Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#235401) lacy86


lacy86
addikt

Hello,

Egy par napja vasaroltam meg a PS Store-bol a Shadow of War bundle pack -ot.
A problema az lenne, hogy elinditottam a letoltest de folyamatosan azt irja ki hogy varakozas a letoltesre ...
Visszaigazolast is kaptam a kifizetesrol.
Probaltam azt is, hogy masnap inditottam el de akkor sem tolti le

Esetlwg tud valaki segiteni?

Koszonom

(#235402) saelin


saelin
veterán

Most gördül le a Final Fantasy XIV Online alapjátékjának a stáblistája. Esküszöm ennek az mmo-nak van a legjobb története, és mindezt több mint 100 órán át meséli nekünk (116 óra volt nekem). Noha voltak benne hullámvölgyek, mert mintha egy anime-t néztem volna filler részekkel itt-ott telenyomva, de összességében szépen összeállt a végére. Kicsit fura a mai napig, hogy van ami átvezető szinkronizált, míg van egy csomó olyan ami nem. Néha kicsit meg is töri a story lendületét, mondhatni a dinamikája erejét veszti. Ilyen téren nálam az Elder's Scrolls Online tetszett a legjobban, mert ott az utolsó side quest is szinkronizálva van.
Oh, és azok a zenék! :Y :R Ha az ember egyszer meghallja azt többé nem felejti el. Van minden stílus, még amit az ember nem is tudna elképzelni egy ilyen fantasy környezetben (pl rock zene).

Kiemelt negatívumok, hogy ne csak jókat mondjak róla:
- Ugye a fentebb említett szinkronok hiánya.
- Nagyon ps3-as a grafika, de legalább 50-60 fps-el fut 1080p módban. 4k-ban egy darabos 30-at kapunk csak. Jó lenne ha a Ps5 verzió már frissített modellekkel, textúrákkal jelenne meg, mert szerintem ezzel sok embert veszítenek. Nem mondom hogy csúnya a játék, mert nem... így is voltak benne helyszínek amiktől tátva maradt a szám! De akkor is ott a de... 2020-ban ez látványilag biza kevés. Mondjuk még így is szebb, mint bármelyik konzolos mmo.

Megyek vissza még egy picit, és viszem a story-t Heavensward-ig. Kíváncsi vagyok mi újat tud mutatni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#235403) lacy86 válasza lacy86 (#235401) üzenetére


lacy86
addikt

My fail :)

Kiegeszitoket akartam letolteni ugy hogy a fő jatek nincs fent :)

(#235404) toompa válasza lacy86 (#235401) üzenetére


toompa
őstag

Hali!
Nincs elég hely a merevlemezen. A jàtèk duplája kell neki szabadon.

(#235405) .LnB válasza saelin (#235368) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Amúgy nem megy olyan rosszul. Vagyis inkább arról van szó, hogy konstansan emelkednek a statjaim. Az meg nekem most még elég. És arról sincs szó, hogy mindig kikapnék. Az a pénteki sok 4v5 az nem esett jól, de este voltak durva meccseim. Ha jól játszok, nem érdekel, hogy kikapunk. Jutnak jó meccsek is a rosszakra. De a lényeg, még mindig rengeteg tanulni való van a játékban. Ez éltet a leginkább. PC-n eszembe se jutott volna sose Vigil-ezni. Jelenleg majdnem másfeles K/D-m van vele. És mindez csak azért, mert van hozzá ez a skin: [kép] Szeretem ezt a sorozatot. :) Azért kezdtem el vele játszani.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235406) .LnB válasza _drk (#235384) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Riki support main volt az Orosz? :DDD kizárásos alapon csak ruszki lehetett ez a lángelme.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235407) Carlos Padre válasza .LnB (#235405) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Szánlak :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#235408) .LnB válasza Carlos Padre (#235407) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De miért? Engem nem kell. Jobb az ha ragel, rinyál valaki állandóan a multi játékokkal kapcsolatban? Én nem ma kezdtem ezt. Tudom mire számítsak. Pc-n se voltam az a cheaterezős rinyálós fajta. Elfogadom, élvezem. Ma is alig várom már, hogy játszhassak vele.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235409) erahurka


erahurka
félisten

Basszus srácok nem jók ezek az ingyen cuccok PS Plus mellé. Annyi játékom van már így hogy nem tudom eldönteni mit kezdjek el és végül semmivel sem játszom :DDD

