Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#281751) I02S3F


I02S3F
őstag

Kivégeztem a COD-ot. Vevője leszek a 3. résznek is!

Most a Kao the kangoroo-t vettem meg. Nagyon tetszik :)!

(#281752) I02S3F


I02S3F
őstag

A Spyro egyik-másik pályájának igen chill a zenéje :)!

(#281753) Payphone


Payphone
tag

Ti mit gondoltok, érdemes eladni a PS5-öt és venni helyette egy PS4-et? Volt PS4-em jópár évig viszont utána valahogy meguntam akkor pár évig a játszást, aztan mikor jött a Spiderman 2 egyből megvettem az 5-öt. Hát kárvolt.... Vagyis nem a spiderman miatt az imadtam. De ezek a hulladék játékok mint a skull and bones vagy a suicide squad ezek miatt nem éri meg szerintem annyira a PS5, és persze ez csak két nagyon kiemelkedő példa volt de amúgy nem is igazán van úgy egyáltalán olyan játék még 3,5 év után sem ami csak PS5-re lenne. Van még 1-2 exklúzív de hát hagyjuk. És mivel ritkán áldozok játékokra ezért én elvagyok az előfizuval de a könyvtárba meg még annyira sincs PS5 játék. Úgy látom hogy érkezőben sincs túl sok játék, ami lesz is inkább 2025 vagy 2026. GTa 5 sem biztos hogy megjön jövőre. Szerintem simán megérné eladni, és 2 év múlva venni egyet tök olcsón, addigra úgyis lesz Pro ezért megjobb áron lesz a sima PS5. Így ebben a formában én nem látom egyáltalán létjogosultságát ennek a konzol érának.

Ti mit gondoltok? Van alapja a logikámnak? Meg amúgy mennyit érhet egy garanciás, fél éves hibátlan PS5 amiben max 150 óra játék van? (Igen ennyit játszottam vele fél év alatt, többet szokott csak úgy bekapcsolva lenni és a menüben nézelődni mint játszani)

(#281754) DeFranco válasza Payphone (#281753) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Szerintem nem hülyeség, kicsi az esély rá, hogy felszaladjon az ára, és ha jön (?) egy pro vagy egy slim modell, akkor talán még lefelé megy.

Ha van annyi önfegyelmed, hogy el tudsz vonatkoztatni attól, hogy a PS4 nem a legújabb, szerintem ez lehet egy jó taktika.

(#281755) icemad válasza Payphone (#281753) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nem rossz a logikád. Csak azt nem értem, hogy minek a ps4, ha már a ps5 se sokat megy? Miért nem Switch, Quest vagy xbox? Akkor azokat az exkluzív címeket is kitudod játszani.

(#281756) Kendek válasza Payphone (#281753) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Pár ezer forintot nyerhetnél rajta most, de ezen felül szerintem nem lenne túl sok értelme. A játékok szempontjából minden fut PS5-ön is.
Amúgy a konzolok elég jól tartják az árukat, szóval annyira tök olcsó valószínűleg két év múlva sem lesz.

<-ƘƘ->

(#281757) Norbii87 válasza Payphone (#281753) üzenetére


Norbii87
csendes tag

Abból kiindulva, hogy PS5-ön a PS4 játékokat is tudod nyomni ugyanúgy és már megvan, tiéd a gép, enni nem kér, de már most tudod hogy a jövőben újra akarsz venni (ráadásul a standard változatot, nem is a slim-et vagy a pro-t upgrade miatt) így az én véleményem, hogy csak felesleges "bonyodalmat" veszel a nyakadba. Értsd: eladni most az 5-öt (a Te újonnan vett gépedet), venni egy használt 4-et, később majd el kell adni a 4-et és venni egy 5-öt (ami már használt) újra.
Lényegében ha az ezzel járó macerát nem számoljuk, csak az dönti el, hogy megéri e ezt végigcsinálni, hogy az eladások és vételek után mennyit nyersz vagy buksz rajta. Lehet számolgatni, de mivel szerintem nem haszonért akarnád megforgatni 2x a gépeket (előre szerintem lehetetlen is megsaccolni hogy amúgy nyersz vagy buksz rajta összességében végül) így én megtartanám a helyedben. Így legalább megmarad az esélye is, hogy lehet holnap vagy fél év múlva de belefutsz olyan PS5 játékba ami miatt úgy érzed majd csak megérte megtartani. De persze ha nagyon szúrja a szemed hogy ott áll és nem használod arra amire hivatott (PS5 játékok) akkor vágj bele. Én így látom, remélem ez segít valamennyire a döntés meghozatalában. :) A PS5 árát a harveraprón lévők alapján be tudod lőni, mennyiért menne el, elég nagy a szórás amúgy.

