Hirdetés

2023. február 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

(#20351) mefistofeles

mefistofeles
addikt

Üdv az Uraknak! Egy olyan nem kardinális problémába futottam, hogy egy sikeres adásvétel után (én vagyok az eladó) a vevőm, véletlenül két értékelést kezdeményezett, ugyanarra a termékre. Természetesen csak egy véletlen kattintásról lehet szó de én sportszerű szeretnék lenni és az egyiket törölném. Ekkor felugrik egy figyelmeztetés. A kérdésem az, hogy ha elutasítom az értékelés kezdeményezést az semmiféle formában nem hat ki negatívan egyikünkre sem igaz?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#20352) Kalandor válasza mefistofeles (#20351) üzenetére

Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem.

(#20353) lezso6 válasza 0xmilan (#20350) üzenetére

lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ja, ezt ismerem, sajnos nem ez okozza. Meg 3rd party sütit ugye már nem használunk.

Mondjuk az a kérdés, hogy vajon az átirányítás az interaktálásnak számít-e? Nem júzer kezdeményezi, így lehet nem.

STOP RIOS! Állítsuk meg a moderációt!

(#20354) FrankieNTDO

FrankieNTDO
tag

Októbertől fenn állt az, hogy telefonon a Safari folyamatosan kijelentkezett. A telefonomban akkut cseréltek, a szervizbe adás előtt reseteltem. Miután visszakaptam új eszközként állítottam
be, nem akartam restoret. Ez kb. két hete volt. Azóta nem jelentkezik ki.

[ Szerkesztve ]

Nintendo friend code: SW-6329-0332-2133

(#20355) Gardaai válasza FrankieNTDO (#20354) üzenetére

Gardaai
tag

Ez valóban érdekes. Most, hogy írod.. még az Apple-nél is összekuszálódnak a dolog. Legutóbb régi Tablet biztonsági mentést nem tudtam törölni. Mert nem tudta melyik tabhoz tartozik.. miután költöztettem mindent.

Az, hogy a saját pénzemmel nem tudok bánni, nem jelenti azt, hogy ne tudnék sok pénzt keresni másoknak.

(#20356) borrafaa

borrafaa
újonc

Sziasztok!
Nem tudok válaszolni az üzenetekre. Ez miért van? Miért tiltottak le erről a funkcióról?
Köszönöm a segítséget!

(#20357) Kalandor válasza borrafaa (#20356) üzenetére

Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Csak captchat kell kitölteni ha túl sok üzenetet akarsz írni.

(#20359) Bolha22

Bolha22
csendes tag

Sziasztok, valamiért már egy ideje nem kapok email értesítést a privát üzenetekről. Minden másról igen (lejáró hirdetés, értékelés, újabban feladott hirdetés). Próbáltam ki-be kapcsolni, emailem elvileg nem szűri. Valami ötlet?

kkonzol.5mp.eu

(#20360) Meszaba

Meszaba
csendes tag

Sziasztok!
Szeretnék visszaaktiválni egy hirdetést, és "PH!ontokkal" szerenték fizetni. Amint kiválasztom azt, hogy a "PH!ontokkal" kívánom fizetni 0-ra ugrik a PH pont jóváírás.
10.13.6 -os MacOS-t használok ugyan ez a helyzet a
Safari 13.1.2 (13609.3.5.1.5)
Chrome 109.0.5414.119 (Official Build) (x86_64)
Edge 109.0.1518.70 (Official build) (x86_64)
Firefox 109.0 (64 bites)
alatt.

Én ezt hibának vélem, de lehet (bár elolvastam minden idekapcsolódót asszem...), hogy csak egy fura feature. :))

Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

Használt termékekre sem az Európai Unióban, sem hazánkban nincs kötelező jótállás, csak szavatosság. Ez azt jelenti, hogy a használt terméknek is a teljesítéskor hibátlannak, azaz természetesen a korának megfelelő állapotban kell lennie.

(#20361) Scorp2011 válasza Meszaba (#20360) üzenetére

Scorp2011
őstag

A fizetendő összeg 590 Ft lenne.
Amennyiben a bankkártyával való fizetést választod, akkor 5% PH!ont jóváírást kapsz ajándékba, ami 590x0,05=30 PH!ontot jelentene (kerekítve).
Ha viszont eleve PH!ontokkal fizetnél, azért 0 jóváírás járna ajándékba. Ez látható a képen.

