Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#235951) ProEvoFan válasza eisento (#235940) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Tavaly volt már Sonic. :U Remélem kamu.

(#235952) .LnB válasza ProEvoFan (#235951) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

CTR attól még lehetne, bár ez a Forces elég ergya..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235953) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Srácok, Konzolvilágnál egy vásárlás során hány törzsvásárlói pontot lehet levásárolni? Sehol sem találom, van-e megkötés.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#235954) RangerFox válasza Bad Pritt (#235953) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Csak annyi, hogy 500Ft-os címletekben tudod kiválasztani, hogy mennyit szeretnél elkölteni a pontokból. Felső határ nincs.

(#235955) .LnB válasza Bad Pritt (#235953) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Kártyádról bármennyi (eddig már összegyűjtött) pontot felhasználhatsz, viszont minimum 100 Ft-ot minden esetben ki kell fizetned a termék árából."

"Vásárlásonként minimum 500 pontot tudsz beváltani.A pontok beváltása 500 egységenként történik.
(Pl: Ha egy termék 1 299 Ft, akkor 2x500 pontot tudsz rá beváltani)"

[link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235956) Bad Pritt válasza .LnB (#235955) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Lol, nem jön be ez az oldal, ezért nem találtam. :D De köszi nektek, a lényeg megvan. Eladom szerintem a lemezes játékaimat és majd legfeljebb veszek belőle egy Resi 3-at vagy valamit.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#235957) Mike válasza .LnB (#235894) üzenetére


Mike
veterán

eddig mire vártál? már mikor linkelted

(#235958) Wlac válasza Tegla80 (#235947) üzenetére


Wlac
Ármester

Nem, mert csak egy accountom van, és az avatarok amúgy nem érdekelnek (azt sem tudom, hogy most mi van nekem). Itt felajánlottam, de senki sem kérte.

Inkább csak arról volt szó, hogy jól esett, hogy egyszer én is kaptam valamit a Sony-tól (nem szoktam kapni semmilyen kedvezményt, kódot stb. tőlük, pedig be van kapcsolva, hogy megkereshetnek ilyennel), erre küldtek egy nem működő kódot. De azért valahogy túltettem magam rajta. :D

“The wha-"

(#235959) .LnB válasza Bad Pritt (#235956) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem igazán tudom összetenni a sztorit, hogy eladod a játékaidat, plusz a pontok, és kijön a Resi3. Ha aprón eladod a játékokat, akkor is meglehet a resi ára nem? Vagy hogy jönnek ide a pontok? Eladod őket, lesz "x" összeged, a többit meg kipótolod hűségpontokból?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235960) Bad Pritt válasza .LnB (#235959) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Beváltom Konzolvilágnál hűségpontokra és a Resi 3-at részben ebből fizetem.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#235961) .LnB válasza Bad Pritt (#235960) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt most csak azért fogadom el, mert 10 perc sétára van ott egy KV üzlet. Egyébként tuti, hogy aprón jobban kijönnél belőle. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235962) Frod válasza .LnB (#235959) üzenetére


Frod
addikt

A pontok úgy jönnek ide, hogy a KV nem fizet neked sosem pénzben.
Beviszel mondjuk egy játékot eladni, ők mondanak rá egy árat pl 3e Ft, és akkor lesz 3.000 pontod. Ha pedig levásárlod akkor 1 pont = 1 Ft. (bár ha ez eddig is nyilvánvaló volt, sry)

Én is így terveztem CP'77-et venni, de megvárom a pontos infókat.
(aztán lehet Tsushima lesz belőle, bár ott is rengeteg a kérdőjel)

Egyébként játéka válogatja, van ami már eladhatatlan aprón, ők meg azt is beveszik valamennyiért, szóval nem jobb egyik sem direktben a másiknál ¯\_(ツ)_/¯

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#235963) .LnB válasza Frod (#235962) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Értem, nem rossz rendszer. Csak gondolom aprón többért el lehet adni a játékokat, mint amennyiért beveszik. Csak ott ugye a vevő részére való átadás eseleg plusz macera. A "Nagyfalusiak" például sokszor postára se hajlandóak adni a játékot.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235964) Bad Pritt válasza .LnB (#235961) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem ezért csinálom, inkább mert semmi kedvem és időm kéttucat lemez eladását menedzselni. Odaviszem egy kupacban, ami kell nekik, vigyék, a többit meg majd elajándékozom.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#235965) AxBattler


