Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#235451) Mike válasza tboy93 (#235448) üzenetére


Mike
veterán

ha a könyv eleje nem tetszik, nem olvasom végig
erre épül? épülhetne bármire, amire csak akarják
ettől ez még hatásvadász
apuka világfájdalma gondolom domináns marad az egész történeten át

(#235452) F-ECT$ válasza Jim74 (#235441) üzenetére


F-ECT$
titán

Én is szenvedek vele, a gameplay nem tetszik, a sztori meg laposodik. De azért próbálom erőltetni...

Dive ever, work never.

(#235453) Kendek válasza Mike (#235451) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha nem jön át, akkor nem muszáj végigjátszani, ennyi.

<-ƘƘ->

(#235454) Carlos Padre válasza saelin (#235439) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Szódabikarbóna és pillanatragasztó.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#235455) fausto válasza Mike (#235451) üzenetére


fausto
addikt

Igen, épületne másra, de az másik játék lenne :U
"apuka világfájdalma gondolom domináns marad az egész történeten át" - rosszul gondolod

(#235456) _drk válasza Mike (#235450) üzenetére


_drk
őstag

Játékmechanikailag így a legkönnyebb megoldani a harcot. Úgy hogy neked is jó legyen!
Witcher3-ban pédául egyszer nem parryztem. Inkább gurultam, mert sokkal könnyebb.
Ha beletesznek egy komolyabb kard harcot akkor olyat kapsz mint a For Honor vagy a kingdom come-ban. Ami első rénézésre érdekes, de utána inkább problémás de leginkább nehéz.
Akkor a reflex alapú perry-zés megint nehéz.

A rendes elmozdulást/kitérést meg lehetetlen leanimálni egy intenzív real time harcban. Maximum ilyen gombnyomogatós quicktime lenne jó rá, na az meg tényleg élvezetés guitar herozni fantasyban.

(#235457) Wesder válasza Mike (#235445) üzenetére


Wesder
félisten

Azért hogy pityereghess, mert anno ilyet jàtékban még nem làttunk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#235458) BoneDragon válasza Jim74 (#235441) üzenetére


BoneDragon
veterán

Szerintem baromi unalmas jatek. Mindenki arrol beszelt mekkora kiraly, en meg mentem mentem es egyre jobban untam, de ugy voltam vele hatha most jon olyan ami miatt beszelnek rola... nem jott semmi. Engem hidegen hagy a 2. resz is. De ez en vagyok.

(#235459) Kendek válasza Wesder (#235457) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

De pont ez az, hogy ő nem pityereg rajta, mert pont semennyire sem hat rá. Meghalt a lánya, és akkor mi van? Ráadásul itt vannak ezek az idióta zombik fertőzöttek is, ma már eléggé unalmas téma...

<-ƘƘ->

(#235460) Wesder válasza Kendek (#235443) üzenetére


Wesder
félisten

Most hogy ezt így leírtad, tényleg nem valami nagy cucc. Akkor nem is a story miatt kedvelik az emberek a jàtékot, hanem mert ez az apa-lànya érzelmi kötődés kialakulàsa az utazàs soràn jól lett vàszonra víve.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#235461) Mike válasza Kendek (#235459) üzenetére


Mike
veterán

nem mi van, hanem hatásvadász
azért tették bele, hogy meglegyen a drámai hatás
simán életben is hagyhatták volna
lehetne apa együtt harcol a lányával
vagy ha már meghalt, lehetne apa magába forduló magányos farkas
ehhez képest tettek mellé egy nőt
ahelyett hogy életben hagyták volna a lányát
de hagyjuk
az hogy kinek milyen történet tetszik, szubjektív

nem is játszottam végig

[ Szerkesztve ]

(#235462) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Darksiders Genesis befejezve iszonyat jó volt nekem legalábbis remélem lesz folytatás

(#235463) Kendek válasza Mike (#235461) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Szóval te tényleg nem érted? Apa lánya együtt harcol, meg magányos farkas... Joel és Ellie egymásra talál, ez az ő történetük, erről szól. Ezt alapozza meg az, hogy a hasonló korú lánya meghalt. A végén pedig nem képes feláldozni. Mivel akciójátéknak elég béna, nem csoda, hogy nem tetszik.

<-ƘƘ->

(#235464) ldave válasza saelin (#235122) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Mi megvettük, két este ráment eddig. Nekem tetszik így ennyi alapján. Én alapvetően nem vagyok egy kompetitív pvp játékos, szóval engem inkább a pve része érdekel, de szerencsére van a csapatban olyan, aki jó pvp-s, így tudunk azért haladni :)

A Slime draws near! Command?

