Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#120001) WhiteWalker válasza erahurka (#119999) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A Battlefront nem érdekel , úgysem játszanek vele.
Így is jó áron volt 32£.
Viszont az Until Dawn így meglesz , belefertem az időbe :P

zzola: Until Dawn és a coop lehetőség cimborámmal.

(#120002) hyperspace válasza WhiteWalker (#119997) üzenetére


hyperspace
őstag

Ez volt a céljuk az AC-val és a JC3-mal. :)

Na igen, meg UD-vel is.

[ Szerkesztve ]

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#120003) erahurka válasza WhiteWalker (#120001) üzenetére


erahurka
félisten

Hol fizettél elő ennyiért? :Y

(#120004) Kvelstadt válasza WhiteWalker (#120001) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én is úgy vettem évest hogy nem volt már melke semmi akció de nem is számít.
Az until volt most az első cím amit ezzel behúztam szóval elég erősen kedett nálam ez a +tagság.
Még pár cím és totál megérte pluszott a coop.
Mire lejár addigra meg úgyis befigyel majd az ac bf meg a killzone. :D

Tényleg. Valaki Van Hellsingre?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#120005) Istuu15


Istuu15
senior tag

Üdv! Bf1 premiumot csak a ps storeból lehet megvenni?

Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Mi 8 128GB Blue, Xiaomi Mi Power Bank 5000 MAH, Huawei Band 0 Smartwatch, PS3 Super Slim, PS4 Slim

(#120006) zzola válasza Istuu15 (#120005) üzenetére


zzola
félisten

Nem.

(#120008) Def26 válasza Elims (#119700) üzenetére


Def26
félisten

Köszi még egyszer, megérkezett. :R

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#120009) Istuu15 válasza zzola (#120006) üzenetére


Istuu15
senior tag

Honnan tudnám még beszerezni?

Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Mi 8 128GB Blue, Xiaomi Mi Power Bank 5000 MAH, Huawei Band 0 Smartwatch, PS3 Super Slim, PS4 Slim

(#120010) WhiteWalker válasza Kvelstadt (#120004) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Pont így állok hozzá én is. Kaptam egy UD és coop lehetőséget. :)

erahurka:

http://www.electronicfirst.com/

UK profilhoz vettem.
Tök rendesek voltak , jött egy email amiben kérdezték hogy megerősítem e a vételt. De link nem volt hozzá. Írtam a 7/24 órás live supportnak , hogy tudom megerősíteni a vásárlást. Írta az illető , hogy nem magyar profilhoz van az előfizetés. Mondtam nem gond , van UK account :D
Írta , hogy sima válasz kell emailben és küldik a kódot...
Így is lett , kb 2 perc múlva jött.

[ Szerkesztve ]

(#120011) pulyka jocó válasza Istuu15 (#120009) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Szerintem még csak store-bol lehet megvenni, majd kesőbb lehet kiadnak egy premium edition kiadást a jatekbol, amin rajta lesz az alapjáték és a premium is. (Ilyen volt BF3-nál és 4-nél is)

(#120012) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Üdv!
A DOOM-ra elvileg ma jött a 6.66-os patch, ez ugyanúgy szokott jönni, mint a megjelenések, szóval éjféltől? Kaptam egyet kölcsön, de ezzel a csiganettel nem szeretném kétszer updatelni. :)

(#120013) zzola válasza Istuu15 (#120009) üzenetére


zzola
félisten

cdkeys-en is van, de afigyelni kell a régióra!

(#120014) Gery9112 válasza SH4D0W2011 (#120012) üzenetére


Gery9112
őstag

A patch már legalább 1 hete kint van csak a Bethesda késett meg a trailerrel. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#120015) SH4D0W2011 válasza Gery9112 (#120014) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Én úgy tudom, PS4-re mára ígérték, PC-n és XO-n jött hamarabb.

(#120016) stilo18 válasza erahurka (#119991) üzenetére


stilo18
addikt

A finálé zseniális lesz!

