Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43001) kovsol válasza Djuree (#42997) üzenetére


kovsol
titán

Nem naprakész a weblap. Régen volt az Instant Game Collection amiben sok játék elérhető volt PS+ tagoknak (PS3 és PS Vita, később PS4 is) Ez azt jelentette, hogy nem csak az adott hónapban járó játékokat kaptad meg, hanem voltak olyan játékok amik akár egész éven át elérhetőek voltak az új előfizetőknek is. Na ezt most megszüntették, és már csak az adott hónapot kapja meg az ember.

May the Force be with you!

(#43002) gunszt


gunszt
tag

PS Plus kérdés

Két accom van egy us és egy hun, us-van beállítva primarynak mert leginkább arra vásárolok digitálisan.

Ha a magyarra veszek plust akkor az érvényes lesz az us-re is, szal amit us storeba veszek azokkal tudok multizni minden, annyi hogy csak a magyar accos dolgokat tölti cloudba stb ?

Vagy esetleg van vkinek más tanácsa és érdemsebb az usre ps plust venni ha az ust használnám primarynek ?

(#43003) Jhonny06 válasza gunszt (#43002) üzenetére


Jhonny06
veterán

Mivel a plus-t account-ra veszed, gondolom 2 account-ra külön-külön kell megvenni. Csodálkoznék, ha működne 1 előfizetéssel.

[ Szerkesztve ]

(#43004) kovsol válasza Jhonny06 (#43003) üzenetére


kovsol
titán

Multit és az ingyen játékokat megosztja az egész gépre amennyiben elsődlegesként van beállítva az profil. (Megjegyzem egyszerre lehet több elsődleges is a gépen)

May the Force be with you!

(#43005) mrhitoshi válasza gyuribácsi88 (#42987) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Ez minden csak az nem, mint amit hypoltak.

PS4

(#43006) gunszt válasza Jhonny06 (#43003) üzenetére


gunszt
tag

Jelenleg a magyarra van 14 napos trialom, de tudtam bf4 multizni az usa accomon. Ezért nem értem énse teljesen hogy müködik.

(#43007) nismoka válasza gunszt (#43002) üzenetére


nismoka
addikt

Amelyik accra veszed a plus-t azt Primary-ra kell tenni akkor a gépen lévő többi acc-ra is megkapod az online multi lehetőséget, viszont az akciós plus-os dolgokat és ingyen játékot csak azzal az accal tudod letölteni amire megvetted a plus-t, de játszani a többi accon is tudsz a játékokkal.

[ Szerkesztve ]

(#43008) gunszt válasza kovsol (#43004) üzenetére


gunszt
tag

Oké köszi így már világosabb. És annak van valami előnye hogy ha mindkét pl us és hun accot is elsődlegesként állítok be ?

(#43009) kovsol válasza gunszt (#43008) üzenetére


kovsol
titán

Ha mind a kettőn van digitálisan megvett játék, akkor azt megosztják egymás között.

May the Force be with you!

(#43010) gunszt válasza kovsol (#43009) üzenetére


gunszt
tag

Tehát ha pl us accon van digitális bf4 premium, akkor azt tudom használni a magyarral is ? Csak mert ha jóltudom van ilyen "zavar" hogy regiózárasak a dlck stb, meg a hun accal ezért is nem enged bf4ezni csak us-el mert a premium tartalmaz minden dlct... :F

(#43011) hakydakillah


hakydakillah
senior tag

Ha már ez a téma, megkérdezhetnék egy dolgot?
Van egy haverral megosztott „X“ nevű US accom. Erre vesszük a játékokat, erre van a ps+ is előfizetve. Nála ez az acc primarynak lett betéve, nálam meg az ő „Y“ accja van primaryn, ami UK acc. Azt szeretném kérdezni, hogy ez a dolog oda-vissza is működik? Ebben a két storeban szoktak a legjobb akciók lenni, de mindig különbözőek. Ha ő megvenne valami akciós játékot az UK accon keresztül, az nálam is simán menne?

