Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#235151) F_Peter


F_Peter
őstag

#Consolepeac
A PUbG legújabb nagyobb updatejében végre kitelejsedett a crossplay. Van belső Barátlista és Kereső, ami alapján PS és Xbox játékosok is felvehetik egymást és tudnak egy csapatban is játszani (beszélni meg nyilván a TeamChatben lehetséges).
Esetleg még a TeamDeathMatchet érdemes megemlíteni, hogy most már 8v8-as felállásban elérhetővé vált (FPP, van respawn, van fegyverzet).

(#235152) .LnB válasza F_Peter (#235151) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az a játék él még az Apex és a Fortnite mellett?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235153) penge111 válasza hombre[EU] (#235133) üzenetére


penge111
addikt

Ez nagyon jó volt!

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#235154) GEIL válasza F_Peter (#235151) üzenetére


GEIL
addikt

PubG az "eredeti"....Fortnite a "másolat"...de amiket felsoroltál ezt már 1,5 éve tudta a másolat. :R

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S22 Ultra 5G /// Xbox One S --------------------------------------------

(#235155) Wesder válasza GEIL (#235154) üzenetére


Wesder
félisten

Pubg elött is volt BR jàték, csak az a szutyok jókor volt jó helyen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#235156) GEIL válasza Wesder (#235155) üzenetére


GEIL
addikt

Igen...jól időzitett és megszólitotta a "gamer tömeget / fiatalokat"......nem az a komor "zöldes/szürkés/sárgás véresen komoly katonás" mint a PubG....Fortnite inkább vicces és meseszerű.....ettől függetlenül megférnek egymás mellett, csak nem mindegy milyen arányban. :R

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S22 Ultra 5G /// Xbox One S --------------------------------------------

(#235157) F_Peter válasza .LnB (#235152) üzenetére


F_Peter
őstag

Szerintem egyik sem konkurencia, hiába hívják mindet BattleRoyalnak, teljesen más jellegűek.
Én Apexbe csak bele bele nézek, de tudtommal ott a kezdeti fellángolás volt csak óriási és hamar csökkent a népszerűsége, amit természetesen ideglenesen megdob az éppen aktuális update.

(#235154) GEIL : Ismerem őket és nyilván tudom. Ez azoknak szólt akik PUBG-t szeretnék másik konzol tulajdonossal játszani.

(#235158) wierra


wierra
senior tag

Gays Gone kérdés: a manuális mentési funkcióval is checkpointot ment a játék, vagy "időpillanatot"?
Nehézségi szintnek mi a javasolt? "Nehéz II"-n furcsa, hogy mennyire jól bírják a kloffolást az ellenfelek. :U

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#235159) F-ECT$ válasza nemorino (#235138) üzenetére


F-ECT$
titán

Küldtek róla emailt, hogysikeres a regisztráció? Nekem csak egy pipa jelent meg.

Dive ever, work never.

(#235160) .LnB válasza F_Peter (#235157) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Pubg játékosbázisa 2018 februárja óta folyamatosan csökken. A Fortnite érinthetetlen a trónon, 250 millió felhasználóval. De az Apex is nagyon népszerű. Apexnek csak PS-en van 35 millió játékosa. WW bőven 70 felett van. Persze ezek nem egy időben aktívan játszó játékosok. De a Pubg már rég leszállóágban van. És a két újonc rég lelépte. Sőt a CS:GO is visszaelőzte jóideje a Steamen is.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235161) -secret- válasza F-ECT$ (#235159) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ugyanez.

(#235162) wierra válasza #10186752 (#234932) üzenetére


wierra
senior tag

No, hát viszonylag kevés próbálkozással meglett tegnap a rohadék. A titok nyitja a +10-re húzott Uchigatana lett. :DDD

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#235163) Dvix válasza GEIL (#235104) üzenetére


Dvix
senior tag

Ez nagyszerű hír! :C Köszönjük, hogy megosztottad velünk! :R Jó squadozást! :D

(#235160) .LnB PUBG-t is már csak a kínai játszik lassan! :B ;]

[ Szerkesztve ]

(#235164) F_Peter válasza .LnB (#235160) üzenetére


F_Peter
őstag

"A Pubg játékosbázisa 2018 februárja óta folyamatosan csökken"
Ez nem igaz, de részlet kérdés.