(#281758) interstate76 válasza Payphone (#281753) üzenetére


interstate76
addikt

Megjósolhatatlan, hogy mennyi lesz a PS5 ára 2-3 év múlva. Elméletileg mostanra a használtaknak simán 100e Ft alatt kellene lenniük, de a készlethiány durván felverte az árakat (ha jól emlékszem, akkor tavaly még a használtak is többe kerültek, mint amennyi az eredetileg meghirdetett nyitóár volt), szóval felelőtlenség lenne biztosat mondani. Ha bizonytalan jóslat is érdekel, akkor sztem pár tízezret spórolhatnál egy mostani eladással és 2 év múlva történő újravásárlással (most is van eladó, garis példány 135 ezerért a HA-n és 2 év múlva sem hiszem, hogy 75e Ft alatt lesz az ára - de persze ki tudja).

Én a PS5 megjelenése óta időről-időre körülnézek a piacon, hogy megérkezett-e már a "buying signal" néhány olyan játék képében, amivel már nem tudok PS4-en játszani, de - veled egyetértve - én is úgy látom, hogy eddig elég gyér a felhozatal (persze tudom, hogy ez szubjektív megállapítás). Ebben mondjuk az is szerepet játszik, hogy még csak most játszom az évek óta polcon lévő The Last of Us II-vel, szóval van itthon kijátszatlan tartalom bőven. :K

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó e-roller, Heavy Rain & Beyond Two Souls (PS4), Logitech bt bill és touchpad, vezeték nélküli pumpák, okos seprűk, telefon tokok és védőüvegek

(#281759) Payphone


Payphone
tag

Köszönöm mindenkinek külön a válaszokat :D

Én azt látom hogy 160 körül biztos elmenne most a PS5, egy ps4 slim meg 40 ezer. Szóval most jelen állás szerint biztos hogy gazdagabb lennék 120 ezer forinttal. Ha meg nem veszek később újra PS5-öt akkor biztos hogy nyerek. Abban igazatok lehet hogy mondjuk 2 év múlva venni egy ps5-öt újra mondjuk 90 ezerért a ps4-et meg eladni 20 ezerért már nem érné meg.

De az biztos hogy úgy látom 2 év múlva sem fogom azt mondani hogy "jajj de jól tettem hogy nem adtam el a PS5-öt mert azóta annyi örömöt szerezett". Mivel nincs és nem is lesz rá sok játék. Mikor a ps4-et eladtam akkor még nemvolt Ez a játék katalógusos előfizetést, ha lett volna szerintem nem adom el. Mert annó sajnáltam rá költeni a pénzt a játékokra. Viszont Most azt érzem hogy ps4-en ugyan ezeket az élményeket kapnám meg. Ezeket a "nagyon gyors" betöltési idők sem igazán hatnak meg :D Meg amúgy be be röccen a ps5 is akár ps4 játékok alatt is. Akkora mocskos nagy átverésnek élem meg ezt az egészet. Többet van itthon bekapcsolva a ps3 mint a ps5

(#281760) vargalex válasza DeFranco (#281754) üzenetére


vargalex
félisten

A Slim-et már lassan fél éve bemutatták...

