Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#252001) icemad válasza Mr X (#252000) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Passz. Viszont az már nem újdonság. Kannibál Holocaust című filmet láttad?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#252002) belan


belan
addikt

Vegre meg van ettől a kovács trófeától, agyf@szt kaptam. ;]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#252003) Mr X válasza icemad (#252001) üzenetére


Mr X
veterán

Uhh, rémálmaimban se jöjjön elő...

Carlos Padre:

Mindegyik része.

[ Szerkesztve ]

(#252004) Carlos Padre válasza Mr X (#252000) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Far Cry megvolt?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#252005) Frod válasza belan (#252002) üzenetére


Frod
addikt

Grat!
Hálaég nekem annyira nem volt szívatós, mint ahogy a guide írta, ott talán valami 20M-t írt, nekem elég volt összesen ~6M körül költeni, mert néha sima beszélgetésért is adta ezeket a pontokat amik szükségesek a trófeához.

Do you see the white shadow?

(#252006) Deck válasza belan (#252002) üzenetére


Deck
titán

GG! 2-be már nem lesz ez a trófea. Tudom hiányolni fogod :DDD

PS5

(#252007) belan válasza Frod (#252005) üzenetére


belan
addikt

Nekem se volt azért annyira mert 15 pont hiányzott kB az el vitt, 5,6 millió pénzt kB. Deck nagyon fog hiányozni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#252008) james001 válasza belan (#252002) üzenetére


james001
veterán

Grat. :K
Én még az első bosson se tudtam továbbjutni (az égő hajón). :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#252009) felixo


felixo
őstag

Üdv !
Egy gyors kérdésem lenne :
Ha haverom megosztja velem az accountját, akkor én a Ghost of Tsushima (ő már előrendelte) Deluxe Edition-t ugyanúgy le tudom tölteni, előtölteni ? Illetve én is megkapom a pre-order cuccokat ?

Redmi Note 9

(#252010) saelin válasza james001 (#252008) üzenetére


saelin
veterán

Mikor először játszottam vele nekem is volt vagy 1,5-2 óra mire tovább jutottam. Acél idegek kellenek az ilyen játékokhoz.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#252011) 30z.Samu válasza felixo (#252009) üzenetére


30z.Samu
félisten

A telhetetlen papzsákja, nem elég hogy tud vele játszani még pre order ajándék is kell neki. ;]

Sic Parvis Magna

(#252012) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Cyberpunk anine a Netflixre! :Y igaz, csak 22-ben.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#252013) Xaels válasza .LnB (#252012) üzenetére


Xaels
félisten

Hát a GITS animéjük után félek, az Altered Carbon sem volt top, de az legalább nézhető volt.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#252014) oriic válasza Xaels (#252013) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Trigger minőség lesz, szóval nem aggódok. :C

Live-Die-Respawn

(#252015) .LnB válasza Xaels (#252013) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja, ez jogos. Az a GITS... :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#252016) consono válasza Xaels (#252013) üzenetére


consono
nagyúr

Szerintem a GiTS animének csak az eleje volt nyűgös, amíg megszokta a szem, utána már vitte a sztori a hátán. Én legalább is mérges voltam, hogy csak egy fél szezont kaptunk...

"In God we trust. All others must bring data"

(#252017) belan válasza james001 (#252008) üzenetére


belan
addikt

Volt több boss is ami elsőre is meg volt lényeg jó ritmus érzék a rutin meg azért a farmolasi is sokat segít. Meg jó nemoria is kell hozzá. Persze azért így se egy könnyű játék azért voltak részek benne ami nekem is fel adta a leckét főleg a utolsó dlc. De a mondás így szól gyakorlat teszi a mestert. ;]

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#252018) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

alanah pearce q&a cyberpunk2077->[link]
hátha valamit megtudunk a gameplayrōl,mert ez a media editor nem az volt :DDD nagyon rejtegetik azt az új gunplayt/melee-t

Life, Uh, Finds A Way

(#252019) Edgar2621 válasza felixo (#252009) üzenetére


Edgar2621
őstag

Én úgy tudom a pre-order cuccokat csak egy fiók kapja meg, a megosztott és home-olt fiókok nem.

XO: Gollami26

(#252020) Frod


Frod
addikt

Épp most jött az értesítő róla, hogy a jelenleg nagyon jóáras Control után a Season Pass is kapott egy -40%os akciót július 9-ig.

Do you see the white shadow?

(#252021) Deck válasza felixo (#252009) üzenetére


Deck
titán

Igen.

