Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#34001) tDr1v3r válasza Elderath (#34000) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Köszi srácok!

Nem rossz, bár nem tudom elképzelni hogy hogy renderel ki két perspektívára a gép... lehet ezért kapott 900p-s cap-et az AC Unity is, hogy maradjon erőforrás a vendég "kiszolgálására"?

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#34002) nismoka válasza tDr1v3r (#34001) üzenetére


nismoka
addikt

A 900p-t az xbone miatt kapta.

(#34003) tDr1v3r válasza nismoka (#34002) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Én a SharePlay-es kooperatív mód miatt inkább el tudom képzelni, minthogy amiatt... ez az 1080p dolog elég nagy marketingerejű, ez a vitaelkerülős dolog inkább meh szöveg a részükről.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#34004) nismoka válasza tDr1v3r (#34003) üzenetére


nismoka
addikt

Az nem elég bizonyíték hogy sok xbone game 900p, a ps4 meg1080p?

(#34005) k4rL^ válasza tDr1v3r (#34001) üzenetére


k4rL^
senior tag

Nem amiatt kapta, ez az egész SharePlay egy feljavitott Remote Play, ez a streamelés helyett van, tehát ha SharePlay-t használsz akkor nem tudsz twitchre közvetiteni. Amennyiben másabb az az extra input feldolgozása a vendég részéről, ha ketten mentek, de az is inkább a nettől fog függni.

(#34006) kovsol válasza Garada (#33983) üzenetére


kovsol
titán

Az az 1ms az nem az input lag amit a monitornál megadnak. Csak úgy megjegyzem.

May the Force be with you!

(#34007) tDr1v3r válasza k4rL^ (#34005) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Oké, de én a kooperatív módra gondoltam, nem arra amikor szimplán csak átadja az irányítást a host. Nem tudom elképzelni hogy teljesítménycsökkenés nélkül megoldják azt hogy két ember együtt tol egy játékot... mindkét perspektívára kéne renderelnie hogy ez sikerüljön. Nem?

Az egész ACU-ra ez van ráhúzva hogy mekkora social meg mittomén. Mondjuk a játék érdekel azt megjegyzem, de E3 alatt ezt magyarázták hogy úgy építették ki hogy kooperatív is legyen egyben.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#34008) Neoteric válasza tDr1v3r (#34007) üzenetére


Neoteric
addikt

Szerintem coop csak ott lesz ahol működik a local coop is, pl fifa, lego játékok, stb, így nem jár semmilyen teljesítmény csökkenéssel.

PSN: ne0teric_sAN

(#34009) Elderath válasza tDr1v3r (#34007) üzenetére


Elderath
őstag

Teljesen más rendszer az egész. Semmi köze hozzá...

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#34010) optikal


optikal
tag

Tudott valaki játszani a mai nap? Ma még egy percet sem tudtam a PSN végett.... :W

PSN:Optikal89

(#34011) gyuribácsi88 válasza optikal (#34010) üzenetére

Nálam teljesen jó, most fejeztem be a destiny-t.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#34012) blackydan válasza optikal (#34010) üzenetére


blackydan
senior tag

sajnos nalam sem megy, be sem tudok lepni a psn-be azt hiszem ma mar nem lesz destiny szamomra :(

(#34013) wannnabeees válasza vg (#33982) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

1-2 hét és meglesz a 42"es tv amit lentebb linkeltem :) azon tényleg nextgen élmény lesz
addig meg jovanez

edit:
Az előbb a Fifa 15 pöppet felb@szott. Bedobás...játékosom odamegy, nyomom hogy dobja be...erre leejti és befut a pályára helyezkedni. Mintha átadta volna másnak a dobás lehetőségét, de senki nem jött érte.
Szépen ketyegett az idő és bármit is csináltam nem történt semmi. Maradt a kilépés :W

Első bugom konzolon. :(

[ Szerkesztve ]

(#34014) GazRic


GazRic
senior tag

Ma másodszorra hal le a PS4-em, mitóa a 2.0 van.
Alig lehet indulásra bírni utána ...

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#34015) tarti19


tarti19
senior tag

Akkor jó. Nélam minden gamma lakat alá került, szétfagyott a psn minden accounton:P
Okés, íhvom havert aki belogol az accountommal, mert megosztva vettünk pár digitális gammát s nála store, haverok is online státuszban. Mondom ez 10:)
Most erre mit lehet mondani :P
amúgy ilyenkor mi van restore license a primary accounton?:

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#34016) optikal válasza tarti19 (#34015) üzenetére


optikal
tag

Akkor megbolondult a PSN f@sza...Remélem holnap helyreáll minden...