De egyébként csak 297 PH!ontod van, tehát abból nem fogod tudni kifizetni az 590 Ft-ot, mivel 1 PH!ont=1 Ft-nak felel meg.

A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak. STOP putin! STOP war! STOP orbán!

(#20362) Kalandor válasza Meszaba (#20360) üzenetére

Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Kevesebb PHontod van mint amennyi szükséges.

(#20363) MasterMark válasza Kalandor (#20362) üzenetére

MasterMark
titán

Gondolom azt várná hogy annyit levon, a maradékot meg kifizeti. Ahogy ennek működnie kéne amúgyis, mert mindenhol máshol így szokott működni. :))

Switch Tax

(#20364) Kalandor válasza MasterMark (#20363) üzenetére

Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Itt nem így működik :( Nem lehet mixelni a fizetési módokat.

[ Szerkesztve ]

(#20365) Meszaba válasza Scorp2011 (#20361) üzenetére

Meszaba
csendes tag

Ó, így értem.
Az nem volt világos, hogy miért ír egy bizonyos összeg után jóvá pontot, de igy világos, hogy nem annyiért lehet "megvásárolni", hanem hogy a vásárlás után annyit ír nekem a rendszer jóvá.. "a majd egyszer levásárolhatom keretre".

Ugyan az a fa, de most másik oldalról is megnéztem, így már értem. Köszönöm a segítséget!

Használt termékekre sem az Európai Unióban, sem hazánkban nincs kötelező jótállás, csak szavatosság. Ez azt jelenti, hogy a használt terméknek is a teljesítéskor hibátlannak, azaz természetesen a korának megfelelő állapotban kell lennie.

(#20366) Meszaba válasza Kalandor (#20362) üzenetére

Meszaba
csendes tag

Igen, ez most már nyilvánvaló volt... de most már csak az a kérdésem, hogy miért engedte akkor választani a PH pontokat?
Nincs benne ellenőrzés hogy összeg > sum PH pontok?

De, persze, most már nem engedi kiválasztani a rádiógombot... (és a szöveg is megváltozott) gondolom véletlen se nyúlt hozzá senki se... Ugye??? :C

[ Szerkesztve ]

(#20367) Danubius L

Gratulálok, jó lett a dizájn upgrade. :K Ez az új fizetési rendszer is nagyon jó. :C

Üdvözlettel, Péter

(#20368) Kalandor válasza Meszaba (#20366) üzenetére

Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

:D

(#20369) Meszaba válasza Kalandor (#20368) üzenetére

Meszaba
csendes tag

Azért ez igy kicsit aljas... tessék elismerni a hibát! :(( :(( :((

(#20370) Kalandor válasza Meszaba (#20369) üzenetére

Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Epic Fail GIF by SHOWTIME Sports

(#20371) 0xmilan

0xmilan
őstag

Valtozott a privatok ikon szine?
Eddig ugyanolyan arnyalatu volt a boritek, mint a csengo, nem?
Most meg ugy tunik, hogy van ott valami uj, mikozben csak az ikon ter el a kornyezetetol.

(#20372) Winner_hun válasza 0xmilan (#20371) üzenetére

Winner_hun
félisten

Igen, ez volt:

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#20373) DS39 válasza 0xmilan (#20371) üzenetére

DS39
nagyúr

micsoda upgrade. :D

(#20374) lezso6 válasza 0xmilan (#20371) üzenetére

lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Fontawesome 5 -> 6 upgrade volt. Minden ikon változott. A boríték pont szerencsételnül jött ki, mert alapból a belseje átlátszó volt, ezért ezt most átállítottuk szürkére.

(#20375) Panthera

Panthera
őstag

Üdv!

A Hardverapró 1x1 oldalon tűnt fel egy pontatlanság, ami lehet hogy a régi rendszer maradványa.
Adás-vétel után értékelés adható, ami lehet pozitív (piros), semleges vagy negatív (fekete).

