Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#219001) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Death Stranding 2020 nyár elején érkezik PC-re is.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#219002) Wesder válasza ImACeltic (#219001) üzenetére


Wesder
félisten

Linket pls.

.LnB
Jött hencegni, hogy csak timed exklúzív.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#219003) .LnB válasza ImACeltic (#219001) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Oké, akkor keress egy Death Stranding PC-s topikot, és oda írd. Hát nekünk ez mit számít itt a PS4 topikba?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#219004) .LnB válasza Wesder (#219002) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#219005) penge111 válasza .LnB (#218931) üzenetére


penge111
addikt

Én 40 leszek hamarosan, nekem is anno anyukám sokat papolt, hogy miért játszok, felesleges dolognak tartja stb. Amikor volt ez a sárga kazettás csoda masinám, piaci Nintendo utánzat, meguntam anyám szövegelését. Beraktam neki a Duck Hunt nevű csodát, volt hozzá szürke fénypisztolyom, kb 3-4 óra múlva úgy kellett elkergetnem a masina elől. Később elmesélte, hogy amúgy ő fiatalon sportlövész volt, onnantól többet ez a játékos mizéria nem volt téma, és rengeteg idő töltött a fenti és hasonló fénypisztolyos játékokkal :)

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#219007) erahurka válasza .LnB (#219004) üzenetére


erahurka
félisten

Gratulálok a bejelentés időzítéséhez. :C Sok 2080 huszár most mondja vissza a gépcsomag rendelését :D

(#219008) 30z.Samu válasza penge111 (#219005) üzenetére


30z.Samu
félisten

Na azzal az én szüleimet is le lehetett kötni anno, meg volt egy cowboy-os is, de annak nem tudom a nevét. :D

(#219007) erahurka: Ez az én agyamon is átfutott, hogy aki most emiatt rendelte a gépet, azoknak most mekkora része fogja visszamondani a rendelését és kivárni a PC startot?

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#219009) .LnB válasza ImACeltic (#219006) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nagyon jó szemed van neked ehhez. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#219010) .LnB válasza erahurka (#219007) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Abszolút. Ilyen szempontból ezt nem is értem. Sony ezt engedte? Mondjuk 100milla felett már lehet, hogy minden mindegy. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#219011) penge111 válasza 30z.Samu (#219008) üzenetére


penge111
addikt

Wild Gunman volt tuti! :K

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#219012) 30z.Samu válasza penge111 (#219011) üzenetére


30z.Samu
félisten

Duck Hunt-ot linkeltél, de amúgy az volt az, jaja. :D :C

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#219013) Deck válasza .LnB (#219003) üzenetére


Deck
titán

Közösek a játék topikok amúgy ezt gondolom tudod, szóval a DS topikjába aktuális amit írni akart, bár ide is hisz megtudtuk, hogy nem exkluzív lesz.
Amúgy ahol vannak PC-s játékosok a topikba ott szörnyű ami megy (szerintem). Csak a kinél hogy fut, hány fokon, milyen cpu, ram, vga, beállítások, stb, stb..
Az új COD topikjába is ez megy, ahogy az összes új játéknál is erről szól a topik majdnem.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#219014) 30z.Samu válasza Deck (#219013) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, a konzolos topikok úgymond letisztultabbak. :)

Sic Parvis Magna

(#219015) .LnB válasza Deck (#219013) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Control volt az utolsó ilyen topik amiben jártam. Megjelent a játék, és a játékról szó se volt hetekig. Csak a teljesítményről.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#219016) Deck válasza .LnB (#219015) üzenetére


Deck
titán

Akkor látom nem csak engem zavar.

