Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#235501) hombre[EU] válasza Mike (#235497) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ennyi drámát a NaughtyDog nem hozott össze az elmúlt 20évben,mint te 20perc alatt :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#235502) Mike válasza hombre[EU] (#235501) üzenetére


Mike
veterán

hidd el nekem is sok, csak végre felfognák amit írtam

(#235503) Jim74 válasza tboy93 (#235488) üzenetére


Jim74
nagyúr

Már bánom, hogy felhoztam az egészet, mert parázs vita kerekedett belőle, meg jöttek a cinikus megjegyzések, stb. (Ezt nem Rád értettem.)
Legközelebb inkább megtartom magamnak a véleményem... :(

(#235504) Imilenni válasza hombre[EU] (#235495) üzenetére


Imilenni
addikt

Hát remélem sztori orientált játék lesz, nem csak akció.. :K

Press "F" to pay respects.

(#235505) Wesder válasza hombre[EU] (#235501) üzenetére


Wesder
félisten

Ennyi. Sony alkalmazhatnà Mike-ot, mint fő dramaturgot.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#235506) Mike válasza Jim74 (#235503) üzenetére


Mike
veterán

ugyanmár, tuléljük
legalább megtudtam hogy agyatlan vérpistinek vélnek engem itt egyesek

(#235507) saelin válasza hombre[EU] (#235495) üzenetére


saelin
veterán

Belekavarodtál a témába. Én a Horizon Zero Dawn-ról beszéltem. A Last of Us nálam akkorát ütött mint ide Tibet.


Jim74
Nem kell bent tartanod a véleményed. Szerintem az itt kialakuló vita is úgy ahogy normális dolog, mert senki sem szereti, ha a kedvenc dolgáról rosszat mondanak. Mindig azt felejtik el, hogy minden ilyen személyes vélemény és nem szentírás.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#235508) Carlos Padre válasza Jim74 (#235474) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az tipikusan az a játék, amihez megfelelő hangulat kell. Ha nem tudsz ráhangolódni el kell tenni későbbre, kár erőltetni. Én is nekifutottam kétszer, de egyszer sem jutottam túl a falon. De nem egy játékkal jártam már úgy, hogy nem szippantott be, aztán később letenni nem tudtam. Ez ilyen.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#235509) Kendek válasza Mike (#235494) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Azt írtad, hogy te harcot szerettél volna a lányával, vagy, hogy magányos farkasként tevékenykedjen, drámai hatások nélkül. Még azt sem tudod, hogy Ellie egy 14 éves lány, és nem egy nő akit mellé raktak. Ebből azt tudom kikövetkeztetni, hogy érdemben nem is játszottál vele, viszont valami egészen mást vártál volna. Ezzel nincs is baj, de azért nem lehet a LoU rossz, mert nem egy teljesen másik fajta játék.

<-ƘƘ->

(#235510) Jim74 válasza saelin (#235507) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi ;) Az bánt, hogy ilyen személyesedésbe menő vitát generáltam... :U

(#235508) Carlos Padre: Valószínűleg igazad van, nincs meg a hangulat. Valahogy nem érzem a drámát az egészben. Az is lehet, hogy az a probléma, hogy ez a "zombis" (a fertőzöttek eléggé hasonlítanak rájuk) dolog sosem vonzott igazán.
Illetve lehet, hogy az játszik közre, hogy előtte toltam végig az Uncharted szériát és kicsit elég volt a Naughty Dog-ból :DDD

(#235511) Wesder válasza Jim74 (#235510) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor jöhet egy kis Crash, az csak volt Naughty Dog.:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#235512) Jim74 válasza Wesder (#235511) üzenetére


Jim74
nagyúr

:DD

(#235513) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Final Fantasy VII Remake in Dreams :Y

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#235514) semetka


semetka
őstag

Bioshockban ha vége a játéknak akkor marad open world vagy szedjek össze mindent mert nem lesz lehetőség rá?

