Hirdetés

2019. augusztus 26., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

(#211451) FunPro válasza wesder (#211450) üzenetére

FunPro
(tag)

Az nem a probléma része! :P

"Sanity is a state of mind that you believe in, sanity"

(#211452) Carlos Padre válasza libus (#211446) üzenetére

Carlos Padre
(addikt)

Könnyen lehet, hogy az utolsókat rúgja a "külső tárolóeszköz", de ha szerencséd van csak a kábel vagy a csatlakozás a ludas. Kezdetnek húzd ki és dugd vissza 4-5x kikapcsolt állapotban hátha csak oxidálódott.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#211453) Demizson92

Demizson92
(aktív tag)

Storeban a Bioshock Collection 3.790- , be is zsebeltem, ajanlom Mindenkinek :)

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#211454) wesder válasza Demizson92 (#211453) üzenetére

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

Részenként is megérne ennyit simàn.

"If it took more than one shot, You weren't using a Jakobs"

(#211455) Derron

Derron
(újonc)

Sziasztok,

Kb 1-1,5 hónapja van meg a PS4 slim em és most előjött egy hiba.
Játszottam a GOW al majd ki kellet szaladnom mire vissza jöttem a gép elment pihenő üzemmódba, ilyet szokott....
Viszont azóta folyamatosan azt írja hogy nyomjam meg a PS gombot a vezérlő használatához, de semmire nem reagál. A JOY össze van kötve USB kábelen a géppel, a PS gombal kapcsoltam be és azt érzékeli is, viszont semmire nem reagál. Már kikapcsoltam a gépet a gépen lévő kapcsolóval, de ugyan ez van.

Mi ilyenkor a teendő?

UI: a JOY lámpája világos kéken világít. Ha ez jelent valamit.

UI2: 3. kikapcsolásra megoldódott, de nem tudom ez mitől lehet. 1-1,5 hónapos a gép

[ Szerkesztve ]

(#211456) Carlos Padre válasza Derron (#211455) üzenetére

Carlos Padre
(addikt)

Valami új fícsör a legutóbbi firmware-ben, én egy hete jártam így, nem tudtam belépni egyik kontrollerrel sem, nem reagált a ps gombra, két napig tartott eljutni a játékban újra oda, ahol tartottam, mert nem volt mentésem és csak az újra indítás segített, és emiatt elbuktam. Nem kell aggódni, nem hardveres gond.

(#211457) malystryx válasza .LnB (#211439) üzenetére

malystryx
(tag)

Bizony, igaza van FunPro-nak. Én pedig Almásfüzitő mellet lakom pár percnyire, voltam a gyár mögött a vörösiszap tároló tetején is, meg a gyárat is körbejártuk, az egyik kollégám ott forgatott egy zenés videóklipet is, de amúgy inkább raktárak vannak még ott. Még emlékszem azokra az időkre hogy a gyár előtt elhajtottunk, a házak meg minden csupa vörös volt... Nem volt szép látvány.

(#211458) Sanyi.mTs

Sanyi.mTs
(őstag)

Napokban elkezdtem a witcher 3 goty-val játszani. A térképen ki lehet választani úgy egy helyet, hogy a kis térképen oda vezessen? (és ne az aktív küldetés helyszínére)

(#211459) S e t h válasza Woodslave (#211437) üzenetére

S e t h
(veterán)

Nem, itt csak a társam kezdett el mindig énekelni, dúdolni ha meglátott egy ellenséget. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#211460) psycroptic válasza Sanyi.mTs (#211458) üzenetére

psycroptic
(őstag)

Tudsz saját markert/jelölőt elhelyezni a térképen és azt más színnel fogja jelölni.

PSNID: Tomy83PS

(#211461) _drk válasza Derron (#211455) üzenetére

_drk
(senior tag)

Nekem is volt ilyen egyszer pár hete! Ez a semmire se reagálni dolog hirtelen meg is ijeszti az embert.
Ki kellett húzni a tápot, majd szépen vissza jött, azóta nem csinálta.

(#211462) libus válasza Carlos Padre (#211452) üzenetére

libus
(őstag)

Kb. fél éves a külső hdd. Persze ettől még rúghatja az utolsókat.
De az az érdekes, hogy leokézom a hibát és utána kb.15mp-re, már látja a hdd-t.

Xiaomi Note 5

(#211463) Derron válasza Derron (#211455) üzenetére

Derron
(újonc)

Sziasztok,

Még egy kérdés a GOW al kapcsolatban. Szereztem egy csomó bűbájt a játék során, ezeket meg is találom a "zsákmányok" fülnél, de ezeket hol tudom felhasználni? (meginni megenni stb...) vagy elég ha megszereztem nem kell őket külön aktiválni?

