Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281901) Pataki Noé


Pataki Noé
friss újonc

Sziasztok! Attila vagyok. PS 4-en játszunk a GTA V-el. Nem rég csináltunk neki egy előfizetést is hogy fejlődjön a játékon belül. A járművek vásárlásával kapcsolatos gondjaink lettek. Nehezen találunk megfelelő garázst az autóknak vagy kamionoknak. Hogyan és miképp tudunk megfelelő garázst beszerezni. Van már egy kicsi de az nem megfelelő és valamiért az éddig vásárolt autó ( batmobile) elveszett. Miért lehet ez?

(#281902) Degu82


Degu82
kezdő

Sziasztok. Ps4-hez milyen mikrofonos fejest ajánlotok olyan 10-15 körül? Lehet használt is. Gyereknek kellene és kinézett használtan egy ps fejest 15ért de gondoltam előbb megkérdezem itt érdemes e olyat venni vagy van e lényegesen jobb vétel abban az árban.

(#281903) Pataki Noé


Pataki Noé
friss újonc

Trust GXT 488 forte PS4 Grey ( alza.hu) 13.190,- + posta.

(#281904) Degu82 válasza Pataki Noé (#281903) üzenetére


Degu82
kezdő

Köszi. Ránézek bár a Trustot nem gondoltam volna jónak.

(#281905) AxBattler válasza Pataki Noé (#281901) üzenetére


AxBattler
félisten

Topikja, parancsolj.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#281906) fausto


fausto
addikt

Hello,

Ajándékba vennék PS4-re Minecraft-ot lemezesen, de fogalmatlan vagyok a játékkal kapcsolatban. A lemezes kiadás beteszi a gépbe és játszhat vele? Vagy kell hozzá még valami, nem tudom, előfizetés, valami must have dlc, ilyesmi... PS Plus van.
Ja, és a másik, hogy a PS4 verzió crossplayes? Pc-s, mobilon, xbox-os ismerősökkel tud majd játszani?

[ Szerkesztve ]

(#281907) tboy93 válasza fausto (#281906) üzenetére


tboy93
nagyúr

Megveszed es tud vele játszani azonnal. Ha online akar játszani masokkal akkor elotte egy frissites biztos kell, na meg ps plus. DLC-ket tud, de nem muszaj vasarolni hozza a storeban. Cross platform igen.

"Platforms that support crossplay include; Windows 10 & 11, Chromebook, Xbox One & Series X, Playstation 4 & 5, Nintendo Switch, Android, and iOS."

(#281908) fausto válasza tboy93 (#281907) üzenetére


fausto
addikt

Köszi! Egy ismerősünk gyerek mobilon játszik vele és azt mesélte, hogy havonta fizet valamit. Akkor így megnyugodtam.

(#281909) tboy93 válasza fausto (#281908) üzenetére


tboy93
nagyúr

Lehet venni hozzá cuccokat :) Szerintem ő google play pass-t vagy ha apple akkor az annak megfelelőját fizethetni, gondolom benne van a minecraft :F

(#281910) icemad válasza tboy93 (#281909) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem a Minecraft Realms-et fizetik. Az lényegében egy saját szerver.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#281911) raziel01


raziel01
veterán

CDkeys-en jó áron megy:
[link] Call of Duty: Modern Warfare II - Cross-Gen Bundle PS4/PS5 (US)
5400 Ft
US accra.

(#281912) Alarikman


Alarikman
senior tag

Furcsa, hogy eddig még nem láttam akciót PS+ előfizura idén. Amikor lejárt, akkor sem ajánlott semmilyen kedvezményes meghosszabbítást. Tavaly nem így volt. :F

(#281913) F-ECT$ válasza Alarikman (#281912) üzenetére


F-ECT$
titán

Egyre kevesebb az akció, és az se jár már mindenkinek automatikusan.

Dive ever, work never.

(#281914) Payphone


Payphone
tag

Na gyerekek :D pár hete felhoztam itt a témát hogy adjam e el a PS5-öt és vegyek e inkább egy PS4-et merthogy igazából semmi játék nincs rá. Kb mindenki nekem állt egy két kivételt leszámítva hogy hülye vagyok meg nem járok jobban, meg nem esik be az ára annyira később hogy megérje. Erre fel olyan faszán beesett az ára hogy a lemez nélküli 95-100 ezer a lemezes meg 110-120. Na mostmár tényleg nem éri meg eladó :D Vicc amúgy látjátok másik is rájöttek hogy egy forintit nemér a PS5. A kutyának nem kell adja elfele mindenki mert semmi értelme a világon

(#281915) Tasunkó válasza Payphone (#281914) üzenetére


Tasunkó
senior tag

Hosszútávon lehet értelme, és még fel is mehet az ára. Másképp alakulhat, mint amit eddig ismerünk. Az Nvidia előbb a bitcoinra most meg az AI-re állt rá, kevésbé lesz hardver a játékra.

