Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#272001) Woodslave válasza Kendek (#272000) üzenetére


Woodslave
nagyúr

annyiért se. Tudom már ez lesz a norma nem is azért mondtam. Ahogy olvastam 12 óra a játék, persze lehet még utána is, de magamról tudom hogy a sztori után nulla motivációm van ezekhez a játékokhoz (lehet 24k ezt megváltoztatná :D )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#272002) oliwire válasza Kendek (#271985) üzenetére


oliwire
őstag

Akkor érdemes megpróbálni a TLOU2-t? Olyan vegyes véleménnyel voltak eddig róla az emberek.

(#272003) malystryx válasza oliwire (#272002) üzenetére


malystryx
senior tag

A sztori annyira nem rossz, ha valaki egy kicsit jobban belemélyed, rengeteg információ lejön a karakterekről a végére. Valószínűleg nem olyan jó mint az előd, de ha vizuális élményre vágysz és meg szeretnéd nézni hogy a mit hoztak ki ebből a masinából, én mindenképpen ajánlom, hisz a Ghost of Tsushima, és a God of War mellett ez mindenképpen érdemel egy dobogós helyet. :K

[ Szerkesztve ]

(#272004) S e t h válasza oliwire (#272002) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ps tulajként nem játszani a TLOU-val olyan mintha vennél egy tehenet, de nem eszel húst, nem iszol tejet.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#272005) Wlac válasza oliwire (#272002) üzenetére


Wlac
Ármester

Nálam ez volt az év játéka. A negatív hangok a sztorit kritizálták (ami amúgy szerintem zseniális), viszont a gameplay-be aligha lehet belekötni (már ha valaki szereti a lopakodós, taktikusabb vonalat).

“The wha-"

(#272006) Kendek válasza oliwire (#272002) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha az első részével játszottál és tetszett, akkor szerintem nem kérdés, hogy érdemes végigjátszani a folytatást is. Ugyan nem fogja teljesen ugyanazt az élményt adni, mert nem is akarták, hogy ugyanarról szóljon, de összességében egy jó játék. Tényleg vannak benne kissé fura dolgok és döntések, de ha bele tudod élni magad, akkor elég hatásos ez is.

<-ƘƘ->

(#272007) ldave válasza S e t h (#272004) üzenetére


ldave
félisten

Emelem a tétet, se a Last of Us-szal, se a God of Warral nem játszottam.

A Slime draws near! Command?

(#272008) consono válasza oliwire (#272002) üzenetére


consono
nagyúr

Kipróbálni nem érdemes :) Végig kell játszani! Nem véletlenül mondom ezt, az első 1-2 óra után nem biztos, hogy lejön mennyire jó is a játék...

"In God we trust. All others must bring data"

(#272009) erahurka válasza Woodslave (#271999) üzenetére


erahurka
félisten

A videojátékgyártás istenei végre értelmet vertek a fejlesztők fejébe :R

Remélem az az automata mentés nem fél óránként van :D

(#272010) Woodslave válasza erahurka (#272009) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem. Egyáltalán nem rémlik hogy ezzel bajom lett volna. Mondjuk egy boss fight halálnál gyakorlatilag az ajtónál indulsz újra. De ha normálon játszol akkor nem is nagyon jellemző hogy sokszor meghal az ember. Nekem annyi bajom volt csak már írtam is hogy "fárasztó" lehet a nyomasztó hangulat miatt. Szóval ilyen max 2 órát bírtam egy huzamban.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#272011) erahurka válasza Woodslave (#272010) üzenetére


erahurka
félisten

PC-re tevezem beszerezni, úgyhogy ha nagyon nyomasztó lesz, majd lerántok valami modot :DDD

[link]

(#272012) Wesder válasza ldave (#272007) üzenetére


Wesder
félisten

Szégyeld magad! ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#272013) oliwire


oliwire
őstag

Nyitott vagyok, akkor amint lesz egy leárazás, veszem is a TLOU Part 2-t :))
köszönöm mindenkinek a hozzászólást :R

(#272014) ldave válasza Wesder (#272012) üzenetére


ldave
félisten

Megvolt, és most? Vagy folyamatosan kéne magam szégyellni? :DDD

A Slime draws near! Command?

(#272015) eeXaa


eeXaa
addikt

GT Sportban hogy lehet hozzájutni a Lambo V12 Vision hoz? Hiába megyek a brand centralban a Lambo oldalra, nincs ott ahogy a többinél. A storban is néztem az add on oknál de ott sincs. Hol találom?

[ Szerkesztve ]

(#272016) frankdelgado válasza oliwire (#272013) üzenetére


frankdelgado
őstag

hasznáttan 8-10 makiért meg tudod venni a lemezest...tavasszal meg agyonra akciózták mindenhol.......