(#235410) hombre[EU] válasza sxxorp (#235400) üzenetére


hombre[EU]
veterán

spoiler free uc4 gameplay, ha van hozzá érzéked ez a game nagyon komoly jeleneteket varázsol eléd :) persze,ha csak egy primitív cover-shooternek használod a játékot akkor srmmi extra

Life, Uh, Finds A Way

(#235411) Kendek válasza erahurka (#235409) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Olyan nincs, hogy nem tudod, hogy minek állj neki. Csinálj egy logikus sorrendet, menj végig rajta és egyszerre csak egy játékkal játssz (plusz egy multi). Érdemes váltogatni a műfajokat, hogy ne legyen egysíkú, de ha valamit időre kell (pl. lejár az előfizetés), akkor azt vedd előre. Amikor épp nem akarsz játszani, akkor meg ne kapcsold be a PS-t. Ez még mindig a kikapcsolódásról szól, nincs benne semmi kényszer. :)

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#235412) pulffy


pulffy
őstag

Skacok egy refund eljárás mennyi időbe szokott telni?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#235413) erahurka válasza Kendek (#235411) üzenetére


erahurka
félisten

Köszi a how to play video games for dummies felvilágosítást :DDD

Az a bajom hogy olyan hosszú minden, és nincs kedvem mostanában minden nap nekiülni. Fene tudja. Lehet öreg vagyok már ehhez? Azon is örlődöm hogy easy vagy nehezebb fokozaton jatsszak. Mert könnyűn nem jön a normál színtért járó trófea. :( :DDD

(#235414) hombre[EU] válasza erahurka (#235409) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Töltsd le a Nioht és tanuld meg! :)

Life, Uh, Finds A Way

(#235415) Kendek válasza erahurka (#235413) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha nem tudod, hogy easy vagy hard, akkor az alapértelmezett normál lesz a nyerő. Általában én is arra megyek rá, és nálam bevált. ;)
Szerintem annyi a lényeg, hogy élvezzük a játékot, szóval nem érdemes olyat erőltetni aminek csak kínlódva érsz a végére. Az tényleg hosszú, de ha valamit élvezel (legyen az történet, kihívás vagy bármi), akkor alig várod, hogy folytathasd, és nem számít, hogy milyen messze a vége. A Plus-os random játékokkal is ez a baj, hogy random. De azért ne játssz valamivel mert meg van és túl akarsz jutni rajta. Az tényleg elveszi az ember kedvét.

<-ƘƘ->

(#235416) Xaels


Xaels
félisten

Legördült a Darksiders Genesis stáblistája. Megérte a pénzét, jó a sztori (a Darksiders 1 előzménye), kiválóak a muzsikák és meg van a saját identitása. Pár apróbb dolog volt ami zavaró, de egyáltalán nem gáz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#235417) erahurka válasza Kendek (#235415) üzenetére


erahurka
félisten

Csak azért nem játszom mert megvan, de érdekelnek ha már megvannak :DDD

Easy és normal közt agyalok amúgy, harddal ne vicceljünk már mikor közveszélyes idegösszeroppanást tudok kapni egy nehéz játéktól. Mondjuk a Bloodborne azért sikerült :))

(#235418) S e t h válasza hombre[EU] (#235414) üzenetére


S e t h
nagyúr

Imádom ezt a Middle Earth: Shadow of Mordort, de a souls stílusért nem rajongok, erre jön velem szemben ez, most komolyan, miért.

[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#235419) Xaels


Xaels
félisten

Strife szereti a kityulikat. [link]

Majd valamikor összedobok róla egy írás félét is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#235420) Jim74 válasza ProEvoFan (#235333) üzenetére


Jim74
nagyúr

8 éves plazmám van, kb. 16ezer óra üzemidővel. Több, mint 1 éve PS-ezek rajta, de előtte a PC is rá volt kötve játék miatt.
Semmiféle beégés nincs rajta. Jó, az is igaz, hogy minden nap nézünk sorozatot is rajta, de szerintem ez egy általános használat.
Szóval én nem aggódnék az OLED miatt. Nekem csak az a bajom vele, hogy 65"-os méretben még baromi drága :(

(#235421) -secret- válasza Jim74 (#235420) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Az be sem tud egni.

