Hirdetés

2024. július 22., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére

Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T

(#23601) DS39

DS39
nagyúr

A mobil nézetes logout fórum tegnap óta kissé szét van csúszva, és rios error feliratok is tarkítják.

(#23602) lezso6 válasza DS39 (#23601) üzenetére

lezso6
HÁZIGAZDA

Javítva. Ha még maradt valahol, akkor kérek szépen linket. :R

PHP verzió upgrade volt, a mobil logout meg még a 17 éves RIOS R5 alól megy, kész csoda hogy még működik. :DDD

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#23603) DS39 válasza lezso6 (#23602) üzenetére

DS39
nagyúr

Köszi, eltűnt a hiba mindenhol úgy látom. :R

Már azt gondoltam, hogy megkezdődött az új logout-ra átállás, és egyszercsak az új felület fogad.

(#23604) Zsolt,72 válasza DS39 (#23603) üzenetére

Zsolt,72
aktív tag

Az ilyen átállást korábban megelőzte egy hivatalos bejelentés :) , szerintem most is lesz hasonló.

"Nem vagyunk tökéletesek. Tudjuk ezt. Te is tudod. És a telefonjaink sem tökéletesek." - Steve Jobs

(#23605) Netti1014

Netti1014
újonc

[kép] ennek a feloldását kérném. Sajnos volt egy monitor hirdetésem amit Archivaltam, mert kellett a hely egy más hirdetéshez. Viszont elkelt időközben amit utánna adtam fel és vissza tettem a monitort,csak nem voltam figyelmes és nem archivaltam vissza hanem ujra hirdettem :W :( amit nem akartam :))

„ Minden alku megfelezett nyereség. ”

(#23606) fery02

fery02
addikt

Sziasztok!

Hardveraprón próbáltam ki pár napja leges-legelőször a “Keresés mentése” funkciót, hogy beírtam a kereső szót, kiválasztottam a kategóriát és elmentettem a keresést.

Minden egyes új hirdetésről értesített a kategóriában, függetlenül attól, hogy tartalmazza-e a cím vagy leírás az engem érdeklő keresőszót vagy nem.

Ennek így kell működnie, hogy csakis a kategóriát menti el magának és az alapján küldi az értesítést vagy valóban nem stimmel valami?

Legfrissebb iOS.

(#23607) Netti1014 válasza Netti1014 (#23605) üzenetére

Netti1014
újonc

Meg oldódott :R

„ Minden alku megfelezett nyereség. ”

(#23608) Intruder2k5 válasza fery02 (#23606) üzenetére

Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Nálam hibátlanul működik.

Ha megnyitod a mentett kereséseim menüt, és azon belül az elnevezés oszlopban ráklikkelsz a szóban forgó linkre, akkor a megnyíló ablakban úgy van kitöltve a keresés mező, ahogy azt szeretted volna?

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: https://shorturl.at/L8E51

(#23609) fery02 válasza Intruder2k5 (#23608) üzenetére

fery02
addikt

Szia!

Most újra elmentettem két keresést és megnyitva a linkeket rendesen kivan töltve minden mindkettőnél.

Majd estére kiderül, hogy ezúton jól működik-e, mert napi pár db vez. nélküli fejhallgatót általában fel szoktak adni valamelyik kategóriában a kettő közül (mindkettőre állítottam be keresés mentést).

Köszi addig is! :R

[ Szerkesztve ]

(#23610) Temuera76

Temuera76
csendes tag

Sziasztok. Vettem egy S20 FE mobilt a hardverapron egy viszonylag sok pozitiv ertekelessel biro eladotol. Elso latasra minden oke volt de egy nap hasznalat utan kiderult hogy a telefon random lecsatlakozik a mobilhalozatrol es teljesen hasznalhatatlan mint mobiltelefon. Kiprobaltam minden beallitast kulonbozo sim kartyakat de ugyanugy hasznalhatatlan volt. Irtam az eladonak aki megigerte hogy hivni fog es megoldjuk majd. Nos ez a hivas + segitseg nem tortent meg. Sõt azóta egy uzenetemre se valaszol ami megerositi a gyanumat hogy tudott eme kis hibarol. Persze pozitiv ertekelest adtam neki mert elsore minden okenak tunt. Az en keresem az volt hogy sztornozzuk az uzletet es adja vissza a vetelarat. Szoval a kerdes az hogy ilyen esetben mit lehet tenni?

