Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#181001) hombre[EU] válasza Rigormortiis (#180999) üzenetére


hombre[EU]
veterán

jött Loki, végig veled volt :)
Igen ez egy felvezetés. Nem az év storyja
Na és a harcrendszer?

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#181002) Deck válasza Rigormortiis (#180999) üzenetére


Deck
titán

Van spoiler tag.

PS5

(#181003) #10186752 válasza Rigormortiis (#180999) üzenetére


#10186752
törölt tag

Mondhatnám, hogy a hullamerevség az agyad is elérte, de akkor én lennék a rossz!

Boldog új évet! :C

(#181004) Rigormortiis válasza #80123904 (#181000) üzenetére


Rigormortiis
addikt

SPOILER

Telefonról, mobil nézetben nincs spoiler tag. A PH alkalmazas pedig nem működik sajnos, ugyhogy marad ez a megoldás.

Ja igen, Loki. Persze, ez nem volt rossz húzas, hogy kiderült, és a képeken láthattuk, hogy ő fogja majd K-t megölni (az északi mondavilágban is ő inditja be a Ragnarököt, ami Baldur halálával kezdődött), de ennek az égvilágon semmi jelentősége nem volt.

Nem töröltem még le, akkor még hazalátogatok, köszi a tippet!

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#181005) Deck válasza Rigormortiis (#181004) üzenetére


Deck
titán

Szerk.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#181006) Rigormortiis válasza Deck (#181005) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ma is tanultam valamit, köszi :)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#181007) hombre[EU] válasza Rigormortiis (#180999) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Végigrohantál rajta vagy alaposan felfedezted a gamet? Mert pontosan azt játszották el amit a HorizonZeronál,hogy közben ment egy másodlagos/alárendelt audio(Mimir) és vizuális történet a skandináv mitológiáról. Nekem bejött mindkettōben

Life, Uh, Finds A Way

(#181008) 30z.Samu válasza hombre[EU] (#181007) üzenetére


30z.Samu
félisten

Mimirt imádtam, meg a "meséket" is. :D

Sic Parvis Magna

(#181009) Rigormortiis válasza hombre[EU] (#181001) üzenetére


Rigormortiis
addikt

A harcrendszer... maradjunk annyiban, hogy véleményes.
Lehet, hogy valakinek tetszenek ezek a lassú harcok, de a régi hekkendszless megoldás nekem jobban bejött. De ez egyéni preferencia.

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#181010) Rigormortiis válasza #10186752 (#181003) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Mi a problémád?

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#181011) hombre[EU] válasza 30z.Samu (#181008) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Én mindig megtiszteltem azzal,hogy nem ugrottam ki a csónakból mesélés közben,csak miután befejezte :)
Ha valami kimaradt ITT pótolható

Life, Uh, Finds A Way

(#181012) 30z.Samu válasza hombre[EU] (#181011) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én is végighallgattam, már csak azért is mert érdekes dolgokat mondott. :D

Sic Parvis Magna

(#181013) Mike válasza Rigormortiis (#180946) üzenetére


Mike
veterán

ok, világos. én nem játszottam a korábbi részekkel

(#181014) hombre[EU] válasza Rigormortiis (#181009) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nekem fōleg emiatt lett az év játéka. Kreatív és ennyi támadási lehetōséged semelyik másik játékban sincs egy pajsz+fejsze kombóval.

Life, Uh, Finds A Way

(#181015) basel00


basel00
tag

Srácok tudnátok segíteni játszok a GOW meg a Spider-man-el de nem teljes a kép hogy ezt hol tudom beállítani??

köszönöm

(#181016) hhenry válasza basel00 (#181015) üzenetére


hhenry
őstag

Játék elején nem dobta föl,hogy állítsd be?

(#181017) wierra válasza Rigormortiis (#181009) üzenetére


wierra
senior tag

Ha a GoW harcrendszere véleményes, akkor a Darksiders 3-at meg se nézd! :DDD ;] Főleg ha ismered Háború és Halál történetét.