(#235465) Xaels válasza Szilágyi84 (#235462) üzenetére


Xaels
félisten

Van folytatás, a Darksiders 1 (Warmastered Edition) igaz az TPS. De a sztori nem sokkal azután veszi fel a fonalat mint ahol a Genesis befejezte. Amúgy nekem 17 óra lett a végére érni, 2 boss volt akikkel kicsit szöszöltem csak normalon.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#235466) Imilenni válasza Mike (#235461) üzenetére


Imilenni
addikt

A fa a hibás, ha a hal nemtud felmászni rá?

Egyébként nemtudom ki, mihez hasonlítja, de ez már egy 7! éves előző genre készült játék.. :U

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#235467) Wesder válasza Imilenni (#235466) üzenetére


Wesder
félisten

Semmihez nincs hasonlítva, csak nem értik a sok hű-t meg há-t a jàték körül.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#235468) Imilenni válasza Wesder (#235467) üzenetére


Imilenni
addikt

Én amikor kijött nem voltam ennyire oda érte, most amikor PS+ mellé volt kijátszottam vagy 2x, akkor viszont nagyon magával ragadott a történet.. gyönyörű egy játék.. :)

Hát na, nem lehet minden olyan fas@a mint egy cod vagy fortnájt.. ;]

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#235469) Carlos Padre válasza Wesder (#235467) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én vagyok még így a Haloval.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#235470) Wesder válasza Carlos Padre (#235469) üzenetére


Wesder
félisten

Nem csak te, mert én sem értem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#235471) Kendek válasza Wesder (#235467) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

De amúgy nem is tetszhet mindenkinek. Mindannyiunk tud mondani olyan játékokat amik nem az ő stílusa. Pl. aki a kihívást keresi és megtalálja egy soulsborne-ben, annak nem a sétaszimulátorok lesznek a kedvencei. Nem is lehet olyan játékot csinálni amiért mindenki rajongani fog. Szóval alapvetően ezzel nincs is baj.

<-ƘƘ->

(#235472) Wesder válasza Kendek (#235471) üzenetére


Wesder
félisten

Természetesen, igazad van.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#235473) oriic válasza Carlos Padre (#235469) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

How dare you!?

;]

Live-Die-Respawn

(#235474) Jim74


Jim74
nagyúr

Elnézést, hogy ilyen "vihart" kavartam a TLoU véleményemmel... :U
Az azonban megnyugtat, hogy nem bennem van a hiba, mert vannak mások is hasonló érzéssel a játékkal kapcsolatban :K

(#235475) ProEvoFan válasza Jim74 (#235474) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Miért lenne benned hiba?Mert nem tetszik egy játék?
Ne viccelj. :)

(#235476) saelin válasza Wesder (#235467) üzenetére


saelin
veterán

Attól hogy valami Sony ex nem jelenti azt, hogy az mindenkinek tetszeni fog. Nekem pl a Horizon Zero Dawn volt halál unalmas.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#235477) Wesder válasza saelin (#235476) üzenetére


Wesder
félisten

Nem is ezt mondtam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#235478) saelin válasza Wesder (#235477) üzenetére


saelin
veterán

Tudom. Téged helyeseltelek. :)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#235479) S e t h válasza Wesder (#235470) üzenetére


S e t h
nagyúr

Érzelmi intelligencia kérdése.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#235480) sting2 válasza S e t h (#235479) üzenetére


sting2
addikt

+1

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#235481) Wesder válasza S e t h (#235479) üzenetére


Wesder
félisten

Érzelmi intelligencia kell a Halo-hoz? :F

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#235482) Steve1207 válasza saelin (#235476) üzenetére


Steve1207
veterán

Tegnap írtam, hogy el kellene kezdeni a DLC-t? Na este elkezdtem, azóta kb csak játszok, gyűjtögetek, mászkálok :D Ennyi idő alatt sokan már végigtolták volna, ha rohan az ember, de szerintem még a negyedénél se járok.

TLoU: itt a sztori viszi az egészet, szerintem jó példa volt a LiS is, abban sincs sok akció, mégis a top 3-as játék. De az tény, aki jobban sztori alapú ők vevők ilyesmire.
Viszont az apa együtt harcol a lányával meg magányos farkas dologként részemről olyan lenne az egész, mintha Fortniteoznék szebb köntösben céltalanul. Tuti arany málna díjas történet.

.

(#235483) Jim74 válasza S e t h (#235479) üzenetére


Jim74
nagyúr

Szerintem ez erős általánosítás...

