Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#240001) opr válasza penge111 (#240000) üzenetére


opr
veterán

Szivesen, illetve koszonom mindenkinek a tamogatast. Jo jatekot kivanok! :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#240002) 30z.Samu válasza opr (#239988) üzenetére


30z.Samu
félisten

Respect! :R

Sic Parvis Magna

(#240003) tboy93 válasza .LnB (#239943) üzenetére


tboy93
nagyúr

Annyit mondanek, hogy irigylek mindenkit akinek ennyi szabadideje van :DDD Nalam eleve nem szakadt meg a munka egy percre sem a home office miatt, de most hogy hazahoztuk a 2. gyerkocot szerintem igen sokaig nem lesz olyan problemam, hogy mivel jatszak :P

(#240004) 30z.Samu válasza tboy93 (#240003) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nézd a jó oldalát (bár szerintem nincs jobb annál, hogy a családdal vagy, vagyis ki hogy éli meg, nem tudom. :D ), legalább olcsón fenntartható így ez a hobbi. :D

Sic Parvis Magna

(#240005) Neoteric válasza keIdor (#239983) üzenetére


Neoteric
addikt

Nvrmind :))

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#240006) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Olvastam egy pletykát, miszerint jöhet jövőre a Reident Evil 8. Valahol örülnék is neki, meg nem is, ez elvileg a 7-hez hasonlóan FPS lenne, azt hiszem azt a történetet is vinné tovább vagy előzmény rész lenne, már nem tudom. Elvileg 4 éve fejlesztik, ez szép és jó, de ha ez igaz, akkor kicsit aggódom, hogy a Capcom átáll arra, hogy évente kidobnak egy részt átesve a ló túloldalára és CoD vagy Fifa minőségűek lesznek. De ne legyen igazam.

Sic Parvis Magna

(#240007) keIdor válasza mango21 (#239993) üzenetére


keIdor
titán

Nekem folyamat healing item hiányom van, pedig RE2 végére olyan 5db fullos pakkom maradt kb.
Spré és mix formájában is. Itt viszont úgy elkapnak, hogy nem győzök healelni, pillanatok alatt dangerben járok.
Messziről is elkapnak, a dodge se megy eddig, nem érzem egyáltalán. :)

De nekem is nagyon tetszik, nem baj, hogy nehezebb lett. Az RE2 Hardcoreon is könnyű volt már nekem, ez standardon is nehéz.

Szerk: ez egyel visszabbi hszre akart lenni válasz! :B

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#240008) temes69


temes69
aktív tag

Sziasztok,
Az operencia magyar feliratos ps-en? Mert a store nem írja, de gamer365-ön meg azt írják hogy switchen is meg ps-en is az.....

(#240009) Wesder válasza temes69 (#240008) üzenetére


Wesder
félisten

Egyik magyar feliratos jàtéknàl sem írja.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#240010) Shamat


Shamat
aktív tag

14 nap PS Plus TRIAL kód:

DEAD LIKE ME

(#240011) penge111


penge111
addikt

Valaki itt emlékszik még a jó öreg Dargon Age Inqusition játékra?
A topikja elég kihalt ezért ide tenném fel a kérdésem. Szóval a játékban eljön az a rész, amikor egy küldisor után specializálódni tudunk. A főkarinkkal választhatunk 3 másodlagos karakterosztály közül, ez oké. De a csapatom többi tagja automatikusan megkapja ezt. De ugye a 3 lehetőség közül random, hogy melyiket. Tehát a csapattagok esetén tudok a másodlagos osztályukon módosítani? A neten semmi infót nem találok erről :B

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#240012) penge111 válasza temes69 (#240008) üzenetére


penge111
addikt

Igen, magyar feliratos, ha magyar storéból veszed. Tegnapelőtt lestem be Idave kolléga ps4-es játékába, mert pont aznap vette meg ezt a játékot és magyar feliratos volt 100%. Amúgy nekem baromira bejött tesztek és Idave játékát nézve :K

Illetve Árpival, az egyik topikgazdával be is rakattam az összefoglalóba, a magyar nyelvű játékok listájába...

