Hirdetés

2020. június 5., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-02-14 15:08:27

LOGOUT.hu

Bugok a RIOS PH! motorban (Csak hibajelentések!)

Ide várjuk a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt bugok (hibák) leírását!
Riport előtt próbáld meg:
● Kapcsold ki a reklámszűrést oldalainkon
● Töröld a böngésződben a sütiket
● Ha nincsenek engedélyezve, akkor engedélyezd őket
● Frissítsd az oldalt Ctrl+F5-tel
● Lépj ki, lépj be
● Próbáld meg másik böngészővel
● Ha így megy, illetve ha egyáltalán nem megy, akkor riportáld:
A bugreporthoz szükséges adatok:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása
Kérünk mindenkit, hogy itt ne csevegjen, kritizálja a dizájnt, mondja el, hogy régen minden sokkal jobb volt, tényleg legyen ez egy technikai topik a hibák jelzésére, hogy minél gyorsabban javítani tudjuk őket.
Ötleteket, fejlesztési javaslatokat ide írhatjátok: Javítsuk a Prohardvert!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#15551) LamerGyuri válasza lezso6 (#15549) üzenetére

LamerGyuri
(senior tag)

Köszönjük szépen.

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#15552) lezso6 válasza Viktor0610 (#15550) üzenetére

lezso6
(HÁZIGAZDA)

Épp aludtam, lusta disznó vagyok. :D

[ Szerkesztve ]

STOP RIOS! Állítsuk meg a moderációt!

(#15553) DJ. Ru$y válasza LamerGyuri (#15547) üzenetére

DJ. Ru$y
(nagyúr)

Mikor nincs interneted és az ÁSZF 72 órás hibaelhárítási időt garantál, akkor egy link hibajavítása nehogy, már ekkora fájdalmat okozzon. Attól, hogy egységnyi idő alatt 120-an jelentitek ugyanazt a (piti) hibát Lezsoból nem lesz még 3....

Keresek külföldi vagy régebbi/ritka Hell energiaitalos dobozokat gyűjteménybe! | Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#15554) zsoleer

zsoleer
(aktív tag)

Tisztelt Prohardver
Hol tudok panasz tenni, jogi úton? Egy ügyfelem el utalt nekem, 41.000 forint egy telefonért,amit elküldtem. Erre pár nappal később, az ügyfél vissza mondta. Én persze levontam a költségeket, rögtön visszautaltam 35.000 forintot. De később a maradék 6.000 forintot is. Erre a drága oldal letilt véglegesen! Megkérdezem miért is? Azért írom ide mert szeretném ha mások, is tanulnának ebből! Hol van az objektív vélemény? Valakire panaszt jelentek és megtiltják hogy hirdetést adjanak fel? Meg kérdeznék hogy a vevő semmilyen kár nem ért, de engem meg igen? Ez rendben van? :W :W

(#15555) lezso6 válasza zsoleer (#15554) üzenetére

lezso6
(HÁZIGAZDA)

IDE írj. Ha tényleg rendeztétek, akkor elvileg vissza kell kapnod a hirdetési jogosultságod.

(#15556) Fire/SOUL/CD

Fire/SOUL/CD
(nagyúr)

W10 alatt szétcsúszva és "ragyás" betűkkel jelenik meg a PH, FF, Chrome, Edge, Opera alatt is, ellenben W8.1 alatt semmi gond sincs...
W10 alatt maga az OS, az alkalmazások, egyéb általam gyakran látogatott weblapok megjelenítésével/megjelenésével nincs semmi gond, csak a PH érintett nálam...

W10 alatt elég megdöbbentő, hogy pl. a ClearType ilyen hatással van a PH megjelenésére.
ClearType ON vs. ClearType OFF

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#15557) PHM

PHM
(addikt)

Egy érdekesség, gondolom bug:
Logout alól azok a hirdetések, amelyeknél le van tiltva a hozzászólás,
nem kattinthatók a kedvencekben.
Ugyanúgy át vannak húzva, mint az archiváltak, be is pirosodnak, ha az
egérkurzort rájuk viszem, de kattintásra nem történik semmi.
Win10 Pro, Firefox, elvileg mindkettő a legfrissebb.
Közben megnéztem, Edge alatt is ugyanígy viselkedik.

[ Szerkesztve ]

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#15558) Fire/SOUL/CD

Fire/SOUL/CD
(nagyúr)

Ebben a HSZ-omban mi törpént a linkelt képpel?
Esetleg túl hosszú a fájlnév? :U

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#15559) weiss

weiss
(őstag)
LOGOUT blog

A lenyíló topik összefoglalók nem működnek. Próbáltam FFX-ből és edge-ből is.

