Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#47001) #20844032 válasza tuki2200 (#46980) üzenetére


#20844032
törölt tag

Szerintem ez csak valóst fogad el most. Legalábbis gyártani olyat amit elfogad, nemtudok :(

(#47002) Axel100


Axel100
tag

Sziasztok!Kis segítség kellene!Van egy PS4 esem,sz.gép monitoron akarom használni,amin természetesen nincs beépített hangszóró!Hangot hogyan tudok rávarázsolni?Kell valamilyen adapter, vagy elég valamilyen kábel hozzá?Előre is köszönöm!

ELŐREUTALNI CSAK ABBAN AZ ESETBEN FOGOK HA TÖBB POZITÍVOD VAN MINT NEKEM!Ha valaki venni akar valamit tőlem,előbb írja oda mire gondolt ,mert ált. több termékem is van 1xerre!!!PRIVIT HAMARABB ÉSZREVESZEM!!!

(#47003) BlackDesert


BlackDesert
tag

Minecraft csak plus-sal működik? köszi

(#47002) Axel100 - Ha hdmi-s a monitorod, akkor szinte biztos van minijack fejhallgató kimenet is rajta. Ha nincs, kell venned egy optical -rca átalakítót. Nagyobb Konzol webáruházakban van 5-6 ezer Forintért, de van dolby-s 12-től is..

[ Szerkesztve ]

(#47004) Nayrobi válasza Axel100 (#47002) üzenetére


Nayrobi
őstag

Vagy dugj be egy jackes hangfalat vagy fülest a kontrollerbe és ennyi.

(#47005) Dinasti


Dinasti
senior tag

Üdv! Csak 1 kérdés! Ha eladnám a gépem és az uj tulaj a saját profiljával belépne akkor tudna játszani a winyón lévő játékaimmal amiket digitálisan vettem? Pl Bf4 Cod:aw? Előre is köszi a választ!

(#47006) adamssss válasza Dinasti (#47005) üzenetére


adamssss
veterán

Nem mert a játékok acc-hoz vannak rendelve és nem a hardverhez.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#47007) RunnyJuggler válasza BlackDesert (#47003) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

PS plus csak a multizáshoz kell. Ha csak magadban építgetsz, akkor az megy ps plus nélkül is. Vagy legalább is, ha van benne single mód.

(#47008) tuki2200 válasza adamssss (#47006) üzenetére


tuki2200
senior tag

De mennek neki, ha Elsődleges a profilja, ne vezesd félre, akkor az összes többi eléri, a tartalmát, ha az új tulaj készít sajátot..

(#47009) A`rpi válasza Dinasti (#47005) üzenetére


A`rpi
addikt

Rendkívül egyszerű módon ki tudod próbálni, csinálsz egy új üres profilt, és megpróbálod elindítani a játékokat.

Ami fontos, ha működik is a játék, azt az accountot nem szabad letörölnöd amin a játék meg lett vásárolva, mert akkor nem fog elindulni sem a cod, sem a bf.

(#47010) A`rpi válasza adamssss (#47006) üzenetére


A`rpi
addikt

Ha primary-ben van a profil amin megvásárolta a játékokat, akkor minden további nélkül tud játszani az új tulaj a saját profiljával.

Ez csak abban az esetben életképes, ha azt a profilt nem törli le amin a játékok vannak.

Az más kérdés hogy jogilag ez a dolog mennyire van helyén.

(#47011) A`rpi


A`rpi
addikt

Mit tehetek ha a játék nem indul el, lakatos lett?

Ellenőrizd mely fiók vásárolta meg a játékot.
1. Saját fiókodban indítsd el a lakatos játékot.
Ekkor bizonyosodsz meg ki a (gazdafiók).

Az alábbi lépéseket a gazdafiókon kell megtenni,
hiszen ő vásárolt tartalmaihoz, (licenceihez nem férünk hozzá.)

