Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#94001) A`rpi válasza Djuree (#93999) üzenetére


A`rpi
addikt

Nem azért hogy védjem őket, de ha "ingyen" cserélik abban mi az üzlet?
Amúgy azt hiszem minden használt játékot újra fóliáznak, de a bontó szalag biztos nem PS logós. Kvázi nem újként adják el.

(#94002) Lackooo84 válasza andro93 (#94000) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Valakik mégis eltartják őket, ha lassan 20 éve életben vannak... Én egyetlen egyszer vettem ott egy slim PS2-t (+ ajándék kontroller + memkari) mert baromi jó áron volt, de azon kívül soha semmit, meg szerintem nem is fogok.

The Truth is out there...

(#94003) crue válasza Lackooo84 (#94002) üzenetére


crue
őstag

Néha vannak jó húzásaik, mint a 3k-s Destiny nemrég, de egyébként tényleg drágák.

(#94004) andro93 válasza Lackooo84 (#94002) üzenetére


andro93
aktív tag

A legrégebb óta jelenlévő üzletlánc, és gyakorlatilag minden nagyobb városban van üzletük, a legtöbb más bolttal ellentétben. A legtöbb vidéki embernek kényelmesebb besétálni a közeli városban egy 576 üzletbe, mint megrendelni postán az adott konzolt vagy játékot, mivel így személyesen átveszik, nem kell várni, nincs postaköltség, és ezek mellett jó esetben csak 1-2 ezerrel jönnek ki drágábban.

A spoiler tag ettől nemesebb célokat szolgál!
[ Módosította: Intruder2k5 ]

Mi ez a rasszizmus, hogy moderáljátok az izraelitákat? :DDD
Poén akart lenni, ne bannoljatok pls. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#94005) Adam_Shepard válasza perge666 (#93965) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Majd az India közepe NG++ on. Na az lesz szép.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#94006) Kakaduku válasza andro93 (#94000) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Nem csak én vettem észre?! Pont az UC Collection-t akartam megvenni és érdekes a Glamour napok előtt 1 nappal felment a játék ára. :U

[ Szerkesztve ]

(#94007) koncsik válasza Kakaduku (#94006) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Én is hiába néztem be 576-ba, xcom2 16k :Y
Nem baj megvárom, amíg a zavvi-ról ideér 11,1k-ért :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#94008) Tatyla válasza koncsik (#94007) üzenetére


Tatyla
őstag

16k manapság nem drága egy játékért ha az ember lemezest akar day one, US storeból is kábe ennyi, de mondjuk felesbe csak 8k igaz most már nagyon kevés játékot veszünk megjelenés napján

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#94009) erahurka válasza koncsik (#94007) üzenetére


erahurka
félisten

Emlékszem, a PS2-es játékok is ilyen áron nyitottak annak idején, 17 körül mentek. Aztán PS3 korszakban mérséklődtek az árak, jellemzően 13-14 körül indultak, de most megint elgurult a gyógyszer, AAA címek simán mennek 20 körül. Ha nem kell egy játék azonnal, akkor viszont sokkal több lehetőségünk van olcsóbban vásárolni: használtan, digitálisan, külföldről, sőt, hamarosan ha minden igaz a Green Man Gaming oldalán is lehet majd PSN kulcsokat venni.

(#94010) #45378816 válasza erahurka (#94009) üzenetére


#45378816
törölt tag

Uh, én ott egyszer vásároltam, még pc-s időkből, hát a Metro Redux full pack helyett, csak az első részt adták, aztán nem győztem kontaktálni... :(((
Igaz ilyen bárhol megeshet, de például egy másik (szerintem színvonalasabb) oldalon, ahol több száz játékot vettem, soha semmi gond nem volt.

(én személy szerint ps4-re nem merném bevállalni az ilyen kulcsokat, maradok a sony store-nál és ha lecsúszok egy akcióról, akkor pár hónap és ismét bekerül a körforgásba :) )

(#94011) Kendek válasza #45378816 (#94010) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ezek a kulcsok egyébként is akkor jók maximum ha nem tud az ember a Store-ban vásárolni, mondjuk a régió miatt (nem fogadja el a bankkártyát). Egyébként nem tudják olcsóbban árulni őket, így az akciós digitális vásárlás az jobb és biztosabb.