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#235515) RangerFox válasza Kendek (#235509) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Biztos vagyok, hogy Tess-re gondolt... :N

(#235516) RangerFox válasza semetka (#235514) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A vége felé van egy pont, ami után már nem tudsz visszatérni (erre figyelmeztet is), szóval addig ráérsz a collectibles összegyűjtésével.

[ Szerkesztve ]

(#235517) hombre[EU] válasza saelin (#235507) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Bele, rendesen :D ja, a Guerillának még van mit csiszolni a narratíván. Aloy és Elisabet szála szerintem jól sikerült, a két karakter számomra rendben volt, de a többi nem volt igazán kidolgozva

Life, Uh, Finds A Way

(#235518) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#235513) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Naneba... ez real time fut? Vagy csak videó?

Life, Uh, Finds A Way

(#235519) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#235518) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Lényeg szempontjából mindegy is.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#235520) oriic válasza hombre[EU] (#235518) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Realtime. De ez szerintem jobban odavág:

Ghost of Tsushima in Dreams :Y

Live-Die-Respawn

(#235521) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#235519) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Megkoreografált videó is szép munka, de ha így mūködik a kamera,AI-k...az már komolyabb,nem?

oric olajfestmény stílusa van :)

Life, Uh, Finds A Way

(#235522) Steve1207 válasza Jim74 (#235510) üzenetére


Steve1207
veterán

Hasonló stílusú játékot nem érdemes egymás után, mert fél óra után megunja az ember (nem csak történetileg, felépítésileg se). Én ha jól emlékszem NHL vagy WRC után néztem rá.

(#235513) Carlos Padre: ez oltári jó, kell :D

.

(#235523) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

What's New in Persona 5 Royal?

Life, Uh, Finds A Way

(#235524) semetka válasza RangerFox (#235516) üzenetére


semetka
őstag

Köszi, még nem szólt, de már eléggé a végén tartok :)

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#235525) Xaels válasza Szilágyi84 (#235487) üzenetére


Xaels
félisten

Azért ha nem is kiemelkedőeket, de jó értékeléseket kapott az 1-2. Aztán ugye volt egy THQ csőd és a 3. részt már nem teljesen az a csapat csinálta mint az elődöket. Ezt a Genesis-t meg egy teljesen más brigád hozta tető alá, nem is túl régi stúdió.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#235526) saelin válasza hombre[EU] (#235521) üzenetére


saelin
veterán

Dreams-ben az ai nagyon gyenge, és a gyengét most a leggagyibb indie játékhoz kell hasonlítani. Ez sajnos az egyik sarkalatos pontja a programnak. Láttam már jó AI-t, de meg sem közelíti azt amit mi megszoktunk.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#235527) Szilágyi84 válasza Xaels (#235525) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Pedig a 3. része is igazi Darksiders rész az egész felépítése és megvalósítása teljesen a régiek utánzata csak más karakter és világ + harc ami engem jobban elszórakoztatott mint ahogy az átlagos közepes teszteket a hibái ellenére is kedveltem. Nem vagyok nagy filmes de ebből megnéznék egy látványos filmet hamár mostanában mindenféle játékból próbálkoznak.

[ Szerkesztve ]

(#235528) F-ECT$ válasza Jim74 (#235503) üzenetére


F-ECT$
titán

Dehogyis. Egy csomó olyan játék nem tetszik nekem sem, ami itt ajnározva van, de nem hiszem hogy ennek elhallgatása jobbá tenné a topicot. Ha rákeresel egy játék nevére akkor legalább lesz más vélemény is.

Az EQ emlegetés arra hogy tetszik-e egy játék vagy nem, az inkább az illető IQ-járól árul el a kelleténél többet.

Dive ever, work never.

(#235529) Carlos Padre válasza saelin (#235526) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Most olvastam, hogy azt nyilatkozták a srácok, hogy ne is várjunk új little big planetet, mert ezt nagyon hosszú távú projektnek szánják. Szóval lesz ez még (ennél is) jobb is.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#235530) saelin válasza Carlos Padre (#235529) üzenetére


saelin
veterán

Jaja, az mondjuk kérdéses, hogy miből fogják fentartani. Semmiféle microtranzakció nincs a játékban. Esetleg kiegészítőkkel? Azzal meg szét fogják darabolni a közösséget. Szépen és jól hangzik, hogy hosszú távra terveznek, de ahhoz kellene egy bevétel is.

