Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13001) Madwe válasza vg (#12998) üzenetére


Madwe
nagyúr

Pedig van benne aa! De sokkal kisebb a kisegítés mértéke mint single-ben az igaz! De nekem Killzone ezért is tetszik jobban többek között, ott senkinek nincs aa-ja :D

(#13002) gianni85 válasza haddent (#12997) üzenetére


gianni85
veterán

azt még megkérdezhetem, melyik boltba? sony központi szalon?

(#13001) Madwe
ismerőseimet és engem mindig is inkább hátrált az auto aim, mint segített volna

[ Szerkesztve ]

(#13003) barcabome válasza vg (#12998) üzenetére


barcabome
aktív tag

Hidd el, 19-es szintig aim nélkül mentem (most vagyok 21), utána átraktam aim assistra és sokkal könnyebb.

Néztem Battlelogon ott is arra panaszkodnak sokan, hogy miért van mindenhol és miért nem lehet a szervereken kikapcsolni, még hardcore-ban is van aim assist.

Jobb lenne anélkül, de agyvérzés kerülget mikor 4x eltalálom a srácot fej közelében és ő meg simán megöl. Hardcore-ban már kicsit jobb aim nélkül mert ott könnyebben lehet halni, de ott meg a legtöbb szerón még térkép sincs. :))

Madwe: A KillZone-ban nekem is tetszik, hogy nincs aa, csak az a baj, hogy maga a játékstílus meg a BF-ben tetszik jobban. Mondjuk egész jól mentem KZ multiban. :C

[ Szerkesztve ]

(#13004) vg válasza zzola (#13000) üzenetére


vg
addikt

Hát én abban a hitben éltem, hogy hiába kapcsolod be, nem megy multi alatt. Én soha nem használtam, sem multiban, sem kampány alatt, bénáknak való. Amúgy ha ez igaz, akkor az életben nem játszom ilyen szarokkal.

(#13005) barcabome válasza vg (#13004) üzenetére


barcabome
aktív tag

Én is rühellem, főleg azért meg én eltalálom a gyereket aa nélkül is, csak pont annyit számít az, hogy neki van aa, hogy ő hamarabb megöl engem. :W

(#13006) vg válasza barcabome (#13003) üzenetére


vg
addikt

Én már kitoltam egy hónapja 110 szinte(igaz 360-on), azóta sem játszotam vele nagyon.

(#13007) Madwe válasza gianni85 (#13002) üzenetére


Madwe
nagyúr

Mert akkor te nem ismered azt a (egyébként játékélményt teljesen megölő) trükköt hogy ha folyamat be-becélzol valakit akkor rátapad a célkereszted (gyorsan egymás után rövid ideig nyomogatod az l2-t...) de amúgy normál használat mellett engem is hátráltat, ilyen trükközésekkel meg nem élek, uh. én is nélküle nyomom, de zavar h tudom hogy sokan mit csinálnak - még bf3ból is rengeteg videó volt youtubeon a fantasztikus trükkről...

(#13008) Mrdevil válasza haddent (#12993) üzenetére


Mrdevil
addikt

Na ne már nem is mondtad chat-en, majd akkor dumálunk. Nekem is berreg lemezpörgetés közben, gyakorlatilag újkora óta, én tettem alá egy vékony szivacs csíkot, így csendes, én gondoltam azért, mert nálam nem full egyenes felületen van, ennek meg ugyebár ráadásul még 3 pici lába is van, ergo alapból billeg. De lehet akkor ez nem egy szokványos gond, hmmm..... :(

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#13009) barcabome válasza vg (#13006) üzenetére


barcabome
aktív tag

Én 360-on a single-t toltam ki, ott nem multiztam. Múlthéten megvettem a premiumot, még nem néztem meg, de a Battlelogon úgy van, hogy minden profilomhoz kirakja a Premium logót, szóval úgy néz ki megy másik acc-ról is a premium.

Aki vesz majd premiumot és elakadna, itt a help: 2x amcsi EA-ssel is chateltem, egyik sem tudott segíteni, magyar ügyfélszolgálat meg 6 napja nem írt vissza.

Szóval, ha "Waiting to Installt" írna a PS4 mikor letölti a premiumot, akkor a következő a megoldás.

