Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#207001) tboy93 válasza leroyclub (#206997) üzenetére


tboy93
nagyúr

Fejezet valasztasnal rakerdez hogy mentse-e a jatekot, ha azt mondod hogy igen, akkor a következő fejezetbe is tovább viszi az ott tortent dolgokat.

(#207002) Steve1207


Steve1207
veterán

Volt egy bontatlan Second Son-om, de valahogy soha nem vett rá semmi, hogy játsszak vele. Most valahogy, ha már olyan jónak mondták elkezdtem. Ez gyerekek egy az egyben a Spiderman csak más köntösben :D Vagy a felétől, amikor megvan az új képességed, akkor Flash-sel :D
Szóval ez baromi jó eddig, az egyik szigetrész teljesen pipa.

.

(#207003) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

GENESIS című moba elhalasztva augusztusig. (Eredetileg július 18-án jött volna)

Régebbi gameplay

Live-Die-Respawn

(#207004) .LnB válasza pulffy (#206985) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megnéztem tegnap, megvan a plat. :D

(#206996) Ronam

Hát, nem mondom, hogy nincs igazad. Szerintem ennél a játéknál nagyon fontos, hogy elkapjon a feeling, az alap játékmechanika. Mert a sztori abszolút nem húzza be az embert, engem eléggé ki is készített.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#207005) Imilenni válasza oriic (#207003) üzenetére


Imilenni
addikt

Jó kis Dota2/HOTS egyvelegnek tűnik :D

Press "F" to pay respects.

(#207006) .LnB válasza Imilenni (#207005) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De ennek mi értelme így? Amikor konkrétan Cristal Maiden, Juggernaut, Earth Spirit van átnevezve. Mert még a mozgásanimációjuk is ugyan az. Szánalmasnak tartom az ilyet. Karakterek Dota, a map HoTS, a grafika LoL.
Ez nem jónak tűnik, hanem pofátlanságnak. Aki nem képes egyedi hősöket, mapot, stb stb kitalálni, az szerinted mennyire fog érteni a balance-hoz? Másolni egy dolog..

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#207007) oriic válasza .LnB (#207006) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kinaiak, szerinted mennyire erdekli oket? Ha mar ahhoz is lustak h a PC verzioba tegyenek eger-bill iranyitast. (Igen, az is csak kontrollerrel iranyithato)

Live-Die-Respawn

(#207008) pulffy válasza .LnB (#207004) üzenetére


pulffy
őstag

Az fasza. Ha jószivű vagy akkor ird be a forumjába hogy giftelsz az érdeklődőknek... ;]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#207009) tretyak válasza Kendek (#206992) üzenetére


tretyak
aktív tag

Köszi, az tiszta volt, hogy a megosztás és az egyszerre bejelentkezés nem fog menni. A heti max két óra játékra fordítható időmmel ez simán működhet.

(#207010) folken


folken
újonc

Blazing Chrome ma megjelent végre, bár 3 ezerre saccoltam.

(#207011) .LnB válasza pulffy (#207008) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Dehogy giftelem. Jó lesz az egy esetleges "újrakezdéskor". :D

(#207007) oriic

Azt a fogyatékos bandát te.. :D Nem is néztem, hogy Kínaiak.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#207012) belan válasza Steve1207 (#207002) üzenetére


belan
addikt

Szerintem is nagyon jó játék én imádtam .

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#207013) saelin válasza oriic (#206876) üzenetére


saelin
veterán

Ezt meglesem. Eddigi videók alapján nem tetszett, de ki tudja...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#207014) Bogyi007 válasza Steve1207 (#207002) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ha egyszer kipróbálnád a Sunset Overdriveot is... :))

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#207015) saelin válasza tboy93 (#206883) üzenetére


saelin
veterán

A DST bazi nagy játék party-ban. Sírás, röhögés és sok-sok összetartás. Rengeteg időt bele lehet feccölni.

Deck
Előbb a Mordor-ral játsz és utána jöhet a War. Én pont most tolom az utóbbit.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#207016) Wesder válasza Bogyi007 (#207014) üzenetére


Wesder
félisten

Elöbb volt mint a Pòkarc.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#207017) Steve1207 válasza Bogyi007 (#207014) üzenetére


Steve1207
veterán

Ez így hirtelen túl humoros meg színes :DDD De bekönyvjelzőzöm, majd lehet ránézek PC-n, de áttértem szinte csak PS-re, kösz a tippet!

.

(#207018) Bogyi007 válasza Wesder (#207016) üzenetére


Bogyi007
veterán

Second Son is...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#207019) sutyesz96 válasza zbundy (#206983) üzenetére


sutyesz96
őstag

Most komolyan előnyként emlegeted, hogy elem van egy kontrollerben akkumulátor helyett? :C :W

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#207020) Deck válasza sutyesz96 (#207019) üzenetére


Deck
titán

Ja.. Viccnek is rossz :D

PS5

(#207021) Wesder válasza Bogyi007 (#207018) üzenetére


Wesder
félisten

Tudom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#207022) F_Peter válasza sutyesz96 (#207019) üzenetére


F_Peter
őstag

Az elem alatt az elem formátumú aksira gondol szerintem, avagy hogy ez is az is lehet.

