Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#46001) Pöttön válasza Tegla80 (#45999) üzenetére


Pöttön
őstag

A mentések nem lényegesek.
Azért akarom még most, a 14 napos psn plus van aktiválva.
Az oddworld-öt meg a Valient Hearet-set meg letöltöm újra (Ez a két érték volt a gépen). :)

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#46002) varadigabor


varadigabor
senior tag

Gta online nektek is le halt?:D

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#46003) PandaMonium


PandaMonium
őstag

Last of Us-ban most értem a winteres rész végére... Reakcióm kb. :Y
Elképesztő hogy meg van csinálva ez a játék, le a kalappal. Grafika is a legjobb amit valaha láttam pedig PC-s létemre volt dolgom a Crysis-al és társaival. NPC-k is mind kellő képpen okosak, csinálják a dolgukat, az meg már csak extra hogy eddig 1 buggal sem találkoztam. Tudom, hogy a topik nagy részének már lerágott csont ez a játék, de nekem újdonság és ez volt az első játék ami kiváltotta belőlem ezt az "ezért megérte PS-t venni" reakciót. :K

What I cannot create, I do not understand

(#46004) RunnyJuggler válasza varadigabor (#46002) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Fél óráig próbálkoztam, most beengedett. Még délután tökéletesen ment, de most szerintem túl van terhelve.

(#46005) Neoteric


Neoteric
addikt

145k mennyire jó ár egy zsír új ps4 + 2 kontroller + kamera + lemezes little big planet 3 kombóért?

PSN: ne0teric_sAN

(#46006) gyuribácsi88 válasza Neoteric (#46005) üzenetére

nagyon :K

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#46007) mrhitoshi válasza gyuromoj (#46000) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Én a FC4-től akarok lassan megválni. Ekkora szart régen láttam. :W

PS4

(#46008) belavagyokbp válasza Neoteric (#46005) üzenetére


belavagyokbp
aktív tag

Ha használt, akkor szerintem sok érte. Little big planet kb 8-10K itt hardveraprón használtan, a kamera 10-12 (16 újonnan pl tescóban) a kontrollerek 14 körül mennek. Így durván kitek nélkül maga a gép + kontroller 109K-ra jönne ki. Ha tudsz egy 10-est alkudni, akkor viszont simán megérné :)

Szerk: most látom, "zsír új" - akkor nem szóltam, bár így se "beszabehu".

[ Szerkesztve ]

(#46009) PandaMonium válasza Neoteric (#46005) üzenetére


PandaMonium
őstag

Szerintem max. átlagos ajánlat, semmiképpen nem fú-de-jó. Ezzel jobban jársz szvsz és akkor azt tudsz venni mellé amit szeretnél, pénzben is jobban jössz ki.

What I cannot create, I do not understand

(#46010) gyuromoj válasza mrhitoshi (#46007) üzenetére


gyuromoj
veterán

Az megvolt PC-n. :)
Konzolon FPS-t csak akkor tolok ha nagyon érdekel, ami nálam egyelőre ki is merült a Killzon SF-ban.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#46011) mrhitoshi válasza gyuromoj (#46010) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Alapjába véve nincs gond a FC4-gyel, de a sok kis hülye apró dolog miatt kiakad az ember tőle. :W
Pl.: semmi új dolog a storyban, kb ugyan az mint a 3, a sok felesleges animáció, akkor a fő/mellékküldetés arány. Borzasztó.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#46012) Neoteric válasza PandaMonium (#46009) üzenetére


Neoteric
addikt

Ja vele beszéltem pár napja, de gari miatt ez nekem felejtős.. ha nem jön fel többet ide, akkor kb fújhatom.

A fenti ~145k-s bundle amúgy osztrák mediamarktban van, ha esetleg mást is érdekelne. Még alszom rá.. köszi a visszajelzéseket. :R

PSN: ne0teric_sAN

(#46013) Pöttön válasza Tegla80 (#45996) üzenetére


Pöttön
őstag

Köszi szépen a segítséget és a linket! :R
Már tölti is a játékokat. :)

(#46011) mrhitoshi: Épp kérdezni akartam hogy ennyire szar lett? :D
Nekem a 3 az kifejezetten tetszett, örülnék is neki ha kiadnák rendes graffal ps4-re.
360-on kritikán aluli ahogy kinézett meg ahogy futott kb 20-22fps-el...

Tartottam tőle hogy ez nem több mint egy teljes árú dlc...