BB végigjátszása folyamán sohase fordult elő, hogy egy erőteljes csavargó mozdulattal akarjam dezintegrálni a controller. Soha.
Ds3 esetén majdnem sikerült is a manőver. :U

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#181018) BoneDragon válasza Rigormortiis (#180999) üzenetére


BoneDragon
veterán

Én egymás után játszottam végig mind a 4 részt az elmúlt 3-4 hétben, de összességében nem mondanám gyengébbnek a sztorit. Igaz nem kell megölni az összes istent és emiatt nem érződik a súly az egészen, de ez csak az első rész. Gow 1-ben is csak Arest kellett megölni. Jó lesz ez. :)

(#181019) bacsis válasza Kendek (#180945) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Köszönöm neked is, és a többiek véleményét, javaslatát :R akkor egyelőre skippeljük a vr-t, aztán majd még tuti hogy jövök vagy én, vagy a feleségem kérdéssel, mert lehet, hogy egy 286-ost csukott szemmel bekonfigurálok mfm hdd-vel, de egy ilyen "izét" azt sem tudom, hogy kell összekötni :DDD :B szóval hamarosan még találkozunk, köszi mégegyszer mindent :R

(#181020) LeventeV válasza mike1334 (#180911) üzenetére


LeventeV
senior tag

Be van osztva, hogy mit meddig kell teljesíteni, de rengeteget segít a játék. A cselekmény 1 naptári évet ölel fel, ami alatt végig kell vinni, 7-8 dungeon-t. Mindegyikre van kb 10-14 napod. Én normal-on játszottam és 3-4 napnál soha nem kellett több, hogy kitakarítsam őket. És sokszor hívnak, meg SMS-t küldenek a társaid, ötleteket adva, hogy épp mit kellene csinálnod. Alacsonyabb nehézségen pedig gyerekjáték végigvinni.

Én JRPG-k közül csak a Final Fantasy 13-al, a Persona 3/4/5-el és a Pokemon Red/Let's Go-val játszottam és csak a két utóbbi széria tudott lekötni. Nem mondanám, hogy kezdőknek nem ajánlott a Persona. Annyira egyedi, még a JRPG-k között is.

(#181021) Rigormortiis válasza BoneDragon (#181018) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Azért a gow 1-ben elég kalandos utunk volt. Sok minden történt ott Kratossal. Ehhez képest ez csak egy senior sétagalopp volt neki.

Mondjuk az első rész azért is maradt meg jobban, mert akkoriban nem voltak ilyen jellegű epic brutális darabolással operaló játékok.

Most meg már magasan van az ingerküszöb.

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#181022) BoneDragon válasza Rigormortiis (#181021) üzenetére


BoneDragon
veterán

Semmi kiemelkedő nem volt az új gowhoz képest. Ahogy nézem nálad is az van, hogy az emlék megszépíti a játékot. Játszd végig újra a részeket, utána alkoss véleményt.

(#181023) 30z.Samu válasza BoneDragon (#181022) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én nem játszottam a korábbi részekkel, de azok lehet hogy akkoriban tényleg nagyobbat szóltak, mint most az új. Félreértés ne essék, qrva jó az új, de remélem érted mit akarok mondani.

Sic Parvis Magna

(#181024) Rigormortiis válasza BoneDragon (#181022) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Kb két eve toltam végig újból az első két gow-ot vitán. Ott tényleg volt súlya a tenykedéseinknek. Ez meg szó szerint csak arról szólt, hogy szétszórtuk a hamvakat és megöltük B-t.

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#181025) #10186752 válasza Rigormortiis (#181024) üzenetére


#10186752
törölt tag

Engedd el, torold le es soha tobbet ne vedd elo..

(#181026) #10186752 válasza wierra (#181017) üzenetére


#10186752
törölt tag

Es ki volt az, aki az utadba allt? :)

(#181027) p3l9uph válasza Rigormortiis (#181010) üzenetére


p3l9uph
tag

Szerintem a sok baromsag amiket leírsz...

(#181028) Tyler Durden válasza Rigormortiis (#180995) üzenetére

Köszi szépen a választ, igazából nagyon várós, de még még spiderman és nioh előtte van, csak utána indulok neki a kalandnak. Az hogy 100 órás a game, az nálam hatalmas + még úgy is, hogy jóval kevesebb szabadidőm van, mint 10 éve.. (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#181029) Rigormortiis válasza p3l9uph (#181027) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Mi volt a baromság?

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#181030) Mike válasza Rigormortiis (#181029) üzenetére


Mike
veterán

leszóltad a drága GoW-ot, aminél a világon jobb nincs

(#181031) marilllyo válasza 30z.Samu (#181023) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem lehet srácok összehasonlítani egy 5-8 éves élményt egy maihoz. Változik az idő, változnak az igények. Direkt nem játékot írtam, hanem élményt...Ez a lényeg!!! A Witcher 3 hiába marad ugyanaz a játék...nem fogja ugyanazt az élményt adni mondjuk 10 év múlva ha már kinn egy Witcher 5 is.