#281759 Payphone: Én nagyjából mindig le vagyok maradva 1 generációval, de eddig még nem éltem meg hátrányként. A PS2-t bőven akkor vettem használtan pár ezresért, mikor már szerintem bejelentették a PS4-et is, a PS3-at is csak 2018-ban vettem, a PS4-et pedig a generáció végén (szintén használtan), a covid alatt, 2020-ban.
A PS5-ről és is hasonlóan gondolkodom, mint interstate76. Valahogy nem érzem a késztetést, hogy az nekem mennyire jó lenne.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#281761) A Zéé válasza interstate76 (#281758) üzenetére


A Zéé
addikt

én is láttam hirdetni pucéran 170k-ért a használt PS5-öt, amikor ugyan akciósan, de 180 volt mellette a készleten levő új lemezes "slim". Páran még ott ragadtak a 2 évvel ezelőtti időkben... Agyrém :D
Egyelőre nincs nekünk sem semmi olyan cím, ami miatt érdekes lenne az 5, és idénre nincs is új cím beígérve. Ennek ellenére, ha már megvan az 5, akkor nem downgradelnék 4-re, az 5 is viszi a 4 lemezeit.

[ Szerkesztve ]

Just a simple Lineman...

(#281762) DeFranco válasza vargalex (#281760) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem követem, köszi az updatet. :)

(#281763) Rage47 válasza Payphone (#281759) üzenetére


Rage47
veterán

Ha nagyon el tudnád költeni azt a 120 ezret, akkor megéri, persze, de amúgy ha már van PS5-öd, én nem adnám el.
Engem speciel csak a DS2 érdekel majd jövőre, ezért elvagyok PS4-gyel, aztán lehet a Nintendo húz valami nagyot és inkább Switch 2-t veszek. :D

(#281764) Payphone válasza Rage47 (#281763) üzenetére


Payphone
tag

Az viszont lehet hamar fog PC-re jönni. Mivel az első rész is csak rövid ideig volt exkluzív.

Bár amúgy én abszolút nem vagyok oda a PC portokért. Én nagyon kevés játékot tudok PC-n élvezni. Billentyű egér játékok okes. De pl Kontrolleres játékokat mint egy pl egy AC azt csak ágyból vagy kanapéból szeretem tolni.

(#281765) consono válasza Payphone (#281764) üzenetére


consono
nagyúr

PC-n is lehet kontrollerrel ágyból tolni ;) Viccet félretéve én PC-n is 90%-ban kontrollerrel játszom, úgy megszoktam az elmúlt 10 év konzolozásban...

"In God we trust. All others must bring data"

(#281766) Rage47 válasza Payphone (#281764) üzenetére


Rage47
veterán

Én nem játszok PC-n, elég a melóban nyomkodni az egeret, billentyűt :D

(#281767) F-ECT$ válasza Payphone (#281753) üzenetére


F-ECT$
titán

Rövid távon kicsit több pénzed lenne, ha ez cél, akkor cserélj.

Ha tuti vennél később PS5-öt, akkor a 4 adásvétellel szinte semmit sem nyernél.

A konzolok jól tartják az árukat, én a 105k-ért (akciósan) vett PS4 Pro-mat 85k-ért adtam el 3 évesen, amikor már kinn volt a PS5 is. A PS5 Pro biztos kicsit lejjebb viszi a PS5 árát, de nem hiszem, hogy használtan 100k alá menne. interstate76 írta, hogy már most 100k alatt kellene lennie a használt PS5 áraknak, de ha nem lett volna készlethiány, ez akkor sem lenne így. A készlethiánynak rég vége, és mégsem estek az árak. A használt konzolok ára mindig az újakhoz igazodik, valamennyivel olcsóbbak (pláne ha nincs már gari rájuk), de nem drasztikusan. Ez nem egy PC, hogy 2-3 év alatt feleződik az értéke.

Dive ever, work never.

