Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#278001) minilego válasza erahurka (#277998) üzenetére


minilego
senior tag

Lehet,hogy tudott rola,de abbol a szempontbol rendes volt,hogy viiszautalt 7000 Ftot.5000ert kaptam az uj merevlemezt.

[ Szerkesztve ]

(#278002) tboy93 válasza minilego (#278001) üzenetére


tboy93
nagyúr

Mázli :K

(#278003) erahurka válasza minilego (#278001) üzenetére


erahurka
félisten

Most add el 60-ért a gépet egy kontrollerrel és a bontatlan kontrollert külön 15-ért ;]

(#278004) F-ECT$ válasza minilego (#278001) üzenetére


F-ECT$
titán

Vissza is utalt belőle? Akkor így is jól jártál.

Dive ever, work never.

(#278005) minilego válasza F-ECT$ (#278004) üzenetére


minilego
senior tag

Igen visszautalt.

(#278006) minilego válasza erahurka (#278003) üzenetére


minilego
senior tag

Nem ezert vettem. :R

[ Szerkesztve ]

(#278007) Mikeee89 válasza Mikeee89 (#277978) üzenetére


Mikeee89
senior tag

Sziasztok! Igaz nem kaptam választ, mert elég specifikus volt a kérdésem, de megírnám a végeredményt. Az albérletben jelenleg nincs LCD tévém (hely sincs neki). A szüleimnél van egy PS4 Pro-m, azt szerettem volna laptopról Remote Play-el használni. A szüleimnél Magyar Telekomos net van, az albérletben Flip. A szüleimnél wifin működött a Remote Play, és az albérletből is működik. Igaz mindig be kell kapcsoltatni a PS-t, mert pihenő módból nem tudom felébreszteni (valószínűleg a wifi az oka, pár héten belül megyek a szüleimhez, akkor kábelre kötöm a PS-t). Úgyhogy aki Flip-es nettel akarja használni a Playstation 4-et vagy 5-öt Remote Play-el, annak valószínűleg nem lesz vele gondja. :)

[ Szerkesztve ]

(#278009) tboy93 válasza toompa (#278008) üzenetére


tboy93
nagyúr

Újat szerintem már nemigen kapsz :( De nem kell félni a használttól sem. 60 körül 1 kontrollerrel reális az ára.

[ Szerkesztve ]

(#278010) toompa válasza tboy93 (#278009) üzenetére


toompa
őstag

Köszi!
Nem félek én, csak akkor abba az irányba indulok el. :)

(#278011) b4lukapitany


b4lukapitany
tag

Black friday várható valahol holnap lemezes játékokra?

(#278012) erahurka válasza b4lukapitany (#278011) üzenetére


erahurka
félisten

Nézz be a PS5 topikba, valaki írt párat az Auchanból

(#278013) consono válasza b4lukapitany (#278011) üzenetére


consono
nagyúr

Nem 25. a BF?

"In God we trust. All others must bring data"

(#278014) Stauffenberg válasza consono (#278013) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Hungáriában egész november black friday. Akkor is ha csütörtök van.

(#278015) b4lukapitany válasza consono (#278013) üzenetére


b4lukapitany
tag

Holnap lesz emag, ami mérvadó szokott lenni, de a többit nem is nevezném annak bármikor tartja.

(#278016) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Azt észrevettétek már, hogy black Friday igazából január/február környékén szokott lenni, amikor a tavalyi cuccokat kiszórják. :DDD

(#278017) nimfas válasza b4lukapitany (#278011) üzenetére


nimfas
addikt

Engem az éves előfizetés jobban érdekelne ha akciós lenne. 😁

(#278018) consono válasza Stauffenberg (#278014) üzenetére


consono
nagyúr

Ez mondjuk jogos :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#278019) nimfas


nimfas
addikt

Most néztem, lassan tényleg lejár az előfizetésem.

A mellékelt képen mi is szerepel pontosan?
A jelenlegi előfizetés lejár 11.25-el, és 33% kedvezménnyel lehetne újrafizetni. Segítsetek értelmezni. :D

(#278020) erahurka válasza Stauffenberg (#278014) üzenetére


erahurka
félisten

Sőt még nyáron is van Black Friday. Amikor meg nem Black Friday van akkor Pink Friday, Red Friday, Blue Friday... Minden Friday van már, csak a jó akciók ritkák :DDD

(#278021) Elims válasza Stauffenberg (#278014) üzenetére


Elims
veterán

:-D

Nimfas: Pedig ez nagyon úgy néz ki. 👍
Lehet akármilyen black friday,ennyiért nem veszel ps plus-t. ;-)

(#278022) Alarikman válasza nimfas (#278019) üzenetére


Alarikman
senior tag

Szerintem 33%-os kedvezménnyel vetted annó, és annyival újíthatod is meg. Mákos:CNekem 25%-os kedvezményt ír, márciusra. Akkor vettem kedvezményesen 13k körül egy évre az essentials-t.