I did nothing, the pavement was his enemy! - Eladó VoIP tápok

(#15560) Mitsou

Mitsou
(csendes tag)

Nem kritikus dolog, biztos nem sokakat érint a dolog egyébként, de gondoltam leírom...
Mióta regisztráltam az oldalra szépen lassan rakosgattam kedvencek közé hirdetéseket (mentett apróimként van elnevezve az oldalon. Ha megnyitsz egy hirdetést a jobb oldalon látszik a lista). Úgy tűnik nem rég elértem a maximumot és gondoltam törlöm őket. Minden egyes törlési műveltnél az oldal a tetejére ugrik, megkérdezi, hogy biztos törölni akarom-e, és az igen kattintás után újratölti az oldalt. Nem gond, ha pár hirdetésről van szó, de van még 30+ mentett hirdetésem. Van erre valami gyorsabb mód, hogy egyszerre többet tudjak törölni?

(#15561) Viktor0610 válasza Mitsou (#15560) üzenetére

Viktor0610
(MODERÁTOR)

Nincs.

Aláírás (nem kötelező megadni) - "Okos enged, ha már szenved!" :D

(#15562) Somatom válasza weiss (#15559) üzenetére

Somatom
(őstag)

+1
Hozzátenném, hogy logout, vagyis a régi fórumfelületről.

Samsung Note 9 (8/512), Android 9

(#15563) weiss válasza Somatom (#15562) üzenetére

weiss
(őstag)
LOGOUT blog

Csak onnan fórumozok :D

(#15564) Somatom válasza weiss (#15563) üzenetére

Somatom
(őstag)

Én is. Az egyik topikban jelezték, hogy az új felületű oldalakról megnyílnak, csak a logoutról nem.
Kellemetlen, mert tegnap linkeltem mélben egy "kívülállónak", hogy olvassa el az X topik összefoglalóját. Ő nem tudja, hogy át kéne írnia az url -ben a logoutot, mondjuk mobilarena -ra.

[ Szerkesztve ]

(#15565) MaxxDamage

MaxxDamage
(nagyúr)
LOGOUT blog

Most tapasztaltam :)

◄►MSI® GT73VR 6RF Titan Pro -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#15566) davetoo

davetoo
(kezdő)

ÜDV!
Szeretnék érdeklődni, hogy STEAM accountot lehet e árulni az oldalon?

Dave :)

(#15567) DJ. Ru$y válasza davetoo (#15566) üzenetére

DJ. Ru$y
(nagyúr)

Sikerült regisztrálni az alapelvek elolvasása nélkül? Gratulálok! :K

Segítek: III/11/10, hogy ne kelljen végig olvasnod az egészet. :U

[ Szerkesztve ]

Keresek külföldi vagy régebbi/ritka Hell energiaitalos dobozokat gyűjteménybe! | Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#15568) dqdb válasza DJ. Ru$y (#15567) üzenetére

dqdb
(veterán)

+ [link]

"Your Account, including any information pertaining to it (e.g.: contact information, billing information, Account history and Subscriptions, etc.), is strictly personal. You may therefore not sell or charge others for the right to use your Account, or otherwise transfer your Account, nor may you sell, charge others for the right to use, or transfer any Subscriptions other than if and as expressly permitted by this Agreement (including any Subscription Terms or Rules of Use) or as otherwise specifically permitted by Valve."

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#15569) SeniorTilla

SeniorTilla
(addikt)

Tetszik az új fícsör, amivel már a hirdetések címsoránál látható az eladó értékelése és hogy milyen régóta van fent az oldalon. Nagyon hasznos! :R :R :R

HP és LENOVO notebookok, tabletek és ALL-IN-ONE PC-k jó áron, gyártói garanciával, számlával.

(#15570) MasterMark

MasterMark
(titán)

Az összefoglaló lenyitása be van szarva logout.hu alól mindenhol.

(#15571) Somatom válasza MasterMark (#15570) üzenetére

Somatom
(őstag)

Olvass vissza! Jeleztük már, de se bú, se bá.

(#15572) MasterMark válasza Somatom (#15571) üzenetére

MasterMark
(titán)

Visszaolvastam ezt az oldalt, de átfutásra nem találtam közte.

(#15573) Somatom válasza MasterMark (#15572) üzenetére

Somatom
(őstag)

Pl. #15559, #15562

(#15574) MasterMark válasza Somatom (#15573) üzenetére

MasterMark
(titán)

Látom már, de nem javult meg azóta sem. :D

(#15575) DJ. Ru$y válasza MasterMark (#15574) üzenetére

DJ. Ru$y
(nagyúr)

Valószínűleg, mert hátra került a listán. Reszponzív az első, sokáig nincs értelme a logoutot sem reszelni.