Nem írtál semmi újat, és amit írtam arra ezek nem cáfolatok, bár lehet nem is annak szántad. :)
Apex népszerű, egy szóval sem mondtam hogy nem az, de ahogy írtam a kezdetben volt "óriási" a népszerűsége és az is csökken folyamatosan. De ez így normális szvsz.

(#235165) .LnB válasza F_Peter (#235164) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem igaz...?

[link]
[link]

Konzolos adat nincs,
"Sorry, but we don't publicly release specific numbers of players for any platform." - PUBG_Takarii

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235166) fausto


fausto
addikt

Na, tegnap megvettem a Dragons Crown-t. Kicsit szomorú vagyok, mert volt 2 magasabb szintű karakterem, amit nem találok, a felhőben csak egy 28-as törpém volt, akivel az első boss harc előtt vagyok. Mind1, igazából nem nagy veszteség, hamar visszarázódtam, aztán szokás szerint beszippantott a játék :D

(#235167) F_Peter válasza .LnB (#235165) üzenetére


F_Peter
őstag

A folyamatos nem igaz, mit nem látsz rajta?
A folyamatos nálam azt jelenti, hogy soha nem nő hanem csökken.

De ha arra godnoltál, hogy nem volt soha több mint 2018 februárjában, akkor az nyilván igaz.

(Szerk: Itt éppen ezt cikkezték https://metabro.hu/hu/2019/01/13/pubg-jatekosszam-novekedes-statisztika-steam-gamer-hir/
2019-es. Mondjuk nem mintha bármit is számítani ez.)

[ Szerkesztve ]

(#235168) .LnB válasza F_Peter (#235167) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja oké....................... :) Akkor "szinte folyamatosan".

A szerkesztére:
Akkor nézd már át jobban az első linkemet. 18 december után megint mi történt?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235169) F_Peter válasza .LnB (#235168) üzenetére


F_Peter
őstag

2018 december után jött a 2019 január, a linkeden +5,12%. Erre gondoltál? :D

Amúgy komolyra fordítva a szót, nyilván elmúlt az új pálya hatása. 18 évvége és 19 évelején egyértelműen azért volt növekedés csak, mert az emberek kiakarták próbálni az új pályát.
Az eredeti pálya felújított verzió hatása is látszik, na meg az hogy hiába dicsérik agyon a mostani új pályát, hogy mindenki erre várt mióta, még sem hoz számokat.

Amúgy a legsúlyosabb hibája a játéknak még mindig a csalók, mert ez az ami nagyon elveszi az emberek kedvét tőle és ha nem csaló őli meg, akkor azt mondja hogy "biztos hogy csaló volt". Szerencsére ez konzolokon nincs igazán jelen.

(#235170) .LnB válasza F_Peter (#235169) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem kicsit vagy szőrszálhasogató. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235171) sirarcheer válasza .LnB (#235170) üzenetére


sirarcheer
senior tag

A PUBG szoktam PC-n játszani (4 fő), de a "szinte alig észrevehető" csökkenés, már odáig jutott, hogy sokszor perceket kell várni péntek este, hogy elinduljon a játék, pedig pár éve max 5 másodperc. A fortnite a gyerekeknek/koca gamereknek való, az APEX meg ragaszkodik a 3 játékoshoz és csak alkalmanként tér el ettől.

PSN: sirarcheer

(#235172) F_Peter válasza sirarcheer (#235171) üzenetére


F_Peter
őstag

Amúgy konzolokon mindig kb. 1 perc volt, ott tényleg semmi különbség nincs ilyen tekintetben, de ennek ennek is egyértelmű az oka: csak kétféle pálya választási funkció van, kiemelt (jelenleg Karakin) vagy minden más.

