Hirdetés

2021. április 11., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2020-11-09 19:54:52

LOGOUT.hu

Ide várjuk a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt bugok (hibák) leírását, tehát csak a hibákét! (Ötleteket, fejlesztési javaslatokat ide írhatjátok: Javítsuk a Prohardvert!)
Riport előtt próbáld meg:
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Töröld a böngésződben a sütiket, de ha nincsenek engedélyezve, akkor engedélyezd őket
● Frissítsd az oldalt Ctrl+F5-tel
● Lépj ki, lépj be
● Próbáld meg másik böngészővel
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

(#17151) Fire/SOUL/CD válasza Kalandor (#17150) üzenetére

Fire/SOUL/CD
nagyúr

Ööö, megnézted a linkeket, amit adtam? Mert ott egy szó sincs ilyenről... :N

Egyik versenyző | Másik versenyző

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#17152) Kalandor válasza Fire/SOUL/CD (#17151) üzenetére

Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mert thx to GDPR sokfajta törlés létezik. Ha nincs semmi az adatlapján vagy nincs már adatlapja sem, az is egy info.

(#17153) noidslu válasza Intruder2k5 (#17146) üzenetére

noidslu
csendes tag

köszönöm.

(#17154) Sparkito

Sparkito
csendes tag

Sziasztok, szeretném visszaállítani a korábbi nicknevemet, de sajnos a rendszer azt írja ki, hogy a név foglalt. Amennyiben megnyitom a régi profilom linkjét, akkor átirányít a mostanira. Mi a megoldás ebben az esetben? Nagyon köszönöm. :R

(#17155) Intruder2k5 válasza Sparkito (#17154) üzenetére

Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Bár ez nem teljesen biztos, de azt hiszem a korábbi nevedre visszaváltani talán 1 év + 8 nap múlva tudsz, amiből még csak az első telt el, tehát várni kellene még pár napot. Vagy ha egy tőlem magasabb jogkörű valaki tud segíteni, akkor majd jelzi.

ELADÓ egy Nokia 6300 telefon | https://bit.ly/2OVDk7D

(#17156) Sparkito válasza Intruder2k5 (#17155) üzenetére

Sparkito
csendes tag

Az 1 év az tegnap járt le és már nagyon vártam. A saját név esetén erről a +8 napról eddig nem tudtam. Akkor még várni fogok vele. Nagyon köszönöm. :R

(#17157) Kalandor válasza Sparkito (#17154) üzenetére

Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Amíg kiírja a korábbi nicked az adatlapodon, addig nem lehet az biztos. Pontosan én sem tudom hány nap még, pár nap.

(#17158) Intruder2k5 válasza Sparkito (#17156) üzenetére

Intruder2k5
MODERÁTOR

Ma a 2020-03-28 előtt nicket váltottak tudnának ezt meglépni, Neked akkor még néhány nap.

(#17159) Sparkito válasza Intruder2k5 (#17158) üzenetére

Sparkito
csendes tag

Szuperek vagytok, nagyon szépen köszönöm. :) :R

(#17160) Ga3rieL

Ga3rieL
senior tag

Esetleg [erre] valaki????

(#17161) Viktor0610 válasza Ga3rieL (#17160) üzenetére

Viktor0610
MODERÁTOR

Először is a hangnemen finomíthattál volna, másrészt nem írod, mennyi az a "nem irom be rögtön". Illetve nem szokott ártani, ha leírod a környezetet. :U
Több hiba nincs a hozzászólásoddal.

"Látom kimozdultál a biztonságot jelentő PH-ról. Ez itt a vadon. Megeszünk." :DDD - "Dudálnak a kisautók." :DDD

(#17162) Ga3rieL válasza Viktor0610 (#17161) üzenetére

Ga3rieL
senior tag

Felhúzott a dolog. hát a nem rögtön az cca.2 perc múlva. és a környezet? edge-ben és chromeban is csinálja :U

(#17163) Zsolt_72 válasza Ga3rieL (#17162) üzenetére

Zsolt_72
MODERÁTOR

"Felhúzott a dolog."

Akkor higgadj le, mielőtt megfogalmazod a hozzászólásodat. Sehová sem vezet, ha "idegből" fórumozol, még akkor sem, ha amúgy esetleg jogos a panaszod.

(#17164) lezso6 válasza Ga3rieL (#17162) üzenetére

lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Pontosan, melyik bejelentkezési ablakban, melyik portálon, mikor, mennyi idő után?

