Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#128001) Kvelstadt válasza james001 (#128000) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én szerettem a létrás részt mikor csak a nő énekelt es nem volt hangszeres kíséret.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#128002) wolf13


wolf13
őstag

Engem a Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain ezzel győzött meg. Itt már tudtam, hogy kell :D

Igaz PC-re vettem meg megjelenés napján. Azóta még egyszer nekiestem. Így , hogy mindenre emlékszem, PS-en már nem kezdtem el.

(#128003) Prowler


Prowler
senior tag

Megjött ma a fehér PS4 Pro :) Esztétikumra nagyon tetszik a cucc, iszonyat jól néz ki és a DualShock 4 kontroller is sokkal kellemesebb a DS3 után. L2/R2 gombok sokkal kényelmesebben működtethetők. Menüje sokkal összetettebb mint szegén PS3-é, kellett egy kis idő hogy átbogarásszam. Egyedüli negatívum számomra a bekapcsoló/DVD kiadó gombok kialakítása, azok valami borzalmasak. Szerencse hogy nem kell őket használni állandóan.

DOOM-al játszottam egy kicsit, nagyon gyorsan és szépen fut, most éppen Metal Gear Solid V-öt töltöm. Nagyon jó vétel volt,megérte az árát. Amit sajnálok, az az hogy PS3 lemezekkel nem kompatibilis, akkor tökéletes lenne.

Veremivadék Undorkutya

(#128004) SH4D0W2011 válasza Prowler (#128003) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Grat hozzá! :C

A gépet egyébként be lehet kapcsolni a kontroller PS gombjával is, az sokkal kényelmesebb. :) Ez lehet sokaknak egyértelmű dolog, de én pl. csak pár hét elteltével tudtam meg. :DDD

(#128005) Prowler válasza SH4D0W2011 (#128004) üzenetére


Prowler
senior tag

Köszi szépen, ezt PS3 óta tudom, hála az égnek hogy nem vették ki az új szériából :B

Veremivadék Undorkutya

(#128006) Kvelstadt válasza wolf13 (#128002) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Jó kedvcsinálo videó.
Nekem anno annyi elég volt mikor belenéztem a GZ kezdő videójába mikor Skullface a ketrecnél beszél a kölyökhöz.
Pont az tetszett benne hogy semmi látvány semmi hype csak bemutaták skullface-t, aztán odaadtaa walkman-t és "here's to you"..

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#128007) Adam_Shepard válasza wolf13 (#128002) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

nekem akkoris ez az örök kedvenc 180 óra TPP után: [link]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#128008) Prowler válasza Adam_Shepard (#128007) üzenetére


Prowler
senior tag

Hát ez valami hatalmas :DD

Veremivadék Undorkutya

(#128009) Prowler


Prowler
senior tag

Esetleg tudja valamelyikőtök, hogy lehetséges-e ugyanazt a játékot játszani multiban két különböző konzolon? Például Diablo 3-at, nekem PS4 van, ha megveszem rá akkor tudom majd együtt játszani a barátommal akinek PS3-a van?

Veremivadék Undorkutya

(#128010) leslieke válasza Prowler (#128009) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

D3-al ez nem fog működni. Ugyanolyan konzol kell legyen mindkettőtőknek.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#128011) Kvelstadt válasza leslieke (#128010) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Főleg mert ps3ra már nem jöttek azok a frissítések amelyek elég komolyan kibővítették a játékot.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#128012) leslieke válasza Kvelstadt (#128011) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen, de az alapjáték se lenne átjárható. Haverral pont emiatt - is - váltottunk PS4-re.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#128013) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Gondolkodom egy Tv cserén és ide is bemásolnám a Milyen TV-t vegyek topicba írt hozzászólásomat...

Szűkítettem a kört a Telekomos készülékek között 2 VA panelesre és egy IPS panellel rendelkezőre.

SAMSUNG UE43MU6102 SMART UHD 4K TV

PANASONIC TX-49EX600E 4K SMART LED TV

THOMSON 49UC6406 4K ULTRA HD ANDROID SMART TV

Elsősorban Xbox One S és Ps4 Slim konzolok mellé vásárolnék készüléket (az Xbox támogatja a 4K BR szabványt is a filmek esetében valamint képes önmagában is felskálázni a játékokat 4K felbontásra - valamint mindkét konzol támogatja a HDR módot) valamint a Digi kábeltv szolgáltatását használnám még hozzá és onnan inkább a HD csatornákat nézném (Sport, dokumentumfilmek és természet) - a későbbiekben esetleg a Ps4 Slim Ps4 Pro konzolra cserélődhet az Xbox esetében viszont nem tervezett az Xbox One X-re a csere.