<-ƘƘ->

(#94012) Lackooo84 válasza erahurka (#94009) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

A PS3 játékok inkább 11-12k körül mentek.

The Truth is out there...

(#94013) A`rpi válasza Kendek (#94011) üzenetére


A`rpi
addikt

Kódok is régióhoz kötöttek, szóval, ha USA kódot kapsz akkor, muszáj vagy neki USA fiókot regisztrálni. Ha pedig megosztásban vagy akkor az kellemetlen.

(#94014) Kendek válasza A`rpi (#94013) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A kódok persze, hogy régióhoz kötöttek, viszont nem mindegy, hogy azokat meg tudod-e vásárolni a magyar bankkártyáddal, avagy trükkökhöz kell folyamodnod. A Store-ban jobban le van szabályozva ez mint egyéb webáruházakban. De szerintem nálam jobban tudod ezeket a dolgokat. :)

<-ƘƘ->

(#94015) foxymaci válasza Kakaduku (#94006) üzenetére


foxymaci
senior tag

Tavaly is ez volt, bementem a boltba és arra nem vették a fáradtságot hogy az előző árcimkét leszedjék ott virított alatta az egy nappal ezelőtti ár... Szóvátettem hogy ez így eléggé szarul esik erre azt mondták vegyem meg máshol. Azóta nem járok az 576ba. Egyébként is hozzájuk kesőbb érkeznek meg az új játékok valamiért, legalábbis többször tapasztaltam ezt és hát sokszor drágább náluk használtan egy játék mint máshol újonnan.

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#94016) koncsik válasza Tatyla (#94008) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Másik magyar üzletben 13k... amúgy nem fájt volna, főleg mivel -2k kupon lejött volna még. De azért a 11k jobban esett :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#94018) gery2123 válasza Sayiid919 (#94017) üzenetére


gery2123
őstag

Szerintem ne konzolt vegyél akkor, hanem egy használt gépet amin tudsz játszani.
Még a monitor gondod értem is , de azt, hogy bill+egér....
Nem kötekedni akarok, de tényleg úgy gondopom, hogy egy használt géppel jobban járnál

-- PSN_ID: GerY2123

(#94020) gery2123 válasza Sayiid919 (#94019) üzenetére


gery2123
őstag

Értem, azonban én nem tudok megoldást arra, hogy a laptop kijelzőjét használd... lehet valaki tud valami okosat majd, de nem hiszem. Jobban jársz egy használt monitorral már akkor.

Ja és ha olcsóbban veszel apróról akkor már az is bele fér. :)

[ Szerkesztve ]

-- PSN_ID: GerY2123

(#94021) Adam_Shepard válasza Sayiid919 (#94019) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

egy ps bill + egér átalakító(20-50) annyi kb. mint egy most közép-felső kategóriás vga + laposra átkötni szintén egy external capture card ami nem olcsó(30-40). + használtan egy ps4(60-felfelé) és a játékok hozzá (3-20 e FT)

+ nekem nincs jó tapasztalatom a konzolokszervízével :D

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#94022) erahurka válasza Sayiid919 (#94017) üzenetére


erahurka
félisten

Laptopokon lévő csatlakozók jellemzően kimenetek. USB-s adapterekkel megoldható a dolog, de 99% hogy túl magas lenne az input lag.

(#94023) Sayiid919: Mafia epizódok közt elég sok idő eltelt, nem a legjobb példa. A 4. valszeg max PS5-re fog kijönni. PC-t is ugyanúgy rá tudod kötni tévére csak vezeték nélküli vezérlés kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#94024) A`rpi válasza erahurka (#94022) üzenetére


A`rpi
addikt

"USB-s adapterekkel megoldható a dolog"

Méregdrága az összes HDMI capture megoldás.

Ahogy fentebb is írták, 25 ezer magasságában kell nézelődni használt HDMI vagy DVI-D-s monitor után.