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#46014) gyuromoj válasza mrhitoshi (#46011) üzenetére


gyuromoj
veterán

Megértem és igazat adok.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#46015) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Melyik most a legfrissebb széria ?

Xbox One: bandymnc

(#46016) N@idia


N@idia
őstag

Aki játszik a dying light-al azoknak 1.02-es verzió van vagy már az 1.04 ? Mi a magyar store-ból vettük és a legfrissebb kiadás 1.02 :Y Akikkel meg játszani akarunk azoknak meg 1.04 Amcsi storeból :W Lehet különbség abban,hogy az amcsiak előrébb járnak update-ben ?

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#46017) gyuribácsi88 válasza N@idia (#46016) üzenetére

Nekem is most töltött le valami 2 gigás (nem figyeltem pontosan mennyi) update-et.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#46018) N@idia válasza gyuribácsi88 (#46017) üzenetére


N@idia
őstag

Hihetetlen nekünk a legfrissebb 1.02 és ezt múlthét szerdán szedte le azóta semmi nem jött hol ott már 1.04 akarom mondani 1.05 ami ma jött ez a legfrissebb,akár hogy is frissítem nem elérhető...

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#46019) RunnyJuggler válasza N@idia (#46018) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Tulajdonképpen el vagyunk maradva 3 update-tel az USA profilosokkal szemben. Az még oké, hogy pár nappal később jön ide, de amikor már a 3. update jön nekik, nekünk meg még az első sem jön le az már zavaró. És úgy olvasom, hogy más európai országokban is fennáll ez a probléma. Angliában is.

(#46020) Dicker válasza Neoteric (#46012) üzenetére


Dicker
őstag

Kicsit drága. Ez a junior csomag nem?
Újonnan vett árakkal, kb. a LBP, ami ingyen van benne, a többi alapáron külön-külön ugyanennyi.
LBP3 - 6.500-ért szerzel használtan.
Használtan a többi ára is sokkal olcsóbb. Ha újra vennék biztos, hogy egy használt garanciás, giga pack valamelyikét szerezném be, amiben lehetőleg nincs digitális játék.
Szerintem még mindig az egyik legjobb csomag a Driveclub+LBP3+TLOU 135-ért, legalábbis itthon.

(#46021) Gijon válasza N@idia (#46018) üzenetére


Gijon
senior tag

Csak egy felvetés.., mi van akkor, ha csinálsz egy usák profilt? Avval sem szedi le? (a megosztódást nem kalkuláltam :N )

(#46022) RunnyJuggler válasza Gijon (#46021) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Meg van osztva a fiókunk, úgyhogy nem tudnánk megoldani. De ez akkor sem megoldás.

(#46023) gyuribácsi88 válasza Neoteric (#46005) üzenetére

Miért van az hogy odaírod hogy zsír új, és mindenki megkérdezi hogy "használt"? :DD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#46024) InterFox


InterFox
senior tag

Csá.
Regisztráltam Magyar PSN-re, jól látom, hogy kevesebb a megvásárolható PS4-es játék, vagy csak az előrendelhető címek hiányoznak a kínálatból?

PSN ID: interfoxthedead

(#46025) krx21 válasza mrhitoshi (#46007) üzenetére


krx21
nagyúr

Mi a baj vele? Én avval játszottam eddig a legtöbbet... :K

(#46026) N@idia válasza RunnyJuggler (#46022) üzenetére


N@idia
őstag

Én egyszerűen nem értem hogy lehet elcsúszás meg mi az,hogy magyar store-ból származik a játék és ezért nem elérhető a legújabb update az 1.05 még is mikor akarják kiadni fél év múlva ? :W :W Bekaphatja a Techland ezek után dugják fel maguknak a dead island 2-őt is teljesen felbaszta az agyam.... :(((

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#46027) RunnyJuggler válasza N@idia (#46026) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

A Dead Island 2-t nem ők csinálják, de attól még bekaphatják :C

(#46028) N@idia válasza RunnyJuggler (#46027) üzenetére


N@idia
őstag

Akkor van még remény,hogy idén kapunk egy normális zombis játékot :DDD :C

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#46029) PandaMonium válasza gyuribácsi88 (#46023) üzenetére


PandaMonium
őstag

Teljesen mindegy, hogy új vagy sem, akkor sem jó ajánlat.
Használtat pedig azért emlegeti mindenki mert a géphez járó cuccok így gyakorlatilag fele annyiért beszerezhetőek lennének egy alapgép mellé és ő is jobban járna.