Így ebből a listából melyik készülék lenne az ajánlott?

Telekomos felhasználók esetére mellékelek egy közvetlen összehasonlítást is...

Ha valakinek ezen készülékek közül esetleg van a tulajdonában valamelyik az dobjon már egy üzenetet akár privátban is! Köszönöm előre is!

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#128014) Prowler válasza leslieke (#128012) üzenetére


Prowler
senior tag

Köszönöm a választ, ezek szerint új Diablos barátokra lesz szükségem.

Veremivadék Undorkutya

(#128015) leslieke válasza Prowler (#128014) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Vagy haverod is vesz egy PS4-et meg hozzá a Diablo-t és több tartalmat is kap, mint PS3-on. :)

Szerk.:
Nézz be a PS4-Diablo3 topikba új barátokért. :))

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#128016) Prowler válasza leslieke (#128015) üzenetére


Prowler
senior tag

Az sajnos nem fog megtörténni, szerinte nem érte meg a váltás PS4-re amikor ma elújságoltam neki a dolgot :D Hát így jártam.

[ Szerkesztve ]

Veremivadék Undorkutya

(#128017) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Új AC-t tolja már innen valaki? Ha igen milyen lett?

Mekkora a day 1 peccs?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#128018) leslieke válasza Prowler (#128016) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Majd felébred. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#128019) Wellin9


Wellin9
tag

Hétfőn jön a Sony Paris Games. Elvileg 7 új játékbejelentést ígérnek. Ti számítotok valami komolyabb bejelentésre ?

(#128020) Adam_Shepard válasza Wellin9 (#128019) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

bloodborne 2 ;]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#128021) mettek válasza Adam_Shepard (#128017) üzenetére


mettek
addikt

1,3gb volt. Szerintem az első rész után ez hozza ismét az AC szintet és hangulatot. Szuper lett.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#128022) erahurka válasza Wellin9 (#128019) üzenetére


erahurka
félisten

Egy-két remaster, egy-két tingli-tangli indy cím, pár multiplatform, meg talán egy nagyobb Sony exkluzív. Elég sok jóság van már bejelentve, nem tudom elképzelni, hogy hátra legyen még 7 komoly játék a következő 3 évre.

(#128023) james001 válasza Wellin9 (#128019) üzenetére


james001
veterán

Uncharted 5 ;]
Amúgy itt nem várok nagy csattanást,majd a PS Experience-n decemberben.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#128024) erahurka válasza james001 (#128023) üzenetére


erahurka
félisten

Nem tudom a Lost Legacy mekkora siker volt, de azt egyértelműen úgy szánták, hogy megnézik, kíváncsiak-e az emberek Uncharted játékra Nathan nélkül. Szerintem simán jöhet a generációban még egy Uncharted játék. Illetve a PS Vitás cuccot remasterelhetnék, a rajongók tuti megvennék.

(#128025) james001 válasza erahurka (#128024) üzenetére


james001
veterán

The Last of Us 2 megjelenéséig nem hiszem hogy lesz új UC.
De most már kéne a Naughty Dog-tól valami új is,hiába szeretjük az Uncharted "áradatot",egy új IP kéne már tőlük,úgyhogy remélem TLoU2 után valami meglepetéssel rukkolnak elő.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#128026) Apone33


Apone33
őstag

Kérhetnék véleményt az AC origins-ről? Nem vagyok fan, még anno ez első pár résszel játszottam. De ez a játék gameplay-ek alapján nagyon megfogott, ha azt mondjátok, hogy érdemes rá benevezni akkor megvenném.

Play Hard!!!

(#128027) Kickass válasza Wellin9 (#128019) üzenetére


Kickass
őstag

Egy Days Gone megjelenési dátumnak örülnék már... :K

(#128028) szallasi007 válasza Apone33 (#128026) üzenetére


szallasi007
őstag

Szia,

saját véleményem, nem kell vele egyetérteni:
vélemény 1
vélemény 2

(#128029) N@idia


N@idia
őstag

Egy kis help kellene. Szeretném megvenni az R6-hoz a year 2 pass-t, de valamiért azt írja hogy "tell me more" és nem engedi megvenni se konzolon se pc-n valaki tudna segíteni ebben hogyan tudnám ezt kiküszöbölni ? :B

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#128030) Gyulus76


Gyulus76
aktív tag

Vettem a VR-hoz egy Move Twin csomagot. Próbáltam több USB töltőfejjel tölteni, de csak a PS-ről működik. Emiatt nem szeretném még készenléti módban sem járatni a gépet, viszont a Move vezérlők miatt feleslegesnek éreznék külön töltőállomást tartani. Mi a megoldás?

