Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#93001) Tuomas válasza Lefty (#92999) üzenetére


Tuomas
addikt

Persze, kinek mi :) Mondom, én is azt hittem, hogy elég. Aztán ha a GTA V-höz jött egy bazi nagy peccs, na akkor már vakarhattam a fejem, hogy mit töröljek le :) :DDD
De elárulom, annyi időm nincs, mint amennyi játék fent van a gépemen :DD
Ez tényleg arról szól, hogy ne kelljen törölgetni, újra felrakni, attól függően épp milyen kedve van az embernek.
Meg hát PS-ben garancia vesztés nélkül tudod cserélni a vinyót (legalábbis az eddigiben lehetett), így emiatt később is ráérsz gondolkodni.
De a játékok mérete kisebb már nemigen lesz az évek folytán. :K

[ Szerkesztve ]

We were here

(#93002) Lefty válasza Tuomas (#93001) üzenetére


Lefty
addikt

Koszi a tanacsokat :) Igen amugy kesobb barmikor lehet cserelni nagyobbra ez jo.

[ Szerkesztve ]

(#93003) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

PS4 Proval úgy érzem elérkezett az ideje, hogy belépjek a konzol világba.
Előrendeljem mán most, vagy lehet, hogy megjelenéskor lesz vmi fasza bundle 130k-ért?

(#93004) koxx válasza Oppenheimer (#93003) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Sztem érdemes megvárni hátha lesz vmi fasza pakk, 2 kontrollerrel vagy 1-2 jobb játékkal. Ez nem iphone, szóval tuti lesz belőle mindenhol :)

(#93005) KaitouP válasza koxx (#92993) üzenetére


KaitouP
veterán

Én tisztában vagyok vele hogy mi lesz a pro, a kollégának a mondandójához csak azért fűztem hozzá pár szót, hogy mindenki számára tiszta legyen a kép, hogy mit tud majd a gép, ami a jobb hardver miatt még nem lesz PC verő masina.

Viszont állítólag nem kerül pénzbe a patch.

Osiris: Értem én, nem is kötözködésnek szántam, csak azért írtam hogy akik nem tudják, miről szól az új gép, tisztában legyenek vele hogy a Pro -tól sem kell "égbe tekert grafikát" várni. Arra ott a PC.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#93006) #38167040


#38167040
törölt tag

A ps-plushoz kell egy bankkártya?

(#93007) A`rpi válasza #38167040 (#93006) üzenetére


A`rpi
addikt

"A ps-plushoz kell egy bankkártya?"

Lehet venni feltöltő kártya formájában is.

Ha a 14napos próbára gondolsz, igen ahhoz kell bakkártya.

[ Szerkesztve ]

(#93008) #38167040 válasza A`rpi (#93007) üzenetére


#38167040
törölt tag

A Destiny mellé kaptam egy 1 hónapost, akkor azzal is az a helyezet, mint a 14 napossal?

(#93009) A`rpi válasza #38167040 (#93008) üzenetére


A`rpi
addikt

"A Destiny mellé kaptam egy 1 hónapost, akkor azzal is az a helyezet, mint a 14 napossal?"

Valószínű igen, ahogy megadtad a kártyádat tudod is törölni,
ha nem szeretnéd igénybe venni a havi hosszabbítást.

(#93010) #38167040 válasza A`rpi (#93009) üzenetére


#38167040
törölt tag

Értem. Köszi.

(#93011) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Uncharted 4 multiban ha egy fegyverhez feloldottam már néhány kiegészítést, akkor azt hogy tudom használni? :B

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#93012) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Eléggé király Dishonored 2 témák elérhetőek a storeban free.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#93013) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Melyek a legjobb split screen casual játékok most? Ha a áthívok 1-2 havert hogy játszunk, akkor kéne valami.

(#93014) A`rpi válasza Oppenheimer (#93013) üzenetére


A`rpi
addikt

"Melyek a legjobb split screen casual játékok most? Ha a áthívok 1-2 havert hogy játszunk, akkor kéne valami."

Itt nézz körül.

(#93015) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Egy kis Vaccs Dogsz 2.