(#281768) Payphone válasza F-ECT$ (#281767) üzenetére


Payphone
tag

Ha nem veszek végül PS5-öt pár év múlva újr akkor szerintem simán jól járok. Nem tudom elképzelni hogy lenne olyan játék ami érdekelne. Szó ami szó mostmár tényleg nem fognak jönni ps4-re játékok. A nagyobb multiplatform címek az új konzolokra fognak jöni de az a baj hogy ezeket nem tudom ki veszi meg :D

(#281769) F-ECT$ válasza vargalex (#281760) üzenetére


F-ECT$
titán

Alapvetően jó taktika egy picit lemaradva vásárolgatni, ha kibírod, hogy nem az épp sztárolt játékkal szeretnél játszani. Single cím esetén ez tényleg csak egyéni döntés kérdése, de egy multinál viszont már lehet nem lesz szerver, vagy játékos a szerveren, ha 5-6 évvel ezelőtti címről van szó.
PS5 only cím azért van pár, meg olyan is, amihez a DLC már csak PS5-re jött ki. Most pl a Helldivers 2 nagyon pörög, 5 éve múlva már lehet sehol sem lesz, nem fogsz tudni vele játszani.
Miért jó most a PS5?
-Már most is vannak PS5 only címek. (Egyébként már az Astro önmagában megéri a váltást szerintem.)
-Vannak PS5 only DLC-k.
-Egy csomó PS4-es játék kapott PS5 peccset, így jobban / szebben futnak.
-Jobb a kontroller.
-Gyorsabbak a töltési idők a PS4-es játékok esetén is.
-Halkabb a gép.
-Jobban tartja az árát, mint a PS4.
Lehet azt mondani, hogy a PS4-et most olcsóbb venni és olcsóbbak rá a játékok, de ha a PS5-öt nem tartod meg addig, míg elkezd nagyon esni az ára (PS6 megjelenése után), akkor a vételi árának 50-60%-áért el tudod adni 5-6 év használat után, és ha lemezen veszel hozzá játékokat, amit a végigjátszás után eladsz, akkor a játékok se drágábbak rá, mint a PS4-re.

Dive ever, work never.

(#281770) interstate76 válasza F-ECT$ (#281767) üzenetére


interstate76
addikt

Igaz, hogy a készlethiánynak rég vége, de pont annyival tolta el a PS5 életciklusát és árának alakulását, ameddig tartott. Sőt! Az elején felfelé tolta az árakat, ugyanis 180 helyett 250-300 ezerről indultak az árak, amikor már lehetett itt-ott kapni, és ez az egész folyamatra kihat. Ezzel együtt lehet, hogy igazad van, csak a szempontjaimat írtam le, amik alapján kalkuláltam. :R

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó e-roller, Heavy Rain & Beyond Two Souls (PS4), Logitech bt bill és touchpad, vezeték nélküli pumpák, okos seprűk, telefon tokok és védőüvegek

(#281771) g@bo


g@bo
nagyúr

sziasztok

eredeti ps4 kontrollert hol érdemes venni? (nem horror ár) gondolom a ps5 nem jó hozzá, ill a driftelő kontrollerrel mi a teendő? :R

(#281772) F-ECT$ válasza g@bo (#281771) üzenetére


F-ECT$
titán

PS5 kontroller nem lesz jó hozzá.

A driftelő kontrollert a konzol boltok egy részében 5k körül megszerelik.

Ott érdemes venni, ahol a legolcsóbb. Sajnos mivel kifutó termék, ezért még így is drága lesz. (Mondjuk az emag-on most épp 15k a 22k helyett - de nem az emag forgalmazza!)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#281773) Kendek válasza g@bo (#281771) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Amúgy konverterrel lehet használni a PS5 kontrollerét is, ha épp van egy DualSense-ed elfekvőben. Bár vannak azért limitációk, mert például VR-hez nem jó, és a töltöttségkijelzés sem működik.

