Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#280001) Bondix válasza Bondix (#280000) üzenetére


Bondix
tag

Megvan....

(#280002) Bondix


Bondix
tag

Tegyük fel lejár a ps+ előfizetesem és ugye akkor nem lesznek elérhetoek a ps+ ingyenes játékaim.

De tegyük fel le van töltve az a ps+ ingyenes játék ami fontos, és mielőtt lejárna kikapcsolom a ps internet elérhetőséget akkor mivel nem csatlakozik a netre gondolom nem is tudja ellenőrizni h van e ps előfizetesem, és így tudom használni azokat a játékokat amíg be nem fizetem újra majd, és akkor vissza is teszem a netet...

Jól gondolom ezt?

(#280003) Kendek válasza Bondix (#280002) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem gondolod jól. A játékok futtathatósága licenchez van kötve. A licenceknek pedig lehet lejárati dátumuk, ami jelen esetben a kifizetett előfizetés vége. Vagyis ha lecsatlakoztatod a netről a konzolt, akkor úgy is lakatos maradna a játék, ha amúgy sikeresen levonja a pénzt, és tovább él az előfizetés. Persze amint netre kötöd, úgy szinkronizálja a licenceket, és máris futtathatod.
Kis további gondolkodás után mondhatnád erre azt, hogy akkor visszaállítod a konzolon a dátumot. Csakhogy a belső órát, ami alapján a licenceket ellenőrzi, nem tudod átállítani. Az csak a Sony szerverein keresztül tud szinkronizálódni, mikor online bejelentkezel.

<-ƘƘ->

(#280004) F-ECT$ válasza Bondix (#280001) üzenetére


F-ECT$
titán

Mi volt a megoldás?

Dive ever, work never.

(#280005) tboy93 válasza Bondix (#280000) üzenetére


tboy93
nagyúr

Elvileg itt semmi extra követelmény nincs, de emlékeim szerint voltak olyan pályák ahol invalidálta a körödet ha lementél a pályáról. Ha elrontod használd az idő visszapörgetést.

(#280006) Bondix válasza tboy93 (#280005) üzenetére


Bondix
tag

F-ECT$

Ezt csináltam!
Vannak olyan helyek ahol az út szélén van kamera ott figyeltem jobban.
Ha nem ez volt akkor nem tudom, de miután nem mentem le egyszer se jó lett.
Este ki is végeztem a story az utolsó pálya nagyon komoly de az egész egybe jól sikerült játék szerintem.

(#280007) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Trackmania: Console Release Date Trailer
- Május 15.

Live-Die-Respawn

(#280008) DeFranco válasza oriic (#280007) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ez mokasnak nez ki. Online kompetitiv eselytelen de ha lehet egyedul funolni akkor kiprobaljuk.

(#280009) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ha valaki lemaradt volna, megint halasztották az Amnesia: The Bunker megjelenését. Május vége helyett június 6-án jön. A Diablo IV-gyel egy napon, igen :D )[link]

Live-Die-Respawn

(#280010) Bogyi007


Bogyi007
veterán

A hétvégén volt időm a konzol elé ülni.

Befejeztem a Spiderman + The City That Never Sleeps DLC pakkot.

Számomra továbbra is ez a cím a konzol legjobb címe.


És lehet hogy jön valami bejelentés a játék kiadójától a napokban? :)) ;)

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#280011) F-ECT$ válasza Bogyi007 (#280010) üzenetére


F-ECT$
titán

Jön a Spiderman 2. Valószínűleg csak PS5 -re mondjuk.

Dive ever, work never.

(#280012) Elims válasza Bogyi007 (#280010) üzenetére


Elims
veterán

Szép!!Gratulálok!! :-)
Mennyi idő alatt lett meg?

(#280013) Dinomano válasza F-ECT$ (#280011) üzenetére


Dinomano
senior tag

Akármennyire szeretem a PS4-et (és nem tervezek venni ps5-öt), most már ideje lenne csak current gen-re fejleszteni.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280014) tboy93 válasza F-ECT$ (#280011) üzenetére


tboy93
nagyúr

Valószínűleg csak PS5 -re mondjuk.

Nagyon remélem hogy nem fogja visszafogni a prevgen.

(#280016) Kendek válasza Djuree (#280015) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

srácok a hogwarts legacy magyar nyelvű?

Sajnos nem.
A másik kérdésedre javaslom a Hardveraprót.

<-ƘƘ->

(#280017) Djuree válasza Kendek (#280016) üzenetére


Djuree
félisten

ó de kár, pedig mintha úgy rémlett volna, elég gyenge az angolom, akkor viszont kihagyom sztem, úgyse adna teljes élményt. :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#280018) DeFranco válasza Djuree (#280017) üzenetére


DeFranco
nagyúr

most nem akarom ezt elölről kezdeni, elnézést, de akkor fogsz fejlődni angolból, ha kicsit megerőlteted magad.

anno mi még rendesen, könyvből szótáraztuk a syberiát, de átverekedtem magam rajta, és egy idő után már rohamos a fejlődés. amit meg így összeszedsz, nem veszi el már tőled senki, szerintem érdemes kicsi energiát belefektetni.

