Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#253001) Szabi® válasza gangstagergo (#252999) üzenetére


Szabi®
addikt

Az kapunk egy Ac 87 Origins 3-at :D Látszik hogy csomó texturát a másik két játékból használtak fel,és ugyanazok az egyen katonák,személyiség,egyediség,karakterizáció nélküli valamik.....A víz,hajózási animáció is az elődöket idézi....
És ezt is megveszik jó sokan a gyerekek,úgyhogy jövő nyárra kapunk még egy "ilyet" :D

[ Szerkesztve ]

(#253002) Wlac


Wlac
Ármester

Szeretem a Ubisoftot, de helyén kell őket kezelni. Miből gondoltátok, hogy lesz valami nagy változás az előző két részhez képest? Várom a Far Cry 6-ot, de már most tisztában vagyok azzal, hogy ugyanaz lesz, mint az 5, plusz-mínusz pár feature. Ha eget rengető változást fognak eszközölni egy IP-jükön, azt úgyis rendesen beharangozzák.

“The wha-"

(#253003) markknight válasza oriic (#252998) üzenetére


markknight
veterán

Ez valami DLC lesz az Odyssey-hez? ;]

Szabi89: Rusnya az összes NPC, én nem is tudtam beleélni magam az előző két részbe miatta. Valami hiányzik, aztán lehet csak a motor meg az animációk hiánya miatt van.

[ Szerkesztve ]

(#253004) Szabi® válasza Wlac (#253002) üzenetére


Szabi®
addikt

Sajnos a Far Cry is látott szebb napokat,már ami a programozást illeti.Elfelejtették hogy kell a játékokba interakciót tenni,akár a környezettel is. Tanulságos videó a "fejlődés" szó megvétózására.... :)
Ha lesz időd nézd meg mik voltak azok az aspektusok amikért szerettünk egy Far Cry-t. :R

(#253005) Steve1207 válasza Szabi® (#253004) üzenetére


Steve1207
veterán

Az utolsó ubi játékok, amiket valamire valónak tartok az az AC2 és FC3. Na meg a PoP TFS :D
A Unityvel és Originsel tettem próbát PC-n, de kb olyan a felhozataluk, mintha valami űber Milka csokikülönlegességet adnának ki prémium dobozban, közben meg belevágnak egy karácsonyról megmaradt legolcsóbb csokimikulást...

.

(#253006) Szabi® válasza Steve1207 (#253005) üzenetére


Szabi®
addikt

Persze,semmit nem érnek már a "termékeik".Ők maguk nem akarnak már semmit adni,kis grafika,openworld,sok loot,grind, aztán kifújt.Jól szemlélteti a fenti videó amit linkeltem Wlac-nak,hogy felsorolni sem lenne hely,annyi mindennel volt több egy 12 ! évvel ezelötti játékuk....
Valaki már nagyon nincs az Ubinál,akinek ott kéne még lennie.
A silányság,"játékgyártás" a jellemző már csak rájuk,akik meg bedőlnek a mainstreamnek és megveszik tizen-huszon ezrekért ezeket a csodákat tényleg meg is érdemlik. :R

[ Szerkesztve ]

(#253007) Ramoskaa


Ramoskaa
aktív tag

#RAGE 2#

Sziasztok! Van még itt olyan , akinek az utolsó küldetés előtt bebuggolt és megoldást talált rá? :W köszi

[ Szerkesztve ]

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#253008) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Genshin Impact - Képek az utolsó zárt bétából. Még mindig remekül fest.

Live-Die-Respawn

(#253009) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tegnap, nem hittem a szememnek ~ 9 órán át, egy árva komment se született a topikban. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#253010) .LnB válasza oriic (#253008) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jónak tűnik, egy ilyennel most el is tudnék lazulni. Írnám, hogy "csajosZelda". De ugye Zelda amúgy is csaj. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#253011) S e t h válasza RangerFox (#253000) üzenetére


S e t h
nagyúr

Le is mondom a csucsima előrendelést, az meg ac nippon edition lesz.:DDD

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#253012) Gery9112 válasza RangerFox (#253000) üzenetére


Gery9112
őstag

Irigylem az optimizmusod a Ubival kapcsolatban. Sajnos már 10 éve a kitalált gameplay sablonukból élnek leszámítva pár low budget címet, ami érdekes módon ezerszer jobb lett mint a AAA címeik nagyrésze (Valiant Hearts).

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#253013) Lackooo84 válasza eisento (#252994) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hányat adjak? :DDD

The Truth is out there...