PSN:Optikal89

(#34017) k4rL^ válasza tarti19 (#34015) üzenetére


k4rL^
senior tag

Lehalt a PSN, nem csak nálad van a hiba. Szépen lassan kidobja azokat is akik még bent vannak. ;]

(#34018) Tatyla


Tatyla
őstag

Knackel coopoztunk share playel teljesen elfogadható és élvezhető volt, persze vissza tette nekem a vendégnek 720p-be, párszor kicsit megakadt meg bekockasodott de nem számottevően...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#34019) tarti19 válasza Tatyla (#34018) üzenetére


tarti19
senior tag

coop alatt kaphattok trófeát?

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#34020) Tatyla válasza tarti19 (#34019) üzenetére


Tatyla
őstag

Míg játszottunk nem kaptunk de nem hiszem

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#34021) optikal válasza k4rL^ (#34017) üzenetére


optikal
tag

(#34022) Csillag01


Csillag01
aktív tag

Mar nagyon unalmas ez a psn lefagyas. Nem ezert fizeti senki.

Asus Rog Phone 6

(#34023) haddent válasza Csillag01 (#34022) üzenetére


haddent
addikt

Hát még a kommentek milyen unalmasak... Most komolyan világvége, hogy este 8-kor (merthogy egész délután shareplayeztünk, játszottunk stb..) az update napján (/ miatt) leálltak a szerverek? :F Próbálok nem bunkó lenni, de akkor ne fizess. Ha ennél is rosszabb a helyzeted akkor meg van alternatíva szerencsére. :F

[ Szerkesztve ]

(#34024) Elderath válasza haddent (#34023) üzenetére


Elderath
őstag

Hetente 2-3 alkalommal van gond ezzel a szarral és ez így megy hetek/hónapok óta. Nem a kommentek unalmasak, hanem az hogy a sony nem tesz semmit azért, hogy normális online szolgáltatást nyújtson. Teljesen inkompetens a banda online szolgáltatás terén

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#34025) Csillag01 válasza haddent (#34023) üzenetére


Csillag01
aktív tag

Kepzeld el en 8ig dolgoztam ,es igen alig vartam hogy jatszak online. Egyebkent eleg gyakran van behalva. Attol mert teged nem zavar mast meg lehet. Ja hat ez nagy megoldas h ne fizess elo. Nem inkabb nekik kene vmi szinvonalat elerni? Mind1

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Phone 6

(#34026) ForRedGlory válasza haddent (#34023) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Igen, vilagvege, mert tudod vannak, akik dolgoznak es csak este ernenek ra jatszani. Plusz jogos a felvetese, nem ezert fizetett senki sem. Akkora hulyeseget mondtal, hogy megerdemelnel egy DDOS tamadast ;]

(#34027) k4rL^ válasza Csillag01 (#34025) üzenetére


k4rL^
senior tag

(#34028) d3tox1c válasza wannnabeees (#34013) üzenetére


d3tox1c
senior tag

En kb 5 perce rendeltem meg az LG42LB650V tv-met.
2-4 nap a szallitasi hatarido,nagyon varom mar.

Nem is igazan jatszok,a regi 40es hd ready Toshiban nem az igazi, 720p max,meg 1080i.
Szoval,
gondolom lesz egy kis kulonbseg ;)
(faxa,megint varakozas,de legalabb ennek bnom is orul, johetnek neki a 3D rajzfilmek :D)

(#34029) Csillag01


Csillag01
aktív tag

Elnezest h egy fizetos szolgaltatas miatt megmertem szolalni mert ossze fossa magat hetenete 2x minimu.
Gondolom ha azaz internet szlgaltatod vagy a hbo elofizetesed hetente megszakadna orakra te oromtancot jarsz...

Asus Rog Phone 6

(#34030) haddent válasza ForRedGlory (#34026) üzenetére


haddent
addikt

Nyugodtan :DDD Én elhiszem, hogy bosszantó de ettől nem lesz jobb azért azt remélem ti is érzitek. Akinek ez nem megfelelő változtasson, vagy várjon hogy változtasson a Sony. De itt, ettől nem változik semmi.
Hetente 2-3x dolog pedig egyszerűen nem igaz. Biztos van akinek nem, de ne általánosítsunk. Utoljára 2 hete volt gond.

Egyébként egy kis fejtörő a hater -eknek: hány ps4 fogyott eddig? És hány XO? Akkor arányaiban melyiket könnyebb megrogyasztani úgy, hogy egyszerre lép be mindenki? Ettől függetlenül ez így nincs rendben persze, csak egy más megközelítés.

[ Szerkesztve ]

(#34031) Neoteric válasza d3tox1c (#34028) üzenetére


Neoteric
addikt

Én pont ugyanazt néztem ki, de aztán ma megláttam ezt, és elment tőle a kedvem.. lehet inkább kicsengetem a különbözetet és a Sony lesz.

