Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#4001) zzeN válasza Madwe (#3999) üzenetére


zzeN
aktív tag

Egy FPS-ből 20 óra? Egy Killzone-ból? Nana álljon csak meg a menet :DDD GTA és társai még oké, de egy FPS-ből szerintem az már túl sok, valószínűleg unalomba fulladna a sztori elhúzása miatt.

(#4002) kovsol válasza Madwe (#3999) üzenetére


kovsol
titán

20 órát egy FPS játékba? :DDD hát hogynee :D

(#4003) orichalcos jó egy tucat játékra jut egy. De az se sima fps, az már valami keverék stílus.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#4003) oriic válasza kovsol (#4002) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

STALKER? :)

Live-Die-Respawn

(#4004) dunc


dunc
nagyúr

Egyedül a Forza 5 miatt vacillálok.....A PS4en!

(#4005) Jakesz válasza oriic (#4003) üzenetére


Jakesz
őstag

A Half-Life 2 jobb példa.

(#4006) eddie17 válasza Jakesz (#4005) üzenetére


eddie17
addikt

Pont ezt akartam írni. :K

(#4007) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Najó eldöntöttem,első nap a legnagyobb packot :D
Sokat vaciláltam,de semmit nem nyerek vele,ha két hónappal később veszem meg,két évet úgyse várok
Szóval majd csapathatjuk a multi :D

Ui.: ps4 kamera eladó :DDD :K

(#4008) Def26


Def26
félisten

Pár hónapja linkeltem valahova, most megtaláltam és egyre inkább igaz lesz. :D (nem flame -nak szánom)

"PC Gaming Crowd Logic on 2013:

- Buy a 600€ Graphics card
- Buy a new Intel CPU exactly with the same performance as the former, 200€ spent
- Wait for "OMG BF4 look at the graphics"
- Realize everyone is playing on (new) consoles
- Realize Competitive FPS gaming is on console
- Realize it´s 2013 and no one cares about PC Gaming anymore (apart from LoL, SC and WoW)"

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4009) Neoteric válasza Def26 (#4008) üzenetére


Neoteric
addikt

Competitive FPS gaming pcn van még mindig javarészt ~8-10 éves játékokkal.
Bf4et meg akkor se tolnám konzolon ha ingyen kapnék egy PS4-et + hozzá a játékot. :P

PSN: ne0teric_sAN

(#4010) zzeN


zzeN
aktív tag

"Alongside revealing their Since ’95 video, a nostalgic look at PlayStation’s history and heritage, Sony have teased that their PS4 advertising campaign will be massive, saying that it’s “the biggest in our history” to TSA.

So, expect big things from their PS4 advertising campaign, which they’ll be gearing up over the next month or so, until the US launch of November 15th and then continuing past that to the European launch on the 29th, with plenty of post-release advertising to follow.

They’re also teasing plans to get this Since ’95 video out to the masses over the next few weeks, so they’re clearly aiming at a wider audience than you and I; more than just the people reading articles and watching videos on gaming sites, anyway."

(#4011) zzeN


zzeN
aktív tag

(#4012) haddent válasza Def26 (#4008) üzenetére


haddent
addikt

Minden nagyon igaz, kivéve a versenyjátékokat, azok PC -én vannak szigorúan..
Még ki lehetne azzal egészíteni, hogy
- suffer with drivers / updates / glitches / windows / etc instead of enjoying your gameplay

(#4013) Mister_X válasza haddent (#4012) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A csalókat kihagytátok :K Én most PC-re tervezek átnyargalni és ez aggaszt a legjobban. A csalók. Ki merjek-e én adni 10k-t egy Battlefield 4-re, hogyha az EA cseszik rendes védelmet belerakni a játékba?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#4014) zzeN válasza Mister_X (#4013) üzenetére


zzeN
aktív tag

Úgy tudom hogy nem a cd kulcsát bannolják, ergó tudja folytatni a "játékot".

(#4015) gyuribácsi88 válasza Mister_X (#4013) üzenetére

BF3-ban nem találkoztam csalókkal, igaz engem sokszor bélyegeztek annak, de nem csaltam soha.

Csak hát ha valaki nagyon láma, akkor kb mindenkit aki jobban játszik nála, azt csalónak bélyegzi.

Ne vedd magadra, nem neked írom ezt személyre szabottan, csak mindig ez van. Xbox-on is megkapom mindig hogy csaló vagyok, pedig csak jók a reflexeim.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#4016) SVLaller válasza gyuribácsi88 (#4015) üzenetére


SVLaller
senior tag

gondolom amikor kilőnek a tankból pisztollyal az sem csaló csak jók a reflexei ;]

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#4017) haddent válasza Mister_X (#4013) üzenetére


haddent
addikt

Jogos! Hogy is felejthettem el.. És röviden: ne ha jót akarsz magadnak :DDD Ugyan nem emiatt váltok PS4 -re PC -ről, de azért jó ezt is a hátam mögött hagyni.