2. Lépj át a gazdafiókba.
3. Állítsd elődlegesre a gazdafiókot.
4. Restore Licenses

Ha nem jártál sikerrel (hibaüzenetet ad.)
(Nem sikerült elsődlegesre aktiválni a gazdafiókot.)
Kövesd a lentebbi lépéseket:

1. Jelentkezz be PC-n a gazdafiókkal.
2. Változtass jelszót, és E-mail címet.
3. Weben használd "Deactive All" funkciót.
4. Töröld a gazdafiókot.
5. Jelentkezz vissza a játékkonzolodon a gazdafiókkal.
6. Állítsd elsődlegesre a gazdafiókot.
7. Tölts le egy játékot a gazdafiókkal.

[ Szerkesztve ]

(#47012) pomk


pomk
őstag

Van egy lemezes, hibátlan állapotban lévő The Order játékom. Ha valakinek van feleslegessé vált Dying Light vagy Dragon Age játéka, szívesen cserélnék. ;)

(#47013) ForRedGlory válasza pomk (#47012) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem akarlak elkeseriteni, de nagyon nincs egy szinten az Order a masik kettovel. ;] Amugy meg hardverapro.

[ Szerkesztve ]

(#47014) Tegla80 válasza zzola (#46972) üzenetére


Tegla80
addikt

Nah es mik a tapasztalatok multi kapcsan?
Nalam meg inditva sem volt,mert szereltem a verdat....
a bf4 nel ilyenkor mar tudtuk,h gondok vannak ,de ezt meg nem is szidtad :D

Sony® & PlayStation®

(#47015) pomk válasza ForRedGlory (#47013) üzenetére


pomk
őstag

Tudom. Az ertékegyeztetéssel szó lemaradt. És meg is hirdettem már, köszi!

(#47016) zzola válasza Tegla80 (#47014) üzenetére


zzola
félisten

~6 óra időm van benne, eddig tetszetős! Fatális hibát még nem véltem felfedezni...

(#47017) ricsárd


ricsárd
csendes tag

Sziasztok!

Nincs kedve valakinek Diablo III-al esetleg dying light-al játszani coopban? Ha lenne esetleg, vegyetek fel PSN-en ismerősnek, a profilomban meg van adva az ID-m.

(#47018) Tatyla


Tatyla
őstag

US storeból tölthető a Bloodborne

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#47019) Alice90 válasza Tatyla (#47018) üzenetére


Alice90
aktív tag

és már játszható is?

"Nyugalom, a hosszú élet titka!"

(#47020) k4rL^ válasza Alice90 (#47019) üzenetére


k4rL^
senior tag

Nem, majd csak kedd hajnal 5től.

(#47021) Axel100 válasza BlackDesert (#47003) üzenetére


Axel100
tag

Köszönöm szépen, így működik a hang ,volt a monitoromon bemenet!

ELŐREUTALNI CSAK ABBAN AZ ESETBEN FOGOK HA TÖBB POZITÍVOD VAN MINT NEKEM!Ha valaki venni akar valamit tőlem,előbb írja oda mire gondolt ,mert ált. több termékem is van 1xerre!!!PRIVIT HAMARABB ÉSZREVESZEM!!!

(#47022) ForRedGlory válasza Tatyla (#47018) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ahogy nezem, mar szedi is melle a 2.69 GB-os Day1 patchet is :DDD

(#47023) GazRic


GazRic
senior tag

Coop lesz a Bloodborn-ban? Mármint az egész játékot végig lehet akár tolni cimbikkel?

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#47024) kola99


kola99
tag

Bloodborne , egy titkos fegyó : SPOILER [link]

(#47025) Elderath válasza GazRic (#47023) üzenetére


Elderath
őstag

Igen is meg nem is. Itt van infó online részről

Bloodborne's sense of reward and accomplishment upon overcoming difficult challenges is central to what makes it so unique, but that doesn't mean hunters have to go it alone. Up to 3 hunters are allowed to join forces online to tackle challenges that may be too great for a solo player. The player initiating the cooperative session is the “host” and players who respond to that are the “guests.”

Cooperative Play Completion
Once players successfully defeat the boss enemy in the area they are joined to, the guests receive a bonus reward and are returned to their own game.
Cooperative Play Incompletion
If the host or guest(s) die, or a guest uses the Silencing Blank item, the guest(s) are returned to their own world/game, and do not receive the bonus reward.
Password
Multiplayer matchmaking for cooperative play is automatic and random. However by setting a password for your session, other players can enter the same password and be joined to your game. Passwords can be up to 8 letters long.

