Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#282101) Kendek válasza Archttila (#282100) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ezt a progit és a módszert sajnos nem ismerem, szóval nem tudom, hogy mi lehet a hiba. Egyáltalán mit ír ki, valami hibakód?
Minden frissítés egy patch pkg, ami a lemezen is megtalálható base pkg-hez készül, vagyis csak azzal működik. Retail patch pkg esetén a CUSA-számra és az igényelt rendszerszoftver verzióra kell csak figyelni.

<-ƘƘ->

(#282102) Archttila válasza Kendek (#282101) üzenetére


Archttila
veterán

Nincs hibakod, a modszer pedig valami ilyesmi:
lehuzom a csomagokat (darabolva taroljak oket) (CUSA ver. az OK)
szoval bedobom a linkeket egy fajlba wgetnek azt mondom:

wget -i akarmi -q --show-progress

ls -la
.rw-r--r--@ 4.3G alucard 29 Jan  2017 EP9000-CUSA04529_00-UNCHARTED4000000-A0120-V0100_0.pkg
.rw-r--r--@ 4.3G alucard 29 Jan  2017 EP9000-CUSA04529_00-UNCHARTED4000000-A0120-V0100_1.pkg
.rw-r--r--@ 3.9G alucard 29 Jan  2017 EP9000-CUSA04529_00-UNCHARTED4000000-A0120-V0100_2.pkg

aztan osszefűzöm oket hogy megkapjam az erdeti pkg-t:

cat EP9000-CUSA04529_00-UNCHARTED4000000-A0120-V0100_0.pkg EP9000-CUSA04529_00-UNCHARTED4000000-A0120-V0100_1.pkg EP9000-CUSA04529_00-UNCHARTED4000000-A0120-V0100_2.pkg > EP9000-CUSA04529_00-UNCHARTED4000000-A0120-V0100.pkg
(linux alatt nem kell kulon util mindenre)
szoval
ezt felmasolom a tool-al ellatott USB-re, PS4-be be, update elindul DONE. Itt most annyi a kulonbseg, hogy kiirja, hogy kesz de nem csinal semmit... (log az sajna nincs)
Most megnezem egy kozelebbi verzioval

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF and AV enthusiast.

(#282103) Archttila válasza Archttila (#282102) üzenetére


Archttila
veterán

Na 1.02 utan az 1.20 sem megy fel, viszont az 1.05 igen... Fene se erti, mindegy végigmegyek rajta egyesevel.
Akinek bannolt lapja van ( ertsd nincs PSN ) annak hasznos kis alkalmatosság ez a tool. :) csak ugy latszik 1-2 cimnel figyelni kell a verzióugrásokra... egyelore fogalmam nincs miert de ha rajovok, megosztom. :)

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF and AV enthusiast.

(#282104) Kendek válasza Archttila (#282102) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A letöltési módszer az jónak tűnik, vagyis így valóban megkapod a kész patch pkg fájlt, ebben hiba nincs.
De még mindig ott tartok, hogy semmit sem találtam erről az EN HDD v2-ről, szóval nem vagyok benne biztos, hogy miként működik. Az sem világos, hogy mit jelent az, hogy nem csinál semmit.

Normál esetben tört konzolon ott a debug menü, ami alatt pedig ott a pkg installer. Itt mi van, bedugod a tool-lal és a pkg fájllal ellátott pendrive-ot, és automatikusan berakja a letöltések közé? Ha igen, akkor az értesítéseknél a letöltésekre kell rámenni, mert előfordul, hogy telepítés után még kiírja, hogy indításra kész. Ekkor pedig ott kell rányomni, mert csak úgy érvényesül a telepítés.

<-ƘƘ->

(#282105) Archttila válasza Kendek (#282104) üzenetére


Archttila
veterán

Ennek ertelemszeruen kulon installere van, az fut le autorun amikor bedugod, es behuzza a pkg mappa tartalmat, ami aztan mint irod is, az ertesitesen megjelenik. (kiveve ennel a jateknal es csak a magasabb verziok) Itt a tool ha beleneznel: [link]
A módszeremmel nincs gond, mint irtam mas jateknal mukodik, a linuxos dolgok meg ne zavarjanak meg az csak annyi, hogy nem kell kulon download manager meg split tool... (wget/cat megoldja)

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF and AV enthusiast.