(#235170) .LnB: Hát ilyen komoly diszkurzusban legyünk pontosak kérem szépen. :D

(#235173) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Apropó pubg, még mindig 20-30 frame-el fut konzolokon vagy már sikerült találni kompetens fejlesztōket hozzá?

Life, Uh, Finds A Way

(#235174) C490


C490
csendes tag

Sziasztok !

Van kedvetek egy PS4 Pro hangossági mythbuster versenyhez ?
Tényleg létezik hangtalan és üvöltő PS4 pro ? :D
Verseny menete:

1. Indíts el egy játékot ami a legenda szerint hajszárítóvá változtatja a PS4 Pro-t
Pl : Days Gone, Spiderman , God of War, Red Dead 2
2. Játssz minum 30 percet
3. Telefonodra tölts le és indítsd el a Sound Meter alkalmazást
4. Helyezd a telefonodat a PS4 pro-ra
( ahol a logó van ps4 fedelén, mikrofon a disc tray felé nézzen)
5. Olvasd le a mért a db értéket.
6. Írd meg nekünk

- Mennyi decibelt mértél
- PS4 pro típusa
- Esetleges tuningok (paszta, radír, stb)

Üdv

(#235175) Deck válasza C490 (#235174) üzenetére


Deck
titán

COD MW. Elég ha a főmenübe vagy. ;]

PS5

(#235176) Frod válasza C490 (#235174) üzenetére


Frod
addikt

"Esetleges tuningok (… radír, stb)"

Do you see the white shadow?

(#235177) C490 válasza Deck (#235175) üzenetére


C490
csendes tag

:D :D Legyen :D

(#235178) vg válasza Frod (#235176) üzenetére


vg
addikt

A radírt (4 darab a sarkokra) itt sokan a konzol alá teszik, kvázi jobb légáramlást biztosítva. :U

(#235179) jozef76 válasza wierra (#235158) üzenetére


jozef76
csendes tag

Szia!

Én még tavaly ősszel toltam végig, de úgy emlékszem, ha manuálisan mentesz, akkor időpillanatot ment a game, épp onnan folytathatod...

(#235180) C490 válasza Frod (#235176) üzenetére


C490
csendes tag

:D a radírmítosz az a másik kedvencem :D
A levegő és a műanyag is elég rossz hővezető , de mérjük le hátha vannak csodák :D

(#235181) Frod válasza vg (#235178) üzenetére


Frod
addikt

Tudom, de ezek szerint akkor nem ment át. : (((
(Nekem is van, csak ásványvizeskupak :DDD )

Do you see the white shadow?

(#235182) C490 válasza Frod (#235181) üzenetére


C490
csendes tag

Mondjuk szerintem az többet számít , hogy 18 fok vagy 28 fok van a szobában :)
De keressük meg a leghalkabb / leghangosabb pro-t a csoportban :)

(#235183) Wesder válasza C490 (#235174) üzenetére


Wesder
félisten

Az unalom csodàkra képes.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#235184) F_Peter válasza hombre[EU] (#235173) üzenetére


F_Peter
őstag

Ps-en sajnos nem tudom a jelenlegi helyzetet. One X-en 30 fps, de az jelenleg teljesen stabilan. Anno ugye One X-en fixen 4k volt, késöbb megcsináltkák hogy legyen framerate mód, amiben alacsonyabb a felbontás, de sajnos csak 1440-re lehetett "lekapcsolni". Az előző updateben vezették be a dinamikus felbontás állítást fps függően.

Ps4-en csak megjelenésekor néztem, de csak slimem. Akkor zavaróan droppolt, hogy ott mit javított mostanra a dinamikus felbontás sajnos nem tudom, de lehet majd valamikor meglesem.

