Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#76001) zzola válasza A`rpi (#75995) üzenetére


zzola
félisten

Kartya nelkul is mukodik, ha van egyenleg a fiokon...

(#76002) A`rpi válasza zzola (#76001) üzenetére


A`rpi
addikt

Másik fiókon is lehet játszani az előfizetéssel?

(#76003) zzola válasza A`rpi (#76002) üzenetére


zzola
félisten

Nem tudom.

(#76004) csizo13 válasza RunnyJuggler (#75965) üzenetére


csizo13
tag

Én a Takstar HD2000 fejhallgatót ajánlom. Nagyon szép a hangzása
Van több neve is a fejhallgató topikból ajánlották, kb. 6-7000Ft és nagyon jól szól.

A játékokban simán hallod milyen irányból érkezik az áldás, pedig nem 5, vagy 7.1. és hosszú kábele is van.
(Annyi gondja van, az én hibámból, mert ráültem a kábelre és rántottam eggyet a joyon, ezért majdnem kiszakadt a dugóból a vezeték, de végülis kibírta.)

(#76005) LeventeV válasza A`rpi (#76000) üzenetére


LeventeV
senior tag

Én az USA fiókomon aktivált PS Now trialommal tudtam játszani az UK fiókon is.

(#76006) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

The Division

Kedd délig tart a béta:

"As a result servers will remain open until Tuesday, February 2nd, 12pm CET | 6 am EST | 3 am PST.
Thank you all for your amazing support!"

Live-Die-Respawn

(#76007) xenom0rph válasza oriic (#76006) üzenetére


xenom0rph
őstag

Kár, hogy nincs benne annyi, hogy ezt keddig lehessen tolni, egy fél órát bírt. :(

halahala

(#76008) danih válasza szasanyi (#75972) üzenetére


danih
addikt

Season Pass megléte esetén jár a Following. Nagyon nagy kieg lett, tulajdonképpen standalon - szerintem külön is meg lehet majd venni.
Fel is emelték miatta a Season Pass árát (igaz jó fejek voltak a fejlesztők és szóltak jóval előre hogy meglépik majd tehát aki viszonylag olcsón akarta az megvette előre a Season Pass-t).

(#76009) danih válasza SAABPEPE (#75970) üzenetére


danih
addikt

Ez ilyen sajnos, erre sokan panaszkodnak - én most vettem egyet és nagyon vigyázni fogok rá.
Amúgy ilyen zsanérosat keress (bal oldali kép).

(#76010) marilllyo


marilllyo
veterán

Nem értem miért nem lehet kinyitni a Division betat....

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#76011) zzola válasza marilllyo (#76010) üzenetére


zzola
félisten

Kinyitni?

(#76012) szasanyi válasza danih (#76008) üzenetére


szasanyi
félisten

Igen, ez világos de egyelőre nem akarom megvenni a DLC-ket / season pass-t. Itt azt írták, hogy az alapjáték tulajdonosai ezeket külön is megvásárolhatják de a javításokat, a polírozott textúrákat, és az új funkciók egy részét egy ingyenes frissítés formájában ők is megkapják. Amit most láttam a játékban megjelenő hírsávban az alapján nem vagyok biztos ebben és ezért kérdeztem.

(#76013) Zanik válasza csizo13 (#76004) üzenetére


Zanik
addikt

Igazából a HyperX Cloud-ok is Takstar-ok! :DDD Meg a Qpad fejesek többsége is. :K

Én amúgy tavaly karácsonykor vettem öcsémnek egy Takstar HD2000-est. Nagyon szereti. :B

Sajnos az igazi bestbuy Takstar Pro 80 gyártását beszüntették, nomono.hu-n lehetett sokáig kapni, illetve a nyitott változatát HI2050 néven, a klónját most Stage Line márkanév alatt lehet megvenni. Ez viszont nyitott fejhallgató, nem zárt, ezt érdemes észben tartani.

Ha nem fontos a mikrofon, vagy a zárt kialakítás, akkor még nagyon jó választás lehet a Superlux HD681 Evo gamer fejhallgatónak. ;)

Nekem amúgy van három fejhallgatóm is itthon: egy Superlux 668B (PC-hez), a Cloud II (PS4/PC), meg zenehallgatáshoz egy Audio-Technica ATH-AD500X. Meg volt egy Shure SRH440-esem is, de azt már eladtam. Még így is szúrós szemmel néz az asszony, hogy minek nekem ennyi fejhallgató. :DDD

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#76014) zzola


zzola
félisten

Konzolokszervizében éjfélig akciós a SW Battlefront.

(#76015) gyomorHD válasza RunnyJuggler (#75965) üzenetére


gyomorHD
tag

Én is pont most akarok venni egyet. Látom a 2-t szépen dicsérik, de én az egyes verziót néztem ki, pár ezressel olcsóbb, meg nekem annyira nem kell a 7.1, anélkül is megleszek. Azt próbálta valaki? Sokkal roszabb nem lehet az se :)

(#76017) Zanik válasza gyomorHD (#76015) üzenetére


Zanik
addikt

Nagyon jó a Cloud 1-es is, annyi hogy ott nem egy 4 pin-es TRRS jack van a kábel végén, hanem két sima 3-pines TRS jack, egy a hangnak, egy a mikrofonnal. De adnak hozzá egy Y-kábelt adapterként, azt lehet a DS4-re dugni. :K

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#76018) gyomorHD válasza Zanik (#76017) üzenetére


gyomorHD
tag

akkor szerintem maradok ennél :)

(#76019) Amadako


Amadako
tag

spotify másnak nem szokta azt csinálni,hogy ha belépsz egy zene mappában és ott elindítasz valamit akkor utána már más mappába nem tudsz belépni mert ott nem nyílnak meg a számok??
persze nem mindig csinálja és ha újraindítom az is segít

(#76021) Elims válasza zzola (#75957) üzenetére


Elims
veterán

Pontosan...!!!!