(#282106) Kendek válasza Archttila (#282105) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Köszi a linket, érdekes tool. :R
A Linuxos dolgok pedig nem zavarnak, hiszen magam is csak Linuxot használok. :)

Szóval akkor most pontosan meddig jut el, mikor azt írod, hogy nem csinál semmit? Nem is jut el addig, hogy megjelenjen a telepítési folyamat az értesítéseknél? Csak mert akkor a tool-lal lehet valami, nem a rendszerrel vagy a játékkal.

<-ƘƘ->

(#282107) Archttila válasza Kendek (#282106) üzenetére


Archttila
veterán

Igy van, nem jut el az ertesitesig. A tool-lal nem lehet gond, hiszen a gyari 1.00-ra siman felmegy az elso 1.02-es patch, es aztan a kovetkezo is.

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF and AV enthusiast.

(#282108) Kendek válasza Archttila (#282107) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

De elvileg az 1.33-as patch pkg-vel sem lehet semmi, mert az is ugyanahhoz a base pkg-hez való.
Na mindegy, ezt szerintem nem fogjuk tudni megoldani.

<-ƘƘ->

(#282109) Archttila válasza Kendek (#282108) üzenetére


Archttila
veterán

Szerintem az lehet a gond, hogy a tool tulsagosan regi (kb 3 eves) az fw a gepen meg mindossze par honapos, es mivel latszolag nincs frissebb tool igy jah... nem fogjuk tudni megoldani. :)
Van aminel szepen elsore mukodik (FC 24 , 1.00-rol siman frissult azonnal a legfrissebbre) ennel meg egyelore passz, de reggel meg folytatom, hatha igy egyesevel eljutok a vegeig :D

Mondjuk most jut eszembe, hogy az osszefuzott pkg -hez nincs shecksum, igy abban csak remenykedni lehet hogy jo, bar ketlem hogy ez lenne a gond

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF and AV enthusiast.

(#282110) Kendek válasza Archttila (#282109) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Cheksum az van a pkg fájlban. Ha akár egy bit is módosul, akkor telepítéskor hibát írna ki.

<-ƘƘ->

(#282111) Archttila válasza Kendek (#282110) üzenetére


Archttila
veterán

Jogos. :K

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF and AV enthusiast.

(#282112) Archttila válasza Archttila (#282111) üzenetére


Archttila
veterán

ahh, mekkora fail... nalam (direkt) nincs automount Arch alatt (minimalista rendszert hasznalok meg amugy sem szeretem :) majd en mountolok, lecsatolok) na de a lenyeg, hogy copy utan a lecsatolasnal valamiert a sync nem mukodott megfeleloen, es elcseszte a fajlt :)
Megcsinaltam mindent elorol, most OK, kuszik is fel szepen a legfrissebb update :D

Elnezest az offtopikert!! :R

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF and AV enthusiast.

(#282113) rasotamas


rasotamas
veterán

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :W
Hónapok óta alig nyúlok a PS4 Pro-hoz. Esküszöm hogy 11.00-n volt.
Frissítéseket, internet kapcsolatot mindent kikapcsoltam.
Sok-sok órányi videót megnéztem hogy csinálják, mit lehet kezdeni egy Jailbreak PS4-gyel.
Rádugtam a PC-re egy usb-s hálókártyán hogy akkor nekiállok, kipróbálom.
11.02-n van :Y
És a 11.50 már le van töltve csak ki van kapcsolva a frissítés. nem tudom, hogy lehet törölni.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#282114) Kendek válasza rasotamas (#282113) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az szívás! :(
A 11.00-t azt tavaly szeptemberben adták ki, a 11.02-t is már több, mint fél éve, a 11.50 pedig három hónapos múlt.

<-ƘƘ->

(#282115) rasotamas válasza Kendek (#282114) üzenetére


rasotamas
veterán

Na és most upgradeljek, le van mostmár sz*rva, vagy várjak 11.02 jailbreakre?
Elvileg egy verziót forrasztásos mókával lehet downgradelni, de az annyi időbe és/vagy pénzbe kerülne, hogy a felárat fel is emésztené.
Ja persze ha ez a 11.50 letöltése nem pont azt a tárolót használta fel ahonnan a 11.00 visszaállítható lenne.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#282116) Kendek válasza rasotamas (#282115) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha még csak annyi, hogy a vinyóra letöltődött a 11.50, de nem indult el a telepítés, akkor nincs nagy gond. Viszont tényleg macerás ez a slot visszaaktiválásos móka, én biztos nem állnék neki.

