Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#236751) raggg válasza sxxorp (#236725) üzenetére


raggg
senior tag

Valóban inkább a humoros oldalról, de azért elég művészi a Goose Game is egyébként. Ha nagyon akciózzák, akkor azért ajánlom :)

ragklaatPS

(#236752) belan válasza Bencus88 (#236743) üzenetére


belan
addikt

Megy a kívánság listára ez is ! ;] Grat

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#236753) .LnB válasza saelin (#236738) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na mi ez a nagy boldogság? :) Tegnap én kicsit mást éreztem, de ez bizonyítottan Padre hibája volt. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236754) tboy93


tboy93
nagyúr

Kozel egy ev alatt sikerult vegigerni a Borderlands 2 fo sztorijan coopban, ocsemmel. Nem mondom hogy gyorsak voltunk :D Most johet a Pre Sequel :)

(#236755) penge111


penge111
addikt

Tegnap itt sírtam kicsit az FF VII Remake kapcsán, hogy a classic módban nem igazán hozza a beígért turn based menetet. Kicsit megpihenve a Hollow Knight utolsó panteonja után (eléggé elgurult ezzel kapcsolatban a fejlesztők gyógyszere, még jó darabig nem lesz ez meg :U, de majd hétvégén több időm lesz rá), este jobban beleástam magam a Battle Chasers című alkotásba. No, kérem ebbe valami szuper jó körökre osztott harcrendszert sikerült a fejlesztőknek applikálni, hard fokozaton már igencsak taktikusan kell gondolkodni, nem csak az alaptámadást kell használni, ha életben akarjuk tartani a csapatunkat. Korrekt kis játék, de a sztoriját még elég gyengusnak érzem, de lehet a harcrendszer elviszi számomra a hátán a programot, mert az tényleg jó :K

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#236756) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hetek óta olvasgatom, hogy mekkora botrány alakul a Fifa20 körül. A leghíresebb játékosok élesen bírálják a játékot. Egy híres Fifa streamert/játékost bannoltak minden EA játékból mert kritikus volt a játékkal kapcsolatban. Egy profi Fifa versenyen annyira lehaltak a szerverek, hogy a játékosok kő-papír-olló-val akarták eldönteni a továbbjutót. Most meg az amerikai FUT selejtezőből esett ki egy híres játékos, mert hiába rúgta be a 11-est, a játék nem adta meg.

Ezért gondoltam utána nézek már jobban a Fifa20-nak, és hát srácok kincseket találtam. :D

-Kezdésnek egy laza, fejes: [link] Ez tuti Chuck Norris volt.
-Aztán egy gyilkos lövés: [link] Nem biztos, hogy szükség lesz arra a Captain Tsubasa játékra, ha a Fifában ilyenek vannak.
-Nagyon durva LSD trip-je lehet ennek a kapusnak: [link] Bár még táncnak is elmegy.
-És a legjobb: [link] Isten bizony sírva röhögök!!!! :DDD Ez mi?! :Y

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236757) GEIL válasza .LnB (#236756) üzenetére


GEIL
addikt

Messi az kb stimmel...élőben is sunnyogva fut behúzott nyakkal :D :D :D :DDD

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S22 Ultra 5G /// Xbox One S --------------------------------------------

(#236758) ldave válasza .LnB (#236756) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

"Egy híres Fifa streamert/játékost bannoltak minden EA játékból mert kritikus volt a játékkal kapcsolatban." Amennyire én olvastam, ennél jóval durvább dolgokat csinált az a srác.

A Slime draws near! Command?

(#236759) .LnB válasza ldave (#236758) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Amit én olvastam, ott nem volt részletezve. Szal' lehet.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236760) Wesder válasza .LnB (#236756) üzenetére


Wesder
félisten

Hülye... Majdnem megfulladtam... :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#236761) markknight válasza .LnB (#236756) üzenetére


markknight
veterán

Hogy mi? Becsípődött csórinak a háta.

(#236762) .LnB válasza Wesder (#236760) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én is ritkán röhögök ilyen jóízűt, de ezen akárhányszor megnézem tudok. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236763) Wesder válasza .LnB (#236762) üzenetére


Wesder
félisten

És én ezt megvettem lemezesen mert Volta...:((( Soha többet.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#236764) vg


vg
addikt

Ha csinálok egy angol acc-ot és előfizetek a psnow-ra, akkor a magyar acc-omon is tudok játszani, vagy csak az angolon? :U

(#236765) markknight válasza vg (#236764) üzenetére


markknight
veterán

Azokkal tudsz a magyaron amit le tudsz tölteni. (ps4 játékok meg néhány ps2) Minden más (pl God of War 1-5 a harmadik rész kakukktojás) csak angol fiókon létezik.