[ Szerkesztve ]

(#278023) neo-geo válasza nimfas (#278019) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Hát szerintem az előző volt 33-mal olcsóbb, és a mostanira nincs kedvezmény, azért Off! Szerintem, de ne így legyen!
Aprón még van 16500Ft-ért, legalábbis még volt a Daninak 10 darab a múlt héten, még ilyen drágán se vettem éves pluszt :((
De [Itt] van 17-ért, ha a Daninak már nincs.

Alarikman: Szerintem meg pont azért van a végén az Off, mert most nincs rá kedvezmény, és nem tudja annyiért megújítani, de ne így legye.

[ Szerkesztve ]

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#278024) Alarikman válasza neo-geo (#278023) üzenetére


Alarikman
senior tag

Kérdés, hogy a "buy again" vagy a 'reactivate" -re mit ad. Nem egyértelmű.
Ja és nem ő mondta le akkor, az lényeges, igen.

[ Szerkesztve ]

(#278025) FunPro válasza Stauffenberg (#278014) üzenetére


FunPro
senior tag

Ráadásul, még csak meg sem közelíti a dolog lényegét.

Elméletileg ez a dolog arról szólna, hogy ami már évek óta ott rohad a raktárban és nem kell senkinek, azt kiszórják 90%-os akcióval, hogy végre elvigye valaki.

Idehaza meg mindenre ráraknak egy 10%-os plecsnit, hogy "Akicós hülyegyerek, vedd meg!"
Előtte meg felviszik az árát 20%-al, ami elméletileg tilos, gyakorlatban viszont... :(((

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#278026) Tasunkó


Tasunkó
senior tag

Az Essentials-ban vannak játékok? Láttam a neten egy listát 20 játékról, köztük a Last Of Us Remastered is benne volt. Gondoltam decemberben veszek egy hónapot, bár az extra is esélyes mert abban meg a division van benne, de most összezavarodtam mert az extra-ban úgy látszott nincs a Last Of Us, az essentialban meg benne lenne? Teljes a káosz.

Kérek egy számot a jútútú

(#278027) erahurka válasza Tasunkó (#278026) üzenetére


erahurka
félisten

Essentialban csak a havi 2-3 játék van. Extrában pontosan nem tudom mi van most, neten elvileg fenn vannak, vagy kérdezd meg a PS5 topikban (az aktívabb).

(#278028) Tasunkó válasza erahurka (#278027) üzenetére


Tasunkó
senior tag

Az extrát megnéztem a PS-ből a storeban, az némileg érthető. Akkor mire jó az essential? Multizáshoz használják?

Kérek egy számot a jútútú

(#278029) fausto válasza nimfas (#278019) üzenetére


fausto
addikt

Ez az akultualis csomag, amikor vetted 33% kedvezmény volt rá. Ha most hosszabbítanál, az teljesen áron menne.
Holnaptól 25% lesz mindegyik csomagra, ha valaki hosszabbítana vagy előfizetne

(#278030) erahurka válasza Tasunkó (#278028) üzenetére


erahurka
félisten

Havi 2-3 ingyen játék, multi, felhő tárhely, extra kedvezmények a Store-ban. Azt hiszem ennyi az Essential.

Ha most léptél be a PS4 világába akkor megérős lehet az Extra, ha jó a neted akár a Prémium, főleg hogy holnaptól akciós lesz. Sajnos a 200 IQ-s jappók a remastered játékokat is a prémium tierbe tették, mert azok szerintük előző generációsak. Most így belegondolva valszeg abban lehet benne a Last of Us, hiszen az csak remasteredként jelent meg PS4-re.

(#278031) Tasunkó


Tasunkó
senior tag

:R Tényleg, a prémiumban láttam. Az essential collection meg rájöttem a PS5-re vonatkozik. Kösz a felvilágosítást!

Kérek egy számot a jútútú

(#278032) erahurka válasza Tasunkó (#278031) üzenetére


erahurka
félisten

Ha csak az érdekel szerintem használtan olcsóbban találsz egy lemezt. Meg most BF alatt lehet ezt is be lehet majd szerezni gombokért.

(#278033) erahurka


erahurka
félisten

GT7 és Forbidden West 14k a Konzolvilágnál, nem volt még ilyen olcsó. Plusz a 4000 forintos Essential kiadások, ezek szerint az Auchan tegnapi akciója valóban túl korán lett kilőve és azért nullázták a készleteket.

(#278034) H.lacika válasza nimfas (#278019) üzenetére


H.lacika
tag

13500 most a storeban.

(#278035) tboy93 válasza H.lacika (#278034) üzenetére


tboy93
nagyúr

Es ha jol latom stackelheto, elo elofizuval is enegedi megvenni. Lehet betarazok 2 évet.