<-ƘƘ->

(#281774) g@bo válasza F-ECT$ (#281772) üzenetére


g@bo
nagyúr

köszi urak, gondolom utángyártott kerülendő.

az 5k javítás sok lehet úgy, h láttam én is 16k körül, csak épp megrendelni nem tudtam. ;] [link]

(#281775) F-ECT$ válasza g@bo (#281774) üzenetére


F-ECT$
titán

Miért sok az 5k a javításért, ha az új 16k? Kicserélik a driftelő kart, más meg nem nagyon szokott elromlani.

Dive ever, work never.

(#281776) Alarikman válasza Payphone (#281768) üzenetére


Alarikman
senior tag

2023 augusztus:
"A Sony hivatalos magyarázata szerint az áremelések lehetővé teszik, hogy továbbra is magas minőségű játékokat, valamint értéknövelő extrákat szállíthassanak a PlayStation Plus előfizetői számára".
Olyan kedves "infláció követő emelést" hajtottak végre mint itthon a mobil szolgáltatók. :C Azaz ugyanazt nyújtják többért. Pedig szerintem a Jen/dollár továbbra sem szar valuta...

[ Szerkesztve ]

(#281777) Dinomano válasza consono (#281765) üzenetére


Dinomano
senior tag

Én is szinte minden játékot X One kontrollerrel játszom.
Exkluzivitás: PS-en is inkább csak temporális van, ha türelmes az ember, majdnem minden jön PC-re is.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#281778) vargalex válasza Dinomano (#281777) üzenetére


vargalex
félisten

Sokszor elég türelmesnek kell lenni. Pl. a The Last Of Us esetében csupán 10 év kellett hozzá. Illetve az, hogy a Sony nem őrzi annyira az exluzivitást (gondolom plusz bevételre számítva), csak az utóbbi évek divatja.

Alex

(#281779) F-ECT$ válasza vargalex (#281778) üzenetére


F-ECT$
titán

Az újabb játékok esetén ez kb 2 év lesz. Egy single címnél simán lehet ennyit várni ha az embernek van egy jó pc-je és nem akar még egy hardvert fenntartani annak az évi 1-2 címnek.

Dive ever, work never.

(#281780) Bogyi007 válasza F-ECT$ (#281767) üzenetére


Bogyi007
veterán

Azt azért ne feledd hogy a PS4 Pro ára azért volt magas akkoriban mert hiány volt a Ps5 konzolból...

Tudom mert én is One X es PS4 Pro konzolokat adtam el közel egyidőben és vettem meg a Series X gépet...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#281781) F-ECT$ válasza Bogyi007 (#281780) üzenetére


F-ECT$
titán

Persze, ez is benne volt. De egy pro gép még mindig 40-50k, pedig 3 éve van ps5, és már legalább 1 éve kapni is lehet mindenhol. Szóval a ps6 megjelenése után is lesz ára a használt ps5-nek, nem fog egyből nagyon leesni.

Dive ever, work never.

(#281782) motown5l válasza Bogyi007 (#281780) üzenetére


motown5l
senior tag

Keves volt a chip akkoriban .

(#281783) Dinomano válasza vargalex (#281778) üzenetére


Dinomano
senior tag

Nem tudom, mire gondolsz... Az orig., 2013-as Last of Us nem jelent meg PC-re, csak a felújított LoU Part 1. Ami meg 2022-es. Amúgy (más címek esetében) előfordult, hogy évekkel később érkezett PS3-as játék PC-s portja.

[ Szerkesztve ]

/(^_^)____7=--- - - >|

(#281784) vargalex válasza Dinomano (#281783) üzenetére


vargalex
félisten

Igen, a felújított megjelent PS5-re, ami már jött is kicsit később PC-re is (az már más kérdés, hogy - legalábbis először - tele volt hibával és nagyon optimalizálatlan volt). De ez nem egy új játék, tehát a PC-seknek a Last Of Us-ra várniuk kellett 10 évet... Az egy dolog, hogy rögtön a felújítottat kapták meg. A story nem változott.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#281785) Dinomano válasza vargalex (#281784) üzenetére


