Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#202001) EczkE válasza RangerFox (#201996) üzenetére


EczkE
addikt

Redditrol van a kep. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#202002) Deck válasza saelin (#201997) üzenetére


Deck
titán

Első részben is volt ilyen.

PS5

(#202003) saelin válasza Deck (#202002) üzenetére


saelin
veterán

Oh, akkor mégsem új. Te végig vitted az Alpha-t?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#202004) Deck válasza saelin (#202003) üzenetére


Deck
titán

Nem. 2. bossnál vagyok benne igaz sok időt nem szántam rá de ott mindig elfogy a staminám, lehet úgy is marad aztán majd a véglegessel folytatom.. :D
Darksiders 3-al játszok Apocalyptic-on, nem rossz játék :)

PS5

(#202005) kicsako


kicsako
őstag

Sziasztok,

Lenne egy érdekes kérdésem. Nekem és haveromnak is van ps4. Jelenleg homolunk. Viszont néha olyan helyre megy a ps-el ahol nincs internet, és vissza kell aktiválnia elsődlegesként a saját accját hogy tudjon játszani a saját játékaival. Ilyenkor utána ugye nincs netes elérése, így ha a netes felületen deaktiváljuk az elsődlegességet, akkor neki megmarad minden mivel net nélkül nem jut el hozzá az infó. én pedig újra tudom aktiválni az ő accját hogy tudjak játszani a játékaival. Ez így működik ugye? Nem bannolnak érte?
Köszi!

(#202006) Kendek válasza kicsako (#202005) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Bannolni nem hiszem, viszont a neten keresztüli deaktiválás erősen limitálva van (pont emiatt amit vázoltál), ha minden igaz félévente egyszer engedi, és utána pedig a support-hoz lehet fordulni (de ilyen esetben ezt nem javasolnám).

<-ƘƘ->

(#202007) PeAdam válasza Carlos Padre (#201999) üzenetére


PeAdam
tag

Akkor én be is köszönnék :D 2 hete vettem PS4 Slim-et a már sokan emlegetett okok miatt. Hónapok óta csak ültem bambán a fullos PC előtt és nem volt egy épkézláb játék, amit elindíthattam volna. Konkrétan nekem a Witcher 3 óta (ami lassan 5 éves játék) nem volt egy értékelhető Pc-s cím ami megütötte volna a mércét. Pár hónapig vártam, reménykedtem, hátha esetleg a RDR2 Pc-s megjelenéséről érkezik egy pontos dátum, vagy legalább valami szivárogtatás, közben jöttek a Days Gone, Last of Us part 2 meg a Death Stranding hírek, videók, egyik nap felkelve nekem is betelt a pohár. Ébredés után elmentem a helyi konzol szaküzletbe és hazavittem egy gépet a Pókemberrel és a The Last of Ussal. Csak azt sajnálom, hogy nem korábban vettem meg. Mindkettő hatalmas élmény, pótolom a többi címet is még idén remélhetőleg :D

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#202008) hombre[EU] válasza PeAdam (#202007) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Welcome home, good new hunter

Life, Uh, Finds A Way

(#202009) saelin válasza Deck (#202004) üzenetére


saelin
veterán

Akkor nem én vagyok béna. Mint korábban írtam az a baj, hogy korlátozottak a fegyverek skilljei és így nem olyan smooth farmolni amritát, meg nem is hatékony. Ami meglepett, hogy Alpha létére teljesen rendben van.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#202010) kicsako válasza Kendek (#202006) üzenetére


kicsako
őstag

Köszi a választ! PS-ről viszont akárhányszor deaktiválható ugye?

(#202011) Kendek válasza kicsako (#202010) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Elvileg igen, de ez ilyen szituációban nem segít. Ha a másik konzol deaktiválása nélkül próbálod, akkor azt fogja kiírni, hogy nem lehet aktiválni mivel már egy másik rendszer aktiválva lett elsődlegesként a fiókon.

<-ƘƘ->

(#202012) Deck válasza saelin (#202009) üzenetére


Deck
titán

Igen, teljes mértékben egyetértek és várom a véglegeset :P

PS5

(#202013) kicsako válasza Kendek (#202011) üzenetére


kicsako
őstag

Köszi! Tudom hogy most nem segít, de mivel heti rendszerességgel van ez a sztori, így jó tudni, hogy nincs veszélyben alapvetően a homolásunk.