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#120017) Gery9112 válasza SH4D0W2011 (#120015) üzenetére


Gery9112
őstag

Szerintem PS-n is kint van már, igaz én pc-n tolom a DOOM-ot de két ismerősöm is PS4-n játszik vele és kapják az új patch trófeáit. :U

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#120018) SH4D0W2011 válasza Gery9112 (#120017) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Akkor ránézek, köszönöm! :)

(#120019) marilllyo válasza Gery9112 (#120017) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem is kaptam még. :P

A lényeg, hogy most feltöltik játékosokkal az biztos. Nem volt hülyeség ezt meglépni az biztos. Gondolom már a kutya se vett Season Pass-t. Aki meg duzzog, hogy megvette most meg másik ingyen megkapják annak meg azt tudom mondani, hogy örüljön neki. Megvette az SP-t mert nyilván tetszett neki a játék annyira ... és most tovább élvezheti.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#120020) Gery9112 válasza marilllyo (#120019) üzenetére


Gery9112
őstag

Tudom te most elvesztél a haldokló fény továbbfejlesztett kiadásában :))

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#120021) birorichard válasza Tegla80 (#119994) üzenetére


birorichard
őstag

Köszi! :R

(#120022) phgergo


phgergo
aktív tag

Aki játszik a Fortnite al az vegyen fel nyugodtan. Partiban azért mégis jobb többen segíteni egymásnak. Funk3nman_

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#120023) marilllyo válasza Gery9112 (#120020) üzenetére


marilllyo
veterán

Jó ez a Dying Light biza de érezni rajta, hogy még az első PS4 játékok egyike. Vagy lehet azt, hogy PS3-ra kezdték a fejlesztést. Most már felpeccselték annyira, hogy ne szaggasson. Azért a megjelenéskor nagyon csúnyán akadt itt ott.... de hiányoznak belőle azok a "'trükkök" amik pl a primal lock 30-át vajsimának érezteti. Itt ingadozó az fps. 30 alá nem megy...de nem az igazi. Rosszabb, hogy "nyitva" hagyták. Harcok meg bolyongás közben is kifejezetten zavaró a sebesség váltakozás mert a legtöbb helyen fix harminc...aztán benézel egy sarokba ott meg felugrik 40-45-re és olyan mintha felgyorsulna a sebesség. Zavaró.

Aztán lehet (remélem), hogy a Following-ban mindez még tovább változik (előnyére). Oda még nem mentem. Előbb lezavarom azt a megmaradt 2-3 trófeát. Ettől függetlenül most, hogy 4-en is megvettük innen a fórumról abban mindnyájan egyetértettünk, hogy 6000-ret bizony megér. Van benne tartalom bőven.

A vicc az, hogy a főszál (story) annyira rettenet klisés blőd sz*r, hogy csak na...ellenben a mellékküldik besz*rás jók. Itt azért nyomták a készítők a marhaságot meg a poénokat. Sokkal ötletesebb és tágabb mint a main q.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#120025) oriic válasza oriic (#120024) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

jackfrags videója:

WOLFENSTEIN II - Gameplay and Impressions

Live-Die-Respawn

(#120026) erahurka válasza marilllyo (#120023) üzenetére


erahurka
félisten

Sosem értettem miért csinálnak konzolra unlockolt képfrissítéssel játékot. 30-ra vagy 60-ra fixálják és kész, sokkal folyamatosabb lesz az élmény, és akár szebb is lehet a játék. Annak semmi értelme, hogy 30-45 közt ugrál össze-vissza, ahogy te is írtad, többet árt mint használ.

(#120027) zzola válasza erahurka (#120026) üzenetére


zzola
félisten

Xbox X állítólag támogatni fogja a freesync-et, szóval ha valakinek olyan monitorja van, akkor azért csak jobb a 45 mint a 30...
Sőt, meg merem kockáztatni, ha a következő konzol alapja AMD is lesz (mondjuk Zen), akkor ott is lesz freesync.

