Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16001) Sami22 válasza KingKress79 (#15994) üzenetére


Sami22
aktív tag

Ezt még el is tudnám fogadni, ha hangyányi köze is lenne ennek a játéknak a valósághoz/valósághűséghez. Ráadásul az egész pálya tele van baráti aknákkal.

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#16002) Def26 válasza zzola (#16000) üzenetére


Def26
félisten

Hehe de jó, hogy még nem vettem meg.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#16003) zzola válasza Def26 (#16002) üzenetére


zzola
félisten

Senkinek sem ajánlom, hogy ezt a szánalmas sz@r fos játékot megvegye. Egy büdös vasat se merjetek adni ennek a sz@r EA-nak... :W :W :W :W
A pályák nem töltenek be, vonalak mászkálnak a sarokban 10 percekig, a textúra hibás, az új pályákon nem villognak a kockák a jobb felső sarokban, hanem világítanak, ha plazma TV-m lenne, lehet beleégett volna már... :W

[ Szerkesztve ]

(#16004) Remi1234


Remi1234
aktív tag

Kipróbáltam ma végre először PS4-en a BF4-et.. Hát a szokásos szar az itt is a szokásos szar. Viszont a 64-es szerverek.. Ez borzasztó a box után.. Na meg a kontroller is.. Kb. úgy éreztem magma mint első játékaimnál a boxon. De a 64 ember az nagyon durva már.. Remélem megszokom majd.

PSN ID: RemiFungus

(#16005) H0sT|s


H0sT|s
csendes tag

A játék mentesek a gépen tárolódnak, vagy sikerült megoldani egy psn szinkronizációt? Örülnék ha nem kéne mindent elölről kezdeni :D

PSN: bryanhostis, Butters_St

(#16006) zzola válasza H0sT|s (#16005) üzenetére


zzola
félisten

Plus-os vagy, mentetted a felhőbe, onnan vissza lehet állítani, vagy azt hiszem pen-drive-ra is rá lehet másolni...

(#16007) haddent válasza zzola (#16003) üzenetére


haddent
addikt

:DD :C annyira jó látni hogy nem csak egyedül gondolom így

(#16008) vonSux válasza H0sT|s (#15996) üzenetére


vonSux
őstag

Kikapcs, táp kihúz, oldalára fordítod majd vissza. Elvileg jó lesz. Néhány példánynál előfordult ez a hiba youtube-on van pár "oktató video" általában ahogy jött el is tűnik a hiba.

[ Szerkesztve ]

(#16009) KingKress79 válasza zzola (#16003) üzenetére


KingKress79
aktív tag

Én a BF4 miatt váltottam PS4-re mert X360-on sz@r volt a grafika. Most meg grafikán kívül kb minden sz@r. :D

[ Szerkesztve ]

PS4: KingKress

(#16010) semetka válasza zzola (#16000) üzenetére


semetka
őstag

Ilyet még COD-ba se látni. :D

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#16011) zzola válasza KingKress79 (#16009) üzenetére


zzola
félisten

Ez a játék nem méltó a PS4-hez! Erősen esik a színvonal.... :W

(#16012) phgergo


phgergo
aktív tag

Skacok nem beszolasbol mondom, es en is tapasztalom, hogy sok hiba van, de ha csak a fikazasa megy miert nem adjatok el? Lehet van itt olyan ember aki nem nagy igenyu, meg nem vette meg, ezeket olvassa es ezert nem veszi meg. Nem tudhatjatok, hogy kinek mi jon be, es kit mi zavar. Nem vedem, de nem is fikazom minden nap. Ajatekot. En szorakozom rajta, neha anyazom egyet es ennyi. :)) Most johetnek a de nincs mas jatek irogatasok is de ez rossz kifogas :D

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#16013) zzola válasza phgergo (#16012) üzenetére


zzola
félisten

Az a baj, hogy sokunknak a premium is megvan, ami kb. annyi árban, mint a játék. Ha ennyit fizettem érte, azt hiszem jogosan várhatom el, hogy működjön is hiba nélkül. Nem kérünk sokat, de legalább induljon el egy pálya és ne fulladjon bele a szerver betöltésébe! Korábbi EA játékokban is voltak hibák, csak nem ennyire fatálisak. Valaki adja el a "fele" játékot?
Egyébként én árulom a lemezemet, lehet sosem fogom tudni eladni, de ha 1x elmegy, nem biztos, hogy megveszem digitális formában...

