Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#111002) dvd24 válasza erahurka (#110955) üzenetére


dvd24
senior tag

Igen ezt tudom, van is egy 3 méteres kábelem, csak az a problémám, hogy a micro USB oldala - ugye ami a DS4-be csatlakozik az kilazult, egyszerűen kiesik a kábel akár egy hirtelen mozdulatra is

Nacon-ról még: elképzelhetőnek tartom, hogy mondjuk egy fél év múlva már rendbe lesz rakva a szoftver is, de a lag az egy két hónapja létező dolog, youtubeon rengeteg videó van róla, elvileg a legutóbbi firmware-ben javították, de én ezt nem tudtam kipróbálni mert pont akkor vettem meg a joyt amikor ez kijött és egyben le is haltak a Nacon update szerverei, tehát nem tudtam frissíteni az 1.54-re, és még azután sem ment a frissítés miután azt mondták, hogy mennek a szerverek és minden oké. Írtam a supportjuknak is, a válasz annyi volt, hogy tudnak róla és még mindig dolgoznak az ügyön. Szóval nem vártam tovább inkább visszaléptem a vásárlástól amíg tudtam, mert a joy megjelenése óta töketlenkednek és nem hittem, hogy ez most fog megváltozni. Legjobb esetben is azt javaslom annak aki a vásárlást fontolgatja, hogy vagy várjon még vele pár hónapot, vagy neten rendelje, hogy 14 napig elállhasson az egésztől és ne bukjon rajta ;]

(#111003) SH4D0W2011 válasza krx21 (#110999) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Nekem is ez a szimpatikusabb, úgyhogy akkor ez lesz, köszi! :D

(#111004) krx21 válasza ViharVadász (#111000) üzenetére


krx21
nagyúr

Konnektoros...

(#111005) KoNZoLik@ válasza Mirakuru (#110995) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nem fogod megbánni, engem ez a játék szippantott be a Souls stílus irányába:)

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 809 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#111006) rx8pencz


rx8pencz
tag

Üdv Srácok!

Egy olyan kérdésem lenne,hogy az normális,hogy ha beteszem a lemezt a gépbe,akkor kerreg egy darabig? Tökéletesen működik,csak kicsit ijesztő ez a hang.

PSN: istone94

(#111007) krx21 válasza rx8pencz (#111006) üzenetére


krx21
nagyúr

Amíg fel nem települ a teljes játék addig igen. Ez sok perc is lehet, de már a játékot indítani lehet...

[ Szerkesztve ]

(#111008) Xaels


Xaels
félisten

Helldivers-szel játszik itt valaki? Haverral megvettük, hogy coopnak jó lesz elszórakozni. Hát nem gondoltuk, hogy ennyire komoly a játék. Pozitív csalódás.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#111009) Vadernagyúr


Vadernagyúr
senior tag

Ez az új Mass Effect játék nagyon gyenge lett egyébként.. :D

PSN: joskovagyok199

(#111010) Rage47 válasza Lefty (#110990) üzenetére


Rage47
veterán

Engem a Fahrenheit anno teljesen beszippantott, azóta is kerestem valami hasonló játékot. YT-on megnéztem pár éve a Beyondot, most meg akcióban sikerült a Heavy Raint beszerezni, ez is meglesz most. :)

(#111011) rx8pencz válasza krx21 (#111007) üzenetére


rx8pencz
tag

Köszönöm!

PSN: istone94

(#111012) KoNZoLik@ válasza Vadernagyúr (#111009) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Pontosan ezért nem vettem meg premierkor, majd 7-8000-ért talán pár hónap múlva uborkaszezonba jó lesz:)

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 809 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#111013) Petreszku válasza Xaels (#111008) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia! Mi is co-opban játszottunk a cimbivel, de nem igazán tetszett. Ellenben az Alienation nagyon jó játék. Most ez is akcióban van, bőven megéri az árát. Szerintem jobb játék mint a HD.

(#111014) Vadernagyúr válasza KoNZoLik@ (#111012) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Hát ja... :D
Egyébként,az új Crash az csak nyáron lesz elérhető,ugye? Akkor nem értem,hogy valaki már,hogy tud vele játszani.. :D

PSN: joskovagyok199

(#111015) vonSux válasza Lefty (#110984) üzenetére


vonSux
őstag

Heavy Rain és utána a Beyond. Utóbbi nekem kicsit nyögvenyelősen ment végig, de pont ma befejeztem.