Dinomano
senior tag

Tudom, mivel játszottam mindkettőt. Felhúzták a játékot a Part II. game-mechanikáira, grafikát, modelleket mindent. Sztori persze nem változott, de akkor is a remake-et kapták a PC-sek. Nem erre gondoltam, inkább olyan esetre, mint mikor a FF XIII jelent meg 4 év késéssel PC-re. Valamint Horizon Zero Dawn-ra és God of War-ra is várni kellett.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#281786) vargalex válasza Dinomano (#281785) üzenetére


vargalex
félisten

Szerintem ugyan azt mondjuk. Azaz, hogy azért a legtöbb esetben elég sokat kell várni a PC-s portra PS exclusive játékok esetén. Vagy félreértem a mondandódat?
Viszont vannak olyan játékok (és erre értettem azt, hogy az utóbbi években nem őrzi annyira az exluzivitást), amikre nem kell ennyit várni. Pl.:

- Days Gone (2 év)
- Detroit Become Human (1,5 év)

Alex

(#281787) Tasunkó válasza Dinomano (#281785) üzenetére


Tasunkó
aktív tag

Az FF XIII jobb lesz, mint az eleje? Elég hamar elengedtem, olyan önismétlőnek tűnt elsőre mint a XII volt, elég melósnak látszott.

Kérek egy számot a jútútú

(#281788) Dinomano válasza Tasunkó (#281787) üzenetére


Dinomano
senior tag

Megmondom őszintén, FF XIII és a folytatásai nekem kimaradt. Tervben van, hogy kijátszom őket; és már jó lenne nekiállnom, ha időm engedi. (Vagy, ha mást nem, végignézni komplett walkthrough-t...) Anno nekiálltam az elsőnek (Mármint a sima XIII-nak), és 3 órát letudtam belőle, viszont nagyon nem tetszett, hogy végig fogta a kezem a játék, gyakorlatilag gombnyomkodó szerepbe kényszerítve.

FF XII: A PS2 technikailag legdurvább játékának tartom, a mocap, a karakterek, a világ...Minden nagyon tetszik, és brutál ahogy kinéz...DE. Mint játék... A hatalmas, nagyobbrészt üres terepek, a kevés átvezető, a grindelő játékmechanika... Az érzés, hogy nem tudod, hogy mit is csinálsz a grindelésen kívül? Ráadásul a régi játékok rákfenéje is képviselteti magát: Elkeveredés a pályán, a hirtelen megugró nehézségi tüskék... Félúton abbahagytam.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#281789) raziel01 válasza Tasunkó (#281787) üzenetére


raziel01
veterán

Én is fel akartam adni de olyan 2-3 óra után brutál mód beszippantott. Nagyon jó a sztorija, karakterek.

(#281790) Tasunkó válasza Dinomano (#281788) üzenetére


Tasunkó
aktív tag

A XII nemrég játszottam ki és igen, nagyon repetitív, a felétől már csak kötelességből fejeztem be. Az erősebb ellenfelek vagy bossok jók voltak, de rengeteget kellett közben aprítani. Nálam is kb. 3 óra után annyi lett a XIII, mert a XII-nél megfogadtam, hogy mégegy ilyen darálásba nem kezdek,csak egy gombot kellett nyomkodni, viszont 2 lépésenként megakasztott, de lehet akkor még nekifutok egyszer.

Kérek egy számot a jútútú

(#281791) allnickused


allnickused
tag

Mit gondoltok (tudtok), lesz valami jó kis húsvéti akció a storeban?

(De, az vagy)

(#281792) Kendek válasza allnickused (#281791) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Persze, hogy lesz, hiszen gyakorlatilag nincs is olyan időszak, hogy ne lenne akciózás. :)

<-ƘƘ->

(#281793) allnickused válasza Kendek (#281792) üzenetére


allnickused
tag

Értem és igaz, de nem olyanra gondoltam, hogy a 20990-es game árát felviszik 25990-re és abból van 50%. (lásd: sekiro) Hanem valami AAA-s játékok jelentős kedvezményére, ami "csak" ünnepekkor szokott lenni, nem sima évközi akciókban. Így értettem, hogy erről van-e valami infó.