Ha nem akarod használni a konzolt, akkor hagyd így, és rakd el. Pár év múlva hátha lesznek hozzá újabb exploitok. Egy WebKit sebezhetőség máris akad, de persze ez önmagában még kevés.

<-ƘƘ->

(#282117) rasotamas válasza Kendek (#282116) üzenetére


rasotamas
veterán

De ez végleges downgrade vagy ehhez is be kell építeni azt a kis flashprogramozó mikrokontrollert?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#282118) Kendek válasza rasotamas (#282117) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem kell hozzá beépíteni semmit, csak egyszer a két chip tartalmát újraírni, hogy visszaaktiválódjon az előző, 11.00-s slot. A vinyó pedig mindegy is, az bármikor újratelepíthető.

<-ƘƘ->

(#282119) Dinomano válasza Kendek (#282116) üzenetére


Dinomano
senior tag

Én úgy jártam, hogy valamikor március végén frissült a rendszer 11.50-re. Bíztam bent, hogy 11.00-on lesz, de hát így jártam... Nem emlékszem, hogy én csináltam, vagy automatikusan csinálta-e a frissítést? Várhatok a 11.50-es törésre, ha lesz valamikor... (Downgrade-elni gondolom nincs lehetőség...)

/(^_^)____7=--- - - >|

(#282120) Kendek válasza Dinomano (#282119) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ezt én sem tudhatom, de most már teljesen mindegy, a lényeg, hogy telepítve lett. Downgrade pedig sajnos nem lehetséges, illetve csak olyan szinten, hogy visszaaktiválható az eggyel korábban telepített verzió. Viszont ez is nagyon macerás dolog, eszközökre van szükség hozzá és forrasztani kell.

<-ƘƘ->

(#282121) Dinomano válasza Kendek (#282120) üzenetére


Dinomano
senior tag

Utánaolvastam közben neten; marad a türelem. Kikapcsolom az automatikus frissítést mostantól a PS4-en, egyelőre ennyit tudok tenni. (1-2 éve még csak 9.00-ás rendszerre volt törés, most már van a 11.00-ra, szóval idővel lesz 11.50-re is...)

/(^_^)____7=--- - - >|

(#282122) I02S3F


I02S3F
őstag

Sziasztok!

Kábé 2,5 hete adtam le egy szervíbe az R2 hibás kontrollerem. A srác szerint ezt a javíŧást nem szeretik a szervizesek és ezért tart ennyi ideig.

Jól érzékelem, hogy ez azért hosszú idő egy ilyen javíŧáshoz, nem?

Legközelebb biztos nem ide fogom hozni a kontrollert. Csak ez volt közelebb. :W :(

(#282123) rasotamas válasza Kendek (#282120) üzenetére


rasotamas
veterán

Gondolom a 11.02-es FW-ű gép egy fillérrel nem ér többet a 11.00-nál, nem hiszem hogy az új tulaj nekiáll forrasztgatni vagy mással megcsináltatni :D

https://tinyurl.com/rasoapro

(#282124) Kendek válasza rasotamas (#282123) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A törhető firmware-es gépeknek van némi felára, szóval a 11.02 az kevesebbet ér, mint a 11.00.

<-ƘƘ->

(#282125) rasotamas válasza Kendek (#282124) üzenetére


rasotamas
veterán

Egyértelmű, de többet-e mint a 11.50?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#282126) Kendek válasza rasotamas (#282125) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem gondolnám, hiszen nincs mire fogni a felárat. A firmware revert is csak akkor működik, ha csak egyszer volt telepítve a 11.02. Elég egy vinyócsere hozzá, és máris megy az újratelepítés, és úgy már mindkét slot ugyanaz, soha többé nem lesz 11.00.

