Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#236401) penge111 válasza ldave (#236397) üzenetére


penge111
addikt

Nyugi mindegyiknek zseniális háttértörténetet kreáltak, azt hiszem Beastnek a törpének volt gyenge a sztorija, de mára rajongók kérésére azt is feltuningolták. A lényeg szerintem első végigjátszásra kizárólag origin történettel rendelkező karikat kell vinned magaddal :K Emlékeim szerint a maradék két origin karakter többé nem lesz választható, mert meghalnak!

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#236402) .LnB válasza Bad Pritt (#236400) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Részedről a Siege ennyi is volt?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236403) Peace válasza ldave (#236397) üzenetére


Peace
nagyúr

De legalább jó arcok és Te mondhatod meg, hogy milyen kasztként viselkedjenek. :P

(#236404) Bad Pritt válasza .LnB (#236402) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem tudom, nem töröltem még, de mikor hétvégén odajutottam, hogy na akkor játszani fogok, akkor abszolút nem éreztem, hogy kedvem lenne hozzá. Most azt érzem, elég volt abból az "élményből". :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#236405) sxxorp válasza F-ECT$ (#236383) üzenetére


sxxorp
őstag

Nekem az 1 azért jóval primitívebbnek tűnt. Számomra a 2.-ban a tibeti körítés a legérdekesebb történetet adta a 3 közül,a többiben szerintem igazad van. Imádok lopakodni (miért nincs többé Splinter Cell?), a 3. részben ez sokat fejlődött, jobban fog tetszeni. Alapból jobban is illik a játék jellegéhez a rambózás helyett.

(#236406) .LnB válasza Bad Pritt (#236404) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor teljesen magamra maradtam a topikban. :) Nem is erőltetem tovább itt a játékot, látom felesleges. Attól mondjuk én még nyomom, hétvégén is jól elvoltam vele.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236407) taki01


taki01
őstag

Sziasztok, van egy psvr 1.0-m és kellene egy olyan eszköz ami a ps4 hdmi outputját ketté tudom választani, mert a psvr miatt csak 1080p tud kimenni a 4k-s tévé felé. Előre is köszi a segítséget.

(#236408) #10186752 válasza Tegla80 (#236390) üzenetére


#10186752
törölt tag

Fosni a munkahelyen is lehet, nem indok a hazamenetelre.

(#236409) Wesder válasza #10186752 (#236408) üzenetére


Wesder
félisten

Nyílvàn, ha tényleg beteg vagy, akkor nyugodtan maradj bent, és oszd szét a kollégàk között. Biztos szeretni fognak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#236410) Xaels válasza #10186752 (#236408) üzenetére


Xaels
félisten

Munkahely, beosztás válogatja...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#236411) #10186752 válasza Xaels (#236410) üzenetére


#10186752
törölt tag

Igen, az esti 7 órás színházi előadásnál tényleg nem szerencsés.

(#236412) Xaels válasza .LnB (#236406) üzenetére


Xaels
félisten

Én nézegetem, kellene egy taktikai FPS de egyelőre nem vettem még rá magam. Valami letisztultabbra vágyom, nekem sok ez az operátorosdi és az sem lenne hátrány, ha lenne csapat de legalább 3-4 ember.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#236413) #10186752 válasza Wesder (#236409) üzenetére


#10186752
törölt tag

Egyrészt nem arról volt szó, hogy tényleg beteg, másrészt, önmagában az, hogy fosik valaki, még nem ok arra, hogy hazamenjen. Akkor napi szinten ürülnének ki az irodaházak, ha egy-két fosás miatt valaki hazamenne. :DDD

(#236414) markknight válasza Bad Pritt (#236404) üzenetére


markknight
veterán

Gyere Apexezni, 5-ös KDR-el zúzom be a tagok orcáját.

(#236415) Bad Pritt válasza .LnB (#236406) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát de neked tetszik, meg elfogadod így, szóval lehet bennünk van a hiba. :D

Mondjuk a héten meg fogom mutatni haveromnak, hogy milyen konzolon, mert ő sokat tolta PC-n, kíváncsi leszek, mit mond majd rá.