[ Szerkesztve ]

(#16014) WaterWave válasza zzola (#16000) üzenetére


WaterWave
veterán

:DDDDDDDD bocs ezen besírtam, ilyet... :DD

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#16015) zzola válasza WaterWave (#16014) üzenetére


zzola
félisten

Ahogy elnéztem a battlelog fórumot, nem én vagyok az egyetlen, akinek nem tetszik valami... :DDD

(#16017) zzola


zzola
félisten

Csináltam egy új accountot, a BF4 prémium megosztás működik, az új fiók is megkapta a DLC-ket, prémium dogtagokat.
Az EA nickem alatt "Bugfield_4" játékost keressétek :D ;]

[ Szerkesztve ]

(#16018) haddent válasza vg (#16016) üzenetére


haddent
addikt

Nem hittem volna, hogy eljön a !!2.!! olyan pillanat is amikor egyetértünk valamiben :))

(#16019) H0sT|s válasza vonSux (#16008) üzenetére


H0sT|s
csendes tag

Köszi, valóban segített! Kérdés meddig bírja :D remélem nem gari után egy napig :)

[ Szerkesztve ]

PSN: bryanhostis, Butters_St

(#16020) Mrdevil válasza haddent (#16018) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nem tudom mi bajotok van. Tessék pár ingyen DLC a gazfickóktól. :DDD :D Na most aztán csönd legyen nekem itt. :D [link]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#16021) vonSux válasza H0sT|s (#16019) üzenetére


vonSux
őstag

my pleasure :) nálam egyszer jelentkezett azóta semmi gond. a gép kapott a négy sarka alá kb fél centi vastag öt forintos nagyságú szivacsot, tuti ami fix alapon (állítólag a rezgésnek van köze ehhez a hibához :U )

[ Szerkesztve ]

(#16022) zzola válasza Mrdevil (#16020) üzenetére


zzola
félisten

Majd amikor lefagy a játék, vagy nem tölt be a pálya, vigasztalom magamat a használhatatlan DLC-vel...

(#16023) discrate


discrate
aktív tag

Tegnap új update installálva, azóta az eddig hiba nélkül futó KZ a pályák után gyakran kidob, újratölt, lefagy. :((
Másnál is?

(#16027) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Kérek mindenkit, mellőzzük a személyeskedést!

(#16028) Garada


Garada
őstag

üdv emberek mivel lehetne segíteni a konzol hűtését?gondoltam már itt a laptopokhoz kaphatő beteszed alá és hűti féle megoldásra is.valami ötlet? :DD

(#16029) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Drága Nővéremtől kaptam egy piros kontroller elég jól néz ki :) :C

(#16030) vg válasza Garada (#16028) üzenetére


vg
addikt

Beteszed a hűtőbe.

(#16031) kovsol válasza Garada (#16028) üzenetére


kovsol
titán

Oldalról szívja a levegőt, és nem az aljáról, szóval a laptop hűtésnek sok értelme nincs.

May the Force be with you!

(#16032) Ps Vita válasza Bencus88 (#16029) üzenetére


Ps Vita
őstag

:K
nekem is olyan van :))

(#16033) F.B.I. válasza Garada (#16028) üzenetére


F.B.I.
veterán

Semmit, használni kell nem hallgatni.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#16034) Bencus88 válasza Ps Vita (#16032) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Szerintem át is fogom majd cserélni primary lesz :D

Nincs valakinek megunt Tomb Raider amit elcserélne?

[ Szerkesztve ]

(#16035) winfier válasza discrate (#16023) üzenetére


winfier
senior tag

Ez nálam is volt. Most pl egy egész chapter-t újra kell csinálnom, mert nem tudok a bug miatt tovább menni!

