Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#2001) idegen lény válasza Ps Vita (#2000) üzenetére


idegen lény
őstag

[link]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#2002) fatallerror válasza ldave (#1999) üzenetére


fatallerror
addikt

felejtős. senki sem fog ilyen drága kontrollert venni a ps4-hez. inkább vesz 60ért még 1 ds4-et :D
vita 1 halott platform és az is marad nem fog a ps4-el se népszerűbb lenni hiába jó cucc, túl "harcore" és a nintendo uralja a piacot meg a tablet-ek és telefonok

jókis játék az a kategóriájában, nem véletlen fogy jól. engem érdekelne 1 új része ps4-re, persze nem 60 dollárért

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#2003) tDr1v3r válasza ldave (#1999) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nálam system seller az LBP, imádom, egyszerűen megunhatatlan szerintem. :))

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#2004) Mrdevil válasza idegen lény (#2001) üzenetére


Mrdevil
addikt

Hát igen, itt az a baj, hogy már az E3 előtt is fogadkoztak, hogy majd most fogunk hanyatt esni a VITA bejelentésektől. De nem így lett, nagyon nem..... Sajnos már nem igazán hiszek nekik, de én ennek ellenére úgy gondolom egy új VITA-s LBP rész is fog jönni, ( vagy GOW ) egyszerűen valami kell, különben tényleg vége a kis szeretett gépemnek, lehet már így is késő. Pedig imádom, szerintem jó kis gép lehetne ez, megfelelő szoftver támogatással, de ez már egy más tészta.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#2005) Neoteric válasza Mrdevil (#1996) üzenetére


Neoteric
addikt

Valamikor tuti lesz, a kérdés inkább az h mikor. :))

PSN: ne0teric_sAN

(#2006) fatallerror


fatallerror
addikt

október 21.

bocsánat ha ebből baj lesz a topikban ;] vki úgyis beírta volna. én nem kommentálom inkább

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#2007) Tegla80 válasza fatallerror (#2006) üzenetére


Tegla80
addikt

uhh köszi :R
már rakom is fel face ra ;]

:DD :)) :DD

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#2008) Jakesz válasza fatallerror (#2006) üzenetére


Jakesz
őstag

Fasza, örülök, hogy nem csúszik át novemberre :C

(#2009) Elderath válasza fatallerror (#2006) üzenetére


Elderath
őstag

Csak a szokásos pletyka. Annyira hihető, mintha én mondtam volna. Én is nagyon örülnék egy októberi launchnak, de inkább megvárom a Sony bejelentését.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#2010) haddent válasza fatallerror (#2006) üzenetére


haddent
addikt

Már miért lenne baj? Hát ha ez nem tartozik ide, akkor nem tudom, hogy mi igen :F
Viszont valami forrást írhatnál, mert ez így nagyon megmosolyogtat, csak nem tudom elhinni.

(#2011) Mrdevil válasza fatallerror (#2006) üzenetére


Mrdevil
addikt

Az jó, lenne inkább 27, akkor születtem. ;]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#2012) Jakesz válasza haddent (#2010) üzenetére


Jakesz
őstag

Amikor megláttam a hozzászólását, kapásból beírtam google-be, hogy "playstation 4 october 21" és tádááám!

(#2013) haddent válasza Jakesz (#2012) üzenetére


haddent
addikt

Ott pedig az van hogy release date rumour, ami csak spekuláció :K

(#2014) Def26 válasza fatallerror (#2006) üzenetére


Def26
félisten

Ez a dátum mi? :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2015) ldave válasza Def26 (#2014) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Az állítólagos PS4 megjelenési dátum. Valamelyik amcsi bolt egy dolgozója szellőztette ki.

A Slime draws near! Command?

(#2016) haddent válasza ldave (#2015) üzenetére


haddent
addikt

Rengetegen írják, hogy ez inkább úgy Vita revízió lesz.. :O Van is benne valami, hiszen BF4 és még sok már játék megjelenése előtt jönne a konzol 1 teljes héttel?

(#2017) IG-88


IG-88
tag

1 héttel? a ps4 verziót a KV nov 11-re datálja. Én speciel örülnék az októberi indulásnak. A BF PC-s megjelenése nem biztos, hogy a konzoloséval is ugyanaz.

A legújabb pletyka szerint a zikboksz 2014-re tolja a megjelenést, tehát vagy kamú, vagy teljesen átalakítják és lehet érdemesebb várni a konzol vásárlással, vagy megint tök bénák.

