Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#172005) #20844032


#20844032
törölt tag

Szerintem legyen tűzszünet és iktassuk ki az rdr2 témát a topikból, van neki sajátja, akinek meg a személyemmel van gondja, az ugorja át a posztjaimat, vagy fizessen elő prémium tagságra, azzal azt tilt le akit csak akar. Kvázi kirúghat a személyes fórumából. Így mindenki boldog lehet :)

[ Szerkesztve ]

(#172010) dvd24 válasza Wesder (#171985) üzenetére


dvd24
senior tag

(#172011) Carlos Padre válasza ProEvoFan (#171949) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nekem nem fizetett senki, hogy az egekbe szopkodjam, max 9, de csak mert nekem bejön az a játékmechanika, amitől sokan csak hányni járnak ide.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#172012) Deck válasza vonSux (#172008) üzenetére


Deck
titán

Ezért is hanyagolom most kicsit a fórumot. Mindenkinek más játék jön be, valakinek a lassú valakinek a gyors, valakinek a könnyű valakinek a nehéz de ettől még nem lesz szar a másik. Meg nem való egy játék mindnekinek hisz mindenkinek más az ízlése. Elhiszem, hogy jó játék annak akinek tetszik nincs ezzel semmi baj de számomra pl lassú és túl sok felesleges dolog van benne. Így játszok mással de nem pontozom le metacriticen és szimplán nem foglalkozok vele. Így is rengeteg játék van ami számomra szuper.

PS5

(#172015) vonSux válasza Deck (#172012) üzenetére


vonSux
őstag

Kb. ennyi lenne ez a történet.
Én végitolom ezt a rohadékot (legalább is a fősztorit). Kívancsi vagyok, hogy összeáll-e bármi, ami kiad egy teljes és érdekes történetet. Glitcheltettem magamnak csomó dollárt, amit lehet megveszek, zéró farmolás, pecázás meg a többi engem nem érdeklő dolog. Amit igazán utálok benne az, hogy ezzel a fos fast travel megoldással nem nézik felnőttnek a játékosokat. Mert oké, minden bokorban törtenhet valami apróság, de nem dönthetem el, hogy most szeretnék-e ezzel foglalkozni vagy sem. Mert lovagolni kell. Kurva sokat (most is auto-lovaglás (lol) megy, miközben írok, nevetséges). Már annyira szimulátor, hogy kicsit elfelejtették, hogy ez egy video játék.

[ Szerkesztve ]

(#172017) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

Eddig hallgattam, hátha elrendezitek a dolgot, offba raktam rengeteg hsz-t, de a vége felé átestetek a ló túloldalára, ezért töröltem minden személyeskedő hsz-t. A jövőben kérlek titeket, hogy ezt a stílust mellőzzétek! Kulturáltan is tudunk beszélgetni a játékokról, még ha nem is egyezik a véleményünk. :K

(#172018) KaitouP válasza RangerFox (#172017) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem tudnak, és nem is fognak, sokadjára érkezett már topikgazdai ejnye-bejnye, de mindig falra hányt borsó. Toxic ez a community, az az igazság. :U :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#172019) markknight válasza KaitouP (#172018) üzenetére


markknight
veterán

Szerintem messze ez a legkulturáltabb community, attól független, hogy ütköznek különbözõ vélemények néha

[ Szerkesztve ]

(#172020) Wesder válasza RangerFox (#172017) üzenetére


Wesder
félisten

Az enyém miért volt személyeskedés? Egyszerűen csak röhejesnek talàltam, hogy a DL ki van tíltva németből, mert "kiskorut veszényeztető jàték".
Ennyi erővel 16+-os jàtékot is betílthatnàk. Bezzeg a szvasztika màr àbràzolható a wolfensteinben.:U

Kentucky
Nemrég hoztak egy olyan módosítàst, ha történelmi jelleggel akarjàk alkalmazni, akkor megjelenhet filmben, vagy jàtékban is.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#172021) kentucky válasza Wesder (#172020) üzenetére


kentucky
őstag

Náluk cenzúrázott verzió van ilyenekből.