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#240013) opr


opr
veterán

Van valakinek tippje valami jo fps-re, ahol vannak regimodi jatekmodok? Nem kell, hogy nagyon aktiv legyen, megoldjuk hazon belul 2vs2-vel ha mas nem. Esetleg ha van itt jelentkezo kozos ilyen jellegu jatekra, annak is orulnenk, de elore szolok, hogy vigyazz! - mind iszonyatosan noob-ok vagyunk. A celzasunk minoseget kontrollerrel leginkabb ez az Ali-G jelenet tudna megfeleloen szemleltetni (a gengszterek vagyunk, nem Ali-G :DDD)

Regimodi jatekmod alatt olyat ertek, hogy mondjuk ctf, tdm, ilyesmi. Lehetoleg nem skyrim meretu terkepen, hogy meg is talaljuk egymast, ha kevesen leszunk.

Oszinte leszek: Kene jo lovolde, viszont hanyingerem van mar a Cod, BF, meg a mindenfele battle royale szemetektol, egyszeruen mar mindegyik dog unalmas, mar arra se veszem a faradtsagot, hogy legyintsek rajuk. :(

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#240014) keIdor válasza opr (#240013) üzenetére


keIdor
titán

Elvileg a hétvégén Season 3-ig ingyenes a teljes CoD: MW 2019 multija, nem csak a WZ. Az esetleg? Ha már ingyenes pár napig...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#240015) opr válasza keIdor (#240014) üzenetére


opr
veterán

Ahhhh, nagyon hanyok mar a CoD-oktol, meg az osszes ilyen jatssz 20000 orat/fizess, mint a katonatiszt, kulonben rohangalhatsz pillanatragasztoval osszetakolt csuzlival, halokontosben a vallrol indithato atomraketas nepek ellen rendszeru jatekoktol. :(

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#240016) Deck válasza penge111 (#240000) üzenetére


Deck
titán

Aztán gyere a Nioh 2 topikba :C :P

PS5

(#240017) Deck válasza opr (#239988) üzenetére


Deck
titán

Respect! :R

PS5

(#240018) Villa7 válasza opr (#240015) üzenetére


Villa7
tag

Na az új cod pont nem ilyen. Ingyen jön hozzá minden, pénzért csak skint vehetsz.

(#240019) saelin válasza penge111 (#239994) üzenetére


saelin
veterán

Gratula penge111! Jó szórakozás.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#240020) opr válasza Villa7 (#240018) üzenetére


opr
veterán

Es van benne privat jatek haverokkal, kicsi palyan, mondjuk cs stilusu mentsd meg a tuszokat, vagy ctf, vagy tdm, vagy akarmi hasonlo?

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#240021) Xaels válasza opr (#240020) üzenetére


Xaels
félisten

Csinálhatsz privát custom meccset.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#240022) opr válasza Xaels (#240021) üzenetére


opr
veterán

Ok, de van benne ilyen mod? :)

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#240023) Deck válasza opr (#240022) üzenetére


Deck
titán

Van. :K

PS5

(#240024) opr válasza Deck (#240023) üzenetére


opr
veterán

\o/
Kiraly! Akkor szerintem megnezzuk, koszonom a tippet/segitseget mindenkinek! :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#240025) Tatyla


Tatyla
őstag

Ha lenne valakinek US vagy magyar storba kedvezmény kuponja amit nem tud felhasználni azért nagyon hálás lennék!

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#240026) james001 válasza 30z.Samu (#240006) üzenetére


james001
veterán

Szerintem ha ki is adják a Resi 8at jövőre utána tuti leállnak egy ideig. Resi 4 Remake úgyse lesz szerintem,max ha esetleg Code Veronica Remake vagy Outbreak Remake ha lesz,de az is túl "merész" lenne azért :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#240027) RangerFox válasza james001 (#240026) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Uhh, a 4 remake hallatára libabőrös lettem.. Na az tényleg nagyot szólna.