(#202014) saelin válasza Deck (#202012) üzenetére


saelin
veterán

Egy picit most elrontotta a kedvem megint a Nioh... Visszatértem több játékba is a mai nap, és percek kellettek mire megszoktam megint a 30 lockkot. Komolyan mondom jó lenne, ha a nextgenen minimum lenne a 60 Fps. Tudom, ez minden új konzolnál előjön és már unalmas, de iszonyat jó lenne. A szomorú valóság pedig az, hogy mindig a minimum játszható értékekre törekednek és nem prioritás a nagyobb frame, hanem a minél impozánsabb látvány. Csak azért mégis jó lenne ilyen téren is végre ugrani egyet, mert ez a 30 képkocka/sec már az ősidők óta velünk van, noha tudnánk többet.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#202015) Kendek válasza kicsako (#202013) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mondjuk ha van rá lehetőség, akkor érdemesebb lehet egy mobilnetet megosztani a konzollal csak a licencek ellenőriztetése végett (másodlagos konzolon óránként kell egyszer netkapcsolat). Pl. ha DIGI-s a pajtásod, akkor most ingyen kihozhat egy SIM kártyát amivel nem kerül semmibe a mobilnet.

<-ƘƘ->

(#202016) Wesder válasza PeAdam (#202007) üzenetére


Wesder
félisten

Tehàt beletoltàl több talicska pénzt egy olyan platformba, ahol még szökőévente sincs értelmes jàték. Hàt nem irigyellek. Bàr jobb késöbb, mint soha.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#202017) Themes


Themes
aktív tag

Sziasztok. Levette az éves díjat a ps plusz ➕ de én nem szerettem volna. Vissza lehet valahogy igényelni, vagy szerezni? Van valami mód rá

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#202018) Wesder válasza Themes (#202017) üzenetére


Wesder
félisten

Írj supportnak hàtha visszakapod. Chargeback vagy paypal dispute instant ban-t von maga utàn.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#202019) Kendek válasza Themes (#202017) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Vagyis csakis a Sony support-ján keresztül próbálkozz, mivel ha bankon vagy PayPal-en keresztül vonatod vissza a tranzakciót, akkor örökre búcsút mondhatsz a fiókodnak és minden rá történt eddigi digitális vásárlásodnak. A tranzakciótól számított 14 napon belül jelezd nekik a szándékodat, és időarányosan vissza adják a kérdéses összeget. De mindenképpen jelezd, hogy oda kéred ahonnan le is vonták, és ne a Wallet-edet töltsék fel.

<-ƘƘ->

(#202020) Themes válasza Kendek (#202019) üzenetére


Themes
aktív tag

Kösz. Ide milyen számot kell beirni? Vagy nem kell semmit?

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#202021) Kendek válasza Themes (#202020) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Itt találod, nyisd meg az adott tranzakciót, és ott kiolvashatod a Transaction ID-t.

<-ƘƘ->

(#202022) Themes válasza Kendek (#202021) üzenetére


Themes
aktív tag

Érdekes mert amit te mutattál ott 28 a számsor vége, ami még emailben jött ott meg 29 a vége.

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#202023) Kendek válasza Themes (#202022) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Sorba mennek ezek a számok, és az egyik tranzakció az a Wallet feltöltése, a másik pedig a szolgáltatás árának onnan történő levonása.

<-ƘƘ->

(#202024) Themes válasza Kendek (#202023) üzenetére


Themes
aktív tag

Köszönöm. Elküldtem végül, de hétfőn még azért felhívom őket.

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#202025) Deck válasza saelin (#202014) üzenetére


Deck
titán

Látod ebben is teljesen egyetértek veled és jó, hogy ugyanúgy látjuk. Van pár játék amivel játszani se tudok emiatt. A borítókon és teszteken jobban mutat a szebb grafikás kép mint, hogy 60fps-el fut. De látod, hogy sokaknak ez már fps huszárkodás és nekik a 20 is bőven elég. Azért 2019 van már, szóval azért ne.. PS5-öt nagyon várom már emiatt :) :R

[ Szerkesztve ]

PS5

(#202026) erahurka


erahurka
félisten

Arena MM-ben 15000 a Red Dead Redemption 2 fémtokkal, ha érdekel valakit. Ilyenkor bánom meg ha Day 1 megveszek valamit. :(((

(#202027) Wesder válasza erahurka (#202026) üzenetére


Wesder
félisten

Ez az a jàték amit nem bàn meg az ember ha Day1 veszi. Rosszabb lesz az emléke mert most olcsóbb?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#202028) consono válasza Deck (#202025) üzenetére


consono
nagyúr

Szerintem a PS5 sem fog megváltást hozni, a fejlesztők nem fognak fix 60 fps-re optimalizálni mindent. Továbbra is az áll-leejtő grafikára mennek majd rá szerintem. Főleg ha 4k HDR-ről beszélünk.

"In God we trust. All others must bring data"

(#202029) Carlos Padre válasza consono (#202028) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Jóóó :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#202030) RangerFox válasza erahurka (#202026) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Azt bánod hogy a megjelenés után fél (!) évvel 6 ezer forintot spóroltál volna?

