Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#134001) TazLeacher válasza slloyd (#133975) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A Samsung mióta gyárt Oled-et? Szerintem valamit benéztél...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#134002) WaterWave


WaterWave
veterán

4k tv-nek én nem látom nagy jövőjét, attól eltekintve, hogy a játékipar erre felé orientálódik... de most egy uhd film 60-70 giga, alaphangon, rendben nőnek a sávszélességek, de azért ez igen komoly kihívás lesz tárhelyileg... Én ugy gondolom, ahogy a 3d is megmaradt abban a mederben, ahol most van, a 4k is be fog rogyni 1-2 éven belül... 8k-ról meg szerintem ne is álmodjunk

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#134003) Tegla80 válasza Atomgeszi (#133999) üzenetére


Tegla80
addikt

Igen,lehetne sok minden ,de gazdalkodjunk abbol ami van.
Szval dugd ra a telod,huzd ra azt ami kell es mar kuldheted is oda ahova tetszik. ;)

WaterWave
"4k tv-nek én nem látom nagy jövőjét....."
Nezd at a jelenleg kaphato tv-ket es utana mond meg ,h melyik fhd-t valasztanad.(segitek,nincs piacon jo es uj fhd,szval mind1,h Te ez ,h latod mert a gyartok eldontottek mar es csak 4k lesz es ami meg jon utan...... :U )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#134004) slloyd válasza TazLeacher (#134001) üzenetére


slloyd
senior tag

(QLED ) akart lenni.

(#134005) 30z.Samu válasza WaterWave (#134002) üzenetére


30z.Samu
félisten

Pedig nagyon úgy néz ki, hogy haladunk a nagyobb és nagyobb felbontás felé. A többi részét megoldják idővel, ahogy megoldották eddig mondjuk a HD-nél vagy a Full HD-nél. :)

Sic Parvis Magna

(#134006) A`rpi válasza WhiteWalker (#133979) üzenetére


A`rpi
addikt

Amennyire emlékszem már több fórumtárs, finoman, vagy kicsit nyomatékosan
próbáld rávezetni, köztük én is, hogy jó lenne ha befejeznéd a topikban ezt.

Olvasd vissza magad komolyan! Nagyon unalmas...

A félreértés elkerülése végett, semmilyen hitvitát nem szeretnék indítani, a konzol nem hibátlan mindenki tudja, mi elfogadtuk ezt a készüléket minden előnyével és hátrányával.

A véleményed leírhattad többször is, választ is kaptál, ne csináld már hogy időről - időre elölről kezded az egészet.

Semmi értelme ennek a hangulatkeltésnek, mert ezt éred el vele...

Ha nem tűnt volna fel ezzel itt csak ellenszenvet választasz ki a többiekből, mert az ittlévők kis túlzással elégedettek a termékkel, aki nem elégedett az továbbtolja a biciklit... (Szerintem.)

[ Szerkesztve ]

(#134007) #20844032 válasza WaterWave (#134002) üzenetére


#20844032
törölt tag

A 4k nem a jövő ami vagy van, vagy nincs, a 4k a jelen.

(#134008) WhiteWalker válasza A`rpi (#134006) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A PH szabályzat nem tiltja hogy sokadjára leírjam a véleményem.
Akinek meg nem tetszik görgessen tovább. Vagy fizessen elő a phra és skippelje a nevem. Ennyi.

Engem meg az ömlenges nem érdekel a VR-rol meg a pro gépről sokadjára, de tovább tudok görgetni. :U

No offense, te vagy a főnök.

[ Szerkesztve ]

(#134009) WaterWave válasza #20844032 (#134007) üzenetére


WaterWave
veterán

Nem így értem... fullhd filmet simán letöltesz, ha nem is bd25 és bd50-est de simán egy 10-13 gigás full hd filmet true-hd hang nélkül lecuppantod a netről.
De még nem gondolkodtam azon, hogy 70-80gigás uhd filmeket nézzek csak, csak azt töltsek, és csak azt nézzek.... tárhely véges, pedig 8 terás nas van a sarokban...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#134010) TazLeacher válasza WhiteWalker (#134008) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Finoman jelzem, hogy addig maradhatsz itt, amíg a többség megtűr. Ha nem tudsz normálisan viselkedi, a modik egyszerűen letiltanak a témáról. (Temp ill. permban kockáztatásával írhatsz hsz-t...). PS Vitás csoportban is volt egy csávó, aki pár naponta beírogatta, hogy ez sz@r, az sz@r, minden sz@r a géppel...a többiek meg erre nem voltak vevők.

