
A karaktereknek szó szerint nincs bibliográfiájuk.Kb a játék végéig semmit nem tudsz meg még arról a karakterről sem,akivel mész.De ez megint csak szubjektív,valakinek elég ennyi,valaki meg többet várna :)

Ebben a videóban nem is a tűz a lényeg igazán,hanem hogy mi minden tűnt el.
Kezdve a rombolható tereptárgyaktól,golyó ballisztika,tárgyakon átlövés,az emberi testeken ábrázolt fizika,animációik,jármű koszosodás,növényzet letaposás, és még hosszan lehetne sorolni (20 percen keresztül) .
És pontosan ez a videó mutat rá a legjobban ,hogy az ubi mennyire elsilányult.
És manapság színes műanyagot árulnak.Részletes kidolgozás nélkül.Márpedig a részletek nem csak a grafikában rejlenek. :)

(#254021) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Ahh oké. Mert árukeresőn a standart plus editionre dobott rá, azt hittem az a sima is.

Akkor m1, kösz. :D

szerk: Ha posta pontra kérem, akkor is ott lesz péntekre?

[ Szerkesztve ]

(#254023) .LnB válasza keIdor (#254014) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha tudnád, hogy oriic is mennyire tele van a sok lefizetés miatt. Néha már nekem utal át, mert nem fér el a számláján. :DDD ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#254024) Frod válasza btf (#254002) üzenetére


Frod
addikt

Részemről inkább hajlok Zoly véleménye felé, bár nem mondom azt, hogy nem kéne léteznie (najó, de), de nekem már a 2nek a színes-szagos milleniál hacker-gyerek vonalát sem vette be a gyomrom a borongós, szakadó esős első rész után.
Itt pedig már a bejelentéskor ordított, hogy csak azért van benne a nagyi, hogy majd a streamerek baromkodjanak mert mEnNyIrE vICcEs már, hogy a mama nyomja a parkourt meg a sokkolót.

Jó persze értem én a pszichológiáját a dolognak, mindig az új kell, a legfrissebb, és mindig az a legjobb/legszebb. És tudom, hogy a közönségük része kikből áll, de akkor is lelombozó volt látni, hogy a nagy tömegnek pont elég egy ekkora gag, és máris repül a kosárba 23k-ért, mert a sztrímer is azt mondta mennyire jó. ¯\_(ツ)_/¯

ui: a John Wick-es karakter azzal a mozgáskészlettel viszont nagyon tetszett, de nekem ez nem selling point.

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#254025) Carlos Padre válasza Wesder (#253985) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Xbox promo?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#254026) _drk válasza keIdor (#254014) üzenetére


_drk
őstag

Azért ők nem sell out-ba tolják. Nyilván van ponzoráció, meg sok mindent el lehet mondani róluk de nem adják el magukat egy játéktért amikor milliós technikákkal dolgoznak.
Annyi hogy ők optimisták alapból, és meg be is jönnek nekik az ubis címek.
Ow Zoly meg mindent fikázz oszt jól van!

(#254027) oriic válasza .LnB (#254023) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja meg hat hat nelkulem meg mindig PC-s lennel ;]

Live-Die-Respawn

(#254028) balazs025 válasza Carlos Padre (#254025) üzenetére


balazs025
senior tag

Továbbra is az Xboxokra vonatkozik, tehát one és one s esetén nincs 4k. Ennyit jelent, semmi többet.

(#254029) nemorino válasza Szabi® (#254020) üzenetére


nemorino
tag

A karaktereknek szó szerint nincs bibliográfiájuk.Kb a játék végéig semmit nem tudsz meg még arról a karakterről sem,akivel mész.

Ezt én is pont így érzem, platináztam az Originst és a történelmi személyeken túl nem tudnék egy mellékszereplőt sem névről említeni. Általában védem a Ubisoftot, de most úgy érzem, hogy komoly gondban vannak és nem látom a kreatív tartalékot a cégben, hogy képesek legyenek újítani. A Division 2 minden erőfeszítsé dacára bukott, a Breakpointon meg azt láttam, hogy nem is nagyon erőlködtek. A megújított AC mostanra nekem unalmasabb, mint bármelyik régi volt, két játék alatt elkopott a formula, a Valhallától semmi különöset nem várok. A Ubisoft egy profi módon üzemelő játékgyár, amely megbízhatóan szállít, de minden játéka ugyanaz. Mint egy fagyizó, ahol nem tudod megkülönböztetni a citromos és a csokifagyi ízét, de tudod, hogy bármikor mehetsz hozzájuk, mert mindig van nekik fagyijuk.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#254030) Zoleee83 válasza Carlos Padre (#254025) üzenetére