The Truth is out there...

(#93016) Oppenheimer válasza A`rpi (#93014) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Köszi, nézegetem majd.

(#93017) Def26


Def26
félisten

Nem tudja valaki, hogy a assassins creed unity -ben van magyar felirat? USA store -ból venném.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#93018) Tatyla válasza Def26 (#93017) üzenetére


Tatyla
őstag

Magyar storeban se volt US-ben meg pláne

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#93019) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Játszottam pár órát most a DOOM-mal a Slimen, mert nálam eddig az volt az ami a legjobban megizzasztotta a régi konzolt, tartósan. Persze többek között azért az Uncharted 4 vagy éppen a Witcher 3 Blood and Wine sem volt piskóta, de ez volt a leggyorsabb, plusz úgyis végig akarom most nyomatni megint.
Eddig teljesen pozitív a dolog, mert persze van hangja, de szép lágyan szól, elég halkan, és egyáltalán nem süvít, nem akar felszállni. A burkolat enyhén langyosodik csak az APU fölötti részen, és kb. 30 wattal kevesebbet is kajol be.
Ami még feltűnt az az, hogy a játék indításánál csak egy pillanatra pörgette fel a lemezt, régebben kicsit tovább tartott amíg leállt (bár ez lehet a 4.00-ás firmware miatt is).
A terabájtnyi adat újbóli letöltése is tökre jól halad, AC-s kapcsolattal szinte állandóan full sebességgel szedi.

<-ƘƘ->

(#93020) Def26 válasza Tatyla (#93018) üzenetére


Def26
félisten

Köszi. syndicateben?

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#93021) Lackooo84 válasza Kendek (#93019) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát, nem tudom... szerintem a 1216-osom sokkal halkabb ennél...

The Truth is out there...

(#93022) Tatyla válasza Def26 (#93020) üzenetére


Tatyla
őstag

Syndicateben van de csak magyar storeból, US storeos játékokban egyikben sincs magyar nyelv.

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#93023) Kendek válasza Lackooo84 (#93021) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nekem is 1216-osom volt, ahhoz tudom én is hasonlítani. Becsapós azért mert pl. annak sem volt semmi hangja mondjuk egy The Last of Us futtatásakor, viszont a frissebb címeknél amik gondolom már jobban kihasználják a hardvert, bizony megjött a hangja. És persze tutira kevésbé melegszik a kisebb csíkszélességgel gyártott APU, de a hűtése is gyengébb. Mindenesetre én eddig úgy vélem, hogy nálam csendesebben üzemel.

<-ƘƘ->

(#93024) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Gépen alapból USA profilom van. Ugye ha veszek egy lemezes Witcher-t akkor tudok vele játszani simán, oda mennek a Trophie-k.
Na már most van nekem egy HUN accom is, amit ha szintén beállítok Primary-ra és arra megveszem a Seaon Pass-t, akkor ha USA accal játszom látni fogja így és oda kapom a Trophie-kat? :B

(#93026) A`rpi
Ezer köszönet a gyors válaszért! :R

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#93025) andro93 válasza gyuromoj (#93024) üzenetére


andro93
aktív tag

Ha Usa profilod van, azon biztosan engedi a 2-es régiós játékot játszani?
Vagy az csak akkor meghatározó, ha dlc-t vesz hozzá az ember?

[ Szerkesztve ]

(#93026) A`rpi válasza gyuromoj (#93024) üzenetére


A`rpi
addikt

"Gépen alapból USA profilom van. Ugye ha veszek egy lemezes Witcher-t akkor tudok vele játszani simán, oda mennek a Trophie-k."

Igen.

"Na már most van nekem egy HUN accom is, amit ha szintén beállítok Primary-ra és arra megveszem a Seaon Pass-t, akkor ha USA accal játszom látni fogja így és oda kapom a Trophie-kat? :B"

Igen.

(#93027) Lackooo84 válasza Kendek (#93023) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Uncharted 4-el gondoltam, sokat nyomom.

The Truth is out there...