(#94025) gery2123 válasza Sayiid919 (#94023) üzenetére


gery2123
őstag

Ezt írtam pont le én is.
Ezért vettem én is ps4 két hete. Nekem a laptop munkára és netezésre van csak. :)
Na de elég az off, tényleg nem igazán éri meg az átalakítókkal bajlódni.....

-- PSN_ID: GerY2123

(#94026) andro93 válasza Sayiid919 (#94023) üzenetére


andro93
aktív tag

Ez az elgondolás miért van az emberek fejében, hogy aki pc-n játszik, az egy kőkemény hokedlin görnyedve klopfolja a klaviatúrát, aki meg konzolon, az a kényelmes kanapéba süppedve játszik kontrollerrel a kezében? :DDD
Persze nyilván sarkítottam a dolgot, de pc-hez nem létezik kontroller??

(#94027) Zanik


Zanik
addikt

Úgy 1 hónapja visszamondtam az amazon.co.uk-s PS VR előrendelésem, mert drágább volt mint a zavvi.com-os. Erre a héten a zavvi "cancelled" státuszra rakta az előrendelésem. Rákérdeztem e-mailben hogy ugyan miért is? Indoklás: "I can confirm this has been cancelled due to this not being suitable for overseas due to this not being sold with the correct plug adapter."
Tehát a kiszabott UK tápkábel miatt törölték az összes tengerentúli rendelést.
Sebaj. Úgyis azon agyaltam hogy inkább itthon veszem meg. De akkor is sunyi dolog volt ez a zavvi-tól! :(((

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#94028) Def26 válasza Zanik (#94027) üzenetére


Def26
félisten

Lehet, hogy nem volt elég készletük. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#94029) Rigormortiis válasza james001 (#93983) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Én most járok a Syndicate végén, nagyon jó lett. Az Unity is megvan, bár azzal nem töltöttem el túl sok időt, viszont nagyon jó a coop mód, már ha spanokkal játszol. Gyönyörű mindkét rész, egyikkel sincs gubanc.

Régen imádtam az Ezios részeket, de ezeket újra kiadni...atya isten hogy néznek ki. Már nekik nem bírnék állni így, a Syndicate után.

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#94030) Djuree válasza koncsik (#94016) üzenetére


Djuree
félisten

sehol nem volt az xcom2 13k első nap...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#94031) crue válasza andro93 (#94026) üzenetére


crue
őstag

Persze pc-vel is lehet tv-n és kontrollerrel játszani, de nyakamat rá, hogy a pc játékosok 90%-a a kis monitor előtt görnyed az egér és billentyűzet fölé.

(#94032) andro93 válasza crue (#94031) üzenetére


andro93
aktív tag

Valószínűleg így van, de ha pc és konzol között kellene döntenem, akkor ezt nem feltétlenül venném figyelembe, ha pc-re ugyanúgy elérhető a kontrolleres irányítás.

Én egyébként még konzollal is a széken ülve játszom, ugyanott, ahol a pc-vel, mivel egy monitorom van, amit mindig átkötök az adott platformra. :K

[ Szerkesztve ]

(#94033) Kendek válasza andro93 (#94032) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Persze, nyilván lehet PC esetében is TV-zni meg kontrollerezni. Csak ott elsősorban billentyűzetre és egérre hangolják az irányítást, és multiban gyakorlatilag legyőzhetetlen hátrányod lesz mindenki mással szemben. Míg konzollal alap a kontroller és a kellemes ülőhelyzet, többjátékos módban is tutira mindenki így nyomja.

<-ƘƘ->

(#94034) Kvelstadt válasza Djuree (#94030) üzenetére


Kvelstadt
veterán

De ha volt is, nem érte volna meg?
Én a full pakkot vettem és laggolnak a videók meg néha úgy érzem csal a gép és megerőszskol a pályán szal sikerélményem sem sok van és ennek ellenére is imádom.
Más nagy című játékok sorra buknak el miközben drágábban jönnek ki, ez meg kurvajó játék lett a kisebb hibáival együtt is.
Annak aki szereti szerintem megérne 20k-t is. Nekem biztos!

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#94035) frankdelgado válasza Sayiid919 (#94017) üzenetére


frankdelgado
őstag

Én erre a hibridre gondoltam, ezzel lehet kanapén is csapatni! Elég idétlenül néz ki , de a ha beújítok egy pro-ra, biztosan kipróbálom !