(#43012) zzeN


zzeN
aktív tag

(#43013) Neoteric


Neoteric
addikt

Battlefield Hardline Beta PS4 Frame-Rate Test - 900p

Battlefield Hardline Beta Xbox One Frame-Rate Test - 720p

60fps van belőve mindkettőnél, de vannak durva beesések szép számmal, főleg boxon. Ami azért fura, mert egyáltalán nem szebb, mint a bf4..

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#43014) gyuribácsi88 válasza Neoteric (#43013) üzenetére

Mind a kettő kritikán aluli, de hogy még 720p-ben is úgy bezuhan az fps hogy az borzalom, na az az ami igazán brutál. Nem baj majd megmagyarázzák hogy jó az úgy, mert csak.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#43015) NestQuick válasza gyuribácsi88 (#42987) üzenetére


NestQuick
tag

Hát elég furán repülnek a kocsik az ütközésektől :DDD

(#43016) Mrdevil válasza Neoteric (#43013) üzenetére


Mrdevil
addikt

Hát most már pár napja játszogatunk a srácokkal vele. Egyöntetű vélemény, hulladék lett, nem tudom mit fognak rajta még változtatni, ha egyáltalán még fognak, de ez nagyon gyenge. Nem is értjük hogy lehet ennek a "Battlefield" nevet/jelzőt adni. Grafika pocsék, ( érdekes módon BF4 engine, de nem értjük itt miért ilyen ) pl fegyver tartás a kézben röhejes, mint valami gyépés katona. Lejjebb vettek a sebzésből is, sokkal kevesebb elég egy emberbe. Ötlettelen pályák, már amit láttunk, és amúgy az egészre jellemző az ötlettelenség, mint egy BF4 DLC lenne, újra horror áron. Kár érte, bár az alpha is ez volt, nem tudom ezek mit dolgoztak azóta, gyanítom semmit..... :N

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#43017) Tegla80 válasza hakydakillah (#43011) üzenetére


Tegla80
addikt

Igen,mukodik.
annyi,h igy nincs a plus adta extra kedvezmeny az arbol.
(amugy ha atgondolod,Te is ide fogsz eljutni,mer ugyan azt csinalja a haverod az UK accal is,mint Te a sajatoddal. Szimplan megosztja veled a tartalmat.)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#43018) kovsol válasza Neoteric (#43013) üzenetére


kovsol
titán

Lassan eljutunk egy BF3 xbox360-as grafikai szintre a közel 10x-es erőforrást kínáló hardverrel. Vicc.

May the Force be with you!

(#43019) RunnyJuggler válasza kovsol (#43018) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

És akkor jön az UC4 és mindenki meglepődik, hogy van kiadó, ami még fejleszti is a játékokat :C

(#43020) Def26 válasza Mrdevil (#43016) üzenetére


Def26
félisten

:R

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#43021) david368


david368
aktív tag

Sziasztok!
Pár hete én is beléptem a PS4 tulajdonosok közé. Egyelőre két játékom van: Driveclub és Fifa 15.
Ha szeretnétek esetleg játszani majd valamikor (ezekkel vagy később más új játékokkal), akkor ne habozzatok felvenni : david112193
Köszöntem :R

Ui: Driveclubban valamilyen clubbot is keresek, amibe beléphetnék! :)

(#43022) Hogen


Hogen
tag

ps3 joy működik ps4 en ?

és fordítva ? :D

[ Szerkesztve ]

(#43023) xenom0rph válasza Hogen (#43022) üzenetére


xenom0rph
őstag

a a

halahala

(#43024) mrhitoshi válasza Neoteric (#43013) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Engem jobban idegesít az, hogy egy játék után csak egy kérdésem volt: WTF is this shit ?
Borzalom. Katyvasz az egész játék. Olyan érzésem volt folyamatosan, hogy tök ugyan az a játék, csak húztak a karakterek rendőr, meg utcai ruhát. :W
Illetve nem is értem mit kell benne csinálni. Van a hacker, és kb semmi befolyása nincs, akkor minek ?
Szóval szerintem vakvágány, de ezt lehetett is tudni előre, hiszen koppintás az egész. Payday, ami amúgy nem lett volna gond, hisz jó dolgot koppintani, és feldobni nem probléma, de ez így értékelhetetlen.