(#211464) Cranium

Cranium
(tag)

Sziasztok!
Nem tudjatok veletlen, hogy honnan tudnek szerezni alkatreszeket (pontosabban L1, L2 gombot) JDM - 055 tipusu 7. generacios dualshock kontrollerhez? Alin, ebayen csak regebbi tipusokhoz talalok gombokat.

(#211465) gyuromoj válasza ProEvoFan (#211411) üzenetére

gyuromoj
(addikt)

Első DLC 100%, másodikban pedig nem adta meg a skorpiósat... nem tudom miért, kicsit idegesít. :((
Hetven pár órám van benne eddig, de szerintem kipucolom teljesen. Meg a turistás 3 trofit is kiszedem még.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005-2020

(#211466) F-ECT$ válasza Derron (#211463) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Ha jól emlékszek, akkor ezekkel nem kell csinálni semmit.

Dive ever, work never.

(#211467) Tatyla

Tatyla
(senior tag)

Emberek ez a Remnant from the ashes nálam eddig az év játéka bőven megérte a 40$-t,na de három hét és itt a Borderlands 3

PSN:Tatyla1974 http://www.twitch.tv/tatyla74 / PS4 Pro / Huawei P30 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#211468) Deck válasza Tatyla (#211467) üzenetére

Deck
(veterán)

+1 :P

PSN ID: deck91_x

(#211469) Demizson92 válasza Tatyla (#211467) üzenetére

Demizson92
(aktív tag)

En pcn nyomom, de szerintem is kiraly lett :)

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#211470) ProEvoFan válasza gyuromoj (#211465) üzenetére

ProEvoFan
(veterán)

100% trófeával 106 óra volt a komplett játék.
A skorpiós trófeánál lehet nem a megfelelőt nyírtad ki.Itt van a guide hozzá.
Pár napig még inde játékokkal nyomom.
Storm Boy, Lara Croft Go, Trine 3 meg keresek még valami zúzós lövöldét.Ha végeztem ezekkel, akkor jön a Far Cry 5.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: ProEvoFan_hun

(#211471) Rigormortiis

Rigormortiis
(őstag)

Borderlands 2-höz és a Pre Sequelhez keresek játszópajtit.

Lumia 800 --> Lumia 925 --> S7 Edge

(#211472) luigi106 válasza Demizson92 (#211453) üzenetére

luigi106
(tag)

Köszi.
Neked is kettőt töltött le? Úgy gondolom, hogy az egyik tartalmazza az első és a második részt, a másik meg a harmadikat. Jól sejtem?

(#211473) Kendek válasza luigi106 (#211472) üzenetére

Kendek
(Topikgazda)

Igen, jól sejted.

<-ƘƘ->

(#211474) james001

james001
(veterán)

Nem kell ide napfénytető...

Az a baj egy fast travel után eltűnt ez a bug,pedig még úgy kocsikáztam volna így :DDD

Modulistic terror, A vast sadistic feast, The only way to exit, Is going piece by piece!

(#211475) Scholes9 válasza Aethel (#211443) üzenetére

Scholes9
(nagyúr)

Nekem nincs bajom vele.

(#211476) wesder válasza james001 (#211474) üzenetére

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

Kitíltottàk az autòkat a vàrosbòl hogy jàccòtere legyen a tuningmajmoknak?

"If it took more than one shot, You weren't using a Jakobs"

(#211477) luigi106 válasza Kendek (#211473) üzenetére

luigi106
(tag)

Köszi. :R

(#211478) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Borzalmas minőségű videó:

Death Stranding - BRIEFING TRAILER LEAKED + VLOG - RePorter Ep #9

Live-Die-Respawn

(#211479) Chrakatoa válasza ProEvoFan (#211470) üzenetére

Chrakatoa
(csendes tag)

Öröm olvasni hogy valaki ilyen strukturáltan, tervezetten játssza végig a játékokat, én is mindig elhatározom, de sajnos általában kedv függő hogy éppen mivel folytatom :R :DD

(#211480) .LnB válasza james001 (#211474) üzenetére

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

Ja igen! Az írásomban a bugokról nem is írtam. Pedig volt olyan, hogy nem tudtam elindítani egy versenyt, újra kellett indítani a játékot. És volt olyan utcai versenyem, ahol az út beszűkült egy sávra egy alagútnál, csak éppen a traffic AI úgy gondolta, hogy kell oda egy kisbusz, keresztbe az úton. 300 fölött csattantam bele az első helyről. És volt még pár..