[ Szerkesztve ]

(#236766) vg válasza markknight (#236765) üzenetére


vg
addikt

Köszi, akkor nem kő. :U

(#236767) S e t h válasza .LnB (#236756) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nyerítettem, ez a játék egy kincs.
Még ilyet ha találsz még. :DD

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#236768) markknight válasza markknight (#236765) üzenetére


markknight
veterán

(ps4 játékok meg néhány ps2)

PS3-mat akartam írni, csak mellényúltam.

[ Szerkesztve ]

(#236769) .LnB válasza S e t h (#236767) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Parancsolj: [link] Ennek van öt része. De elég csak rákeresni YT-on.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236770) gamegod válasza S e t h (#236749) üzenetére


gamegod
senior tag

én is ugyanígy jártam :D

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#236771) failed válasza Kendek (#236721) üzenetére


failed
tag

vettem egy pontosan ugyanilyet. elsőre azt mondta, hogy nem tudja formázni mert közvetlenül kell csatlakoznia a háttértárnak a ps-hez. amúgy fel is ismerte az eszközt név szerint ! Axagon blablabla... aztán átdugtam másik usb-be a ps-en, és engedte... szóval max játszani kell vele picit. a shadow of colossus már a külső hdd-n van :D bár kipróbálni még nem tudtam, hogy tényleg megy-e :d

köszi a segítséget!

Intel i5 10400F | Gigabyte B460 HD3 | 2x8 DDR4 Gb Corsair Vengeance@2666Mhz CL15 | Sapphire 6700 XT Pulse 12Gb | Seasonic Core GC 650W Gold | Sharkoon Revenge Economy | Kingston A2000 500GB | WD10EZEX 1 TB | SS Rival 3@qck+

(#236772) failed válasza .LnB (#236756) üzenetére


failed
tag

most miért? az tök életszerű, hogy nem adnak meg amúgy szabályos gólt, vagy az is, hogy egy totál szabálytalant megadnak. akkor lenne jogos a felháborodása, ha 1 gólt lőne vki, és 2-t írna jóvá a játék. :DDD :DDD :DDD

Intel i5 10400F | Gigabyte B460 HD3 | 2x8 DDR4 Gb Corsair Vengeance@2666Mhz CL15 | Sapphire 6700 XT Pulse 12Gb | Seasonic Core GC 650W Gold | Sharkoon Revenge Economy | Kingston A2000 500GB | WD10EZEX 1 TB | SS Rival 3@qck+

(#236773) Wesder válasza failed (#236771) üzenetére


Wesder
félisten

Ha tudtad rà telepíteni, akkor működik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#236774) saelin válasza .LnB (#236753) üzenetére


saelin
veterán

Tetszik a gameplay, csak béna vagyok. Amit észrevettem az az, hogy quick play-en normálisabbak az emberek, mint unrankeden. Egy csomó TK és leaver van abban a módban, meg néha indokolatlanul kapom a kickeket még a meccs kezdete előtt.

A legdurvább az egészben, hogy nagyon sok a jó játékos. Szinte emberfeletti reflexel képesek lelőni. Tudom hogy ott van a sarkon, tudom pontosan hol, de ha szemtől szembe próbálkozom mindig én húzom a rövidebbet. A pingem szuper jó (10-30 közötti), úgyhogy arra nem foghatom. Szoktam Terrorist Hunton bemelegíteni és ugyan realistic-on nem sikerült még végig vinnem, de átlagosan 10 npc-t le szoktam szedni kb bármelyik karival. Egyértelműen az aim-om nem a legjobb, mert inkább torzót lövöm ha hirtelen kell reagálni mint a fejet. Arról nem is beszélve, hogy mintha rosszabb lenne a figyelmem, mint a többi játékosnak. Néha olyan pici terület látszik ki belőlem és mégis one shotolnak akár több tíz méterrel távolabb egy ablakon keresztül. Ilyen csak egyszer fordult elő és csak annyit mondtam rá hogy "Wow". :DDD Alig láttam magam a kill camban, ő meg egy lövéssel leterítettt.

Sajnos team kill is sikerült már kétszer. Egyszer besétált a drága jó csapattársam elém és pont kapott egy headshotot. Kickelni is akartak miatta, de végül nem lett belőle semmi. A másik meg úgy sikerült, hogy nitro-val amikor pukkasztottam egy odut - az mondjuk király volt, mert 3-at... csapattárssal együtt 4 embert szedtem ki. A camper-ekkel viszont sokszor meggyűlik a bajom. Befészkeli magát valahova és ha nincs semmi gránátom vagy valamim amivel ki tudnám ugrasztani, akkor szenvedés az egész. Annyi biztos, hogy én ezt a játékot csak flank-elve tudom játszani, mert másképp krumpli vagyok.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#236775) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Ahhoz képest, hogy nem engedett a Celebration-re regelni én megkaptam az 1. prize-t.

