Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#236251) saelin válasza oriic (#236248) üzenetére


saelin
veterán

Vagy csinál egy saját Silent Hill-re hajazó játékot.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#236252) saelin


saelin
veterán

És most látom hogy lefújták a GDC-t. Valahogy nem lep meg.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#236253) KaitouP válasza .LnB (#236246) üzenetére


KaitouP
veterán

100% hogy a Konami nem adta el a jogokat se Sony-nak, és pláne nem Kojima-nak.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#236254) Scholes9 válasza .LnB (#236250) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nagyon jó lenne egy fasza Silent Hill rész. Az egyik kedvenc játék sorozatom :B De álom marad szerintem :(

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#236255) malystryx


malystryx
senior tag

Nem tudom hogy mótvá, de elég régen hallottunk felőle:
[link] (Atomic Heart)

(#236256) Scholes9 válasza malystryx (#236255) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Elég betegnek néz ki, de várós :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#236257) oriic válasza malystryx (#236255) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem olyan régen:

[link]

[link]

Amit linkeltél sem új trailer, csak feltöltötték újra valamiért. :U

Live-Die-Respawn

(#236258) saelin


saelin
veterán

[link]

Ne is álmodjunk hogy a jelen generációs konzolokra kijön a Baldur's Gate 3, mert nem bírnák el, csak ha nagyon lebutítanák. A kövi generációs port viszont nincs kizárva.

Már vártam mikor jön egy játék ami ezzel takarózik.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#236259) Scholes9 válasza saelin (#236258) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Mondjuk engem egy cseppet sem érdekel a játék, de azért ki tudja ebből mi igaz. Meg a fejlesztők kb. azt mondanak, amit akarnak :U :B
Tudom nem egy kategória, de azért elég csak megnézni anno mit művelt a Naughty Dog az Uncharted 4-gyel. Ahogy anno az OW-s tesztben is említve volt: ennek a játéknak nem szabadna így kinéznie PS4 konzolon. Közben meg mégis :) Persze nem lehet minden csapat a Naughty Dog :D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#236260) KaitouP válasza saelin (#236258) üzenetére


KaitouP
veterán

Mindig ezzel a kamu dumával kezdik el leépíteni a régi konzolokat, hogy aztán vegyék az újakat, nem vagyok meglepve. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#236261) Wesder válasza Scholes9 (#236259) üzenetére


Wesder
félisten

Csak 20+ éve fejlesztenek Playstation-re.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#236262) Carlos Padre válasza saelin (#236258) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A ps5 topikban már ki lett fejtve, hogy nem a grafika miatt.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#236263) FollowTheORI válasza erahurka (#236240) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ne egyél annyi zsírt (vagy amiből zsír lesz) és akkor nem jön ki... :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#236264) Tdizsolt válasza Xaels (#236237) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Köszi szépen! :R

Psn ID: Tdizsolt

(#236265) Kendek válasza saelin (#236258) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Takarózhatnak, de egy külső fejlesztőstúdió részéről mi értelme? Nekik pont az a cél, hogy minél nagyobb legyen a potenciális vásárlóbázis, vagyis ha a fejlesztők nem is akarják, majd a játék elkészítésének a finanszírozói megmondják, hogy mi legyen. Ők meg a pénzre mennek, náluk ez befektetés. Lásd pl. miket ki nem tudtak hozni ennél gyengébb konzolra is, szóval majd megoldják.
A Sony saját fejlesztőstúdiós exkluzív címeinél más a helyzet, ott a platform elterjesztésén van a hangsúly. Aztán ha már jó nagy a potenciális vásárlóbázis, úgy hagyják el az előző generációt a fejlesztők.

<-ƘƘ->

(#236266) saelin


saelin
veterán

Nioh 2-ben hogy lehet counterelni azt a piros aurás támadást? Lusta vagyok megint újrakezdeni a tutorial-t miatta.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#236267) .LnB válasza saelin (#236266) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hosszan nyomod a PS gombot, majd Alkalmazás bezárása. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236268) saelin válasza .LnB (#236267) üzenetére


saelin
veterán

Meglett végül. R2. :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#236269) erahurka


erahurka
félisten

Néha érdemes elővenni újra olyan játékot is, ami régen nem igazán tetszett. A Darksiders 2 hangulata egyáltalán nem jött be annak idején, most meg imádom ezt a kardozós akciójátékba oltott hack n slash RPG stílust! Cserébe mikor tavaly ősszel újra elővettem az első részt, az csalódás volt valahogy :DDD

(#236270) Kendek válasza erahurka (#236269) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én úgy vagyok vele, hogy amelyik játékban nagyon csalódtam, ahhoz valahogy nem jön meg később sem a kedvem. De amelyik meg nagyon tetszett, azt később is elő-elő veszem egy-egy újra végigjátszás erejéig. Tényleg csak annyi a probléma, hogy túl sok az új - és még ki nem játszott - játék is a várólistán, szóval nehéz visszatérni a már végigjátszott címekhez. :DDD

<-ƘƘ->

(#236271) FollowTheORI válasza AxBattler (#235965) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ahogy a többiek írták... évente 2-3 alkalommal, főleg ünnepek, időszakos nagy akciózások közepette szokott lenni olcsóbb. (jellemzően 13.5k).