(#236414) markknight: fent van az is, de ha van single játék, amivel játszhatok, akkor a multi nálam másodlagos, hülyülésre jó kb. Márpedig most elég sok single játékom van szerencsére. :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#236416) RangerFox válasza .LnB (#236406) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én szoktam olvasni a Siege-es hsz-eidet. Szeretem a játékot, csak az a baj, hogy 1-2 hétig teljesen ráfüggök a játékra, aztán hónapokig hozzá se nyúlok. Mondjuk most a multit is teljesen hanyagolom, nem csak ezt...

[ Szerkesztve ]

(#236417) .LnB válasza RangerFox (#236416) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na akkor, csak neked. Tegnap, belépek a meccsbe, a ban-nál látom, hogy 2v5-ben vagyunk.. wtf?! (map: Clubhouse). Én szívem szerint rögtön feladtam volna, de az elején nem lehet. El pötyögtettünk az első két körben. Aztán egyszer csak megjött a maradék 3 ember. Valami network hiba lehetett, egyből megnyertük a game-et. :D Tegnap se kaptam ki egész nap. És úgy egész hétvégét nézve se sokat. A héten, vagy jövő hét elején vélhetően kezdődik az új season. Nem tudom, hogy megpróbáljam e a Ranked-et. Sztem várok még vele kicsit.

Bad Pritt
De pont ez az.. "Így elfogadom". Én inkább azt próbálom bizonygatni, hogy nem akkora a baj, mint ahogy sokan beállítják. Rossz a híre, amit én az eddigi 63 órám után kicsit túlzásnak vélek. Mert annak elég kevés az as esélye, hogy én vagyok olyan szerencsés, hogy nagyrészt elkerülnek a hülyék.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236418) .LnB válasza Xaels (#236412) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Letisztult talán az OW ami még elérhető PS4-en nem?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236419) saelin válasza #10186752 (#236408) üzenetére


saelin
veterán

Élelmiszer iparban ez egy aranyköpés. Akinek megy a hasa az 4 napig be sem jöhet.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#236420) saelin válasza .LnB (#236418) üzenetére


saelin
veterán

Az Overwatch egy casual trash. Semmi érdemi update nem jön hozzá, csak ugyan azon a pár mappon rohangálsz. Nem nagyon van R6S-nek alternatívája. Ha nagyon kell multi, akkor sw battlefront 2-t tudom ajánlani! Rengeteg játékmód, pálya, karakterek, fegyverek. Ez is inkább casualabb, de nagyon jókat lehet vele játszani. Nem mellékesen autentikus Star Wars élmény (a gagyi light saber hero-kat leszámítva).

Persze tehetsz próbát az OW-al is, de ott eléggé monoton a játék pár kör után. Nem sok változó van benne.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#236421) .LnB válasza saelin (#236420) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én játszottam az OW-vel nem keveset (PC-n). Utálom is mint a franc. Főleg ahhoz képest amilyen sok időt beleöltem. :) Csak azért írtam mert csapat taktika elkél hozzá.
SW Battlefront 2 ugyan az mint az összes Battlefield. Annak a játékmenetnek túl nagy mértékben a káosz a lényege. Aki ezt nem bírja, mint én, az nem fogja élvezni. Szóval én nem ajánlom a Battlefront 2-t, csak azoknak, akik szeretik az SW-t. Én is csak azért nyomtam/nyomom néha.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236422) markknight válasza saelin (#236420) üzenetére


markknight
veterán

A BF2 is ugyanaz a casual trash mint az Overwatch, sőt, míg utóbbiban vannak nyerő kombinációk, BF-ben lő mindenki mindenkit, a Jedik meg bézbóz ütővel verik a másikat míg vége nincs a meccsnek.