(#93028) Lefty válasza Lackooo84 (#93021) üzenetére


Lefty
addikt

Ez a video azert nem tunik mervadonak, egy jo vastag szonyegen eleg jo kis hatterzajjal.

Inkabb ez

[ Szerkesztve ]

(#93029) proly01


proly01
őstag

Most olvastam egy angol oldalon a Playstation ről mint család ról tesz említést a cikk és tényleg mennyivel szebben hangzik a
PS4 originál kifejezés és mellette a
PS4 slim
PS4 pro
Mint az hogy sima PS4 vagy régi PS4 vagy első generációs PS4 fat PS4 stb...
(A sony bejelentése óta én is ezek valamelyikén hívom a sajátom :DD )
Ez csak úgy mellékesen :)

....Pr:)ly....

(#93030) eisento


eisento
addikt

Skacok ti tudtok streamelni? Nalam par masodpercel inditas utan elszall mind twitch mind youtube. Delutan haver streamjet jelezte a google ramentem akkor meg azt irta hogy a streamelo befejezte a streamelest...

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#93031) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Ha veszek egy gamer fülest,akk az a tv hangját vagyis a játék hangját is hallom azon keresztül? Mivel a pshez kapott egy fülhez való micsodában csak egymás hangját halljuk.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#93032) erahurka válasza Kendek (#93023) üzenetére


erahurka
félisten

Miért váltottad a 1216-ost Slimre?

(#93033) Lackooo84 válasza FIREBLADE78 (#93031) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Azon is (meg bármelyik fülesen) hallhatod a játék hangját, van egy opció, hogy mit akarsz ott hallani, chat audio, vagy all audio.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#93034) Kendek válasza erahurka (#93032) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A különbségek miatt (nyilván) és mert alkalmam nyílt kedvezően átpasszolni (a szomszédba) a 1216-ost (amivel extrán jól jártam, tekintve, hogy errefele igen keveseknek van PS-ük). Mellesleg pedig az alapján amit eddig tudni lehet, a Pro nem fog érdekelni. De egyébként határozottan tetszik, szóval nem bántam meg. :)

<-ƘƘ->

(#93035) FIREBLADE78 válasza Lackooo84 (#93033) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Értem. Sikerült. Köszi

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#93036) A`rpi válasza andro93 (#93025) üzenetére


A`rpi
addikt

Az alapjátéknak, és a DLC régiójának kell egyeznie.

Az hogy milyen régiójú profillal játszol a megvásárolt játékkal,
nem befolyásoló tényező.

(#93037) Petya2900XT


Petya2900XT
aktív tag

Tették már fel a kérdést,de ugye folyamatosan változok a dolog.
Jelenleg,hogy áll a Division? Sikerült már javítani a szarvas hibákat? Csendben a Destiny mellé keresek alternatívát és most akciós is. :U

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#93038) Csabee86


Csabee86
senior tag

Sziasztok.

Tudnátok nekem abban segíteni, hogy hogyan tudom az előrendelt The Last Guardianomat visszamondani? Milyen gyorsan kapom vissza a pénzt az accountomra?

(#93039) N@idia válasza Petya2900XT (#93037) üzenetére


N@idia
őstag

Most fog jönni az 1.4-es patch a játékhoz ami elvileg sok hibát javít és elvesz pár dolgot is a játékból. Például megszűnik a gyűjtögetés, bár leginkább ennek volt értelme a játékban most hogy nem lesz nem tudom minek kell majd DZ-be menni ezt már nem közölték a fejlesztők :DDD A szinteket is eltörlik a sok csalónak köszönhetően olyan szinten erősek, hogy kezdőként esélyed sincs, de annak se aki nem kezdő játékos. Egyszóval egy rakás sz@r a játék, ha akciós is kb 2 ezernél többet nem ér a játék, bánom is a napot mikor megvettem teljesen áron. :(((

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#93040) Lefty válasza N@idia (#93039) üzenetére


Lefty
addikt

A scavenging eddig se volt jo sok mindenre, mert csak a lila mobokra hatott, elitekre nem. Lilaktol jobb cucc eshetett ennyi.