SirAndrish: Mennyiért vetted meg végül?

Remi: "Megpöckölöm az analógot és kb fél secundum mire megmozdul..."

Ott vmi màs gubanc van.Ha bluetooth-os a tv-d,ne rakd mögé a géped vmint ha tudod menj közelebb a joy-jal hozzà.Ha akkor is csinàlja,passz. :-/
Pròbàld ki màsik joy-jal is.

(#76022) Madwe válasza Amadako (#76019) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nekem nem, mondjuk en nagyon ritkán iranyitom így. Telefonról sokkal egyszerűbb gyorsabb menedzselni h mi menjen a psen s a játékból se kell átlépni addig :)

(#76023) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Előző havi ingyenes Ps plusos játékokat meddig lehet letölteni? Gondolom aktiválás időpontjához van kötve, de azon belül milyen szabályok vonatkoznak erre?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#76025) A`rpi válasza sutyesz96 (#76023) üzenetére


A`rpi
addikt

Ha még nincs előfizetésed visszamenőleg nem tudod letölteni az ingyenes játékokat.

Ha van aktív előfizetésed, korlátlan alkalommal letöltheted és használhatod, az előfizetés alatt begyűjtött ingyenes havi játékokat.

Ha lejárt a plus előfizetésed, plus által megvásárolt játékok nem vesznek el, de csak akkor tudod őket újra használni, ha van újra előfizetsz arra a fiókra amin korábban is volt előfizetés.

Bővebb infót legfelül az összefoglalóban találsz. :K

(#76026) Sirandrish válasza Elims (#76021) üzenetére


Sirandrish
legenda

2200 forint volt végül körülbelül.
Jó lesz az nekem :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#76027) tothl


tothl
addikt

Akik input lagra panaszkodnak, azok mindenképpen nézzék meg, hogy a TV az adott bemeneten milyen üzemmódban van, illetve ha nincs bekapcsolva a "játék" mód, akkor azt tegyék meg, vagy legalább a képjavító, mozgássimító funkciókat kapcsolják ki, ugyanis ezek növelik az input lagot.

(#76028) ribarszki válasza tothl (#76027) üzenetére


ribarszki
őstag

Hogy érted, hogy a bementen milyen üzemmódban van? Adott pl a HDMI1 bement, ott milyen üzemmódot tudok változtatni? A játékmódot megtaláltam, de üzemmódválasztás alatt mit értesz?

Cafe Gene kávépörkölő eladó - hardverapró

(#76029) zzola válasza ribarszki (#76028) üzenetére


zzola
félisten

Pl. jatek mod, mozi stb...

(#76030) ribarszki válasza zzola (#76029) üzenetére


ribarszki
őstag

Ja, hát ott csak mozi/sport/dinamikus/normál módokat enged. De egy külön almenüben van játékmód ami gondolom lekapcsol minden képjavítást. Ami nálam alapból ki van lőve mert rühellem őket.. Samsung..

Cafe Gene kávépörkölő eladó - hardverapró

(#76031) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Jó reggelt! Annak van valami jelentősége, hogy amikor aktiválom a gépet (a ps3 nál is van egy ilyen opció hogy movies vagy game) akkor a sony admin panelen musicot ír ki? Vagy ez csak statisztikai dolog nekik?

Illetve hova tunik 100 giga egy 500as vinyorol?

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#76032) Neoteric válasza Adam_Shepard (#76031) üzenetére


Neoteric
addikt

Egy 500GB-osnak mondott merevlemez tényleges tárkapacitása eleve ~466GB. Ebből még lejön a PS rendszere és voilà.

PSN: ne0teric_sAN

(#76033) Madwe válasza ribarszki (#76030) üzenetére


Madwe
nagyúr

A játék mód a legtöbb készülék esetén több eljárást is kikapcsol, amit alap esetben máshol nem tudsz. Azaz ha biztosra akar menni az ember, játék módba teszi, mert annál kisebb lesz az input lag, mintha teszem azt normál módban minden eljárást kikapcsol.

Ugyanakkor arra érdemes még figyelni, h bizonyos tv-k esetében csak adott portnál van játék mód (teszem azt a hdmi 2es-en csak) valamint van olyan készülék is, ahol konkrétan át kell nevezni a portot mondjuk gamingre/pc-re, h ugyanezt elérje. Minden készüléknél külön érdemes utána nézni h hogyan lehet a legkisebb ilagos gaming modeba tenni.

(#76034) Adam_Shepard válasza Neoteric (#76032) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Igen, jobban belemászva megtaláltam.

60 GB available hard drive storage space required for PS4™. Additional storage may be required for some updates and features.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#76046) bobojszan válasza proly01 (#75760) üzenetére


bobojszan
tag

Én ezt úgy oldom meg hogy telefontöltővel töltöm játék közben. Hosszabbítóba be és már mehet is! Üdv.

God of War Rank : Chaos

(#76048) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Végre megjött a Seb Loeb Rally Evo, durván sok kontent van benne így első látásra. Meg sem állok a platináig :)

(#76049) james001 válasza Nayrobi (#76048) üzenetére


james001
veterán

Írj azért egy-két szót róla majd,a demó alapján elég csalódás volt számomra :( Inkább a Dirt Rally-t várom most.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#76050) eisento válasza Nayrobi (#76048) üzenetére


eisento
addikt

nalad jo? en demot probaltam kontrollerrel de ilyen fel masodperc utan reagalt a kontrollerem iranyitasara :S ennyibol a wrc jobb volt. de ha neked bejott akkor hajra a platkoig :)

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.