(#23611) fery02 válasza Temuera76 (#23610) üzenetére

fery02
addikt

Szia!
Leginkább ezt a topikot javaslom, hogy ide tedd fel a kérdésedet!

Amúgy én figyelgetném időnként, hogy adatlapja szerint aktív-e a belépései szerint és ha folyamatosan aktívnak tűnik, akkor jelenteném a hirdetést.

(#23612) Temuera76 válasza fery02 (#23611) üzenetére

Temuera76
csendes tag

Koszonom kozben megtalaltam a topikot. Jelenteni hol tudom mert persze torolte a hirdetest.

(#23613) Intruder2k5 válasza Temuera76 (#23612) üzenetére

Intruder2k5
MODERÁTOR

Üdv!

A törölt hirdetés is jelenthető, ha jól rémlik akkor egy évig. Szóval azt jelentsd, és ott írd le a megadott kérdések alapján, hogy mi történt.

(#23614) Pepeninho

Pepeninho
őstag

Sziasztok. Kaptam egy központi figyelmeztetést az elavult regisztrált email címem miatt. (CitroMail). A CitroMail annyira elavult, hogy hónapok óta be se enged. Cseréltem volna a leírtak szerint gmail.com-os címre, meg is kaptam a linket. De nem enged be a jelenlegi prohardveres jelszavammal. Szóval ebben kérnék segítséget. Köszönöm.

Ps4, Xiaomi 11T

(#23616) Pepeninho válasza Viktor0610 (#23615) üzenetére

Pepeninho
őstag

Köszi szépen.

Ps4, Xiaomi 11T

(#23617) Pepeninho

Pepeninho
őstag

Most nézem, az a topik nem nagyon él. :F

Ps4, Xiaomi 11T

(#23618) Intruder2k5 válasza Pepeninho (#23617) üzenetére

Intruder2k5
MODERÁTOR

Él az, csak az egy anonim topik, így csak a saját hozzászólásodat látod, illetve majd az arra adott válaszokat. Ettől függetlenül megesik, hogy 1-2 napot várnod kell a válaszra.

[ Szerkesztve ]

(#23619) Pepeninho válasza Intruder2k5 (#23618) üzenetére

Pepeninho
őstag

Ooo, szuper. Köszi!

Ps4, Xiaomi 11T

(#23620) Akula válasza Akula (#23598) üzenetére

Akula
őstag

Megint nem számlálja a piaci hozzászólásaimat, most próbáltam ki :(
Egyszer megy, egyszer nem.

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#23621) Egavas3

Egavas3
újonc

Sziasztok!

Hírdetéseket hosszabítottam, le is vonta a kártyámról PayPal-on keresztül az összeget, de ott azt írta, hogy végtelen ciklusra futott.
A hírdetéseket nem aktiválta.

Mit kell tegyek?

(#23622) Kalandor válasza Egavas3 (#23621) üzenetére

Kalandor
HÁZIGAZDA

Szia, aktívak a hirdetések, ahogy én látom.

(#23623) SShadow

SShadow
aktív tag

Üdv!

Olyan kérdésem lenne a regisztrált email címemet jó pár éve feltörték és mindent átraktam egy másik gmail-os fiókomba.Lehetsége az email cím cserém úgy ha nem tudom megerősíteni a változtatást, illetve kit kellene ezzel a problémával megkeresni.Nem szeretném a 15éves regisztrációm elveszteni és szeretnék aktív tag maradni csak így ebben a formában kicsi bonyolult.

Előre is köszönöm a segítséget

(#23624) Piloss válasza SShadow (#23623) üzenetére

Piloss
senior tag

Feltörték a PROHARDVER!-es regisztrációmat! (vagy elvesztettem a belépési emailcímemet)

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#23625) SShadow válasza Piloss (#23624) üzenetére

SShadow
aktív tag

Köszönöm szépen már írtam is!