PS5

(#219017) 30z.Samu válasza Deck (#219016) üzenetére


30z.Samu
félisten

Egyébként lehet, hogy meséltem már, de én úgy vettem észre hogy a konzolos topikokban lényegesen kulturáltabb beszélgetés is folyik amellett, hogy nem kell arról olvasni folyamatosan hogy kinek hogy fut az adott játék vagy éppen mikor crash-el. Ez talán betudható a topik lakók átlag életkorának is, meg ugye annak, hogy konzolon alapvetően nincs szívás a játékokkal. Viszont ami meglepőbb, hogy Facebook-on két Nintendo csoportban is vagyok és mindkettőben normális hangnemben megy a kommunikáció, ami Facebook-on azért elég ritka szerintem. Viszont ott a PS4 csoport kritikán aluli, onnan ki is léptem hamar.

Sic Parvis Magna

(#219018) Deck válasza 30z.Samu (#219017) üzenetére


Deck
titán

PS4-es facebook csoport... Hát, igen.. :D

PS5

(#219019) .LnB válasza 30z.Samu (#219017) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A frusztráció, hogy ráköltötté négykilót azt' nemvisszi a 60efpájest. Az azért dühítő, ki kell nekik adni valahol. :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#219020) 30z.Samu válasza .LnB (#219019) üzenetére


30z.Samu
félisten

Végül is... :D Viccen kívül tényleg rohadt bosszantó tud lenni, amikor rálocsolsz egy valag pénzt a gépre és tényleg nem úgy fut a játék, ahogy Te azt elvárnád. Mostanában javarészt nem a gépekkel van a gond, hanem azzal hogy a fejlesztők elfelejtettek optimalizálni vagy csak egyszerűen nem foglalkoznak a kérdéssel. Tisztelet a kivételnek persze, van 1-2 cég, aki nem felejti el kurzorkergető barátait sem. :D

Sic Parvis Magna

(#219021) VTom válasza 30z.Samu (#219020) üzenetére


VTom
veterán

A PC gaming az ilyen sajnos.
Minimum 2 évente lehúznak rólad egy újabb rókabőrt.
Ettől függetlenül az adott játék teljesítménye is az adott játékhoz kapcsolódik, van helye a topikokban, és hasznos is tud lenni, ha pl. beállításokat javasolnak egymásnak a fórumozók.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#219022) .LnB válasza 30z.Samu (#219020) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tudod, nálam is volt idő, amikor még manuálisan állítgattam a Witcher 3-ban, hogy mi az a grass drawing distance és intensity amit még bír a 1080-as VGA 60fps mellett és sz*rrá moddolva.
Ma meg leülök a 30fps elé, oszt leszarom. :D :P Esküszöm, annyira figyelmen kívül tudom hagyni az egészet, hogy magam se hiszem el.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#219023) hyggelig válasza 30z.Samu (#219017) üzenetére


hyggelig
senior tag

PS4 Facebook topikok. Jézus! Pár napig bírtam. Az a gond velük, hogy ott a közös pont a Fifa. Ez el is mond mindent.

A Nintendót Magyarországon még mindig a középosztály vagy a nagyobb játékosok engedhetik meg maguknak. Azzal, hogy egy több, mint két éves játék még mindig kb 20 ezer forint, nagyot szűr a népeken.

(#219024) Mike válasza ImACeltic (#219006) üzenetére


Mike
veterán

Mert? Igaza van. Minket hol érint? Kurvára leszarom mi jelenik meg pc-re, és nem azért mert nincs pc-m, hanem mert nem veszem meg 2x. Olyan ez mint a rdr2. Megjelenik pc-re nov 5-én. És? egy éve játszom vele.

(#219025) 30z.Samu válasza .LnB (#219022) üzenetére


30z.Samu
félisten

Néha magam sem hiszem el, hogy konzolon pont lesz@rom hány fps-sel fut a játék meg egyáltalán hogy néz ki. Ez a generáció szerintem már elérte azt a szintet, hogy elegendő legyen grafikailag is. De én csak akkor éreztem ám igazán a konzol gaming ízét, amikor átrendeztem a szobát, megvettem a bazi nagy TV-t és arra kötöttem rá a konzolokat. Hát mekkora feeling már az ágyban dögölve játszani úgy, hogy mindent tök jól látok és nem kell hunyorogni. :D Imádom, van hogy ezért kapcsolom be inkább valamelyik konzolt, pláne ha úgy adódik hogy este van kedvem kicsit játszani és nem szívták le annyira az agyam a vevők napközben. :D