8 óra munka, 8 óra pihenés, 8 óra kijárási korlátozás

(#17165) Ga3rieL válasza lezso6 (#17164) üzenetére

Ga3rieL
senior tag

nekem itt ezen a linken [link] . meg nekem direkt igy tettem, hogy ha üzenet van, akkor rögtön előttem legyen.

(#17166) lezso6 válasza Ga3rieL (#17165) üzenetére

lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az előfordulhat, hogy ha pár napja meg van nyitva az oldal úgy, hogy csak a belépési űrlap látszik, akkor azzal az űrlappal nem fogsz tudni belépni. De ez biztonsági okokból van így, nem akarom részletezni.

[ Szerkesztve ]

(#17167) Rimuru válasza lezso6 (#17164) üzenetére

Rimuru
veterán

Csrf token lejarat neha elofordul hsz kuldesnel is, multheten pont lattam 1x.

Vigyázat, csalok!

(#17168) Ga3rieL válasza lezso6 (#17166) üzenetére

Ga3rieL
senior tag

minden nap tiszta lappal kezdek,. a gép mindig kikapcsolva, böngésző kitakaritva.

(#17169) regener válasza Ga3rieL (#17168) üzenetére

regener
veterán

Miért nem jó ha belépve maradsz? Akkor biztos nem találkoznál ilyennel.

[ Szerkesztve ]

(#17170) Ga3rieL válasza regener (#17169) üzenetére

Ga3rieL
senior tag

belépve maradok, ilyenkor a nap végéig nem léptet ki. de másnap amikor fel akarok jönni ide

(#17171) DS39 válasza Ga3rieL (#17170) üzenetére

DS39
veterán

Úgy érti a fórumtárs, hogy ezeket bepipálod belépéskor:

belépve maradok
időkorlát nélkül
ha megváltozik az IP-címem
más eszközökön illetve böngészőkben

akkor nem kellene 30 napig látnod egyáltalán a bejelentkező képernyőt.

viszont ha nálad a böngésző kitakarítva azt is jelenti, hogy a sütiket is törlöd, akkor persze újra és újra be kell lépni.

(#17172) Ga3rieL válasza DS39 (#17171) üzenetére

Ga3rieL
senior tag

nekem csak annyi van ott mindig, hogy belépve maradok. többet ott olyan opciókat nem látok

jaj, de, csak eddig a részleteket nem nyitottam le :D . de és ott is minden bepipálva. multkoriba csinálta, aztán abba maradt. ezalatt és azelőtt volt valami az oldallal, és most újabban megint elkezdte .

és persze,. logikus, hogy be kell lépnem, avval nincs is bajom. de ez a érvénytelen token hülyeség, a weboldal scripte. kikéne gyomlálni azt.

[ Szerkesztve ]

(#17173) Intruder2k5 válasza Ga3rieL (#17172) üzenetére

Intruder2k5
MODERÁTOR

Biztonsági okokból van így, lezso írta fentebb, tehát nem lesz kigyomlálva.

(#17174) lezso6 válasza Ga3rieL (#17168) üzenetére

lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha törlöd a sütiket az simán okozhat gondot. Ugyanis pl ha megnyitod azt a linket, amit írtál, majd törlöd a sütiket, akkor utána garantált, hogy érvénytelen token hibaüzenetet fogsz kapni. De olyan is lehet, hogy tiszta böngészővel megnyitod kétszer a linket, akkor ha az egyiken belépsz, azután a másikban nem fogsz tudni belépni, mert ott érvénytelen token hibaüzenetet fogsz kapni.

[ Szerkesztve ]

(#17175) Ga3rieL

Ga3rieL
senior tag

de ennek nem értem mi a biztonsága? ha nem enged be, és reload-olom az oldalt, akkor meg rögtön úgy is betudok lépni. nem látom úgy ennek az értelmét valahogy.

(#17176) Intruder2k5 válasza Ga3rieL (#17175) üzenetére

Intruder2k5
MODERÁTOR

"nem akarom részletezni", tehát nem is lesz részletezve. Módosítsd a könyvjelzőt, hogy a főoldalra mutasson, és akkor nem lesz ilyen gondod. Egyébként én is ezt tettem miután az itcafe is átállt az új felültre, mert előtte nekem is a privát link volt könyvjelzőzve. Meg kell szokni a főoldali belépést és kész, vagy akkor ne törölgesd a sütiket, és ne várj megnyitás után a belépéssel.