PS5

(#252022) oriic válasza Xaels (#252013) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De ennek semmi köze GITS-hez. Trigger csinálja, Netflix csak a stream felületet adja. :R

Live-Die-Respawn

(#252023) Bogyi007 válasza jupp008 (#251938) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nálam is a (helikopteres) Inverz beállítás a bejövős.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#252024) jupp008 válasza Bogyi007 (#252023) üzenetére


jupp008
senior tag

Végre valaki (aki szintén fordítva gondolkodik).

(#252025) Bogyi007 válasza jupp008 (#252024) üzenetére


Bogyi007
veterán

Sógi üvöltözik is miután utánam játszik a konzolokon... :-)

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#252026) Zoleee83 válasza Bogyi007 (#252025) üzenetére


Zoleee83
addikt

Miért nem saját accounttal játszik? :)
Gondolom profilhoz van kötve a beállítás. Én nem szeretném ha az accountommal más is tolná, keservesen összeszedett trófeák vannak :D

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#252027) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Backstage of the PlayStation

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#252028) S e t h válasza Carlos Padre (#252027) üzenetére


S e t h
nagyúr

Reggeli székelés közben jó olvasmány volt, köszi.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#252029) _drk válasza Frod (#251977) üzenetére


_drk
őstag

Egyáltalán van értelme a gaming világban karaktereket felépíteni?
Egyedül a Balrog van előttem hogy néz ki.
Pedig itt forumozok, követek több gaming oldalt is, de mostani előadásokon egyik ember se volt ismerős.

(#252030) sp8787 válasza hombre[EU] (#252018) üzenetére


sp8787
addikt

Hat se ebben ,meg meg megneztem egy masik hasonlot, nem merik elmondani azt ami teljesen nyilvanvalo annak akinek van szeme ,hogy mennyire gyenge/gagyi a combat/gunplay.

(#252031) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Csináltam egy szavazást kíváncsiságból, hogy a nagy átlag milyen eredményt produkál.

"Hogy tetszett a The Last of Us Part II története? (A szavazás hitelessége érdekében csak azok szavazzanak, akik végigjátszották a játékot, vagy teljes egészében végignézték a sztorit.)"

[link]

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#252032) .LnB válasza ImACeltic (#252031) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Csak ide tetted be a szavazást? Szóval máshonnan nem fognak jönni szavazatok? Bár mindegy is, mert tudjuk, hogy járnak ide sokan, akik csak azért is fognak szavazni, hogy lehúzhassák az eredményt. :/

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#252033) ImACeltic válasza .LnB (#252032) üzenetére


ImACeltic
őstag

Spoiler csopiba is betettem.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#252034) .LnB válasza ImACeltic (#252033) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Okés, érdekel majd az eredmény, de én még nem szavazhatok. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#252035) hombre[EU] válasza sp8787 (#252030) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az elejét néztem azért (burkoltan?) elmondta,hogy a párbészedéken,storyban,menüben kotorászáson van a hangsúly a gameplay ilyen közepes meg az npc rendszer sem nōtt fel pl rdr2 szintjére...engem az lepett meg,hogy azt állította az a build amit próbáltak még mindig nem volt kész (hiányoztak átvezetōk stb) és még mindig nagyon sok bug van benne

Life, Uh, Finds A Way

(#252036) frankdelgado válasza Carlos Padre (#252027) üzenetére


frankdelgado
őstag

Pár dologgal nem értek egyet. pl.:

ゲームに親しんだ世代なら、それはプレイステーション(PS)だろう。2013年に発売したプレイステーション4はゲーム、映画、音楽とあらゆるエンターテインメントが交差し、VRなど最新テクノロジーとも融合する。

és

そして、稼ぐ。リーマン・ショックで痛手を負ったソニーの復活劇。その原動力はプレイステーションだった。新生ソニーで最も売れているエレクトロニクス製品はテレビでもスマートフォンでもなく、プレイステーションだ。2018年、2019年度は半導体や金融を抑え、稼ぎ頭に台頭。2020年度は年末商戦に最新機「プレイステーション5」の発売を控えるビジネスの端境期にあたるが、それでもネットワークサービスが生み出す安定収益でコロナ禍に見舞われたソニーグループをリードする。
しかし、プレイステーションがものづくりの側面から語られる機会は少なかった。生産現場には関係者でさえ立ち入りを制限してきたからだ。

(#252037) predakon válasza frankdelgado (#252036) üzenetére


predakon
őstag

tehát neked újdonság a google fordító funkciója, jobb felső sarokban keresgélj

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#252038) .LnB válasza frankdelgado (#252036) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:DDD Na jó, ez jó volt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#252039) modflow válasza frankdelgado (#252036) üzenetére


modflow
veterán

グーグル翻訳者!