(#128031) marilllyo


marilllyo
veterán

Srácok! Valami Gwent mágus meg tudná mondani, hogy a fenébe van nekem 4 nyomorult gyalogos? Ráadásul külön mutat ott 2-t.
Elvileg csak 3 lehet.
Ez most bug vagy mifene?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#128032) Sefter válasza marilllyo (#128031) üzenetére


Sefter
veterán

Szerintem bug, ha azt választod, amin 2db van akkor mi történik?

Psn ID: sefter_hun

(#128033) marilllyo válasza Sefter (#128032) üzenetére


marilllyo
veterán

Be tudom őket pakolni. Aggódom mert nem tudom mennyire befolyásolja a Gwent-es trófeát. :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#128034) Apone33 válasza szallasi007 (#128028) üzenetére


Apone33
őstag

Köszi, hát elment egy kicsit a kedvem tőle. :B Akkor beszerzem lemezen inkább így legalább el tudom adni, ha tényleg olyan gáz.

Play Hard!!!

(#128035) Zsinder válasza Apone33 (#128034) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Azért szerintem nézz be a PC-s AC Origins topicba is, ne egy ember véleményére alapozz mert lehet általánosságban sem egyezik az ízlésetek.

(#128036) Apone33 válasza Zsinder (#128035) üzenetére


Apone33
őstag

;)

Play Hard!!!

(#128037) marilllyo válasza Sefter (#128032) üzenetére


marilllyo
veterán

Több bejegyzést is találtam ami szerint ez bug. De az utolsó ilyen az 2015-ös. Azóta semmi. Továbbá jött ki azóta patch a Card Collector-ra. Hát nem tudom... Kicsit aggaszt mert csak emiatt kezdtem NG+ot és nem tudom, hogy akarnék-e még egyet ha ez bebuggol... :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#128038) A`rpi válasza marilllyo (#128037) üzenetére


A`rpi
addikt

"Több bejegyzést is találtam ami szerint ez bug. De az utolsó ilyen az 2015-ös. Azóta semmi. Továbbá jött ki azóta patch a Card Collector-ra. Hát nem tudom... Kicsit aggaszt mert csak emiatt kezdtem NG+ot és nem tudom, hogy akarnék-e még egyet ha ez bebuggol... :("

Ha kétesélyes, és tényleg biztosra akarsz menni a következő alkalommal, akkor a játékmentéseket érdemes törölni, persze csak abban az esetben ha egyjátékos módról van szó, és hozzáférsz a mentéshez.

(#128039) Lefty


Lefty
addikt

Par mondatban valaki a sajat velemenyet megosztana, hogy a shadow of war az elso reszhez kepest bevaltotta-e a remenyeket?

(#128040) marilllyo válasza A`rpi (#128038) üzenetére


marilllyo
veterán

persze csak abban az esetben ha egyjátékos módról van szó, és hozzáférsz a mentéshez.

Persze. Witcher nem online. Csak... azért hosszú és nyűgös, hogy csak ezért még egyszer végigfussam.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#128041) Imilenni válasza Lefty (#128039) üzenetére


Imilenni
addikt

Milyen reményekre gondolsz?
Az első részben van vagy 30 órám, a War pedig...inkább egy DLC-nek érzem csak.
Bánom hogy ennyiért megvettem.
Ezt leszámítva szerintem jó lett, bár nem sokban különbözik az első résztől.

Press "F" to pay respects.

(#128042) proly01


proly01
őstag

Melyik autós játékot éri meg megvenni ami nem szimulator?
:R

....Pr:)ly....

(#128043) Lefty válasza Imilenni (#128041) üzenetére


Lefty
addikt

Olyan remenyekre, hogy jobb-e vagy legalabb olyan jo, mint az elso resz? Kerdezem ezt ugy, hogy az elso reszt total kimaxoltam, az nagyon kiraly. Miert erzed DLC-nek?

