Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36001) kovsol válasza Elderath (#35999) üzenetére


kovsol
titán

Nekem lemezes a GTA5, de így is telepít már itt ezer éven át. A felmásolással végzett, a javítás telepítve. Most indítottam először a játékot és csiga lassúsággal kúszik fel egy installing számláló a sarokban.

May the Force be with you!

(#36002) mrhitoshi válasza kovsol (#36001) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Már meg is érkezett Kanadából? :D

PS4

(#36003) Elderath válasza kovsol (#36001) üzenetére


Elderath
őstag

Pörög a lemez gondolom. Felmásolja úgy néz ki egészet GTAnal és csak utána indul el. Többi játék hamarabb elindul és nem kell megvárni a teljes felmásolást, azért mennek azok hamarabb, de ott is ugyanúgy sokáig másolja a lemez teljes tartalmát, főleg, ha 50 giga.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#36004) kovsol válasza mrhitoshi (#36002) üzenetére


kovsol
titán

Onnan még akkor rendeltem amikor 20-21k volt itt. Lemondtam inkább a kanadait, és megvettem itt személyes átvétellel a konzolok szervizénél. Öcsémnek elviszem megmutatom a gamet.

May the Force be with you!

(#36005) n000rbi


n000rbi
senior tag

Akinek megvan lemezen a FC4, privátban dobna egy trial kódot? :R

(#36006) sittes79 válasza n000rbi (#36005) üzenetére


sittes79
addikt

Én is kérnék egyet ha lehet...köszönöm

(#36007) mlinus válasza WaterWave (#35997) üzenetére


mlinus
őstag

nem javítja.

(#36008) krx21 válasza Thodeus (#35988) üzenetére


krx21
nagyúr

Igen ez a belassulás néha van, új nagyobb kereszteződéseknél... De megfigyeltem, ha szépen vissza mész, akkor már nincsen... Tehát nem teljesítmény probléma, hanem a betöltés az új nagyobb helyeken nincs kellően optimalizálva... Arra lennék kíváncsi, hogy ez javul e egy ssd bevétele után?

Én tv-n tolom és van mozgásjavítást... Tudom, hogy nőveli a lagot, de avval olyan mintha 60 fps lenne... Nélküle nekem egyszerűen szaggat ez a 30fps...

[ Szerkesztve ]

(#36009) wannnabeees válasza ForRedGlory (#35990) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

nekem második "kattintásra" lejött az update ~11:00kor :)

(#36010) Faresz29


Faresz29
aktív tag

Egy FC4 trial kódot nekem is küldene valaki? Megköszönném!

(#36011) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Hogyan működik ez a trial kód?

Beírtam elfogadta azt vmi 1.6megás cuccot szedett csak le. :F

(#36012) engine88


engine88
aktív tag

Csak most nezem PvZ Garden Warfare 13.99 UK accounton. Tegnap akartam megvenni 25fontert dobozosan.

(#36013) ForRedGlory válasza SzlobiG (#36011) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Perpill sehogy. Folyamatosan azt irja nekem, hogy nem elerheto a szolgaltatas :D Amugy valaki ad kodot es elinditod a jatekot. Ott meg belogolsz uplaybe es megy a co-op (de meg nem volt hozza szerencsem, mert szar az egesz :DDD)

(#36014) Madwe válasza krx21 (#36008) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nekem valamiért nagyon nem jön be... vagy nem is 1080p, vagy az élsimitás baszakszik valamit, de nagyon mosottas a távoli táj... főleg mozgás közben, kifolyik a szemem kb... Nem vágom mi van, de kicsit csalódott vagyok...

(#36015) kovsol válasza Madwe (#36014) üzenetére


kovsol
titán

Élsimítás csak a recéket javítana, textúra filtering (pl AF) segítene ezen amit te mondasz.
Én amikor a bankrablós részt láttam az elején akkor csalódott voltam nagyon, de mikor elkezdtem mászkálni akkor úgy helyreállt a lelki egyensúlyom a grafikát illetőleg.

May the Force be with you!