A szabályzat valóban nem tiltja, hogy többször leírd a véleményed, ellenben amit te csinálsz, azt viszont igen:

Különösen tiltott a Felhasználói Tartalomban:
7. „Flame”: erőteljes érzelmi töltetű, indulatokat gerjesztő, lejárató, elfogadható érv nélküli, valami ellen hangoló tartalom.
8. „Trollkodás”: téma- és közösségromboló provokáció

Gondold át mik a terveid a topic-kal.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#134011) Shamat válasza Atomgeszi (#133999) üzenetére


Shamat
aktív tag

Én úgy csinálom, hogy egy másik profilomra küldöm a képeket üzenetben, majd a telómon a PS Messages-el letöltöm őket...

DEAD LIKE ME

(#134012) WhiteWalker válasza TazLeacher (#134010) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Egyik gondolatom se volt flame vagy trollkodas. Normál hangnembem leírtam a véleményem.
De lapozzunk...

(#134013) Rage47 válasza Shamat (#134011) üzenetére


Rage47
veterán

én sokszor twitterről töltöm le őket.

(#134014) Neoteric válasza gyuromoj (#133997) üzenetére


Neoteric
addikt

Hopp, azt valóban benéztem, sorry.

PSN: ne0teric_sAN

(#134015) #20844032 válasza WaterWave (#134009) üzenetére


#20844032
törölt tag

Benyomod a netflixet, dőlnek a 4k HDR filmek.
Jahogy torrent....húkerz? :) Mondjuk onnan se nagyon esnák kétségbe. Gigabitem van, semmit nem tárolok. Minek? Kell valami leszedem. 80 giga ha jön csövön, lejön 15 perc alatt. De már nem töltök semmit. Minek? Kistreamelik nekem bele a készülékbe.

[ Szerkesztve ]

(#134016) WaterWave válasza #20844032 (#134015) üzenetére


WaterWave
veterán

ez is egy megoldás :D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#134017) #20844032 válasza WaterWave (#134016) üzenetére


#20844032
törölt tag

Hát ez a nasre letöltögetem a torrentről a filmeket ez 2008-ban lehet, hogy a tartalomfogyasztás csúcs volt, és onnan nézve talán valóban kétséges a 4K jövője. Csak közben elreppent 10 év, megváltozott ez-az... :DDD

(#134018) zsotesz81 válasza Atomgeszi (#133990) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Tudod upgrade-elni az inventory méretét is, crafting menü alatt megtalálod.

(#134019) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Twitterre meg profilra veszteségmentesen küldi a képet? Facebook ra küldve elég tré.

4K témához.
Ez régen megallta a helyét, amikor átlagosan 55cm sd tvket néztünk 10 en egy szobában.. De manapság terjednek a nagyobb kijelzők.. Ma már átlagos lesz egy 55-70" TV.. Projektorrol nem is beszélve, hogy ordít a sok pixelért.. Az megint más kérdés, hogy egyes helyeken még mindig 5 méterről néznek 32" TV és megfelel nekik.. De nem ez lesz az átlag.. Most is 106" nézek 2,5 méterről.. Simán néznék nagyobbat is, ha elferne. Na meg nem 1,5 misi lenne egy jobb vetítő :DDD

(#134020) #49155328 válasza Neoteric (#133967) üzenetére


#49155328
törölt tag

GTA V-öt én nem látom a listában! :F
PS4-re.

[ Szerkesztve ]

(#134021) sutyesz96 válasza slloyd (#133975) üzenetére


sutyesz96
őstag

”Persze Samsung oled panelek en jóval szebb a kapott kèpminősèg de más az árkategória is”

Ezen megakadt a szemem, ne haragudj. OLED=LG. Jelenleg gyakorlatilag monopol helyzetben vannak a piacon paneltechnológiát tekintve. Samsung “QLED” -akármit is jeentsen ez- peneleket használ, ami gyakorlatilag egy “felturbózott” LED panel, de közelébe sem ér az OLED-nek.

Szerk: Látom közben javítottak. Nagyon be van indulva a topik, megint 60 hsz-t kellett visszaolvasnom egy estét visszamenőleg. Másik fórumokban 5-10 jött ez idő alatt.

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#134022) ldave


ldave
félisten
LOGOUT blog

Jövőre jön egy régi PC klasszikus PS4-re (és X1-re is):

A Slime draws near! Command?

(#134023) Trash válasza sutyesz96 (#134021) üzenetére


Trash
tag

Valahol olvastam, hogy a ps tudja rögzíteni az utolsó 15 perc játékot. Ezt hol lehet beállítani, vagy hol lehet megnézni a rögzítetteteket?
Lehetséges ez?
Ha nem akkor. hogy lehet videókat felvenni a játékon belül?

