Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#71001) MixY


MixY
tag

Már írtam korábban, hogy új tulaj vagyok, éppen a játékok beszerzése a feladat. :)
Eddig megvan/meg lesz: Dishonored, Last of Us, Driveclub, Uncharted (ezt vadászom, mert elkapkodják mindenhonnan), és keresek még valamilyen FPS-játékot is, amivel sokáig el lehet lenni (akár később neten is).
A Bloodborne-on meg az Until Dawn-on filózok még, hogy megérné-e.

(#71002) A`rpi válasza Beri78 (#70997) üzenetére


A`rpi
addikt

Kérlek olvasd el az összefoglalót. :R

Ezekben a témakörökben benne van minden:
Melyik Store-ra regisztráljak?
PlayStation Store
DLC-k, Season Pass, régiók?

(#71003) Prof01 válasza MixY (#71001) üzenetére


Prof01
veterán

Szia!

FPS játéknak a Destiny-t tudom nagyon ajánlani! Ezzel garantáltan több 100 óráig el lehet lenni! :)
Most pont akciós a PS store-ban, féláron adják az összes DLC-t tartalmazó Legendary kiadást!

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#71004) LeventeV


LeventeV
senior tag

A Destiny The Taken King Legendary edition tartalmazza az alapjatekot is? Vagy csak a kiegeszitoket?

(#71005) lockdown90 válasza MixY (#71001) üzenetére


lockdown90
senior tag

Sztem ha utobbi ketto kozott vacilalsz bloodborne GOTY instantget

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

(#71006) Neoteric válasza D1Rect (#70994) üzenetére


Neoteric
addikt

Minden relatív, de konzolon valamivel nyilván drágábbak a játékok. Játék válogatja, hogy jó ár-e a 10k. Viszont ha digitálisról van szó, és van játszótársad, akk helyből feleződik minden és máris csak 5k.

PSN: ne0teric_sAN

(#71007) zzola válasza LeventeV (#71004) üzenetére


zzola
félisten

Az előtted hozzá szóló írt róla... :U

(#71008) Tutu7030 válasza Tegla80 (#70984) üzenetére


Tutu7030
veterán

Kölyök nekiugrott, már a dc single-ben top hármakat megy a mini cooperrel. :D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#71009) Madwe válasza A`rpi (#71002) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szerintem átnevezhetnéd nyugodtan a topikot Playstation 4 (OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT mielött te lennél a nap 20. hszelője aki olyat kérdez amire már rég kigyűjtöttük a választ...) -ra :N Úgy látszik az összefoglaló tetején az nem elég, bár lehet ez se lenne az :D

[ Szerkesztve ]

(#71010) gyuribácsi88 válasza zzola (#71007) üzenetére

[link] :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#71011) Kicsikatona7


Kicsikatona7
tag

Most akkor, hogy is van ez az ingyenes online játszós hétvége?

(#71012) D1Rect válasza adalbert1 (#71000) üzenetére


D1Rect
félisten

Engem konkrétan a Destiny érdekel, meg valami autós. Esetleg LBP, de arra lehet veszek egy PS3-at.

(#71013) LeventeV válasza zzola (#71007) üzenetére


LeventeV
senior tag

Ez a játék leírása:
"Digital Collector’s Edition Includes:
• The Taken King
• Destiny
• Expansion I: The Dark Below
• Expansion II: House of Wolves
• Early Access Weapons Pack and SUROS Arsenal Pack**"

Ez jelenik meg a Legendary Edition és a tényleges Digital Collectors Edition oldalán is.
Valamint az alábbi hozzászólás: "az összes DLC-t tartalmazó Legendary kiadást!" nem feltétlenül jelenti azt, hogy ebbe az összes DLC-n kívül még az alapjáték is bekerült.
Valamint a Digital Collectors Edition majdnem kétszer ennyibe kerül, így felmerült bennem, hogy vajon a 3 kiadás közül, a sima Taken king tartalmazza a legújabb DLC-t, a Legendary Edition a Taken King mellett tartalmazza az Expansion 1 és 2-t, és a Digital Collectors Editionbe van benne az alapjáték is.