[ Szerkesztve ]

(#236423) .LnB válasza markknight (#236422) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Így ahogy mondod. =Chaos. :)
OW-ben legalább lehet szép combo-chain-eket csinálni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236424) ldave


ldave
félisten
LOGOUT blog

Csináltam egy FF7 Remake topikot: [link]

A Slime draws near! Command?

(#236425) Bad Pritt válasza .LnB (#236417) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem nagyon emberfüggő ki mennyire éli meg gondnak, ami ennél a játéknál van. Nekem most elég alacsony a toleranciaszintem, egyszerűen amit nem élvezek, abba nem akarom a kevéske szabadidőmet ölni. Márpedig a Siege-et nem élvezem teljes mértékben sajnos. Nem lenne baj a hosszú tanulási fázissal, a kilépkedő játékosokkal meg a toxic közösséggel külön-külön, de így egyben... hát szokni kell és végtelen türelemmel kell a játék iránt viseltetni.

Szerintem amúgy nincs játék PS4-re, ami a Siege alternatívája lenne, egyszerűen annyira más játékstílus, mint egy CoD, BF, vagy bármelyik BR játék, szóval ha valaki kaszt alapú taktikai játékot akar játszani, akkor ez van, vagy más jellegű játékot kell keresni.

Amúgy számomra így a generáció végén már egyértelmű, hogy a Titanfall 2-nél jobb multi fps nem készült PS4-re. Nagy kár érte...

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#236426) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Játszik itt valaki Division 2vel?
Pár napja kezdtem el, nagyon az elején járok.
Akinek van kedve vegyen fel friend listába.
PSN id: ProEvoFan_hun

(#236427) Frod válasza .LnB (#236406) üzenetére


Frod
addikt

Mi nyomtuk rengeteget régen, de ez arra volt jó, hogy a fele társaság átment pc-re.
Mivel ahogy te is szoktad mondani, itt csak "multizgatás" megy, ő nekik meg annyira kedvenc, hogy érdemben is szerettek volna "játszani" vele. Egyedül én pedig nem játszom inkább.

más: a verification kód már 10 perce nem jön meg, pedig újra is kértem. Másnál van ilyen probléma jelenleg?

Do you see the white shadow?

(#236428) bbdzyx válasza .LnB (#236406) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Én rendszeresen játszom, de casual szinten, épp ezért nem is mertem keresni senkit, mert nem lennék túl kompetens csapattag. A 10 besoroló játékból 7 win 3 lose után szintezett be a rendszer Gold 2-be. Meglepően jól ment az a 7 játék, azt hittem ez a nekem megfelelő tudásszint lesz, de gyorsan letörték a szarvaim a XIM-esek.
Ilyenkor pedig mindig tartok pár nap pihit, mert olyan szinten felb*sz, amikor a láthatóan egér átalakítósok lőnek be, miközben én itt szenvedek a nyomorult gombákkal és azon nosztalgiázom, hogy egér+billel milyen könnyen tudtam osztani a fejeseket én is PC-n.
Ott platina teteje körüli MMR-en játszottam a haverokkal és tanulgattam a szögeket, de most már nincs se időm, se kedvem követni a map/operator rework-öket vagy az újonnan hozzáadottakat.

[ Szerkesztve ]

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#236429) .LnB válasza bbdzyx (#236428) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kíváncsi vagyok, hogy meglesz e nekem a gold. Egyértelműen az lenne a célom.

(#236425) Bad Pritt
Ha ez igaz lenne, akkor a TF2 nem halt volna ki mostanra. :) Mert próbáltam, és 30perc várakozási időt írt. Úgy, hogy már benne van Access-ben is. És PS+-ban is volt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236430) Carlos Padre válasza #10186752 (#236408) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ahol kajával dolgozol ott rögtön három nap pihenő.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#236431) Bad Pritt válasza .LnB (#236429) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Te is tudod, hogy a játék minősége nem egyenlő a népszerűségével. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#236432) Carlos Padre válasza Xaels (#236412) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Na az nehéz. Mi sokat játszottunk korábban, ismerek rengeteg embert onnan, de nem maradt már akikkel lehet funolni, aki maradt mind rank és k/D mániás, folyamatos a boostolás 2-3 smurf accountal és elég toxic közösség ha nem veszed át az értékrendjüket. Nemrég majdnem leszedtem újra LnB miatt, hogy majd megnézem, de aztán mégsem vesztegettem rá semennyi időt.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#236433) .LnB válasza Bad Pritt (#236431) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja, ez igaz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236434) Wlac