(#253014) saelin válasza oriic (#252998) üzenetére


saelin
veterán

Fuh, ez nagyon Odyssey-re emlékeztet. Ezt lehet skippelem inkább. Nincs kedvem megint 100+ órát beleölni a semmibe.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#253015) KaitouP válasza oriic (#253008) üzenetére


KaitouP
veterán

Szomorú voltam, mert nem kaptunk hozzáférést. :(

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#253016) 30z.Samu válasza .LnB (#253010) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jaja, sokan keverik egyébként. Nem a főhőst hívják Zeldának. :N

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#253017) Wesder válasza 30z.Samu (#253016) üzenetére


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#253018) 30z.Samu válasza Wesder (#253017) üzenetére


30z.Samu
félisten

Azaz! :C

Sic Parvis Magna

(#253019) nemorino válasza Szabi® (#253006) üzenetére


nemorino
tag

Tegnap fejeztem be a Ghost Recon Wildlands campaignt, és a szokásos ubi érzés fogott el: annyival többet ki lehetett volna hozni ebből. Ugyanaz volt, mint bármelyik játékuk: drón (sas, bagoly, holló), millió gyűjtögetnivaló és igazi, összeszedett sztori nélküli célpontok sokasága. Coopban jó móka tud lenni, de annyi bosszantó apróság van benne, ami elrontja az élményt. Én semmi különöset nem várok a Valhallától, a plusz egy év alatt sem hiszem, hogy megújítanák a sorozatot.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#253020) oriic válasza Wesder (#253017) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sirandrisht szivattam ezzel regen. :D

Live-Die-Respawn

(#253021) Wesder válasza nemorino (#253019) üzenetére


Wesder
félisten

Nem egy év alatt dobtàk òssze, pàrhuzamosan futnak ezek a projektek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#253022) oriic válasza KaitouP (#253015) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most indult utolso CBT, nyilvan esely sem volt szerintem h bejussak :D

Live-Die-Respawn

(#253023) saelin válasza Wesder (#253017) üzenetére


saelin
veterán

Ezen most jót nevettem! :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#253024) nemorino válasza Wesder (#253021) üzenetére


nemorino
tag

Tudom, a plusz egy év arra utalt, hogy tavaly nem adtak ki AC-t.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#253025) Mike válasza .LnB (#253010) üzenetére


Mike
veterán

Baldo-ról is jöhetne vmi új info

(#253026) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

30 másodperc alatt készül el egy Ps4. Ne csodálkozzunk, hogy sz*r a pasztázás minősége :DDD [link]

(#253027) eisento válasza Lackooo84 (#253013) üzenetére


eisento
addikt

100-at. Ingyen es lesz eladasra is :DDD

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#253028) Frod válasza RangerFox (#253026) üzenetére


Frod
addikt

Viszont a cikk szerint itt készül majd az 5 is :/
Hát, igazán lehetne a 26 robot között félúton egy pasztázó különítmény.

(#253007) Ramoskaa
sajnos ismert bug, és úgy tudom nincs rá semmi megoldás, csak az elölről kezdés.
(bár ha nem a platina a cél, nyugodtan nézd meg YouTube-on a végét, a "sztori" nem túl erős pontja a játéknak)

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#253029) saelin válasza RangerFox (#253026) üzenetére


saelin
veterán

Az durva. Gondolom a végén lefuttatnak rajta egy tetszett és megy a csomagolóba, ahogy a tv-knél is szokták.

Itt azért megjegyezném, hogy a ps4 hűtése nem csak a pasztázáson bukik el, hanem magán a design-on. Kb sosem az a baj, hogy nem hűt megfelelően és túlmelegszik, majd kikapcsol a gép. Szimplán csak hangos, de azt nagyon!

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#253030) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pénteken fog megjelenni a NASCAR Heat 5 PS4-re. Meglepett a hír, amikor reggel olvastam. Nagyon nagy volt a kuss a játékról. Talán egy, a megjelenési dátumot leleplező trailer volt róla. Szerencsére nagyon sok videó van már a játékról. És a videók alapján meg nem mondanám, hogy ez egy új rész. Egy az egyben ugyan az mint a 4. Talán helyrerakták a framerate problémákat erre a részre.
Gondolom most ez még kijön a mostani generációra, aztán talán a következő rész kap egy nagyobb vérfrissítést next gen-re.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#253031) cyberkind válasza .LnB (#253030) üzenetére


cyberkind
félisten

Változott ez valamit évről-évre? A WRC legalább igen, de szerencsére a Codeis kapta meg a jogokat.