(#280019) Dinomano válasza Djuree (#280017) üzenetére


Dinomano
senior tag

Érdemes ráfeküdni az angolra. Azért eléggé lekorlátoz az, ha konzolon csak magyar játékokat vadászol. Ráadásul, ha nem keményvonalas RPG-ről van szó, expert szint sem kell, eléggé egységes a játékok nyelvezete, és gyenge középszint bőven elég. (Lehet, hogy a sztori felfogásához kevés, de pl. a mission-ök megoldásához elég.)

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280020) Djuree válasza DeFranco (#280018) üzenetére


Djuree
félisten

persze ez igaz, de így 40 körül már nem sok energiám van erre, meg sajnos időm se, de a HP-t szeretem, annyira megy hogy végig tudjam nyomni, de az csak fél élmény.
FPS meg RTS ilyesmiket simán megértek, de az ilyen rpg-k okoznak gondot inkább.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#280021) Lackooo84 válasza Djuree (#280020) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

PC-n magyarosították, akkor ott kell nyomnod. :D

The Truth is out there...

(#280022) Djuree válasza Lackooo84 (#280021) üzenetére


Djuree
félisten

pc-n csak wot megy, már nem bírok ott görnyedni, egy óra után már minden bajom van a gép előtt. van projektorom, 100”-os kijelzőn nyomom, #csakakonzol. :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#280023) Alarikman


Alarikman
senior tag

Talált valaki épeszű ajánlatot a mostani 75%-os akcióban ami Big games Big deals néven fut? Én még nem.

(#280024) Frod válasza Alarikman (#280023) üzenetére


Frod
addikt

Szubjektív.
Nyilván attól függ akarsz-e egyáltalán venni valamit, meg hogy amúgy mennyit szánsz a hobbira.
Az új NFS, Dead Space és Callisto pl az eddigi legalacsonyabb áraikon szerepelnek, ezt meg kell adni nekik. (De alapvetően az összes Store akciózásról elmondható ez, hogy persze szép és jó az akciós Callisto 18-ért, de lemezen 10 alatt van hónapok óta, stb.)

Do you see the white shadow?

(#280025) Tasunkó válasza Alarikman (#280023) üzenetére


Tasunkó
aktív tag

Még nem játszottam a Sniper játékot, így a Sniper Elite 3 ezerötszáé...elmegy.

Kérek egy számot a jútútú

(#280026) raziel01 válasza Frod (#280024) üzenetére


raziel01
veterán

És tegyük hozzá, hogy utána a Callisto még el is adható ha lemezen veszed ergo kb nulla buktával végigvihető.

(#280027) F-ECT$ válasza Alarikman (#280023) üzenetére


F-ECT$
titán

Talos Principle.

Dive ever, work never.

(#280028) Elims válasza Tasunkó (#280025) üzenetére


Elims
veterán

Elmegy??? :-D Ne viccelj!Annyiért ajándék!! :-)
Mint a division 2 is.

(#280029) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Callistohoz most jön egy elég jó kis horda mód kontent.

The Truth is out there...

(#280030) Dinomano válasza Elims (#280028) üzenetére


Dinomano
senior tag

Div. 2 is nagyon jó áron van. Ezeöccáé sok-sok óra móka....

Az a bajom az MS és Sony oldalakkal, hogy nagyon béna a kereső... Legjobb deal-eket meg legolcsóbb árakat úgy kell kibogarászni manuálisan kb. ...

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280031) tboy93 válasza Dinomano (#280030) üzenetére


tboy93
nagyúr

psprices.com :)

(#280032) Geller72


Geller72
veterán

Üdv.
Betérdelt az akku a kontrollerembe. Hol kapok itthon, relatíve gyorsan, futárral akkut hozzá?
:R
Köszi.
Geller

(#280033) Kendek válasza Geller72 (#280032) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Tessék, ezt találtam ami raktáron is van, és még olcsó is. Ráadásul sokkal nagyobb kapacitású mint a gyári, és kompatibilis a v1 és v2 kontrollerekkel is!

<-ƘƘ->

(#280034) Geller72 válasza Kendek (#280033) üzenetére


Geller72
veterán

:R
Köszönöm, meg is rendeltem. Kendeknek is szép napot!
;)
Geller

(#280035) Dinomano válasza tboy93 (#280031) üzenetére


Dinomano
senior tag

Nagyon szépen köszönöm, azonnal rá is nézek...

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280036) icemad válasza Kendek (#280033) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Csak kíváncsiságból kérdezem... ezen azt írják, hogy max töltési feszültség 4.2 volt. Nem 5v kell ezeknek a töltéséhez? Talán az USB portok is ennyit adnak le. Vagy maga a kontroller, töltés közben ezt még transzformálja 4.2 voltra?