Kérek egy számot a jútútú

(#281916) KKaresz45 válasza Payphone (#281914) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Az a baj hogy beírtad ide és mindenki meglátta az üzleti potenciált. Így magad alatt vágtad a fát. Ha van egy jó ötleted ne mondd el senkinek! :D

(#281917) Exelsior24 válasza Payphone (#281914) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Főleg ha netalántán hamarosan bejelentik, hogy novemberben jön majd a PS5 Pro verzió, amire egyre több jel utal, hiába próbálja a Sony tagadni, hogy nem igaz.
Aztán persze lehet, hogy tényleg kacsa az egész, vagy majd csak később fog kijönni, én sem tudom már, hogy kinek is higgyek ez ügyben.
Mindenesetre ha bejelentik, az majd tuti még rátesz egy lapáttal, és akkor még lejjebb esik majd az áruk.
Én amúgy nem vettem meg a PS5-öt, mai napig a PS4 Pro-mal tolom, mert alig van olyan játék ami arra exclusive és nagyon érdekelne, múltkoriban gondolkoztam el, esetleg egy PS5 Slim Digital-on, de inkább megvárom az év végét, hátha tényleg jön a Pro verzió.

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#281918) gangstagergo válasza Payphone (#281914) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Szerintem senki se állt beléd csak nem értik hogy felnőtt emberként ezt miért nem tudod egyedül eldönteni. Továbbá annak nem ér egy forintot se aki nem akarja használni.

Meglátásom szerint azoknak éri meg PS5-öt venni akik anyagilag megtehetik aki meg nem annak ott a PS4.

[ Szerkesztve ]

(#281919) zojjektum válasza Payphone (#281914) üzenetére


zojjektum
senior tag

Szeretem ezt a fajta “gondolkodást”. Szerintem, hogy kinek mi nem éri meg az elég szubjektív. A családban van xbox ox, sx a ps-ből megvan a pro és az 5. Nálam csak a ps5 pörög a nagyobbik gyereknél van a pro meg az sx. Egyiket sem adom el, mert azt gondolom a halálukig pörögni fognak, de ha most letenném mindet, akkor is megérte volna annyit játszott vele mindenki. És most visszatérve a nem éri meg gondolatra. Nekem a cigaretta és az alkohol nem éri meg. Ha csak azt adom össze amit kollégám elszív egy hónapban, akkor pont egy havi cigaretta árából (de legyen 2 hónap)veszek egy új ps5-öt, na az nem éri meg.

[ Szerkesztve ]

(#281920) icemad válasza Payphone (#281914) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ps4 ára is ment felfelé, ahogy látom. Tőzsdézned kellene, már gazdag ember lennél.

(vagy nem...)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#281921) rasotamas válasza Payphone (#281914) üzenetére


rasotamas
veterán

Én pont fordítva gondolkozok, van egy PS4 Pro-m, és most nem is kéne olyan sokat hozzátenni egy PS5-höz.
Cserébe lenne rendes 60FPS GTA V-öm a fix 30 helyett. Azért a jobb 4K, 60Hz és 120Hz képességek sem elhanyagolhatóak, azonos játékok is jobban néznek ki.
Viszont tekintettel hogy van egy RX6800 VGA-m, még a PS5 is elmarad tőle.

Szerk:
Lemezest vennék mindenképp amúgy. Exklúzív single-öket megveszed használtan, kijátszod és eladod ugyan annyiért vagy 2 ezerrel olcsóbban.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#281922) Payphone válasza rasotamas (#281921) üzenetére


Payphone
tag

Hát sajnos sokkal nagyobb élmény a GTA V nem lesz PS5-ön :/ Arra leszek amúgy kíváncsi hogy vajon a GTA VI hogy fog futni. Valszeg addigra kint lesz a PS5 Pro mire megjelenik. 1080P 30 FPS talán? :D

(#281923) rasotamas válasza Payphone (#281922) üzenetére


rasotamas
veterán

Dehogynem, próbáltam.
PS4 Pro-n pont úgy fut, mint sima PS4-en, nem javítottak rajta.
PS5-ön tud Ray Tracinget 30 FPS-sel, van performance (60FPS) meg fidelity mód
Nekem a 30 FPS eléggé eltörli a játékélményt.
Persze attól még ugyan az a játék, de a PS4 Pro-n futna 45-60FPS-sel, ha nem lenne lelockolva.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#281924) tboy93 válasza Payphone (#281922) üzenetére


tboy93
nagyúr

A natív ps5 verzió azért sokkal jobb mint a ps4-es.