De ne érezd rosszul magad, hozzászoktam ahhoz, hogy ebben a topikban hamarabb szólják le az embert mint segítenének. Nem a te hibád...

(#71014) Noda10


Noda10
tag

Ezek az akciók most elég lazák. Két dologban tudtok még segíteni? Egyikre sem találtam infót az összefoglalóban.

1. Lehet - e több storeból vásárolni? Most úton vagyok, nem tudom megnézni, de ha jól emlékszem, a ma kirakott Driveclub us storeban van, a Destiny összes pedig Uk? Meg tudom venni mindkettőt? (A Sony ID - m nem tudom melyik storera szólt, amit alapból felajanlott, azt követtem.)

2. Testvérem még a gép beszerzésén ügyködik, de pont ezeket a játékokat tervezte megvenni, így lemaradni ő sem akar. Meg tudja azt csinálni, hogy regisztrál most simán neten egy Sony ID-t és megveszi őket, aztán, ha meglesz a gép, csak simán felrakja?

Továbbra is kösz a sok segítséget, és bocs ha valamelyik kérdés teljes hülyeségnek tűnik, egy hete van konzolom, próbáltam minél többet olvasni is a játék mellett, de nem tiszta még minden.

(#71015) LeventeV válasza LeventeV (#71013) üzenetére


LeventeV
senior tag

Közbe rájöttem a megfejtésre. Elnézést a kirohanásért.

(#71016) adalbert1 válasza D1Rect (#71012) üzenetére


adalbert1
veterán

Ugyan a Driveclub-bal még nem játszottam, de a FH2 és a Forza 6 állítólag sokkal jobb játék autós vonalon (talán, ha jön valamikor új GT, akkor lesz itt is valami jobb), lehet, hogy egy Xbox-szal jobban járnál (igaz, akkor a LBP-et bukod).

(#71017) Pöttön


Pöttön
őstag

Na megleptem magam (így elő karácsonyi ajándék ként) egy Legendary Edition Destini Taken Kingel. :C

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#71018) zzola válasza LeventeV (#71013) üzenetére


zzola
félisten

Akkor segítek, mert látom nem megy....[link]

[ Szerkesztve ]

(#71019) Vasy09 válasza lockdown90 (#70982) üzenetére


Vasy09
őstag

Akkor ok, csak azért írtam, mert nekem pl előnyösebb a lemezes, mivel az ha nem tetszik, vagy meguntam eladható, s így nem bukik akkorát az ember! :U

Gamertag: Vasy09

(#71020) >Deego.. válasza Pöttön (#71017) üzenetére


>Deego..
senior tag

Hasonló képpen jártam el én is csak egy Fallout 4-el, mert nem szerettem volna az ünnepek alatt unatkozni.

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#71021) melega


melega
őstag

Előre is mendenkinek boldog karácsonyt!

A Warner Brosnak és Rocksteadynek köszönöm az lemúlt 6 évet a Batmenért.

Még mindig a Batman Arkham Knight a kedvencem, csak a Riddler vonal nehéz nekem, de ott is csak a kérdőjelek hiányoznak a Riddler boss fighthoz és kész minden.

Az Ubisoftnak pedig az elmúlt 11-et a Far CRy, és AC játékokért.

AZ AC a kedvenc sorozatom, így jövőre is fog kelleni a legújabb Assassin'S CReed az AC Unityval.
A Witcher 3 pedig éveken belül meglesz kölcsönbe az AC Syndicateért.

A CD PRojectnek is köszönöm az elmúlt 10 évet a Witcherért, remélem a 3. része tetszeni fog.

Nagyon helyesen tették hogy újgenerációs konzolra kiadták.

[ Szerkesztve ]

(#71022) boost válasza melega (#71021) üzenetére


boost
addikt

Neked is. Ezek mind nagyon jó játékok. :U

(#71023) lockdown90 válasza Vasy09 (#71019) üzenetére


lockdown90
senior tag

igen csak ami PS4-en benne van a TOP TOP 10-be, AAA cim, azt amugyse adnam el, es a Bloodborne es a Last of US az pont ilyen.. :D

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

(#71024) cross56


cross56
senior tag

Sziasztok! Ne haragudjatok, ha ez is benne van az összefoglalóban, de hogyan működik ez a - van egy játszótársam és a játék ára feleződik - dolog?