[ Szerkesztve ]

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#47026) gyuribácsi88

A holnapi gyereksírást megelőzvén.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#47028) GazRic válasza Elderath (#47025) üzenetére


GazRic
senior tag

hát nem tudom, a grafika nagyon ütős ... gondolkodom a vételen

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#47029) PandaMonium válasza gyuribácsi88 (#47026) üzenetére


PandaMonium
őstag

Szokás szerint csúcsidőben. De most legalább nem fél napos leállás lesz (remélhetőleg). ;]

What I cannot create, I do not understand

(#47030) delibab válasza gyuribácsi88 (#47026) üzenetére


delibab
senior tag

ki tud olyankor játszani? ;]

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#47031) Tatyla


Tatyla
őstag

Bloodborne negyedik bossba most néztem bele streamen, hát vért fogunk hugyozni, srác fel is adta és elbucsuzott a nezőktöl...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#47032) Djuree


Djuree
félisten

ez mi lehet? :

it will take some time until content on this ps4 can be used with your licenses

destiny közben jött elő többször is, kidobott a játékból is, most meg nem ismeri fel h megvan a kieg.

meg nem a sajat gépem az aktiv ps4 azt irja, nem tudom aktivalni sem, azt irja előbb a másikon deaktivaljam. de hogy, mikor nincs is másik?
neten a psn accoutban sem tudom deaktivalni.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#47033) Tatyla válasza Djuree (#47032) üzenetére


Tatyla
őstag

Ha leáll a psn ezt írja ki

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#47034) nubyy válasza Tatyla (#47031) üzenetére


nubyy
aktív tag

Majd talan coop-ban. Demon's Souls-ban is vert izzadtam mire meglett a Flamelurker - ahhoz kepest a tobbi boss kb. a walk in the park kategoria volt szamomra. Hangulattol fugg nagyon - nekem legalabbis -, DeS is eleg konnyu volt mert annyira beszivott az egesz, nyilvan azt az 1 bosst leszamitva, ott elmentem setalni mielott osszetortem a controllert:D
Ha ez is olyan szinten be tud szivni magaba mint a DeS akkor nem lesz itt gond. Ha nem, akkor kidobott $60, de hat nah - 1x belefer. Minden esetre az joo jel, h stream nezese kozben mar mondtam magamban, h itt most mit csinalnek, mikor dodge es mikor atk:D

(#47035) haddent válasza Tatyla (#47031) üzenetére


haddent
addikt

Na azért én emlékszem amikor Lords of the fallen streamet néztünk és a gyerek fél órán át meg se tudta ütni a bosst majd mikor én odaértem akkor egy kis próba után szépen végighaladtam. Lehet, hogy beletelt nekem is egy órámba de semmiképp nem úgy, hogy nem haladtam vele / elvette volna a kedvem.. Jó igen ez Demon souls széria, de azt is mondták, hogy könnyebb lesz. Majd meglátjuk :DDD

(#47036) Djuree válasza Tatyla (#47033) üzenetére


Djuree
félisten

remélem tényleg csak ez a gond. :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#47037) tarti19 válasza Tatyla (#47031) üzenetére


tarti19
senior tag

Általában mindegyik bossnak megvan a gyenge pontja. Persze gearből beszerezni a megfelelőt ugye nem olyan egyszerű, hiszen itt is össze-vissza elrejtettek mindent. :) Nem árt a tárgyak fejlesztése s a harci mechanikák keresztezése sem.
Megy erőből is a dolog, csak akkor jön az idegeskedés! :)
Többségében azért ezek coopra vannak optimalizálva szóval, ha nem megy egyedül nem történik probléma.
Egyszerűen be kell idézned 1-2 főt s máris könnyebb a szitu.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#47038) PandaMonium válasza tarti19 (#47037) üzenetére


PandaMonium
őstag

Szvsz megéri szívni velük egyedül mert úgy az igazi a sikerélmény. Nekem Dark Souls-ban is sokszor már csak a phantomok megidézése túlságosan lebutította a harcokat mert azok ameddig beaggrózták a boss-okat addig én szétcsaptam őket csak az ütést mashelve. Persze volt olyan aminek többször neki kellett ülni, de hát ettől lesz olyan édes a győzelem. :D

What I cannot create, I do not understand

(#47039) Rigormortiis válasza PandaMonium (#47038) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Azért voltak bossok, ahol nem lehetett phantomot idézni, és elég szivatós is volt (Sif és a ds2es megfelelője a patkány).