A legjobban egyébként a Need For Speed szériánál lehet érezni ezt az egészet.

Ha NFS címről van szó, akkor mindenki "Bezzeg a régi Most Wanted...az volt a király, meg az undergroundok". Ha a 2015-ös NFS-t nyomták volna elénk az első Undergroundok idejében, akkor most azt magasztalnánk az egekig.

*Nem az a baj ... (nem csak az a baj), hogy ezek a játékok nem annyira sikerülnek. Hanem az, hogy a kutyát nem érdekli. Nincs rá igény. Emlékezzetek vissza a 2000-res évekre. Mindenki tudta mi az az NFS. Minden fiú...de még a barátnőik is. És szerettük, imádtuk. Akkoriban az volt a sláger. Manapaság gyakorlatilag a Pubg, Cod, Lol stb.. elől van elrángatva az ember ...ránéz..majd fél óra múlva "hátessz*r" és megy vissza Pubg-zni. Többször is hallottam már, hogy pl. a Forza Horizon legújabb része már totál kimaxolta az ow arcade autókázás élményét... Ez a csúcs...és mégsem érdekelt annyi embert. Réteg játék lett belőle.

*ez most ilyen félOFF elmélázás volt...

Változnak az idők.. változunk mi is.

Az biztos, hogy idén -mi kékek- igen jó évet zárhattunk. GOW, Pókember, Detroit... Le a kalappal. Ennél rosszabb évünk sose legyen.
Jövőre meg várhatunk még pár igen ütős kis címet. Nem tudom, hogy mennyire járunk a generáció végén...de egy dolog miatt azért én még nagyon bizakodom... még pedig azért mert "az encore-ban mindig a legjobb számok vannak." ;)

Ezzel a kis szösszenettel zárnám az idei évet. Akár mint témaindító is. :)

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#181032) Jim74 válasza marilllyo (#181031) üzenetére


Jim74
nagyúr

Höhö :DDD NFS-t még toltam a cimborámmal úgy, hogy analóg telefonvonalon 33,6k-s modemmel tárcsáztuk össze a két gépet :DDD

[ Szerkesztve ]

(#181033) hhenry válasza Jim74 (#181032) üzenetére


hhenry
őstag

:C :C :C

(#181034) seniman válasza luigi106 (#180998) üzenetére


seniman
addikt

Tehát március és augusztus közt nem volt PS+ előfizetésed,de a játékok megvannak?Most vagy mázlista vagy,ezt esetben csitt,egy szót se róla senkinek. :DDD Valószínűbb,hogy az auto-renew szépen havi 2400Ft-onként lekapkodta a megadott bankkártyáról az előfizetési díjat,csak nem tűnt fel. :B

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#181035) Xaels válasza Rigormortiis (#180999) üzenetére


Xaels
félisten

Nem figyeltél eléggé ha csak ennyi jött át.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#181036) #10186752 válasza Mike (#181030) üzenetére


#10186752
törölt tag

Én sem tartozom azok közé akik magasztalják ezt a játékot, annak ellenére hogy talán ez volt az év játéka. Ugyanakkor, amit mond az nettó baromság. Látszik hogy angolul játszotta a játékot és vélhetően nem értette, vagy magyar felirattal játszotta ugyan de nem olvasta a feliratot.

Ennek a játéknak sztorija sokkal inkabb az apa és a fia közötti belső út, semmint a konkrét történések a játékban. Az, hogy Kratos hogy válik apává az út végére, és a fia gyakorlatilag pedig felnőtté. És az egészet körbeveszi a skandináv mitológia, ami gyakorlatilag Mimir tálal tálcán útközben.

Ezzel az erővel a The last of Us története is faék egyszerűségű, pedig azt az egekig felszopták: vidd el a lanyt A-bol B-be.

(#181037) hombre[EU] válasza marilllyo (#181031) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ebben a generációban már csak azt várom,hogy a Naughty Dog feltegye a pontot az "i"-re. Mostanában megnéztem egykét ND-os elōadást (UC4 után készültek pl. GDC 17) és ott valami nagyon komoly dolog készül a Last of Us-szal fōleg az animációk és fizika terén. Nekem az jött le,hogy amit az UC4-ben láttunk az minden még csak gyerekcipōben járt

Life, Uh, Finds A Way

(#181038) gyuromoj válasza hombre[EU] (#181037) üzenetére


gyuromoj
veterán

Új, filmszerű PlayStation-exkluzív akciójátékra készül a Sony
Szerintem koppan még az állunk PS5-ig. :C