(#15576) Parci válasza DJ. Ru$y (#15575) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

így van, a logout az utolsó site még a régi kóddal, azt már nem kalapáljuk, ott egy új logout a feladat, ha egyszer eljutunk oda, de egyelőre van más.

"Egy dologban válogatós nagyon és az a hálózati kábel. Energikus, jó felbontású és dinamikájú kábellel igazi zenei élményt varázsol stílustól függetlenül."

(#15577) weiss válasza Parci (#15576) üzenetére

weiss
(őstag)
LOGOUT blog

Azért elcseszni sem kellene.

(#15578) Parci válasza weiss (#15577) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

átadom a terepet akkor a fórumozóknak, akik jobban átlátják a fejlesztést, prioritásokat :U

"Egy dologban válogatós nagyon és az a hálózati kábel. Energikus, jó felbontású és dinamikájú kábellel igazi zenei élményt varázsol stílustól függetlenül."

(#15579) DJ. Ru$y válasza Parci (#15578) üzenetére

DJ. Ru$y
(nagyúr)

Hagyd Parci... Úgyis jobban tudja mindenki. :(

(#15580) weiss válasza Parci (#15578) üzenetére

weiss
(őstag)
LOGOUT blog

Ha nincs rá erőforrás, akkor lőjétek le a fórum részét, és irányítsátok át reszponzívra.

(#15581) Viktor0610 válasza weiss (#15580) üzenetére

Viktor0610
(MODERÁTOR)

Khm. :P

A Logout teljesen jól működik, kivéve a téma összefoglalók lenyitása/elérése.
És meg is válaszoltad, a reszponzív oldalak alól működik, tehát használd onnan ezt a funkciót.

(#15582) DS39 válasza weiss (#15580) üzenetére

DS39
(veterán)

Nehogy. Az utolsó normális fórum felület mobil nézetben. Hagyják csak így. Retro, kell. 😀

(#15583) weiss válasza Viktor0610 (#15581) üzenetére

weiss
(őstag)
LOGOUT blog

A probléma azzal volt, hogy reportoltuk a hibát, és nem jött rá érdemi reakció, viszont akkor minek van a topik? Ha meg nincs energia fenntartani két felületet, akkor nem kell. Mindegy, én ezzel tudok élni, részemről a dolog le van zárva. Peace.

(#15584) Somatom válasza Parci (#15578) üzenetére

Somatom
(őstag)

Ne hagyjatok itt minket, mert pont arról van szó, hogy nélkületek sosem fogjuk megérteni, hogy miért nem lehet meghagyni a régi felületet is (mármint úgy, hogy működjön is).
Most megint tesztelek reszponzívon.
[tesztkép]

Wow! Már tudom linkesíteni a képet reszponzívon is. :R
Na, akkor megpróbálom a továbbiakban ezt használni, hátha sikerül megbarátkoznom vele. :)

[ Szerkesztve ]

(#15585) Parci válasza weiss (#15580) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

de ennek mi az értelme? a fórum része most is elérhető telibe az összes többi portálról.

(#15586) weiss válasza Parci (#15585) üzenetére

weiss
(őstag)
LOGOUT blog

Nem kell fenntartani két kódbázist, és nem sérül a felhasználói élmény. Vagy én értek félre valamit?

(#15587) Parci válasza weiss (#15586) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

a logout most készen van, nincs vele dolog. a kód régi, sehol máshol nem az fut már.

egyszer majd új lesz, az új kóddal, és akkor megszűnik a régi kód végleg. addig viszont nem sokat nyerünk azzal, ha a fórumot lelőjük és átirányítjuk mondjuk a ph fórumára, mert ezt most is meg tudja tenni bárki, hogy a ph alól fórumozik, viszont, ha valamiért, bármiért mégis a régit akarja használni, a logout alól még megteheti.

(#15588) Intruder2k5 válasza Somatom (#15584) üzenetére

Intruder2k5
(MODERÁTOR)

De ha jól értem és Neked konkrétan csak a hozzászólás írással, szerkesztéssel van problémád az új felületen, akkor ott is használhatod a régi szerkesztőt. [kép] Egyébként meg igen, lehet az új felületen is linkesíteni a képeket.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel privátban ne keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#15589) Somatom válasza Intruder2k5 (#15588) üzenetére

Somatom
(őstag)

Az új felületen a régi szerkesztőt? Hogyan?