(#219026) erahurka: Persze, lehetne, de elég fura lenne ágyban fekve zongorázni a billentyűzeten meg húzogatni az egeret. Ott mást kell húzogatni... ;]

(#219027) Mike: Ezért hagytam meg a kiskaput azzal a kis szóval, hogy "alapvetően", itt is van kivétel. :K

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#219026) erahurka válasza 30z.Samu (#219025) üzenetére


erahurka
félisten

Mintha PC-t nem lehetne tévére dugni :D

(#219027) Mike válasza 30z.Samu (#219017) üzenetére


Mike
veterán

"hogy konzolon alapvetően nincs szívás a játékokkal"
nincs meg az rdr, vagy nem játszol vele online :)

(#219028) Mike válasza .LnB (#219022) üzenetére


Mike
veterán

Én dettó. Plusz a 90 években háromhavonta cserélgettem a CPU-kat. :) Aztán az egész elmúlt.
Most már már az is nyüg ha nyaggat pc-n a virusírtó meg a grafkártyadriver a frissítésért

(#219029) Mike válasza hyggelig (#219023) üzenetére


Mike
veterán

"Azzal, hogy egy több, mint két éves játék még mindig kb 20 ezer forint, nagyot szűr a népeken." az még nem zavarna, mert 20k-t simán megadok most is 1-1 címért. a gép ára zavar. Hogy 100k. Csak a Zelda és a Xenoblade nem ér annyit. Bár előbb-utóbb úgyis elcsábulok, ahogy magamat ismerem.

(#219031) 30z.Samu válasza eeXaa (#219030) üzenetére


30z.Samu
félisten

Mótvá. :))

Sic Parvis Magna

(#219032) Mike válasza eeXaa (#219030) üzenetére


Mike
veterán

és ez minket hol érdekel?

(#219033) eeXaa válasza Mike (#219032) üzenetére


eeXaa
addikt

...érdekelheti azokat, akik emiatt akarnak még ps4 et venni ;)

(#219034) Mike válasza eeXaa (#219033) üzenetére


Mike
veterán

azok nem ezt a topikot olvassák

(#219035) markknight


markknight
veterán

Ezzel az exa sráccal vigyázzatok, annó a RDR2 jön-e pc-re poszt alatt is olyan vitát robbantot ,hogy ihaj :D

[ Szerkesztve ]

(#219036) .LnB válasza markknight (#219035) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor most már értem, hogy miért nem látok 6 kommentet. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#219037) Istuu15


Istuu15
senior tag

Sziasztok. A magyar és angol akk között mi a külömbség? Én nekem mindig angol akkom volt és a főnőköm most vett egy ps4 prot. Én anno ugye azért csináltam angol akkot, hogy a ps plust csak kódként vegyem.

Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Mi 8 128GB Blue, Xiaomi Mi Power Bank 5000 MAH, Huawei Band 0 Smartwatch, PS3 Super Slim, PS4 Slim

(#219038) Carlos Padre válasza Wesder (#218993) üzenetére


Carlos Padre
veterán

En szerettem a Fallout 4et is, es az ingyenes hetvege utan szivesen jatszanek a 76al is, ha free-to-play lenne, de penzt azert nem adnek erte. Szerintem pofatlansag tartalom nelkuli homokozo stilusu jatekokert teljes arat kerni.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#219039) Carlos Padre válasza penge111 (#219005) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mindossze csak annyi volt a baj a hozzaszolasoddal, hogy lemaradt a vegerol egy bibibi :P

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#219040) Carlos Padre válasza Deck (#219016) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Pont emiatt aggodunk a RDR" topikban is, xbox - ps jol megvolt egyutt, de mar jonnek a pcsek a milyenkonfigdriver szarjaikkal.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#219041) Wesder válasza markknight (#219035) üzenetére