<-ƘƘ->

(#282127) peternac


peternac
tag

már annyit témáztok itt a jailbrake-ről, hogy megnéztem a rég nem használt ps4-emet és 11.00 a fw verziója :))
a bloodborne 60fps patch-et valszeg megnézem majd valamikor rajta
de addig is shadow of the erdtree :B

(#282128) peternac


peternac
tag

Free Dave the Diver avatars for PSN:
North America/South America: RBKQ-T9TL-KJ3M
Europe, Africa, Middle East, Oceania: ENR6-2E7R-77QX
Asia: DHBC-86B5-MX3J
Japan: 3AT8-X3M6-QXGJ
South Korea: 3LQ6-NNR3-HG3Q
https://x.com/Wario64/status/1805958034838999501

(#282129) Talala


Talala
senior tag

Sziasztok!
Szeretnék kis segítséget kérni megosztással kapcsolatban.
Eddig az én előfizetésem volt megosztva rokonnal. Be vagyunk jelentkezve egymás konzolján. Nála az én profilomban az ő gépe van beállítva elsődlegesnek, nálam egyik sem volt elsődleges.
Viszont én hanyagolom a ps-t mostanában, előfizetés sincs. Szeretnénk ezt fordítva megoldani, de nem akar jó lenni.
A cél, hogy ő (saját előfizetéssel) tudjon játszani a saját profilja alól a saját konzolján az én ps+-os játékaimmal.
Ez megoldható egyáltalán és hogyan?

(#282130) Kendek válasza Talala (#282129) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Attól tartok, hogy ez így sajnos nem fog menni, mivel a megosztás az erre a szitura nem terjed ki. Hogy újra játszani tudjatok az általad behúzott havi játékokkal, ahhoz neked kell előfizetned.

<-ƘƘ->

(#282131) Talala válasza Kendek (#282130) üzenetére


Talala
senior tag

Értem. Köszönöm a segítséget.

(#282132) consono


consono
nagyúr

Hülye kérdés jöhet? Ha nem hackelt a PS4-em, tudom valahogy dekriptálni a játék mentéseimet? A Days Gone-nal játszom lassan egy hónapja, de e néha nagyon dadogós, megnézném PC-n milyen, de elölről nem akarom elkezdeni... Az megvan, hogy ha sikerül dekódolni, akkor mit kell átmásolni.

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#282133) peternac válasza consono (#282132) üzenetére


peternac
tag

(#282134) consono válasza peternac (#282133) üzenetére


consono
nagyúr

Hát amennyibe kerül, annyit nem ér meg nekem :D

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#282135) Kendek válasza consono (#282132) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha átküldöd a mentést, akkor szívesen kinyerem belőle az adatokat. Vagy legalábbis megpróbálom. :)

<-ƘƘ->

(#282136) consono válasza Kendek (#282135) üzenetére


consono
nagyúr

Keresek pendrive-ot és jelentkezem, köszi! :) Tartok tőle, hogy mivel az én kulcsommal lesz titkosítva, nem lesz olyan egyszerű...

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#282137) Kendek válasza consono (#282136) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az eltérő account az nem probléma, csak egy resign kell, majd mehet is a decryptált adatok exportálása.
Ez kész is, a kinyert adatokat pedig visszaküldtem. Majd jelezz, hogy sikerült-e PC-n betöltened. :)

<-ƘƘ->

(#282138) vm93hun


vm93hun
aktív tag

Vettem tuningalkatrészt (2TB SSD-t) Pro konzolomhoz, illetve ha már szétszedem, akkor végzek rajta egy nagytakarítást is. Ha meg már arra járok, akkor javítanám a BD meghajtó hibát is, hogy ne csak állítva olvassa a lemezeket. Van tapasztalata valakinek, hogy mi okozza ezt és hogyan javítható?

[ Szerkesztve ]

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#282139) consono válasza Kendek (#282137) üzenetére


consono
nagyúr

Köszi a segítséget, most értem oda, hogy kipróbáljam. Tökéletesen működik a dolog :) Köszi még egyszer is!

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#282140) dokee78


dokee78
félisten

Hali.
A legkisebb PS előfizetés elég GTA V online játékhoz?

(#282141) Kendek válasza dokee78 (#282140) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen. :K

<-ƘƘ->

(#282142) balintka


balintka
addikt

Sziasztok, az em.g-on elvileg eredeti Sony V2 kontroller van 13 ezerért. Vett már valaki ilyet, tényleg eredeti?

(#282143) raziel01 válasza balintka (#282142) üzenetére


raziel01
veterán

[link] Eleve nem emag a forgalmazó, kommentben írják is hogy full kamu.

