Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#247001) .LnB válasza Rigormortiis (#246997) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Dehogy is. :) Ott ha eldobod a verdát, akkor az el van dobva. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#247002) .LnB válasza ProEvoFan (#246981) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát egyik szemem sír... Meg a másik is. :) De nem lehet minden hónapban jó game, ez van. Pc-n végig bunnyhoppoltam már a singe-t egy délelőtt alatt még mikor megjelent. "Tökre izgi volt" Egy hangárra, és egy hídra emlékszem az egeszből.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#247003) Zoleee83 válasza .LnB (#247000) üzenetére


Zoleee83
addikt

De legalább tudja az egész topic hogy TE aztán nem adsz szarér' pénzt! :C
Remélem leírod még legalább 2x, bugosmocskosszarMafia.

Szerk.:
@RangerFox - Nem védem, pont nem érdekel, csak vicces ennyiszer leírva. ;)
Game breaking -> ez pedig teljességgel igaz, volt az elején egy olyan bug amibe ha beleszaladtál onnan soha többé nem lépett tovább a játék, ami több mint gáz.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#247004) RangerFox válasza Zoleee83 (#247003) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Game breaking bugok vannak a játékban, nem kell védeni, nem is lehet.

(#247005) .LnB válasza Zoleee83 (#247003) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Top 5 kedvenc játékom a Mafia első része. És a másodikat is szerettem, minden hibája ellenére. Bár ott még kitartott az első rész iránt érzett csodálatom gondolom azért vagyok róla viszonylag jó véleménnyel.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#247006) .LnB válasza .LnB (#247002) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja, viszont az erdős pálya az marha jó volt! Az most jutott eszembe,.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#247007) Steve1207 válasza Zoleee83 (#246984) üzenetére


Steve1207
veterán

Anno a GTA mellett is ugyanígy volt free jelzés és az lett belőle, hogy 2-3e-re leárazták. Akkor is valami akció volt, ettől függetlenül nem lepődnék meg, ha havi játék lenne ennyi eladás után.

.

(#247008) S e t h válasza .LnB (#247000) üzenetére


S e t h
nagyúr

De legalább most már mindenki tudja, hogy mennyire übermegabrutálfosh, hátha még most sem nem tudatosult mindenkiben.
Ennél többet ki tudna már nekik irányt mutatni?
De akik megveszik azok vélhetően a bugokra rejszolnak, attól áll fel nekik.
Csoda hogy a 2K vagy 4K tudom is én székháza még nem áll lángokban.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#247009) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Kaptam emailt a Konzolvilágtól, hogy az árfolyam változás miatt 30K lesz a Special Edition. Fuck it, ez van.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#247010) Wesder válasza ImACeltic (#247009) üzenetére


Wesder
félisten

Mennyi lett volna egyébként?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#247011) .LnB válasza S e t h (#247008) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Legalább szóval lettél tartva. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#247012) Sordoran


Sordoran
addikt

Tudom, hogy a többségnek folyamat szaladnak befele, de nekem ez az első Platinám, és nagyon örülök neki. :DDD Még ha nem is ritka (legalábbis 15,7% egyáltalán nem az szerintem), és csak 4 kihívásért kellett visszamennem végigjátszás után. Nagyon élveztem, kiváló játék volt, nem is bánom hogy kétszer van meg. (tavaly már megvettem digitálisan, de el se kezdtem, idén megjelenés napján jött a Royal lemezesen) Eddigi legjobb játékom talán PS4-en, 148 óra alatt true ending, Persona 5 Loyal (Makoto :B ).

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#247013) Rage47 válasza Sordoran (#247012) üzenetére


Rage47
veterán

kemény

(#247014) #09990144 válasza Sordoran (#247012) üzenetére


#09990144
törölt tag

Grat, nekem is ez volt az első platinám :)

(#247015) 30z.Samu válasza ImACeltic (#247009) üzenetére


30z.Samu
félisten

Mintha az alap változatnak is feljebb ment volna az ára. Vagy az eddig is 21k volt?

