Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#110001) #45378816 válasza Vadernagyúr (#110000) üzenetére


#45378816
törölt tag

Jó lesz az, tetszeni fog, ha pro-d van akkor tudsz állítgatni pár dolgot is.
Nekem mai napig nincs meg, még nem vett rá a lélek, hogy beszerezzem lemezesen végig toljam és megváljak tőle. :)

(#110002) Vadernagyúr: Nekem csak digitális, egyedül az R6-ot használom lemezen, mert ajándékba kaptam.

Az UC4-et is az első napokon beszereztem, végig toltam pár nap alatt és tovább adtam ugyan annyiért.
Számomra nem lesz örök a játék, így a TR sem (pedig nagyon-nagyon jó játékok) most ezért is vagyok kicsit bajban, mert a Doom elég jó áron megy, de a multi például egyáltalán nem érdekel, csak a single-re, hogy végig játsszam és tovább adjam, nem feltétlen adnék ki még öt ezret sem.

[ Szerkesztve ]

(#110002) Vadernagyúr válasza #45378816 (#110001) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Nekem is szinte csak lemezes játékaim vannak a DriveClub kivételével.. Kijátszottam a RE7-et is,de nincs szivem eladni.. :)

PSN: joskovagyok199

(#110003) ezozo válasza gamegod (#109892) üzenetére


ezozo
tag

Hali,kösz ennyit megér ez a brutális belezős játék,régóta vacilálok hogy be kéne szerezni,de így hogy Baráti Áron van pláne :DD

LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

(#110004) Xaels válasza Kvelstadt (#109999) üzenetére


Xaels
félisten

Köszi, majd megint ránézek ha hazaértem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#110005) Osiris


Osiris
őstag

Szerintetek Hyperx Cloud II vagy Sony Platinum Wireless Headset-et érdemes inkább venni? Fő felhasználás a PS4 lenne.

(#110006) Zanik válasza Osiris (#110005) üzenetére


Zanik
addikt

Egy szavazat a Cloud II-re!
Lehet kevésbé praktikus (kábel) és menő (sztereo) mint a Platinum, de ha a Gold fejesről irtakat veszem alapul, akkor a HyperX tuti hogy tartósabb mint a Sony...

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#110007) gery2123 válasza Bencus88 (#109984) üzenetére


gery2123
őstag

Nagyon várom már a játékot, de teljesen áron tuti nem veszem meg sajnos.....
Azonban amint mérséklődik az ára :)

-- PSN_ID: GerY2123

(#110008) sting2 válasza Osiris (#110005) üzenetére


sting2
addikt

Ha egy árban lenne borulna a matek - amit a hangjukról lehetne elmondani.

A Cloud II igazán egy hangkártyával(nem a sajátjával az mehh) virgonc, azzal olyan rétegeket is hallasz amit kontrollerbe dugva soha.
Viszont a Sony jó szokásához híven, mindig reszel egy kicsit az újabb és újabb fejesein.
A szinergia miatt, a frissebb teknó miatt, a vezeték mentesség miatt, - persze, ha az anyagiak is lehetővé teszik, a Platkót választanám.
Nem írnak rosszakat róla és az újdonság ereje kitart az eladásnál is ha esetleg nem jönne be...

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#110009) Osiris válasza sting2 (#110008) üzenetére


Osiris
őstag

&Zanik

Egyelőre inkább a Cloud II felé hajlok. Platinumról futottam bele olyan véleménybe, hogy nem igazán jobb a hangja mint a Gold-nak. Az árkülönbség miatt meg főleg a mindenhol dicsért Cloud II lesz az ésszerű döntés... Azt hiszem ez eldőlt. :R

[ Szerkesztve ]

(#110010) pr0bi válasza A guru (#109866) üzenetére


pr0bi
senior tag

Teljesen játszható és élvezhető a Battlefront kiegek nélkül is, sokat nem adnak hozzá, klasszikus helyszínek nagy része benne van a simában ami szerintem untig elég. Messze nem olyan rossz mint egyesek beállítják, ezerszer inkább ez mint az unalomig ismételt Battlefield,

(#110011) ObieWan


ObieWan
csendes tag

Sziasztok

Segítséget szeretnék kérni tudom nem egészen ideillő a kérdés, (a megfelelő helyen nem kaptam választ)
szerintetek 27"-os méretben milyen monitort érdemes PS4 Pro hoz venni? Van egy két kiszemelt termék (Pl.: Első Második ) Az árszegmens az a példákban látható nagyon többet nem adnék érte. Emellett még használnám notebook megjelenítőnek is (aminek az alap felbontása FullHd. Kérdés elég lenne e az is, vagy lehetne feljebb menni? (a notebook elvileg bírná).