[ Szerkesztve ]

(#120028) PandaMonium válasza oriic (#120024) üzenetére


PandaMonium
őstag

Hihetetlen, hogy még ki sem jött a játék de már részletes infó van mind a négy DLC-ről. :U

What I cannot create, I do not understand

(#120029) marilllyo válasza erahurka (#120026) üzenetére


marilllyo
veterán

Én sem értem. Talán azt tudom elképzelni, hogy ettől most azt lehet írni a tesztekben, hogy nem "csak" 30 fps.
Pro boost módja sem segít rajta.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#120030) Gery9112 válasza PandaMonium (#120028) üzenetére


Gery9112
őstag

So ist das Leben, hogy stílszerű legyek :W, bár ha minőségi tartalmat kapunk a pénzünkért akkor nem lehet okunk panaszra.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#120031) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

Novemberben jön a Sims 4 konzolokra. Én kifejezetten örülök ennek, a notimon nem futott élvezhető minőségben, így lesz alkalmam pótolni itt. A másik: megvettem a Rise of the Tomb Raidert, gyönyörű art book-ot adtak hozzá, nagyon szép képek vannak benne.

[ Szerkesztve ]

(#120032) Elims válasza ProEvoFan (#119962) üzenetére


Elims
veterán

Így van,6e Ft. körül volt.Majdnem meg(v)ettem.

Miking: Nincs Mit.Számomra meglepő volt,hogy megosztható.

Def: Szívesen. ;-)

Szabo: Mennyiért/hol vetted a tomb raider-t?2-es régiós/angol/minden megvan hozzá?

(#120033) Thorkos


Thorkos
tag

az előfordulhat hogy kedden aktiváltam a 2napos ps+ egy játék multijánál dobta be és ma már lejárt, aktiválni akartama 14napost trialt de nem engedi. nálam van a hiba vagy ha az egyiket aktiváltam a másikat nem lehet már?

(#120034) marilllyo válasza Thorkos (#120033) üzenetére


marilllyo
veterán

A trialt nem aktíválhatod ha már volt PS+ azon a fiókon.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#120035) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Tolnék valami jó autós játékot, a GT Sport-ot várom, de az még messze van, így most a Driveclub-on gondolkodom. Hogy érdemes megvenni, hogy a legteljesebb pakk legyen? DRIVECLUB™ Full Game for PlayStation®Plus + DRIVECLUB™ Season Pass (+ DRIVECLUB™ BIKES Expansion, ha a motorok is érdekelnek), ez így oké, vagy lesz még egy rakás add-on, ami ezekben nincs benne?

(#120036) Nayrobi válasza SH4D0W2011 (#120035) üzenetére


Nayrobi
őstag

A Season Passban minden benne van, kivéve talán az utolsó kettő, illetve a Bikes dlc-t. Ha megveszed a DC-t, akkor mindenféleképpen Season Passal együtt vedd, rohadt sok a plusz tartalom.

(#120037) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

PS Plus Ázsában:

Amnesia: Collection
Child of Light
Assassin’s Creed® Freedom Cry
Hustle Kings
Downwell

Live-Die-Respawn

(#120038) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Hali! Próbálok ismerőssel játszani wildlandset de két perc connecting tó ubisoft servers után kiírja hogy próbálják később csatlakozni. Másnál is előfordult már ez?

(#120039) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Sziasztok!

Az ügyfélszolgálat visszautalta a számlámra az előrendelés összegét szerencsére. :) De arra lettem figyelmes, hogy a Store-ban továbbra is az van kiírva a játék adatlapjára, hogy Pre-ordered. Ez a megjelenéskor átvált vásárlásra, vagy elfelejtették valamilyen módon törölni a rendelésem? :D

Szerk.: most látom, hogy csak mobilon van így, a PS4-en már megvehető újra. :B

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#120040) Xaels válasza oriic (#120037) üzenetére


Xaels
félisten

Child Of Light milyen? Szemeztem vele.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#120041) Kvelstadt válasza Xaels (#120040) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Bár nem tőlem kérdezted de léírom én hogy látom hátha segít.
Jópofa de szerintem egy idő után monoton.
Én kb a felénél járok má nagyon rég óta és nem bírom rávenni magam hogy befejezzem.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#120042) Xaels válasza Kvelstadt (#120041) üzenetére


Xaels
félisten

Köszi, akkor kihagyom.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#120043) Kvelstadt válasza Xaels (#120042) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem az eleje nagyon tetszett, de ahogy haladtam úgy lett egyre egysíkubb.
Valahogy nincs meg benne az amit a japók bele tudnak rakni az ilyen körökre osztott harcrendszeres játékokba.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#120044) sting2


sting2
addikt

Azért a Destiny Collection rendesen tartja az árát, már ahol lehet kapni...