(#134024) TazLeacher válasza Trash (#134023) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Beállítás függvénye, akár az utolsó 1 órát is. Share gombbal. Hasznos ám vegigolvasni a használatit és/vagy végig menni a beállítasokon a gépben.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#134025) tretyak válasza slloyd (#133992) üzenetére


tretyak
aktív tag

Nekem slimem van(első PS4, szóval nincs viszonyítási alap), kb semmi hangja, kezdek is aggódni, hogy ez nem normális :)

(#134026) Sefter válasza tretyak (#134025) üzenetére


Sefter
veterán

Az a leghalkabb.
Nekem most fat után pro van, az kb ugyan olyan zajszint..

Psn ID: sefter_hun

(#134027) 30z.Samu válasza tretyak (#134025) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ha nem pörgeti a lemezt, az enyémnek sincs sok. :)

Sic Parvis Magna

(#134028) #95558144 válasza Trash (#134023) üzenetére


#95558144
törölt tag

By default rögzíti az egészet, megtalálod a felvételeket a game databan. A share gombbal tudod vezérelni a dolgot, megvágni, feltölteni YT-ra.

(#134029) sutyesz96 válasza Trash (#134023) üzenetére


sutyesz96
őstag

Kérlek máskor ne válaszként írd, mert rontja a topik áttekinthetőségét.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#134030) #95558144 válasza #20844032 (#134015) üzenetére


#95558144
törölt tag

Részmegoldás.

Nem biztos, hogy amit nézni akarsz, azt streameli bárki, pláne régebbi filmek.

Én rátolom NAS-ra, 5-6 filmet, ami érdekel, és abból válogatok. A Netflix hidegen hagy, félmegoldás csak.

(#134031) slloyd


slloyd
senior tag

Na,jó!
Arra gondoltam,hogy állapítsuk már meg,hogy szerintem minden fat,slim,pro egyforma "hangzavart" generál.
Úgy,hogy letöltünk mobilra egy megbeszèlt ugyanolyan zajmèrő app-ot.
Van egy olyan sanda gyanúm,hogy nagyjából ugyanazokat az èrtèkeket kapnánk,mivel akadnak vájtfülű ès zajra èrzèkenyebb userek is.
Benne vagytok?
Nyilván a kevès külömbsèg a mobilok közötti mikrofon eltèrèsből is fakadhat...
De akkor is tegyünk már pontot ennek a vègère.
Mobilja mindenkinek van gondolom! :)
Ja ès kezdje olyan aki otthon van :DDD

[ Szerkesztve ]

(#134032) toompa válasza slloyd (#134031) üzenetére


toompa
őstag

Ehhez ugyanaz a játék is kéne mindenkinél,mert játékfüggő hogy mennyire zúg. Illetve ki hol tartja a gépet,mennyire szellős helyen,hány fok van éppen a lakásban...

(#134033) slloyd válasza toompa (#134032) üzenetére


slloyd
senior tag

Legyen valamelyik ingyen játèk ps plus-ról.
Azt,hogy hol tartod az mind 1 gondolom mindenkinèl tud szuszogni rendesen.
Csak nem zárja senki üveg kockába..

(#134034) body007 válasza Atomgeszi (#133943) üzenetére


body007
addikt

Más: HZD-ben, leölöm ezeket a dínórobotokat.. és csomó resources cucc van ami már 20/20 és nem veszi fel. Pl. ilyen Watcher lencse meg ilyenek.. Ezekkel mit kell csinálni? :F

Én el szoktam adni... :D

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#134035) toompa válasza slloyd (#134033) üzenetére


toompa
őstag

Nálam 27 fok van a lakásban pl. most. :)
Nem én őrültem meg,távfűtés...
Ezek a tények nem elhanyagolhatók.

[ Szerkesztve ]

(#134036) #20844032 válasza slloyd (#134031) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ahogy mondtam nekem sok gépem volt. A fülem meg ugyanaz. És jelentős különbségek voltak. De ezt nem fogod tudni megmérni, mert zajt nem lehet így mérni, maximum állapotokat, de azt nem tudod komparálni, mert minden más is változni fog. Hangnyomást fogsz tudni mérni telefonnal, de avval nem mész semmire. Tudsz frekimenetet is mérni pl., csak azt meg nem lehet összehasonlítgatni. Nekem vannak nagyon pontos műszereim meg generátoraim ehhez, amivel lehetne komparálgatni, csak időm nincs ilyenekre :D

Urizen: na én nem 5-6 filmből válogatok, hanem több százból. Rámutatok, és nézem. 4K-ban. Pécét sem kell bekapcsolnom. Oké, nem kell hozzá nas sem, szal ez ilyen nyolcadmegoldás. Ez van, ezzel főzünk :D

[ Szerkesztve ]

(#134037) máyköl


máyköl
veterán

Hello

Play247 boltról van valakinek tapasztalata esetleg?
Jó áron adják most a Ps4 pro + Gran Turismo kombót. [link]

(#134038) Neoteric válasza toompa (#134032) üzenetére


Neoteric
addikt

Ja, kb lehetetlen ugyanolyan körülményeket csinálni.