[ Szerkesztve ]

(#240028) FollowTheORI válasza Bad Pritt (#239849) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Én nem mondtam volna vissza, szerintem a store drágulni fog az árfolyamok miatt, addig mire kijön. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#240029) james001 válasza RangerFox (#240027) üzenetére


james001
veterán

Nagyot szólna,de szerintem nem fogják meglépni. Sok mindent nem tudnak "remakelni" rajta,max a grafikát felhúzni a mai generációra (vagy a következőre),meg az irányításon javítani kicsit,de ennyi,minden más klappol benne. Meg hát az alap már csak kenyérpirítóra nincsen még,többi minden gépen elérhető már :D
Egy fix kamerás tank-irányításos remake kéne belőle,na az lenne igazán meglepetés ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#240030) Wesder válasza FollowTheORI (#240028) üzenetére


Wesder
félisten

Nem fog, mert eddig is a 350€ àrait tartalmazta, mikor csak 330 volt az €

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#240031) saelin


saelin
veterán

A Konami-tól meg kellene venniük a Silent Hill nevet és végre csinálni egy jó SH játékot. Sőt, a Castlevania-t is, de még sorolhatnám a listát. A Konami tiszta szerencsétlen volt ebben a generációban. A Metal Gear-en kívül semmit nem tudtak felmutatni (ami ráadásul meg is lett gyalázva). Én nagyon haragszom az ilyen inkonpetens cégekre, akik nem tudnak mit csinálni a náluk lévő címekkel. Ülnek rajta ahelyett, hogy valaki más megcsinálná őket. Adják el és zárjanak be a pi-be! :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#240032) #09990144 válasza penge111 (#240011) üzenetére


#09990144
törölt tag

Úgy emlékszek adott a társak másodlagos osztálya. Tehát Solas rift mage lesz, Viviene knight-enchanter stb. Nem módosítható.

(#240033) keIdor válasza james001 (#240029) üzenetére


keIdor
titán

Code Veronica X Remake jöhetne viszont, azt még megcsinálhatják.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#240034) ldave válasza #09990144 (#240032) üzenetére


ldave
félisten

Nekem is így rémlik.

A Slime draws near! Command?

(#240035) RangerFox válasza james001 (#240029) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én nagyon szeretném modern köntösben, irányítható formában újraélni az RE4 hangulatot. Irányítás tekintetében nem öregedett olyan jól sajnos.

(#240036) Carlos Padre válasza saelin (#239939) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ugyanezt írtam én is már korábban, újévi fogadalmam volt. Volt pár játék, aminél azért rezgett a léc, de most már mind eltolódott év végére, úgyhogy nem lesz nehéz megvárni velük a ps5öt. Addig meg jó ha végzek a backlogom nagy részével.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#240037) Carlos Padre válasza .LnB (#239943) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Lásd fentebb.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#240038) james001 válasza RangerFox (#240035) üzenetére


james001
veterán

Persze attól még én is újraélném,az egyik legjobb rész ez vitathatatlan :K
Majd meglátjuk mi lesz,én kíváncsian várom a Resi 8-at is.

(#240033) keldorpapa88: Nem igazán szeretem azt a részt,de kíváncsi lennék egy Remake verzióra :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#240039) Carlos Padre válasza GEIL (#239958) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Megnézed weben a storeban úgy, hogy nem jelentkezel be. Ízi.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#240040) Kendek válasza RangerFox (#240035) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én arra számítok, hogy a Resi 4-ből nem lesz remake. Ezért is játszottam most nemrég ki, bár eleinte azért megszenvedtem a hülyén belőtt kontrolleres irányításával. A végére persze olyannyira ráállt a kezem, hogy megértem visszaszokni a normálisra. :DDD

<-ƘƘ->

(#240041) hombre[EU] válasza opr (#240001) üzenetére


hombre[EU]
veterán

egy igazi úriember :)

Life, Uh, Finds A Way

(#240042) penge111 válasza #09990144 (#240032) üzenetére


penge111
addikt

Köszi és neked is Idave. Eleinte nem tetszett a DAI, de egyre jobban beszippant 48 óra szaladt bele. Közelébe sincs egy Witchernek, de azért vannak benne nagyon jó dolgok is. A sárkànyok elleni harc nagyon epic lett, és nekem amúgy is ezek a jószágok a gyengéim. Mondjuk bődületes tartalmat pakoltak bele...