Call of Duty MW3 (2023) eladó PS4 - 9990 Ft

(#282144) FunPro válasza balintka (#282142) üzenetére


FunPro
senior tag

Ha valami túl jónak tűnik, hogy igaz legyen, akkor valószínűleg nem igaz. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#282145) balintka válasza raziel01 (#282143) üzenetére


balintka
addikt

Köszönöm a válaszokat, nekem is túl szépnek tűnt ez ennyiért. Ezt a típust itt is lehet venni az aprón 11 ezer Ft körül. Bár itt úgy hirdetik, hogy az eredetivel megegyező minőség? Ez mennyire fedi a valóságot?

Eredeti V2 kontrollert honnan érdemes vásárolni?

[ Szerkesztve ]

(#282146) Archttila válasza balintka (#282145) üzenetére


Archttila
veterán

Eredeti V2 kontrollert honnan érdemes vásárolni?

Apróról értelmes áron, megbízható eladótól, használtat :)

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF and AV enthusiast.

(#282147) balintka válasza Archttila (#282146) üzenetére


balintka
addikt

Új valahonnan?

(#282148) I02S3F


I02S3F
őstag

Köszi a válaszokat! Ez engem is érdekelt!:R

(#282150) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! Ugye a PS4 gond nélkül működik HDMI-s monitorral, külön beállítgatás nélkül? Köszönöm!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#282151) Kendek válasza tylerddd (#282150) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Működik, persze, és nem is igényel különösebb beállítgatást, de mondjuk a HDR az kalibrálós. Annyi, hogy a monitoroknál népszerű 1440p felbontást azt nem tudja a konzol. 1080p van, illetve a Pro esetén 2160p is, és csakis 16:9-es képarány.

<-ƘƘ->

(#282152) Cyborg válasza tylerddd (#282150) üzenetére


Cyborg
őstag

...hangszórós monitor legyen, különben kelleni fog usb-s hangkártya.

[ Szerkesztve ]

(#282153) tylerddd válasza Cyborg (#282152) üzenetére


tylerddd
veterán

Köszi Kendek & Cyborg! A hangra nem is gondoltam és ahogy nézem se a joy jack csatlakozója, se külső BT-eszköz nem játszik. Na ez így szívás. Rokon gyereknek vettek egy használt PS4 slim-et és ahhoz kellene minél ocsóbb megjelnítő. Így elég nehéz lesz monitort vadászni, pedig hardveraprón lenne kapásból jóféle, jó árban, csak hangszórója nincs.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#282154) FunPro válasza tylerddd (#282153) üzenetére


FunPro
senior tag

Nekem egy kb. 10 éves logitech fullhd monitorom van otthon. Nincs rajta hangszóró, viszont van rajta audio output (output 3.5-ös jack csati). Szerintem egy csomó monitorban van ilyen, és így bármilyen 3.5-ös cuccot rá lehet kötni.

Én is így ps-eztem anno. PS4 HDMI -> MONITOR -> 2.5-ös olcsó hangfalszett (jack 3.5 csatlakozás)

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#282155) Cyborg válasza tylerddd (#282153) üzenetére


Cyborg
őstag

Igen, én is pont ezzel szívok/szívtam a közelmúltban.

Én vettem egy ilyet, működik, egyelőre az én monitorom is hangszóró nélküli, és jack sincs rajta, így minden ezzel szól vezetékes headseten. Ez a legolcsóbb megoldás, mert headset van otthon, de vannak usb-s wireless headsetek is, csak 10-20ezer még aliexpressről is.

Nem tudom, a slimen hány usb van, de, ha még billentyűzet, és egér is kell mondjuk lövöldözős játékhoz, akkor lehet, hogy kelleni fog egy usb hub is

[ Szerkesztve ]

(#282156) Catman válasza tylerddd (#282153) üzenetére


Catman
aktív tag

Keress olyan monitort, amin van jack kimenet, aztán arra lehet kötni valami hangszórót.

Vagy kapjon a gyerek egy fejhallgatót. :)

(#282157) vargalex válasza Cyborg (#282155) üzenetére


vargalex
félisten

Viszont, ha vezetékes headsetet használsz, akkor miért jobb így, mintha a kontroller jack aljzatába dugnád?

