Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#266001) Mezcal válasza headhunter86 (#266000) üzenetére


Mezcal
addikt

Szerintem csak a video 60fps, maga játék nem.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#266002) Steve1207 válasza headhunter86 (#266000) üzenetére


Steve1207
veterán

30 fps ez, 60 nem így néz ki. Szerintem csak a videó feltöltés plusz klikkvadászat miatt lett beleírva a címbe. Elméletileg nem is engedi a játék a menüben PS4Pro-nál a változtatást, nem úgy, mint PS5-nél, hogy 60 performance / 30 quality.

.

(#266003) Mauzes


Mauzes
őstag

Milyen zseni marketing szöveg, REMEKÜL JÁTSZHATÓ. Mintha nyuggereknek magyaráznának edukációs céllal.

(#266004) Scholes9 válasza S e t h (#265989) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Remélhetőleg hamar jönnek a patchek :B

erahurka: biztos hegesztik már a videót :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#266005) erahurka


erahurka
félisten

5 vagy 6 küldetés van hátra a Horizonból. :Y

Találtam neten infót valami brutális ruháról, szerintem reggel összeszedem hozzá a cuccokat.

(#266006) tboy93 válasza erahurka (#266005) üzenetére


tboy93
nagyúr

Az szerintem csak a főküldi után vagy a játék vége fele lesz csak összeszedhető.

[ Szerkesztve ]

(#266007) Frod válasza tboy93 (#266006) üzenetére


Frod
addikt

Ha arra a ruhára gondol, az simán összeszedhető előtte is.
(meg, a főküldi után már mi értelme lenne ugyebár... :D )

Do you see the white shadow?

(#266008) Lackooo84 válasza Frod (#266007) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

New game +... :U

The Truth is out there...

(#266009) erahurka válasza tboy93 (#266006) üzenetére


erahurka
félisten

Úgy olvastam össze lehet szedni. Bár vissza kell menni pár küldetés helyszínre, remélem nem idegel ki. De jól fog jönni a DLC-hez is.

(#266010) tboy93 válasza Frod (#266007) üzenetére


tboy93
nagyúr

Az utso power cell ugy emlékszem csak elegge a vege fele oldható ki. Kiegnek erdemes ezzel nekiesni mindenképp.

(#266011) consono válasza erahurka (#266009) üzenetére


consono
nagyúr

Össze lehet szedni, vissza is talán csak egy helyre kell menni, ha figyeltél és összeszedted a power cell-eket...

"In God we trust. All others must bring data"

(#266012) erahurka válasza consono (#266011) üzenetére


erahurka
félisten

Fene se figyelte sajnos.

(#266013) erahurka válasza tboy93 (#266010) üzenetére


erahurka
félisten

A DLC nehezebb?

(#266014) consono válasza erahurka (#266013) üzenetére


consono
nagyúr

Igen. A két új szörny nagyon brutál...

"In God we trust. All others must bring data"

(#266015) nitro16 válasza F-ECT$ (#265983) üzenetére


nitro16
senior tag

Jaj benéztem bocsi. Amúgy ez is szokott akkor jó árba lenni? Eddig tesom paypal fiókját használtam fizetéshez, de ma azt szépen feltörték neki, és leszívták a pénzt róla... most megy az intézkedés... ez ügyben.

Tehát ha én veszek ps feltöltőkártyák akkor utána a fiókomnál csinál egy pénztárcát és ott látom az összeget és abból tudok vásárolni mindig ha akarok?

(#266016) erahurka válasza consono (#266014) üzenetére


erahurka
félisten

És sokat kell ölni őket? Már most félek :(

(#266017) tboy93 válasza erahurka (#266013) üzenetére


tboy93
nagyúr

Az alapjátékot kimaxoltam, full pengenek ereztem magam, aztan a dlc elso 10 perce meggyőzött rola hogy megsem vagyok az :DDD

(#266018) Steve1207 válasza tboy93 (#266017) üzenetére


Steve1207
veterán

Hogy mi? Egyáltalán nem volt nehéz a DLC, mint valami kis mellékküldetés szálak (időben viszont kellemes volt a majd 10-15 órájával nekem, hogy mászkáltam jobbra balra). Ha megszerezte az ember azt a pajzs ruhát akkor meg pláne.
Én végigjátszottam ultra hardon is az egészet, ott kellett szívni a fő sztori végével, de azon kívül kb csak kellő kihívás kategória, nem sűrűn veszünk oda.

[ Szerkesztve ]

.