Ez olyan mint a Hello Games esete. Ők is ingyen nyomtatják az update-eket a No Man's Sky-hoz már egy jó ideje. De vajon meddig megy így? Mert bevételük csak az egyszer megvehető játékukból van.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#235531) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ebben a CTR-ben nincs valami olyan store, ahol bármit meg lehet venni, amihez kedvünk szottyan? Csak az van ami naponta változó tartalommal frissül? Kipróbáltuk hétvégén 1-2 órára. Szép meg jó, de ez, hogy ennyire sok idő bármit unlockolni...
Az a lényeg, hogy mi 1v1-ben szeretnénk játszogatni. Nem érdekel a sztori, meg a challange-ek. Csak ketten játszunk a fiammal (Ai ellen). De így kb semennyit nem gyűjtünk abból a hülye éremből. Mario Kart 8-ban elég volt csak játszogatni, gyűjteni az érméket, az sokkal család barátabb koncepció.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235532) Xaels válasza .LnB (#235531) üzenetére


Xaels
félisten

Nincs. Én ráeresztettem a gyereket az online-ra amikor rendesen adja a pénzt, tök mindegy, hogy utolsó.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#235533) .LnB válasza Xaels (#235532) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Majd elmondom neki, bár ő még picúr ehhez. Nem teljesen értem, hogy egy ilyen gyerekeknek való játékot minek ennyire erőltetettre készíteni. Vagyis a pénz miatt persze. De nekem ez nem túl szimpi. Én tuti nem fogok ebbe farmolgatni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235534) ProEvoFan válasza .LnB (#235533) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

💰 az úr.
Mondjuk kellemesen csalódtam amit az új CODban kitaláltak.Egyszer megvettem az alap szezonbérletet, utána ha normál ütemben játszok - nem kell elérnem a max tiert - akkor következő két szezon ergo ingyen van.További szezon is "ingyenes" lehet ha rámegyek a max tier szintre.
Mapok ingyen jönnek, erre sem kell költeni.
Ok, a sok(k) skint meg veszik, mint az állat, szóval nem fognak éhen halni.

(#235535) .LnB válasza ProEvoFan (#235534) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

COD-ban ha minden golyó pénzbe kerülne, akkor is vennék rengetegen. Kicsit meglepő is, hogy ennyi minden van ingyen. Én csípem a Battle Pass-okat, jó kis célt adnak a játékosnak. MW-ben is megvettem. Kár, hogy a körülötte lévő játék sz*r (szerintem). De megvettem Siege-ben is, és megfogom a következőt is. MW-ben nem volt egyszerű menet az unlockolása, talá n a feléig jutottam, de lehet, hogy addig sem. R6-ban teljesen kellemes volt a Six Invitational-es. Igaz olcsóbb is volt (mint a COD-ost), nem volt olyan hosszú. Kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz a következő.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235536) hombre[EU] válasza saelin (#235530) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Szerinted a MM olyan komoly összegeket hozott eddig a konyhára? :) Azt az 30-50 emberkét eltartja a Sony. Illetve a Dreams lehet konzolokat fog eladni (ps5).