Véleményem szerint a gyengébb konzolok miatt nem várható hogy akár One X legyen 60 fps, mert akkor túl nagy előnyük lenne. A reális hogy mindegyik konzolon fixen 30 fps.

[ Szerkesztve ]

(#235185) wierra válasza jozef76 (#235179) üzenetére


wierra
senior tag

:R Köszönöm!

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#235186) sp8787 válasza wierra (#235162) üzenetére


sp8787
addikt

Ez a Nito sztem az elso 100 de inkabb 150 bossban sincs benne ha az FS jatekokat nezzuk.

(#235187) Carlos Padre válasza GEIL (#235154) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A pubg is másolat akkor már.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#235188) Carlos Padre válasza Deck (#235175) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az egy szoftveres trükk, szinte minden játékban teljes erővel megy a venti a menüben és/vagy a térkép alatt, akkor hűtik vissza a konzolt, hogy ne a játék alatt süvöltsön, szóval az nem mérvadó.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#235189) C490 válasza F_Peter (#235184) üzenetére


C490
csendes tag

Az segíthet persze 😊

(#235190) Deck válasza Carlos Padre (#235188) üzenetére


Deck
titán

Érdekes. :K

PS5

(#235191) Frod válasza Carlos Padre (#235188) üzenetére


Frod
addikt

Köszi az infót, ezt nem is tudtam :R

(egyébként igen a GoW-nál a térkép a gyilkos, de pl Spiderman-nél átvezető videók alatt üvöltött a Pro a leginkább)

Do you see the white shadow?

(#235192) ldave válasza Carlos Padre (#235188) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

És ezt honnan veszed? Én ilyenről még nem hallottam. Egy DF videóban láttam még olyat pár éve, hogy egy játék menüje alatt az fps unlocked módban volt, emiatt pörgött fel a gép.

A Slime draws near! Command?

(#235193) Deck válasza ldave (#235192) üzenetére


Deck
titán

Én is most hallok erről először. Van bármi hiteles forrása neki?

PS5

(#235194) RangerFox válasza .LnB (#235150) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Sajnálom, hogy nálad is előjött ez a jelenség. Megoldást nem tudok rá nyújtani, teljesen random, hogy mikor kergül meg a matchmaking... :(

(#235195) .LnB válasza RangerFox (#235194) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem gáz. Eddig csak egyszer volt. Csak azért írtam le, mert korábban írtam, hogy hát ilyennel én még nem találkoztam. Remélem, hogy nem lesz rendszeres. 1x-2x belefér.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235196) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Borderlands film jon:

Eredeti posztot toroltek.

Live-Die-Respawn

(#235197) wierra válasza sp8787 (#235186) üzenetére


wierra
senior tag

Az eddigi DSR bossok egyébként is elég vékonyak (úé. könnyűek) a többi DS/BB bossaihoz képest. :K Most jutottam be New Londo romjaiba, eddig egyedül a két "nagytestű sertés" (Anor Londo-ban) volt eddig macerásabb, a többi séta a parkban.
Ilyenformán nem is értem, hogy miért gondolják nehéznek az első részt a népek. :F

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#235198) S e t h válasza oriic (#235196) üzenetére


S e t h
nagyúr

Street Fighter is volt, akkor meg miért ne?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#235199) Deck válasza .LnB (#235195) üzenetére


Deck
titán

Pár hónap múlva majd: [link] :DDD

PS5

(#235200) .LnB válasza Deck (#235199) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

11 év CS, közel 1000 óra Dota2, és kb minden más populárisabb, kompetitív játék után, szerinted engem ez érdekel? Nem tudnak felhúzni. :)

Volt múltkor egy csapattárs Siege-ben akire mérges voltam, de csak azért mert buta volt mint a föld. Kész kabaré volt az a meccs. Ott annyira egymásra épültek a hülyeségek azon a meccsen, hogy már csak a Benny Hill zene hiányzott alóla. Én meg nem hittem a szememnek. De ez hosszú...

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.