AxBattler
félisten

PSN Plus-ot mikor akcióznak Store-ban, évente többször is előfordul?
Karácsony előtt ugye 10k volt a 365 napos Plus, de nem tudom, hogy ez mennyire gyakori... :F

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#235966) NyMRooD válasza Wesder (#235944) üzenetére


NyMRooD
őstag

Nem ez volt a lényegi rész, de jó, hogy elnyomtad a mantrád :) Azt akartam mondani, hogy korábban nem volt ilyen az MS-nél most bevezetik, ilyen alapon a Sony is meglépheti, mert ps4-nél is az volt a stratégia, hogy reagált az MS-re, de ez ráadásul olyan funkció ami valamilyen szinten már létezik is ps vonalon, így szerintem van rá esély, hogy bevezetik ők is, én örülnék neki mert nem tervezek day1 váltani.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#235967) -secret- válasza AxBattler (#235965) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

10k alatt? Azt kétlem. Január 13-ig volt 13 vagy 14k.

(#235968) Wesder válasza NyMRooD (#235966) üzenetére


Wesder
félisten

Én is örülnék neki elhiheted.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#235969) Deck válasza AxBattler (#235965) üzenetére


Deck
titán

Igen, évente többször is.

PS5

(#235970) syler123 válasza -secret- (#235967) üzenetére


syler123
veterán

Alzánál volt 9-10k kuponozva, de arra nyilván nem érdemes várni...

(#235971) AxBattler válasza -secret- (#235967) üzenetére


AxBattler
félisten

Nem alatt, hanem 10k... emlékeim szerint.

(#235969) Deck
És nagyjából mennyi volt?
Illetve húsvét környékén vajon várható?

(#235972) Deck
Rendben, köszi! :R

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#235972) Deck válasza AxBattler (#235971) üzenetére


Deck
titán

Alza kuponnal volt nagyon olcsó de ahogy feljebb is írták, arra nem érdemes várni.
13k szokott lenni akcióba amúgy.

PS5

(#235973) F-ECT$ válasza AxBattler (#235965) üzenetére


F-ECT$
titán

Évi 2-3 alkalom van, én mindig év elején veszem, mert akkor 25% kedvezmény van rá = 13.500 Ft. (Plusz walletből szoktam venni, ami további 10-20% kedvezményt jelent.)

Dive ever, work never.

(#235974) GEIL válasza AxBattler (#235965) üzenetére


GEIL
addikt

Évente többször is....pl húsvét körül.....nyáron.....ősszel pl....de karácsonykor tuti. :R

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S22 Ultra 5G /// Xbox One S --------------------------------------------

(#235975) -secret- válasza syler123 (#235970) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Jaja azt vagom, de az csit volt. ;]

(#235976) alite válasza -secret- (#235967) üzenetére


alite
aktív tag

Lehet az Alza kuponosdira gondol, azzal 9k volt az éves.

Junius elso vagy masodik heteben kezdodik a Days of Play, akkor 12,6k szokott lenni.

Ah, megeloztek :)

[ Szerkesztve ]

(#235977) Bogyi007 válasza eisento (#235940) üzenetére


Bogyi007
veterán

Hát a nemrég kijött Sonic film miatt még igaz is lehet, Boxon is lesz GwW címként egy Sonic játék...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#235978) Tatyla válasza eisento (#235940) üzenetére


Tatyla
őstag

Remélem fake

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#235979) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#235980) .LnB válasza oriic (#235979) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az ember szeme kiég az ilyen s**roktól. Hogy a budgetebbnél-budgetebb-sarknadó szintű atyaúristenit neki! :D Lehetne azzal a Terminator játék "gyöngyszemmel" budle-be! :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235981) Wesder válasza .LnB (#235980) üzenetére


Wesder
félisten

Negyvenezeré'

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#235982) saelin válasza bagyulajuve (#235907) üzenetére


saelin
veterán

A Doom-mal nekem is voltak gondjaim, de szerintem azért, mert a glory kill az r3-on volt és lefáradt tőle az ujjam.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#235983) Lacko66


Lacko66
tag

Sziasztok.
PSN nevet szeretnék váltani. Eddig Misilaci néven voltam, most OBH_Misilaci-ra változtatnám de nem engedi PC-ről és konzolról sem. Az alsó vonalra gyanakszom, hogy az miatt nem fogadja el de a felajánlott mintaneveknél is vannak alsó vonalak. De az is lehet, hogy valami más baja van csak nem tudom, hogy mi.
Ha tudna valaki segíteni akkor megköszönöm.
Üdv

Diablo 3 Battletag: Misilaci#1165 | PSN ID: OBH_MihalyLaci |

(#235984) belan


belan
addikt

Kedvenc fejlesztő csapatom 👍

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#235985) hombre[EU] válasza oriic (#235979) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Tökéletesen passzol az új predator filmekhez :D

Life, Uh, Finds A Way

(#235986) Sefter válasza Lacko66 (#235983) üzenetére


Sefter
veterán

Én is használok alsó vonalat a nickemben..