(#94036) Kvelstadt válasza frankdelgado (#94035) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Persze nem kötelező folyamat fél kézzel fogni de jó kényelmes lehet a taccspadot buzerálni fèl kézzel.
Az viszont tetszik hogy vezetékes.
Lehet magam vagyok de nekem nemvolt bajom a vezetékes joy-okkal.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#94037) bandi0000 válasza Sayiid919 (#94017) üzenetére


bandi0000
nagyúr

én még mindig azt mondom, hogy 70k-ért kapsz egy i3-at és egy jobb vga-t, ott hivatalosan van bill+egér támogatás, és még jobb is

Xbox One: bandymnc

(#94038) Tatyla válasza frankdelgado (#94035) üzenetére


Tatyla
őstag

Ez röhejes és retardált

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#94039) frankdelgado válasza bandi0000 (#94037) üzenetére


frankdelgado
őstag

Ezek a hori Tac cuccok élvezik a hivatalos Sony támogatást, ha igaz, amit írnak....a jutyúbos videok szerint meg lag sincs érezhető...

(#94040) bandi0000 válasza frankdelgado (#94039) üzenetére


bandi0000
nagyúr

ennek örülnöm kellene?

Xbox One: bandymnc

(#94041) frankdelgado válasza Tatyla (#94038) üzenetére


frankdelgado
őstag

Én is azt mondom, hogy röhejes, de mitől retardált? :C A kifejezés nem helyénvaló. Ellenben, ha működik, akkor tisztességtelen előnyhöz fog juttatni mondjuk a bf1-ben. :DDD Minden másra jó a ds4.

(#94042) MerLinh válasza frankdelgado (#94039) üzenetére


MerLinh
senior tag

viszont a videok alapján az egér kezelése olyan mint egy analog pöcök, szóval mégsem olyan szuper mint ahogy mondják 30kért, bár mondjuk ennek csak örülök, igaz én csak exlukzivokra tartom a ps4et minden másra ott a pc meg a mastercard ^^

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#94043) frankdelgado válasza MerLinh (#94042) üzenetére


frankdelgado
őstag

könnyen lehet, h egy kalap xart se ér, de egy lehetőség. Azért gondolom, hogy ha sony engedélyez egy ilyet, akkor csak ne kerüljenek hátrányba a kontit használók, tehát nem igen lehet gyorsabb. Bár pontos ismeretek hiányában ez csak spekuláció...

(#94045) Tatyla válasza Sayiid919 (#94044) üzenetére


Tatyla
őstag

Én vettem már a kezdetekben egy kontrolfreeket és ez az analóg karokat magasitja így jobb a célzás és az irányítás észrevehetően de ezt is meg kell szokni

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#94046) koncsik válasza Djuree (#94030) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Sajnos csak 1 db volt PS!-re és 2 XO-ra.
Személyes ismeretség révén, sajnos későn szóltam. :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#94047) hitchins válasza Tatyla (#94045) üzenetére


hitchins
őstag

Sziasztok, tegnap en is csatlakoztam a ps taborhoz.(Masik oldalrol tertem meg vagy vissza ps1 utan:) )

Ilyen muanyag "ize"-t honnan lehet szerezni az analog karokra? Aliexpress-t neztem de jo lenne ha nem kellen varnom 3-4 hetet. Nekem nem szukseges hogy magasabb legyen a kar de jo lenne valami homoru teteju "sapka" mert allandoan lecsuszik rola az ujjam. :)

[ Szerkesztve ]

(#94048) gery2123 válasza hitchins (#94047) üzenetére


gery2123
őstag

Debrecenben tudok adni neked egy párat :) A többit privátban, ha esetleg debreceni vagy.

-- PSN_ID: GerY2123

(#94049) tylerddd


tylerddd
veterán

Hello! A promós játékoknak van-e valami hátránya a normál kiadással szemben?! Köszi!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#94050) james001 válasza tylerddd (#94049) üzenetére


james001
veterán

Nincs,ugyanaz mint az eredeti csak nincs hozzá szép tok meg borító.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.