Life, Uh, Finds A Way

(#235537) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Na hát hétvégén elkezdtem multizni R6 Siege-ben, nem fogok messzemenő következtetéseket levonni pár óra Newcomer meccs alapján, mert ha azt tenném, már töröltem volna a játékot.
Ennyire rossz közösséget nagyon rég tapasztaltam online játékban és ez lehet azért van, mert az utóbbi években igyekszem minimum tartani a kommunikációt multizás közben (voice chat mindig off, néha a pingelést is kinyomom, ha idegesítően spammelnek), de itt még ezek nélkül is lelombozó a közeg. Az elején bekapcsolva hagytam, mert mondom legyen call out, ha szükséges, hadd halljam, ki mit lát. Aztán kb. 5 meccs után 0 lett a voice chat volume a sok sikoltozó, hörgő hülyegyerek miatt, aki rátenyerel a mikrofonra és úgy tolja végig a meccseket.
Volt itt szó nem olyan rég a tk-zókról meg a kilépkedőkről is, úgyhogy az elejétől kezdve számoltam, nálam hányszor esik meg ilyesmi és 5 óra alatt mindössze 4, azaz négy darab olyan meccs volt, aminél atrocitás nélkül tolta végig ugyanaz a 10 játékos a meccset. Engem is meglőttek többször ok nélkül, volt hogy 3v5 volt a felállás már a második körben.
Akartam írni .LnB-nek egy privit, de végül mégsem tettem, amiben megkérdezem, hogy te ezt a játékot tényleg felhőtlenül élvezed? Vagy csak nagyon szeretni akarsz egy multis játékot és az összes többi szar a szemedben, ez meg kicsit nosztalgikus a sok CS után. Mert amit én tapasztaltam, az nem egy kiemelkedően jó játékélmény és itt a kulcskifejezés az élmény, hanem egy pokolian jó játékmenetű játék egy kiforratlan, gyenge matchmaking rendszerrel. Mert azt el nem lehet vitatni, hogy rengeteg a lehetőség, fantasztikus a gameplay, hangok, grafika, tényleg azt érzi az ember, hogy folyamatosan, apránként fejlődik és hatalmas tudást lehet elsajátítani. De AHOGY játsszák a játékot, az nem jó és az a bajom, hogy ahogy ti beszéltek róla, az még inkább eltántorít, mert ezek szerint nem csak a kezdőknél van meg ez a jelenség, hanem később ranked meccsek során is, ami meg egyenesen botrányos egy kis létszámú taktikai játéknál.
De persze hozzá lehet állni úgy, hogy nem foglalkozok vele, mert csak magamat idegesítem, de most őszintén: egy jó formulát nem lehet anélkül értelmezni és értékelni, ahogy azt gyakorlatba ültetik és számomra elég sok sebből vérzik ez a játék emiatt. Én is szeretném szeretni, mert rohadt jó meccseket is toltam ebben a pár órában, de őszintén ajánlani senkinek nem tudom sajnos. :(

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#235538) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

jó játék ez a pókica, remekül néz ki, jó a történet, de hogy az üldözések (pl a galamboké) kiborítanak, csak sokadjára sikerültek az eddigiek :((( :DDD - nyilván béna vagyok, de akkor is

Resistencia eterna

(#235539) .LnB válasza Bad Pritt (#235537) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Péntek délutánom "érdekes" volt. Nem tudom olvastad e?! [link] Ez volt az első eset amikor mérgelődtem. Aztán este már jobb volt. Voltak jó meccsek. De az igazán durva az csak szombat este jött. Leültem játszani, és 5-6 nyert meccs zsinórban. Aznap este minden meccset nyertem. Jól is esett, ki is léptem és elmentem sorozatozni. Nem kisértettem a sorsot.

Viszont ez, hogy téged ennnyiszer lőttek le a csapattársaid, ezt nem értem. Lejátszottam már 189 meccset. És előfordult velem is persze, de abszolút nem jellemző. Ez pech akkor. Én is 0-ról indultam itt konzolon. Newcomer-től, de engem nem TK-ztak. Konkrétan egy esetre emlékszek most így, amiről írtam itt is.

Egyébként meg nem élvezem felhőtlenül természetesen. De abszolút nem látom olyan borusnak a helyzetet, mint ahogy sokan ti látjátok. Ahogy magasabb szintre jutok, mint ha kevesebb is lenne a sok hülye. Hétvégén esténként 120-170+-os játékosokkal játszottam. Egy kettőt meg szoktam nézni a meccs előtt, és magasabb szintűek nálam jóval. És a meccsek színvonala is emelkedik. Vannak nem rossz IQ (mármint nem az operátor) playek, okos dolgok. Én is néha csinálok szép dolgokat. És ha tényleg annyira borzasztó lenne minden, akkorén sem tudnék fejlődni. [link] (Vigil 1.58-as K/D, arra büszke vagyok. Az már pure roamplay.)