(#111016) Prof01 válasza sting2 (#110996) üzenetére


Prof01
veterán

Persze vannak ilyen játékosok is. Valamilyen szinten meg tudom őket érteni, mert én is szeretetek minden cuccot megszerezni, de biztos nem fizetnék érte, ha magamtól nem menne. Elvesztené az értékét.
Szerintem a játékosok 90%-a még soha nem járt Lighthouse-ban, ami nagyon sajnálatos. Első évben jóval könnyebb volt, mert nem nézte a rendszer, hogy hányadik győzelemnél jársz, így kezdőbb játékosokat is kaphattál bármikor. Nem értem miért kellett nehezíteni, pontosabban ellehetetleníteni ezt a játékmódot. :F

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#111017) Lefty válasza Rage47 (#111010) üzenetére


Lefty
addikt

Heavy Raint el is kezdtem, eddig tetszik. Lemezen akartam, hogy szepen meglegyen a polcon de igy alakult. Until Dawnt ha meg nem jatszottad ajanlom, az is ilyen stilus es nagyon jo.

Bloodborne-t szerintem szinten beprobalom majd, hasonlo aron van a hasznalt lemezes GOTY verzio, mint most store-ban.

[ Szerkesztve ]

(#111018) Deck válasza Lefty (#111017) üzenetére


Deck
titán

Veszel egy tokot, nyomtatsz borítót és a polcra teszed :D

PS5

(#111019) ViktorHUN79 válasza Vadernagyúr (#111009) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Nekem az egyik kedvenc játékom volt mindíg a Mass Effect seria:
De ezt most inkább kihagyom legfeljebb 2 hónap múlva ha akcióba 5ezerért dobálják majd ezt a fostalicskát majd akkor adok érte pénzt ha adok!
Terssék,ezen kellet tíz évet ülni itt a sok éves munka gyümölcse,szarhátziak persze csak a pénz az számít a gamerek majd megesznek úgyis minden f*st!
Ne haragudjanak de 2007-es tíz éves játékkal összehasonlításába nem álljameg a helyét ez valami vicc?
Azt 20ezret kérnek érte!!
Video:
http://www.ign.com/videos/2017/03/21/mass-effect-2007-vs-2017

(#111020) Gryzor válasza ViktorHUN79 (#111019) üzenetére


Gryzor
csendes tag

Csak hogy egy ellentétes vélemény is elhangozzon:

kb. 10 órám van a játákban és a negatív hype ellenére teljesen magába szippantott, imádom.
Valóban grafikailag közel sem csúcs, története sem lesz olyan epikus mint elődei, mégis nekem tetszik. Remélem így is marad a végére is. Remek szórakozás. (és én valóban játszok vele, nem csak videót nézek róla)

(#111021) Rage47 válasza Lefty (#111017) üzenetére


Rage47
veterán

Until Dawn is tetszik csak nem tudom, lehet lemezen jobb lenne mert ez egyszer végigjátszós játék sztem. Bloodborne-tol meg tartok kicsit mert a Dark Souls-ot sem bírtam idegekkel :D

(#111022) ViktorHUN79 válasza Gryzor (#111020) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Sajnos ez nem hype akinek szeme van az látja ettől maga a játékmenet még lehet élvezetes,de én nemtudok elsiklani a felett ahogy kinéz,nekem a játékélményhez az is feltétlen kell hogy szép legyen a mai kornak megfelelő grafikával!És nem 5000ft kérnek érte,mert akkor még elnézhető lenne,hanem súlyos pénzeket levesznek vagy szándékoztak lehúzni!
Te úgy érzed negatív hype,én meg úgy hogy akik kidobtak egy csomó pénzt erre,azok mentegetik(még saját maguk előtt is), hogy ne érezzék annyira hülyeségnek hogy erre kiadtak 20ezer forintot!