Wlac
Ármester

Játszik valaki a Dreams-szel? A bemutatók alapján kipróbálnám, de az OW-s ismertetőben kiemelték, hogy az irányítása/kezelése kontrollerrel sokszor nem az igazi. Ez tényleg így van, vagy csak az OW reagálja túl?

“The wha-"

(#236435) RangerFox válasza Wlac (#236434) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Szokható. Lassabb, mint ha egérrel csinálnád, de nem kezelhetetlen. A tutorialokban (amiken valszeg nem ment végig Zoly) külön megmutatják, hogy lehet finom, apró mozgásokat végrehajtani.

Most belehallgattam, és máris hülyeséget mondott. Van benne játék rész, amit a Mm csapata készített.... Idézek egy videó alatti kommentet:

Ismét tele vagyunk téves és fél-információkkal. : [ Ha már a videó végén külön kérted, egy párat pontosítok. Nincs benne játék a csapattól? De. Az Art’s Dream. Konkrétan az arcunkba nyomja a főoldalon. Igaz, hogy film hosszúságú (gyűjtögetnivalóval 4 óra), de gyönyörűen bemutatja mire képes az eszköztár. Az eddigi legérettebb történet tőlük és úgy váltogatja a gameplay mechanikákat, hogy az valami parádés. Szóba sem került. A Media Molecule ráadásul elmondta, hogy ők a következő játékaikat már ide tervezik. Másrészt nem, ez nem illúzió.
A szerkesztő nem csak egy pályaeditor. Ez egy 3D modellező, keyframe animátor, az Unreal motorhoz hasonló logikai vizuális programozási nyelv és egy GarageBand-hez hasonló zeneszerkesztő program is többek között. Minden egy helyen, egységes kezelőfelülettel és olyan tutorialokkal, amelyek a gyakorlatban tanítanak. Ezután kellemetlen rákérdezni miért mertek elkérni érte 40 dollárt. Csak a technológiai részéről órákat lehetne beszélni - voxel engine bizonyos szinten raytracing szerű megoldásokkal is. Vagy nem volt furcsa, hogy nem töltenek a játékok (maximum 3-5 másodperc), mert nem tárol semmit készen, hanem felépít villámgyorsan a motor? Nem volt szó arról, hogy az alkotásokat publikálhatjuk megtekintésre és megosztásra is. A megosztott asseteket pedig bárki felhasználhatja - az alkotó automatikusan feltűnik a credit listában. Ezáltal szóba sem került az egész közösség, ami a Dreams-et mozgatja.
Mellesleg az Európai Playstation Youtube csatornáján három játékhoz jött ki a hetekben fél perces reklám. Felhasználók által készített címekhez. Ez a marketing mód illik a legjobban a Dreamshez. Másrészt folyamatosan megy a Media Molecula tematikus JAM streamje, a napokban pedig minden nagyobb stúdió (Naughty Dog) játszott vele a Twitch csatornáján és a legnagyobb Youtuberek is foglalkoztak az anyaggal.
Ohh. Arról nem is beszélve, hogy annyira gyerekjáték csak az egész, hogy az egyik korai sikercím alkotója (Blade Gunner) már állásajánlatot kapott egy európai stúdiónál. Valahol egyetértek azzal, hogy nincs és nem is volt eléggé szem előtt a Dreams. De a fenti videó nem segít megérteni, hogy miért forradalmi dolog ez. Mert az. Még akkor is, ha egy forradalomhoz követőkre van szükség, az pedig még a további 10 évre tervezett támoagtás kérdése, hogy ehhez mennyi ember áll mögé.

