Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#237001) sting2 válasza #10186752 (#236993) üzenetére


sting2
addikt

Nagyon tartok én is a 65" Oled kijelzőtől.
Arra jutottam, hogy megvárom a Sony XH90 végletekig kiismert tesztjeit , illetve a XO - PS5 debütálását.
Addigra (2021 tavasz kb.) "normalizálódik" a C9- CX és a fenti készülék ára is és döntök.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#237002) pulffy válasza perge666 (#236997) üzenetére


pulffy
őstag

Nekem már több mint 2 éves a kontroller, 8 órát simán kibír egy töltéssel. Rezgés kikapcsolva és BT füles van. De ha rádugós füles és a rezgés is be van kapcsolva akkor jócskán kevesebb az üzemidő.

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#237003) ProEvoFan válasza perge666 (#236997) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Fél év múlva turbina hangja lesz. :) De szard le, nekem több mint három éve ilyen.


sting2

Nálam szükség lenne még egy TVre.Kicsit bánom már, hogy a xf9005et nem vettem meg 243Kért....persze ha beugrik egy jó hitel akció Q70/Q80 vagy sony xg9505b-re, akkor lecsapok rá.
Viszont a logikád teljesen jó. :K

[ Szerkesztve ]

(#237004) Xaels válasza perge666 (#236999) üzenetére


Xaels
félisten

Na de a DS3-ban nem volt világítás, nem volt giroszenzor, nem volt tapipad. A DS4 legnagyobb baja, hogy ezeknek a funkcióknak ritkán van haszna és nem lehet őket kikapcaolni. A világítást fényerejét vedd lejjebb az segít kicsit még.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#237005) hombre[EU] válasza perge666 (#236999) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Azért 5óra után nem árt az a 1óra "pihenō" míg feltölti :DDD
Vedd le a világítást és állítsd be,hogy 5-10perc után kikapcsoljon a kontroller (kaja,kávé,cigi stb közben ne merüljön)

Life, Uh, Finds A Way

(#237006) Gebriel válasza Xaels (#237004) üzenetére


Gebriel
veterán

A DS3-ban is volt giroszkóp.

(#237007) Wesder válasza Gebriel (#237006) üzenetére


Wesder
félisten

Volt hàt. Emlékszem a CoD3-ban le kellett ràznom magamról az ellent, és ràzni kellett a controllert. Rezgőmotor nem volt benne egy darabig.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#237008) Gebriel válasza Wesder (#237007) üzenetére


Gebriel
veterán

Lair nagyon jól ki is használta ezt a ds3-al.
Abban az időben a Wii mellett viszont nem nagyon volt lehetősége labdába rúgnia a Sonynak az ilyen jellegű játékokkal.

(#237009) sp8787


sp8787
addikt

(#237010) Xaels válasza Gebriel (#237006) üzenetére


Xaels
félisten

Igaz :B

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#237012) Wesder válasza #21123072 (#237011) üzenetére


Wesder
félisten

CTR-ből többet adtak el, mint az előző 3 Crash-ből összesen. Nem csoda hogy tavaly a kategóriàjàban az év jàtéka lett a Remake.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#237013) Bad Pritt válasza #21123072 (#237011) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én is ezeket a videókat nézem most, vannak nagyon jók. :)
Főleg a Serious Sam tetszett.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#237014) #10186752 válasza ProEvoFan (#236995) üzenetére


#10186752
törölt tag

Egyrészt ebben a beégésmizériában nem hiszek, másrészt meg soha nem játszom egy ültő helyemben másfél-két óránál többet.

Most nem túrom elő, egy éve lehetett, hogy láttam egy beégés tesztet, ahol 365 napon keresztül egyfolytában több tévét is járattak, és úgy nézték meg, mi az eredménye. Azok közül SEM égett be mind.

(#237015) #10186752 válasza sting2 (#237001) üzenetére


#10186752
törölt tag

Mit tartasz tőle? Mert én semmit.

(#237016) eisento


eisento
addikt

Hali. Pasztazassal kapcsolatban, ki hogyan szokta pasztazni a gepet? Borsoszem es szetkeni vagy x mennyiseg ra es majd mikor rakod ossze szetoszlik?
Ki mire eskuszik?