(#4018) kovsol


kovsol
titán

nekem pl bf3 pc re és xboxra is megvan :) nem sok ilyen örüét van az tuti
nálam jólmegféra pcésa konzol egymás mellett

May the Force be with you!

(#4019) gyuribácsi88 válasza kovsol (#4018) üzenetére

+1 :K

Nálam is ;)

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#4020) Joshi


Joshi
titán

Mindenféléről lehet olvasni de én arról nem olvastam konkrétumokat hogy a PS4 milyen lesz multimédia fronton. Konkrétan én arra gondolok hogy elsősorban nem mint játékkonzolnak venném hanem médialejátszónak, egy NAS-ra kötném rá de ha úgy lenne kedvem akkor Blu-Ray filmet néznék lemezről vagy amire elsődlegesen való játszanék vele. A NAS-ról hálózaton keresztül le tud játszani BD ISO, BD Mappa esetleg MKV stb fájlokat? A 3D annyira nem érdekel de az se hátrány ha tudja. Én ilyen dolgokra lennék kíváncsi tud valaki erről infót? Esetleg olyan oldalra irányítani ahol erről bővebben találnék infót? Köszi.

(#4021) Madwe válasza Joshi (#4020) üzenetére


Madwe
nagyúr

NASsal már a ps3 is jól elvan, meg BR lemezekkel is természetesen, sőt, nem is rossz br lejátszó...

NASnál annyi hogy asszem mkv-t és bd isot (bár azt lehet tud) nem igazán szereti, de egy combosabb nas on the fly átrippeli neked jóba, illetve ha nem akkor meg lehet próbálkozni muxolással, ami max 1 perc, jóval gyorsabb mint a konvertálás és kevesebb veszteséggel jár ha jól sejtem! De remélem a 4es bírni fogja az mkvt és a bdket is, ne adj isten lehessen vpn-nel netflixelni, urambocsá a netflix itthon is elérhető lesz :D

3d-t tud.

[ Szerkesztve ]

(#4022) Joshi válasza Madwe (#4021) üzenetére


Joshi
titán

Nekem fontos hogy alapba tudjon BD ISO és BD Mappákból menüvel együtt lejátszani, erre a PS3 nem volt képes vagy ha mára már képes csak is mókolással. Az MKV is elég necces mert vannak olyan kódolások amik bizony nem mennek sok lejátszón. Remélem lesznek ilyen jellegű tesztek is nem csak játékkal kapcsolatosak.

ui.: PS3-at semmiképpen nem veszek akkor inkább PS4 v Xbox One, nekem tulajdonképpen mind1 is lenne hogy melyik egyedül a multimédia lejátszás a fontos. Vehetnék csak egy médialejátszót de a konzollal azért mégis csak lehetne játszani is. Meglátjuk milyen tesztek lesznek.

[ Szerkesztve ]

(#4023) Madwe válasza Joshi (#4022) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha nem itthoni megjelenés napján veszed, részemről számíthatsz egy kiadós tesztre dec.13-a körül egy nassal mely rengeteg mkvval és bd isoval, 3dvel, felirattal felvértezve csak arra vár h valahogy rávarázsoljam a ps4re wifin :)) (Amugy lg okostévénk is tök jól megeszi ezeket, csak ott az srt felirat nem nagyon akaródzik néha még rámuxolva sem emiatt néha körülményes és ha ps4 jobban bírja arra térek át...) Egyébként meg addig gondolom csak leírják az usákok hogy mi a helyzet...

[ Szerkesztve ]

(#4024) Joshi válasza Madwe (#4023) üzenetére


Joshi
titán

Ok előre is köszi.

(#4025) Def26


Def26
félisten

PS4 kontroller működik ps3 -on. [link] remélem ez visszafelé is igaz lesz. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4026) Mister_X válasza Joshi (#4022) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én ezt most megmondom neked, hogy nem fogja az .mkv-kat meg a mappákat lejátszani.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#4027) zzeN


zzeN
aktív tag

Nyami

(#4028) vg válasza Mister_X (#4013) üzenetére


vg
addikt

"EA cseszik rendes védelmet belerakni a játékba?"

