Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#105001) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Azoknál a játékoknál, ahol nem osztódik a Season Pass, az működik, ha játékot megvesszük, leoszjuk, majd mindketten megvesszük a Season Pass-t? Tehát 1 játék, 2 Season Pass-al mindkettőnknek meglesz mindene?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#105002) marilllyo válasza TazLeacher (#105001) üzenetére


marilllyo
veterán

Division, The Crew esetében így működik igen.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#105003) ViktorHUN79


ViktorHUN79
aktív tag

Elég jó leárazások vannak a store-ban,ha valaki nemláttamég egy-két pl.!
Assassins creed IV black flag (magyar felirat) 3990ft
Lords of the Fallen 3090ft
Life is strange full: 1529ft
Resident evil revelations 2 full:1529ft
Sleeping dogs 1529ft

[ Szerkesztve ]

(#105004) Kvelstadt válasza ViktorHUN79 (#105003) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Jó hogy szólsz! Úgy rárepültem a beyondra hogy szét se néztem rendesen. Az a lájfizstréndzs még kijön a megmaradt keretből.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#105005) Nayrobi válasza eastsider (#104999) üzenetére


Nayrobi
őstag

Mivel inkább arcade, mint szimulátor, így kontrollerrel is tök jól el lehet vele lenni, én is főleg azzal játszom.

(#105006) func93


func93
senior tag

Last of us: Eddig nagyon bejön a játék hangulata, meg a látvány.. de kellett vagy 10 respawn mire rájöttem, hogy a clickers-ek mellett simán mehetek, csak ugye csöndben kell mászkálgatni.. próbáltam őket, ütni, de megütöttem azt jött vagy 100 :DDD

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#105007) eastsider válasza Nayrobi (#105005) üzenetére


eastsider
nagyúr

Köszi.
Miért nem találom US storeban?

[ Szerkesztve ]

(#105008) TazLeacher válasza marilllyo (#105002) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszi. Lassan For Honor Béta és már jár az agyam...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#105009) erahurka válasza func93 (#105006) üzenetére


erahurka
félisten

Dobj az egyikre molotov koktélt, aztán a többiek is rárohannak a hangra :DDD Vagy shivvel lehet még elkapni őket hátulról.

(#105010) alratar válasza eastsider (#104999) üzenetére


alratar
addikt

.

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#105011) Nayrobi válasza eastsider (#105007) üzenetére


Nayrobi
őstag

Ott csak márciusban jelenik meg.

(#105012) marilllyo válasza TazLeacher (#105008) üzenetére


marilllyo
veterán

Hááááát. Ubisoft játék révén sanszos, hogy így lesz. Én mint a messiás úgy vártam a For Honor-t aztán az első béta eltántorított. Szép és jó de valahogy nem jött át a dolog. Mindenesetre örülünk, hogy valami újjal próbálkoznak. Ubisoft számora az a cég akik szinte a legjobb ötleteket hozzák...de valahogy soha egyik sincs igazán kidolgozva. A Rayman Legends az utolsó játékok amire azt mondom minden ízében tökéletes.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#105013) eastsider válasza Nayrobi (#105011) üzenetére


eastsider
nagyúr

Thx

(#105014) Poonkie


Poonkie
tag

Sziasztok,

Driveclubbal játszik valaki itt? :)

Poonkie

(#105015) Madwe


Madwe
nagyúr

5 dollár usaban az Order, ennyit sztem megér annak, aki kint él.

(#105016) vonSux válasza Madwe (#105015) üzenetére


vonSux
őstag

:K simán, egynek nagyon is jó szórakozás.