Zoleee83
addikt

Csak a régi boxokra vonatkozik.
Nem gondolom, hogy downgrade-et kapnánk mi PS tulajok. ;)

@erahurka - dettó, sőt szombaton is ez volt nálam

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#254031) erahurka


erahurka
félisten

Nálatok minden oké az online dolgokkal? A beállítások szerint van net, de mégsem szinkronizál trófeákat meg nem tudom megnézni a profilom :F

(#254032) keIdor válasza _drk (#254026) üzenetére


keIdor
titán

Ha meghívnak egy rendezvényre, akkor sem mondhatsz rosszat. Ez biztos, különben nem lesz legközelebb.
Nem biztos, hogy aláírtak bármit is, de józan ésszel ha belegondol az ember, akkor a világ már pedig így működik.
Nem harapsz abba a kézbe, ami enni ad. Vagy legalábbis meghív...
A Mafia 3 pedig nem volt jó, sőt, jó szívvel az ellenségemnek sem kívánnám. De nem mondhatja azt, hogy gyerekek, most jöttünk az eventről, a játék félkész állapotban van, a karakterek gyengék, a grafika 10 évvel van lemaradva, a történet lapos, a küldetések monotonintásban elvesznek stb.
Különben nem lesz legközelebb, sőt, elterjed, hogy ezek megmondják a frankót...

Igen, Zoli a másik véglet, annak meg semmi nem jó. Ki van égve, csak akkor meg minek csinálja? :F

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#254033) Mike válasza Carlos Padre (#254025) üzenetére


Mike
veterán

aztán Diegoval kiirtunk minden felnőttet :D

(#254034) Fox Mulder válasza Frod (#254024) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

Szerintem is OW vélemény teljesen rendben van. Sokan szidják őket, hogy mindent negatívan látnak, de inkább csak helyén kezelik a dolgokat és kimondják azt amit más nem szeretne vagy nem mer. Manapság minden új megjelenésre az a reakció, hogy jeah, micsoda játék, insta buy stb..de mellette egy unalmas, százszor lerágott csont. Tisztelet a kivételnek.

(#254035) Mike válasza Fox Mulder (#254034) üzenetére


Mike
veterán

szerintem meg lófaszt. nagy hangon ordítozva fikáznak szarrá mindent
de ettől még tarthatod őket etalonnak, nekem nem fáj, de ezt mástól ne várd el

(#254036) FunPro válasza keIdor (#254032) üzenetére


FunPro
senior tag

Csak ilyenkor felmerül bennem a kérdés, hogy ezek után akkor ki a tököm nézi őket/ad a véleményükre?

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#254037) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#254025) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ja, az a sor csak az xboxra vonatkozik...pc-n majd szürke lesz a 4K felbontás? :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#254038) Zoleee83 válasza Fox Mulder (#254034) üzenetére


Zoleee83
addikt

Szerintem meg nem, bármilyen játékot mutatnak be sose jó semmi.
Sz@rrá fikázzák, hulladékozzák, úgy hogy sokszor még a nagy Belán, aki ráadásul állítólag fejlesztő is beleáll Zoly (ez mi a toszért Y, sose értettem..) hülyeségébe.
Ki van égve a csatorna kompletten, nem kéne játéktesztekkel foglalkozni..

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#254039) Fox Mulder válasza Mike (#254035) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

Nem tartom őket semminek, pláne nem várok el senkitől semmit. Ezt nem tudom hol olvastad. :C

(#254040) Mike válasza Fox Mulder (#254039) üzenetére


Mike
veterán

" Sokan szidják őket, hogy mindent negatívan látnak, de inkább csak helyén kezelik a dolgokat és kimondják azt amit más nem szeretne vagy nem mer"

tehét igazuk van, aki meg nem ért velük egyet, az csak nem meri kimondani az igazságot, saját magát becsapva elzárkózik a valósg elöl

erre mondom, hogy a lófaszt
sima fikagépek

[ Szerkesztve ]

(#254041) FunPro válasza Zoleee83 (#254038) üzenetére


FunPro
senior tag

Ha egyszer manapság semmi nem jó, akkor mit lehet tenni?