Már ezerszer le lett írva, hogy nem lehet csalómentes játékot készíteni pc-re. Az ok az, hogy a csalók által kedvelt programok a grafikus képernyő tartalmát dolgozzák fel, majd teszik vissza a képre(gyk mikor be van kockázva a fal mögött). A megoldást a processzor gyártók kezében lenne, ha egyszerűen letiltanák egyéb programok futtatását mondjuk játékok közben, ami ugye lehetetlen pc-n. Vacak punkbuster is csak a képernyőmentés és azt feldogozva, algoritmusok alapján tudja kiszűrni a csalást, azaz csak a hülyéket kapja el. Ezért nincs konzolon ilyen csaló. Persze rgh-s gépen már simán megoldható lenne.

(#4029) Def26 válasza vg (#4028) üzenetére


Def26
félisten

Csak rgh -s géppel meg live -ra menni elég bátor dolog. Bukhatod a profilod is. Konzolon nincs csalás, max a rapid kontroller, de azzal meg művészet ölni, aki megtanulja használni meg is érdemli a killt. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4030) Mrdevil válasza zzeN (#4027) üzenetére


Mrdevil
addikt

Az szép, látom van egy pár játékod ott a polcon. :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4031) zzeN válasza Mrdevil (#4030) üzenetére


zzeN
aktív tag

Persze de ez csak a sarokba van:) Látnád a többit... :D

(#4032) Nayrobi válasza zzeN (#4027) üzenetére


Nayrobi
őstag

Hmmm, mit keres a képen a Watch Dogs? :F

(#4033) zzeN válasza Nayrobi (#4032) üzenetére


zzeN
aktív tag

Üres az összes tok, még a ps doboz is.

(#4034) oriic válasza Def26 (#4029) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Van ismerős aki évek óta mókolt géppel liveozik...

Live-Die-Respawn

(#4035) kovsol válasza Mister_X (#4026) üzenetére


kovsol
titán

nekem az xbox360 lejátssza az mkv fileokat.
Mondjuk a TV önmaga is lejátssza nekem, szóval tök fölös ezért elindítani plusz egy készüléket.

May the Force be with you!

(#4036) vg válasza kovsol (#4035) üzenetére


vg
addikt

Ne viccelj már, dehogy játssza le.

(#4037) Def26 válasza kovsol (#4035) üzenetére


Def26
félisten

Na most lebuktál. :D ;]

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4038) oriic válasza kovsol (#4035) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Biztos hogy nem.

Live-Die-Respawn

(#4039) kovsol válasza oriic (#4038) üzenetére


kovsol
titán

Az enyém lejátsza pedig. Esküszöm. És nem modosított gép. Míg nem volt meg az új TV -m ezen néztem 720p mkv fájlokat.

Nem vagyok otthon, de majd csinálok róla videót ha nem hiszitek el. Kb fél évig használtam így a gépet.
Azzal a media center akármivel szoktam.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#4040) daneel92 válasza kovsol (#4039) üzenetére


daneel92
tag

mármint amin a gépedről streameled át a tartalmat?

Asrock B450 Pro4, AMD Ryzen 7 2700 @3.2GHz, Sapphire Radeon RX 5700 XT Pulse 8GB, Chieftec 600W

(#4041) Mrdevil válasza kovsol (#4035) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nem hiszem. :DDD :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4042) vg válasza kovsol (#4039) üzenetére


vg
addikt

Lehet konvertálgatni mp4-be mkv-t meg bohóckodni, de abban biztos lehetsz, hogy simán, mondjuk dvd-ről nem játssza le.

(#4043) oriic válasza kovsol (#4039) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én erről tudok csak.

Live-Die-Respawn

(#4044) Madwe válasza kovsol (#4039) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha NASról küldöd rá vagy gépről, akkor ők on the fly átkódolják, rendes mkvt tuti nem viszi...

(#4045) zzeN


zzeN
aktív tag

(#4046) Elderath válasza zzeN (#4045) üzenetére


Elderath
őstag

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#4047) zzeN válasza Elderath (#4046) üzenetére


zzeN
aktív tag

Tudtam ki hiányzik :DDD

(#4048) zenwalk


zenwalk
senior tag

Na megjött nekem is az előrendelői kártyám :D Végül mégis a 160k-s bundle-t rendeltem.

Egyébként régen nekem is x360-om és én is úgy emlékszem, hogy az mkv-t vitte a media centeren keresztül

(#4049) Jakesz válasza zenwalk (#4048) üzenetére


Jakesz
őstag

Nekem pénteken jön a kártya. Én megelégszem az alap Killzone bundle-val.

(#4050) zenwalk


zenwalk
senior tag

Szerintetek az NBA live vagy a 2k14 NBA lesz a jobb?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.