(#71025) marilllyo válasza cross56 (#71024) üzenetére


marilllyo
veterán

Benne van. Eléggé szájbarágósan. Simán megérted csak olvasd végig. ;)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#71026) cross56 válasza marilllyo (#71025) üzenetére


cross56
senior tag

Azt hiszem megtaláltam, ha a playstation network olcsóbban részben van :D Bár még nem teljesen fogtam fel, de majd biztosan megértem

(#71027) zsotesz81 válasza marilllyo (#70946) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Behúztam én is a driveklubot, ment is egy join request a Poni klubba :DD

(#71028) LeventeV válasza zzola (#71018) üzenetére


LeventeV
senior tag

Közben lassan, de rájöttem én is. Hosszú volt a hét na... :P

Amúgy durva, hogy a Collectors edition szinte kétszer annyiba kerül, és tulajdonképp semmi érdemleges pluszt nem tartalmaz. :(

(#71029) marilllyo válasza zsotesz81 (#71027) üzenetére


marilllyo
veterán

Szuper! Gyertek csak. :) Holnap leszek ps előtt. "beengedlek".

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#71030) horvathkrisz válasza marilllyo (#71029) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Én is mennék. Poni a klub neve?
Hogy fogom megtalálni játékon belül?

(#71031) Beri78 válasza A`rpi (#71002) üzenetére


Beri78
őstag

Termeszetesen elolvastam az osszefoglalot, de ott nem talaltam sehol cim atirasara utalo megjegyzest.
Ha ott van, akkor elnezeseteket kerem a felesleges bejegyzesert...

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#71032) A`rpi válasza Beri78 (#71031) üzenetére


A`rpi
addikt

Fontos megjegyezni, hogy a PSN regisztráció nem migrálható, a PSN ID nem változatható utólag. Amennyiben pl: magyar Store-ra regisztráltunk, nincs lehetőség későbbi váltásra.

Az account-ra gyűjtött trófea, megvásárolt és beregisztrált tartalom ide kötött.

Régióváltásra egy módon van, amennyiben új account-ot készítünk.
Ebben az esetben azonban a korábban említett tartalmak
(PSN ID is) azon az account-on maradnak.

(#71033) zzola válasza LeventeV (#71028) üzenetére


zzola
félisten

;)
Igen, elég durva!

(#71034) sittes79


sittes79
addikt

Sziasztok,

Jól érzem, hogy ez a 9 db ezres megéri a destiny-ért?

Mármint a legendás edition...

[ Szerkesztve ]

(#71035) zzola válasza sittes79 (#71034) üzenetére


zzola
félisten

Jól.

(#71036) kevepapa


kevepapa
aktív tag

Szerintetek érdemes újra végigvinni új konzolon a TLoU és az Uncharted játékokat vagy inkább költsem az árukat olyan játékokra amikkel még nem játszottam? Szerettem ezeket a címeket nagyon de nem vagyok fanatikus, inkább az a kérdés van e akkora fejlődés a remastered kiadasokban h feltétlenül beszerezzem ezeket a címeket ps4-re is?

[ Szerkesztve ]

(#71037) Tegla80 válasza kevepapa (#71036) üzenetére


Tegla80
addikt

Ha nem vagy grafikahajhasz es fps fanatik akkor neked(is csak)az uj cimekre kellene koltened....mert mi masban tud(hat) tobbet az ujrakiadas??!
Mig amit meg nem jatszottal(es nem egy arokszeli xar amirol beszelunk) sok ujat nyujthat.(akar egy knack is :K )

Persze teli buxtárca eseten,vedd amit ersz es nem szoltam.....(max nem jatszol vele ;] :U :R )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#71038) boost válasza kevepapa (#71036) üzenetére


boost
addikt

Játékmechanika ugyanaz, szóval én nem venném újra, csak mert szebb. TLOU-t megvettem, de így visszagondolva, semmi plusszt nem adott.