De egyébként ettől féltem, és valahol tudtam. Ez új belépőként halál. Szinte mindenkit elriaszt ez a sok faszság. Sajnos meg is értem. :( Lehet nekem szerencsém volt, vagy sokkal toleránsabb vagyok, nem tudom..

Szerk.: Elvileg a leaver-ekre jön majd egy súlyosabb büntetés lassan. A Year 5-bejelentésekor említették. És nekem az a legnagyobb bajom.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235540) oriic válasza Bad Pritt (#235537) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezert mondtam h egyedul ez a jatek ritka esetben elvezheto hosszu tavon. :(

Live-Die-Respawn

(#235541) Bad Pritt válasza .LnB (#235539) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Engem kétszer lőttek meg direktbe rögtön kezdés után, nem tudom miért, de nem haltam meg. Ezen kívül volt egy tk a túloldalon a másik oldalon egy másik meccsen, meg egy nálunk megint másik meccsen. A kilépkedés állandó, pl akit kilőttek rögtön lelécelt.
Biztos vagyok benne, hogy a meccsek színvonala is emelkedik majd, csak győzze az ember kivárni. Az tuti, hogy ehhez a játékhoz az átlagnál több türelem és még több alapvető konzolos skill kell, mert auto aim nélkül egy hétköznapi halandó vért izzad, mire megtanulja irányítani.
De tényleg ambivalens érzéseim vannak, mert jó a játék maga, arányaiban több a sikerélményem, mint vártam volna, már MVP is voltam párszor. :)
És az is igaz, hogy a három nagy irány közül (BF, CoD meg R6) ez a legszimpibb, bár én a CoD-ot sem látom annyira pusztulatnak, mint pár éve.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#235542) Deck válasza Bad Pritt (#235541) üzenetére


Deck
titán

Jó is a COD :P

PS5

(#235543) Wesder válasza .LnB (#235533) üzenetére


Wesder
félisten

Activision. Viszont megy bele havonta tartalom rendesen. Egyébként egy csomó karakter a kampànnyal oldható ki.
Ha Xaels-el privàt versenyt jàtszotok online akkor is megadja az 5x-ös szorzót hétköznap, hétvégén meg 10x-est.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#235544) .LnB válasza Bad Pritt (#235541) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A COD csak a skinek unlockolásáról szól. Nem sok kihívást találtam benne. Ami meg van, azok a challange-ek. Amikért megint csak vagy skint kapsz, vagy calling card-ot vagy valami hülyeséget. A pályák unalmasak, a fegyverek szinte csak külsőre különböznek. Elég hamar az volt az érzésem, hogy ismétlődnek a dolgok, nem túl változatos. Sokszor mondjuk, hogy egy multiplayer játékban minden kör más, hát én ezt a COD esetében elég hamar nem éreztem már.
De gondolhatod, hogy ott miért nincs TK. Mindenhol van hülye. Akkora merítésből meg, amekkora a COD játékosbázis?!
Csak sajnos a R6:Siege játékmenete nem bírja el, hogy noob friendly legyen, hogy ne legyen csapat sebzés. A kilépkedőket sokkal durvábban büntetném. Az meg nem ilyen egyszerű.

Az első kommentedben miért írtad, hogy gyenge a MM rendszer? Én ritkán találkozok Flawless Victory-val.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235545) Deck válasza .LnB (#235544) üzenetére


Deck
titán

Azért, nem kell túlozni.

"A COD csak a skinek unlockolásáról szól."
És a gameplay-ről.. Vagy attól függ melyik játékmóddal játszasz.

"Nem sok kihívást találtam benne."
Hát aki ilyen jól nyomja és profi az elhiszem, hogy nem talál benne kihívást és megunja.

