Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#190001) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Respect annak az embernek aki felelōs volt ezért az apróságért a FarCry5-ben [link] kár,hogy ekkora játékra ilyen kevés jut :(((

Life, Uh, Finds A Way

(#190002) #58978304 válasza hombre[EU] (#190001) üzenetére


#58978304
törölt tag

Kèpes voltam végignézni.
Mi ezzel a baj?

(#190003) Madwe válasza Kendek (#189969) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szerintem pedig akinek fontos a magyar nyelv, az támogassa ezt a tendenciát azzal, hogy hivatalos magyar kiadást vesz.
(Mondom ezt ugy h neke, nem magyar a fő profilom - bár ami,or ps3 csináltam nem is létezett magyar store - de nekem nem szempont a magyar nyelv, ha van akkor is angolt választok)

(#190004) Carlos Padre válasza #58978304 (#190002) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Semmi. A random dalok a tábortűz mellett az egyedüli értékelhető dolgok benne.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#190005) erahurka válasza S e t h (#189976) üzenetére


erahurka
félisten

Mondjuk ezt is olyan tipikusan kretén Sony módon sikerült. Csak magyar régiós lemezeken és digitális játékokon van magyar felirat, UK Store verzióban már nincs. Ha meg valaki kint él de benyomná a magyar feliratot rohadjon meg. :C

Madwe: nem hiszem hogy ne tudna statisztikát bekérni a Sony arról, hogy világszinten hányan tolják magyar felirattal. Innentől meg ha kielégítő a szám, akkor igazolva van a dolog. Teljesen felesleges, vásárlókat szivató és összezáró dolog hogy pl. az UK Pókemberre nem lehet utólag se letölteni a magyar nyelvi csomagot.

[ Szerkesztve ]

(#190006) Carlos Padre válasza erahurka (#190005) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nekem eddig egyedül a Detroit-on nem volt magyar felirat, nem is értettem.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#190007) #58978304 válasza Carlos Padre (#190006) üzenetére


#58978304
törölt tag

Szint úgy.

(#190008) Madwe válasza erahurka (#190005) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én úgy gondolom ez nem a sony, hanem a sony magyar forgalmazójának a projektje - ezért is írtam. Ha ez mégsincs így, s globális projekt lenne igazad lenne, de amennyiben ez egy magyar forgalmazói kezdeményezés, akkor meg nem :)

(#190009) Ramoskaa válasza Carlos Padre (#190006) üzenetére


Ramoskaa
aktív tag

Még mindig a borítóra gondolok csak, de a Detroitra tényleg igaz ,hogy nem tartalmaz magyar feliratot míg angol Spider-man és God of war-nál igen????!!!

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#190010) #58978304 válasza Ramoskaa (#190009) üzenetére


#58978304
törölt tag

Gow Tartalmaz (Német verzio)
Míg Detroit nem ,ugyan itt.

[ Szerkesztve ]

(#190011) felixo


felixo
őstag

Szerintem jó dolog, hogy bele teszik a játékokba a magyar nyelvet. Az alap szavakat gondolom mindenki tudja és érti, de mikor vannak átvezető részek, ott már azért elég jól kell a nyelvet tudni, hogy az ember megértse és értelmezze. God of war-ban ugye van magyar felirat és még így is sokszor figyelni kell, mert elég gyorsan írják a szöveget.

Redmi Note 9

(#190012) laci1117


laci1117
tag

Pókember DLC-ből melyiket érdemes megvenni? :) Melyik adja a legtöbb pluszt és élményt? 3x 2500 Ft-ot nem szánok már rá. De egy DLC még belefér :)

(#190013) Xaels válasza laci1117 (#190012) üzenetére


Xaels
félisten

A 3 együtt egy komplett kis történet. Nem érdemes szerintem külön megvenni, de ha mégis úgy döntesz akkor az elsőt, a Cicásat mert úgy van sorban és talán az úgy ahogy le van zárva.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#190014) marilllyo válasza laci1117 (#190012) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát szerintem akkor inkább engedd el. A DLC-k időtartama egyenként karcsú ~2 óra. Önmagában egyik sem ér semmit mert, ahogy írták egy külön történet három felé szedve. Vagy vedd meg az egészet és akkor azzal elbíbelődsz egy napot vagy engedd el. ;)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#190015) Nayrobi válasza erahurka (#190005) üzenetére


Nayrobi
őstag

A detroit, beyond, thats you, frantic és knowledge nem tartalmaz magyar feliratot uk storeban, a többi igen, illetve a chimparty kérdéses, az nincs meg így nem tudom.