[ Szerkesztve ]

(#236436) markknight válasza Bad Pritt (#236425) üzenetére


markknight
veterán

Pont ezért jó az Apex, ugyanazok* a király fegyók, movement, hangok stb

(#236437) Tatyla


Tatyla
őstag

Végig toltam ezt a kis rövidke Final Fantasy VII remake demót de mostmár biztos day one, pláne úgy hogy anno játszottam az eredetivel, rendesen könnybe lábadt a szemem...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#236438) Wesder válasza RangerFox (#236435) üzenetére


Wesder
félisten

A 30. Otherside-ban a Gameloft producerével beszélget, és ott szóba került egy hörcsögös jàték.
Írtam kommentbe hogy a Dreams leegyszerűsítve pontosan ugyan az, mint amivel a höris jàték készült, csak végletekig keegyszerűsítve, hogy élmény legyen az alkotàs.
Sikerült megint rossz oldalról megközelítenie a dolgot, de hàt ez van. A Dreams tényleg nem jàték, de a maga módjàn egy igen zseniàlis alkotàs. Az hogy ezzel meg màr valaki àllàst is szerzett, mert làttàk a művében hogy hasznos tag lehet, megint csak plusz pont.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#236439) Bad Pritt válasza markknight (#236436) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tudom, ez a része tetszik is. Az viszont kevésbé, hogy br és nincsenek robotok. :(

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#236440) _drk


_drk
őstag

Black Desert-tel nyomja valaki?
Kellene valami ilyesmi nagyon oda b*szó skilles cucc.
Inkább fantasy környezetet preferálnám, baltás-kardos, meg dobálni a meteort az ellen-re.
Kb mint a Diablo, csak jó lenne valami komolyabb attól már.
ARPG-ben mindig ugyan oda lyukadok ki. Inkább valami TPS-es és ne legyen hátrány a joy.

(#236441) Bad Pritt válasza _drk (#236440) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

FF XIV? Havi díjas, de az a top.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#236442) Wlac válasza RangerFox (#236435) üzenetére


Wlac
Ármester

Köszönöm, így viszont esélyes, hogy teszek vele egy próbakört.

“The wha-"

(#236443) ldave válasza Bad Pritt (#236441) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Az FF14 az egy tab+target alapú MMO, nem igazán az az akcójáték jellegű.

A Slime draws near! Command?

(#236444) RangerFox válasza Wesder (#236438) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Így viszont nem lehet egy játékot bemutatni. Felszínes és téves információkat mond, a tutorialokat se játszotta végig, de a szerkesztőbe se lépett bele egyszer sem, csak a home based dekorálta egy objektummal (!). Azzal sincs tisztában, hogy van benne story mode...
Ez így vicc.

(#236445) Bad Pritt válasza ldave (#236443) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jogos, jogos.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#236446) KaitouP válasza .LnB (#236386) üzenetére


KaitouP
veterán

Mennyivel okosabb lett volna, ha hétvégére időzítik, hogy a dolgozó ember is tudjon vele játszani. :U Talán egy 10 perc jut rá ma.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#236447) .LnB válasza ldave (#236443) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na most újat mondtál. Az mit jelent? A tab+target mmo? És miben más mint a WoW mondjuk?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236448) .LnB válasza KaitouP (#236446) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én dolgoztam ma, este meg játszok majd vele. Na akkor most mivan? :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236449) ldave válasza .LnB (#236447) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Semmiben, mert a WoW is tab+target :) Azokat az MMO-kat hívják, így, ahol kijelőlöd a célpontod és marad is az, hiába forgatod a kamerát másfelé. Tehát nem az egérrel vagy analóg karral célzol, mint mondjuk egy fps vagy tps játékban.

A Slime draws near! Command?

(#236450) Ronam


Ronam
addikt

Vicc ez a Bioshock Infinite. Good Time Club-ban vagyok Chen Lin cellajanal, de nem dobja fel a lehetoseget, hogy Elizabeth nyissa az ajtot, wtf?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.