(#15590) Intruder2k5 válasza Somatom (#15589) üzenetére

Intruder2k5
(MODERÁTOR)

Katt a linkre, amit fentebb is megjelöltem a nyíllal. És váltás után úgyis marad, amíg nem váltasz vissza, tehát a beállítás nem egy hsz. írására szól.

(#15591) Somatom válasza Intruder2k5 (#15590) üzenetére

Somatom
(őstag)

Sorry, user error. Megláttam, hogy a saját hsz -emet mutatod és nem gördítettem a kép aljára.
Köszi az útmutatót, ez tecccik! :R

(#15592) s7evcsenko

s7evcsenko
(addikt)

Üdv.
Ha az aprón megnyitok egy hirdetést, akkor (telefonon, chrome) álló nézetben nincs olyan, hogy "hirdetés mentése ".
Ha elfordítom fekvőbe (véletlenül jöttem rá :B) akkor megjelenik egy sávban alul.
Ez direkt van így, vagy nálam lehet elállítva valami?

[ Szerkesztve ]

(#15593) tripponlaci

tripponlaci
(csendes tag)

Üdv.
Ha az aprón megnyitok egy hirdetést számítógépen (google), akkor nincs olyan, hogy "hirdetés mentése ". Ez tegnap óta van így, korábban volt.
üdv

(#15594) Intruder2k5 válasza tripponlaci (#15593) üzenetére

Intruder2k5
(MODERÁTOR)

Üdv!

Van az, csak új helyre költözött, most nem a hirdetés alatt, hanem mellette van.

(#15595) G Tibi

G Tibi
(csendes tag)

Sziasztok!
Nem tudom, ide való-e, vagy sem. A jegelés ténye valamiért nem látszik a konkrét hirdetésekben. A listákban még igen, a hirdetésen belül már nem. Korábban még látszott. A böngészőben könyvjelzőként elmentett, és onnét indított művelet esetében ez félreértéseket okozhat. (Firefox, Chrome mindegy). Végül is pár kattintással megoldom, de jó lenne, ha látható lenne. Lehet ezt valahogy orvosolni?
Üdv: Tibi

[ Szerkesztve ]

(#15596) Intruder2k5 válasza G Tibi (#15595) üzenetére

Intruder2k5
(MODERÁTOR)

Szia!

A jegelt hirdetésnek kék betűkkel van írva a címe, még az aktívé piros. Ezen kívül a hirdetésben lévő képek alatt lévő ikonsorban kétszer is ott van a kék "jegelve" ikon, illetve szövegesen is ki van írva az állapota, hogy jegelve. Ettől több szerintem korábban se volt.

(#15597) G Tibi válasza Intruder2k5 (#15596) üzenetére

G Tibi
(csendes tag)

Kösz a gyors választ! :)
A cím valóban piros, illetve kék színű. Ez így elég lesz.
(A kép alatt nálam valamiért nem látszik ikon sem, és kiírás sem pár napja.)

(#15598) Intruder2k5 válasza G Tibi (#15597) üzenetére

Intruder2k5
(MODERÁTOR)

OK, azt viszont én néztem be, sorry! Látszik, de csak saját hirdetésnél. :D

De amúgy ha böngésző könyvjelző helyett a HA mentési funkcióját használod, akkor már megnyitás előtt is látszik az állapotváltozás, és így legalább más eszközről is látod a mentett hirdetéseidet.

[ Szerkesztve ]

(#15599) G Tibi válasza Intruder2k5 (#15598) üzenetére

G Tibi
(csendes tag)

OK, köszi a tanácsot! Majd kipróbálom. :R
Tibi

(#15600) #15490560

(törölt tag)

Miért nem működik a felhasználói fiók törlése? Mindenre hibás/lejárt kódot ad. Hiába írom be jól.

(#15601) Viktor0610 válasza #15490560 (#15600) üzenetére

Viktor0610
(MODERÁTOR)

Ptóbáld asztali oldal alól és ne a Logout felől.

[ Szerkesztve ]

(#15602) #15490560 válasza Viktor0610 (#15601) üzenetére

(törölt tag)

Próbáltam. Maga a link is ami mobilarena vagy proharveres bejelentkezés után van ide mutat:
https://logout.hu/muvelet/tag/torol.php?url=%2Ffiok%2Fadatlap.php
Hiaba írom át a logout.hu-t prohardver.hu-ra 404 lesz.

(#15603) Viktor0610 válasza #15490560 (#15602) üzenetére

Viktor0610
(MODERÁTOR)

https://logout.hu/muvelet/tag/torol.php
Ezt ptóbáld meg privát ablakban megnyitni.

Tévedtem, az oldal csak a Logout alatt megy.