(#207023) saelin válasza sutyesz96 (#207019) üzenetére


saelin
veterán

Azért mérföldekkel jobb megoldás, hiába hangzik elsőre viccesnek. Ha lemerült csak bepattintasz egy másikat és mehet tovább a móka.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#207024) danielgalaxy válasza #10186752 (#206877) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

A midi zenék először valóban furán hatnak, de meg lehet szokni. A két hónap játék alatt nekem annyira belemásztak a fejembe, hogy kb szabadulni nem tudtam tőlük. Felfelé menet a liftben, a kocsiban, a munkahelyen, észre se vettem magam, csak miután másfél perce tolom hümmögve a menü alatt hallható zenét, jövök rá, hogy ez a DQ11. Kemény :D

[ Szerkesztve ]

(#207025) 30z.Samu válasza saelin (#207023) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ha ilyen helyzet áll fenn, akkor ott a töltőkábel, aminek az egyik végét a PS-be, a másik végét a controller-be dugom. Szóval ezt is ki lehet küszöbölni. :K

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#207026) saelin válasza 30z.Samu (#207025) üzenetére


saelin
veterán

Persze, de mint plusz opció nem elhanyagolható. Mellesleg nekem sosem a lemerülő kontroller miatt, hanem a fejhallgató miatt kell abbahagynom egy session-t.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#207027) Xaels válasza 30z.Samu (#207025) üzenetére


Xaels
félisten

Van egy 10Ah-s hordozható akkum és akkor még a PS-hez sem kell közel ülni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#207028) F_Peter válasza 30z.Samu (#207025) üzenetére


F_Peter
őstag

Na nekem pont ez az amit utálok. Persze én is ezt teszem, de akkor is. 4 méternyire vagyok a ps-től, ráadásul ha kábelezek is, akkor meg mehet a limbo tánc annak aki át akar menni a nappalin. Plusz a macskát is ingerli egy lebegő zsinór. ☺️
Számomra szörnyű megoldás.
Amúgy már én is vettem hozzá powerbankot, de akkor már jobb a box cserélhető aksija.

[ Szerkesztve ]

(#207029) 30z.Samu válasza F_Peter (#207028) üzenetére


30z.Samu
félisten

Persze, kinek mi. Meg vannak szituációk, amikor sz@r tud lenni, hogy kábelen lóg a controller. Igazából nekem egyik megoldással sincs különösebb gondom, a Wii controller ugye még elemes. Vettem hozzá tölthető elemeket, ahogy visít hogy merülőben van, gyorsan Pause, elem csere és mehet tovább a buli. :D

Sic Parvis Magna

(#207030) F_Peter válasza 30z.Samu (#207029) üzenetére


F_Peter
őstag

Így van. Nekem szimpatikus lenne, ha Sony a kövi genre biztosítaná a "szabadságot" ebben a kérdésben, viszont nem hiszem hogy fogja, mert a többség pozitívnak gondolja ezt a korlátot és szidják a box megoldását. Erre a box v2 elite is beépített aksis lesz. 😕

(#207031) 30z.Samu válasza F_Peter (#207030) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ami a lógó kábelt illeti, bátyám gépét húzta már le így a kutya. Át akart menni alatta vagy felette, nem tudom hogy mennyire feszült a kábel. De valahogy beleakadt, szegény megijedt és elkezdett spurizni, repült a controller bátyám kezéből, repült a PS az asztalról. :Y :D Az volt a mák, hogy a HDMI kábel meg a táp kábel kihúzódott a gépből és nem rántotta le az egész mindenséget.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#207032) Steve1207 válasza 30z.Samu (#207031) üzenetére


Steve1207
veterán

Na az merész :DDD

Amit írtatok, én pl bírtam a xbo elemes megoldását, stabilabb is fogásra. Ps-nél viszont az is egyből jobb volt, hogy könnyebb, részemről 3-4 óra hosszú játéknál kényelmesebb, ha belendül az ember. PS-től, 2,5 méterre vagyok, ha lemerül a kontroller, akkor a fali aljzatból egy hosszabbítóval töltöm, ami ott van mellettem. Így félig vezeték mentes addig is gép részről, amíg feltölti és nem kell abbahagyni a játékot se.

[ Szerkesztve ]

.

(#207033) tboy93 válasza Steve1207 (#207032) üzenetére


tboy93
nagyúr

En power bankrol szoktam meteres kabellel tölteni, ha muszaj, de ritkan merult le egyszerre a 2 kontrollerem. Most meg mar 3 van, kizart hogy mind taccson legyen egyszerre.