[ Szerkesztve ]

(#202031) Deck válasza consono (#202028) üzenetére


Deck
titán

Pedig biztos, hogy az fog lenni és lesz fix 60fps :)

PS5

(#202032) ProEvoFan válasza Deck (#202025) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

(#202033) erahurka válasza RangerFox (#202030) üzenetére


erahurka
félisten

Nem az ára miatt hanem a fémtok miatt. Külön sajnos nem volt, pedig vettem volna egyet. Mondjuk bele. Nem került volna semmi, mert digitálisan van meg a játék :DDD

(#202034) erahurka válasza ProEvoFan (#202032) üzenetére


erahurka
félisten

Ha ennyire durva akkor lehet, hogy a PS3 emulálást is meg fogják tudni oldani? :Y

(#202035) Polllen válasza erahurka (#202034) üzenetére


Polllen
nagyúr

Szerintem az semennyire sem cél a sony-nál. Van erre saját streaming megoldásuk.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#202036) Wesder válasza erahurka (#202034) üzenetére


Wesder
félisten

Igen menni fog.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#202037) Carlos Padre válasza PeAdam (#202007) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hajrá :C
Ha elfogadsz egy tanácsot, a Days Gone előtt játsz ki minden open world játékot ami érdekel, mert utána fanyalogva nézel majd rájuk. ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#202038) felixo válasza Carlos Padre (#202037) üzenetére


felixo
őstag

+1 :C
Én kb. 1 hónapja kezdtem el Days Gone-t (nem kapkodom el, néha játszok 1-2 órát), de azóta más játékot el sem indítottam, pedig pár játékkal félbe vagyok ... és nem is igazán érdekelnek. :R

Redmi Note 9

(#202039) Deck válasza ProEvoFan (#202032) üzenetére


Deck
titán

Mivel ennyire brutálisan erős lesz nem fog gondot okozni neki a 60 se.

PS5

(#202040) seniman válasza erahurka (#202034) üzenetére


seniman
addikt

Kizárt.Ez nem csak a nyers erőn múlik,a Cell-t programozni is nehéz volt,nemhogy emulálni.Izom PC-n is csak mekeg az RPCSX3 emulátor,kemény 5 FPS-el zakatol az a játék amelyik egyáltalán elindul.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#202041) S e t h válasza Carlos Padre (#202037) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az előbb végeztem, fitymálva nézem mivel lehetne játszani és semmihez sem fűlik a fogam.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#202042) Wesder válasza seniman (#202040) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem a Sony-nàl megoldjàk. Mégiscsak ők ismerik a legjobban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#202043) .LnB válasza S e t h (#202041) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nyomom én is, és baromi jó tényleg. Viszont engem nem taglózott le annyira mint a RDR2.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#202044) belan válasza Carlos Padre (#202037) üzenetére


belan
addikt

Igen open world játékba nagyon ütős lett a daysgone .💪

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#202045) rumkola válasza Wesder (#202042) üzenetére


rumkola
veterán

szerintem meg CELL-t nem tud emulálni értékelhetően semmi még legalább 10 évig :)

(#202046) Wesder válasza belan (#202044) üzenetére


Wesder
félisten

Leírhatnàd pàr mondatban hogy mivel ad többet a Days Gone, mint màs normàlisan összerakott openworld jàték.
Szerk.
Rögtön sejtettem hogy nem kapok normàlis vàlaszt. :U

rumkola
Akkor most ez egy jó dolog, vagy ezt anno a Sony nagyon elszúrta?:D

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#202047) belan válasza Wesder (#202046) üzenetére


belan
addikt

Mert ps exkluzív cím azért 😂 . Én minden percet élveztem a játéknak , rdr2 is nagyon jó volt meg horizont is de ezeknél a játékoknál már untam a mellékküldetéseket meg gyűjtögetni vallókat . A daysgone meg nem untam meg egy percre se ! Normális válasz ?

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#202048) Kendek válasza Carlos Padre (#202037) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha tegyük fel egyikkel sem játszottam még, akkor előbb a The Witcher 3-at vagy a Days Gone-t érdemesebb kijátszani? Azért érdekel, mert mindkettőre igaz ez, vagyis akkor mi az ajánlott sorrend közöttük?

<-ƘƘ->

(#202049) belan válasza belan (#202047) üzenetére


belan
addikt

Rdr2 pontosan ezért csak a fő küldetés csináltam egy idő után ami nagyon jó volt ! Daysgone meg platina is lett szerintem ez mindent el mond ! Kielégítő válasz 😄 kar boxra nincs ilyen játék !

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#202050) Wesder válasza belan (#202047) üzenetére


Wesder
félisten

Ez mind szép és jó, de én a miértre voltam kivàncsi.
Valószínüleg sem a robotdínós sem a vadnyugati téma nem jött be annyira mint a zombis. (korcsos) Így viszont felesleges hasonlítani mert màs vilàgban jàtszódnak. Azt megtudom érteni hogy zombis OW jàtékok közül most a DaysGone a legjobb.
Miért kàr hogy nincs Boxra?
Megvennéd mégegyszer tök feleslegesen?

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.