[ Szerkesztve ]

(#235422) Callisto válasza Jim74 (#235420) üzenetére


Callisto
őstag

Kevered a technológiákat, illetve inkább nem ismered őket. A plazma akkor "éghet be", ha sokáig megy ugyanaz egyfolytában. Ha nem így van, nem öregszik el. Az OLED viszont kiég. Mindegy hogy folyamatosan vagy alkalmanként jeleníti meg ugyanazt. A szervers anyag öregszik el és kiég. (Ellentétben a megszokásból használta beégés kifejezéssel.)

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#235423) sp8787 válasza S e t h (#235418) üzenetére


sp8787
addikt

Ez souls stilus lenne?
Marminthogy ha egy jatek kiirja melyik gombot kell nyomkodni az mar az?

(#235424) S e t h válasza sp8787 (#235423) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem.
Nincs hasonlóság.
A gombok megtévesztettek.
Meg az a pár hozzászólás ds rajongóktól.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#235425) sp8787 válasza S e t h (#235424) üzenetére


sp8787
addikt

Egyhuzamban lehuztam a BB DLC-t meg az osszes chalice-t ugyhogy most ertetlen vagyok kicsit.

Amugy a sekiro is vmi ilyen csak ott nem irja ki mit kell nyomni. Ezert nem ertettem amikor azt irtak egyes "review"-kban ,hogy ez fejlodes. Mitol fejlodes az ,hogy a sok megoldast leszukitem 1re? Az nem fejlodes hanem csak siman mas es sokkal kozelebb all a platformer vagy milyen jatekokhoz meg a guitar herohoz mint az elodokhoz.

(#235426) hombre[EU] válasza S e t h (#235418) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ha támad szerintem szembe kell roll-ozni és hátbavágni :D nem emlékszem,van ebben stamina? Ha nincs akkor csak roll nonstop és a sárkánnyal nem kell szórakozni (nem talál el, nem kell támadni). Elég lassú az animációja, kiszámítható 1-2 attack

Life, Uh, Finds A Way

(#235427) Jim74 válasza Callisto (#235422) üzenetére


Jim74
nagyúr

Ezt nem tudtam, köszönöm a felvilágosítást :R

(#235428) sp8787 válasza hombre[EU] (#235426) üzenetére


sp8787
addikt

Ilyen sarkany meg ilyenek vannak az elsoben is?
Mintha csak orkokra emlekeznek bar teljesen minimalisat jatszottam vele.

Azt vmikor megvettem a "vegyel olcson jatekokat amikkel nem fogsz jatszani" dealben.

(#235429) RangerFox válasza sp8787 (#235428) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nincsenek az első részben.

(#235430) sp8787 válasza RangerFox (#235429) üzenetére


sp8787
addikt

ok

MAS
Tdtam ,hogy vmit elfelejtettem. Laurence-t, mondjuk az max 3 perc.
Peidg meg azt a bena madaras futyulot is megcsinaltam.
Mondjuk ott is benaztam mert elsore nem raktam be a runat es nem kaptam vermint.
Meg se lepodtem ,hogy mindketszer hotdoghoz kellett bemenni es mindketszer ott feszitett a beckoner a Bone Ash-ben ami kutyafulet se er mert blunt damage red a leghasznosabb nem a fire.Es mindketto behivta Queen Killer-t ami itt ne gond mert az egy allat.

Na de a masik ahova legtobbet kell menni az Amygdala.Oda behivni Queen Killert az a leheto legnagyobb hiba. A masik ha a laba alatt bohockodik vki vagy nem mogottem hanem odalt.
Akar le is ulhetne tavolabb az lenne a legegyszerubb/gyorsabb mert nem keveri meg az boss ai-t.

Mondjuk rengeteget lehet szenvedni ezzel a 2 bossal az teny.

Ezt nem ide szantam de mar itthagyom.