Settingsben Restore licences-re kell menni, utána egyből aktiválódik a premium. Én egy fél napot szenvedtem vele, mire rájöttem a megoldásra! :)

Valószínű, hogy én is visszatérek az aim assist mentes játékra. Egyébként tényleg úgy van, hogy minden rácélzásnál húzza rá az ellenfélre.

[ Szerkesztve ]

(#13010) zzola válasza vg (#13004) üzenetére


zzola
félisten

Értem. Egyébként ez alaphelyzetben be van kapcsolva...xD

(#13011) barcabome válasza zzola (#13010) üzenetére


barcabome
aktív tag

És az a durva, hogy le merem fogadni, hogy nagyon sokan meg sem nézik a beállításokat és elhiszik, hogy milyen jól céloznak. :K

Tegnap rádugtam az egerem a PS4-re, kiírta, hogy Mouse connected, de nem működött. Elvileg működnie kéne, csak valószínű, hogy az egeremmel van a baj mert most egy olcsó kis gagyi van. A héten haverom elhozza a kb 20k-s egerét, majd megnézzük azzal is. Jó lenne ha BF4 bevenné a mouse-t. :D

[ Szerkesztve ]

(#13012) gianni85 válasza Madwe (#13007) üzenetére


gianni85
veterán

De ismertem a trükköt, de nem használom. Cod4-gyel kezdtem konzolon az fps-t, és már ott kikapcsoltam, amikor rácéloztam egy ellenfélre és magától áthúzta egy mellette felbukkanóra... onnantól nélküle nyomom. Az analóg karjaim meg vannak fpsfreek-kel hosszabbítva, és könnyen megy a célzás nélküle is

(#13013) vg válasza zzola (#13010) üzenetére


vg
addikt

Elképesztő újdonságot mondtál.. ja nem, hiszen minden játékban alaphelyzetben be van kapcsolva.

(#13014) barcabome válasza gianni85 (#13012) üzenetére


barcabome
aktív tag

Na jól van gyerekek, ma felmegyek BF4-re és kikapcsolom a *csába az aa-t. Önérzet is van a világon, ahogy Csokibácsi mondta az Üvegtigrisben. :DDD

(#13015) barcabome


barcabome
aktív tag

A legjobb az lenne ahogy most van, csak akkor írja ki a játék mikor megölnek, meg a profilokban is, hogy ki megy aim assisttal.

(#13016) Peat76


Peat76
őstag

Egy kis segítséget megköszönnék :R
Téma: Játékmegosztás és a trófeák..
Leszedtem US Store-ról az NFS Rivals-t, majd átállítottam az accountot másodlagosra.
Tesóm is leszedte, mivel megadtam a profil hozzáférésemet, ő a saját gépén az én
profilomat állította elsődlegesre, így ugye Ő minden account alól tudja indítani a játékot.
Ilyen esetben a trófeák közösek, vagy mivel nem játszik egyáltalán az én megadott
accountom alól, így teljesen külön, egymástól független szerezhetőek meg a trófeák?
Előre is köszönöm a helpet! :K :R

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#13017) Bencus88 válasza barcabome (#12996) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Persze támogatom az ötletet. Ma sajnos nem érek rá, de holnaptól mehet. Privátban elérsz majd írj rám, vagy én is írok aztán össze szervezzük.

(#13018) mclaren777


mclaren777
senior tag

Ezt a konzolt még rá lehet kötni analóg bemenetes hangrendszerre?

[ Szerkesztve ]

(#13019) oriic válasza barcabome (#12996) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Például lehetne [PH] a kán neve. Bocs, hogy nem a BF4-es topikba írtam, de siettem."

Ha ilyet csináltok azért azt jelezzétek hogy ez egy nem hivatalos, Unofficial PH klán lenne, hogy ne legyen gond belőle a Prohardver részéről.

Live-Die-Respawn

(#13020) kovsol válasza oriic (#13019) üzenetére


kovsol
titán

PC -re is van Prohardver Platoon és anno BF3 Xbox360 hoz is csináltunk.

May the Force be with you!

(#13021) oriic válasza kovsol (#13020) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mi is csináltunk anno, de kikértük vezetés véleményét, mondták hogy mehet, csak jelezzük hogy nem hivatalos cucc.