(#235484) sxxorp válasza Jim74 (#235441) üzenetére


sxxorp
őstag

A legjobbkor írtad tegnap érkezett meg a TLoU. Külön köszönet azoknak, akik elég spoilergyanús mozzanatokat dobáltak ide, remélem ki tudtam ütni a gyanús infokat a memóriámból... Mivel Uncharted-trilógiát és a Bioshock1-et is be tudtam fejezni, el is kezdtem. Az a fura, hogy eddig egyöntetű dicsfény övezte a játékot most meg megy a sárdobálás rendesen...
Nekem egy talán negatív dolog tűnt fel egy kevés játék (és az UC1-3) után, hogy Naughty Dog imád bakot tartatni :DEmellett csodálatra méltó a grafika részletessége, és hogy az első menetben kaptunk egy jókora gyomrost is.
Szerencsére elég önálló a véleményalkotásom, kíváncsi vagyok melyik tábort fogom erősíteni. Az élmény érdekében remélem a méltatókét.

(#235485) hombre[EU] válasza S e t h (#235479) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Megy egy korrekt angol,mert a voice acting és a mocap teszi olyan hitelessé a karaktereket amilyenek. Ha a betūket bámulod helyette,amelyeknek a 2/3-át nem érted úgy nehéz lesz jellemfejlōdést felfedezni :D

Life, Uh, Finds A Way

(#235486) sp8787 válasza Mike (#235450) üzenetére


sp8787
addikt

Ne is mond!
Vannak olyan jatekok ami komplett erre epulnek pl. a GT Sport.
Ott is csak gurulsz ,gurulsz......

Varjunk csak! Ott meg is lehet csuszni gondolom, na akkor nem szoltam. ;]

(#235487) Szilágyi84 válasza Xaels (#235465) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Mindegyik Darksiders részt végigvittem az elsőt kétszer is de nem egymás után. Megjelenés előtt kicsit furcsálltam hogy ilyen irányba terelték de mostmár azt mondom örülnék ha így folytatódna valahogy mert hiába kedveltem az előző 3 részét és azért rajtam kívül még páran de nem lett sajnos akkorra nagy cím hiába vált sorozattá nem igazán elismert.

(#235488) tboy93 válasza Jim74 (#235474) üzenetére


tboy93
nagyúr

Van akinek ez a fajta tortenetmeselos, érzelmes téma nem jön be, nincs ezzel semmi baj. Valószínűleg neked a Death Stranding se tetszene.

(#235489) tboy93 válasza sp8787 (#235486) üzenetére


tboy93
nagyúr

:DDD

(#235490) tboy93 válasza saelin (#235476) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem meg az egyik legjobban tetsző sony ex volt, egyszerűen imadtam a világát. Belatom persze, hogy vannak hibai, de en speciel tenyleg iszonyat elveztem az egeszet, nem veletlen lett platina, plusz a DLC-t is trofeaztam. :))

(#235491) hombre[EU] válasza sp8787 (#235486) üzenetére


hombre[EU]
veterán

lol

Life, Uh, Finds A Way

(#235492) saelin válasza tboy93 (#235490) üzenetére


saelin
veterán

Lore engem is érdekel/érdekelt, de az elénk vázolt story nagyon gyenge volt. Talán majd a második rész jobban sikerül ilyen téren.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#235493) Tdizsolt


Tdizsolt
senior tag

TLOU2 dinamic theme:
(Ha még nem volt)

9DEK-PKNG-N445

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#235494) Mike válasza Kendek (#235463) üzenetére


Mike
veterán

ezzel az akciójátékozással nem is tudod, mennyire lőttél mellé
személyesen sértettelek meg? te írtad a történetet?
vagy akinek nem tetszik az ami neked, agyatlan hülye?
azt sem tudod ki vagyok

[ Szerkesztve ]

(#235495) hombre[EU] válasza saelin (#235492) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Story ügyben nem tudjuk mi lesz, de a cinematic gameplayre nem lesz panasz :)

Life, Uh, Finds A Way

(#235496) Wesder válasza Mike (#235494) üzenetére


Wesder
félisten

Elmondta hogy nem a story a lényeg mivel az elég sablonos, hanem az érzelmi kötődés, ami kialakul kettejük között az utazàs soràn.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#235497) Mike válasza Wesder (#235496) üzenetére


Mike
veterán

utána aztán leakciójátékosozott

(#235498) Wesder válasza Mike (#235497) üzenetére


Wesder
félisten

Azért mondta hogy akciójàtéknak gyenge, mert nem azon van a hangsúly, hogy halomra öld a fertőzötteket. Nem kell ezt magadra venned.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#235499) Mike válasza Wesder (#235498) üzenetére


Mike
veterán

hát de nem ezt írta
"Mivel akciójátéknak elég béna, nem csoda, hogy nem tetszik."
vagyis nem a történet miatt nem tetszik hanem mert nem akciójáték

[ Szerkesztve ]

(#235500) Mike válasza Imilenni (#235466) üzenetére


Mike
veterán

ja értem. nem az író a hibás ha szar, hatásvadász a történet amit írt hanem az olvasó, mert nem érti a műremekét
vagy esetleg nem tudok olvasni

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.