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#237017) Xaels válasza eisento (#237016) üzenetére


Xaels
félisten

Mivel a CPU téglalap formájú ezért szétkenni szoktam, a borsószem inkább csak borsszem mennyiségre.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#237018) eisento válasza Xaels (#237017) üzenetére


eisento
addikt

Es vmivel lehuzod a felesleget ugye pcn en egy vekony majdnem hartyaszeru reteget szoktam hagyni, psnel nem ismerem mennyire fekszik a mag es a borda ossze....

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#237019) perge666


perge666
veterán

Köszi mindenkinek a hozzászólást.

Kontrollerrel ismét megbarátkozok,ez ilyen és kész,rátudok.

Egyébként nem újanon vettem a gépet,de még így sem hangos.

(#237020) vg válasza perge666 (#236999) üzenetére


vg
addikt

1-2 óra alatt azért nem merül le... :U

(#237021) Xaels válasza eisento (#237018) üzenetére


Xaels
félisten

Kryonaut-hoz szoktak adni ilyen spatulát, eleve elég vékonyan kenem fel.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#237022) Neoteric válasza eisento (#237018) üzenetére


Neoteric
addikt

Ugyanugy szetkentem szepen vekonyan az APU-n a pasztat, mint egy mezei CPU eseten. Borsoszemkent kevesbe effektiv szvsz.

PSN: ne0teric_sAN

(#237023) saelin


saelin
veterán

Nah, pár napnyi Rainbow Six Siege után alkotnék egy véleményt a játékról. Vagyis inkább egy tételes listát, mert nincs kedvem wall of text-et írni.
Szóval:
- Senki nem használja a voice chat-et.
- Gyakoriak a kickek különféle okok miatt. Elvettem az operátorát, utoljára maradtam és nem hoztam le a kört, csak úgy.
- Nem túlzok ha azt mondom, hogy minden meccsen van kilépő. Lehet tőlünk, de az ellenféltől is. Elvileg bünteti a rendszer, de úgy látszik hogy se quick playen, se rankeden nem tartja őket vissza.
- Kezdőknek nem egy leányálom! Mocsok jó játékosok vannak benne, akik pár pixelt látva a karakterekből képesek kilőni azt. Régebben játszottam Cod-ot, de ott azért jobbak voltak az esélyeim mint itt. Ezt szörnyek játsszák! :DDD
- Ugye a játék nem mai és sok pro is van benne, akik fejből vágják a mappokat. Hol érdemes campelni, hova tegyenek kamerát vagy pusztán csak annyi, hogy hogy közelítsenek meg egy gunfight-ot. Nehéz velük felvenni a versenyt.
- A Deluxe verziót vettem meg, ami tartalmaz pár operátort. A többit meg kell venni ingame credit-ből vagy valódi pénzért egy "season pass"-t. Én amondó vagyok, hogy ingame currency-ből vegye meg az ember, mert addig tanulja a karikat.

- A gameplay viszont tényleg jó. Minden operátornak vannak egyedi statjai, gadgetjei vagy képességei, de még a fegyvereik is különböznek, amiket testre lehet szabni (nem a skinekre gondolok).
- Rombolható falak, padló, tető, minden. Azt sem tudod megmondani hogy honnan fognak támadni ha védő vagy, de támadóként is vagy 20 helyről mehetsz be az objektíváig. Minden mérkőzés egy igazi challenge!

Bírom a játékot, de solo-ban nagyon tudni kell hogy haladjon az ember.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#237024) ImACeltic válasza Steve1207 (#236992) üzenetére


ImACeltic
őstag

Én hardon platináztam ki és nem emlékszem, hogy lett volna nagyon szopós rész. Persze volt amikor többször meghaltam, de nem kellett lejjebb vennem a nehézséget egyszer sem.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#237025) .LnB válasza saelin (#237023) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Engem még egyszer sem kickeltek. És nem is láttam, hogy lett volna kick vote.
Most hétvégén elég sokat nyomtam, megszűnt a kilépkedés. Ez most vagy csak szerencse, vagy lvl70 felett kezd értelmes emberekkel összerakni. Szerintem inkább az előbbi.