(#23626) sasNAXO

sasNAXO
aktív tag

Sziasztok,
500-as internal server errort kapok amikor a mentett kereséseimet szeretném listázni.
Debug kód: GZ9dSpHi18NSjG5R7VeW75D
Köszönöm előre is! :R

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: AXP90-X47, Black Ridge, Sangoma A108E

(#23627) Sömike

Sömike
csendes tag

Sziasztok. A "Részletes keresés és mentés" -nél a "kerülendő szavak" mező használatakor soha nincs egyetlen találat sem. pld:
DDR2 ramot keresnék. A részletest- t lenyitom, a kerülendőbe beírom: lóverseny
Eredmény: Nincs semmi találat.

(#23628) Viktor0610 válasza Sömike (#23627) üzenetére

Viktor0610
MODERÁTOR

Ha jól értem, nem adsz meg keresőszót, csak kerülendő kifejezést.
Mindenképp' kell a keresés mezőbe is írj valamit.

Xiaomi 13T

(#23629) kelegee78

kelegee78
csendes tag

Nem működik a "Belépési email váltás". Az automatikus e-mail nem a "Belépési email váltás"-ra, hanem az új jelszó igénylésre alkalmas. Nem lehet vele lecserélni a Belépési emailt.

(#23630) husztiimi

husztiimi
csendes tag

Amikor hirdetést adok fel, vagy a saját hirdetésemet módosítom (vagy netán egy jegeltbe beírom a vevő nevét), akkor mindig kapok egy figyelmeztetést, hogy a hirdetés nem aktív, és a módosítást emailben történő linkre kattintással kell "eszközölni". Ez számomra igen zavaró, ugyanis ma pont szemtanúja voltam más fórumozónál, hogy ő ilyen emailes megerősítéseket nem kap. Én viszont kapok. Nagyon zavar, és a beállításokban nem tudom kikapcsolni. Kérem a segítségét, hogy ezek az emailes kattintgatós dolgok megszűnjenek.

(#23631) Kalandor válasza husztiimi (#23630) üzenetére

Kalandor
HÁZIGAZDA

Ha bekapcsolod a kétlépcsős azonosítást, akkor nem lesz: [link]

(#23632) husztiimi válasza Kalandor (#23631) üzenetére

husztiimi
csendes tag

Értem. De én nem nem tudok QR kódot leolvasni, nincs hozzá eszközöm. Másrészről pedig, ha más felhasználók nem kapnak ilyen figyelmeztetéseket és emailben linkre kattintós leveleket, akkor én miért kapok? Engem miért büntet a PH? Nem vagyok friss újonc, sok éve regisztráltam.

[ Szerkesztve ]

(#23633) Kalandor válasza husztiimi (#23632) üzenetére

Kalandor
HÁZIGAZDA

Egy egyszerű androidos mobiltelefon kell csak az azonosításhoz.

Ha nagyon gyakran változik az IP címed mert mondjunk VPN-ezel, akkor is lehet ilyen.

(#23634) cof válasza Kalandor (#23633) üzenetére

cof
veterán

Még az se. Van böngészőkhöz is bővítmény hitelesítő, nyílt forráskódú. [link]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#23635) lezso6 válasza husztiimi (#23632) üzenetére

lezso6
HÁZIGAZDA

Ne töröld a sütiket.

(#23636) Viktor0610 válasza husztiimi (#23632) üzenetére

Viktor0610
MODERÁTOR

Ha nem abban a böngészőben hagyod jóvá a kiküldött linket, ahol belépsz, az sem jó, ha törlöd a sütiket, szintén belefuthatsz ebbe.

Xiaomi 13T

(#23637) fery02 válasza husztiimi (#23630) üzenetére

fery02
addikt

Ha esetleg iOS alóli a felhasználás és ha várhatóan több ilyen megerősítős e-mail-ere is számítassz pár percen belül, akkor megoldás az, hogy megkapod az első e-mail-t, e-mail kliensen belül konfirmálod és ahogy az e-mail app-ban keresztül hozza elő a Safari-t, ott nyugodtan ténykedhetsz tovább egy darabig, skip-elve pár újbóli e-mail-t.

Amint visszalépsz “rendes” Safari-ba és ott ténykedsz, rögtön az első komolyabb megmozdulás újbóli e-mail-es megerősítést fog igényelni.