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#240043) ldave válasza penge111 (#240042) üzenetére


ldave
félisten

Nekem a vége (összes dlc, sárkányok, Solasan, miegymás) 100+ óra volt, ha jól rémlik.

A Slime draws near! Command?

(#240044) saelin válasza penge111 (#240042) üzenetére


saelin
veterán

Engem harmadik nekifutásnál sem tudott megfogni, pedig egyszer eléggé messzire eljutottam benne. Az ilyen csipet-csapat rpg-ket nehezen emésztem.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#240045) ldave válasza saelin (#240044) üzenetére


ldave
félisten

Én pedig pont azokat kedvelem jobban, ahol van csapat és nem csak egy karakter :)

A Slime draws near! Command?

(#240046) saelin válasza ldave (#240045) üzenetére


saelin
veterán

Önző vagyok, na! :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#240047) #09990144 válasza penge111 (#240042) üzenetére


#09990144
törölt tag

Már nem emlékszek, vagy egy tesztben, vagy fórumon olvastam, ahol offline mmorpg-nek nevezték a játékot, és elég találó szerintem. Nagyon sok tartalom van benne, de ennek nagy része elég száraz sajnos. A főhadiszálláson lehet jókat beszlgetni a társainkkal, de kint a terepen semmi nincs, csak a fetch questek. Nem találkozunk egy érdekes npc-vel se, stb.
Összeségében azért jó játék, a világa nagyon érdekes. Különösen tetszenek benne a mágusok, a fade, a tempomosok, ez a része nagyon jól ki van dolgozva.
Lett volna potenciál ebben, hogy mi vagyunk az inkvizízió, de nem igazán lett kihasználva. Tök jó, hogy én vagyok a szervezet feje, de azért nekem kell összegyűjtenem a 800 elfrootot, ha ki akarom fejleszteni a jobb gyógyitalokat, stb :D

(#240048) saelin


saelin
veterán

Teljes az Astartes sorozat.

Egy ilyen minőségű játékot kérünk szépen a WH40k világában, kösz. Borzasztó hogy mennyire nem kap tiszteletet egy ilyen univerzum a videojátékok kategóriájában. Az összes WH40k játék jó ha középszerű, de sokszor átlag alatti értéket képvisel. Ha egyszer a Sony megkapná az IP-t... :Y

Álmodozni lehet.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#240049) Bad Pritt válasza saelin (#240048) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az Inquisitor Martyr most kapott egy nagy patchet, teljesen átdolgozták és elvileg nagyon jó lett.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#240050) arty


arty
veterán

ismert hiba, hogy meghal a psvr kisdoboz hdmi KIMENETE ? (tehát ami a tv felé megy tovább)

tényleg ekkora hulladékgyáros a sony, hogy miután anno bebuktam a fat-om hdmi outját, most tönkreb****dott ez is?! :( soha, semmi eszközömmel ilyen hiba nem volt, csak sony termékekkel, pedig van itthon egy tucat más cucc... :(

psvr2.0, gari* már nincs... tegnap végre hazahoztam az új AIM-ot, Arisona Sunshine megvesz, kőkorszaki módban kábellel aim pároztat, sisak fel, aim kalibráláshoz sisakot vegyem le (sony.... édesistenem... nemár....), bekapcsolom a tévét, erre nincs kép... kikapcs-bekapcs, már a sisakon sincs kép... minden széthúz, újrakábelez, így a jelenlegi státusz:
- minden összedugva: nincs kép se a tévén, se a sisakon
- psvr doboz hdmi out-ját nem dugom a tévére: psvr ad képet

végül azt találtam ki, hogy az aim kalibrálásának idejére a ps4 hdmi outot a tvbe dugom át, de ezzel kockáztatom(-tam) a ps4 hdmi outját :( mindegy, meglett, tudtam játszani is, viszont így a social screenemnek lőttek :(

*szavatosság nem két év EU-ban ezekre a műszaki cuccokra, függetlenül attól, hogy "egy év gari" jár papíron a termékre?

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.