Én azt vettem észre így 73 óra után, hkgy folyamatosan emelkedik a színvonal. Persze ez nem azt jelenti, hogy minden meccs problémamentes, de egyre simább minden.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#237026) saelin válasza .LnB (#237025) üzenetére


saelin
veterán

Lvl 40 körül lehetek. Hátha jobb lesz.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#237027) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Lepörgött a Control...és még mindig nem értem miért lett goty :F a fizika/skillek bámulatosak és az AshtrayMaze nagyon menō volt, de ennyi. A level dizájn talán a legrosszabb, egy komplett darksoulst megtudok jegyezni itt pedig nem egyszer eltévedtem :)

Life, Uh, Finds A Way

(#237028) syler123 válasza perge666 (#236999) üzenetére


syler123
veterán

Mondjuk az sem semmi, ha valaki egyhuzamban lemerít egy controllert. 6 órát gondolom ki kell hogy bírjon, sosem figyeltem, de annyi játékidőnek egyhuzamban elégnek kell lennie. Én minden esetre 2 controllert használok felváltva, ha az egyik lemerül megy a töltőre, addig a másikat használom stb... Csak azért van 2 controllerem mert nem szeretem vezetékkel használni a controllert és azt sem akarom hogy állandóan a töltőn lógjon.

Múlt héten mondjuk rendeltem egy ilyen töltő állomást, szerintem ezzel fogom tölteni, neked 1db controllerhez jó lehet, mindig erre teszed játék után.

(#237029) Wesder válasza hombre[EU] (#237027) üzenetére


Wesder
félisten

Sekiro lett GoTY.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#237030) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Division 2
Végigvittem a storyt, meglett a lvl30, elvoltam vele mint a befőtt.Beléptem tier2be, és elfogyott a gearem hozzá.Ide kellenek már társak, mert bár random emberekkel elég jól lehetett haladni, de csak a story missziókba lehet közvetlen partyt keresni.Feladtam.Jó játék amúgy, de ez tényleg igényli a haveri partit.Egyedül ez ennyi volt.
3000 forintot megért.Igy is belement kb 30 óra szórakozás. :K

(#237031) hombre[EU] válasza Wesder (#237029) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Akkor jó :D most nézem csak az ign-nél lett az

Life, Uh, Finds A Way

(#237032) Wesder válasza hombre[EU] (#237031) üzenetére


Wesder
félisten

Asszem. Sekiro Control RE2 meg Death Stranding voltak a jelöltek. A Sekiro csapata is csak pislogott, mikor nyertek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#237033) speed3456


speed3456
aktív tag

Sziasztok! Olyan problémám lenne, hogy a profilmegosztásom egyik hétről a másikra eltűnt. Haverommal volt megosztva a profilom, nála volt elsődleges itt meg ugye masodlagos. Ment minden, semmihez nem nyúltunk. Aztán nála is meg nálam is le lett lakatolva minden, se nála se nálam nem elsődleges a profilom és nem is lehet aktiválni... Mindig az NP-41772-1 hibára hivatkozik. Online nem engedi deaktiválni mert decemberben egyszer deaktiváltam és ugye nem telt el a 6 hónap. Mit lehet ilyenkor tenni?

PS 1-2-3-4-5, PSP, PS Vita :) PS ID: speed3456789

(#237034) Xaels válasza saelin (#237023) üzenetére


Xaels
félisten

Leszedtem én is, de 1 percet nem játszottam vele. Másra ment el minden időm a hétvégén, de ez alapján jobb is, hogy nem ezen görcsöltem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#237035) Tegla80 válasza speed3456 (#237033) üzenetére


Tegla80
addikt

A multkor nekem csinalta ezt a rendszer es mar azt hittem lenyultak a profilom,de nem.Mindent probaltam ,de csak a "rebuild database" utan tert eszhez.Szval hajra es elvileg jo lesz.(hosszan nyomd a bekapcs gombot a gepen a 2. csippanasig es ott lesz a listaban.)

