Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#241001) Jim74 válasza .LnB (#240888) üzenetére


Jim74
nagyúr

Lehet jönnék én is, csak még nincs CM accountom.

GRID-ben nincsenek PH-s lobbyk?

(#241002) Jim74 válasza .LnB (#240878) üzenetére


Jim74
nagyúr

GRID-re nincs véletlenül ilyen setupod? :R

(#241003) b.kov


b.kov
senior tag

Sziasztok,
Tud esetleg valaki olyan helyet, ahol a 12 hónapos PS Plus akciós áron (13500) beszerezhető? Akár külföldi oldal is jó lenne, ha aktiválható HU-s accounthoz. Csodálkozom, hogy most a korona/húsvét miatt nem volt még ilyen hivatalos promóció. :(

(#241004) Jim74 válasza b.kov (#241003) üzenetére


Jim74
nagyúr

Hali!

14,5k-êrt van Hardverapron.

(#241005) b.kov válasza Jim74 (#241004) üzenetére


b.kov
senior tag

Azt még nem is néztem, köszi. :W :R

(#241006) sting2 válasza Jim74 (#241001) üzenetére


sting2
addikt

Hamar " összelőtted " azt a tévét... :)

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#241007) belan


belan
addikt

Rendesen jól néz ki! Ha így fog ki nézni.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#241008) Wesder válasza belan (#241007) üzenetére


Wesder
félisten

A micsoda?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#241009) .LnB válasza Jim74 (#241002) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nincs meg nekem a Grid. Szóval nincs

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#241010) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Horizon Zero Dawn esetében Pro-nál mi értelme az FPS módnak? Mindkettő opció 30 fps ben fut nem és viszonylag stabilan

Xbox One: bandymnc

(#241011) belan válasza Wesder (#241008) üzenetére


belan
addikt

Ja nem a bejegyzéshez írtam oda a új Ps5 kontroller.

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#241012) Wesder válasza belan (#241011) üzenetére


Wesder
félisten

Hivatalos, tehàt úgy fog kinézni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#241013) belan válasza Wesder (#241012) üzenetére


belan
addikt

Az jó hír csak érdekes hogy fekete fehér.

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#241014) Gigicuci válasza tboy93 (#240994) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Köszönöm és neked is Carlos Padre, akkor megveszem.

(#241015) Jim74 válasza sting2 (#241006) üzenetére


Jim74
nagyúr

:D
Még a beállïtásokkal p*csölök.
Nem tudom eldönteni, hogy erősítőn keresztül kössem-e a PS-t a TV-re, vagy közvetlenül külön a TV egyik bemenetére?
Előbbi előnye, hogy nem kell külön optikai kábellel a PS hangját bevinni az erősítőbe, hátránya viszont, hogy egy TV bemenetre csak egy beállítás menthető, így csak egy kompromisszumos képbeállítást érhetek el, ami nagyjából filmnézésre és játékra is jó, de csak nagyjából... Utóbbi előnye az egyedi képbeállítâs lehetősége, viszont eggyel több kábel. Mondjuk az is igaz, hogy főleg fejhallgatóval játszom, úgyhogy az erősítőn nem sűrűn szólna a játék hangja.

(#241016) tboy93


tboy93
nagyúr

Hú, a Days Goneban ez a driftelj nitrozva 5 masodpercig trophy kiidegelt, de meglett :D Asszem megyek aludni

(#241017) Jim74 válasza Jim74 (#241015) üzenetére


Jim74
nagyúr

Tényleg, nincs valakinek egy jó setupja SONY 65XF9005 TV-hez, ami PS4-hez megfelelő?

(#241018) #21123072 válasza tboy93 (#241016) üzenetére


#21123072
törölt tag

A tíz percet driftelj után már igazán semmi volt. Még a kontroller is lemerült alatta. :)

(#241019) Steve1207


Steve1207
veterán

3on3-ben nem dobálgat valaki és 10-es szint körül van legalább? Olyanokkal dob össze mindig, hogy hihetetlen :D

.

(#241020) semetka válasza erahurka (#240975) üzenetére


semetka
őstag

2. szezonnál tényleg bekeményít a játék. Szívok én is.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#241021) Imilenni válasza erahurka (#240975) üzenetére


Imilenni
addikt

Ezért játssz inkább emberek ideje ellen, pl van itt is külön PS- bajnokság, de multiplatform szinten is szokott lenni, plusz itt van ez is (teljesen magyar bajnokság!)