What I cannot create, I do not understand

(#46030) Jackie_Chan válasza PandaMonium (#46003) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

Nekem is NAGYON bejött a Last of US. PS3 egyik legjobb játéka volt az Unchartedek mellett. Unchartedek miatt vettem PS3at.Aztán valaki ajánlotta a Last of US-t,de megláttam,hogy van Remastered is belőle PS4re, igy PS3-on már nem is akartam neki kezdeni. Uncharted 4et várom már NAGYON.

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#46031) InterFox


InterFox
senior tag

#02 Csá.
Regisztráltam Magyar PSN-re, jól látom, hogy kevesebb a megvásárolható PS4-es játék, vagy csak az előrendelhető címek hiányoznak a kínálatból?

PSN ID: interfoxthedead

(#46032) gyuromoj válasza Jackie_Chan (#46030) üzenetére


gyuromoj
veterán

+1 :K

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#46033) RunnyJuggler válasza InterFox (#46031) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Ugyanazok a játékok elérhetők magyaron is mint US-n. Csak drágább.

(#46034) N@idia


N@idia
őstag

Ez a Mad Max játék egyre jobban tetszik ti is így vagytok vele ? :)

Bloodborne Téma Reedem Code szedjétek le!
PBGA-HJNC-LQ99 :C

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#46035) mrhitoshi válasza Pöttön (#46013) üzenetére


mrhitoshi
veterán

+ (#46025) krx21 + (#46013) Pöttön

Áh minél többet játszok vele, annál rosszabb. :DD
Maga a történet annyira átlátszóan rókabor, hogy nem igaz. Ordit róla, hogy ugyanaz mint a 3 csak más karakterekkel. Ez az alapgond, de efelett még elmegy az ember, mert miért ne..
Tele van tömve idióta, felesleges és időrabló animációkkal. Például mikor beadja a szurikat magának, vagy most az is felhúzott, hogy hiába megyek közel az ellenséghez, egyszerűen ha szemben áll velem, nem szúrja le, majd utána az ellenség fejen vág a fegyverrel, és addig lő mig meg nem halsz, közben persze nem tudsz lőni. Aztán ott vannak a halálfelesleges mellékküldetések is. Semmit nem adnak hozzá a játékhoz, viszont a főküldetések száma nevetségesen kevés. Nem mondom, hogy legyen egy sandbox játék sztoriorientált, de ez már sok. Egy 60-40% már jó lenne, de itt totál elcsúsztak.
Ezek mellett elmenne az ember, ha nem egyszerre állnának fenn, de az összkép brutálszar. Ráadásul az okok is nevetségesek, amikkel ráveszik a játékost, hogy csinálja meg a mellékküldetéseket. Pl.: Segítsek a lakosokon, szabadítsak ki túszokat, de jobb lesz nekem attól ? Könnyebb lesz végigvinni a játékot ezáltal ? Nem. Csak időrablás az egész.
Ráadásul a legnagyobb poén, mikor felszabadul egy outpost, majd megtámadják. ÉS ? Ha nem segítek, akkor sem történik semmi. :W
A skill rendszer is totál kapufa. Ahhoz, hogy jobb legyél, egy csomó mellékküldetést kell, hogy megcsinálj, de könyörgök, minek ? Ahhoz, hogy +1másodperccel továbbtartson a felesleges injekció ? 3 ehhez képest sokkal jobb, mert ott legalább eredeti volt a történet, és összességében élvezhetőbb.

A grafika és fizika legalább jó, de semmi pozitívum ezen kívül. Szóval aki grafika orgazmust akar, de nem egy átgondolt játékot, annak ajánlom, de aki ennél többet vár, az meneküljön, vagy vegye meg tőlem, és mentsen meg. :DDD Persze előtte most már kijátszom, bár nem értem miért. Se veled, se nélküled. Szörnyű, hogy mindezek után is rátud venni a játék, hogy játsszak vele. Agyfasz.

PS4

(#46036) haddent válasza mrhitoshi (#46035) üzenetére


haddent
addikt

Grafikailag rendben van, de abból sem "jó", csak okés.. A játék meg borzasztó lapos. Úgy a többihez képest még ígyis jó játék de áhh... :))

(#46037) Prof01 válasza N@idia (#46034) üzenetére


Prof01
veterán

Köszi szépen! :R

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#46038) aizen92


aizen92
addikt

Orderben 15. Chapternél vagyok. Tegnap vettem meg itt egy fórumtárstól :DDD hardon nyomom, mindenhova benézek. és csak délután volt időm játszani vele.
Ugye nem 16 chapteres? :O