[ Szerkesztve ]

(#15604) #15490560 válasza Viktor0610 (#15603) üzenetére

(törölt tag)

Köszi, de ez valószínüleg soha nem működött. Ugyanazt a lejárt kód hibát dobja mindig.

(#15605) Viktor0610 válasza #15490560 (#15604) üzenetére

Viktor0610
(MODERÁTOR)

Érdekes. 🤔

Inkogniólapon megnyitva nálam is a rossz, csak 4 karakteres capthca van.
Viszont, ha nem inkogniólapon belépek, és utána nyitom meg a linket, már a jó, két szavas captcha van.

Lezso6 talán tudja az okát, ez miért lehet. Addig próbálj meg másik böngészőt, hátha az megoldja a gondod. :F

[ Szerkesztve ]

(#15606) Parci válasza #15490560 (#15604) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

nincs tiltva mindenféle süti, js nálad?

(#15607) Viktor0610 válasza Parci (#15606) üzenetére

Viktor0610
(MODERÁTOR)

Szerintem megfejtettem.
Ha jól sejtem, mobilról próbálja (mint én).
Amennyiben a Logout mobil nézetben van, akkor a rossz, 4 betűs captcha jön be a https://logout.hu/muvelet/tag/torol.php oldalon.
Ha belépés után átállítom a Logoutot asztali nézetre, majd ezután nyitom meg a fenti oldalt, akkor a megfelelő, 2 szavas captcha jelenik meg.

[ Szerkesztve ]

(#15608) Graphics

Graphics
(Jómunkásember)

Üdv!

Érdekes jelenséget tapasztalok, de nem tudom hovatenni.

Opera böngészőt használok, Android-on.

Amikor hozzászólok, van hogy másodpercekig megáll a szöveg begépelése, majd az Opera dob egy üzenetet, hogy az oldal nem válaszol...

Van , hogy magához tér a gépelés, de van hogy be kell zárnom a böngészőt, és újranyitni.

Más tapasztalt-e esetleg hasonló 'élményt'?

(#15609) Parci válasza Graphics (#15608) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

igen :U, stock android böngivel.

(#15610) p2pp

p2pp
(senior tag)

Sziasztok!

Nemtom jó helyre írok e, de az adatlapomon nem engedi megadni a másik mobilomat.
Lehetne több lehetőség erre!

Köszi szépen!

Huawei P30 Pro VOG-L29 10.0.0.195

(#15611) Somatom válasza Graphics (#15608) üzenetére

Somatom
(őstag)

Próbáld ki úgy, hogy váltasz régi szerkesztőre! Nálam teljesen jól működik Opera -val. Nekem úgy tűnik, hogy az új szerkesztő nem bírja az Opera nagyítás/tördelés ficsőrjét.

[ Szerkesztve ]

(#15612) Hellas Tel

Hellas Tel
(senior tag)

Sziasztok
Van egy szervizzel kapcsolatos hirdetésem, a Boltok, szervizek kategóriába tettem fel, vettem rá előresorolás kiemelést, de sajnos itt nem jelenik meg előresoroltként a többi között, mi lehet a probléma?
köszönöm előre is a segítséget!

Hellas Tel Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet, Tatabánya! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#15613) Hellas Tel

Hellas Tel
(senior tag)

Sziasztok a segítségeteket szeretném kérni, szervizes hirdetést tettem fel a boltok, szervizek kategóriába, vettem előresorolást a hirdetéshez, de az említett kategóriában nem látszik az előresorolt hirdetések között a termékeknél, itt, mi lehet a gond, előre is köszönöm!

Hellas Tel Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet, Tatabánya! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#15614) lezso6 válasza Graphics (#15608) üzenetére

lezso6
(HÁZIGAZDA)

Nem sikerült reprodukálnom se Opera, Chrome alatt. :( Pedig Google Pixel 3a telefonom van, ami nem egy erőmű.

(#15615) lezso6 válasza Hellas Tel (#15613) üzenetére

lezso6
(HÁZIGAZDA)

Javítottam.

(#15616) Hellas Tel válasza lezso6 (#15615) üzenetére

Hellas Tel
(senior tag)

koszonom

(#15617) twitch89

twitch89
(újonc)

Üdv. Valamiért van egy nagyon régi értesítésem, amit sehogyan nem tudok eltüntetni! Folyamatosan csak azt látom. Bármi megoldás, h végre eltűnjön? :F

(#15618) Intruder2k5 válasza twitch89 (#15617) üzenetére

Intruder2k5
(MODERÁTOR)

Üdv!

Asztali nézetben próbáltad?

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.