(#105017) PowerBuldog válasza vonSux (#105016) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Tudtok valami jó játékot ajánlani amit párommal együtt tudunk játszani?
Szereti a Mortal kombatot is csak abban mindig elverem. :DDD

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#105018) TazLeacher válasza marilllyo (#105012) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nagyon jónak tűnik, de egyelőre azt nem látom benne, hogy le tudna kötni tizen órákra. A feeling nagyon adja, de a játékmechanika még annyira nem tiszta...ha bejön a béta (haverral mindkettőnkek van már kódja), akkor megvesszük. Aztán majd kiderül lesz-e belőle Season Pass. Felesbe 10.000/fő...de ahhoz be kell jönnie a bétának.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#105019) geristar


geristar
tag

Esetleg tudja valaki, hogy a Worms W.M.D.-ben lehet 4-en játszani 2 joy-al, vagy 4 account kell hozzá?

(#105020) barcabome


barcabome
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Nem számítok tolongásra, de aki játszik az NHL 17-tel, jelöljön be!

PSN id-m: bomeHUN90

:)

(#105021) lazsi


lazsi
tag

Sziasztok!
Valaki akinek van plusa le tudná ide írni, hogy mennyibe kerül most az akcióba a driveclub ps+ edition? Sajna plus nélkül csak annyit ír, hogy ez a termék nem elérhető...
Előre is köszi.

(#105022) A`rpi válasza lazsi (#105021) üzenetére


A`rpi
addikt

"Sziasztok!
Valaki akinek van plusa le tudná ide írni, hogy mennyibe kerül most az akcióba a driveclub ps+ edition? Sajna plus nélkül csak annyit ír, hogy ez a termék nem elérhető...
Előre is köszi."

2500 forint ha jól látom.

Ingyenes 14 napos Plus igényléssel is megvásárolható, és "örökre" meg is marad a vásárolt játék.

(#105023) HREH válasza lazsi (#105021) üzenetére


HREH
senior tag

7,49$

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#105024) Dreimus


Dreimus
senior tag

Sziasztok,

Lenne egy érdekes kérdésem, mert ilyenre nem találtam még hasonló leírást itt, tehát, van egy magyar és egy amerikai fiókom, mind2 elsődleges a konzolomon, az amerikain megvettem egy játékot amivel elkezdtem a magyar accon játszani, viszont egy-két dlc ott nem jött ki, így kicsit csalódott lettem, viszont most a magyar store-on kapott leárazást. Tehát a kérdés a magyar accon már meglévő mentésem jó lehet-e vagy újat indít?

Köszönöm előre is a segítségeteket :R

(#105025) A`rpi válasza Dreimus (#105024) üzenetére


A`rpi
addikt

"Sziasztok,
Lenne egy érdekes kérdésem, mert ilyenre nem találtam még hasonló leírást itt, tehát, van egy magyar és egy amerikai fiókom, mind2 elsődleges a konzolomon, az amerikain megvettem egy játékot amivel elkezdtem a magyar accon játszani, viszont egy-két dlc ott nem jött ki, így kicsit csalódott lettem, viszont most a magyar store-on kapott leárazást. Tehát a kérdés a magyar accon már meglévő mentésem jó lehet-e vagy újat indít?
Köszönöm előre is a segítségeteket :R"

Ahol az alapjátékot vásároltad ott kell megvenni a DLC-ket is.

Ha USA PSN fiókkal vásároltál alapjátékot, akkor a DLC-t is USA fiókkal kell megvenni, máskülönben nem fog működni a megvásárolt DLC.

(#105026) Exelsior válasza kovimester (#94259) üzenetére


Exelsior
senior tag

Szia

Magyar lett mert én is megvenném de a listában nem mutat Magyar nyelvet.

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#105027) Rico45 válasza Poonkie (#105014) üzenetére


Rico45
őstag

Én igen ! :-)

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#105028) Dreimus válasza A`rpi (#105025) üzenetére


Dreimus
senior tag

Szia,

Igen ezt tudtam, de az elörendelői dlc csak a magyar régióban a játékkal együtt kapható usa régióban nem, illetve hiába töltöttem le a dlc-ket és vettem meg az usa profilhoz nem érvényes a magyaron :(

Tehát csak a mentés végett kérdezem, mivel tudom hogyha az usa-n kezdem akkor nem, de most fordított a szitu :) mivel magyar accon kezdtem a játékot és magyar accra venném meg újra a digitális változatot mint az usa-n csak itt kapnék plusz dlc-ket.