Paranormal Cocktivity

(#253032) .LnB válasza cyberkind (#253031) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem a 4. van csak meg. Úgy tudom, hogy az előző részekhez képest nagyon sokat fejlődött. És én is úgy tapasztaltam, hogy egy baromi jó Nascar játék. Egyedül amit fel tudok róni neki, az a (nem túl gyakori vagy jelentős) framerate gondok. Előfordulnak, de szerintem nem annyira vészes jelenség.
Ha valaki kíváncsi a szériára, annak a 4. rész bőven elég. Akciós is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#253033) Steve1207 válasza .LnB (#253032) üzenetére


Steve1207
veterán

Nekem nem tetszett, hogy csak kb textúra tupír volt a legutóbbi rész, bár csak videókból néztem rá. Ettől függetlenül, ha egy rész kimarad akkor észrevehető ugrásokat lehet tapasztalni. Kíváncsi vagyok én is a next gen dolgokra majd, jövőre muszáj lesz mindenkinek odatennie magát :)

.

(#253034) frankdelgado válasza Wesder (#253017) üzenetére


frankdelgado
őstag

Ez valami transzvertikuláris mangatörpe vagy mi? :DDD

(#253035) Wesder válasza frankdelgado (#253034) üzenetére


Wesder
félisten

Link

Ez itt meg a nagytesója Lunk

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#253036) frankdelgado válasza Wesder (#253035) üzenetére


frankdelgado
őstag

Hiába kattintok, nem tudom megnyitni. ;]

(#253037) .LnB válasza Steve1207 (#253033) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez nem igaz. [link]
Grafika, hang, fizika, AI. Minden változott.
Ebben [link] pl. az AI-t részletezik. És aki látott már Nascar versenyt, az tudja, hogy milyen igaz amiket elmond.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#253038) Szabi® válasza nemorino (#253019) üzenetére


Szabi®
addikt

Én amikor nekiálltam a wildlands-nek titkon bíztam benne hogy egy Ghost Recon : Future Soldier szerű valamit kapok, az a játék 2012-ben nekem nagyon tetszett.
Sajnos nem Future soldier szerű,hanem semmilyen.Maga a grafika/táj még jól is mutatna ,de ugye tudjuk az ubisoft nem itt szokott elvérezni.. A játék karakterek semmilyen,személyiség nélküli üres bábok,az ai nem működik a játékban (miért is működne ? ) fizika nincs,rombolhatóság nincs,béna óvodás párbeszédek.....

Ezt a most megjelenő Ac-t nyílván megint sokan megveszik, fiatalabbakat még be tudnak csapni ,idősebb gamereknek már csak több eszük van és nem etetik az ubit......
Ez a 12-dik rész emberek :F ;]
Ahogy ránéztem az originsre a fák egy részét abból (fűzfát ami a videóban 0:16 nál látható),a másik részét az odysseyből kapták ki mindenféle módosítás nélkül....nesze neked kreativitás :D

(#253039) Wesder válasza Szabi® (#253038) üzenetére


Wesder
félisten

Én az Odyssey-t azért vettem meg, mert görög vilàg, az Origins meg filléres tétel volt. (sose jàtszottam vele) Az előző AC részeket meg bottal sem piszkàlnàm.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#253040) Gery9112 válasza Wesder (#253039) üzenetére


Gery9112
őstag

Az Ezio trilógia pedig nagyon jó történettel rendelkezik és jók a karakterek. Az volt az AC franchise fénypontja. Továbbá Jesper Kyd zenéje a mai napig zseniális, nem a semmiért hozták le külön hírként, hogy visszatér.
Egyedül a grafika és a gameplay miatt nem merném ajánlani mert hiába toltam végig 1-2 éve újra és imádtam de biztos, hogy a nosztalgia sokat dobott rajta.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#253041) saelin válasza Wesder (#253039) üzenetére


saelin
veterán

Ha majd a fullos kiadás lesz megint 6k környékén én akkor veszem meg talán. Túlságosan emlékeztet az Odyssey-re, hogy ebből day one legyen vagy bármi magasabb áron megvenném. Ugye nekem az Origins kimaradt és új volt az openworld AC, volt ami tetszett, volt ami nem (nagyon nem).
Mostmár tudom mennyit ér a játék, meg hogy hova kell soroljam a "kell ez nekem listámon". :U

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#253042) Szabi® válasza Wesder (#253039) üzenetére