[ Szerkesztve ]

(De, az vagy)

(#281794) Dinomano válasza Tasunkó (#281790) üzenetére


Dinomano
senior tag

Nekem is az a gondom, hogy a XIII elején gyakorlatilag 1 gombot kellett nyomogatni. A XII. meg egy grindelős valami, hatalmas térképpel, rengeteg ellenféllel. Az a baj, hogy sztori és átvezető volt kb. 1 órányi a 40 órás playtime alatt. A végén már azt sem tudtam, miért játszom...

/(^_^)____7=--- - - >|

(#281795) F-ECT$ válasza allnickused (#281793) üzenetére


F-ECT$
titán

Mindig van nagy (rendes) akció is. De sajnos a tendencia az, hogy az újabb játékokra csak később jön el ez.

Dive ever, work never.

(#281796) Dinomano


Dinomano
senior tag

PS3-hoz keresek normális (ha még lehet vadászni, akkor eredeti, vagy) utángyártott kontrollert. Van egy eredetim és egy utángyártottam, viszont az utángyártottnak annyira bénák a gombjai és az analógjai, hogy nem érzékel rendesen.
Tudtok esetleg olyan utángyártottat, ami nincs horroráron és normális? Akár használt is jó. Az sem gond, ha sixaxis is van rajt, de ha csak dualshock, az sem baj.

(Tudom, hogy van külön PS3 topic is, de ott nem kaptam választ a kérdésre.)

/(^_^)____7=--- - - >|

(#281797) Kendek válasza Dinomano (#281796) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Már volt linkelve a PS3 topikban: Retro Fighters Defender Bluetooth Edition

A magam részéről Wingman XE 2 konvertert használok DualSense kontollerrel. De ez sem olcsóbb megoldás.

<-ƘƘ->

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

(#281799) rasotamas


rasotamas
veterán

Van értelme PS4 Pro-hoz vertical talpat venni? Anélkül is elég stabilnak érzem, de a szellőzésen javít valamit?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#281800) F-ECT$ válasza rasotamas (#281799) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem. Tegyél alá 4 radírt ;)

Dive ever, work never.

(#281801) Kendek válasza rasotamas (#281799) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen, elég stabil talp nélkül is, de a jobb szellőzés érdekében mindenképpen érdemes megemelni kicsit. Persze olyan módon, hogy ne legyen emiatt sokkal instabilabb. Tehát a négy radír az nem biztos, hogy a legjobb megoldás. Én vágtam hozzá 5 mm vastag gumiból egy-egy talpat, 2 x 6,5 cm-es darabokat.

<-ƘƘ->

(#281802) I02S3F válasza F-ECT$ (#281800) üzenetére


I02S3F
őstag

Mindig mosolygok a józan-paraszti-ész megoldásain:))!

[ Szerkesztve ]

(#281803) consono válasza Kendek (#281801) üzenetére


consono
nagyúr

4 ásványvízes/colos kupak is jó, nekem sokáig az volt alatta :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#281804) Kendek válasza consono (#281803) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Jó, de állított helyzetben? Én biztos nem merném kupakokra állítani.

<-ƘƘ->

(#281805) icemad válasza Kendek (#281804) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

A plafonról kell lelógatni gumiszalaggal. Akkor a hűtés mellett a rezgéscsillapítás is megoldott. :DDD

(#281806) Kendek válasza icemad (#281805) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A szuterén lépcsőháznál máig nincs jobb megoldás! :D

<-ƘƘ->

(#281807) consono válasza Kendek (#281806) üzenetére


consono
nagyúr

:D

"In God we trust. All others must bring data"

(#281808) I02S3F


I02S3F
őstag

Sziasztok!

Elfogyott a türelmem a játékokhoz. Belemehetnék a részletekbe, de a lényeg, hogy most nincs motivációm játszani. Félre teszem pár napra a ps-t. :(

(Az elmúlt pár napban inkább fusztrált, mint kikapcsolt :()

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.