Elnézést kérek, amiért nem teljesen ideillő a kérdés.

Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Atticus_ID

(#110012) leslieke válasza ObieWan (#110011) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én a másodikat venném meg, a jobb felbontás miatt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#110013) Vadernagyúr


Vadernagyúr
senior tag

Hát srácok.. Valóban csak trial verzió volt,de nemhogy egy órás nem volt,szerintem még félórásnak se mondható.. :D Ezért fölöslegesnek tartom letölteni a teljes verziót.. Ezt kilehetne adni egy kisebb méretű demo verzióban is :D

PSN: joskovagyok199

(#110014) #45378816 válasza Vadernagyúr (#110013) üzenetére


#45378816
törölt tag

Abba gondolj bele, hogy ha tetszik annyira, hogy most azonnal megvedd, akkor már csak ki kell fizetned és játszhatod tovább! (javítson ki bárki, ha rosszul tudom)

Én sok ilyet kívánok még a jövőben, mert szerintem hasznosabb, mint egy-egy gameplay megnézése.

(#110016) Vadernagyúr: Ez a fölösbe várt annyit dologhoz csak azt írnám, hogy semmi sem olyan nagyon eget rengetően fontos játék, hogy a user ne tudna várni ezért, hogy személyesen is kipróbálhassa a játékot, mint sem megnézzen egy videót, amiben azt látja minden szép és jó, de lehet számára kedvezőtlen mondjuk az irányítás.

[ Szerkesztve ]

(#110015) leslieke válasza #45378816 (#110014) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Egyetértek. Vettem már így játékot és ott folytattam, ahol a próba alatt vége lett.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#110016) Vadernagyúr válasza #45378816 (#110014) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Ebben igazad van,de ha meg valakinek nem tetszik,akkor fölösbe várt rá annyit.. :D De kinek mi :)

PSN: joskovagyok199

(#110017) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#110018) SH4D0W2011 válasza oriic (#110017) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Az nem gyenge, bár amilyen minőségű a játék, nem csodálom. :)

(#110019) Neoteric válasza ObieWan (#110011) üzenetére


Neoteric
addikt

Meg kell tudni, hogy képes-e HDMI-n 4k 60hz-re, mert ha nem, akkor azt csak display porton tudja és sütheted a ps4 prot vele.

PSN: ne0teric_sAN

(#110020) Rage47 válasza SH4D0W2011 (#110018) üzenetére


Rage47
veterán

és amekkora marketingje volt :D

(#110021) Bad Pritt válasza oriic (#110017) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Abszolút megérdemelt eredmény, még az undorító videódömpinget is pikkpakk el tudtam neki felejteni.
Viszont én inkább a Nier számaira lennék kíváncsi, gyanítom azzal, hogy berakták a HZD meg az Andromeda közé jól megtitanfallozta a Square szerencsétlen játékot...

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#110022) Pacee90


Pacee90
tag

Játszik valaki a Nier Automatával ? Holnap hozza a futár nekem, mi a véleményetek a játékról ?

(#110023) Zanik válasza oriic (#110017) üzenetére


Zanik
addikt

"This is only the beginning of Aloy's story and our exploration of the world of Horizon Zero Dawn, with the team already hard at work on an expansion to the story."

Ugye jól értem hogy akkor lesz kiegészítő vagy akar külön folytatás. Egy ilyen sikeres új IP-nél majd hülyék lennének nem meglépni.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#110024) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Tegnap aktiváltam a 14 napos ingyenes psn plust. Ha megveszem 300 ft-ért az egy hónaposat, akkor az hozzá adódik, vagy mától lesz 1 hónapom?