(#278036) gangstagergo


gangstagergo
senior tag

Ghost of Tsushima - PS4 3.890 Ft [link] :)
The Last of Us Part II - PS4 3.890 Ft [link]

[ Szerkesztve ]

(#278037) interstate76 válasza tboy93 (#278035) üzenetére


interstate76
addikt

1 évet vettem, de én is gondolkozom a másodikon. Ilyen Ft-árfolyam mellett akár el is szaladhat az ár.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#278038) njani1


njani1
újonc

Sziasztok!
Előző év decemberében 1 éves Ps plus kártyát vettem egy pc boltban. Most ha vennék PlayStation oldalán akkor az egyből indulna, vagy csak ha lejár az előző?
Még azt is kérdezném legutóbb játékoknál bankkártyával fizettem, amit megjegyzett a következő vásárlásnál(nem kérte a cvc-kódot se). Ezt lehet törölni, hogy elfelejtse? Azóta új kártya lett és nem szeretnék megint így járni.
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#278039) ruti válasza gangstagergo (#278036) üzenetére


ruti
Közösségépítő

köszönjük!

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#278040) FunPro válasza gangstagergo (#278036) üzenetére


FunPro
senior tag

A csucsima elég kapós volt mindenhol.

Én be is estem két szék között a pad alá, mert megrendeltem konzolvilágról, aztán láttam euronicsban is, ami nekem kedvezőbb lett volna.

Lemondtam a konzolvilágosat, mielőtt megrendeltem volna a másikat. Mind a két helyen elfogyott. :DDD
Harmadik helyről megoldottam, még időben. :K

Amúgy két észrevétel, bár szerintem ilyen áron úgy sem csap le már senki a csucsimára. Nem éri meg jelenleg director's cut-ot venni, mert így lemezesen + digitális upgrade olcsóbbra jön ki.

U.I.:

Amúgy az euronics mekkora egy szutyok! Ki tudják lopni a kosaradból a tételt. Nem tudom, még melyik oldal ilyen, de jobb helyeken, hogyha már a fizetésig eljutsz, akkor nem írja ki az oldal, hogy a termék jelenleg nem elérhető...

U.I. 2:
Jelenleg egész sok helyen van még kedvező áron:

https://playstation-4-jatek.arukereso.hu/sony/ghost-of-tsushima-ps4-p394435747/

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#278041) gangstagergo válasza FunPro (#278040) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Wow nem is néztem, hogy ennyi helyen lett akciós :DDD Azért félek a játéktól, hogy nem fog lekötni de ennyiért nem hagyhattam ki :)

(#278042) interstate76


interstate76
addikt

Ha valaki szereti a local coop-ban játszható, erőszakmentes dolgokat, akkor ez egy nagyon jól sikerült, hangulatos game:

Horizon Chase Turbo - Ayrton Senna Edition

2.089,- Ft

Az alapjáték is akciós, de így sztem jobban megéri.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#278043) FunPro válasza gangstagergo (#278041) üzenetére


FunPro
senior tag

Ennyi helyen TŰNIK akciósnak.
Sajnos a vásárlás alkalmával lehetnek meglepetések.

Viszont, ha már még egyszer kommentelek, akkor:
A csucsima director-s upgrade tehát most 3545 Ft a ps store-ban
A LEGO® DC Super-Villains Deluxe Edition pedig 5.138 Ft, ugyanott.

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#278044) Talala


Talala
senior tag

Sziasztok!
Valaki találkozott már az alábbi fizetési problémával PS store-nál?
Újítani akartam az éves előfizetést (essential), paypal van megadva alap fizetési módnak. de semmit nem enged venni erre. Azt írja ki hogy "Your credit card has expired. Try another payment method." Nincs lejárva a paypalhoz rendelt kártya, máshol használom gond nélkül, és ellenőriztem is. Fizetési mód eltávolítása, újbol hozzá adása is megtörtént.
Ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#278045) kmisi99


kmisi99
addikt

Sziasztok! Még a klasszikus régi PS+ előfizetésem él májusig, ha most előfizetek az extra csomagra akkor hogy fog kinézni? Lesz 1,5 évem, vagy csak mától 1 évem? Ha igen akkor 1,5 év extra csomaggá lép elő?

(#278046) erahurka válasza kmisi99 (#278045) üzenetére


erahurka
félisten

Ha a meglévő csomagodat hosszabbítod másfél éved lesz. Ha Extrát veszel akkor a meglévő időszakod alakítja Extrává

(#278047) Talala válasza Talala (#278044) üzenetére


Talala
senior tag

illetve jelenleg hogy megy az automatikus megújítás kikapcsolása? Egyedül a konzolon - beállításokba kell kikapcsolni vagy máshol is ?

(#278048) semetka


semetka
őstag

Pénzbe van különbség ha most a maradék pluszom felupgradelem extrara és veszek még 1 év extrat vagy ha veszem a sima 1 évest és utánna upgradelem fel. Bocsi ha kicsit érthetetlenül fogalmaztam :)

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#278049) Kristof9094 válasza FunPro (#278043) üzenetére


Kristof9094
senior tag

Konzolvilágtól most tudtam rendelni (3990), de még nem igazolták vissza, szóval lehet csak virtuálisan van raktáron :DDD .

Audi A4 B5 1998 | Mercedes Benz E200 W210 1997

(#278050) FunPro válasza Kristof9094 (#278049) üzenetére


FunPro
senior tag

Biztos visszadobta a rendszer, amit lemondtam. :D

Amúgy ha meg tudtad rendelni, akkor már jó vagy. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.