"Végy egy erős motort, akassz rá négy kereket, és te győzöl!" - Régi szép idők

(#16036) Madwe válasza Garada (#16028) üzenetére


Madwe
nagyúr

Semmivel. Hacsak nem légkondi, a hútését nem lehet fokozni, főleg nem az alján - laptopoknál se ér semmit se az amúgy - max ha eleve hideg levegőben van. No meg legyen helye levegőzni természetesen. Nem melegszik túl, tudtommal még senkinél se tette - kivéve egy expot anno ahol egy lezárt légtérben volt s a saját maga által kifújt meleg levegőt szívta vissza órákon keresztül - viszont akkor sem esik baja, jól lemenedzseli, pár percig nem tudod használni, annyi - nem engedi közben hirtelen lehülni ami ugyan olyan veszélyes pasztákra nézve pl régen ebből sok gond volt...

Nem kell fogdosni, tapogatni s annyi. A hangja egy idő után ugyan megjön, de nem vészes. Hibát pedig nem okoz - IT termékeknél eleve 60foknál kezdődik az optimális hőmérséklet pl :P

(#16037) zzola válasza zzola (#16017) üzenetére


zzola
félisten

Beszéltem az EA-al. Megváltozott a "nyitvatartási idejük", 12-21 óra között lehet őket hívni. Zsolt nevű tanácsadóval beszéltem, töröltettem az összes nevet az EA profilomból, csak a jelenleg aktuális maradt! Feladtam a harcot, belefáradtam... A fickóval beszélgettem kicsit, erősen igazat adott nekem, hogy bizony a BF4-nek komoly programozási hiányosságai vannak...ennyi, over!

[ Szerkesztve ]

(#16038) boost válasza zzola (#16037) üzenetére


boost
addikt

Szerintem pszihológussal beszéltél. Tutti azokat alkalmaznak, hogy a feszült játékosokat lecsillapítsák. :D
Te is kibeszélted magad, és megnyugodtál. :D

(#16039) zzola válasza boost (#16038) üzenetére


zzola
félisten

Nem, ez a kezelő tényleg normális...

(#16040) haddent válasza zzola (#16039) üzenetére


haddent
addikt

Zsótira rájár a rúd .. :DDD

(#16041) hudekira0


hudekira0
tag

nektek szokott olyat a bf4, hogy betölt egy szervert persze pályával és fekete háttér és a mentés jel és ennyi ja és a játék vége hang.

(#16042) zzola válasza hudekira0 (#16041) üzenetére


zzola
félisten

Minden előfordulhat...

(#16043) Bencus88 válasza hudekira0 (#16041) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Úgy emlékszem volt rá már péda :D

Ma első belépésnél befagyott utána meg 3-szor kellett csatlakoznom mire beengedett. Később nem volt probléma csak kis lagg.

(#16044) zzola válasza Bencus88 (#16043) üzenetére


zzola
félisten

Én letöröltem a játékot, után újra telepítettem DLC-kel együtt, azóta faszán fut, nincsen fagyás stb...egyelőre.

(#16045) Bencus88 válasza zzola (#16044) üzenetére


Bencus88
nagyúr

egyelőre ;] :O

(#16046) hudekira0


hudekira0
tag

engem most 0zott le fullosan, s nem vagy premium

(#16047) Newyorker


Newyorker
addikt

Honnan tudom, h megszűnt a PSN plussom? Mert tegnap kellett letelnie a free 14 naposnak, majd este leteszem a cotrollert úgy 20 órakor és 20:50kor jön egy SMS, hogy levonták az 1 hónapos PSN plus előfizu árát :S ezt magától levonja???

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#16048) Newyorker válasza Newyorker (#16047) üzenetére


Newyorker
addikt

Még annyi hozzá, hogy BF4eztem folyamatosan egész du és este is :)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#16049) zzola válasza Newyorker (#16047) üzenetére


zzola
félisten

Levonja, ha nincsen kikapcsolva az opció. Hogy játszottál este, annak semmi köze hozzá, Lejárt, fizess! Így mondjuk a lehető legdrágábba, ha havonta fizetsz...

(#16050) Donnos válasza Newyorker (#16047) üzenetére


Donnos
tag

Igen ahogy elfogadod a 14 nap free plust elfogadod azt is hogy a lejártával automatikusan levonja az 1 honapos előfizetést.
Amúgy beállításoknál ki tudod ezt kapcsolni,ott jelzi mennyi időd van a plusból.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.