(#172022) RangerFox válasza Wesder (#172020) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nagyon sajnálom, bizonyára véletlenül került a te hsz-ed is a törlendők közé (elsőre elrontottam, így kétszer kellett kijelölnöm őket, másodjára figyelmetlen voltam...) Természetesen semmilyen kifogásolni való nem volt a hozzászólásodban. :R

(#172023) Wesder válasza RangerFox (#172022) üzenetére


Wesder
félisten

Ja nem gàz, csak meglepődtem:D
Valszeg elég munka meg odafigyelés hébe-hóba rendbetenni a topikot.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#172024) KaitouP válasza markknight (#172019) üzenetére


KaitouP
veterán

Egymás ekézése a különböző vélemények miatt tényleg kultúrált. Valóban.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#172025) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Aki esetleg most szeretne venni PS Plus-t a MM-nál most jár a 10% az éves és a 90 napos előfizetésre is. Békéscsabai MM-ban azt mondták erre nincs kedvezmény csak a műszaki cikkekre mint ahogy a weben is írják, azonban online az akciós áron lehet megrendelni ingyen postával. [link]

(#172026) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Új magyar feliratos játék - The Quiet Man

Plusz ahogy látom a The Bridge sincs a listában.

(#172027) javorszky


javorszky
tag

Sziasztok!Lenne egy kérdésem.Az online játék csak akkor megy ha van ps plus tagságom?

Legyél becsületes és korrekt !!!!!!

(#172028) Dreimus válasza Gabesz1019 (#172025) üzenetére


Dreimus
senior tag

Érdemes megpróbálni, bár sztem rendelés leadás után törölnék manuális ellenőrzéskor még küldés elött.

(#172029) RangerFox válasza javorszky (#172027) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nagy általánosságban igen. A Free to play játékokhoz nem kell Ps+ például. A legtöbbhöz viszont kell.

(#172030) gyuromoj válasza javorszky (#172027) üzenetére


gyuromoj
veterán

Igen, kivéve ha free to play játék, mert azokhoz nem kell.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#172031) tuki2200 válasza Gabesz1019 (#172025) üzenetére


tuki2200
senior tag

Honap vegen Black Friday, jovo honapban karacsony, lesznek itt joval nagyobb kedvezmenyek is..

(#172032) seniman válasza javorszky (#172027) üzenetére


seniman
addikt

A free to play játékok mennek anélkül is.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#172033) javorszky válasza RangerFox (#172029) üzenetére


javorszky
tag

Pfuu akkor mi egy szívás ez !A sony jól lehúzza az embereket!Azért pc-n ilyen nincs.Megvesz az ember egy játékot 20.000 er ropiért és ha online akarsz jàtszani még megint fizessél!Nevetséges!!!

Legyél becsületes és korrekt !!!!!!

(#172034) Carlos Padre válasza javorszky (#172033) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Bizony, ilyen PC-n nincs. Mint ahogy egy csomó jó játék sincs. Pá, jó volt veled.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#172035) bandi0000 válasza javorszky (#172033) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Akkor maradj PC-n

Xbox One: bandymnc

(#172036) Gabesz1019 válasza Dreimus (#172028) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Délelőtt rendeltem még csak az automata visszaigazoló email jött meg. Kíváncsi vagyok visszaigazolják-e. Mondjuk az érdekes, hogy reggel óta még mindig az akciós áron hirdetik. Nem vették észre a "hibát"?

(#172037) javorszky válasza bandi0000 (#172035) üzenetére


javorszky
tag

Van ps prom van ps plus tagságom van pc-m.Jobban szeretem a ps-t.Egy jó barátom most vett ps-t meg egy jatekot és nem ment neki online.Ezért kérdeztem!Azért mert leírom a véleményem nem kell rögtön letámadni,főleg meg,jogy igazam is van!!!

Legyél becsületes és korrekt !!!!!!

(#172038) Deck válasza javorszky (#172037) üzenetére


Deck
titán

Nincs igazad, mert ez nem lehúzás.