(#111023) A21 válasza ViktorHUN79 (#111022) üzenetére


A21
tag

+1

(#111024) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

inFAMOUS Second Son Pron 4kban másnak is laggol és lassú? :F néhol rohadt idegesítő :W

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#111025) Lefty válasza Rage47 (#111021) üzenetére


Lefty
addikt

A tobbfele dontesi lehetoseg miatt akar tobbszor is kijatszhato, plane ha mindenkit eletben akarsz tartani es nem csak youtube-on nezed meg, hogy mi tortenhetett volna. :) 5-6 ezer lemezesen ahogy korbeneztem.

[ Szerkesztve ]

(#111026) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Sziasztok! A PS menuben az egyik jateknal megjelent egy ures ikon corrupted dataval es egy lemez ikonnal. Ilyenkor mi van? Restore licenset nyomtam neki meg egy ujrainditast es eltunt de ez akkor is para.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#111027) Xaels válasza Petreszku (#111013) üzenetére


Xaels
félisten

Majd akkor arra is rálesünk. Nekünk ez is bejött, nehéz és nem csak agyatlan lövöldözés. Most behúztunk akcióban pár játékot, Van Helsing meg Killzone. El leszünk egy darabig.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#111028) Rage47


Rage47
veterán

(#111029) zsotesz81 válasza ViktorHUN79 (#111022) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Nekem eddig kb. 16 órám van a játékban, és eddig tetszik. A karakterek olyanok amilyenek már kezdem megszokni :DDD , de ettől maga a játék még jó. Az meg , hogy megérte e a 20k-t majd kiderül ha végigvittem, de egyelőre nem bánom, hogy megvettem.

(#111030) Bad Pritt válasza Rage47 (#111028) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tegnap pont láttam egy streamet a legvégével. Nem akarom elspoilerezni, amire érdemes rákeresni az a Nier Automata Credits (nem nagy spoiler, de hátha valakinek kicsi az ingerküszöbe), hát letettem a hajam. Zseniális ötlet és tényleg egy valós morális dilemma, amit tökéletesen súlyoz a játék a játékos számára.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#111031) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Érdekesség:

‘Mass Effect: Andromeda’ launches straight in at No.1

"EA unleash ‘Mass Effect: Andromeda’ for the first time on PS4 and Xbox One and the combined sales of console/pc versions give EA the No1, their first since week 48 last year (FIFA 17). "

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#111032) Shepherdke


Shepherdke
tag

Olvasgatom a PlayStation Store cancellation policy-t.
Az komoly hogy ha megveszek egy játékot és letöltöm kipróbálom nem kérhetem vissza az árát hiába vagyok 14 napon belül?
Csak azért mert megkezdtem a letöltést?

(#111033) Bad Pritt válasza Shepherdke (#111032) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jaja, engem el is utasítottak, nem hazudtam elég jól. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#111034) Shepherdke válasza Bad Pritt (#111033) üzenetére


Shepherdke
tag

De ez mi? :)
Megveszem kipróbálom nem tetszik vissza kérem az árát.
Steam-en nem vergődnek ilyenért csak 14 napon belül legyél és ne játssz vele 2 óránál többet.
Most képek alapján döntsem el hogy megéri e azt az összeget amit kérnek érte?
És ha a játék mechanika a rossz, higgyek a videóknak amit a készítők raknak fel? :D

(#111035) toompa válasza Shepherdke (#111032) üzenetére


toompa
őstag

Miért,mit gondoltál?
Ha jobban nekiugrasz,egy mai játék 1-2 nap alatt végigjátszható.
Kitolod és visszakéred a pénzed mert benne vagy a 14 napba?

(#111036) Shepherdke válasza toompa (#111035) üzenetére


Shepherdke
tag

Éppen ezért van steam-en olyan megkötés hogy nem játszhatsz vele 2 óránál többet.

Te pl hogy próbálod ki a storeban vásárolt játékot ha nincs demo?
Vagy szerinted pár in game kép és videó megfelelő betekintést ad a játékokba?

(#111037) Wlac válasza toompa (#111035) üzenetére


Wlac
Ármester

Két óra alatt még rendben lenne a visszakérés, de a Sony sajnos nem a legfelhasználó-barátabb cég a piacon.