(#207034) Bétaville válasza F_Peter (#207028) üzenetére


Bétaville
senior tag

"a macskát is ingerli egy lebegő zsinór" Ez jó. :DD

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#207035) Deck


Deck
titán

Ha lemerül a kontrollerem csak átváltok a másikra.. Míg ami lemerült felrakom töltőre. Venom töltő padot használok így kábelt se kell a kontrollerekbe dugnom.

PS5

(#207036) ldave


ldave
félisten
LOGOUT blog

Nekem is kettő kontroller van, de 95%-ban csak egyet használok, esténként 2-3 óra játékkal nem merül le, ha pedig látom hogy kevés van már benne, akkor alvás előtt felteszem töltőre, reggel meg lehúzom. Sosem merült még le játék közben.

A Slime draws near! Command?

(#207037) fausto


fausto
addikt

5990 Ft jó ár egy takarítás/újrapasztázásért?

Utolsó szériás FAT gép, még nem volt szétszedve, lehet hogy nem ártana :) Úgyhogy nem tudom mennyi szokott lenni.
Tudom, hogy az a legolcsóbb, ha magamnak csinálom, de sem türelmem, sem ügyességem nincs az ilyesmihez

(#207038) Tyler Durden válasza Deck (#207035) üzenetére

Nekem gépre van dugva de ugyanez a metódus. Egyikkel gamelok, másik lélegeztetőn, aztán meg csere. Ha páros game megy, akkor látom melyik van jobban rottyon és azt pattintom töltőre.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#207039) Bogyi007 válasza 30z.Samu (#207025) üzenetére


Bogyi007
veterán

Negatív. Lemerült a kontrollerem miközben Detroitoztam, en is elővettem a kábelt es folytattam a játékot, csak aztán erről a játék hevében megfeledkeztem és egy action résznél felrántottam a kontit kábellel és igy a géppel együtt is. Szerencsére a gépnek nem lett baja, de a kábel tönkrement es a kontit sem tudom már a konzolról tölteni, csak pl dokkolóról ami külső áramforrásról megy.

Olcsón megúsztam, de majdnem nagyobb baj lett ebből...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#207040) d@vee


d@vee
őstag

Oké, buktató meg minden, de ha valakinek egy kábelbedugás nagy macera a játék kedvéért az inkább adja el a konzolját.

Ja

(#207041) Kendek válasza fausto (#207037) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha te magad nem tudod/akarod megcsinálni, és nincs is ilyen ismerős a közelben, akkor nyilván marad ez a megoldás. Több éve nyúzott gépet nem árthat takarítani és újrapasztázni, de azt neked kell eldöntened, hogy ér-e számodra ennyit. :)

<-ƘƘ->

(#207044) F_Peter válasza d@vee (#207040) üzenetére


F_Peter
őstag

Más verzió nincs is!

Itt szerintem senkinek nem a kábel bedugása az a probléma, amiről beszélgettünk.

[ Szerkesztve ]

(#207045) d@vee válasza F_Peter (#207044) üzenetére


d@vee
őstag

Tudom hogy neked a választás hiánya a gond. Én nem is arra írtam hogy dejó, h nincs elemes.

Ja

(#207046) penge111


penge111
addikt

Lenne egy egyedi kérdésem. Szóval sose használtam, és nem is adtam meg a bankártya adataimat a ps storéban. Vettem feltöltőkártyákat, és azzal került pénz a walletomra. Kb 10000 ft van még rajta. Augusztusban fog lejárni a ps+ előfizum. A walletról tud levonni összeget ps+ hosszabításra a Sony? Természetesen ki van kapcsolva az automatikus megújítás, de ha be lenne kapcsolva, képes lenne?

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#207047) 30z.Samu válasza penge111 (#207046) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szerintem igen.

Sic Parvis Magna

(#207048) Kendek válasza penge111 (#207046) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Logikailag mindig a Wallet-ről von, vagyis ha azon nincs meg a szükséges összeg, akkor előbb feltölti bankkártyáról vagy PayPal-ről a különbözetet.

<-ƘƘ->

(#207049) penge111


penge111
addikt

Ok, köszi mindkettőtök válaszát. Remélem ha ki van kapcsolva az automatikus megújítás, nem vonja le, mert mintha itt valaki írta volna, hogy tőle ennek ellenére levonta. Vettem már 12 havit amikor akcióban volt, de akkor akarom majd csak élesíteni, ha az adott hónapban nekem tetsző játék jön.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#207050) RangerFox válasza penge111 (#207049) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nem vonja le, ha nincs bekapcsolva az auto renew... Amúgy ez fogós kérdés volt, mert én úgy tudom, hogy walletből nem lehet pl. 1 hónapos PS+-t venni, ahhoz kell bankkártya.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.