[ Szerkesztve ]

(#2018) Xirtam válasza IG-88 (#2017) üzenetére


Xirtam
veterán

Ja az MS tök looser. Pff, remélem senki nem fogja forgalmazni a cuccaikat. Hát annyira bénák, hogy hihetetlen. :U

(#2019) IG-88


IG-88
tag

Miért ne kéne forgalmazni a cuccaikat? Én csak egy személyes véleményt közöltem, bocs ha ezzel felzaklattam a lelki világod :) Szerintem igen is bénán csinálják a marketing részét a dolognak.

(#2020) Xirtam válasza IG-88 (#2019) üzenetére


Xirtam
veterán

Irónia. ;)

(#2021) Jakesz válasza IG-88 (#2019) üzenetére


Jakesz
őstag

Csak hülyül, az Xbone topikban is kapja érte a magáét :DDD

(#2022) IG-88 válasza Xirtam (#2020) üzenetére


IG-88
tag

Azt értettem :P ,csak azt nem, hogy miért kapom. Mindegy nem zavar :))

(#2023) haddent válasza Xirtam (#2020) üzenetére


haddent
addikt

Xirtam Nálatok valami szállingózás erről az októberi PS4 -ről? :F
Előrendelői csomagról valami esetleg? :U

[ Szerkesztve ]

(#2024) Jakesz válasza haddent (#2023) üzenetére


Jakesz
őstag

Amíg nyilvánosan nincs bejelentve, hogy októberben érkezik, addig csak ők is találgatnak. Előrendelői csomag meg lesz, de előreláthatólag csak lefoglalási haszna lesz.

(#2025) haddent válasza Jakesz (#2024) üzenetére


haddent
addikt

Na nekem pontosan az a haszon kellene, azert kerdem, hogy valami esetleg van-e mar :DDD

(#2026) Jakesz válasza haddent (#2025) üzenetére


Jakesz
őstag

Jövőhéten lesz elérhető, ha minden jól megy. Várhatóan 10 ezer forintot kell előrefizetni és lefoglalnak egy biztos csomagot, amihez extraként egy aprócska csecsebecsét adnak.

[ Szerkesztve ]

(#2027) Gebriel válasza Jakesz (#2026) üzenetére


Gebriel
veterán

10.000ft előre fizetni...???? Mi van már itt kérem szépen? :Y

(#2028) Mrdevil válasza Gebriel (#2027) üzenetére


Mrdevil
addikt

Sok, vagy kevés? Ha sok mennyire gondoltál? :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#2029) Gebriel válasza Mrdevil (#2028) üzenetére


Gebriel
veterán

Eddig ilyenről még nem hallottam, hogy előleget kérnek az előrendelőktől. :F

(#2030) Mrdevil válasza Gebriel (#2029) üzenetére


Mrdevil
addikt

Hát igen, nem szokott sűrűn ilyesmi lenni, de pl számomra nem gáz, ha így garantáltan megkapom. ( és levonják majd átvételkor az árból ) :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#2031) Jakesz válasza Gebriel (#2029) üzenetére


Jakesz
őstag

Nem kérnek, hanem te döntöd el, hogy fizetsz-e nekik előre, de cserébe biztosan lefoglalnak egy darabot, plusz kapsz néhány ajándékot. Gondolom, Steamen nem rendeltél még elő játékot.

(#2032) Petya2900XT válasza Gebriel (#2027) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Nem értem ezen miért kell úgy kiakadni?...nem 10K-val többet kérnek,mert te vagy az elsők között,hanem,h előre valamennyit fizess ki a gépből...nem roh**t mindegy,h október környékén fizeted ki vagy most egy részét?... :(((
Akinek meg ez az összeg amit előre kell kifizetni sok az meg gondolkodjon el rajta,h akkor hogy vesz majd játékokat,ha ennyibe belerokkan..

[ Szerkesztve ]

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#2033) Zjunior


Zjunior
veterán

Jól teszik!!
Kérjenek zsét!!;)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#2034) haddent válasza Petya2900XT (#2032) üzenetére


haddent
addikt

Dehát hogy lehet ez sok bárkinek is aki PS4 -et tervez venni?? Nem ennyivel drágább, csak előleg, előre kifizeted egy részét. Sok ember sokszor ölne egy ilyen lehetőségért, hiszen részletfizetésért kemény kamatot kell fizetni. Nekem azt meg ne magyarázza már meg senki, hogy most nem lesz 10k -ja, de 2 hónap múlva bőven kicsenget 125K -t meg 18k -t kontrollerre ,meg 30k -t két játékra stb... Ez hülyeség szerintem...