(#252040) .LnB válasza modflow (#252039) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

日本でうまく機能することすら知りませんでした。 私はびっくりしました。

Amúgy nekem ezt pl pont rosszul fordítja vissza magyarra. :U

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#252041) frankdelgado válasza .LnB (#252038) üzenetére


frankdelgado
őstag

Igyekszem! :DDD

(#252042) sp8787 válasza hombre[EU] (#252035) üzenetére


sp8787
addikt

Ez a csaj azt se merte kimondani csak feligmeddig burkoltan ,hogy szerinte a Sekiro-ba kellene easy mode.

A Skillup-on azert meglepodtem de valojaban nem kellett volna. Az elozo review-janal is nagyon erzodott mar mennyire elfogult es mar elore elhatarozta ,hogy vmilyen szinten negativra hozza ki a veget.

Nem ertem miert nem lehet elmondani/leiirni ,hogy ebben egy nagyon nagyon....nagyon es meg sokkszor nagyon gyenge BL-hez hasonlo combat van.

(#252043) frankdelgado válasza modflow (#252039) üzenetére


frankdelgado
őstag

Ja, hogy nem tudtok japánul és a Google fordítót használjátok....ééértem...

(#252044) Szabi® válasza frankdelgado (#252043) üzenetére


Szabi®
addikt

Én a kyokushin karatén tanult japánnal álltam neki fordítani. :D

(#252045) hombre[EU] válasza sp8787 (#252042) üzenetére


hombre[EU]
veterán

'cos of internet :) ha leírod/kimondod kiragadják-pastelik-spammelik és megy a sz@rkeverés...ez egy nagyon jó game lesz csak gyenge lesz az akció(nem is azon a hangsúly,sōt én pl. stealthben el is fogom kerülni)...mint egy reddead, de attól függetlenül egy nagyon jó élmény

Life, Uh, Finds A Way

(#252046) Zoleee83 válasza hombre[EU] (#252045) üzenetére


Zoleee83
addikt

Jaja, a CP-t nem az akcióért fogjuk szeretni ahogy a Witcher 3 sem ebben a legerősebb (béna lovaglás Sanyival a vak lóval), hanem a történet mesélésben. Brutál sok infót kaptunk a világról amit a 20 perces Jutu' videóban is mutogattak.
Nagyon várom, egyre inkább kedvet kaptam hozzá. :K

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#252047) RangerFox válasza hombre[EU] (#252045) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Azért mégiscsak egy action rpg lesz, és az nem elhanyagolható rész, hogy gyenge lesz az akció... Olyan kétarcú játéknak tűnik gameplay és grafika terén is. A world/character design, az rpg elemek nagyon jók, a vezetés meg hangulatos. Cserébe a gunplay és közelharc gyenge. A grafika terén meg a modellek kidolgozottsága nagyon impozáns, open world játékhoz képest az animációk is szépek, a motion blurt is nagyon jól eltalálták. Cserébe előző generációs (jelenlegi) technológiák gyermekbetegségeitől szenved a játék. Ráadásul ordít a ray-tracingért, de még egy képkockát se mutattak belőle. És mindemellett már a játék korai szakasza is hemzseg a bugoktól. Ebben a formában nem győzött meg a játék, persze ez változhat a megjelenéshez közeledve.

[ Szerkesztve ]

(#252048) hombre[EU] válasza RangerFox (#252047) üzenetére


hombre[EU]
veterán

én is jobban örülnék,ha minden téren kiemelkedō lenne, de ez van...én a skyrimot is imádtam, na ott is volt probléma rendesen :D

Life, Uh, Finds A Way

(#252049) marilllyo


marilllyo
veterán

Nem láttam oricselli posztját róla. Lemaradtam lehet....vótmá

Felújított változtatot kap a Need for Speed Hot Pursuit 2010

Részemről a régi Most Wanted után ez az abszolút legjobb rész. Mondhatni a második legjobb NFS rész, ami valaha készült.

A Mw lenne a legtutibb, de az már kapott egy xbox 360 exkluzív remastert... Szóval nem hinném, hogy foglalkoznak vele.

Mindegy...most örülünk Vincent! Instant GET! Ez tényleg egy jó nfs rész. Nulla sztori, stock kocsik, élvezhető rabló-pandúrosdi. Nem mellesleg számomra az egyetlen NFS rész, aminek élvezhető volt az online része.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#252050) erahurka válasza ImACeltic (#252031) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem a téma remek, annyi hibája van, hogy néhol ügyesebben/kreatívabban kellett volna kitalálni a dolgokat.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.