Live-Die-Respawn

(#13022) Def26 válasza oriic (#13021) üzenetére


Def26
félisten

hahaha. Nem kellett volna a "vezetés" felé jelezni. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13023) barcabome válasza oriic (#13019) üzenetére


barcabome
aktív tag

Felőlem bármi lehet, csak egy ötlet volt.

(#13024) Zjunior


Zjunior
veterán

Ps4 kell vkinek előrendelt?? :U

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#13025) Tirexi válasza Zjunior (#13024) üzenetére


Tirexi
addikt

Kinect nélküli Xbox One-od mikor lesz eladó? :D

[ Szerkesztve ]

(#13026) Madwe válasza mclaren777 (#13018) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha nem zavar hogy a kontrolleredből lóg ki egy jack kábel, akkor azon keresztül kiküldhetsz minden hangot a hangfalakra...

(#13027) WaterWave válasza Zjunior (#13024) üzenetére


WaterWave
veterán

Mennyiért?

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#13028) haddent válasza gianni85 (#13002) üzenetére


haddent
addikt

Nem. Sony központi szalon az Sony partner, ők nyilván Sony garilevelet adnak, azaz az ő cuccokat Sony szervízbe viheted. Bárki, aki nem hivatalos Sony partner nem tud Sony garlevelet adni, tehát boltgari van (mert valószínűleg külföldről származik). Ha érdekel akkor Playmania az én esetemben.

Egyébként Sony szervízes emberkét kérdezgettem ha már ott voltam. A konzolokszervíze ugyancsak külföldről hozta be a gépeket. Vittek vissza már 4-5 PS4 -et, 2 kék ledes volt, mindkettő konzolokszervízétől származott. Volt még egy olyan ami nem adott képet. Továbbá néhány kontrollert is visszvittek, mert konkrétan lekopott róla a gumibevonat, ez is garis csere.

Összességében jól látszik, hogy semmi YLOD féle óriási szériahiba nem is volt soha PS4 esetében..

Egyébként Sony márkaszervízbe ne is próbáljatok gépet vinni, ha nincs pénztárgépszámmal, adószámmal, szériaszámmal ellátott számla ÉS Sony garjegy kitöltve lepecsételve.

(#13029) bognar110


bognar110
őstag

Sziasztok valaki tudja azt hogy a playstation 4 milyen kormányokkal kompatibilis ?

(#13030) A.tessz válasza bognar110 (#13029) üzenetére


A.tessz
senior tag

Én olvastam néhány cikket a dologról, g27 nem működik vele az tuti, neten meg nem írtak arról hogy lenne kompatibilis kormány ps4 re.

(#13031) XFishboneHUN válasza bognar110 (#13029) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Jelenleg nincs PS4 támogatott kormány a piacon! A MAD CATZ kijöhetne az X1-es kormány PS4-es változatával: Ő az!!! Elég durva lenne!! ;] ;] ;] :DDD

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#13032) Nayrobi válasza A.tessz (#13030) üzenetére


Nayrobi
őstag

A Sony kiad egy peccset és így a ps4 támogatni fogja a G27-et, én ezt olvastam utoljára, szerintem a driveclub megjelenése körül már nem lesz ezzel probléma.

(#13033) sniper elite


sniper elite
senior tag

PS4-be akarok befektetni a közeljövőben! Az érdekelne, hogy csak ez a 500gigás alap gépet tudnám jelenleg megvenni, vagy lesz gyárilag nagyobb kapacitású is a közeljövőben? Tudom, hogy lehet házilag is cserélni meg minden, de azt azért nem díjazom annyira, mert ha veszek 1Tb-os merevlemezt akkor megmarad a gyári 500GB-os és nem tudom mire használni. Szóval alapból gyárilag szeretnék az 500 helyett egy nagyobbat.

(#13034) zzola válasza sniper elite (#13033) üzenetére


zzola
félisten

Később lehet lesz nagyobb is, de egyelőre csak az 500GB-os modell létezik..

(#13035) Madwe válasza sniper elite (#13033) üzenetére


Madwe
nagyúr

1-2 ezer forintért lehet kapni akár usb3-as 2.5-ös hdd tokot (keret néven fut leginkább) s ezáltal lenne egy 500 gigás külső hdd-d, ha nagyon nem kell eladod...