(#190016) laci1117 válasza marilllyo (#190014) üzenetére


laci1117
tag

Köszönöm srácok! :)

(#190017) Peace válasza laci1117 (#190012) üzenetére


Peace
nagyúr

December 21-én 4000-re volt leárazva a 3 DLC. Hamarosan biztos ismét lesz ilyen. ;)

(#190019) laci1117 válasza Peace (#190017) üzenetére


laci1117
tag

Annyiért behúzom akkor legközelebb! :) Meglett a platina és totál ürességet érzek... :O

(#190020) oriic válasza sutyesz96 (#190018) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Ott van mind az 532 db. Ha premium előfizető vagy, nem tiltottad le véletlenül magad?

Live-Die-Respawn

(#190021) Kendek válasza oriic (#190020) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Szerintem a moderálásra gondolt, mivel törölve lett nem egy hozzászólása. Írtam neki privátban.

<-ƘƘ->

(#190022) Ramoskaa válasza Jigoku (#189986) üzenetére


Ramoskaa
aktív tag

Nincsen nekik raktáron, legalábbis a collectorból :(

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#190023) Gebriel válasza Kendek (#190021) üzenetére


Gebriel
veterán

Elég furcsán megy a hsz-ek törlés néha. :U

(#190024) Kendek válasza Gebriel (#190023) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Legutóbb egy fórumtársra tett megjegyzést, és firtatta a moderálását. Arra egyből úgy válaszoltak, hogy egy politikus is bele lett keverve, amire meg ment a személyeskedés...

<-ƘƘ->

(#190025) WaterWave


WaterWave
veterán

Vagy ha nagyon finoman akarjuk írni, aki közelebb van a tűzhöz, az hamarabb kap enni :DDD

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#190026) xkoti


xkoti
senior tag

Urak egy érdekes kérdésem lenne csak kíváncsi vagyok kivitelezhető-e :D

Szóval a lényeg az, hogy szeretnék egyedi "skin-t" csinálni a ps4 slim-re viszont én template-t sehol sem találtam ami a silmhez jó lett volna csak fat-re volt.
Igen tudom van olyan oldal ahol lehet venni matricákat akarom mondani skineket de nagy része nem tetszik és egyedit szeretnék amit én készítek.
Egy template-ből lenne a legegyszerűbb dolgozni de mint mondtam nem találtam.
(vagyis de csak közel 10k amit én azért sokkalok :N )

A kérdésem ezzel kapcsolatban esetleg tudtok templatet vagy hogy hogyan is oldhatnám meg ?

KO

(#190027) sutyesz96 válasza Gebriel (#190023) üzenetére


sutyesz96
őstag

Ugye, ezt én is észrevettem.. :U

Szóval a nevem innentől inkább kuss, és majd más próbál rávilágítani a delikvensre..

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#190028) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Másnál is problémás a letöltés? Rest mode-ban nem töltött, most pedig a leállított (pause) frissítést nem folytatta hanem az elejétōl kezdte újra letölteni :F

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#190029) Ramoskaa


Ramoskaa
aktív tag

Sziasztok! Még egy kérdésem lenne most a Detroit : Become Human kapcsán. Végigjátszottam és platinázni akarom. Jelenleg úgy csinálom ,hogy ami elmaradt ott mentés nélkül visszamegyek a fejezetre. Viszont van olyan platina ,ami elvileg, ami szerintem több fejezetből tevődik össze.
Pl.
SURVIVORS Everyone is alive at the end
I'LL BE BACK Connor died and returned at every opportunity before reaching the end Connor
HAPPY FAMILY Kara, Alice, and Luther are together at the end

Ha egy bizonyos fejezetet elkezdek és rámentek akkor az utána lévő fejezeteket törli?Tehát nem tudok lépkedni az utána levő fejezetek között?

Köszönöm ! Ismét ! :D

[ Szerkesztve ]

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#190030) seniman válasza sutyesz96 (#190027) üzenetére


seniman
addikt

Persze,mi mentünk a levesbe,de a napi 100 a témához abszolút nem kötődő hozzászólása az helyénvaló a delikvensnek. ;)

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#190031) marilllyo


marilllyo
veterán

Na srácok! Erre ki emlékszik? El is felejtettem mennyire gyönyörű....

link

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#190032) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Sziasztok, AC Originsből melyik változatot megvenni a mostani akcióban? (store: sima/deluxe/gold) :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#190033) Deck válasza koncsik (#190032) üzenetére


Deck
titán

Amelyiket gondolod.. Oda van írva mit tartalmaz :)

PS5

(#190034) koncsik válasza Deck (#190033) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Értem, köszönöm, ezt felfedeztem magamtól is :B Csak nem tudom, mit gondoljak. :DDD
Arra lennék kíváncsi, hogy a véleményetek szerint az egyes verziókban bennfoglalt tartalmak mennyire érik meg a jelen pillanatban nem túl nagy árkülönbséget, különös tekintettel az extra küldetésekre.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#190035) Deck válasza koncsik (#190034) üzenetére


Deck
titán

Vegyes lesz. Kinek éri meg kinek nem. Szerintem megéri season passel együtt venni.