[ Szerkesztve ]

(#128044) dvd24 válasza proly01 (#128042) üzenetére


dvd24
senior tag

szerintem várj kb két hetet, akkor jelenik meg az új need for speed, ha nem szimulátor kell akkor az lesz a jó

(#128045) GuruZone válasza proly01 (#128042) üzenetére


GuruZone
őstag

The Crew, Trackmania Turbo

Redmi Note 13 Pro 5G • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#128046) WhiteWalker válasza Lefty (#128043) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Mindehol azt irják , hogy sokkal jobb mint az első rész.
Cimborám ódákat zeng róla :DDD
Én megvárok vele majd egy GOTY kiadást ;]

[ Szerkesztve ]

(#128047) Wellin9 válasza Lefty (#128039) üzenetére


Wellin9
tag

Szerintem teljesen ugyan olyan,mint az előző,ez az egyik előnye és talán a legnagyobb hátránya is.Kicsit javult a grafika,van néhány új mozdulat és skill, és talán a történet is egy kicsit jobban az előtérbe került. Viszont semmi újdonság nincs benne a siegeken kívül,én hamar ráuntam,de számomra az előző rész is a végére ellaposodott.

[ Szerkesztve ]

(#128048) RangerFox válasza proly01 (#128042) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igazából szerintem a legtöbb játékban a sok beállítási lehetőség miatt lehet szimulátoros nehézséget beállítani, de ugyanúgy lehet arcadosítani. De pár mondatban összefoglalom a legtöbbet:

Driveclub: Az elején nehéz hozzászokni, nincsen racing line meg kipörgetésgátló, de abszolút nem szimulátor, jó a sebességérzet, leértékeléskor nagyon olcsón adják, és a season pass-el együtt rengeteg single tartalmat kapsz. Én 65 órát játszottam vele a platinumig, de nem csináltam meg mindent 3 csillagra. Bőven van benne tartalom, és szerintem az egyik legjobb autós játék a generációban.

The Crew: Open world autós játék, sok versennyel és különböző challange-ekkel, abszolút arcade, de nekem nem jött be az irányítása. Van belőle Trial verzió, így mindenképpen próbáld ki, mielőtt megveszed. És ha emellett döntesz, a legfullosabb kiadást vedd meg. Jövőre jön a második része.

NFS 2015: Ha szereted az éjszakai versenyeket, meg a tuningolást, akkor szeretni fogod. Nekem tetszettek a live action sztori átvezetők, arcade irányítása van, és elég szép. mellesleg könnyű platinázni.

F1 2017: Az eddigi legjobb és legbefogadhatóbb F1-es játék, sok újítással (főleg a karrier részben), és rettentően részletesen be lehet állítani a nehézséget a nagyon könnyűtől (amiben kb csak a gázt kell nyomnod), egészen az őrülten nehézig. Szerintem érdemes kipróbálni, ha csak egy kicsit is érdekel az F1 világa, élvezetes az egész.

Project Cars: Egy jó kontrollerbeállítással nagyon élvezetes játék, néha nehéz, de nem teljesen szimulátor, ha bekapcsolod a vezetési segédleteket. Season Pass beszerzése ajánlott, úgy kellő tartalom van benne.

Gran Turismo Sport: Vannak benne különböző kihívások, amik bevezetnek a vezetésvilágába, konkrétan megtanít, hogyan kell vezetni, hogyan kell kigyorsítani, bevenni egy trükkös kanyart, szélárnyék fontosságát stb. Szerintem jó átmenet az arcade és a félszimulátor között, de inkább az online versenyekre van kiélezve (ami néha élvezetes, de a büntetőrendszere nem tökéletes, így néha frusztráló tud lenni). Egyelőre kevés benne a tartalom, de ha most megveszed, akkor részese lehetsz a folyamatnak, ami során kiteljesedik a játék. De én még nem ajánlanám, mert nem kimondottan arcade játék. Mellesleg a menürendszere idejétmúlt és átláthatatlan, és az autók 70%-nak a hangja még mindig egy mosógép és egy porszívó hangjára hasonlítanak, hiába fejlődtek sokat az előző részhez képest.

Project Cars 2: Elég nehéz, ez inkább szimulátorosabb, hiába lehet sok segédletet beállítani, sokat kell benne gyakorolni, hogy sikerélményed legyen, kormánnyal az igazi élmény. Ha tényleg arcade versenyzést akarsz, akkor ezt nem ajánlom.

Need for Speed Playback: Nemsokára megjelenik, én nagyon várom, kíváncsi vagyok a sztorijára, sokkal változatosabb lesz, mint az elődje volt, és látványos. Arcade lesz, és ez a legújabb játék a listából, szerintem bátran előrendelheted, amit eddig lehetett belőle látni, az biztató.

(#128049) winery válasza RangerFox (#128048) üzenetére


winery
aktív tag

Nagyon jó részletes írás, szerintem mehet az összefoglalóba :)

Köszönjük

(#128050) EczkE válasza RangerFox (#128048) üzenetére


EczkE
addikt

Engem erdekelne a Crew, de sajnos nem talalom trail verziot belole. :F

Asszem mindenféleképpen!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.