PSN: ne0teric_sAN

(#34032) Csillag01


Csillag01
aktív tag

Van itt vkinek bluetooth speakere? Ossze lehet parositani a ps4-el esetleg? Akinek mukodik legyen szivess valaszoljon. Koszi :R

Asus Rog Phone 6

(#34033) gyuribácsi88

Nálam délután is ment a psn, meg most is hibátlanul megy, pedig a kettő közt ki volt kapcsolva. Biztos valami sony bérenc special edition csomagba van berakva az ip címem.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#34034) wannnabeees válasza d3tox1c (#34028) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

ha megjött és kipróbáltad, akkor egy röpke összefoglalót rittyenthetsz, hogy milyen az egész (játékok, 3d ... stb)
nagyon megköszönném :) :R

(#34035) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Reg volt tema. Rendelt valaki innen kontrolfreeket? Gondolom hivatalos oldalrol lehet csak. Mennyi az atfutasi ideje, illetve mi a helyzet a vammal?

(#34036) HaZsolt válasza Neoteric (#34031) üzenetére


HaZsolt
őstag

Sonyt javasolnám én is, jól összetud majd dolgozni a PS4 és a TV. A 7**-as széria egy nagyon jó széria, jobban járnál vele.

(#34037) d3tox1c válasza wannnabeees (#34034) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Rendben, de jobb lesz, ha kb. egy het mulva irsz egy privit, nem biztos hogy eszemben lesz :(
Temakat hol talalok?
(tudom, valaki linkelte mar, de most az sincs meg)

(#34038) BabMester válasza gyuribácsi88 (#34033) üzenetére


BabMester
senior tag

Nekem UK profillal megy a multi, ha atlepek US-be letolteni az ingyenes Battle Island-et nemtudja mert karbantartás, visszalepek megint jo... :D

(#34039) kiki22


kiki22
senior tag

Sziasztok!youtube appnal lehet valahogyan felbontast allitani?

(#34040) optikal


optikal
tag

Srácok játszik valaki Plants vs Zombies:GW-t ? Csak mert megbolondult a játék...Belépek a játékba lvl1 vagyok a főmenüben pedig 41 ami eredetileg is vagyok :F
Bár ez lehet a karbantartás végett is...

Helyre állt a dolog.

[ Szerkesztve ]

PSN:Optikal89

(#34041) AliceWake


AliceWake
HÁZIGAZDA

Miután frissítettem, simán beengedett a PSN. Előtte nem hagyott bejelentkezni.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#34042) Garada


Garada
őstag

Megkérdezem mivel egyáltalán nem vagyok megelégedve a hazai árakkal ki merre veszi a játékait és hol próbál meg jó áron hozzájutni?Példának okáért egy teljesen megbízható eladó most 8k-ért árul destiny játékot és azért az már tényleg egy nagyon jó ár főleg hogy nálunk a használt szekcióban mennek ennyiért a játékot jobb esetben.

(#34043) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Valaki nem akar Share Play Drive Club, hogy kipróbálhassam? ;] Amúgy kontrolleres írányítása milyen? :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#34044) mfranky


mfranky
őstag

Nálam a Destiny kuka most, kidobott a szerver pàrszor...psn meg frissítés utàn egyből kuka volt, most néztem meg...még annyira nem muzsikál tökéletesen...
Egyébként ha egy facebookot meg tudnak oldani, hogy 365 napból 360-at menjen tökéletesen, akkor Sonyéknàl mi a probléma?? Mire szàmítanak ilyenkor, h lehetnek túlterhelve szerverek?

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#34045) BabMester válasza kiki22 (#34039) üzenetére


BabMester
senior tag

Úgy vettem észre, mindig az elérhető legjobb minőséget tölti be, ha lassú savszelt érzékel pedig 1-esevel lejjebb veszi amíg nem lesz folyamatos a lejátszás

(#34046) Herczi válasza mfranky (#34044) üzenetére


Herczi
senior tag

Én most kapcsoltam ki a gépet, vagy egy órát toltam a Bf4-et.

(#34047) ImpersonatoR

Latom felkerült a fehér/fekete FC4 és a GTA PS4 boundle is a kínálatba.

EDigital ban pedig 129.900 a fehér DC boundle

[ Szerkesztve ]

(#34048) kiki22 válasza BabMester (#34045) üzenetére


kiki22
senior tag

Köszi

(#34049) tDr1v3r válasza Neoteric (#34008) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Erre gondoltam én is hogy egy sima sima splitscreen lesz (elvileg a Lego-k ilyenek, nem játszottam még velük), de nem tudom hogy hogy fogják kivitelezni pl. az E3-on említett FC4-nél azt... nekem nagyon úgy tűnt hogy teljes képernyősen gondolták. Akkor meg a stream-elős mivolta érdekes... na mindegy, majd meglátom ha kijön a játék, biztos tesztelik majd ilyen aspektusból is.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#34050) nubyy válasza ForRedGlory (#34035) üzenetére


nubyy
aktív tag

Par hete jott meg, olyan 2,5 het volt mire ideert. Vam nem volt, hivatalos oldarol. Annyit kellett fizetni ami oda volt irva.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.