PS5

(#190036) Wesder válasza koncsik (#190032) üzenetére


Wesder
félisten

Az Odyssey verziót ajànlom belőle. Mondjuk nekem 8€ volt a fullos kiadàs Origins-ből. Annyit biztos megért.:DDD

erahurka
Szerintem meg rohadtúl nem kötelesek szàmontartani hogy UK-ben vagy bàrhol màshol hànyan szeretnének magyarul jàtszani.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#190037) erahurka válasza Madwe (#190008) üzenetére


erahurka
félisten

És a magyar Sony nyilván arra szórja a pénzt amire kedve tartja :U Nyilván le kell jelenteniük a központ felé hogy sikeres-e a projekt. Ok ők nyilván a magyar eladások változását jelentik le, de a központ meg figyelhetné ettől hogy globálisan mennyivel többen futtatják magyarul a programjaikat. Vagy ezek tényleg azt hiszik hogy UK store-ban csak britek vásárolnak? Lehetne ennyi eszük.

(#190038) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

:R
(#190036) wesder: az Odyssey verzió már megvan :K egy szép órával (akcijós BF körül)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#190039) Wesder válasza koncsik (#190038) üzenetére


Wesder
félisten

Jàrt hozzà óra?:Y

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#190040) RangerFox válasza koncsik (#190034) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Jók a dlck is hozzá, de teljes élményt ad az alapjáték is. A deluxe-on kívül mindegyik megéri a pénzét.

(#190041) BoneDragon válasza Wesder (#190039) üzenetére


BoneDragon
veterán

Szerintem azt is vett bf alkalmaval, durva lenne ha jarna hozza ora. :D

(#190042) RangerFox válasza BoneDragon (#190041) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Járt a deluxe editionhöz AC-s óra. Kék színű, asszem.

(#190043) Chrakatoa


Chrakatoa
tag

Sziasztok!

Van egy német régiós accountom ami elsődlegesnek van beállítva a gépen illetve van egy magyar régiós is. Kérdésem a következő lenne, sajnos nem találtam sehol erről infót így inkább rátok hagyatkoznék. Van egy magyar nyelvű spiderman játékom, ha a német accounton megveszem hozzá a dlc-t akkor tudok vele játszani a magyar accountot (azon vannak a mentéseim és azt folytatnám)? Ugyan ez lenne a kérdésem Horizon zero dawn dlc-vel kapcsolatban is. Olvastam hogy nem mind1, hogy milyen régiós maga az alapjáték csak horizon esetén eleve nincs magyar így gondolom az európai változat, nem pedig régiós . Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban. Kérdésre válaszolva hogy miért nem a magyarral veszem meg, azért mert a némethez van feltöltő kártyám.

Előre is köszönöm a segítséget! :R

(#190044) koncsik válasza RangerFox (#190040) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Köszi,
Amúgy ez volt az, csak majdnem féláron...

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#190045) Kendek válasza Chrakatoa (#190043) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mindkét játék esetén megegyeznek a magyar és a német digitális és fizikai változatok meg a DLC-k. Szóval a magyar Pókemberhez és HZD-hez jó lesz a német Store-ból vásárolt DLC, és a megosztással sem szabad, hogy gond legyen. :)

<-ƘƘ->

(#190046) BoneDragon válasza RangerFox (#190042) üzenetére


BoneDragon
veterán

Na jo ezt nem gondoltam volna. :)

(#190047) Chrakatoa válasza Kendek (#190045) üzenetére


Chrakatoa
tag

Köszönöm a segítséget! Teszek vele egy próbát! :R

(#190048) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Megvettem a PES2019-et hogy kicsit focizgassak, erre a Juventus nincs benne. PM Black and white vagy milyen néven fut. Így el is ment a kedvem tőle, vissza lehet váltani a játékot, mert ez így nekem átverés?

Resistencia eterna

(#190049) pulffy válasza marilllyo (#190031) üzenetére


pulffy
őstag

Jó kis dal és jó kis game. Így most lehalgatva tényleg gyönyörű.

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#190050) Kendek válasza bagyulajuve (#190048) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Elvileg nincs rá mód, a játék letöltése után már nem adják vissza a pénzt. De a support-nál bepróbálkozhatsz ha gondolod, viszont túl sok esélyét nem látom.

<-ƘƘ->

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.