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#181039) hombre[EU] válasza #10186752 (#181036) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az örök vita: cselekmény és történet

Life, Uh, Finds A Way

(#181040) hombre[EU] válasza gyuromoj (#181038) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Olvastam én is, ez sok minden lehet. Valószínū nextgen cucc. A QuanticDreams-szel lejárt a szerzōdés szóval lehet a zsánert tovább vinnék belsōsökkel

Life, Uh, Finds A Way

(#181041) Rigormortiis válasza #10186752 (#181036) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Azért sokat láttok bele ebbe az apa-fia közötti belső útba ebben a játékban. Olyan szempontból talán érdekes, hogy ez a téma nem kerül elő gyakran videojátékban, de ettől még ne magasztaljuk, mert mint dráma, ez sehol nincs. A kölyök inkább érdekes személyiség, de ahogy többen is elmondják a játek során, Kratos csak egy állat. És az is maradt (szerencsére).

De tartom, hogy ebben a részben gyakorlatilag az égvilágon semmi nem történt. De akárhogy is, nekem a vege kurva nagy csalódás volt.

Több cselelmény és érdekesebb sztori van az Assassins Creed Odysseyben.

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#181042) Per Degaton válasza Peace (#180964) üzenetére


Per Degaton
tag

Nekem van hivatalos adapterem, tök jól működik is.
Viszont sajnos tényleg csak egy Dualshock 4-et tud kezelni, ezt én sem tudtam előre...
Ennyi pénzért minimum kettőt támogathatna.

Azért vagyok szinte biztos benne, mert a kézikönyvében is írják.
Találtam netes változatot is belőle, a negyedik oldal tetején írják a hintsnél: "Only one controller can be paired with the wireless adaptor."

[ Szerkesztve ]

(#181043) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Jó ünneplést, és boldog új évet mindenkinek! :)

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#181044) hhenry


hhenry
őstag

BUÉK! :)

(#181045) Tegla80 válasza seniman (#181034) üzenetére


Tegla80
addikt

Sztem felreertelmezted amit irt es nem kapott ingyen/penzert semmit.
Hanem a konyvtarban valo megjelenites a gond....mmint,h nem oda rakja a tartalmat ahova valo.
Nalam is ilyen ez,de sztem nalad is,h a megvasarolva alatt is vannak a plus adta jatekok is.
Amugy a menu bal sarkaban levo plus ikon alatt sincs ott nekem a teljes lista es idonkent az is valtozik,h mit mutat. Sony ficsor. :D (mostanaban ott ingyenes az eves plus,de persze ha megnezi az ember akkor nem is.....megorultem mikor eloszor lattam,h hiba es ......... ;] ,de 49.99£ ert most inkabb nem,koszi.)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#181046) seniman válasza Tegla80 (#181045) üzenetére


seniman
addikt

Majd jön,aztán kiderül.........

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#181047) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Kellemes estét,kellemesebb reggelt és boldog Új Évet mindenkinek :)

Life, Uh, Finds A Way

(#181048) BoneDragon válasza Rigormortiis (#181024) üzenetére


BoneDragon
veterán

Egyáltalán nem rossz a sztori, ahogy a játék se. Viszont ha választani kéne év játéka közül, ő lenne a befutó. A többi nagyobb nevű játékot is végig toltam az idei évből, de semelyik játék se kiemelkedő számomra, az elmúlt 20 évhez viszonyítva. Na jó mindegyik zseniális, póki, gow, stb... de már láttam jobbakat. Őszintén szólva nekem az agyon hypeolt last of us se jött be annyira, tegnap pörgettem ki. Ezért meg fognak kövezni páran. :D

(#181049) Rigormortiis válasza BoneDragon (#181048) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Na álljon meg a menet... Nem állítottam, hogy nem érdemli meg az év játeka címet vagy hogy szar lenne. Éppen csak a sztoritól többet vártam.

De mást én sem tudtam volna mondani. Ajnarozom a DQ11-et, de az rétegjáték, a kutyat nem erdekli igazából. Talán meg a Monster Hunter World, ami nálam esélyes lett volna. A korábbi epizódok nagy részenek ismeretében is nagyon szépen fejlődött, de sokak számára egy repetitív valami, amit iszonyúan feldob a coop és a segítőkész közösség (ezt nem bírom hangsúlyozni).

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#181050) Bétaville


Bétaville
senior tag

BUÉK minden kedves PS4-es társamnak!!! :K

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.