Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#23351) lezso6 válasza FoxiestFox (#23350) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Viccet félretéve az ilyesmi tök kontraproduktív.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#23352) Pikari válasza lezso6 (#23349) üzenetére


Pikari
őstag

Kilépve nem blokkolja. Csak akkor blokkolja, ha be vagyok lépve.

A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

(#23353) Pikari


Pikari
őstag

A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

(#23354) lezso6 válasza Pikari (#23353) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Közben rájöttem, hogy nem aktív nálam a Hufilter a uBlockban, mert a böngészőm angol. Aktiváltam kézzel, s nálam is eltűntek az adatlapok, de csak PH-n. Valamiért ez a nonszensz szűrő került be a Hufilterbe:

div[class]:has(> h4 + div[class])
{
display: none !important;
}

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#23355) tlac válasza lezso6 (#23354) üzenetére


tlac
nagyúr

valamelyik hirdetéssel küzdenek:

jelentsd nekik a hibát ;]

(#23356) lezso6 válasza tlac (#23355) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Gyorsabb, ha átírok pár sor kódot, hogy megkerüljem a szűrőket, s megjelenjen a tartalom. Meg a rejtett reklámok is... ;]

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#23357) tlac válasza lezso6 (#23356) üzenetére


tlac
nagyúr

oh, cicaharc :D

(#23358) DevilAqua

Üdv!

Ha már prémium előfizetésem van, és kioffolom a reklámokat teljesen, akkor nem lehetne, hogy a gemiusAudience Hungary ne tolja az arcomba úgy a kérdőívet, hogy már már zavaró legyen? Most is beállítottam egy keresést, találtam is rá hirdetést, kattintok és bejött az oldaluk...Visszalépni valamiért nem tudtam. Oké értem, hogy ez nem a klasszikus reklám de számomra kevésbé zavaró egy villodzó kisméretű banner mint az, hogy rányit egy új oldalt a jelnlegire és vissza se lehet lépni. És a héten ez már a harmadik alkalom..

Most van egy ilyen az oldalukon:

Ha nem szeretne információt megosztani internetezési szokásairól és nem szeretné, ha a Cookie Szabályzatban megfogalmazott adatok mentve és tárolva legyen a számítógépén, akkor a következő beállításokat teheti:
A lemondói záradékú cookie-t elfogadva Ön letilthatja a Gemius kutatási tevékenységét. Megjegyzés: ha törli a cookie-kat a számítógépéről, ez a beállítás is törlődni fog LEIRATKOZÁS.A Gemius kutatásokhoz való hozzájárulását az alábbi linken is vissza tudja vonni. Emellett itt tudja gyakorolni egyéb adatvédelmi jogait. http://privacypolicy.gemius.com/

De én ezzel nem szeretnék foglalkozni. Az első két alakalom ok kilövöm de most harmadjára már tényleg idegesítő és felmerül bennem a kérdés, hogy most akkor tudok teljesen reklámmentesen létezni itt vagy nem prémium előfizuval?

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#23359) Parci válasza DevilAqua (#23358) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

azt, hogy mit csinál a gemius, nem tudjuk befolyásolni, azt tudjuk csak megtenni, hogy reklámmentesre állított prémeknél magát a gemius kódot vesszük ki. picit torzítani fogja a látogatói statisztikákat, de ennyi talán belefér.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#23360) asdf_ válasza DevilAqua (#23358) üzenetére


asdf_
veterán

A Gemius kérdőív nekem mindig, bármilyen magyar oldalról nyílva egy új lapon nyílt meg, tehát ha bezárod, akkor ott van az eredeti oldal az eredeti linkkel amit le akartál klikkelni (sőt, talán meg is nyílt közben a háttérben). Tehát (nálam legalábbis, az eddigi tapasztalatok alapján) nincs hova és nincs miért visszalépni a Gemius-os oldalról, csak be kell zárni a tabját.

(#23361) DS39 válasza DevilAqua (#23358) üzenetére


DS39
nagyúr

Én egyszer leiratkoztam a Gemiusról, azóta nem láttam.

(#23362) MontyCrew válasza mefistofeles (#23311) üzenetére


MontyCrew
senior tag

Nálam is ugyan ez a hiba, Próbáltam edge-be Chromeba, meg macen is ott a sefari sem képes rá, Telefonon ios-safari alól működik. Érdekesség hogyha, a hardverapró főoldaláról, fórumból, bárhonnan máshonnan kattintok adatlapra, onnan jó, csak ha privát üzeneteknél böngészve nézek rá valaki profiljára akkor #23313 hozzászólás megjelenítési módjával találkozom.

és neked mi az erősséged? hmm, van egy Skyline-om

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#23364) MontyCrew válasza Viktor0610 (#23363) üzenetére


MontyCrew
senior tag

Valóban, viszont érdekes, hogy csak onnan volt vak az ablak, ha a privát üzenetekből mentem rá az adatlapra :F

és neked mi az erősséged? hmm, van egy Skyline-om

(#23365) DS39 válasza MontyCrew (#23364) üzenetére


DS39
nagyúr

szerintem nem mindegy melyik domain felül nézed.

(#23366) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23364) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A korábbi hozzászólások alapján a Hufilter vagy milyen nevű lista okozza.
Nekik tudod jelezni, hogy gond van.

Samsung Galaxy A54

(#23367) DonToni válasza mefistofeles (#23311) üzenetére


DonToni
aktív tag

Ugyanez!
Megoldja, ha kikapcsolom a uBlockot, de ami "érdekes" hogy az adatlapokon utána sincsenek reklámok.... :F

-Anti-

(#23368) DS39 válasza DonToni (#23367) üzenetére


DS39
nagyúr

Az adatlap eltűnése járulékos veszteség.
(Kicsit hanyagul lett megírva az a szűrő.)

(#23369) Bipex


Bipex
újonc

Amikor Hardveraprón próbálok profilokat megnyitni, akkor csak az alsó sáv jelenik meg (Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.....) a profil nem. Oprendszer és böngészőfüggetlen. Csak akkor látom a profilokat hogyha kijelentkezek a saját profilomból.

Update: kikapcsolt reklámblokkolóval sikerült

[ Szerkesztve ]

(#23370) Intruder2k5 válasza Bipex (#23369) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Én akkor is látom, ha letiltom a reklámblokkolót.

(#23371) yvsmad


yvsmad
őstag

Többször is próbáltam eg asztali PC hirdetést feladni, mindig más hibakóddal dobott vissza. A legutolsó: sEQbN39uUJvxOg9sa7oftob

(#23372) yvsmad válasza yvsmad (#23371) üzenetére


yvsmad
őstag

Megoldódott az n+1. próbálkozásra.

(#23373) lezso6 válasza yvsmad (#23371) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hogy sikerült mégis feladni?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#23374) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Ez nem tudom, hogy bug-e, de azt írja 2 lejárt hirdetésemre, hogy "x perce lejár".
Nem múlt időben és megnyitva sincs lejárva. Van rá valami türelmi idő vagy mi történik?

Értesítőben viszont ezt írja:
Hirdetésed 11 perce lejárt:
Mikrotik RouterBOARD 1200
Hirdetésed 10 perce lejárt:
TP-Link, D-Link switch

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#23377) buda002 válasza DJ. Ru$y (#23374) üzenetére


buda002
csendes tag

Nálam is hasonló probléma merült fel:

(#23378) buda002 válasza buda002 (#23377) üzenetére


buda002
csendes tag

Megoldódott, gondolom óránként fut a lejárt hirdetések automatikus archiválása.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.