Wesder
félisten

Na meg a 19 karàcsony nextgen konzolok.:))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#219042) Carlos Padre válasza 30z.Samu (#219017) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Lol, egyszer nezz bele akkor egy xbox csoportba faszbukon :D 10 posztbol 5 valami random ps fikazas, 3 tarhalas es talan ketto ha ertelmes.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#219043) hyggelig válasza Carlos Padre (#219040) üzenetére


hyggelig
senior tag

Otthon nálunk is téma ez.
Persze már nem hagyom magam és jön az alábbi beszélgetés:
- Figyu, alig várom már az Rdr-t, ultrán futni fog a gépen!!!4négy!!
- Milyen játék? Már el is felejtettem :D

Ekkor tudja, hogy le kell állni :P

(#219044) oriic válasza Carlos Padre (#219040) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Valaki csinalt mar ahhoz PC-s topikot is.

Live-Die-Respawn

(#219045) VTom válasza .LnB (#219022) üzenetére


VTom
veterán

PC-n előbb-utóbb frusztrálni kezdi az embert a gép teljesítménye. Nagyon profin működik a hype az új hardware-ek mellet, főleg a videokártyáké.
Megveszed most a 2080Ti-t, jövőre meg elkezdi b@szni a csőröd, hogy az új generáció 70-es kártyája tudja ugyanazt, és persze kijönnek az új játékok, amiknél ez az erő már csak fullHD-ra elég, neked meg 1440p-d van..
Ki van ez találva.
Én néha észreveszem a PS-en, ha leesik az fps, de ez egy olyan kompromisszum, amit hajlandó vagyok megkötni, a kinézet meg csak azonkál a játékoknál számít, amiket toltam PC-n, és megvettem PS-re is.
Pl. biztos, hogy az RDR2 is szebb lesz PC-n, mert élesebb lesz, de pont lesz@rom, mert a játékélmény TV-n is adja. Amennyi időm van játszani vele, arra meg nem fogok 600 ezret költeni egy gamer PC építésére, ami jövőre 300-at sem fog érni.
Megveszem a PS5-öt, akármennyi lesz, és évre le lesz tudva a dolog.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#219046) Kendek válasza Istuu15 (#219037) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Magyar Store-ban forinttal fizetsz és amelyik játék támogatja, abban van magyar felirat. Külföldi profil esetén pedig általánosságban nem lehet hazai bankkártyával vagy PayPal-lel vásárolni.

<-ƘƘ->

(#219047) 30z.Samu válasza VTom (#219045) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ez is jogos, mármint hogy mérlegeled, hogy kihasználnád-e a gép teljesítményét, megéri-e folyamatosan költeni rá illetve szeretnél-e bohóckodni a szereléssel, driver telepítgetéssel. Ha nincs annyi időd játszani, akkor tényleg bőven jó az is, amit a konzol tud nyújtani. De mint korábban írtam, szerintem ez a konzol generáció már bőven tart ott, hogy a grafikára háklis emberek egy része is elismerően bólint arra, amit kisajtolnak ezekből a gépekből.

Sic Parvis Magna

(#219048) Carlos Padre válasza oriic (#219044) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Kerdes mikor vonja ossze valami nagyokos, hogy nem kell ket topik ugyanarra a temara.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#219049) jookomak


jookomak
őstag

Sziasztok!
Van egy régi fat-em, ami a költözés óta használaton kívül van. Rendeltem egy új pro-t. Ha a store honlapján deaktiválom a régit, simán bejelentkezek a pro-n, az így ok?
A fat-et is nemsokára elhozom, de azt el fogom adni. Be fogok tudni jelentkezni rá akkor is, ha most deaktiválom?
Egyáltalán szükgséges deaktiválni a régit, vagy csak fogjam az újat, és használjam?

[ Szerkesztve ]

(#219050) markknight válasza Carlos Padre (#219048) üzenetére


markknight
veterán

Hadd legyenek maguknak, engem speciel zavarnak Apex topikba is az olyan hozzászólások, hogy "kilép a játék, meg nem indul, kifagy, config file stb"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.