Press "F" to pay respects.

(#241022) erahurka válasza semetka (#241020) üzenetére


erahurka
félisten

Nevetséges. Az első szezon olyan könnyű hogy volt hogy egy szakaszon vertem a gépre 1 percet. A másodikban meg csont utolsó vagyok bármit csinálok. Próbálom jobban nyomni akkor meg hibázok. Elszállás után is nagyobb büntetést ad. Francnak van kedve ezzel szenvedni. Benne van a több mint 100 szinten skálázható AI de a karrier módból kiveszik. Csak gratulálni tudok a Codemastersnek. Az F1 játékukban meg ez az egyetlen ami működik. Talán egyszer sikerül nekik összerakni valamit amiben minden jó...

[ Szerkesztve ]

(#241023) 30z.Samu válasza Mezcal (#240964) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hú ezen mentem már, ótvar egy szakasz. :D

Sic Parvis Magna

(#241024) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

PS4 Pro-nál, ha optikai kimeneten kötöm a hangot az erősítőre és a PS hangbeállításainál az optikait választom, akkor a HDMI kimeneten keresztül egyáltalán nem fog hang átmenni a TV-be?
Az optikai kimeneten 5.1 hang jön ki?

(#241025) Mrdevil válasza erahurka (#241022) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ja, az van, hogy a karrier is ad ilyen dirt pontot vagy mifenét, amiből lehet ugyebár vásárolgatni, személyzetet meg mindent, erre meg úgy vigyáz a codemasters mint az aranyra. Nekem az über verzió van meg, itt az event menüben rengeteg napi/heti/havi versenyem van, amiből ha ráfekszek sok pénzt lehet szerezni.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#241026) sting2 válasza erahurka (#240975) üzenetére


sting2
addikt

Ismerős.
Igaz, ez a frusztráció nekem az első résszel volt meg .
15 óra után feladtam, nem volt meg a"kemia".
Továbbra is a Rallyisport Challenge 1-2, PGR, és a GTS - fizika, sebesség érzet, tyű, dodo, tütü, stb, vonal fekszik nekem, ebbe ölöm az időmet ha úgy van.

Ui:
Szerintem fetisisztaknak, hozzateszem hogy Szerintem!
;]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#241027) ruti válasza Jim74 (#241024) üzenetére


ruti
Közösségépítő

szia,
1. ha beállításokban optika kimenetre vagy állítva, de ki van kapcsolva az erősítő, akkor kimegy a hang HDMI-n a TV-be (tehát nem kell állítgatni a PS menüben). Ha be van kapcsolva az erősítőd, akkor csak optikán megy ki a hang, a TV-n nem fogod hallani.
2. igen

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#241028) Jim74 válasza ruti (#241027) üzenetére


Jim74
nagyúr

Szia!

Köszönöm a választ :R Ez így számomra tökéletes :C

(#241029) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Használ valaki esetleg hifi fejhallgatót? Állítólag részletesebb mint egy kimondott gamer fejes bár ez márka típus ár függő. Sennheiser zárt 569 mikrofonos érdekelne. Vásárlás előtt minden véleményt köszönök főleg aki tapasztalatabb ezen a téren. Volt már egy 12 ezres Hyper X Cloud Stinger Core ami semmivel nem nyújtott többet mint az olcsóbb Sony zenés fejhallgatóm sőt inkább gyengébb volt

(#241030) semetka válasza erahurka (#241022) üzenetére


semetka
őstag

Most a 2.szezon első eventjéből 4 pályát nyomtam és 1:10 előnyöm van, de mocskos nehéz :D Nyomni kell nagyon és olyan dobálós a pálya hogy könnyen el lehet szállni. Tegnap majdnem dobtam a joyt is, legvégén csesztem el, mostanában egész kitartó vagyok hogy nem bántom a joyt :D

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#241031) frankdelgado válasza Szilágyi84 (#241029) üzenetére


frankdelgado
őstag

Akárhol olvasom, mindenhol azt mondják, hogy a minőségi sztereo fejes mindíg jobban szól, mint a hiper szuper gémer csodák. Ráadásul egy jófajta hangkártyával, vagy DAC al azzal is lehet térhangzást varázsolni.