(#266019) Carvus válasza kriszpontaz (#265998) üzenetére


Carvus
senior tag

Kb minden rendelés szállítás után kiírja, és nem csak összidőt hanem azt is, hogy az adott csomaggal mennyit bajlodtál.

(#266020) saelin


saelin
veterán

Más sem tud aludni? ;]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#266021) Scholes9 válasza saelin (#266020) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Muszáj, reggel meló :D De csak kettőig, aztán játék :C

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#266022) Djuree


Djuree
félisten

az uj ciberpunk magyar feliratos?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#266023) Wesder válasza Djuree (#266022) üzenetére


Wesder
félisten

"Új"? Egyébként igen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#266024) Djuree válasza Wesder (#266023) üzenetére


Djuree
félisten

hat eleg uj nem? :D akkor lehet beszerzem majd en is...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#266025) KaitouP válasza Djuree (#266024) üzenetére


KaitouP
veterán

Van régi is?

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#266026) KaitouP válasza saelin (#266020) üzenetére


KaitouP
veterán

De, mert meló miatt alig aludtam, és szintén meló miatt megint koránkelés van... Dolgozni is kell sokaknak. ;]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#266027) saelin válasza KaitouP (#266026) üzenetére


saelin
veterán

Hajrá akkor. :DDD

Nekem mára elég volt a Cyberpunk-ból. Tűrhetően fut pro-n és a story is érdekes. Engem egy dolog idegesít nagyon, hogy az ADS-t (amikor a fegyverrel zoomolva célzol) sehogy nem tudom beállítani hogy jó legyen. Húzgáltam az összes csúszkát és semmi nem történik. Nem tudom hogy bug vagy csak én vagyok béna, de ha valakinek sikerült belőnie szóljon már. Kb semmit nem találok így el, mert nem tudok finoman igazítani a célon.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#266028) Xaels válasza saelin (#266027) üzenetére


Xaels
félisten

Haver is panaszkodik az AIM-ra, meg már crashelt is neki. Én meg már munkában vagyok, nem volt időm belenézni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#266029) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Aki slimen tolja a Cyberpunkot az ne hagyja magában a véleményét! :R

(#266030) SemmerFH válasza ProEvoFan (#266029) üzenetére


SemmerFH
tag

Első blikkre 720p. Olyan érzésem volt, mintha YT videót néztem volna. Élességet elvétve se keress. kb. 1 órát toltam vele, buggal nem találkoztam eddig, viszont popin volt pár. Sok mindent még nem tudok mondani róla.

PSN: SemmerFH

(#266031) freeknight válasza ProEvoFan (#266029) üzenetére


freeknight
őstag

Csatlakozom! Én is kíváncsi lennék.
Vezetős, csak semmi spoiler gameplayeket néztem, hát eléggé kétségbeestem, a határán vagyok, hogy ne vegyem át az előrendelésem.
0 forgalom, 0 npc, az árnyékok a játékostól 5 méterre rajzolódnak ki és még így is megakadt másodpercekre néha. Abban reménykedem, hogy akik tegnap a lemezessel tolták, elvileg nekik még nem volt day 1 patch, de őszintén, ezt javítani... Hát nem túl valószínű. Jó lenne, ha valaki már a személyes tapasztalatait leírná végre.

(#266032) Sarkadi


Sarkadi
tag

Sziasztok!

Sajnos engem is elszomorítottak az eddig látottak. A tegnapi nap folyamán rengeteg PS4 Slim-es játékmenetet néztem és mint fentebb is írtátok tényleg röhejesen néz ki. Bízok benne, hogy orvosolják a dolgot és nem kiszorítani akarják a Slim-et, megkezdve ezzel a játékkal, mert több open-world ( a látottak alapján szebb grafikával ) is FPS drop nélkül képes volt futni.

A további vélemények engem is érdekelnek, remélem hamarosan azt írjátok, hogy ez a sok-sok hiba megoldódott és egy szuper játékot kaptunk! :)

(#266033) Frod válasza Lackooo84 (#266008) üzenetére


Frod
addikt

Hát aki képes elindítani a HZD-t NG+ban az más aljasságokra is képes :DDD

Do you see the white shadow?

(#266034) TCr válasza Lackooo84 (#266008) üzenetére


TCr
veterán

NG+ nem volt a játékban kezdetekkor, később kapta patch formájában.
És igen, a Shield Weaver ruha eléréséhez szükséges komponenseket jóval a játék vége előtt össze lehet szedni.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#266035) FunPro válasza Frod (#266033) üzenetére


FunPro
senior tag

Nekem arra volt jó a játék, hogy végig hallgattam közben az Offspring discográfiámat. NG+-ra már nem jutott zene. :D

(De tényleg, ki az aki azt mondja arra a játékra, hogy ezdekibecseszettül jó volt, kezdjük egyből elölről!?)