Szabi®
addikt

Nekem az Odysseyben nemsok órám van.Tényleg egy értelmetlen időtöltésnek láttam,menni a 3 millió kérdőjelet felszedni.Mert a sztori ott is elég barátok közt szintű...Az rpg rész meg hogy is mondjam,kb nincs is.Ha megnézünk egy igazi Ghotic rpg-t :)
Én már semmit nem veszek tőlük meg,inkább játszom ritkábban de jobb gamekkel,mint ilyenekkel kínlódjak 20 ezerért....
Legalább van humor érzéke az ubisoftnak :D :)

[ Szerkesztve ]

(#253043) Wesder válasza Gery9112 (#253040) üzenetére


Wesder
félisten

Nem az én jàtékom. Még az elsőt próbàltam pàr éve, de ha egy óràt jàtszottam vele, akkor sokat mondok.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#253044) Gery9112 válasza Wesder (#253043) üzenetére


Gery9112
őstag

Akkor tényleg engedd el. :D

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#253045) Wesder válasza saelin (#253041) üzenetére


Wesder
félisten

Én még akkor sem. Ebben a viking témàban szàmomra semmi sincs.

Szabi89
Kb 250h utàn azt mondom megérte az àràt.(vehettem volna olcsóbban is, de mostmàr mindegy) A DLC-ket màr nem vittem végig, és egy darabig még biztos nem fogom mert teljesen közömbös lettem irànta. Egyszer talàn.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#253046) wierra válasza saelin (#253029) üzenetére


wierra
senior tag

Amióta kitakaritottam, pasztáztam, tappancsoztam, azóta egyszer sem volt throttling, pedig pl. a Gays Done térképén is süvített mint egy Tupoljev.
A design-nal sokkal kevesebb a baj, mint az igénytelen kivitelezéssel. Szerintem.
Mod. Azóta persze megismerkedtem Miss Coil Whine - nal. :DDD

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#253047) nemorino válasza Szabi® (#253038) üzenetére


nemorino
tag

Egyedül Karen Bowman fog megmaradni, a többi szereplő csak egy név, egy kipipálandó tétel egy listán. Ha vittek volna bele egy igazi sztoriszálat, döntésekkel, olyan szereplőkkel, akik visszatérőek és az ember kötődik hozzájuk, akkor elmenne, így sajnos a bosszantó játékmechanikai hibákat nem ellensúlyozza semmi. Ráadásul elképesztően sok gyűjtögetnivaló van a játékban és szeretném platinázni, szóval még legalább egy hét grind vár rám.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#253048) VTom válasza oriic (#252998) üzenetére


VTom
veterán

Ezen azért még lehet mit toldozni-foltozni, az animációk, karakterek arca, harc, lovaglás is nagyságrendekkel jobb volt az Origins-ben és az Odyssey-ben, ill. ami még feltűnt, az a víz animációja.
Ez így még nagyon félkész, remélem hogy régi a felvétel, mert ha így adják ki, abból Unity kaliberű botrány lehet.

Egyébkénta hangulata nekem totál Witcher 3 Velen. Gameplay-ben, fejlődési rendszerben, meg gondolom a sztori mélységében meg nem szabad többet várni tőle, mint az Odyssey-től, úgy látom. Nekem mindenesetre jöhet a hideg téli éjszakákra. :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#253049) VTom válasza Szabi® (#253042) üzenetére


VTom
veterán

Az odyssey-ben a mellékküldetés szálak és a két DLC többet d, mint az alap sztori. Nálam nagyon nehezen indult, harmadik nekifutásra szippantott be a világa, onnantól 140 óráig nem volt megállás, most kicsit félretettem a Plague Tale, meg pár Netlfix sorozat miatt, de folytatom még. Kellemes meglepetés tud lenni egy-két sziget, ahol 5-10 órás melléksztorik vannak, de ezekre csak akkor bukkansz rá, ha felfedezgetsz.
Igazából szerintem erre lett felépítve a játék, Odusszeusz módjára kalandozhatsz, harcolhatsz mítikus lényekkel, stb.
Persze kinek a pap, kinek a papné, és mondjuk én sem teljes áron vettem meg PS-re.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#253050) saelin válasza VTom (#253048) üzenetére


saelin
veterán

A story az Odyssey-ben botrányosan rossz. Azért attól legyen már magasabban a mérce! Nem hiszem el, hogy egy ekkora stúdió nem képes épkézláb történetet írni a játékaihoz. Ez számomra felfoghatatlan... Mondjuk ebben mi játékosok is hibásak vagyunk, mert megvesszük a szart is, így semmiféle nyomás nincs a stúdión a változtatásra. Remélem az eladási mutatók rosszabbak lesznek mint az Origins-é vagy a Odyssey-é, akkor talán észhez térnének.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.