(#17177) Kékes525 válasza lezso6 (#17126) üzenetére

Kékes525
nagyúr

Újra jelentkezik a hiba. Akkor is, ha az ESET SSL/TLS védelmét kikapcsolom. Előfordul, hogy az ismételt klikkelésre már müködik.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#17178) csabex2007

csabex2007
senior tag

A használható egyedi arcképek listájának a linkjére kattanva az alábbi kép tárul elém:

Tudtok róla? Chrome böngésző, Win 10 ha számít...

Tárgytalan... Közben valahogyan meggyógyult :)

[ Szerkesztve ]

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#17179) SeniorTilla

SeniorTilla
addikt

Mi van a barion fizetéssel? Ki van fizetve 4 hirdetés, de a státuszuk folyamatban, nem lehet őket aktiválni:

HP notebookok, tabletek és ALL-IN-ONE PC-k jó áron, gyártói garanciával, számlával.

(#17180) Lenry

Lenry
nagyúr
LOGOUT blog

ez miért?
Linuxos scrollklikkel illesztettem volna be valamit, amikor kaptam.
Chrome, Arch Linux, KDE

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#17181) lezso6 válasza SeniorTilla (#17179) üzenetére

lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Pedig nincs kifizetve. :F Nézz utána légyszi, hogy biztos ki van-e fizetve, s esetleg nem kevered valami más tranzakcióval.

[ Szerkesztve ]

(#17182) lezso6 válasza Lenry (#17180) üzenetére

lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez nem tudom mi lehet. Biztos PH-specifikus?

(#17183) SeniorTilla válasza lezso6 (#17181) üzenetére

SeniorTilla
addikt

A bankban lement a tranzakció, de a barion hibát írt ki. Írtam már nekik is, de még nem jött válasz. Más nem tapasztal ilyet?

HP notebookok, tabletek és ALL-IN-ONE PC-k jó áron, gyártói garanciával, számlával.

(#17184) Lenry válasza lezso6 (#17182) üzenetére

Lenry
nagyúr
LOGOUT blog

máshol nem találkoztam még vele, itt viszont az utóbbi időben többször is, bár nem konzekvens, most se csinálja. (új és régi szerkesztővel is próbáltam)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#17185) SeniorTilla válasza SeniorTilla (#17183) üzenetére

SeniorTilla
addikt

Paypal-lal megy azonnal rendesen, akkor a barionnál lehet valami gebasz

(#17186) SeniorTilla válasza SeniorTilla (#17185) üzenetére

SeniorTilla
addikt

most már a paypal se megy

nem tudom mi van, de ami van az gáz

rákattintok a paypal fizetésre, és homokóra, aztán service unavailable, pedig a paypalba be vagyok jelentkezve, ott semmi gond

[ Szerkesztve ]

(#17187) SeniorTilla

SeniorTilla
addikt

Srácok, itt fizetős dologól van szó, nem a tökömet vakargatom. Oldjátok meg a fizetési problémát minél hamarabb. Agyam elszáll ettől.

(#17188) Scorp2011 válasza SeniorTilla (#17187) üzenetére

Scorp2011
őstag

Nem tudom ez segítség-e, de a Barion nálam működik, fizettem így hirdetésért tegnap is, ma is, minden hibátlan volt.

𝕊𝕔𝕠𝕣𝕡𝟚𝟘𝟙𝟙

(#17189) SeniorTilla válasza Scorp2011 (#17188) üzenetére

SeniorTilla
addikt

most megy a barion, de a paypal nem

most beszélünk a bankkal

ez akkor is gáz, nem hiszem hogy egyik nap a barion, másik nap a paypal szarik be

valamit az elfogadónak is kellene tennie

miért? mert nála költöm el a pénzem

(#17190) lezso6 válasza SeniorTilla (#17186) üzenetére

lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hol van Service Unavailable? Milyen URL-en? Mert nálunk én nem látok semmi problémát. Nem tudunk azzal semmit se csinálni, ha a Paypal szolgáltatása nem megy. :(

[ Szerkesztve ]

(#17191) Viktor0610 válasza SeniorTilla (#17187) üzenetére

Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem a hangnemen finomíthatnál.
Elhiheted, hogy nem szándékosak ezek a hibák (már ha köze van hozzá egyáltalán az oldalnak). Nálam pl. most ment a PayPal (igaz, sokadik próbálkozásra, az oldal frissítésével), de a Barion azonnal ment.