Megoldható-e vajon, mert 30-40 óra játékot nem kezdenék újra.

Üdv

(#105029) marilllyo válasza Exelsior (#105026) üzenetére


marilllyo
veterán

A vicc az, hogy anno ráírtam a Quantic dream-re, hogy lesz a magyar felirat a BTS-ben a PS4-es megjelenés előtt 1 héttel. Ők azt válaszolták, hogy nem...és mégis van benne. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#105030) andro93


andro93
aktív tag

A minap letöltöttem a Nier Automata demóját. Nem vagyok oda ezekért a japán manga, anime stílusú cuccokért, meg a hack and slash játékokért sem voltam oda eddig, de ez a játék annyira megtetszett, hogy végig is játszottam a demót. Eltekintve a 10 évvel ezelőtti időket idéző grafikától. A felbontás láttán rám törtek az emlékek, mikor a Gforce MX 440-esemen 640*480-ban játszottam a Doom 3-at (még úgy is akadt). Végiggondolva a dolgot, igazság szerint a harcrendszer és az animációk fogtak meg a játékban. Tetszettek a harcanimációk, meg az a kis robot is jó volt, hogy azzal lehetett lőni. Még az is lehet, hogy beszerzem ha megjelenik.

[ Szerkesztve ]

(#105031) Deck válasza andro93 (#105030) üzenetére


Deck
titán

Nekünk is tetszett, zenéje is jó, játék is. 20k-t nem adnék érte de akcióban vagy használtan majd 10k környékén megveszem.

PS5

(#105032) kevepapa válasza andro93 (#105030) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Valószínűleg az általam is leggyakrabban használt felbontás a 640x480. Persze lehet h csak ez maradt meg. 92 táján kezdtem el játszani. A doom sajnos nem ment a 386-os gépünkön, azt csak később, 1995 táján tudtam nyúzni, mikor már volt otthon egy Pentium 75. :)

[ Szerkesztve ]

(#105033) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok! Második kontrollert most töltöm kábelen keresztül, tegnap vettem plusznak. Hogy felismerje gép simán, mit kell még tennem?

[ Szerkesztve ]

(#105034) TazLeacher válasza Petreszku (#105033) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Rádugni a gépre kábellel, majd bekapcsolni.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#105035) lajosx


lajosx
őstag

Sziasztok.Lehet tudni miért nincs sehol raktáron ps4 pro? Már vagy 2 hete figyelem hol tudnék venni,de sehol sincs. :( Köszi

(#105036) Neoteric válasza lajosx (#105035) üzenetére


Neoteric
addikt

Globális készlethiány van sztem, mert Ausztriában se látni kb sehol.

PSN: ne0teric_sAN

(#105037) lajosx válasza Neoteric (#105036) üzenetére


lajosx
őstag

értem köszi,már azt hittem én nem jó helyen keresem :F

(#105038) Exelsior válasza marilllyo (#105029) üzenetére


Exelsior
senior tag

Akkor ez most tuti? A digitális formájában van benne csak nem jelzik ki? :) kemény. :)

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#105039) A`rpi válasza Dreimus (#105028) üzenetére


A`rpi
addikt

"Szia,
Igen ezt tudtam, de az elörendelői dlc csak a magyar régióban a játékkal együtt kapható usa régióban nem, illetve hiába töltöttem le a dlc-ket és vettem meg az usa profilhoz nem érvényes a magyaron :(
Tehát csak a mentés végett kérdezem, mivel tudom hogyha az usa-n kezdem akkor nem, de most fordított a szitu :) mivel magyar accon kezdtem a játékot és magyar accra venném meg újra a digitális változatot mint az usa-n csak itt kapnék plusz dlc-ket.
Megoldható-e vajon, mert 30-40 óra játékot nem kezdenék újra.
Üdv"

-Ha más régióból vásárolsz játékot, a játék offline, az előző játékmentés nem fog működni.