(#272017) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

PlayStation Store: April 2021 top downloads

PS4 (US/EU):

alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#272018) eeXaa válasza oriic (#272017) üzenetére


eeXaa
addikt

Durva hogy az amerikai piac nagyívben tesz a ps exkluzívokra. Ez is árulkodó jel a jövőre nézve.

(#272019) Wesder válasza eeXaa (#272018) üzenetére


Wesder
félisten

Vagy mivel ez egy 2021 àprilisi PS4 lista, aki akarta màr kijàtszotta őket.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#272020) eeXaa válasza Wesder (#272019) üzenetére


eeXaa
addikt

akkor EU ban miért más a helyzet?

(#272021) Wesder válasza eeXaa (#272020) üzenetére


Wesder
félisten

Attól hogy ott egy TLOU II még nem lesz màs a helyzet. Ezeket a one & done jàtékokat nem veszik elő minden hónapban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#272022) Beniii06 válasza eeXaa (#272020) üzenetére


Beniii06
őstag

Ott volt pénz Day 1 megvenni a játékokat és ott van Now is. Az EU-s listában rákeresve 1-2 címre mind 2020-ban jelentek meg, 2021-re pedig már bőven túl vannak a ~40 órás játékokon, míg itt EU-ban megvárjuk a féláras leárazásokat szerintem.

"Got any other secret weapons?"

(#272023) Wesder válasza Beniii06 (#272022) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, mert az EU olyan szegény és elmaradott, hogy csak félàras jàtékokra telik. :U

EU nagy részén szintén van Now.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#272024) eeXaa válasza Beniii06 (#272022) üzenetére


eeXaa
addikt

Hatalmas a szegénységben élök száma az usában. Tehát ott sem különb mint európában... Szerintem egyszerüen csak nem érdekli az amcsikat a ps exkluzívok.

(#272025) zkxdn válasza eeXaa (#272024) üzenetére


zkxdn
őstag

Kivéve a pókmalac :DDD

(#272026) Wesder válasza zkxdn (#272025) üzenetére


Wesder
félisten

Érdekli őket a többi is, csak ő annyira ügyes volt hogy az àprilisi listàból kikövetkeztette hogy mégsem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#272027) Beniii06 válasza eeXaa (#272024) üzenetére


Beniii06
őstag

Kivéve amikor megjön az éves adó visszatérítés egy összegben. Akkor rögtön el is költik az emberek általában műszaki cikkekre.

Egy hónap alapján nem lehet valós adatokat leszűrni, csak találgatni, de írhattam volna azt is, hogy több idejük van/volt játszani vagy jobban pörög a használt lemezes piac, az ugye nincs benne a listában.

"Got any other secret weapons?"

(#272028) RangerFox válasza eeXaa (#272018) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ne nyomd fullba a kretént

(#272029) erahurka


erahurka
félisten

Nem jártok eleget a filmes topikba hogy ennyire felveszitek eeXaa kommentjeit. ;]

(#272030) EmThor


EmThor
addikt

Valkyria revolution ingyenes a store-ban, vagy legalabb is 10p az volt, en mar nem talaltam meg, keresesre se dobja ki, de a dlc-k ott vannak es ugy latom ingyenesek, vmi tévedés lehet.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#272031) tboy93 válasza Wesder (#272023) üzenetére


tboy93
nagyúr

Addig húzták a Now bevezetést Sony-ék, hogy inkább vettem tegnap egy PS3-at. Na most ezzel nagyon jól jártak, mert a használt játékokból sok bevételt fognak látni :U

(#272032) erahurka válasza tboy93 (#272031) üzenetére


erahurka
félisten

Regisztrálsz egy brit profilt és ott a now :U

(#272033) Wesder válasza erahurka (#272032) üzenetére


Wesder
félisten

Nem mindenki akar több profilt magànak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#272034) tboy93 válasza erahurka (#272032) üzenetére


tboy93
nagyúr

A trófeáim meg külön profilon lesznek? :DDD

(#272035) erahurka válasza tboy93 (#272034) üzenetére


erahurka
félisten

Abba bele se gondoltam :Y

(#272036) penge111 válasza EmThor (#272030) üzenetére


penge111
addikt

[link] Szerencsés voltál, amúgy a Valkyria Cronicle-t kipörgettem ps3-on nagyon kellemes és egyedi játék! Ez nem tudom milyen lett.

Ui: gyorsan utána olvastam, elég gyenge spinoffja az eredeti játéknak, de ingyen azért meglestem volna...