PS4

(#43025) Dicker válasza Hogen (#43022) üzenetére


Dicker
őstag

Átalakítóval.

(#43026) RunnyJuggler válasza mrhitoshi (#43024) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

A Payday egyértelműen a rablásra fekszik rá. Itt csak egy indok a bankrablás az idétlen lövöldözéshez. Meg milyen bankrablás az, ahol újraélednek a bűnözők? :Y

[ Szerkesztve ]

(#43027) kovsol válasza RunnyJuggler (#43026) üzenetére


kovsol
titán

Egy Battlefield 1942 next gen verziót kiadnának sokkal nagyobb siker lenne.

May the Force be with you!

(#43028) RunnyJuggler válasza kovsol (#43027) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Mint a WAW2, azzal sem tudnának veszteni. Meg miféle BF az, ahol nincsenek tankok? :D

(#43029) haddent válasza kovsol (#43027) üzenetére


haddent
addikt

Inkább ez a szarházi népség, EA, Dice, Ubisoft és társaik húzzanak a vérbe már elég volt belőlük. Hozzá se nyúljanak már semmihez mert gusztustalan szarrá válik az arany is amihez hozzáérnek. Már eleget gyalázták taposták tekerték a CoD, BF stb.. hírnevét és tisztességét. Majd jönnek új, kezdő de lelkes csapatok akikben még van valami motváció a pénzkeresésen kívül is.

(#43030) Neoteric


Neoteric
addikt

Nap vicce, haha. :D :(

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#43031) RunnyJuggler válasza Neoteric (#43030) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Ilyet én is tudnék írni, csak az a cím elég erősen szarkasztikus lenne :D

(#43032) mrhitoshi válasza haddent (#43029) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Mondjuk ez igaz az összes sorozatra. De +1

PS4

(#43033) ForRedGlory válasza Neoteric (#43013) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Megneztem...kar volt. Ez valami borzalom mindket konzolon. Azert ilyenkor orulok, hogy a gepemen 1440p uptran fix 60 megvan, legalabb nem kell gondolkodnom, hogy ezt mire vegyem meg. Na persze... ezt a szart nem fogom megvenni, csak ha valami sokat javul.

(#43034) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Szerintem ez az elejétől fogva világos volt, hogy szebb tuti nem lesz a BF4-nél, nem is kell.. engem inkább az zavar, hogy túl hasonló. Persze, beraktak néhány új játékmódot, de ezt teljesen új játékként eladni.. :U

PC-n szép lesz, ha valaki csak a grafika miatt veszi meg. Azért grafikailag a BF4 se olyan nagy szám konzolon.

[ Szerkesztve ]

(#43035) kenny123 válasza ForRedGlory (#43033) üzenetére


kenny123
addikt

Még szerencse hogy te is így gondolod, mert én sem adtam volna érte pénzt. ;]

yo

(#43036) kovsol válasza Jhonny06 (#43034) üzenetére


kovsol
titán

PC-n se szép, pedig utra grafikák próbáltam.

May the Force be with you!

(#43037) gianni85 válasza Def26 (#42976) üzenetére


gianni85
veterán

Lesz ott egy olyan opció, hogy remove all device, azt hiszem félévente 1x tudod végrehajtani. Nekem is kellett csinálnom amikor adtam-vettem a gépet és primary-n maradt a profil.