[ Szerkesztve ]

(#241032) erahurka válasza semetka (#241030) üzenetére


erahurka
félisten

Mivel mész? RWD?

(#241033) jupp008 válasza frankdelgado (#241031) üzenetére


jupp008
senior tag

Így igaz, ezt a kört én is megfutottam.

(#241034) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Nézzél rá a WRC 8ra.Állitólag nagyon jó lett és kontrollerrel is irányítható.
Párszor volt akcióban kemény 5Kért.

(#241035) penge111


penge111
addikt

Samsung Ks7000 Tv-vel kapcsoltban van itt valakinek gamer tapasztalata, most van az aprón egy eladó, olvasgattam róla 2016-17-ban elég durva tv-nek számított :U

Más: asszonnyal picit meguntuk a Diablót, régen sokat jártunk flipperezni. Így leszedtem a Zen studió flipperét, ebben ugye 2 tábla ingyenes, hát olyan szinten ráfüggtünk, hogy hihetetlen. Ajánlom másoknak is, hátha asszonykájának, gyerekének szintén bejön. Amúgy több mint 90 táblát lehet venni hozzá, néha szoktak ingyen is osztogatni táblákat...

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#241036) tsiszi válasza Szilágyi84 (#241029) üzenetére


tsiszi
csendes tag

Nekem 569 van, szeretem, zárt kialakításúból jobbat ennyiért nem biztos, hogy kapsz. Én elsősorban zenehallgatásra használom egy Audioquest Dragonfly DAC-kal, és elég jól szól. :) A párnák viszont idővel foszlani kezdenek, legalábbis a borításuk lepereg. Nyáron bele lehet izzadni, ha sokáig van rajtad.

(#241037) Mezcal válasza .LnB (#240977) üzenetére


Mezcal
addikt

Igen, ez az Argentin éjszakai pálya nagyon csúnya, amúgy meg nagyon szép a grafika. Érdekes.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#241038) Neoteric válasza penge111 (#241035) üzenetére


Neoteric
addikt

Jo ar-ertek arannyal rendelkezik, maga idejeben bestbuy volt, HDR-re alkalmas, gyors valaszido, rendes 10-bites. Build qualityje meh. Garancia viszont legyen ra, mert ket ismerosomnel is megmakkant a panel.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#241039) Kendek válasza penge111 (#241035) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Néhányunknak itt KS7000-re van, mire vagy kíváncsi? Játékra teljesen jó, a HDR is gyönyörű. Mondjuk főleg napközben virít ha van is egy kis környezeti fény, éjjelre az OLED azért optimálisabb.

<-ƘƘ->

(#241040) Mezcal válasza erahurka (#240975) üzenetére


Mezcal
addikt

Amikor meg igen, elnéztem az unseen jobbost és se flashback se semmi. Mocskos fos.

Mondtam már neked, hogy ebben azért nincs flashback, mert ez szimulátor. A Sima Dirt a te játékod, abban van és ott mehetsz 200-zal is a kanyarban.

Rally crosst még kipróbálom aztán megy a kukába.

Akkor már most szólok, hogy ki se próbáld, mehet a kukádba. Az még durvább, még easy fokozaton is, ha nem gyakorolsz és nincs jó setupod, akkor véged, feladod.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#241041) .LnB válasza erahurka (#241022) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jajj már, ne rinyálj ennyit! :) Nem nevetséges ez, csak nem arcade. Hidd el, hogy vannak olyan játékosok, akiknek ez a Clubman RWD is könnyű (na nem magamra gondolok) . Te egyszerűen nem tudod elfogadni, hogy nem csak nyélig kell húzni a gázt, és a kocsi kanyarodik magától. Egyébként én is RWD-t vettem második kocsinak, de karrierben nem kezdtem még el a második szezont. Time Trial-ba gyakorolgatok. Ott próbáltam én is RWD-t, és hát pont olyan mint elképzeltem. Letolja a kocsi orrát az útról, murván még meg is forgatja ha túl nyomod neki. Gyakorlás kérdése. De lehet, hogy hiába fogunk gyakorolni, akkor se fog menni ez nekünk. De akkor se a játék hibája. Ez azért érzék kérdése is. Na meg tapasztalat. Sose vezettem ilyen kocsikat, ilyen körülmények között. Szóval nem tudom, hogy mire, hogy reagálnak. FWD, 4WD megbocsájtóbb az tény.