(#281925) rasotamas válasza tboy93 (#281924) üzenetére


rasotamas
veterán

Ja persze a ps5 verziorol beszéltem.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#281926) Dinomano válasza rasotamas (#281923) üzenetére


Dinomano
senior tag

Én anno 360-on játszottam ki a GTA V-öt, de lehet hogy a PS3-as verzió is kap egy kijátszást... :-)

Most amúgy is retrózom, XSS-en X360-as Rage 1 megy... (Anno PC-n kijátszottam, de ott textura-streaming gondok voltak, ezzel a megatextúrás rendszerrel nem boldogult az akkori PC-m. Konzolon nagyjából oké a dolog.)

/(^_^)____7=--- - - >|

(#281927) icemad válasza Dinomano (#281926) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ha retrózol, akkor a Bulletstorm-ot ne hagyd ki. Piszok jó játék lett. Sajnos nem kap folytatást.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#281928) DeFranco válasza icemad (#281927) üzenetére


DeFranco
nagyúr

+1 igazi gyöngyszem a maga bumfordiságával együtt :)

(#281929) Dinomano válasza icemad (#281927) üzenetére


Dinomano
senior tag

Anno már megvolt, megjelenés körül játszottam ki. Nem volt rossz, a végét éreztem picit összecsapottnak, illetve a folytatás szaga be lett lengetve, ugye...

/(^_^)____7=--- - - >|

(#281930) icemad válasza Dinomano (#281929) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Mondjuk a retro vonalra én is felültem most egy Duke Nukem Forever-rel. :D
Egyébként nem annyira rossz, mint mondják. Vannak benne érdekes megoldások. Meg Duke az Duke. A Bulletstorm-ot is vele játszottam. :B

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#281931) Dinomano válasza icemad (#281930) üzenetére


Dinomano
senior tag

Nem volt rossz, de jó sem. Kb. 10 pontból 6... Nekem valahogy a Half Life jutott róla eszembe, valahogy olyan feeling-et adott.
Picit erősnek éreztem, hogy Gears of War-franchise-nak szól be a főhős, de ez meg belefér a picit paródia jellegbe. Az is csoda, hogy megjelent; és lehet hogy csak azért, mert ingyen hype-ot generálhatott a szinte mémmé vált "soha meg nem jelenése".

/(^_^)____7=--- - - >|

(#281932) icemad válasza Dinomano (#281931) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerencsére engem ezek nem érdekeltek sosem. Valami 2000 forint volt, ahhoz képest jó. 25k-s játékot is kukáztam, pár óra után, mert nem tetszett. Nem halok bele. Annak idején a Dungeon Keeper első része is ilyen volt. Mindenki azt mondta, hogy ezt nem lehet megcsinálni, sosem lesz kész. De mégis kész lett, és én még sosem vertem szét annyi csirkét, mint akkoriban. Pedig egy command and conquer-be oltott Quake volt. Akkori grafikával.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#281933) I02S3F


I02S3F
őstag

Sziasztok!

COD MW III és Diablo 4 érdekelne használtam. Gyors keresés nem hozott eredményt. Szerintetek új, bontatlan formában könnyebben hozzájutok?

(#281934) Guitar14 válasza I02S3F (#281933) üzenetére


Guitar14
senior tag

"Gyors keresés nem hozott eredményt."
Használtpiac az ilyen, várni kell rá és figyelni, ha felkerül egy akkor be tudod szerezni olcsóbban.

"Szerintetek új, bontatlan formában könnyebben hozzájutok?"
Persze, megrendeled/bemész a boltba és már a tied is. :D

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#281935) Dinomano válasza icemad (#281932) üzenetére


Dinomano
senior tag

Én nem szoktam premier címeket vásárolni, régebbi programokkal is elvagyok. Nevetséges áron lehet 1-2 jó akció keretein belül játékot venni. Metal Gear Solid 5 van pl. fillérekért, és durva mennyiségű tartalom van a játékban..