(#36016) SzlobiG válasza ForRedGlory (#36013) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ja akkor nem küzdök vele, de itt még a játék letöltésig se jutok el. :D

(#36017) krx21 válasza Madwe (#36014) üzenetére


krx21
nagyúr

A legelső benyomás nekem sem jött be, de aztán már tetszett... Szaggatott, nem az a kellemes 30fps, de aztán a motionflow-t a sony tv-n feltettem normál-ról egyenletesre és már úgy mozgott ahogy én azt elvárom...
Játék közben az elején az fps drop is több volt a gyors nagy kereszteződéseknél, aztán játék közben kevesebb... Remélem ezt még javítgatják mert erre allergiás vagyok... Amúgy nagyon jól el lehet szórakozni a GTA V-el. lenyomtam 3 órát, hogy észre se vettem... Az eső és a este is szép, bár vannak közepesen gyenge részletek is, de hát valamit valamiért, ez mégis csak egy hatalmas terület, rengeteg lehetőséggel...
Vajon X1-en is vannak néha ilyen fps dropok??? Amúgy van benne néha lens effekt ami X1-en nincsen ;] ...

Valaki a FarCry4 tapasztalat?

Holnap a Far Cry 4-et nézem meg...

[ Szerkesztve ]

(#36018) nubyy válasza Madwe (#36014) üzenetére


nubyy
aktív tag

Nem a Depth of Field kavar be neked? Ugy remlik azt lehet allitani settings-ben. Nekem nem tunt fel semmi olyan amit irtal - es mashol nem lattam volna mar.

(#36019) Bencus88 válasza krx21 (#36017) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ez a véleményem :D Nekem nincsenek nagy elvárásaim, tudtam mire számíthatok. Hasonlít nagyon a 3-ra kis újításokkal extrákkal. A grafika gyönyörű én nagyon bírom az ilyen játékokat. 1 órát játszottam vele, de nagyon tetszik. Aztán lehet most jön a fekete leves :DDD

(#36020) SzlobiG válasza krx21 (#36017) üzenetére


SzlobiG
félisten

xboneon kicsit butítva van ehhez képest, de ott meg lehet nincs dropp kereszteződésnél.

[link]
[link]

(#36021) cyberkind válasza SzlobiG (#36020) üzenetére


cyberkind
félisten

De van dropp ott is, vagy max. hazudik a szemem, de érezni lassulást. :D

Paranormal Cocktivity

(#36022) bandi0000 válasza SzlobiG (#36020) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nem azért de ha ez ilyen akkor már megint nem tudom beruházzak e PS-re... oké hogy butítva van one-on de nézd meg a 2 fát távolba, boxon egész jó ps en el van mosva ami nagyon rossz, pláne ha minden ilyen akkor durva

Xbox One: bandymnc

(#36023) SzlobiG válasza bandi0000 (#36022) üzenetére


SzlobiG
félisten

Én akárhogy nézem a két képet egyértelműen ps-en a szebb. :U

(#36024) cyberkind válasza SzlobiG (#36023) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem tudom, nekem a textúra mennyiségen kívül ugyanaz, max annyit hogy a Ps-es kép mosottabb.
A ddr5-ös ramokat tele lehet pakolni textúrával, abból könnyű tölteni, míg ez nem megy a ddr3-ból, kár hogy mármost ez van, de várható volt, reméljük a dx12 valamit majd ad a dolgokhoz.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#36025) DonDennis


DonDennis
senior tag

Fura ez a GTA V, én kijátszottam anno 360-n akkor nagyon tetszett. Gondoltam, hogy nem fog ugyan akkorát ütni most PS4-n mivel oké a grafika szebb lett meg ilyenek de hát attól még a küldetések ugyan azok stb. Viszont ezek az fps dropok elég zavaróak, megmondom őszintén nem is értem mivel azért annyira nem szép játék, legalább is remélem ez nagyon messze áll még a PS4 valódi képességétől, és én anno 360 nem emlékeztem ilyenekre. Felőlem még azon is csökkenthetnek, hogy meddig látok el csak ne laggoljon már be... Kicsit csalódott vagyok, pláne úgy, hogy árban úgy pozicionálták mintha egy rendes új next gen játék lenne, sehol nem volt egy kis Last Of us szerű "kedvesség". Mind1 abba bízok jönnek meg bőszen updatek esetleg modok amiket mind mind ingyen megkapunk, ha nem akkor marad a jól bevált multi része. Egyedül ami miatt nem bánom a vételt, az hogy ez egy olyan játék amit bármikor előtudok venni és kicsit szórakozni illetve a PS4 kontroller nekem nagyon bejön, hogy a hangok fények kicsit rádobnak a hangulatra. Na meg kellet már egy játék PS4-re mert FIFA NBA nem mehet mindig. (FPS játék nekem marad mindig PC-n tehát azok kilőve)