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#272037) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Get ready for PlayStation’s Celebration of the community with Days of Play 2021

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#272038) zkxdn válasza gyuromoj (#272037) üzenetére


zkxdn
őstag

yeey :C
jöhetnek a témák meg a pénzköltés az akciós játékokra :DDD

(#272039) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Az Ubisoft ismét eltolta a Skull & Bones megjelenési időszakát. A jelenlegi tervek szerint a következő gazdasági évben, azaz valamikor 2022. április 1. és 2023. március 31. között várható a megjelenése. [link]

Live-Die-Respawn

(#272040) Wlac


Wlac
Ármester

Tudom, hogy már volt párszor téma, de jelenleg hogy áll az SSD használat sima PS4-en? Van egy felesleges 480GB-s Kingston A400-asom, amivel nem tudok mit kezdeni. A PS4-ben egy 2 terás 7200 RPM-es HDD pörög. Amikor beleraktam, még öcsémmel osztoztunk a gépen, totál más játékstílusokat szerettünk, úgyhogy mindig tárhely hiányában voltunk, azonban ez már egy ideje nem így van, és aktívan 2-3 játék pörög csak. Lenne bármilyen érezhető hatása az SSD-nek a gépben akár a rendszer szintjén?

Most, ha például Uncharted 4-ben rögzíteni akarok valamit, akkor kb. 20 mp-ig abba kell hagynom a játékot, mert a Share gomb hosszú nyomása után dög lassan jön elő a menü, és még utána is várni kell, mire engedi a videó mentését (addig ki van szürkítve az opció).

Igazából a kérdés az, hogy érdemes-e feláldozni a 2TB-ot a 480GB oltárán? :D

“The wha-"

(#272041) Kendek válasza Wlac (#272040) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha már egyszer adott a felesleges SSD, akkor egyértelműen megéri belerakni. Van neki jótékony hatása, a rendszer szintjén is. De a lényeg, hogy nem szükséges feláldoznod a nagyobb tárhelyet, mert USB porton rákötve tovább használhatod mint külső vinyó. Igazából átmeneti tárhelyként a legjobb, amivel épp játszani szeretnél, azt előtte áthelyezheted az SSD-re.

<-ƘƘ->

(#272042) tboy93 válasza Wlac (#272040) üzenetére


tboy93
nagyúr

En beraknam. Ugy hallottam, hogy a texture poppingon is segit valamennyit.

(#272043) ImACeltic válasza tboy93 (#272042) üzenetére


ImACeltic
őstag

Elég sokat, Jedi Fallen Order-nél PS4 Pro-n a kb 10 mp alatt betöltődő textúrák SSD-vel 2 mp alatt betöltöttek, valamint sosem állt meg a játék tölteni játékmenet közben.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#272044) Beniii06 válasza Wlac (#272040) üzenetére


Beniii06
őstag

Pont ugyanilyen SSD-t raktam bele, igaz pro-n, de már indítás után is van különbség. HDD-vel a storeban és a library-ban is várni kellett amíg az ikonok betöltődnek(tehát a rendszer is gyorsabb), SSD-vel pedig szinte minden gondolatmenetre működik. A játékok töltési ideje is kb. fele annyi átlagban. Ajánlom a cserét, a HDD pedig egy jó USB-s külső házban maradhat csatlakoztatva a géphez.

"Got any other secret weapons?"

(#272045) AxBattler válasza Wlac (#272040) üzenetére


AxBattler
félisten

Crucial BX500-ast (480GB) raktam Slim-be, simán megérzem a töltéseknél.
3-4-5 nagyobb + több kisebb játékhoz tökre elég ennyi tárhely szvsz.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#272046) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"Battlefield 2021 will be available for "current gen and next gen", according to EA CEO Andrew Wilson." Fura a megfogalmazás, de a lényeg, hogy jelenlegi és előző generációs gépekre is jön az új Battlefield.

Live-Die-Respawn

(#272047) ImACeltic válasza oriic (#272046) üzenetére


ImACeltic
őstag

Andy McNamara írt egy sejtelmes tweetet:

"I am seeing concerns about the cross generation news today around Battlefield, and I would ask that you kindly wait for more details. Just because one thing is true doesn’t mean another can’t be."

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#272048) Lackooo84 válasza oriic (#272046) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Magyarul deesphit nem valós nextgen cím lesz az se. :DDD

The Truth is out there...

(#272049) oriic válasza Lackooo84 (#272048) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyebkent siman lehet meg az hogy Dice kisebb csapattal csinaltatja a prevgen verziot, kurrens gen meg sokkal jobb lesz. (Bar ketlem)

Live-Die-Respawn

(#272050) penge111


penge111
addikt

Van itt olyan aki játszik vagy játszott a FF XIV MMORPG-vel? Ugye most Heavensward kiegig lehet játszani ingyen, lvl 60-ig. Megéri belevágni, úgy olvastam baromi jó sztorija van a játéknak, és hát jrpg rajongóként gondoltam végig megyek rajta. Egyedül is elboldogulok a főküldi szállal? Van valami jó kis oldal ami összefoglalja a dolgokat, ha magyar az szuper lenne, de angol sem baj. Ugye nem kell ps+ így hozzá? Ps5 update mit hozott?

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.