Egy baj van csak néha... előfordul, hogy akinek van aktív előfizuja, az nem tudja online a store-ban megvenni akciós áron. :D

Én azt hiszem 2018-ban szívtam ezzel... egyszerűen hiába volt akciós többször is az év során sose engedte megvenni... a végén offline akcióban kellett megvennem a kódkártyát és azt aktiválni.

Szerencsére 2019 black friday során megint lehetett venni a store-ban is és engedte hosszabítani meglévő előfizetésre is. Vettem is két évet egyből a fenti tapasztalatom alapján, sose tudni mikor tudok majd venni újra alapon.

Szóval ennyit akartam még plusszba írni... jó tudni, hogy nem minden akcióban tudod megvenni, ha neked már van aktív előfizud. Online PS store-ban legalábbis.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#236272) Bad Pritt válasza erahurka (#236269) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nekem most a Metro ugyanez. Anno pc-n nagyon nem adta, de abban az időszakban sok jó fps-sel játszottam és mellettük nem tűnt annyira erősnek, aztán ps4-en a Redux sem, de most valahogy nagyon berántott. Tetszenek a trófeái is, challenging, de nem elborult hülyeségeket vár el.
Ha a három Metrót végigvittem, utána természetesen Bioshock Collection, meg újra megjött a kedvem a Deus Exhez, 1000 pénzért megvettem most a season passt, azzal együtt lesz egy 25-30 óra szerintem. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#236273) hombre[EU] válasza saelin (#236268) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ja, R2 a yokai skillek

Life, Uh, Finds A Way

(#236274) erahurka válasza Kendek (#236270) üzenetére


erahurka
félisten

Ja hát én se vettem volna elő többet, de a harmadik rész előtt fel akartam frissíteni a dolgot.

(#236275) malystryx válasza oriic (#236257) üzenetére


malystryx
senior tag

Igazad van, gamepod-ot nem szoktam olvasni, de alighanem mostantól fogom :U

Ezt már csak off-ba merem kérdezni, illetve mutatni, tegnap jelent meg, jópofának tűnik.
Bloodroots: [link]

Viszont lenne egy Battlefront II-es kérdésem. Lila kártyákat illetve bármit ami megmarad, hol kell ahhoz játsszak? Most települ a játék, csak az arcade része elérhető, ott meg meccsenként eltűnik minden, illetve még kártyáim sincsenek. Melyik játékmódban szerezhetőek cuccok? Előre is köszi, ha jól emlékszem @.LnB is játszotta egy darabig.

(#236276) saelin válasza hombre[EU] (#236273) üzenetére


saelin
veterán

Ezt a Burst Counter-t nagyon szokni kell. Egy csomószor azért halok meg, mert anima nélkül próbálom használni a boss arcában. Meg fura vele valami. Néha nem counter-el, hanem csak keresztül repül az ellenfelen.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#236277) hombre[EU] válasza saelin (#236276) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Mid van, brute-od(piros)? A gyors támadásoknál lehet,hogy kicsúszol az ablakból. Eddig nekem is csak lassú támadások ellen jött össze, mondjuk csak 30-40percet próbáltam

Life, Uh, Finds A Way

(#236278) RangerFox válasza malystryx (#236275) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Várd meg, amíg feltelepül. Multiplayerben tudsz szintet lépni a classokkal.

(#236279) saelin válasza hombre[EU] (#236277) üzenetére


saelin
veterán

A Ninja féle volt nekem. Próbáltam leverni a boss-t, de nem tudtam magamon erőt venni, hogy újra és újra nekimenjek. Szerintem az első nagyobb akcióban meg is veszem ezt a játékot, mert nagyon jó helyen nyúltak hozzá! Kb ugyan az mint az első rész, csak kibővítve, tovább gondolva. Valahogy így képzelem el a játékok folytatásait, de eddig mindig kevesebbet kaptam cserébe.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#236280) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Ez melyik játékból van?

Life, Uh, Finds A Way

(#236281) koncsik válasza hombre[EU] (#236280) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

X-Wing? ;)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#236282) Lacr0ix


Lacr0ix
tag

Dreams alkotás
https://indreams.me/dream/mNdkTBvgCXa/photos

Lemaradt a válasz gomb (#236280) hombre[EU]

[ Szerkesztve ]

Microsoft 365 Családi előfizetésért lehet nálam érdeklődni. (Régi Office 365 Home)

(#236283) vonSux válasza saelin (#236221) üzenetére


vonSux
őstag

Az új Nioh olyan, hogy a beta alapján nem jött be minden újítás, de tuti, hogy majd játszani fogok vele.