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#120045) RangerFox válasza Elims (#120032) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

6k-ért vettem a playboxból (Debrecen/Nyíregyházán van boltjuk), de beszámították a Ratchet & Clank-et, így olcsóbb volt :D 2-es régiós a játék, működik rendesen, minden add-ont felrakott a gép. Egész pontosan ilyen verziót vettem.

Valaki kérdezett a Child of Light-ról: Nekem nagyon tetszett, még Vitán játszottam végig, nagyon szép, művészi világa van, kicsit monoton, de mivel nem kell minden npc-vel harcolnod, ezért nem annyira vészes. Én élveztem, egyszer mindenképp érdemes játszani vele(kb 1200ft-ért szokták leárazáskor vesztegetni store-on)

(#120046) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

ha megvan a fullos driveclub és megveszem a vr verzát, akkor 2 külön alkalmazás lesz, vagy beépül az alap játékba?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#120047) SH4D0W2011 válasza Nayrobi (#120036) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Na, bevásároltam, ez így fullos. :DDD DRIVECLUB™ Full Game for PlayStation®Plus + DRIVECLUB™ Season Pass + DRIVECLUB™ BIKES Expansion + DRIVECLUB™ Erik Buell Racing Livery Pack + DRIVECLUB™ No Limits Expansion Pack + DRIVECLUB™ Finish Line Expansion Pack + DRIVECLUB™ BIKES MV Agusta Expansion Pack + DRIVECLUB™ BIKES Suzuki Expansion Pack + maradt rengeteg free add-on + a maradék néhány jármű feloldható a játékban is.

(#120048) BornToBePuli válasza oriic (#119990) üzenetére


BornToBePuli
aktív tag

Szia! Lehet tudni, hogy meddig tart az akció?

Köszönöm az AC-vel kapcsolatos hozzászólásokat.

Read only felhasználó

(#120049) oriic válasza BornToBePuli (#120048) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs odaírva, de kétlem hogy hetekig tartana. Ennyiért best buy, valszeg hamar elkel az összes.

Live-Die-Respawn

(#120050) #32256704 válasza Def26 (#119598) üzenetére


#32256704
törölt tag

A végére értem. :)
Ezt az 5$-t maximálisan megérte, de még a magyar storeban megtalálható 4000 ft-os árat is megérné.

A grafika tökéletesen hozta a filmszerű élményt.

Minden, ami hangokkal kapcsolatos, szintén tökéletesre vizsgázott. Meghatározó zene nem volt benne, de ebből a "filmből" nem hiányoltam.

A játékmenet...én szeretem a kevés interakcióval járó történetorientált alkotásokat is, így nekem teljesen jó volt. Egyedül azokat a részeket GYŰLÖLTEM, amikor ilyen páncélos fazon jött, akinek ha a fejét lőttem is kurvasok golyó kellett, de ő 2 lövésből földre vitt.

A történet nem nyújtott újat, de szerintem teljesen jó iparos munka van benne. A világ nagyon tetszett. Egy DLC-t még eltudnék képzelni, hogy lezárásra kerüljön tényleg minden szál.

Ennyi pénzért nagyszerű élményt nyújtott és mindenkinek bátran ajánlom.

ui: Nagyon jó lenne, ha mutatná a játék, hogy melyik chapterben nem találtam meg 1-1 itemet, mert bakker minden terület minden szegletét megnéztem és egyszerűen nem fogom fel, hogy miként hagytam ott mindenből legalább egyet.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.