[ Szerkesztve ]

Psn ID: sefter_hun

(#235987) .LnB válasza Lacko66 (#235983) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tuti nem az alsó vonal a baj, én is változtattam, és van a nevemben kettő is. :)

(#235988) saelin Annak azért nagyon kicsi az esélye. Gondolj bele.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235988) saelin válasza Lacko66 (#235983) üzenetére


saelin
veterán

Valószínűleg foglalt.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#235989) .LnB válasza Lacko66 (#235983) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én ezt találtam még:

"Minden online azonosítónak három és 16 karakter között kell lennie, betűkből, számokból, kötőjelekből (-) és aláhúzásból (_) állhat"

Ez alapján tényleg csak a foglalt marad, de azt nem akarom elhinni, hogy valakinek pont ez a neve. Ha jól gondolom az OBH a GTS miatt lenne, iszonyat pech ha pont ez így foglalt. De azt írja is ha foglalt egyébként. A másik gondolatom, hogy talán túl sok karakter egyezik az előzővel, de nem tudok róla, hogy ez probléma lenne.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235990) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Those Who Remain - Release Date Trailer | PS4

Elég hangulatos, engem kicsit Alan Wake-re emlékeztet. :K

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#235991) Madoc válasza Lacko66 (#235983) üzenetére


Madoc
veterán

Nem tudni miért. Haver gyerekeinek egyiknek se birtuk a háromból beállitani azt a nick-et amit szerettek volna, pedig nem volt foglalt se-trágár se.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#235992) Xaels válasza Madoc (#235991) üzenetére


Xaels
félisten

A trágárságot elég nehéz kiszűrni mert ugye nem csak a profilhoz tartozó nyelveket nézi a rendszer ezért simán lehetnek olyan szavak amik valahol a világban gondot okozhatnak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#235993) Lacko66 válasza .LnB (#235989) üzenetére


Lacko66
tag

Igen, a GTS miatt kellene. KudosPrime-on és a konzol játékoskeresőjében sincs találat az OBH_Misilaci nickre, ez alapján nem foglalt. De kipróbáltam kötőjellel is az aláhúzás helyett és azt sem fogadja el. Egy társam a H_M betűsorrendre gondolt, hogy az miatt nem engedi de nekem gőzöm sincs, hogy ez valami tiltott rövidítés vagy valami ilyesmi lenne.

Köszi a segítséget mindenkinek aki hozzászólt. :R

Diablo 3 Battletag: Misilaci#1165 | PSN ID: OBH_MihalyLaci |

(#235994) Madoc válasza Xaels (#235992) üzenetére


Madoc
veterán

Azért pl. a "fat flamingo" sehogy nem trágár.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#235995) tboy93


tboy93
nagyúr

1 honap es lejar az eves plusom. Magyar accountra van most valahol akcios 12 honapos?

(#235996) hombre[EU] válasza Madoc (#235994) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Kint lehet akár 1milliárd account is szóval nem nehéz beletrafálni,ha nem egy egzotikus nickrōl van szó
például

Life, Uh, Finds A Way

(#235997) Madoc válasza hombre[EU] (#235996) üzenetére


Madoc
veterán

Most magyarázzam hogy se oda se vissza se számmal se semmivel nem engedte? De a többit se csak azok értelmetlenek voltak igy nem jegyeztem meg. Kiirja ha foglalt amugy.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#235998) saelin válasza Lacko66 (#235993) üzenetére


saelin
veterán

Esetleg jelentkezz ki mindenhonnan és gépről úgy próbáld meg. Érdekes, mert nem találok semmi infót arról, hogy valakinek nem sikerült volna. Szerintem írj a supportnak hogy nézzenek rá. Az a biztos.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#235999) hombre[EU] válasza Madoc (#235997) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Csak,hogy lásd kivel van dolgod...elsōre

Úgyis kellett egy US account :)

Life, Uh, Finds A Way

(#236000) Madoc válasza hombre[EU] (#235999) üzenetére


Madoc
veterán

Hidegen hagy ez csak megerősíti amit írtam hogy random hogy miért engedi vagy nem. Nem az én profiljaim hanem cimbiéké.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.