(#110025) Bencus88 válasza horkovy24 (#109997) üzenetére


Bencus88
nagyúr

én is nagyon várom már :)

gery2123: hamar le fog menni az ára.

[ Szerkesztve ]

(#110026) SH4D0W2011 válasza RockHaRD (#110024) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Hozzá fog adódni, viszont érdemes tudnod, hogy 1.500 Ft-ot fog levonni, a maradék ~1.200 megy walletbe.

(#110027) brumi1024 válasza RockHaRD (#110024) üzenetére


brumi1024
veterán

A 14 napos alatt én nen tudtam megvenni az 1 hónaposat, "van már plusom" indokkal. Lejárat után már engedi.

[ Szerkesztve ]

(#110028) alratar válasza erahurka (#109954) üzenetére


alratar
addikt

Adott hónapban..
Ebben az esetbe áprilisban, amíg nem jönnek az új free gamák.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#110029) Kiskutya válasza Kiskutya (#109961) üzenetére


Kiskutya
veterán

Köszi a tippeket csak egy gond van a ks7000 100ezerrel drágább mint az lg amit linkeltem. Többet ér 100ezerrel?

hmm...

(#110030) moya#no1


moya#no1
aktív tag

Skacok. A kontrollereket lehet a fülhalgato kimenetnél is tölteni ? :F
Erről mi a vélemény ?
Ps4 pro vertical stand cooledk[link]

Just Ride KTM

(#110031) Adam_Shepard válasza Bad Pritt (#110021) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Meg a Persona 5

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#110032) A`rpi válasza moya#no1 (#110030) üzenetére


A`rpi
addikt

"Skacok. A kontrollereket lehet a fülhalgato kimenetnél is tölteni ?"

Fejhallgató kimeneten keresztül nem tudod tölteni, de maga a jack csatlakozó mellett van dedikált csatlakozó az akkumulátor töltésére (EXT. felirat.)

(#110033) leslieke válasza oriic (#110017) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szép eredmény, majd ha olcsóbb lesz talán egyre beruházok én is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#110034) A21


A21
tag

Sziasztok!

Szeretném kérdezni azoktól akiknek PRO van, hogy a The Last of Us Remastered milyen 4K-n?

És aki csak fullHD-n nyomja, azon még szebb lett, van-e különbség a sima PS4-hez képest?

Köszi! :R

(#110035) krx21 válasza A21 (#110034) üzenetére


krx21
nagyúr

Szép nagyon! Én 4K-n néztem... De 60fps-t beállítva is nagyon szép.

(#110036) belan válasza sp8787 (#109971) üzenetére


belan
addikt

Filmezésre is nagyon jó

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#110037) moya#no1 válasza A`rpi (#110032) üzenetére


moya#no1
aktív tag

Igen igen arra gondoltam :U es van valami különbség töltési sebességben a 2 csati között ?
A hűtôs vertical stand el valakinek van valami tapasztalat ? :)

[ Szerkesztve ]

Just Ride KTM

(#110038) A`rpi válasza moya#no1 (#110037) üzenetére


A`rpi
addikt

Relatív gyorsan feltölti A USB-s csatlakozón keresztül, hogy ez a másik dokkolós megoldás (EXT.) milyen, azt nem tudom, biztos teszi az is a dolgát.

(#110039) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Kipróbáltam a Nacon Evolution Prót, mert kellene lassan egy második kontroller, nagyon jó cucc, de egyrészt drága, másrészt vannak kicsit idegesítő dolgai, amik miatt sajnálnám rá a pénzt. Úgyhogy a kérdés, hogy van DS4 árkategóriájában (max 20K) jobb kontroller nála PS4-hez?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#110040) SH4D0W2011 válasza Bad Pritt (#110039) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Milyen idegesítő dolgai vannak, ami ennyire kizárja nálad?
Csak azért kérdezem, mert én is akarok majd egy második kontrollert, és bejön ez a "konkurencia forma", fogásra is jobban szerettem az X360 kontrollert, meg az is jobban kézre áll, ha a D-Pad az analóg alatt van.
Azt nem tudod, a headset kimenet nincs véletlenül itt erősítve? :D

[ Szerkesztve ]

(#110041) Lefty válasza moya#no1 (#110037) üzenetére


Lefty
addikt

Nem tudom mennyire van ertelme a hutos vertical standnek, nemet amazonon lattam en is. Gondolom artani nem arthat, de nem biztos, hogy szukseges, na jo talan nyaron azert jol johet. En a Pro-t Sony vertical standdel hasznalom megjelenese ota, nincs semmi gond. Nyilvan nem lenne hivatalosan ilyen allvany, ha barmi rosszat tenne a gepnek. Fekvo huto is van amugy.