(#23638) D.Va

D.Va
őstag

Üdv! Kb 1-2 hónapja ha egy új hirdetést akarok létrehozni Hardveraprón és rákattintok a képfeltöltésre, ahogy megnyitja a chrome a windows tallózó ablakot, kifagy az egész böngésző, van hogy a gépet is újra kell indítanom.
Semmi más oldalon nincs semmilyen hibajelenségem, csak a hardveraprónál.
A gépet is újratelepítettem már azóta és a hiba még mindig fennáll.
Mi lehet az oka?

(#23639) VinoRosso

VinoRosso
veterán

Pár hét normál működés után megint előjött ez a borzalmasan lassú betöltődése a ph oldalainak.

Pingnél az vettem észre, hogy 5-10 másodperces ablakokig reaktiv a ph szerver, aztán percekre (2 percre állítottam a timoutot) eltűnik a láthatárról és ezt a ciklust ismételgeti. Valószínű ez a viselkedés okozza az oldalak lassú betöltését.

Nem tudom mitől ilyen, de jó lenne valami megoldást találni rá, mert kezd eléggé idegesítő lenni.

(#23640) lezso6 válasza VinoRosso (#23639) üzenetére

lezso6
HÁZIGAZDA

Távol-keleti országból sok hibalehetőség lehet, nem biztos hogy nálunk akad meg a dolog.

(#23641) tlac válasza tlac (#23562) üzenetére

tlac
nagyúr

sikerült megfejtenem, hogy az egyik lehetséges ok a hufilter, hogy időnként nem arra a hozzászólásra ugrik a jobb oldali sávból, amire kellene ff-ben
ha bekapcsolom, akkor egészen könnyedén reprodukálható vele
ezt csak ilyen infómegosztásként írom

(#23642) Viktor0610 válasza tlac (#23641) üzenetére

Viktor0610
MODERÁTOR

Még jó, hogy úgy kezdődik az összefoglaló, hogy:
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon

;]

Xiaomi 13T

(#23643) tlac válasza Viktor0610 (#23642) üzenetére

tlac
nagyúr

hát nagy szerencse, mert így nem kell fixálnotok ;]

(#23644) VinoRosso válasza lezso6 (#23640) üzenetére

VinoRosso
veterán

Valahol mégis ott lehet az eb elhantolva, mert ha a köztes hálózattal lenne gond, akkor más oldalaknak is hasonlóan kellene viselkednie. Viszont a ph-n kívül minden oldal probléma nélkül töltődik be.

(#23645) sasNAXO válasza sasNAXO (#23626) üzenetére

sasNAXO
aktív tag

Sziasztok,
Továbbra is fent áll, hogy 500-as errort kapok mentett kereséseknél.
Friss debug kód: Kbdlcn2lAZ8ih5eTH6YoNM4
Köszi...

Eladó cuccok: AXP90-X47, Black Ridge, Sangoma A108E

(#23650) suvomi

suvomi
csendes tag

Légyszi a privát üzeneteknél a képfeltöltéssel kezdjetek valamit, mert nonszensz, hogy tallózás után még 2x kell jóváhagyni, hogy megjelenjen az üzenetben.
Tallózás, Feltöltés, beillesztés. Az utolsó 2 lépés tök felesleges.
Kitallózom, jelenjen meg az üzenetben és csá, hadd küldjem.

https://www.facebook.com/groups/1737295806551859/

(#23651) lezso6 válasza suvomi (#23650) üzenetére

lezso6
HÁZIGAZDA

Ha behúzod az üzenetküldőbe, akkor feltölti és beilleszti magától. Én már így szoktam. :D

[ Szerkesztve ]

(#23653) tlac válasza lezso6 (#23651) üzenetére

tlac
nagyúr

ez egyébként nálam nem működik rendesen android-os ff-ben
ha vágólapra teszek egy képet és onnan illesztem be, akkor az üzenetben megjelenik a kép, de elküldés után üres lesz az üzenet

[ Szerkesztve ]

(#23654) Oldman2

Oldman2
veterán
LOGOUT blog

Sötét módban számomra borzalmas ez a színkiosztás:

Világosban jól olvasható minden:

Nem lehetne ezen egy kicsit "hangolni"?
:R

(#23655) tildy

tildy
nagyúr

Ilyen hibát kapok : XiaBZ7ubeP8te6yCvRL9uu1

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.