“The wha-"

(#111038) Bad Pritt válasza Shepherdke (#111034) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Gyakorlatilag tökéletesen leírtad, ami nekem volt a Fallout 4-gyel. :) Megvettem akcióban, de egyszerűen kezelhetetlen (vagy csak béna vagyok), úgyhogy írtam nekik, hogy légyszi csináljuk vissza, de nem voltak hajlandóak. Azóta ott porosodik a virtuális szütyőmben, szerintem sosem fogom elővenni, Destiny, BF-ek, Titanfall 2, egyéb fps-ek után álmomban sem gondoltam volna, hogy gondom lesz vele...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#111039) PowerBuldog válasza toompa (#111035) üzenetére


PowerBuldog
veterán

14 nap ÉS 2 óra. 2 óra alatt nem tolsz végig egy játékot.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#111040) Rage47 válasza Shepherdke (#111032) üzenetére


Rage47
veterán

Elég mocsok dolog. Apple-nél is visszakérheted az árát, még úgyis, hogy fent hagyod az appot.
Xbox esetén nemtom. Sztem ott sem lehet visszakérni, ha már rányomtál a letöltésre.

(#111041) toompa válasza PowerBuldog (#111039) üzenetére


toompa
őstag

Hogy tudnák ellenőrizni egy ps4-en hogy hány órát nyomtad?
Pl. ha offline-ba is teszed magad.
Illetve hogy tiltsák le a gépedről a letöltött játékot?

[ Szerkesztve ]

(#111042) Bad Pritt válasza toompa (#111041) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ahogy a Steam csinálja. :) Ha a Valve képes volt megoldani, akkor ugyan már a Sony is legyen ennyire felhasználóbarát a 60 milliónyi felhasználójával.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#111043) Dazsar


Dazsar
aktív tag

Valaki használ itt ps4 raiju controllert? Arról vélemények, tapasztalatok?

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#111044) toompa válasza Bad Pritt (#111042) üzenetére


toompa
őstag

Nem tudom a steam hogy csinálja. Gondolom ott feltétel az online lét. Nem értek hozzá,nem játszom pc-n.

(#111045) Bad Pritt válasza toompa (#111044) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én se tudom, de a lényeg, hogy ők megoldják, eredményesen.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#111046) Shepherdke válasza toompa (#111044) üzenetére


Shepherdke
tag

Szerint offline nem rögzíti valahogy az eszköz a játszott időt? :DD

Steam-en is lehet offline játszani, nem multiplayer játékokkal.
Régen a steamnél se volt refund, de ellentmondott a dolog jó pár ország törvényének és rákényszerítették.

Nincs még PS-em csak tervezem és csak tájékozódok, de ez eléggé elrettentő a store-os vásárlástól.
Vagy legalábbis jó párszor meggondolandó.

(#111047) toompa válasza Shepherdke (#111046) üzenetére


toompa
őstag

Nem hiszem hogy rögzíti. Még online sem.
Meg sem tudod nézni hogy egy játékkal mennyit játszottál.
A konzol üzlet sem veszi vissza a bontott szoftvert.

[ Szerkesztve ]

(#111048) apic


apic
csendes tag

Sziasztok,aki már matricazott Slim gépet van valami tapasztalata meg hogy honnan érdemes ? Köszi előre is :))

(#111049) Tuomas válasza toompa (#111047) üzenetére


Tuomas
addikt

Szerintem van infójuk róla, hogy mennyit játszol adott játékkal, Adott játékokon belül meg is tudod nézni, már ha a játék készítői ezt lehetővé tették. De kizártnak tartom, hogy ezt ne tudnák.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#111050) NyMRooD válasza toompa (#111047) üzenetére


NyMRooD
őstag

Nyugodt lehetsz, hogy a Sony még azt is tudja mikor mégy ki wc-re játék közben :) (de a microsoft is és valszeg a pc-s digitális szolgáltatók mindegyike). Egyébként simán megoldotta ezt a két órás dolgot a steam is, a refund-hoz kérhetnék, hogy legyél online de millió megoldást tudnának rá találni ha akarnának (de gondolom előbb vagy utóbb majd beperelik őket és akkor megoldják, a steam-nek is erre volt csak szüksége).

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.