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#254042) Gery9112 válasza FunPro (#254041) üzenetére


Gery9112
őstag

Számomra akkor nem szimpatikus, amikor kijelenti, hogy ezt a játékot ő nem játszotta végig mert szar..... jó értékelem az őszinteségét de akkor a videót se érdemes elkészíteni, hisz nem a teljes játékról ad egy átfogó képet.
Vagy amikor valamit hibaként hoz fel a játékban és közben látni, hogy nem hibáról van szó, hanem valamit nem csinált meg/nem vett észre.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#254043) ProEvoFan válasza Fox Mulder (#254034) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Naaaaaa...a Death Stranding nem volt lerágott csont, sőt....
Ennek ellenére konkrétan lehülyézte azt, aki játszik azzal a szarral....

(#254044) cyberkind válasza keIdor (#254032) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem neki is elege van abból, amerre megy, és amilyen lett a játékipar, annyi biztos, hogy ha ez a szórakozás megmarad egy bizonyos rétegnek (nem 2 milliárd játékosnak mint jeleneg is van, vagyis ezt az infót tolták be a PC Gaming show-nál), a Ubisoft se így fejlesztené a játékait, szóval nemhiába van mindenre is "igény".

Paranormal Cocktivity

(#254045) FunPro válasza Gery9112 (#254042) üzenetére


FunPro
senior tag

Ez jogos.

Aki ebből él meg, az a) értsen hozzá és b) vigye is végig figyelmesen a produktumot.

Mondjuk én alapból mazochistán állok a dolgokhoz, szóval ha én valamit elkezdek, azt be is fejezem (néhány kivétellel), aztán utána szidom mint a meszest. :D

Szóval nekik 2x ilyen mazochistán kéne hozzáállniuk. :K

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#254046) RangerFox válasza Szabi® (#254020) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A karakterek kidolgozottsága meg a sztori már megint egy totál más téma, ráadásul még senkit sem hallottam, aki szerint a két új rész jobb lenne az elődeinél ilyen téren. És igen, ismerem a videót. Valójában a nagyobb kontraszt érdekében hasonlították össze az 5-tel a játékot, ugyanis már a 3-ban sem voltak benne ezek már. :D Többek között azért, mert más irányba vitték el a Dunia engine fejlesztését, mások lettek a prioritások, egyébiránt pedig gameplay design-beli döntések, illetve technológiai korlátok állnak a háttérben. Mondjuk a 2 mondhatni szegényes növényzetével eljátszható volt az ágtöréses fizika, de a 3 trópusi környezetében már nem. Vagy nem lehet átlőni a fémlemezeken --> passzívan ráveszik a játékost az agresszívabb játékra, nem véletlenül vezették be a brutális késeléseket, a becsúszás/ugrás közbeni kivégzéseket. Arra szeretnék rámutatni ezzel, hogy kicsit árnyaltabb a dolog annál, minthogy elsilányult a cég. És már megint ott tartunk, hogy fel lehet hozni 1001 ellenpéldát, amiben előrelépés volt az elődjéhez képest a játék technológiai szempontból.

"És manapság színes műanyagot árulnak.Részletes kidolgozás nélkül."
Történet és gameplay szinten egész biztosan. Viszont a korhűn lemodellezett városok és építmények kidolgozottsága páratlan, és ez a teljesítmény megsüvegelendő. Aki pedig vevő ezekre, az nagyon sokra értékeli ezt. A Ubisoft nem csinál mást, csak azt, amiben igazán jó: hatalmas és kellően részletes világokat hoz létre, amit aztán megtölt ötlettelen, repetitív ám nagyon addiktív tevékenységekkel. És azt a szokásos minőséget általában hozzák is a játékok. Nem akarnak versenyezni más területen a többi játékkal, pontosan tisztában vannak vele, hogy nem tudnak. Jó ez nekünk? Nem annyira. Jövedelmező nekik? Egész biztosan.

(#254047) .LnB válasza ProEvoFan (#254043) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez melyik volt?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#254048) RangerFox válasza .LnB (#254047) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Talán ez.

(#254049) keIdor válasza cyberkind (#254044) üzenetére


keIdor
titán

Kizárt dolognak tartom a 2 milliárdot.
Van 110 millió Playstation-önös, van kb. 50 millió Xboxos, meg pár millió PC-s, a gyenge, alsó kategóriától a csúcskategóriáig. Meg sok Nintendos, kb. 70 millió?
Világszinten szerintem nincs több 250-300 millió gémernél, de én is csak tippelem körülbelülre. De ebben benne van az atom casual réteg is.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#254050) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Vallhalla Gameplay: [link]

:DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.