(#110042) vvega30


vvega30
senior tag

Üdv
Teljesen új vagyok a PS témában. Most hozzájutottam egy géphez és egy uncharted 4-hez kipróbálás címszóval. Regisztráltam stb. szóval az alapok azok megvoltak.
Beraktam a lemezt letöltött némi pluszt (12gb..:) ), majd miután elindítottam akkor is folyamatosan pörgeti a lemezt a gép, ami igen hangos és zavaró. Ez így működik helyesen? Vagy valamit nem jól csináltam? Vagy külön fel kell másolni a játékot, ha igen hogyan kell? A GYIK-ban nem találtam infót. Sry a láma kérdésért, biztosan lesz még:)

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#110043) Bad Pritt válasza SH4D0W2011 (#110040) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Igazából több apróság. Nem lehet vele bekapcsolni a konzolt, vezetékes, ami oké, minimális input lag, de én jobb szeretem, ha vezetéknélküli kényelmi szempontok miatt. Az M1-M4 gombok nagyobb kézzel több megszokást igényelnek, az analóg meglepően hosszú úton jár, amit szintén meg kell szokni, ráadásul aszimmetrikus (az egyik homorú, a másik domború), ez engem mindig zavart. Tényleg marginális, de nincs lightbar, szóval amelyik játék használná a fényt, ahhoz továbbra is DS4 kell. Az app iszonyat sokrétű, pont ezért jó lenne egy jobb leírás hozzá, ami gyárilag nincs, lehet böngészni a neten.
Összességében tetszett, de nekem most nem érne meg 35 ezrest, a programozhatóságát nem használnám ki, fogásra meg nem jobb annyival, amennyivel drágább.
Erősítve?

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#110044) norbi2010 válasza vvega30 (#110042) üzenetére


norbi2010
őstag

Na örülök, hogy nem vagyok egyedül, az én konzolom is egy sugárhajtómű hangerejével vetekszik játék közben. :( (Slim)

[ Szerkesztve ]

(#110045) Lefty válasza vvega30 (#110042) üzenetére


Lefty
addikt

UC4 alatt ez a helyes mukodes :)

(#110046) Carlos Padre válasza Bad Pritt (#110043) üzenetére


Carlos Padre
veterán

+ elég kókány dolog, hogy nincs ps4 companion app hozzá, pcvel kel szopózni, ha testre akarod szabni. Ennek ellenére mióta megvan csak azt használom.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#110047) akangels válasza vvega30 (#110042) üzenetére


akangels
tag

Szerintem csak addig fogja pörgetni ameddig fel nem települ a háttérbe minden. Legalábbis nekem eddig így volt a laat of us al , uc collectionnel is , pont ma este raktam be én is az uc 4et (uc collection , last of us vegigjatszas utan :D ) így rest módba éjszaka letölti amit kell és holnap du meglesem :D

(#110048) james001 válasza Pacee90 (#110022) üzenetére


james001
veterán

Egy baromi jó és pörgős hack n slash játék,szerintem nagyon király lett.
Itthon amúgy ahogy láttam nem lett valami nagy híre a játéknak,gondolom mert full japó cucc. :D Plusz egy csomó helyre meg se jött időben. Még jó hogy előbb szereztem be 2 héttel ;] Szerintem pár hónap és elég "ritka" játék lesz.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#110049) vvega30 válasza Lefty (#110045) üzenetére


vvega30
senior tag

Szóval más játéknál ez nem így van?

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#110050) Rage47 válasza vvega30 (#110042) üzenetére


Rage47
veterán

én is új vagyok és addig ilyen amíg telepíti fel a játékot a háttérben

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.