Alex

(#282158) tylerddd


tylerddd
veterán

A joy jack kimenetéről szólnia kellene? Én most csak egy Samsung telefonhoz kapottal próbáltam, de nem működött. Pontosabban amikor a beállításokban állítottam a hangerőt, akkor szólt a csipogó hang, de a játékoknál nem.

#update OK, meglett közben :DDD

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#282159) Cyborg válasza vargalex (#282157) üzenetére


Cyborg
őstag

...amikor billentyűzet-egérrel lövöldözöl, mert kontrollerrel marha nehéz, egszerűbb egy ilyen, mint állandóan kapcsolgatni a kontrollert, mert ugye nem nyúlsz hozzá, így folyton kikapcsol.

(#282160) vargalex válasza Cyborg (#282159) üzenetére


vargalex
félisten

Ha valaki nem kontrollert használ, akkor nyilván érthető.

Alex

(#282161) Dinomano válasza FunPro (#282154) üzenetére


Dinomano
senior tag

Vagy ez, vagy hangszórós monitor... Nekem volt olyan monitorom (talán Samsung), amire lehetett alulra csatlakoztatni soundbart (kijelző alá); így nem foglalt plusz helyet.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#282162) vargalex válasza tylerddd (#282153) üzenetére


vargalex
félisten

Nekem van egy hangszórós MSI monitorom. Én annyit tudok mondani, hogy ne akarj senkinek olyan hangot. Persze, biztosan van olyan, amiben jó hangszórók vannak. De ez konkrétan egy notebook hangszórótól nagyságrendekkel rosszabb. Nem is használom.

Alex

(#282163) Dinomano


Dinomano
senior tag

Jah, hát igen, az sem mindegy, hogy milyen hangszóró van bent... :C

/(^_^)____7=--- - - >|

(#282164) Greensnake


Greensnake
újonc

Sziasztok ! PS4 konzolomhoz controllert kellene vennem, kérdezném az itt hozzáértőket, hogy maradjak az eredeti gyári controllernél vagy akár más márkában is találhatok olyat ami hasonló minőséget kínál mint az eredeti DS4 controller? (gondolok itt a precíz analóg gombák érzékenységére stb) Mivel márkába van vagy ezer de nem tudom, hogy ráfaragnék e pl mondjuk egy Spartan Gear Aspis 4-el vagy valamelyik NACON márkával.
:R

||"Woop-woop, that's the sound of da police" BF Hardline || XBOX/PS Addict

(#282165) tboy93 válasza Greensnake (#282164) üzenetére


tboy93
nagyúr

En gyarit vennek.

(#282166) F-ECT$ válasza Greensnake (#282164) üzenetére


F-ECT$
titán

20k körül én maradnék a gyárinál.

Nekem van egy vezetékes Naconom, nem rossz, de csak tartaléknak használtam, amíg analóg cserén volt az eredeti.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#282167) I02S3F válasza F-ECT$ (#282166) üzenetére


I02S3F
őstag

Én befürödtem egy Naconnal! Végül használt gyárit vettem.

(#282168) Greensnake


Greensnake
újonc

Köszönöm a tanácsokat. Akkor maradok továbbra is az eredetinél.

||"Woop-woop, that's the sound of da police" BF Hardline || XBOX/PS Addict

(#282169) Greensnake


Greensnake
újonc

Még egy utolsó kérdés csak controller kapcsán, ma Árukeresőn megnéztem hol van jó árban, és így esett az aqua webáruházra a választás, ahol meg is rendeltem, ma nagyban lapozgatom a gyakori kérdések tech szekciójában hogy valaki azt olvasta hogy nem megbízható oldal az aqua korábbi nevén "Cégnév: AQUA Optima Kft. és Dot-Compker Kft."? Van valakinek tapasztalata a webáruházzal kapcsolatban? Vagy át se merjem venni futártól a csomagot? :DDD

||"Woop-woop, that's the sound of da police" BF Hardline || XBOX/PS Addict

(#282170) Gyuri27 válasza Greensnake (#282169) üzenetére


Gyuri27
félisten

Addig nincs velük gond míg nem akarsz garit intézni náluk. Nem ajánlott shop.

Amd - Radeon - Ryzen

(#282171) I02S3F válasza Gyuri27 (#282170) üzenetére


I02S3F
őstag

De a Sony Magyarország hivatalos szervizéhez nem viheti a kontit?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.