(#280037) Geller72 válasza icemad (#280036) üzenetére


Geller72
veterán

Az 1 cellás akkuk 3.7V-osak. (Általában, pl. ez is). A 2.0-s USB 5V-ot ad, feltéve, ha egy dual hub nem közös tápon osztozik. Én jobban aggódnék azon a feliraton, hogy a 2000-es akkut max 1A-al akarja töltetni. :U
Viszont ha USB-n töltöd, akkor nem aggódnék, mert feltételezem, hogy a kontrollerben van töltésvezérlés és nem tolja púposra. Szerintem.

(#280038) Kendek válasza icemad (#280036) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Hogy az USB az szabványosan 5V, az nem probléma. A kontrolleren belül ez át van alakítva a kívánt töltési feszültségre. :)

<-ƘƘ->

(#280039) icemad válasza Geller72 (#280037) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

3.7 voltot ad le. Az világos. Töltésnél tűnt fel a 4.2 volt. Most nézem, hogy az egyik oldalán 4.2 volt a másikon 4.25 volt van. :DGondolom a két különböző kontroller típus miatt.

(#280040) Tasunkó válasza Elims (#280028) üzenetére


Tasunkó
aktív tag

Jó de ahhoz kell extra előfizu:). Csak azért mert akció van, nem fogok dorbézolni. Nameg a Division 1-et se fejeztem be.

Kérek egy számot a jútútú

(#280041) Elims válasza Tasunkó (#280040) üzenetére


Elims
veterán

Igen,igazad van,bocs,erre nem gondoltam. :-)

(#280042) bakelitlemez


bakelitlemez
csendes tag

Hali!

Vennék egy új kontrollert a PShez, mert a mostanin elkezdett nyikorogni a stick(!), esetleg valaki tud valami helyet, ahol lehetne jó áron új kontrollert venni fehér vagy a régi nagyon menő színekben (pl. Berry Blue)?Árukeresőt már végignéztem, de agyam eldobom, hogy kb már egy árban mozog a DS4 és a Dualsense is :Y
Vagy ha esetleg valakinek van már jó tapasztalata wireless utángyártott márkás kontrollerekkel vagy valami BPi kontroller gyorsszervizzel,akkor szívesen meghallgatom azokat is :D

(#280043) Lackooo84 válasza bakelitlemez (#280042) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Szerencsére én bfkor bestockoltam 17 ezerért pár dualsense-t, és még a géphez kapott sem driftel szóval nemtudom mikor bonthatom ki a szép színeseket. :D

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#280044) bakelitlemez válasza Lackooo84 (#280043) üzenetére


bakelitlemez
csendes tag

Köszi a tippet, legközelebb szerintem én is betárazok Dualsenseből, meg talán Dualshockból is, de egyelőre még elég távol van a BF :D

(#280045) Frod válasza bakelitlemez (#280042) üzenetére


Frod
addikt

Berry Blue már fixen nincsen, talán aranyárban magánszemély árulhat, de évekkel ezelőtt kifogyott már. Ez igaz a legtöbb speckó DS4-re.
(Legalább 3-4(?) éve volt már amikor egy cimborám ilyet vadászott a nejének, és kb az utolsót találta meg Pesten valami kisebb konzolos helyen BF-kor)

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#280046) bakelitlemez válasza Frod (#280045) üzenetére


bakelitlemez
csendes tag

Én is pont páromnak keresek PS4 kontrollert, láttam, hogy pár helyen van az ilyen alapszínekből bontatlan garis (fekete,fehér, metál kék meg magma piros talán), de azok olyan "unalmasak" szerintem :D
Marketplacen láttam már egy pár ritkább színű DS4et, de sosem tudtam eldönteni képről, hogy az kamu vagy OEM vagy isten se tudja milyen kontrollerek :F
Valószínű majd egy új fehérre fog kerülni a választás, de még mindig agyam eldobom, hogy egy árban van a Dualsense meg a Dualshock is ennyi idő után

(#280047) Geller72 válasza bakelitlemez (#280044) üzenetére


Geller72
veterán

V2 terepmintás van emagon 17k-ért.. (ARTC). Gyári, fekete meg 19.7k-ért ugyanitt.

(#280048) Frod válasza bakelitlemez (#280046) üzenetére


Frod
addikt

A Midnight Blue nekem tetszik, azt választottam volna, mert az alapszíneket üti, és az addigi különleges verziók nem jöttek be... de aztán végül jött a Sunset Orange!
Szerintem az, a Berry és a Midnight voltak a legpofásabb karok az előző gen-ből.

Do you see the white shadow?

(#280049) wolf13


wolf13
őstag

PS Storba 25% leárazás Essential-ra.

(#280050) AxBattler válasza wolf13 (#280049) üzenetére


AxBattler
félisten

Nem rossz, de én várom a nyári 50%-os akciót, természetesen akciós, -15%-os wallet feltöltéssel. Persze lehet hiába várok... :)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.