(#236284) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Nézem ahogy a fiam játszik a Division 2vel.
Tetszik nekünk.Megveszem.
Multi cross platformos?Mert akkor PCre is megveszem és toljuk coooban.

(#236285) RangerFox válasza ProEvoFan (#236284) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nem cross-platform.

(#236286) Wesder válasza ProEvoFan (#236284) üzenetére


Wesder
félisten

Még él a 3$-os akció?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#236287) ProEvoFan válasza Wesder (#236286) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Uplayen PCre annyi.Pontosabban 3 euró.
Sajnos ps4 magyar storeban 10 dodo.

[ Szerkesztve ]

(#236288) Wesder válasza ProEvoFan (#236287) üzenetére


Wesder
félisten

Az is vàlalható érte. Ebből is làtszik hogy nagyon nem vagyunk piac. Platformtól függetlenül.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#236289) saelin válasza Carlos Padre (#236262) üzenetére


saelin
veterán

Azt nem kifejtésnek nevezném, hanem vitának. :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#236290) ProEvoFan válasza Wesder (#236288) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Jön az új dlc, ami teljes áras lesz.9000 ft.
Az ingyenes hétvége meg a nagy akció most egy remek csali. :K

(#236291) Imilenni válasza ProEvoFan (#236290) üzenetére


Imilenni
addikt

Nem ingyenes alapból minden dlc?
Talán mintha pénzért mindössze korábban kapnad meg + kis ajándékok járnak mellé?

Press "F" to pay respects.

(#236292) Wesder válasza ProEvoFan (#236290) üzenetére


Wesder
félisten

Tudom, de érted, nekünk 3x-os àron adjàk, de miért is? A mi pénzünk kevesebbet ér és így kompenzàlnak?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#236293) VTom válasza Bad Pritt (#236272) üzenetére


VTom
veterán

Nekem az AC Odyssey ilyen. PC-n 38 óra után utáltam. Most meg csak ez megy.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#236294) S e t h


S e t h
nagyúr

Na jó, egye fene, muszáj játszanom a Shadow of mordorral is, 2014 ide vagy oda. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#236295) ProEvoFan válasza S e t h (#236294) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Szerintem nem fogsz csalódni.
Steamen játszottam ki, kemény 53 óra alatt.A három challange acsi hiányzik csak.
A kivégzés az megunhatatlan benne.Gondolom a Warban már változatosabb és a nemesis rendszer is fejlettebb.
Azon a sárkányon sikerült túljutni?

[ Szerkesztve ]

(#236296) kicsi89


kicsi89
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Olyan problémám lenne , hogy vettem egy kontrollert és sehogy nem tudom párosítani
. A kábel tölti, laptoppal tudom párosítani az megtalálja. Nagyon jó lenne pár ötlet, hogy mi a szart bas..k vele mert mostmár 1 órát cseszekedtem és sehol semmi. Rádugom az usb-t, sárgán világít megnyomom a ps gombot csak fehéren villog.

(#236297) Carlos Padre válasza kicsi89 (#236296) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Cserélj kábelt.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#236298) S e t h válasza ProEvoFan (#236295) üzenetére


S e t h
nagyúr

Igen, őrült mód vetődésekkel.
A vége lett furcsa, illetve nem is igazán a teljes vége, mondjuk csak a farmolás előtti, amikor már csak várakat kell védeni.
Ekkor egy küldetésen belül volt 3 boss, szívtam a fogamat.
Talán az volt még inkább a fura, hogy a játék folyamatosan az egyre erősebb orkokra készít fel, akik egyre brutálisabbak, egyre nehezebb őket legyőzni, ezért taktikázni kell és a skillek is ebbe az irányba mutatnak, viszont ezek a bossoknál teljesen hatástalanok, csak a vetődj, üss, vetődj üss működik.
Amikor már hulk méretű ork kapitámyokkal és overlordokkal küzdök akik mindenre immunisak, ragelnek mindenre, akkor a bossok esetében több fantázát vártam volna fel.
Amikor egy ostromra, várvédésre fel kell készülni, kipuhatolni az ellenfél gyengeségeit, megfelelő orkokat választani testőrnek, warchiefnek, overlordnak, addig a boss fight meg csak ugrabugra ösztön vezérelte kontroller tekerés.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#236299) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Ajánljatok valami játékot légyszi.
Death Stranding után nem sok kedvem van semmihez. :N
Resi2, vagy valamelyik Batman ami eszembe jutott.
Lehet valami ijeszgetős' kellene.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#236300) ProEvoFan válasza Zoleee83 (#236299) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

RE2t már ajánlottam, de húzd le a Division 2t, hátha bejön.Most ingyenes hétvége van és ha tetszik még 3Kért megveheted.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.