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#47040) PandaMonium válasza Rigormortiis (#47039) üzenetére


PandaMonium
őstag

Szerintem Sif pont az egyik legkönnyebb boss volt, de akárhány emberrel beszélek mindenkinek más a véleménye. Nekem speciel Quelaag ment nehezen (meg persze az Ornstein+Smough kombó és Artorias) mások szerint pedig az volt könnyű. :)

What I cannot create, I do not understand

(#47041) tarti19 válasza PandaMonium (#47038) üzenetére


tarti19
senior tag

Persze nem vitás, de alapvetően túl vannak húzva a bossok. Ezért, ha nem vagy nagyon ügyes, akkor tudsz vele szívni nagyon sokat. DS2-ben pl. nekem Pursuer nagyon nem ment, pedig ugye csak counterezni kellett volna. 2x :)
Vagy a sárkány, amit a mai napig nem öltem le, mivel nulla mágiám s nagyon low távolsági támadásaim vannak. Ebből is látszik, hogy cska jól kell kombinálni s akkor sokat dobhat a a sikerhez :)

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#47042) Rigormortiis válasza PandaMonium (#47040) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Amugy szerintem a második rész annyiban volt könnyebb, hogy a bossokig vezető út kevésbé volt szpattyú. Ha csak ennyi könnyités lesz a BBban, akkor elégedett leszek. Meg átdolgozhatnák a soul memory rendszert is.

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#47043) bandi0000


bandi0000
nagyúr

az mitől van, hogy elindítom a fifát és kiír valami olyat, hogy a videó felvétel nem sikerült, mert blokkolja a képernyő vagy hasonló, persze nem néztem meg jól, de elvileg nem veszek fel semmi videót stb

Xbox One: bandymnc

(#47044) ß3NC33 válasza tarti19 (#47041) üzenetére


ß3NC33
tag

Sziasztok!
Nemrég én is beszereztem magamnak egy ps4-et. Ez az első konzolom, szóval még csak ismerkedem a géppel, az irányíitással :)) 2 játék volt a csomagban, a driveclub meg a the order. Az utóbbinak elég durva grafikája van, csak pislogtam amikor megláttam;)

(#47045) ForRedGlory válasza Tatyla (#47031) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nagyon remélem lesz benne erősségi szint állítás. Én már régen nem azért játszok egy játékkal, mert kihívást szeretnék, hanem, hogy szórakozzak :U

Mocskos jó lesz, ha munkaidő után idegbeteg módon (ha épp felnyomták a cukrom bent) leülök kikapcsolódni és folyamatosan meghalok.

(#47046) tarti19 válasza ForRedGlory (#47045) üzenetére


tarti19
senior tag

Nincs benne nehézségi szint állítására lehetőség. :) Maximum idézni tudsz. Bloodborne nagyon rétegjáték s sokan fogják szidni még így is, hogy azért már nem buksz annyit 2 halál között. :)

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#47047) Rigormortiis válasza bandi0000 (#47043) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Az az alap 15 percnyi felvételre vonatkozik, amit mindig vesz a háttérben. Akkor szakitja meg, ha bejelentkezik valahova a háttérben.

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#47048) bandi0000 válasza Rigormortiis (#47047) üzenetére


bandi0000
nagyúr

de sok értelme van ennek, nem lehet kikapcsolni mi?

Xbox One: bandymnc

(#47049) banana_joe válasza tarti19 (#47046) üzenetére


banana_joe
tag

igazad volt mégis van benne shiled:
[link]

PSN: bananosjoe84

(#47050) tarti19 válasza banana_joe (#47049) üzenetére


tarti19
senior tag

Még nagyon hiányos az oldal, hivatalosan csak holnap hajnali 5-kor jelenik meg :)
Egyelőre nem is tudom milyen karaktert indítok, ha nincs pajzs a kezemben.
Azt viszont tudom, hogy a staminát nyomom fel elsőnek :P

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.