Sony® & PlayStation®

(#237036) kiki22


kiki22
senior tag

Sziasztok !Lehet mar tudni valamit mikor mutatják be az új pst ?

(#237037) speed3456 válasza Tegla80 (#237035) üzenetére


speed3456
aktív tag

Ezzel a módszerrel a mentések is elvesznek?

PS 1-2-3-4-5, PSP, PS Vita :) PS ID: speed3456789

(#237038) Kendek válasza speed3456 (#237033) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

De ha mégis lenyúlták a profilodat, akkor a support tud deaktiválni. Ha ez a helyzet, akkor egy jelszócsere és a kétlépcsős azonosítás aktiválása javallott.

<-ƘƘ->

(#237039) Kendek válasza kiki22 (#237036) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nincs még semmi infó ezzel kapcsolatban.

<-ƘƘ->

(#237040) Wesder válasza kiki22 (#237036) üzenetére


Wesder
félisten

Idén valamikor.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#237041) perge666 válasza vg (#237020) üzenetére


perge666
veterán

Ezt nem is állítottam....:U

syler123 : Witcher3 és GTA V alatt többször is sikerült lemerítenem.:))

Köszi az ajánlást,de tutira játék közbe fog lemerülni,mert van hogy elfelejtem felrakni töltőre amikor nem használom. / legalábbis régen így volt /

[ Szerkesztve ]

(#237042) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Dreamset nyomja innen valaki? Agyalok hogy megveszem switchen a mario makert is imádtam. Mennyire nehéz benne össze rakni egy játékot? :N

(#237043) Tegla80 válasza speed3456 (#237037) üzenetére


Tegla80
addikt

nem, a menteseket nem bantja.

Sony® & PlayStation®

(#237044) ProEvoFan válasza Wesder (#237040) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Vagy mégsem jelenik meg idén a ps5?
Érdekes gondolatok. [link]
Nem IGN!!!!

[ Szerkesztve ]

(#237045) Wesder válasza ProEvoFan (#237044) üzenetére


Wesder
félisten

Bemutatàs attól még lehet idén.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#237046) hjtz4t3wrseg válasza ProEvoFan (#237030) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Akkor 30 szint után vége a játéknak ? :F (soló)
Akkor ezért nem jelöli a jobb felsőben hogy hányadik lvl -n tartok :Y
Ha ezt elértem már nincs is több teendőm, adhatom el a játékot ?

(#237047) speed3456 válasza Tegla80 (#237043) üzenetére


speed3456
aktív tag

Annyi változott hogy most nálam mennek a játékok de nem elsődleges se nálam se haveromnál. Ő is megcsinálta amit ajánlottál :/

PS 1-2-3-4-5, PSP, PS Vita :) PS ID: speed3456789

(#237048) eisento


eisento
addikt

Hali. Tudom ezer eves jatek meg szar is.
De nincs meg vkinek nf hardline?
Van 3 trofi amit jo lenne kiboostolni 5 meccs heist 5 meccs bloodline. Sokkoloval 25 kill. Es a legutolso meg a biyz in da hood. Dupla shotival meg meg vmi fegyoval x kill. Ha vkinek megvannak a fegyok ugy mar easy. Ha van aki segitene irjon mar :)

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#237049) ProEvoFan válasza hjtz4t3wrseg (#237046) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ááááá, dehogy.
Lvl30 után történik valami, amit spoiler miatt nem írok le.
Lvl30nál kezdődik a gear farmolás.Ahogy haladsz előre, emelkedik a tier szinted.Elvileg tier5 a legmagasabb.Minden tier szint erősebb geart kíván.Van mit csinálni, de egyedül számomra nehéz és frusztráló.Pedig kurvajó a gunplay, a fedezékrendszer kiváló és a hangulat is odabasz.
Innen vannak többen is, akik egyedül elmentek tier ötig.Szóval nem lehetetlen.

(#237050) kiserik válasza ProEvoFan (#237030) üzenetére


kiserik
senior tag

Nem tudom, hogy most milyen a helyzet, de megjelenés után nagyon simán tudtam gearelődni és fejlődni 30 után is soloban.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.