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#266036) F-ECT$ válasza Sarkadi (#266032) üzenetére


F-ECT$
titán

Mit vársz egy 7 éves géptől? Szerintem ideje kiszorítani szép lassan.

Dive ever, work never.

(#266037) Frod válasza Sarkadi (#266032) üzenetére


Frod
addikt

Sima Slim-re 1000%, hogy nem venném már a helyedben, de én most a Pro-val is elbizonytalanodtam.
Lehet inkább hagynom kéne az egészet és Pc + GeForce Now, aztán hadd szóljon.
Legalább tényleg úgy nézne ki, mint a trélerekben.

Do you see the white shadow?

(#266038) tboy93 válasza Steve1207 (#266018) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szerintem az új lények nehezek a DLC-ben. Hozzáteszem én nem soulslike játékokon növekedtem :D

(#266039) S e t h


S e t h
nagyúr

Az a gáz, hogy a feleségem éppen a LOU2-vel játszik és utána a CP2077 olyan mintha újra c64-et használnék.
És ugye azóta volt még egy Tsushima is, de a Valhalla,Fenyx Rising után is fakó, kopott.
Nem török még pálcát felette, maga a város is lehet ilyen, de én már az elején is ráncoltam a homlokomat, amikor indult a játék.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#266040) tboy93 válasza Sarkadi (#266032) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nem tudom mit vártok egy 7 éves konzoltól. Eltelt azóta egy kevés idő, csoda hogy még megy rajta valami...

(#266041) consono válasza FunPro (#266035) üzenetére


consono
nagyúr

Hát, nálunk pl. az asszony... Nem NG+, de mikor én végeztem a játékkal (amit ő is meg a leányka is végignézett, mintha filmeznének) ő rögtön elkezdte előről :) Mondjuk be nem fejezte...

"In God we trust. All others must bring data"

(#266042) Lackooo84 válasza Frod (#266033) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát én kitoltam többször is, ultra hardon. Jó mondjuk nekem bejön a játék. :D

The Truth is out there...

(#266043) fausto válasza tboy93 (#266040) üzenetére


fausto
addikt

Azért ez a 7 éves konzol kipréselt magából egy TLOU2-t meg egy Tshusimát így a generáció végén.

(#266044) icemad válasza Frod (#266037) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hollandiában most egész jó akciót kapott a Google storeban. 60 euró a cp2077 és ajándékba adnak egy stadia kontrollert meg egy chromecast ultrát. Gondolom más országokban is van ilyen akció, ahol van Google store.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#266045) F-ECT$ válasza fausto (#266043) üzenetére


F-ECT$
titán

Ami PS ex, ez meg crossplatform. Jó volt az előző generáció (is), de inkább a mostanira koncentráljanak már, és ebből hozzák ki a maximumot az elkövetkező években, ahelyett hogy az előzőre kelljen optimalizálni.

Dive ever, work never.

(#266046) tboy93 válasza fausto (#266043) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ja, olyan játékokat ami kifejezetten a gépre lett fejleszte. Nem multiplatform címeket, amiknek kb egy krumplin is futnia kell :D

[ Szerkesztve ]

(#266047) erahurka


erahurka
félisten

Valami Cyberpunk performance teszt van már? Gyegnge PC, PS4 Slim.

(#266048) WhiteWalker válasza tboy93 (#266040) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Minél idősebb a konzol annál inkább kiismerik a fejlesztők a gépet , egyre szebb gamek jönnek az adott generáció vége felé. Igy volt a ps2-3- nál is.
Ahogy olvasom ez CP véleményeket , inkább ez elcseszés lesz... Nem véletlenül csúszott ez ennyit.

(#266049) allein


allein
addikt

Sziasztok. Előfordul néha, hogy az egyik szobàból költözöztetem a konzolt a màsik szobába. A videón [link] látható jelenség egy pár napja làtható. Szerintetek mi történhetett, vga, táp esetleg? Hullámzik a képernyő, de nem egyfolytában. Viszont elég gyakran.

Két tvn is kipróbàltam, különböző hdmi portokon, egyértelmű konzol problèma.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#266050) VirDan válasza WhiteWalker (#266048) üzenetére


VirDan
aktív tag

+1
Ps4 Pro-n is kicsit butácska a grafika (fura). Emellett be-be "röccen" rendesen a frame.

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.