(#2035) Gebriel válasza Jakesz (#2031) üzenetére


Gebriel
veterán

Hát nem tudom..nekem elég furcsa, hogy akkor a tuti ha pénzt is küldők, én még ilyenről nem hallottam, hogy ez a biztosíték ilyen esetekben. Tuti többet nem rendelnék onnan többet, ha nem kapnám meg amikor megjelent ha előrendeltem és nem fizetem xy összeget.
Nem, nem rendeletem egyébként, nem játszom PC-n.

Petya2900XT
Látom nem tűnt fel, hogy nem az összeggel van a problémán. Tehát feleslegesen durrogsz. ;)

[ Szerkesztve ]

(#2036) Petya2900XT válasza Gebriel (#2035) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Annyira éreztem,h nem lesz elég egy Enter meg egy másik mondatban foglalnom egyből arra gondolsz,h azt gondolom nincs elég pénzed kifizetni...többet akadtak már ki ezen ebben a topikban is azoknak szólt volna.. ;)

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#2037) Tomix24


Tomix24
addikt

Srácok, az előrendeléses gépeknél lesz vám a gépeken? Mert az jelentősen drágíthatja.. :(

(#2038) haddent válasza Tomix24 (#2037) üzenetére


haddent
addikt

Gondolom benne van az árban... mindenhol egységesen ~125k, nem lenne szép dolog átvételkor megspékelni 27% -al :DDD

(#2039) Jakesz válasza haddent (#2038) üzenetére


Jakesz
őstag

Ráadásul árgarancia is van rá (legalábbis KV-nál).

(#2040) Gebriel válasza Jakesz (#2039) üzenetére


Gebriel
veterán

Hogy a francba tud ár garanciát adni a KV amikor egy hete még a SONY-ok sem tudták pontosan mennyi lesz a PS4. :F

(#2041) tDr1v3r válasza Gebriel (#2040) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Zsebből.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#2042) haddent válasza tDr1v3r (#2041) üzenetére


haddent
addikt

Úgy-úgy. Ugye eleve nem ők a legolcsóbban, azt tudjuk. (Nem szarkazmus, nem drágák, csak nem a legolcsóbb.) Ezt beígérik, és max. buknak 1-2 ezer Forintot minden PS4 konzolon, cserébe vesznek tőlük több száz darabot. Ez az összes vásárló elégedett lesz, nyilván oda fog járni kiegészítőkért, játékokért, ajánlani fogja őket stb.. Szerintem ez egy olyan húzás (és a "foglalózás" is) ami mindkét fél számára pozitív, és amit nem tudna bármilyen kis nyamvadt bolt megoldani, szóval :R

(#2043) Xirtam válasza tDr1v3r (#2041) üzenetére


Xirtam
veterán

:K

(#2044) Gebriel válasza tDr1v3r (#2041) üzenetére


Gebriel
veterán

Ja mínusz áfa el is felejtettem. ;]

(#2045) Xirtam válasza Gebriel (#2044) üzenetére


Xirtam
veterán

;]

# Gebriel Máltai. :D

[ Szerkesztve ]

(#2046) Gebriel válasza haddent (#2042) üzenetére


Gebriel
veterán

Ennek az előrendeléses pénz befizetése dologban én meg azt látom, hogy sok az előrendelésük, és így szűrik ki, hogy ki nem stabil, hogy nehogy rájuk rohadjon a raktáron.

Xirtam
Szeretett szolgálat mi? :D

[ Szerkesztve ]

(#2047) haddent válasza Gebriel (#2046) üzenetére


haddent
addikt

Nyilván előrejelzés értékű is a dolog. Meghát ha valaki kifizetett már vissza nem térítendő előleget, akkor nem valószínű, hogy visszahátrál. Egyébként nem úgy néz ki, hogy a PS4 az a "raktáron rájuk rohadó" típus lesz :DD

(#2048) Gebriel válasza haddent (#2047) üzenetére


Gebriel
veterán

Végül is ja... csak lefogja a tökét.

(#2049) Def26


Def26
félisten

PS4 -en 64 emberes mapokon sima 60 fps -el fut a bf4. [link]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2050) fatallerror válasza Def26 (#2049) üzenetére


fatallerror
addikt

a hír lényege nem ez (eddig is tudtuk) hanem h ps3ról viheted a cumóid ps4-re :B

don't tell me what i can't do!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.