(#13036) sniper elite


sniper elite
senior tag

Köszi a válaszokat. Közben arra is gondoltam, hogy megvárom amíg betelik ami olyan 12-13 játék kb. Aztán veszek egy nagyobbat és rámentem a gyári hdd-ről az összes cuccot, elvileg mentések meg játékok is megmaradnának így és ráérnék később venni amikor már megtelt.

(#13037) Def26


Def26
félisten

Videórögzítés sok helyet foglal?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13038) zzola válasza Def26 (#13037) üzenetére


zzola
félisten

Kinek mi a sok? BF4 15 perc azt hiszem ~700 MB...

(#13039) haddent válasza sniper elite (#13036) üzenetére


haddent
addikt

Nem ajánlott mentegetni ide-oda. A mentéseid meg fognak maradni a beállításaiddal együtt a PSN+ felhőben, onnan leszedi majd az új hdd -re. A játékaidat meg felrakod újra lemezről vagy letöltöd. Rászánsz 1 napot max...

(#13040) Madwe válasza haddent (#13039) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem hogy nem ajánlott, hanem konkrétan jelenleg még nem támogatott, ergo nem lehet ezt így megtenni. Ha jön egy update s támogatja majd, akkor már nyugodtan lehet ezt csinálni, addig marad az újraletöltés...

(#13041) whYz


whYz
addikt

Menteseimet nem lehet atrakni egyik accountrol a masikra?

(#13042) haddent válasza Madwe (#13040) üzenetére


haddent
addikt

Akkor meg pláne..

Tomb Raider láttátok már? Szerintem iszonyat durva. Nem tudom, hogy hány FPS -el fog futni, de ha esetleg 60 akkor nálam lehet, hogy a Killzone elé kerül grafikailag/technikailag :U
Remélem még idén bekerül egy PS+ -ba majd. Lenne benne logika, mert már ez is egy második kiadás..
PC -én már végigvittem 1x FHD max. grafon, de nem emlékszem rá, hogy benne lettek volna azok a fícsörök amiknél megállítják a vidit és beszélnek róla

whYz próbáltad lementeni USB -re majd vissza onnan? Ha esetleg hisztizik, hogy másik accounthoz tartozik akkor érdemes lenne hex editorral átnézni amit ráírt az usb -re, hátha csak 1 helyen vana belevésve egy accnév

[ Szerkesztve ]

(#13043) Tirexi válasza haddent (#13042) üzenetére


Tirexi
addikt

Na most már olyan mint PC-n. :D

(#13044) whYz válasza haddent (#13042) üzenetére


whYz
addikt

Megprobalom koszi.

Valaki be tudna rakni a PSN ID-mat az osszefoglaloba?

ID: abyss_one

(#13045) sittes79


sittes79
addikt

BF4 playereket kérdezném, hogy a peccs után, hogy érzitek a dolgot, szerintem a netcode még szarabb lett. Illetve kérdezem, hogy mitől van az, hogy valamikor nagyon adja valamikor meg semmi? Szerver függő lehet a dolog? De ez a hit detection/netcode valami borzalom.

Mire állítjátok a bf4 network smoothing-ot?

(#13046) Bencus88 válasza haddent (#13042) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Kétszer is kipörgettem PC-n annyira tetszett. Kicsit sajnálom érte a 18K-t így pedig tuti vétel lett volna.

(#13047) haddent válasza Bencus88 (#13046) üzenetére


haddent
addikt

Én is így vagyok vele. Valahogy kéne találni megoldást, hogy Kanadából szerezzünk be dolgokat, postaköltséget elosztva (vagy ingyenes postát találva). 60 CAD Az kb. 10-12 ezer Ft, marha jó ár olyan PS4 játékért amihez az életben nem vennék úgy sem DLC -t. (pl.: Tomb Raider, Thief 4, Infamous és így tovább..)

Volt már itt aki USA/CA -ból rendelt ugye? Linkeket majd megint beraknátok? :B

[ Szerkesztve ]

(#13048) sittes79 válasza haddent (#13047) üzenetére


sittes79
addikt

Egy ilyenben én is benne lennék. Zolar kolléga rendelte azt hiszem.

(#13049) Tirexi válasza haddent (#13047) üzenetére


Tirexi
addikt

Én csak Amazon.com-ról rendeltem mondjuk nem játékot, de megérkezett a cucc 2 nap alatt. :)

(#13050) Def26 válasza Tirexi (#13049) üzenetére


Def26
félisten

Mi volt az?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.