Örülni kellene, hogy van végre egy ilyen játék. Ami a szimulátorosokat is rendesen kiszolgálja. És el kell fogadni azt a tényt, hogy mi ezt a tudást, csak alulról kapirgáljuk. :)

De szerintem az elég elfogadott tény, hogy minden autósport közül, a rali pilóták a legkeményebbek. Hihetetlen, hogy mennyire tudnak vezetni. Én például irl nem mernék kipróbálni egy rali autót soha, még ha lehetőségem is lenne rá, akkor se.

Egyébként iRacing-et, Assetto-t próbáltad már? Azok ugyan ilyen nehezek. Csak pályaautózni általánosan picit könnyebb.

Látni kell, hogy minél közelebb van a valósághoz egy játék, annál nehezebb vezetni benne az autókat, és minél nehezebb vezetni, annál kevesebb embernek lehet eladni. Tehát a fejlesztők nem azért nem készítenek minden alkalommal valósághű szoftvereket, mert nem tudnak vagy akarnának, hanem pusztán üzleti megfontolásból. - Michelisz Norbert

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#241042) saelin válasza penge111 (#241035) üzenetére


saelin
veterán

90 asztal? :Y Mennyibe kerül egy? Ez így úgy hangzik mint a flipper játékok menyországa.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#241043) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Még egyszer (utoljára) beírom ide, hogy indítottunk páran a Dirt 2.0-ban egy Club-ot, innen a topikból. Ahova tudtok csatlakozni, ha csináltok Codemasters accountot.
Itt egy-egy szakaszon mérjük össze a tudásunkat kétnaponta. Viszont fontos tudni, hogy itt nincs restart, mindenkinek egy lövése van egy szakaszon.

Itt a Club linkje: PH_PS4

Minden mást a PlayStation tulajok OFF topikja-ban szoktunk megdumálni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#241044) oriic válasza saelin (#241042) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

KB 3400 Ft a legdrágább csomag. [link]

Live-Die-Respawn

(#241045) semetka válasza erahurka (#241032) üzenetére


semetka
őstag

Ugyanazzal a Lancia-val mint az elsőben

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#241046) Carlos Padre válasza Szilágyi84 (#241029) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én szoktam single player játékokhoz, egy AKG-t.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#241047) penge111 válasza saelin (#241042) üzenetére


penge111
addikt

Ahogy írta oriic 3000+ környékén, de ezek 3 asztalt tartalmaznak, sima asztalok vannak 890-ért, vannak mega pakkok 9k-ért ebben 10-13 asztal van. Zömüknél van 1 perces limites demo, érdemes vásárlás előtt kipróbálni. Vannak bitang jó asztalok :K nagy flipperes voltam régen, itt arcoskodtam a 100+ milla pontommal, aztán felnéztem youtubra, van aki 8 milliárdot csinált pl. az egyik asztalon, gyáááááááááá :Y

Más: Kendek és Neoteric, köszönöm a válaszokat, igen főleg arra voltam kiváncsi, hogy ez tud-e valódi HDR-t, 125k a tv, de nincs rá gari, a távírányítót is kutya vagy macska rágta meg :U , így nem merek belevágni...

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#241048) james001 válasza ProEvoFan (#241034) üzenetére


james001
veterán

Mostanában tolom a WRC 8at és megerősíthetem hogy tényleg jó :K

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#241049) Szilágyi84 válasza tsiszi (#241036) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Szia és játéknál milyen esetleg multis pl Apex vagy játszani nem is szoktál vele? Többet biztos nem szánok rá viszont ez is kezd kifutó modell lenni. Ami zavar hogy ilyen zárt kialakításból alig van gyárilag mikrofonos.

(#241050) koncsik válasza Szilágyi84 (#241029) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ha beírod itt a keresőbe a Sennheisert, biztos kijön 1-2 vélemény, én adalbert1-re emlékszem, hogy Sennheiser-t használ. Nekem van Platinum és Gold Sony is, játékra kb. jók megfelelő beállítással, de nem összevethetőek a Sony MDR-DS7500-zal, de az árban is más kategória.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.