Amúgy nem tudom volt-e már, de van új heist gta onlinehoz: [link]
Jövő hétfőtől lesz végre időm játszani, ha esetleg van itt aktív gta-s társaság szívesen betársulnék.

(#134020) FPSTunker: Tudom, írtam feljebb, hogy benéztem, sajna csak PS3-ra vonatkozik azaz akció, mybad.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#134039) slloyd válasza #20844032 (#134036) üzenetére


slloyd
senior tag

Na okè de nem mindenkinek vannak sajnos ehhez pontos műszerei.
A mobilos 5 let nem olyan rossz mint amilyennek talán hangzik..
Biztosan nem lenne pontos (nincs is rá szüksèg) de legalább egy megközelítő èrtèket kapnánk.
Amihez ha többen elvègzik ugyan úgy a mèrèst ugyanazzal a játèkkal ugyanazzal az alkalmazással ugyan oda tartva a mobilt akkor tudnánk egymásèhoz viszonyítani.
Viszont az aktuális szobahőt is dedikálni kell.

[ Szerkesztve ]

(#134040) toompa válasza máyköl (#134037) üzenetére


toompa
őstag

Nem hiszem hogy gond lenne velük.
Itt egy kicsit még olcsóbb:
[link]
A döntés pedig a tiéd. :)

(#134041) leslieke válasza ldave (#134022) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez szuper hír! :C Remélhetőleg a jövőre nem az év végét jelenti!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#134042) Oposzumtoszó válasza slloyd (#134039) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Nem zavar a hang, csak furcsáltam. (Nem slimem volt, hanem teljesen matt Fat gépem.)
Viszonyítási alapként azt hallgatva a Pro hangosabb, természetesen csak játék közben. Nincsenek lemezes jáékaim, store-ból vásárolok, szóval a lemez hangját nem hallom. :)

Hallottam olyan gép ventijét, amit rossz minőségű pasztával kentek újra, majdnem elrepült BF1 alatt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#134043) máyköl válasza toompa (#134040) üzenetére


máyköl
veterán

Köszi, ez valóban kecsegtető ajánlat.
Megéri még pro -t vásárolni? Mikor jön az új ps?

(#134044) toompa válasza máyköl (#134043) üzenetére


toompa
őstag

Csak azt éri meg. 3 éven belül biztos hogy nem jön a ps5.

(#134045) máyköl válasza toompa (#134044) üzenetére


máyköl
veterán

Köszi! :R

(#134046) raziel01 válasza oriic (#133977) üzenetére


raziel01
veterán

Nekem már a teaser alapján egyértelmű volt, hogy Bloodborne 2.
De örülök neki, hogy van aki ennyit foglalkozik vele és napokat tölt el vele, hogy bizonyítsa is, a linkelt oldalra gondolok. :C

(#134047) Kendek válasza slloyd (#134031) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nekem volt 1216, Slim és most Pro. A Slim lényegesen halkabb volt a másik kettőnél, gyakorlatilag sosem kapcsolt hangos fokozatra. Azonos körülmények között sem. A Pro az már ugyanúgy hangosodik mint a Fat, de csak azon játékok esetén amelyek kaptak Pro patch-et, vagy eleve támogatják. Ami játék nem ismeri a Pro-t, azok nagyjából ugyanolyan halkak mint a Slim esetén.

<-ƘƘ->

(#134048) Oposzumtoszó válasza Kendek (#134047) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Most töltöm le a játékaimat, eddig Wolfenstein II-vel próbáltam. Nem tudom, hogy ennek a játéknak van e pro támogatása, de hangosabb.

[ Szerkesztve ]

(#134049) slloyd válasza Kendek (#134047) üzenetére


slloyd
senior tag

Èn írtam fèlreèrthetően.
Tehát minden Slim gèp egyforma hangot kell,hogy generáljon a többi slimmel.Ugyanúgy pro ès pro között sem lehet hangban eltèrès.
Ès ugyan ez igaz a fat ps4 ekre is.
Ha van típus modellen belűli eltèrès szerintem az csak pasztaszáradás illetve a hűtès eltömődèsèből eredhet.
Na erre akartam kilyukadni csak melóból vagyok ès sietek.
A leghangosabb (szerintem) fat gen1,majd pro ès a leghalkabb a slim.

[ Szerkesztve ]

(#134050) #95558144 válasza toompa (#134044) üzenetére


#95558144
törölt tag

..vagy biztosan jön.

Nyilván nem jelenthetsz ki ilyet, kivéve, ha te vagy Shuhei Yoshida, bár ennek elég kicsi az esélye.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.