[ Szerkesztve ]

(#235431) S e t h válasza hombre[EU] (#235426) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az a fura, hogy haladsz a játékban, egyre több skillt szerzel meg, lassan félisten leszel és egyszer csak jön a kontroller zsonglőrködés és minden skill haszontalanná válik, maradnak a basic mozdulatok.
Ahogy olvastam páran kiakadtak tőle, volt aki utána napokig nem nézett a játékra annyiszor kifeküdt. Én egyelőre skippelem hátha találok majd vmi fegyvert, amitől kicsit könnyebbé válik, válhat.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#235432) Carlos Padre válasza erahurka (#235413) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én is így voltam vele, úgyhogy vettem egy Wii U-t :DD

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#235433) hombre[EU] válasza sp8787 (#235428) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Pfff nem tudom :) játszottam valamennyit mindkettōvel, de nem volt egyik sem maradandó élmény. Biztosan nem rossz, de ami egybōl beugrik,az a rossz irányíthatóság és nekem "kevés" volt,mint openworld. Nem vagyok egy ultra LoTR fan, de láttam/olvastam és nem volt meg az immersion.

Life, Uh, Finds A Way

(#235434) sp8787 válasza hombre[EU] (#235433) üzenetére


sp8787
addikt

Amikor meg nagyon gyerekkent(ertsd 40+ eve) olvastam A babo-t akkor az oriasi elmeny volt. Utana ez elmult rendesen es a filmeket mar csak szinte kotelessegbol neztem meg.

(#235435) sp8787 válasza S e t h (#235431) üzenetére


sp8787
addikt

Az ilyen jellegu dolgok sokkal nehezebbek is lehetnek mint az a stilus amirol beszeltunk.

Ha szereted az olyan jatekot ahol haladsz elore, szerzed meg a skilleket es a vegere felisten lehetsz akkor tudnek jatekot ajanlani de nem fogok mert ultra-elfogult vagyok. :DDD

(#235436) sxxorp válasza hombre[EU] (#235410) üzenetére


sxxorp
őstag

Na, azt hittem sokkal durvább lesz a Bioshock vége, de az utolsó boss nem okozott jelentős ellenállást.
Uncharted: kerülök bármilyen plusz infót, ha meg vagyok győződve, hogy jó egy játék, nem akarom rontani az élményt. Engem meglepett, hogy egy nem túl kiemelkedő, és sűrűn alkalmazott shooter-t csomagoltak a sorozatba. Sokkal több, és komplexebb puzzle-t el tudtam volna viselni egy ilyen kalandjátékban.

(#235437) hombre[EU] válasza sp8787 (#235435) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Most ilyen omnyo-guardian buildem (ha létezik ilyen a szakzsargonban :D ) van, 60-70 másodpercesek a bossok. Rádobom az anti Ki-recoveryt meg a sloth-ot, gardiennel elverem és ha még mindig pattog benyomok egykét soulstonet aztán csókolom...ennyire nehéz a base játék :D itt meg rettegnek tōle az emberek

Life, Uh, Finds A Way

(#235438) saelin válasza hombre[EU] (#235437) üzenetére


saelin
veterán

Én is valami hasonlóval build-et használtam. Fire element a hozzá tartozó set-el, mellé lándzsa és arra építettem az egészet, hogy ha ég az ellenfél, akkor bónusz sebzésem van rá. Sima ellenfeleknél annyira nem működik, mert nem túl praktikus az alkalmazása... de bossoknál! Oh boy, az olvadás a legjobb szó rá! :DDD

Jó lenne ha a második részben több build lehetőség lenne.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#235439) saelin


saelin
veterán

[kép]

Jelentem a 2 éves Sony Wireless Gold headset-em megadta magát a mai nap. Ahol össze lehetett csukni ott a kis fémcsap áttört a müanyag hüvelyen, ami kb 2 mm (!) vastag lehet. Hát... Ezek után már én sem tudom ajánlani ezt a típust senkinek. Inkább az újat vegyétek még ha drágább is, mert javítani sem lehet az ilyet. Max ragasztóval. Hmm, mindjárt nézek valami gyorsan kötő anyagot és addig csak kibirja amíg nem veszek újat.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#235440) tboy93 válasza saelin (#235439) üzenetére


tboy93
nagyúr

"Inkább az újat vegyétek"

melyik újra gondolsz?

(#235441) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Lehet, hogy meg fogtok kövezni, de a Last of Us az erős kezdés után (apa a hídnál az elején a kislányával...) a történet további részében teljesen ellaposodott... Megyek-megyek, hentelek, vagy lopakodok, megyek-megyek, találkozok valakivel, együtt megyünk tovább, szétválunk, aztán megint együtt... Gyakorlatilag számomra az egész arról szól, hogy valahova oda kell érni mindig.
Az olvasottak alapján valami ingergazdagabb játékmenetre számítottam. Ettől függetlenül végig fogom tolni, de valahogy nem fogott meg...