5 trófea hiányzik kb... (hidden az gondolom a végigjátszásért kapom majd ) Ezek közül kb még max 3 lesz meg, mert 100% hogy kihagytam 1-2 fotót/tárgyat/újságot

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#46039) mrhitoshi válasza haddent (#46036) üzenetére


mrhitoshi
veterán

A grafika megér szerintem azért egy 8-at 10-ből. Szerintem ahhoz képest, hogy majdnem kezdőcím, abszolút jó. Ráadásul technikailag tudott újat mutatni az Ubisoft az új élsimítással. Ez mindenképp dicséretes. :R

Jó hír :C

[ Szerkesztve ]

PS4

(#46040) haddent válasza mrhitoshi (#46039) üzenetére


haddent
addikt

Hát lehet, nekem annyi maradt meg, hogy első 10 percben nézek körbe, és 20 m-re lévő hordó már kb 5 poligonból áll és hexagon :DDD

(#46041) vonSux válasza haddent (#46036) üzenetére


vonSux
őstag

Még csak 12%-nál járok de már ötnél az volt az érzésem a játékmenettel és a sztorival kapcsolatban amit írtok (kivétel, hogy még a harmadik résszel sem játszottam). A grafika meg...maradjunk annyiban, hogy nem esett le az állam. De 30$-ért cserébe legalább örökre az enyém marad :DDD

(#46042) SnIp3r válasza N@idia (#46028) üzenetére


SnIp3r
csendes tag

dying light nem az??

PS4 ID : Kovee1979

(#46043) aizen92 válasza aizen92 (#46038) üzenetére


aizen92
addikt

shit. Order 1886 kivégezve. 22ből 17 trophy első végigjátszásra. :O

graf 10/10
Story 8/10
Karakterek, mo.cap és színészi játék 7.5/10
Zene. Kicsit jobbat vártam 7/10.
Játékmenet 7/10 ( Beyondnál sokkal jobb QTE war azt meg kell hagyni)

Ami nagy negatívum. Hardon 2-szer haltam meg. + még 3-szor az idegesítő QTE boss fightoknál. Nem volt az annyira rossz, de ugyanaz volt mindkettő könyörgöm :DDD
Azért ennyire nem casual player mindenki...... Picit gondoljunk a HC gamerekre. Köszönöm

Összességében élveztem minden egyes percét, és remélem jön a folytatás, kicsit hosszabb játékidővel, mert ez a hangulat teljesen magával ragadt.
Kicsit kiszámítható volt, és néhol bénáztak a szinkronszínészek.
Beyond talán ebben mesteri. Színészi munka kiemelkedő és felejthetetlen ( Nem véletlen ). Ez az ami elviszi a hátán az egész játékot. Itt ez mindenféleképpen hiányzott + a játékidő fele annyi ( ha nem harmad ) lett.

Kötelező darab szerintem minden játékőrültnek, főleg viktoriánus london és steampunk rajongóknak.:))

Mondjuk ezért a 4 trophyért nem fogom újrajátszani :D bolyongtam így is eleget.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#46044) hrvp válasza N@idia (#45913) üzenetére


hrvp
aktív tag

ment pm.

(#46045) delibab


delibab
senior tag

Ez nem is rossz, kár, hogy nem érdekelnek ezek a játékok... :N

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#46046) Elderath válasza aizen92 (#46043) üzenetére


Elderath
őstag

zene meg a mocap/színészi játék csak 7.5? A játék legnagyobb erősségei a grafika mellett.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#46047) PandaMonium válasza aizen92 (#46043) üzenetére


PandaMonium
őstag

Story 8/10? Ez komoly? :Y Rég láttam ennyire cliché-s lapos valamit, pedig az alap koncepció jó, de valahogy nem sikerült sokat kihozni belőle.

What I cannot create, I do not understand

(#46048) Elderath válasza PandaMonium (#46047) üzenetére


Elderath
őstag

Az alap nagyon jó, de teljesen befejezetlen maradt és ezernyi szál maradt megválaszolatlanul.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#46049) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Úgy néz ki jövőre gyakorlatilag is beszállok, még annyit akarok kérdezni a masszív használóktól hogy mennyire jó a psn? Nincs minden nap baj vele hogy nem enged be elmegy a játék közbe stb?

Xbox One: bandymnc

(#46050) aizen92 válasza PandaMonium (#46047) üzenetére


aizen92
addikt

Értem és jogos a felvetésed, én megelőlegeztem neki a következő részekből egy-másfél pontot, mert nagyon potenciál van a storyban!
Aztán reméljük nem fogok csalódni.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.