(#236776) markknight


markknight
veterán

De a Sonynak nem érdeke, hogy mindenki megkapja az egészet? :D Engem is ilyen szöveg fogad most, hogy "regisztráció lezárult". Hát mi haszna van ilyen low-effort cuccokat regisztrációhoz kötni? Ingyen reklámfelületet készítenek és még regisztrálj is rá időben, hogy megkapd :D

[ Szerkesztve ]

(#236777) Bogyi007 válasza .LnB (#236756) üzenetére


Bogyi007
veterán

Mondjuk a laza fejesgólnál a 14-es játékos légterpesz ugrása se semmi előtte... :C :DDD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#236778) predakon


predakon
őstag

Ghost of Tsushima comes to PS4 June 26.
Full details on the game's physical and digital editions: play.st/2VL2VBe

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#236779) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Plusz infó. [link]

[ Szerkesztve ]

(#236780) EczkE


EczkE
addikt

Ghost of Tsushima - Story Trailer [link]

Asszem mindenféleképpen!

(#236781) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Nem gondolták túl ezt a bejelentést :DDD a PS5-t is egy random kedd délelōtt fogják leleplezni

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#236782) RangerFox válasza hombre[EU] (#236781) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Csak a megjelenési dátumot pontosították, meg bemutatták a gyűjtői cuccokat. Nem nagy dolog. Persze a videó elég jó lett. :K

(#236783) saelin válasza ProEvoFan (#236779) üzenetére


saelin
veterán

Generáció legszebb játéka lesz?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#236784) Wesder válasza hombre[EU] (#236781) üzenetére


Wesder
félisten

Szàmítana? Nem hiszem. Ugyanúgy felrobbanna a net, nekik meg ingyen volt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#236785) vg válasza EczkE (#236780) üzenetére


vg
addikt

Ez milyen stílusú játék lesz?

(#236786) hombre[EU] válasza RangerFox (#236782) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A mai világban azért illene egy héttel elōtte cryptic website-okat és twitchen egy live visszaszámlálót indítani az ilyen alkalmakra ;]

Life, Uh, Finds A Way

(#236787) Bad Pritt válasza vg (#236785) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tps akció kaland.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#236788) sp8787 válasza hombre[EU] (#236786) üzenetére


sp8787
addikt

Raadasul fel is vettek vmi ismert fazont ha jol emlekszem a ign-tol kimondottan erre.
Viccesek!

EDIT
Az a Kabuto ismeros volt utan be is ugrott.

[ Szerkesztve ]

(#236789) sirarcheer válasza Bad Pritt (#236787) üzenetére


sirarcheer
senior tag

God of War szerű vagy Bloodborne szerű?

PSN: sirarcheer

(#236790) hombre[EU] válasza sp8787 (#236788) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Spoiler: Ghost=Tenkai

sirarcheer inkább az új AC-khez fog hasonlítani

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#236791) hitchins válasza hombre[EU] (#236790) üzenetére


hitchins
őstag

Az nem lenne rossz egyebkent. En mar evek ota arra varok hogy AC valami japan reszt kapjon. Nem ertem miert nem csinaltak belole valami ninjas cuccot.

(#236792) Bad Pritt válasza sirarcheer (#236789) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Inkább batman, middle-earth, assassin's creed.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#236793) sp8787 válasza hombre[EU] (#236790) üzenetére


sp8787
addikt

Nekem errol ranezesre abbol a keves gameplay-bol inkabb a Sekiro jutott eszembe.

(#236794) gyuromoj válasza ProEvoFan (#236779) üzenetére


gyuromoj
veterán

Gondolom a magyar felirat itt is meglesz, mint az utóbbi időben a Sony exkluzívoknál.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#236795) hombre[EU] válasza sp8787 (#236793) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Azt hittem erre gondols

Koreto-hyuga's Kabuto

Life, Uh, Finds A Way

(#236796) wolf13 válasza gyuromoj (#236794) üzenetére


wolf13
őstag

Azt már régebben bejelentették.

A The Last of Us series is in the works at HBO from Chernobyl creator Craig Mazin and The Last of Us creative director Neil Druckmann.

[ Szerkesztve ]

(#236797) Scholes9 válasza saelin (#236783) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Lehet az lesz, majd kiderül :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#236798) gyuromoj válasza wolf13 (#236796) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ezen átsiklottam akkor.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#236799) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

The Last of Us TV sorozat jön az HBO-ra. o.O

szerk:

Lassú voltam, wolf13 már írta. Sry. :(

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#236800) saelin válasza oriic (#236799) üzenetére


saelin
veterán

HBO... Óriási. Netflix-nek tudnék csak örülni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.