Homo Ludens

(#211481) .LnB válasza oriic (#211478) üzenetére

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

Azt nem értem én, hogy a csoda kamerás iPhone-okat, a 4-8 kamerás androidos telefonokat kiknek adják el? Mert minden ilyen leaked videó ennyire fos minőségű. Függetlenül most attól, hogy játék, film, vagy más videóról beszélünk e. :U

Homo Ludens

(#211482) Sefter válasza .LnB (#211481) üzenetére

Sefter
(addikt)

Szerintem ezeket nem telefonnal veszik fel, hanem pár dolláros “kém kamerákkal” (pici)...nem valószínű, hogy engednek videózni..

Psn ID: sefter_hun

(#211483) .LnB válasza Sefter (#211482) üzenetére

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

hmmm, erre nem is gondoltam. Lehet, hogy így van.

[ Szerkesztve ]

Homo Ludens

(#211484) psycroptic válasza Rigormortiis (#211471) üzenetére

psycroptic
(őstag)

Mikor jätszol? Melyik napszakban?

PSNID: Tomy83PS

(#211485) kriszpontaz

kriszpontaz
(veterán)

Az Ipon visszaigazolta a Platinum headset szállítást. A nyomott áron sikerült bezsákolni. Szerintem aki rendelt mindenki megkapja. Nem keveset spóroltunk. Köszi mégegyszer az infót annak aki szólt, nagyon rendes volt tőle ;).

(#211486) sp8787 válasza oriic (#211478) üzenetére

sp8787
(őstag)

UCA...etc? :DDD

Mekkora blod mezesmazas marhasag lesz ez mar!

(#211487) Xaels válasza kriszpontaz (#211485) üzenetére

Xaels
(félisten)
LOGOUT blog

Én is kaptam mailt, de szerdáig még nem bontok pezsgőt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#211488) Carlos Padre válasza .LnB (#211483) üzenetére

Carlos Padre
(addikt)

Ilyen helyekre be sem vihetsz telefont vagy kamerát pont az ilyen kiszivárgások miatt.

(#211489) markknight

markknight
(őstag)

(#211490) Rigormortiis

Rigormortiis
(őstag)

Nézegetem a videókat a Ghost Recon Breakpointról, és úgy tűnik, hogy a sztorit elviszik egy Metal Gearesebb irányba, ami, ha így lesz, nagyon jól fog állni neki (ahogy az ACnek is bejött a Witcheres irány)!

Pont most gyűrtem le az Operation Oracle küldetéseket a Wildlandban, és azt kell mondanom: ez igen. Amúgy is tetszik a Wildlands "sztorija" és törtenetmesélési módja, de ha ezt elviszik egy még komolyabb irányba, az jót fog tenni neki.

Lumia 800 --> Lumia 925 --> S7 Edge

(#211491) .LnB válasza Rigormortiis (#211490) üzenetére

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

Hova viszik a sztorit?! :DDD
Az Ubisoft-nál Corey May-en kívül írt valaha valaki jó sztorit?!
Viszont ő nem dolgozik a Bkékpójnton.

Homo Ludens

(#211492) james001 válasza .LnB (#211480) üzenetére

james001
(veterán)

Nekem eddig ez volt az első,de ezen legalább jót röhögtem :D

wesder: Van amikor tele van az út meg az utcák autókkal,van amikor meg mintha kihalt volna a város...

Modulistic terror, A vast sadistic feast, The only way to exit, Is going piece by piece!

(#211493) .LnB válasza james001 (#211492) üzenetére

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

És lesz olyan is, hogy a kocsid gyorsabban halad majd, mint ahogy a közlekedő autók spawnolnak. Ez akkor vicces, amikor méterekre előtted történik. :)

Homo Ludens

(#211494) penge111

penge111
(őstag)

Itt páran tolják a Remnantot, egyedül is jó móka, vagy inkább coopban élvezetes ez a játék?

PSN: Dragonmage1980

(#211495) Woodslave

Woodslave
(veterán)

egész hétvégén a call of duty alfát nyomtam. Nem vagyok se fps guru pláne nem multiban, de ez nagyon bejött. Lehet a nagyobb merítés miatt de nem éreztem folyton hogy én vagyok a fax puskacső rossz oldalán. Elég sok jó meccs volt, sokat nyertünk is, pláne ha a partner is jó volt (amikor én voltam a jobb az sajnos nem volt elég mindig :D ) bár volt hogy egyedül maradtam és így is sikerült igaz ez inkább az ellenfelek szintjét jelzi.

Elég nagy potenciál van amúgy ebben a módban, pláne ha lehet fegyvert választani, közben kommunikálni, egy jó páros arathat. Az más kérdés hogy meddig köti le az embert ez a mód.