"Ami meg van, azok a challange-ek. Amikért megint csak vagy skint kapsz, vagy calling card-ot vagy valami hülyeséget."
Ezek amúgy nem hülyeséget és gyorsabban gyűjthetőek mint az R6S-be. Mert, az R6S-be aztán mást kapsz jutalmul..

"A pályák unalmasak,"
Szerinted, szerintem nem. Az R6S-be mióta jönnek a pályák? 6 éve? Jönnek majd idén folyamatos a mapok is..

"a fegyverek szinte csak külsőre különböznek. Elég hamar az volt az érzésem, hogy ismétlődnek a dolgok, nem túl változatos."
Ezt mondod úgy, hogy maxoltad mindet? Nem hiszem. Mert, különben nem írnál ilyet.. (igen én maxoltam mind.)
Na meg az R6S papírfegyvereit hasonlítani hozzá.. Ne már.

"Sokszor mondjuk, hogy egy multiplayer játékban minden kör más, hát én ezt a COD esetében elég hamar nem éreztem már."
Rossz játékmóddal játszasz akkkor.

"De gondolhatod, hogy ott miért nincs TK."
Igen, mert core-ba nincs.

"Mindenhol van hülye. Akkora merítésből meg, amekkora a COD játékosbázis?!"
Van mindenhol de itt nem annyira számít mint az R6S-be. Ott full csapat kell, COD-ba meg nem.

" A kilépkedőket sokkal durvábban büntetném. Az meg nem ilyen egyszerű."
Énis.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#235546) .LnB válasza Deck (#235545) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A COD casual gyerekeknek és casual felnőtteknek készülő lövöldözős játék. Évről évre, egy recept és cél alapján. Hamar legyen sikerélmény(+jutalom), és keressék vele degeszre magukat a fejlesztők.
A Rainbow Six: Siege pedig egy kompetitív eSport játék. Amit 5 éve folyamatosan csiszolnak, és egyre sikeresebb.

Ezzel nem azt mondom, hogy a CoD-nak ne lenne helye, sőt! Ráadásul óriási siker. Csak egy szóval jellemezhető: Egyszerű.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235547) Scholes9 válasza Jim74 (#235474) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én imádom a játékot, de semmi baj nincs ezzel. Nekem is van olyan cím, ami nem jön be, más meg rajong érte. De így van ez jól :K

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#235548) pr0bi válasza erahurka (#235409) üzenetére


pr0bi
senior tag

Amikor a mennyiség a minőség rovására megy :) Szvsz ezért sincs értelme minden szart bezsákolni mert egyszerűen nincs rá elég idő, hogy igazán kiélvezd amit szeretsz. Akciósan 1000 Ft-ért sem veszem meg mert inkább arra az 1-2 címre fordítom amit szeretek.

(#235549) Deck válasza .LnB (#235546) üzenetére


Deck
titán

Egyszerű, gyors, élvezetes :K Nem hiába veszik. Nem is kell, hogy megváltozzon bármelyik is.
(GW-nak nem örülök benne, full BF olcsó copy..)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#235550) GEIL válasza .LnB (#235546) üzenetére


GEIL
addikt

Egyetértek amúgy.....de a "játékoknak" még mindig a gyerek a célközönség......túlnyomórészt.

Nézzünk gyors számokat világszinten:

Fortnite 150 millió gamer
PubG: 30 millió gamer
COD + Raimbov six + CS : 60 millió gamer összesen

Az adatok persze eltérhetnek valóságtól.....de látni hogy a többség nem biztos hogy komolyan akarja venni a játékot akár 25-40 éves korában sem...........játék az kikapcsoljon és szórakoztasson, de ne tegyen függővé.......ha család és párapcsolat mellett (ezek rovására) 3-nál több óra a játék és még idegeskedik is rajta az illető az már nem a kikapcsolódás kategória.

Csak annyit akartam kihozni ebből, hogy jóval jóval több a "casual gamer" és az egyszerűbb játékokat játszó mint a vérkomolyan vevő "hardcore" gamer......

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.