Sic Parvis Magna

(#247016) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Nem úgy volt, hogy ma jön a storeba a Days of Play akció :F

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#247017) RangerFox válasza Scholes9 (#247016) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Egy hét múlva

(#247019) nanorambo válasza Scholes9 (#247016) üzenetére


nanorambo
őstag

Én is úgy tudtam :(

(#247020) Mr Chapel válasza Kendek (#246978) üzenetére


Mr Chapel
tag

A licencek visszaállítása opció megoldotta. Köszi a tippet :) Am az nem baj ha el lehet ezeket rejteni, de nekem magától ne rejtegesse mert én nem csináltam ilyesmit. Csak eltűntek. A témáknál bezzeg nem lehet a felesleget rejteni, amit csak 5 perc próbára töltöttem le, de aztán nem tetszett és töröltem. Ugyanúgy ott van a listában. A többi csempe között, amik jelenleg is le vannak töltve. Itt jobban üdvözölném ezt a rejtés opciót. No mindegy, megoldódott :)
Más. Ami még egy apró kukacoskodás, vettem még egy dual shock 4-et. Fehéret, mert fekete a másik. De ez úgy fehér hogy alsó fele szürke. Ezt nem tudom hova tenni. Tuti új pedig. Kicsit igy úgy néz ki mintha kettőből lenne összerakva. Pedig ez tuti a fehér modell, mert van szürke is, de ezt fehérként vettem. A box kontrollerem full fehér, ez meg ilyen fura. Nem tudom ez normális e.

(#247021) Moby válasza Scholes9 (#247016) üzenetére


Moby
addikt

Ma a boltos days of play kezdődött(máj25-jún8). Harmadikától a sztóros (jún3-jún17). Ott van minden az eu ps blogon.

[ Szerkesztve ]

(#247022) S e t h válasza .LnB (#247011) üzenetére


S e t h
nagyúr

Unatkoztam is, köszi. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#247023) markknight válasza Zoleee83 (#246984) üzenetére


markknight
veterán

El tudom képzelni a pókembert. Aki akarta már kijátszotta így vagy úgy, meg aki nem, az meg nyilván fizetni fog 2500–at, ami jól jön majd a Sonynak is.

(#247025) Becksman


Becksman
őstag

Hali!

Nemrég vettünk egy LG 65 9010PLA típusú tvt. Milyen beállításokat javasoltok kepben ps4hez? Jelenleg játék módban van a kép.

Samsung A54 5G 8+256GB

(#247026) RangerFox válasza Mr Chapel (#247020) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Normális

(#247027) ProEvoFan válasza Becksman (#247025) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Elvileg ez segíthet. [link]

(#247028) Scholes9 válasza Moby (#247021) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Igen, ezt benéztem, köszi :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#247029) Rigormortiis válasza .LnB (#247001) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ez a kisebbik gond, a nagyobb az, hogy ha eldobom a verdát, végig kell néznem tizenhúsz másodpercig, amíg pörög-forog-gurul a hegyoldalban, és csak akkor tehetem vissza az útra, ha teljesen megállt. Utána persze még még megkapom a bünti-másodperceket.

Na meg hogy a végén el kell gurulnom a bíróig...

Nagyon el vagyok szokva ezektől a játékosszivató mechanizmusoktól:D

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#247030) ImACeltic válasza Wesder (#247010) üzenetére


ImACeltic
őstag

Pontosan nem emlékszem, de talán 27K.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#247031) Frod válasza ProEvoFan (#246981) üzenetére


Frod
addikt

Én ennek borzasztóan örülök, mert kizárólag a kampány érdekel már régóta (najó, talán a zombi mód), de ahhoz meg, hogy sosem volt elég jó áron, hogy csak pár órás single miatt megvegyem. Úgyhogy ez így tökéletes - még ha semmi mást nem adnának akkor is :R

Do you see the white shadow?

(#247032) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Pár napja megvettem PCre is a Witcher 3at.Szerencsére max grafikán (nvidia haj off) megy, így láthatom mekkora a különbség a slimhez képest. Új tévén, HDRben még nem néztem.
Slimen már anno végigvittem a játékot... szóval, PCn maxon azért sokkal szebb a játék, ami azért érdekes, mert egy régi gépen, i5 2600/8GB ram/gtx960 2GB ram trióval toljuk. Érdekes számomra, hogy az ócskavas PC erre képes, akkor ps4en miért nem sikerült kihozni belőle a PC max szintet?Azért ps4re ott van egy HZD/GoW/Uncharted 4, ami bizonyítja a gép képességeit.Ok, nem vagyok szoftver fejlesztő, teljesen laikusként állok a témához.