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#36026) tarti19


tarti19
senior tag

Azért jó tudni, hogy a magysr ps support csinál is valamit, mert tegnap visszahívtak 4-szer is a gta miatt;) igaz nem sikerült megoldani a problémát, de az angol kollégák bedobják a könyvtáramba a játékot meg a cash bónuszt vakamikor ;) 1-2 nap. Viszont tudnak a problémáról s az, hogy próbált a koma segíteni az nálam egy hatslmas pirospont :R

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#36027) Tatyla


Tatyla
őstag

FC4 nekem nagyon bejött bár ez inkább egy FC3.5 de szerethető és élvezetes GTA V-töl nem vagyok annyira elajulva bár ez valószínű annak tudható be hogy egy éve játszottam ki és online is sokat toltam, és a karakter transzferből adódó hibák egy kicsit felbaszta az agyam tegnap...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#36028) krx21 válasza cyberkind (#36024) üzenetére


krx21
nagyúr

Nem mosottabb... A ps4-es mintha be lenne mozdulva... Amúgy vannak a gyenge részek mellett nagyon jó pillanatai...

(#36029) MrPG8


MrPG8
aktív tag

Ez idáig bele sem gondoltam az FPS nézet 'követkemzényeibe' GTA-ban. :) [link]

(#36030) front3r


front3r
őstag

Én meg 100% meg vagyok elégedve az V-el, a tegnapi patch meg mintha segített volna a drop-on, vagy csak placebo.
Miért gondolják azt az emberek, hogy bármelyik játék kihozta a PS4-ből maximumot? Azért mert pl. az Ubisoft ezt hangoztatta? Közben meg kiderült, hogy csak nem volt idejük optimalizálni és csak ki kellett adni előbb a játékot? :) Annyira egyértelmű hogy hazugság...
Majd nézzétek meg a GTA VI-ot...

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#36031) wannnabeees


wannnabeees
aktív tag

Mar 14000-15500 ft-ert repkednek a GTA V-ok. Lehet lecsapni rajuk azoknak akik a teljes arat sokalltak. :)
En holnap irok rola reszletesebben. Nem 5 ora jatekido utan akarja az ember eretekelni.

(#36032) Neoteric válasza DonDennis (#36025) üzenetére


Neoteric
addikt

360-on sztem azert nem vetted eszre a dropot, mert allandoan 15-20fps korul volt. :D

Azt mondjatok inkabb el h van-e olyan, h az orrod elott jelenik meg valami textura/ tereptargy pl mikor szaguldozol?

PSN: ne0teric_sAN

(#36033) wannnabeees válasza Neoteric (#36032) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

nem talalkoztam meg ilyennel se offline se online

(#36034) Tegla80 válasza Neoteric (#36032) üzenetére


Tegla80
addikt

Itt meg nem olvastam,de odaat mar bedobtak.... :K

Sony® & PlayStation®

(#36035) Madwe válasza Neoteric (#36032) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem, nincs pop in, legalábbis nekem egyáltalán nem tűnt fel...

Erre a DoFra ránézek majd. Az hogy kicsit rondább nem zavarna, de konkrétan nem látok bizonyos táv után előre mert mosottas, s pl nem tudom merre megy akit üldőzök stb :)

Amúgy aki usa digit vette, hogy kell redeemelni a 10000000 dollárt? mert kaptam egy hírt, hogy köszönik a preordert, kapok annyit, de sehol semmi. A hírt betöltve egy üres oldal jön be... se kód se semmi... ráadásul +300.000 kéne adjon mert akkor még az volt a szöveg, de az már mindegy... Hol a pénzem, Rockstar :D?

(#36036) Thodeus válasza Madwe (#36035) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Játékon belül pause menü aztán a store fülre rámész és ott lesz.

(#36037) Rage47 válasza SzlobiG (#36020) üzenetére


Rage47
veterán

amcsi fórumot is olvassatok, kiderült már, hogy fake

(#36038) Madwe válasza Thodeus (#36036) üzenetére


Madwe
nagyúr

Köszi, ez megvan :) Legalábbis aztírta, de nincs a "számlámon" a pénz.

Viszont nem a DoF-el volt bajom... Igazából sok a rece, nagyon sok, meg mellé mosottas is, ezért alig látni valamit távol, de közel is zavaró... álló kocsiban is mozog, gondolom mert akkor se teljesen fix a nézet, "remeg" a kocsi motortól vagy nem tudom, de ez így nem jó :S lehet csak nagyon nagy képen jön ki, de eddig más játéknál nem volt ilyen problémám... maga a játék persze tökéletes, grafikailag is, de ez iszonyat zavar...

[ Szerkesztve ]

(#36039) mlinus válasza Rage47 (#36037) üzenetére


mlinus
őstag

én nem úgy látom.