A pozitív értékelés a hirdetéseknél zöld, a negatív pedig piros. A felhasználót megtekintve ugyanez zöld és fekete.

[link]

(#20376) yuing

yuing
őstag

Az Aktív fórumtémák gombocskát vissza lehetne kapni? Nagyon bosszantó a hiánya...

(#20377) Kalandor válasza Panthera (#20375) üzenetére

Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Megoldjuk :R

(#20378) Kalandor válasza yuing (#20376) üzenetére

Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Itt van pont a hsz-ed felett.

(#20379) yuing válasza Kalandor (#20378) üzenetére

yuing
őstag

Áhh, látom, de a kedvenc fórumtémáim oszlop felett volt régebben, ha jól emélkszem, a mobilos verzióban tuti. Nem lehetne oda is elhelyezni. :P Ott sokkal jobban kézre esett.

(#20380) Kalandor válasza yuing (#20379) üzenetére

Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Marad itt sajnos :)

(#20381) Luck Dragon

Változott fent az ikonok ?

Közben feljebb olvasva látom , hogy igen :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#20382) csako

csako
addikt

Látom a Twitter útját járja a weboldal, a csillagból szívecske lett :D Még pár év és jön Elon Musk felvásárolni ;] :))

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#20383) noorbertt

noorbertt
őstag

Ez a szivecske nagyon kell, mint egy falat kenyér :DDD

(#20384) perempe

perempe
addikt

A régi boríték a jobb felsőben jobb volt, a mostani szinte világít.

* Franck: A-dúr szonáta *

(#20385) Luck Dragon válasza Kalandor (#20362) üzenetére

Láma kérdés következik , PHont csak prémium előfizetés vásárlásánál lehet csak beváltani ? :B

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#20386) Intruder2k5 válasza Luck Dragon (#20385) üzenetére

Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem. Hirdetés kiemelésre, előresorolásra, egyéb HA csomagokra is, de akár névváltoztatásra is jó.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel és moderációval kapcsolatban privátban ne keress!

(#20387) Luck Dragon válasza Intruder2k5 (#20386) üzenetére

HardverApród kiesik az érdeklődési körömből . Azért is voltam rá kiváncsi . :)

(#20388) Kalandor válasza noorbertt (#20383) üzenetére

Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Csak egységesítjük a felületet, mert eddig össze-vissza volt.

(#20389) Wyll

Wyll
őstag

Hogyan lehet úgy keresni a hirdetések között, hogy minden "1080" stringet találjon meg, de az "1080ti" és "1080 ti" stringeket kerülje? Meg lehet ezt csinálni?

Az első ötletem az volt, hogy a kerülendő szavak textboxba írom a space-t tartalmazó kifejezést idézőjelek között (meg persze a space nélkülit is), de ez szemlátomást nem megoldás.
A pontosan keressen checkbox mit csinál?

Amúgy van erről leírás?

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#20390) lezso6 válasza Wyll (#20389) üzenetére

lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az "1080 ti" kifejezést nem tudod feketelistázni, mert space van benne.

A pontos keresés annyit csinál, hogy keresőmezőbe írt szavakat egy kifejezésnek veszi és arra keres rá. Tehát az "alma banán rinocérosz" kifejezésre a sima keresés az "alma", "banán" és "rinocérosz" szavakat tartalmazó hirdetésekre keres rá; addig ugyanez pontos kereséssel konkrétan az "alma banán rinocérosz" kifejezésre keres, így egymás után írva a három szót, space-szel elválasztva.

[ Szerkesztve ]

(#20391) Wyll válasza lezso6 (#20390) üzenetére

Wyll
őstag

Hmm, és ezt a pontos keresés csak a keresett szavakra vonatkozhat, a kizártakra nem? Nem lehetne mindkettőre egy-egy pontosító checkbox? :P Mondjuk az "1080" ÉS "1080 ti" együttes kizárása akkor sem lenne megoldott.. Én vagyok csak helikopter hogy ilyeneket szeretnék? :B

Ugyanakkor jó kérdés még az is, hogy az "1080ti" jó eredménye-e egy "1080" keresésnek, ha egyébként az "1080ti" kizárva nem volt.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

Copyright © 2000-2023 PROHARDVER Informatikai Kft.