PS5

(#172039) ProEvoFan válasza javorszky (#172033) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ez van.Pluszban kapsz havonta minimum két ps4 játékot mellé, felhőbe menti a mentéseidet.Sok jó ps+ akciók is szoktak lenni.Tehát ha van ps+od, akkor nagyobb a kedvezmény bizonyos játékokra.
Idén simán visszahozta a ps+ előfizetésem az árát.Rime, God of War 3 remestered, Bulletstorm: Full Clip Edition, Beyond: Two Souls...és ami nem jut eszembe.

(#172040) bandi0000 válasza javorszky (#172037) üzenetére


bandi0000
nagyúr

De milyen vélemény? Ha van PS ed akkor tudhattad volna hogy kell ps+

aki 15k t sajnál évente az ne vegyen ps-t, sőt konzolt se, nem egy marha nagy összeg, nyilván lehetne ingyen, de a szervereket fenn kell tartani, pc-n nyilván nincs erre szüksêg

Xbox One: bandymnc

(#172041) #20844032 válasza javorszky (#172033) üzenetére


#20844032
törölt tag

Szívás?
Nos a szívás inkább az, amikor egy winhalál elvitte a százpárórás DS3 mentésem, mert abban épp nincs felhőbementés a steamen. Itt az a havi ezerpárszáz forintért kapsz mandatory felhőbementést minden játékra, és nincs olyan, hogy opcionális. De az ára simán visszajön a plushoz kapcsolódó leárazásokkal-akciókkal, szóval gombokról beszélünk.

[ Szerkesztve ]

(#172042) KaitouP válasza Carlos Padre (#172034) üzenetére


KaitouP
veterán

A jó játék még mindig nézőpont kérdése, annak ellenére is, hogy nem értek egyet a kollégával.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#172043) wolf13


wolf13
őstag

Ha cserélem a mostani PS-em egy prora, és visszaállítom alapra az eladni kívánt gépet, akkor akivel jelenleg meg van osztva a profilom gondolom nem tud azokkal a játékokkal játszani amiket én vettem meg. Így ha jól gondolom , újra meg kell csinálni a megosztást. Erősítsetek meg, vagy cáfoljatok rá, köszi.

(#172044) #20844032 válasza wolf13 (#172043) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ha csak a Te profilod van primaryzva nála, akkor semmit nem kell csinálni. Ha az övé is nálad, akkor azt majd újra be kell állítani, hogy az új géped legyen az ő profiljának a primary gépe (természetesen).

(#172045) #80123904 válasza wolf13 (#172043) üzenetére


#80123904
törölt tag

Az ő gépe a te elsődleges konzolod, tehát ő továbbra is elfogja érni a játékaidat, ha te adod el a konzolod. Te nem fogod majd az új gépen elérni az övéit, amíg meg nem csináljátok, amit meg kell.

(#172046) wolf13 válasza #20844032 (#172044) üzenetére


wolf13
őstag

Köszönöm a gyors választ, ez így szuper. Csak az enyém van megosztva.

@ izd6583sawoe , köszi neked is

Ha használtat nézek van ajánlott vagy épp nem ajánlott verzió ?

[ Szerkesztve ]

(#172047) adalbert1 válasza Gabesz1019 (#172025) üzenetére


adalbert1
veterán

A magyar pluszt lehet aktiválni angol PSN accountra is?

(#172048) javorszky válasza #20844032 (#172041) üzenetére


javorszky
tag

Jól kereshetsz ha neked ez gombok!

Legyél becsületes és korrekt !!!!!!

(#172049) Nayrobi válasza adalbert1 (#172047) üzenetére


Nayrobi
őstag

Nem.

(#172050) Neoteric válasza wolf13 (#172046) üzenetére


Neoteric
addikt

Mielőtt lesikálod a gépet a mentéseidet töltsd fel felhőbe vagy stickre, hogy nehogy meglepi érjen, mert ha most a haverod gépe a primary gépe a fiókodnak, akkor csak ott megy az automatikus felhőbe töltés.

PSN: ne0teric_sAN

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.