(#247033) Wesder válasza ProEvoFan (#247032) üzenetére


Wesder
félisten

Azért, mert a PS4 mellett ott volt még 2 màsik platform, és nincs idejük meg pénzük sem annyit fordítani egy platformra, mint a Sony csecsén lógó stúdióknak.
Egyébként meg PC megoldja izomból.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#247034) keIdor válasza ProEvoFan (#247032) üzenetére


keIdor
titán

A Slim lesz a baj szerintem, Pro-n és X-en jól nézett ki a W3.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#247035) ProEvoFan válasza keIdor (#247034) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem mondom hogy csúnya lenne slimen.Olyan medium-high beállítások környékén megy ps4en.Anno még képeket is lőttem fel ide és oda vissza voltam tőle. :K Tehát nem csúnya, erről szó sincs.Ha lesz kedvem majd megnézem HDRel, kíváncsi leszek mennyit dob rajta.

[ Szerkesztve ]

(#247036) .LnB válasza Rigormortiis (#247029) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A karrier mód egyértelműen többet ésszel típus. Tine Trial-ban van restart, ott érdemes gyakorolni.
Szerintem sok sok éve a legjobb rali játék. Kontrollerrel se vészes, csak hát rendesen bünteti a hibákat. Ez nem egy arcade játék.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#247037) raziel01


raziel01
veterán

[link] Days Gone vicces bugba futottam. :D

(#247038) .LnB válasza ProEvoFan (#247032) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ahh PC-n szanaszííít lehetett moddolni, de imádtam! :)
[link]
[link]
Azóta meg megjelentek még durvább cuccok is hozzá. Ugyan kipróbálni nem tudom már őket, de néha néha belefutok egy jobbfélébe.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#247039) Skynet258 válasza ProEvoFan (#247035) üzenetére


Skynet258
veterán

A Pro esetében durván látszik a nagyobb felbontás és ez sokat tesz az összképhez... Az alábbi kép ebből a videóból származik, sok helyen feltűnő a textúrák gyengesége a sima PS4 esetében.

https://geekpulse.hu

(#247040) AxBattler válasza Skynet258 (#247039) üzenetére


AxBattler
félisten

A TV-től 2-3 méterről nem tűnik fel... szerintem.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#247041) dkaro


dkaro
őstag

Sziasztok!
A The last of us 2 Speciel edition kiadása előrendelhető még valahol? Sehol nem találom.

(#247042) Krisz0630


Krisz0630
senior tag

És jött a Konzolvilágtól a várva várt e-mail!

A Last of Us 2-t pár hónapja rendeltem elő 19000-ért, de az árfolyam ingadozás és a kiadó döntése miatt az 21000 Ft-ra emelkedett.

Milyen meglepő :( :(

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#247043) NemMo válasza Krisz0630 (#247042) üzenetére


NemMo
őstag

Ilyet én is kaptam :))

(#247044) Wesder válasza Krisz0630 (#247042) üzenetére


Wesder
félisten

Én úgy tudtam, hogy ez a jàték minden pénzt megér nem?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#247045) dokee78


dokee78
félisten

Playstation Plus előfizetés kell az ingyenes World of Tanks és World of Warships játékhoz?

(#247046) AxBattler válasza dkaro (#247041) üzenetére


AxBattler
félisten

Erre én is kíváncsi lennék...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#247047) RangerFox válasza dokee78 (#247045) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nem kell.

(#247048) NyMRooD válasza Krisz0630 (#247042) üzenetére


NyMRooD
őstag

Nézzetek körül más boltokban is, tudom, hogy nem a kv-n múlt de akkor is.

(#247044) wesder: Pont az ehhez hasonló szurkálódásaid miatt vagy/tartanak xbox fanboy-nak, mindig keresed, hogy burkoltan, hogy szúrj oda. Megjegyezték, hogy megrendeltek egy terméket és nem annyiért kapják, ennyi, egy szóval sem mondták, hogy nem veszik meg, de te ezt Németországban nem érzed át mert ott euró van és euróban az árak nem változnak, itt viszont sok minden ára változik.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#247049) nylontacsko


nylontacsko
senior tag

Sziasztok,
Érdemes most megvásárolni valamelyik webáruházban akciósan a PSN Plus-t,
vagy várható lesz a storeban is akció?
Tud erről bárki infót?
Köszi előre is.

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#247050) NyMRooD válasza nylontacsko (#247049) üzenetére


NyMRooD
őstag

Days of Play van, azért akciósak a boltokban, hamarosan a store-ban is akciós lesz, valamikor a jövőhéttől (talán keddtől), picit feljebb linkelték a blog bejegyzést ami írja napra pontosan, én nem emlékszem pontosan.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.