(#93041) erahurka válasza N@idia (#93039) üzenetére


erahurka
félisten

Eltörlik a szinteket egy RPG-ben? WAT?

(#93042) Noda10 válasza N@idia (#93039) üzenetére


Noda10
tag

Eszméletlen nagy baromságokat beszélsz. A megszűnik a gyűjtögetés azt jelenti, amit alattad írtak. Szó sincs szintek eltörléséről. Csalókkal hónapok óta nem találkoztam, de konzolon egyébként is csak a glitchelők fordultak elő. Iszonyat sokat fejlődöt ez a játék a kezdetektől, a legutóbbi DLC+patch is sokat javított, de ettől a mostanitól még többet lehet várni. Amennyiért most lehet venni (ps storeban kábé 8k asszem) nagyon is megéri.

(#93043) Lefty válasza Noda10 (#93042) üzenetére


Lefty
addikt

Hibái ellenére az év játáka nálam, szerintem semmibe nem raktam ennyi órát, és ez az, ami számít.

(#93044) Petya2900XT válasza Noda10 (#93042) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Akkor most kinek kell hinni? :)
A,kezdeti hibákat javították? Jelenleg van nagyobb méretű hibajelenség vagy már csak balance problémák vannak? Egyedül lehet élvezni vagy co-op küldik hozzák meg az illető kedvét h másnap is jàtszani akarjon vele? Mi az a része a játéknak amitől másnap lesz kedved újra elindítani?

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#93045) krx21 válasza Kendek (#93034) üzenetére


krx21
nagyúr

Szerintem +30.000-et röhögve mégér a pro, sok játéknál fullhd-ban is jobb lesz.... Nem is értettem miért nem érdekel? 1.5 játék ára a különbség és lesz egy 2x erős géped...

(#93046) SenorDave


SenorDave
tag

IGN készítette a voksot, túl nagy eltérés nincs egyébként.(azt a 9%ot meg nem értem mit keresnek ott.. :DDD )

[ Szerkesztve ]

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#93047) Csabee86 válasza Csabee86 (#93038) üzenetére


Csabee86
senior tag

Valaki esetleg a kérdésemre tud válaszolni?

(#93048) Lackooo84 válasza Csabee86 (#93038) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Attól függ, hogy a magyar supporton keresztül, vagy rögtön az UK supporttal veszed fel a kapcsolatot. Utóbbi jóval gyorsabb, mivel a magyar is csak továbbít. Pénzt bankkártyára azt hiszem nem adnak vissza, csak PSN accountra.

The Truth is out there...

(#93049) SenorDave válasza Lackooo84 (#93048) üzenetére


SenorDave
tag

Én nem régiben kaptam vissza a pénzem a kártyámra . Skyrim előrendelés volt, viszont mivel utólag közölték ,hogy nem lesz modolható ezért írtam egy levelet, ami 3 nap leforgása alatt le is zajlott.

"Kedves Ügyfél,

Köszönjük, hogy felvette velünk a kapcsolatot.
Sikeresen visszaútaltuk az összeget, viszont 30 nap is eltelhet amíg megjelenik az Ön bankkártyáján. Ez az idő a bankjától függ, hogy mennyi idő alatt dolgozzák fel az adatokat"

Szerk:

Megírod az indokod ,csinálsz egy screen-t a tranzakcióról és leírod neki a következőket:
1. A SEN felhasználó név (online ID)
2. A születési ideje
3. Sign in ID (email cím)

[ Szerkesztve ]

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#93050) Kendek válasza SenorDave (#93046) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ezt láttam, én voltam az első szavazó (Slimre váltok). Akkor még azt írta ki, hogy majdnem mindenki egyet ért velem (100%). :DDD

(#93045) krx21: Igazából a játékokon múlik amik majd érdekelnek. A legtöbb jelenlegit úgysem frissítik, illetve ahogy mennek az nekem megfelelő. Annyi tuti, hogy minden menni fog mindegyiken. Nekem egyelőre most elég volt annyi, hogy egy hardveresen optimalizáltabb gépem lett (úgy, hogy egyébként is intézni kellett volna még egy gépet).

<-ƘƘ->

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.