[link]

(#36040) fricci válasza Thodeus (#36036) üzenetére


fricci
tag

ha usa digit-ben vettem, valahogy nem lehet átoperálni a pénzt a magyar accom-ra? azzal játszom a gta-t...

[ Szerkesztve ]

(#36041) Thodeus válasza fricci (#36040) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Szerintem nem, mert ez regiohoz van kotve.

Madwe: igen az nekem se jelent meg. Gondolom 1 atm-bol kell majd felvenni.

(#36042) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Idén előrehozták a karácsonyt :)) Kár, hogy a póló "S" méretű, bár sztem inkább L vagy XL lenne a jó, mert elég nagy.

[ Szerkesztve ]

(#36043) kovsol válasza ForRedGlory (#36042) üzenetére


kovsol
titán

Személyes átvételnél kérdezték a konzolok szervizében, hogy mekkora FC pólót adjanak.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#36044) mlinus válasza ForRedGlory (#36042) üzenetére


mlinus
őstag

szép. Én a Unity-ból vettem Notre Dame kiadást, elképesztően igényes az egész. Lehet hogy szokott hibázni az Ubi, de ami a gyüjtői kiadásokat érinti, szerintem etalon.

(#36045) front3r válasza mlinus (#36044) üzenetére


front3r
őstag

Igen, a Bastille Edition is gyönyörű. :)
Már csak arra kell várni, hogy patcheljék a játékot.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#36046) shunter válasza Thodeus (#36036) üzenetére


shunter
aktív tag

Mi felesbe vettük. Ezen a pénzen tudun osztozni én és haver?

(#36047) Madwe válasza kovsol (#36043) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szerintem itt a gond az, hogy s-et kért és kapott, de nagy rá. Usa pólóknál ugyanis más a méret, alap esetben l-est hordok, de az usa l az kb itthon az xxl :D

(#36041) Thodeus ja, munkába menet én is erre gondoltam... De remélem Los Santosba sok helyen lehet kártyával fizetni s nem kell mindig ATMhez rohangálni :)

(#36046) shunter Szerintem nem. Az kapja, aki azzal lép be a játékba, nem az, akinek primaryként továbbosztja egy másik accra...

[ Szerkesztve ]

(#36048) Bencus88 válasza ForRedGlory (#36042) üzenetére


Bencus88
nagyúr

szép! :)
Ha felhasználtad a középső kis cetlit a far cry-hoz amit neten kell aktiválni dobj már egy üzit, hogy Neked megküldték e a kódot. Még mindig semmi Nekem :(

(#36049) Dexar007


Dexar007
veterán

En teljesen meg vagyok elegedve a gta-val.
Akik az fps drop miatt rinyalnak,azok nem jatszattok elozo generacios konzolon a gta 4-5-tel,mert az ehhez kepest diavetites volt. Itt is csak nagyobb teruleteken esik be egy kicsit az fps,de nem tul veszesen.
Elsimitas szinte egyaltalan nincs,legalabbis a tavolabbi teruletek eleg szepen "mozognak".
Uj autok,uj fegyverek,uj jatekmodok,uj zenek. Ja,es macskat es patkanyt is lattam,nem tudom,hogy az elozoben volt-e. ;]
Az autok toresen viszont nem javitottak sajnos,vagy legalabbis nem eszreveheto modon.

Osszessegeben az eddigi legjobb gta amit konzolra kiadtak,vagy inkabb ugy mondom,hogy vegre egy jatszhato gta,amit konzolra kiadnak.Mert a 4-5 mar erosen hatareset volt.

Egy dolog aggaszt.: A Rockstar bizonygatta,hogy ok eredetileg is Ps4-One-ra terveztek a jatekot,a ps3-as verziot csak kenyszerbol adtak ki lebutitva. Vagyis ennyit sikerult kihozniuk a next-gen masiknakbol tobb ev alatt,megis milyen pecccs-re vartok? :)
Szoval ez nem ,,next-gen". Ez ,,koztes"gen,amikor a konzol eleri egy mai pc szintjet,es most ez lesz a divat,remelhetoleg mar csak 3-4 evig. Ugyis rebesgettek mar,hogy konzolt is "csak" 4-5 evre terveznek.

Give me your cum,bull!

(#36050) #41133696


#41133696
törölt tag

Helló, a jövőben a Telekomtól vásárolandó PlayStation 4-hez van lehetőség kiterjesztett garanciát vásárolni? Magyarán, hogy ne csupán 1 év legyen rá?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.