[ Szerkesztve ]

"Látom kimozdultál a biztonságot jelentő PH-ról. Ez itt a vadon. Megeszünk." :DDD - "Dudálnak a kisautók." :DDD

(#17192) SeniorTilla válasza lezso6 (#17190) üzenetére

SeniorTilla
addikt

indítok egy új vásárlást paypallal, és írom mi van

(#17193) SeniorTilla

SeniorTilla
addikt

valami történt, most megy a paypal

de nálam az előbb kiment a biztiosíték

(#17194) Rimuru

Rimuru
veterán

Nekem ugy tunik hogy ez a problema (meg mindig*), ha jol ertem meg a ph oldalon akadt el SeniorTilla.

*napi sokszor jon

Vigyázat, csalok!

(#17195) SeniorTilla válasza Rimuru (#17194) üzenetére

SeniorTilla
addikt

A PH már átirányított a paypalra, vagy legalábbis elkezdte, amikor a homokórázás bejött. Ami ez alatt történt azt nem tudom. Nekem is furcsa, hogy random van, nem állandó, így gondolom nehéz felderíteni az okát

(#17196) lezso6 válasza SeniorTilla (#17195) üzenetére

lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Amikor a fizetés gombra nyomsz, akkor azt történik, hogy:

1. PH szervere kommunikál a Barion / Paypal szerverével, létrehozza a fizetést
2. Átirányít a Paypal / Barion által megadott URL-ra

Az első rész az összes fizetésednél hibátlanul megtörtént. De a második rész problémás, mert hiába irányítunk át, a Paypal (web)szervere valamiért nem működött jól (pl túlterhelődött). Ezzel sajnos nincs mit csinálni.

Hogy nézett ki a Service Unavailable? Csak mert nálunk ugye macska lenne ilyenkor, de azt ugye látnám a hibanaplónkban, ahogy azt is, ha az első pontban történik bármi probléma. De az átirányítás után ugye a Paypal / Barion szervereinél történik minden, arra nincs semmi rálátásunk. :(

(#17197) lezso6 válasza Rimuru (#17194) üzenetére

lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez még mindig probléma? Nem oldódott meg múltkor?

(#17198) SeniorTilla válasza lezso6 (#17196) üzenetére

SeniorTilla
addikt

igen ez érthető, nekik is írtam, meg a banknak is, oszt majd meglássuk

(#17199) Rimuru válasza lezso6 (#17197) üzenetére

Rimuru
veterán

Nalam nem, pont ezert gyanos hogy SeniorTilla-nak is itt bukik el a dolog (tehat a #17196 2.pontos atiranyitas nem jut el fizetesi szolgaltatoig).

Amugy network tabon csak NS_BINDING_ABORTED-ig jutottam.

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#17200) Viktor0610 válasza Rimuru (#17199) üzenetére

Viktor0610
MODERÁTOR

Amikor az előbb kipróbáltam, nálam a PayPal oldala nem töltött be, csak mindig újratöltött.
Aztán nyomtam egy F5-öt, akkor hozta be a fizetési oldalt.

(#17201) lezso6 válasza Rimuru (#17199) üzenetére

lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Azt írtad, hogy napi sokszor jön. Akkor most mi a gond? :F

Egyébként meg nem okozhatja az a problémát, mert akkor az első pont se tudna végrehajtódni, azaz nem látszódna a létrejött fizetés. Meg eleve nem dobna service unavailable-t sem.

[ Szerkesztve ]

(#17202) SeniorTilla válasza Viktor0610 (#17200) üzenetére

SeniorTilla
addikt

Frissítésre (F5) engem ki szokott dobni a fizetési procedúrából, kezdhetem elölről. Mindjárt kipróbálom, most megy-e

(#17203) SeniorTilla

SeniorTilla
addikt

most megy rendesen a paypal

(#17204) Rimuru válasza lezso6 (#17201) üzenetére

Rimuru
veterán

Igen, random jon es egy timeoutnyi ido megoldja.

Meg eleve nem dobna service unavailable-t sem - amennyiben mar a paypal dobja akkor jogos. ;)

Amugy kicsit tenyleg megfoghatatlan a dolog, siman kinezem hogy valami kliens oldali hiba (kedves telekom? :DDD).

Vigyázat, csalok!

(#17205) lezso6 válasza Rimuru (#17204) üzenetére

lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha random csinálja az más, mert a többieknél folyamatosan jött, aztán megoldódott. A timeoutnyi idő mit takar? Meg mennyire random? Napi 5x random?

A paypal dobja, azt írták. Nyilván ha mi, akkor tudnám mi a gond, mert látszana a naplóban.

Lehet kliensoldali hiba, habár azért az elég wtf. Egyébként nálam is telekom van, de nincs gond.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.