(#71039) kevepapa válasza Tegla80 (#71037) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Sajnos nincs teli buxacska, pont ezért kérdeztem. Köszi a válaszokat, igazából a bundle választás miatt tettem fel a kérdést.

[ Szerkesztve ]

(#71040) Neoteric


Neoteric
addikt

Csináltam Driveclubot én is, még elvbe 1 szabad hely akad. 'PH Motorsport' néven fut, ha esetleg érdekel vkit.

PSN: ne0teric_sAN

(#71041) D1Rect válasza adalbert1 (#71016) üzenetére


D1Rect
félisten

Én is gondolkoztam rajta, a hűtése is jobb...
Meg olcsóbb is. De sose volt PS-em. :)

(#71042) sovinho


sovinho
tag

Sziasztok, a Dc-ben a Poni betelt, igy inkabb inditottam uj klubot Dreaming Tree neven. Johet barmilyen hontalan versenyzo, egyelore 5 hely van.

Hakuna Matata

(#71043) Prof01 válasza D1Rect (#71041) üzenetére


Prof01
veterán

Semmi gond nincs a PS4 hűtésével, kicsit hangosabb, mint az X1, de az új modellek (CUH-1200 széria) már sokat javultak ezen a téren is. Olcsóbb? Melyik? Mindkettőből az 500GB-os 100k körül megy, az 1TB-osak 115k körül. Ezek a szempontok eléggé kiegyenlítettek. A játékkínálatot és a szolgáltatásokat, esetleg a kontrollert nézd meg és az alapján dönts!

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#71044) Vasy09 válasza lockdown90 (#71023) üzenetére


Vasy09
őstag

Ok, így már érthető! :K Nekem is van egy pár, ami "örök"! :DD

Gamertag: Vasy09

(#71045) hdpeti


hdpeti
tag

Sziasztok!

Ps gépeknél is úgy működik a garancia mint az MS-nél?
Gondolok itt arra hogy elég a szériaszám amit be kell diktálni,vagy mindenképpen kell a garanciapapír?

"...te Péter vagy,azaz kőszikla..."

(#71046) D1Rect válasza Prof01 (#71043) üzenetére


D1Rect
félisten

"de az új modellek (CUH-1200 széria) már sokat javultak ezen a téren is"
Ezt nem is tudtam. :R

Az előző szériából próbáltam a 360-at és a ps3-at is, nekem utóbbi sokkal meggyőzőbb volt.
(mondjuk most is van itthon egy 360, mert nevetséges áron jutottam hozzá, de kb. 5 óra játékidő lehet benne)

(#71047) A`rpi válasza hdpeti (#71045) üzenetére


A`rpi
addikt

Mindenképp hivatalos helyről érdemes vásárolni.

Lásd az összefoglalóban.
Vásárlás, garancia, karbantartás

[ Szerkesztve ]

(#71048) Tutu7030 válasza D1Rect (#71046) üzenetére


Tutu7030
veterán

Csak annyira halk, hogy tőlem megkérdezték itthon, hogy biztos be van kapcsolva? (egymás mellett volt a 1116 és a 1216 verzió):D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#71049) heihachi válasza Prof01 (#71043) üzenetére


heihachi
addikt

Kicsit féltem én is a PS4 hangjától, de az enyémnek konkrétan hangja sincs ha nem pörgeti a lemezt (CUH-1200 széria, 1TB), úgyhogy e téren is nagyon pozitívan csalódtam. Cserébe jó meleg :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#71050) Elims válasza kevepapa (#71036) üzenetére


Elims
veterán

Szerintem érdemes ùjravenni,mert nagyon jò jàtékok.(Uncharted főleg..) De neked most azt ajànlanàm,hogy inkàbb ismeretlent vegyél,majd kb.1év mùlva szerezd be ùjra a màr ismert jàtékok remastered kiadàsait. De ne hagyd ki őket. :-)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.