Mivel eltérő régió esetén a játékmentések sem működnek.

Tehát nem az a lényeg hogy milyen régiójú esetedben magyar fiókkal játszol, mivel a játékot USA Store-ból vetted így az USA mentést hoz létre a magyar fiókodon, ha megveszed ugyanezt a játékot HUN Store-ból, akkor az nem fogja felismerni az USA store-ból megvásárolt játékod mentését, így újra kell kezdened a játékot ha az offline.

Online játékok esetén nincs ilyen gond, mert a játékmentés a szerveren tárolódik. De ha egyjátékos sztorit játszol, akkor ott játékmentésen tárolja az infókat, amit csak régión belüli játékok ismernek fel.

-Ha az alapjátékot és a DLC-t is egy helyről vásárolod minden tartalmat megkapsz, de ha nem azon a fiókon játszol a játékkal amin korábban vásároltál nem biztos hogy az extra tartalom meg fog osztódni, más PSN fiókokkal. Ha jól értelmezem neked ez nem probléma most, mivel a magyar fiókodon szoktál a megvásárolt játékokkal játszani.

(#105040) marilllyo válasza Exelsior (#105038) üzenetére


marilllyo
veterán

Igen van benne magyar nyelv! Tuti! A lemezesbe és a magyar store-os változatban is.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#105041) Kvelstadt válasza Exelsior (#105026) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ugyanezt nèztem én is tegnap és majdnem otthagytam de megnyugtattak hogy benne van és tényleg.
Külön lehet a feliratot meg a menüt is állítani magyarra.
Nemtom hogy ennyire lesz@rják mo-t vagy mi van de elég szégyen hogy oda se írják hogy benne van pedig benne van.
Ha csak ez tart vissza vegyed nyugodtan.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#105042) james001 válasza andro93 (#105030) üzenetére


james001
veterán

Én mondjuk alapból h&s fan vagyok de ez az Automata baromira megtetszett már az első pár perc után. Grafikával meg nem tudom mi bajod van szerintem simán jó,ráadásul elvileg 60 fps-el megy.
Kár hogy az előző két részt baromi nehéz beszerezni...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#105043) PowerBuldog válasza lajosx (#105035) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Eddig ahol kérdeztem mindenhol január végére ígérték hogy lesz.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#105044) Petreszku válasza TazLeacher (#105034) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia! Köszönöm szépen a gyors választ.

(#105045) Madwe válasza geristar (#105019) üzenetére


Madwe
nagyúr

Támogatja a hot seatet, azaz 1 controller is elég hozzá amit körbeadogattok.

(#105046) vektornfl


vektornfl
tag

PS+ havi játékokat elég betenni a library-ba hogy később (több hónap múlva) le tudjam tölteni vagy mindenképpen most kell letölteni és utána törölni?

(#105047) Madwe válasza vektornfl (#105046) üzenetére


Madwe
nagyúr

elég kifizetni ingyen.

(#105048) Rico45


Rico45
őstag

Sziasztok!Akinek Cod infinity warfare mellé kapott cod 4, remastered játékot beaktiválva meg szeretné osztani .Annak mondom nem megy sajnos :-( Le tudja tölteni,de sajnos nála kell hogy legyen a lemez :-(

[ Szerkesztve ]

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#105049) >Deego..


>Deego..
senior tag

5$-os SALE US storeba.

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#105050) White Wolf válasza Rico45 (#105048) üzenetére


White Wolf
tag

Köszönjük, erről már az elején volt szó.Mivel páran csak a Call Of D.4 érdekelt.De azért kösz az infót.Lemez nélkül k@ki az egész.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.