/(^_^)____7=--- - - >|

(#281936) I02S3F válasza Guitar14 (#281934) üzenetére


I02S3F
őstag

Köszönöm szépen!

(#281937) rasotamas


rasotamas
veterán

Tudtok ajánlani jó minőségű analóg karokat?
Rendeltem aliexpressről, 10db volt 1850Ft :DDD nem tudom mit vártam.
Megküzdöttem vele, nem volt egyszerű, de kicseréltem, szerencsére csak egyet (a 4 kontrollerből 1 tökéletes, a többin össz 5 kart ki kell cseréljek)
Annyi pozitívum van benne, hogy magától nem fog mászkálni a karakterem.
Van benne egy fix jobbra offszet/drift, bár elég minimális. Szerintem deadzone-on belül lesz.
Azon kívül mintha digitális lenne, van a középen, meg a kör mentén 8 pozíciót vesz fel, fent, lent, jobbra, balra, jobbfent, jobblent, balfent, ballent

https://tinyurl.com/rasoapro

(#281938) icemad válasza rasotamas (#281937) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Valamelyik topikban írt valaki, hogy Hall Effect-es megoldásra cserélte. Már nem emlékszem, hogy ps vagy xbox topik volt. Még az is lehet, hogy logout cikk volt. Hátha valakinek eszébe jut, vagy olvassa a tag és jelentkezik. Az elméletileg sokkal tartósabb és pontosabb megoldás. De macerásabb a beszerelése és a kalibrálása.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#281939) oriic válasza icemad (#281938) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Guitar14 cikke

Nekem is cserélte csak az xboxos volt, de a driftelést el is lehet vele felejteni... :C

Live-Die-Respawn

(#281940) icemad válasza oriic (#281939) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Köszi. :R
Effekt helyett Effect szóra kerestem, ezért nem lett meg...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#281941) csabi98


csabi98
tag

Sziasztok.
Ps4-nél az alábbi dolgot tapasztalom és kíváncsi vagyok arra hogy esetleg valaki tapasztalt e már hasonlót közülünk..?
Nos a gyári Sony kontrollerrel játszva semmi probléma nincs,ha csatlakoztatom hozzá a szintén Sony márkájú fejhallgatómat,szépen szól a hang a fülesből.
Nos ha a gyári helyett az utángyártott kontrollerrel játszok (mert pld lemerül a gyári és töltöm közben.) Akkor szintén ezt a fülest csatlakoztatva azt tapasztalom,hogy csúnyán akad,szaggat a hang bármelyik játék futtatása közben,de csak a hang szaggat,maga a játék az egyik sem!)
A kontrollerekről is csatoltam egy képet,balra a gyári Sony,jobbra pedig az utángyártott ami az említett hibát produkálja.[kép]

(#281942) Lackooo84 válasza csabi98 (#281941) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Gondolom penge az utángyártottban a BT chip. :D

The Truth is out there...

(#281943) Guitar14 válasza rasotamas (#281937) üzenetére


Guitar14
senior tag

Milyen analog karokat vettél aliról? Az alu házas-fehér műanyag belsős egy bóvli sz*r. minden irányból más, asszimetrikus a deadzone és nagyon darabosan érzékel egy teszterre dugva, nem precíz inkább rá se rakd akkor. PS4-be még nem rendeltem/cseréltem analogot de PS 1-2 és az összes Xbox-ba az ALPS márkájú aliról mindig kb. gyári minőségűnek megfelelő volt. Nyilván a hall effect a jövő de olvass utána, oriic linkelte. (köszi! :B )

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#281944) vargalex válasza csabi98 (#281941) üzenetére


vargalex
félisten

Én néhány hónapja vettem észre hasonlót, de gyári kontrollerrel (2-vel próbáltam). Nem Sony füles, vezetékkel csatlakozik a kontrollerhez. Nekem csak nagyon ritkán, de megakad a hang. De nálam lehet, hogy inkább azért van, mert a PS4 most teljesen a router mellé került...

[ Szerkesztve ]

Alex

(#281945) rasotamas válasza Guitar14 (#281943) üzenetére


rasotamas
veterán

Alps van ráírva amúgy, ilyen zöldes.
Játék közben már egyáltalán nem tűnt rossznak

https://tinyurl.com/rasoapro

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.