(#43038) N@idia válasza RunnyJuggler (#43026) üzenetére


N@idia
őstag

Egy payday 2 jöhetne PS4-re :C Kár hogy nem akarják ki adni arra :(

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#43039) gianni85 válasza gianni85 (#43037) üzenetére


gianni85
veterán

Account, aztán Media & Devices
Nekem írja is hogy nemrég deaktiváltam, ezért most nem tudom

(#43040) RunnyJuggler válasza N@idia (#43038) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

En azzal pc-n rengeteget jatszottam. Egy payday 3-at varok mar ps-re :)

[ Szerkesztve ]

(#43041) mahoni


mahoni
tag

hat ja az uj BF hard egy fo§s :) nagyon gyenge mintha bf 3 al tolnád szörnyű, mi ez? ezért pénzt kiadni?:) többet érnek az ingyenes gamek :W

42

(#43042) N@idia válasza mahoni (#43041) üzenetére


N@idia
őstag

Hát így,hogy egyre többet játszok a BF Hardline-al nem olyan rossz ez a játék nekem tetszik lehet csak azért,mert itt elég könnyen lehet lőni meg is lepődtem azon hogy folyamatosan 30/5 KD tudok hol ott bf4-ben ez ritkábban jön össze :DDD Viszont grafikailag hatalmas visszalépés 900P az pedig már egyenesen vicc kategória egy ilyen fos grafikát nem tud a PS4 fix 60 Fps-el futtatni úgy hogy még nem is 1080P :Y Ismét bizonyított a Dice,mert ez az optimalizáció egyenlő a 0-val... 21 ezer ft valóban sok érte,mert semmi plusz nincs a játékban agyatlan hentelés az egész csak katonák helyett rendőr bácsik és rabló nénik vannak ;] Én úgy gondolom,hogy idővel ez is lesz 7-8 ezer ft vagy éppen akciós és akkor talán jó vétel lehet... :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#43043) Elderath válasza N@idia (#43042) üzenetére


Elderath
őstag

Hardlinet továbbra sem a DICE csinálja... Nagyobb ugrás grafikában majd az év végén érkező battlefrontban lesz. Azt már a DICE csinálja és az engine már currgenes lesz PBR (physically based rendering) támogatással. Bár kétlem, hogy annál konzolokon 60 fps lesz a target, vagy ha annyi nyomjuk majd kvarcjáték felbontásban.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#43044) PistiSan válasza gomez55 (#42992) üzenetére


PistiSan
addikt

Köszönöm!

Gondolkodtam már egy ideje a plusz előfizetésen, megérte várni egy kicsit, már meg is rendeltem :).

(#43045) N@idia válasza Elderath (#43043) üzenetére


N@idia
őstag

Ha nem is a Dice csinálja hanem (Visceral Games) akkor is egy hulladék a játék,aki képes ezért pénzt adni az meg is érdemli ;] A battlefront-ot viszont én momentán nagyon várom,már csak azért is mert Star Wars rajongó vok. Egyetlen dolgot sajnálok a Star Wars 1313-at amit kukáztak nálam ez az év játéka lett volna,de remélem,hogy nem véglegesen dobták a projektet :O

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#43046) Def26 válasza gianni85 (#43039) üzenetére


Def26
félisten

Sikerült, de csak support tudta! Köszi. :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#43047) Tutu7030 válasza gomez55 (#42992) üzenetére


Tutu7030
veterán

:W Most vettem két hónapja az 1 évest.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#43048) Djuree válasza haddent (#43029) üzenetére


Djuree
félisten

azért most nagy piros az ubinak h kijött a heroes3 ios-ra is. :K
bár nem tudnak a sorozattal mit kezdeni, gyalázatosak az új heroesok. :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#43049) haddent válasza Djuree (#43048) üzenetére


haddent
addikt

Azért piros, mert egy régi játékot sikerült kiadni egy gépre ami most sokkal erősebb mint amin anno futott? :DDD Ez is csak nekik jó, nem neked, még 1 bőr ugyanabból amihez szerencsére még közük se volt.

(#43050) Djuree válasza haddent (#43049) üzenetére


Djuree
félisten

de legalább kiadták. :D
hálistennek nem volt közük hozzá, inkább ne lenne semmihez, jobban járnánk. :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.