Nem sok COD volt nekem, a múltkori ps+ban végignyomtam, nagyon intenzív de aránylag rövid single, nem tudom itt mi fog változni, gyanítom semmi, a multi meg annyira nem fog lekötni, mert ha beindul tudom melyik végén leszek a csőnek, de ez jó élmény volt. :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#211496) Xaels válasza penge111 (#211494) üzenetére

Xaels
(félisten)
LOGOUT blog

Egyedül is teljesértékű játék. A legtöbben úgy játsszuk.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#211497) Deck válasza Xaels (#211496) üzenetére

Deck
(veterán)

+1 :P

(#211498) ProEvoFan

ProEvoFan
(veterán)

Stardust Galaxy Warriors: Stellar Climax
Ismeri valaki ezt a játékot?Ha igen akkor légyszi írjon róla pár mondatot.Köszi!
Valami jó kis lövöldözős játékot keresek.Ezen megakadt a szemem.

PSN ID: ProEvoFan_hun

(#211499) Mr Bond 007 válasza Woodslave (#211495) üzenetére

Mr Bond 007
(őstag)

Szerintem nem túl taralmas. Pár kör után már kiismered és kb ennyi. Vagy lehet öreg vagyok már ehhez :D

(#211500) penge111 válasza Mr Bond 007 (#211499) üzenetére

penge111
(őstag)

Ok, köszi skacok! :R Akkor rákerül a listámra, így is már csak 5-6 címem maradt csak, amit be kell majd szereznem...

Más: elkezdtem az Originst. Huha, ez az egyiptomi hangulat, kultúra, táj, épületek stb... nagyon átjön. Még csak kb. 10 óra van a játékban, ezek alapján tetszik. Még a történet is egyelőre elég jónak tűnik. Szerintem a zene is nagyon rendben van, a harc is jó, hogy kellő kihívást nyújt. Megjegyzem lehet azért ilyen pozitív a véleményem, mert én Assassin játékkal csak a 2. résszel játszottam. Mondjuk attól erősen elüt, de számomra nem is baj. Illetve lehet az is sokat dob, hogy van egy történelem szakos diploma is a zsebemben, Egyiptom mindig is a szívem csücske volt. Meglátjuk, hogyan alakul a játék későbbiekben. Persze a melléküldiknél gondolom, nem kell Witcher szintűekre számítani, de már akadtam így az elején 1-2 elég jól megírt is. Bugokkal már én is találkoztam, levegőben úszó krokodil, homokba ragadt npc :U

[ Szerkesztve ]

(#211501) tboy93 válasza penge111 (#211500) üzenetére

tboy93
(veterán)

Én a hétvégén értem végére a fő sztorinak az AC Originsben 32 óra után. Az eleje nekem nagyon lassan indult be, többször leraktam a játékot, valahogy nem kapott el a hangulat. 10-15 óra után kezdtem kicsit belelendülni, aztán a fő szál vége felé megint ráuntam és lerusholtam az egészet a végéig. 35-ös szinten zártam a sztorit, de tartalom az még lenne benne bőven. Most félreraktam, még nem töröltem le, lehet néha előveszem.

Viszont tegnap belekezdtem az UC Lost Legacyba, ezekért a játékokért éri meg Pro-t és egy rendes 10 bites panellal rendelkező HDR-es 4K TV-t venni. Valami brutális ez a látvány :Y Csak az államat keresgélem egy-egy új helyszín láttán, megkockáztatom hogy a legszebb PS4 cím amivel eddig játszottam. 4-5 órát raktam eddig bele, a sztori az szerintem jobb volt a 4. részben, nekem Drake is hiányzik, de meglátjuk mi sül ki a végén.

[ Szerkesztve ]

11.kerben keresem a köv. PS4 játékokat: Spiderman

(#211502) Woodslave válasza Mr Bond 007 (#211499) üzenetére

Woodslave
(veterán)

de jó kis pörgős. ha jó akkor reméled hogy marad ilyen jó, ha meg xar akkor gyorsan vége :D De azért is írtam kérdéses meddig tart a szavatossága ennek a módnak, másért meg nem venném meg. Mondanám majd akciósan, de a COD soha nem akciós

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#211503) luigi106 válasza Xaels (#211496) üzenetére

luigi106
(tag)

Melyikről van szó? Mert a store-ban kettő is van?

(#211504) Deck válasza luigi106 (#211503) üzenetére

Deck
(veterán)

Remnant: From the Ashes

(#211505) Xaels válasza luigi106 (#211503) üzenetére

Xaels
(félisten)
LOGOUT blog

[link]

(#211506) penge111 válasza tboy93 (#211501) üzenetére

penge111
(őstag)

A Legacyban van szerintem a legszebb, legélethűbb aljnövényzet, amit valaha láttam. A grafika az valóban pazar, pedig én csak hd-n játszottam.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.