(#235442) saelin válasza tboy93 (#235440) üzenetére


saelin
veterán

[link]

A ps vr-hez átdolgozták a design-t, így már nem lehet összehajtani.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#235443) Kendek válasza Jim74 (#235441) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha arra gondolsz, akkor valóban, nem a legjobb akciójáték a LoU, és a története sem túl komplex. Joel elveszítette a lányát, Sarah-t a fertőzés kitörésének a kezdetén, majd húsz év múltán egy hasonló korú lányt, Ellie-t át kell juttatnia az apokaliptikus környezeten, mert valamiért immunis és megmentheti az emberiséget. Az a lényeg benne, hogy amit együtt átélnek ezen út során, az közelebb hozza őket egymáshoz, és kialakul az apa-lánya érzelmi kötődés. Ez az amit át kellene érezni, de nem mindenkinek és nem mindig sikerül. Egy-két játék van ami hasonló, pl. a LiS első része ami nekem nagyon átjött még. Amúgy a DLC-ben ezt az érzelmi vasutat folytatták, megalapozva a part 2-nek.

<-ƘƘ->

(#235444) pulffy válasza saelin (#235439) üzenetére


pulffy
őstag

Azért orvosolni lehet :) [kép]1 [kép]2
Nálam 3 éves elmúlt mikor eltört, de elsőnek nem a pánt, hanem a pánt felett, először csak berepedezett mint ahogy itt a teteje is [kép]3 miután megcsináltam rá 2-3 napjára törött el másik fele, na ott a pánt. Nerez lemez darabkát erősítettem fel szigszalaggal. :)
Utána még jó két hetet használtam, de a szivacsok is tönkrementek. Aztán lett az új gold. Amúgy tartaléknak még jó ha épp kellene. :)

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#235445) Mike válasza Jim74 (#235441) üzenetére


Mike
veterán

én ott hagytam abba, hogy kislány meghal, eltelt 10? év, és ott van egy nővel
miért nem a lányával? őt miért kellett megölni?
annyira elcsépelt és hatásvadász

(#235446) hombre[EU] válasza Jim74 (#235441) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Megyek-megyek, hentelek, vagy lopakodok, megyek-megyek, találkozok valakivel, együtt megyünk tovább, szétválunk, aztán megint együtt.

Végülis megoldhatták volna a játékot úgy is,hogy 15órát egy helyben állsz és bem találkozol senkivel :D

Life, Uh, Finds A Way

(#235447) wierra


wierra
senior tag

Én is csatlakozok az Anti-Canis Lupus klubhoz. :DDD
Hát mi a p*csa az, hogy a Days Gone-ban kitárazom az AK-t a farkas fejébe és utána még kacagva halálra mar...?! :U :( :N :DDD

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#235448) tboy93 válasza Mike (#235445) üzenetére


tboy93
nagyúr

miért nem a lányával? őt miért kellett megölni?

Talán mert az egész sztori erre épül fel? Ha az elején abbahagytad, akkor mondjuk úgysem értheted.

(#235449) sting2 válasza Jim74 (#235441) üzenetére


sting2
addikt

Ismerős.
PS3 -on engem sem kapott el, le is tettem úgy 10 óra után.
Meg baromira zavartak a technikai korlátokból adódó anomáliák.
Aztán jött a PS4 és a remaster.
Biztos lehetsz benne , hogy az első 6 - 8 óra után olyan keserves , világvége, és egyben " mindent akarok róla tudni" érzés lesz a playeren úrrá, hogy egyszerűen akkor sem ereszti az ember elméjét ha kihagy vele 1 hetet.
Illetve, tudom közhely de, nagyon sokat hozzátesz a fejes használata a teljesebb élményhez.
Ez a játék teljes szeparációt igényel a külvilágtól, akkor adja a lehető legteljesebb dózist.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#235450) Mike válasza S e t h (#235418) üzenetére


Mike
veterán

engem ez az állandó gurulgatás is zavar
minden játékban ez van
mintha a középkorban vagy fantasyban ez lett volna a divatos harcmodor, mindezt páncélban
ehhez képest semelyik filmben, regényben nincs ilyen
ilyen a Nioh is, de a Pókember is, pedig ő aztán tényleg nem gurulgatott a filmekben állandóan
számomra teljesen illúzió romboló

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.